Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230922 cest
Nové přelezy:
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
V 16 - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Mejcup 201514.10.2015
Zdar všem,
mám jen dotaz, nevíte někdo, kdy bude letošní MEJCUP 2015...info jsem nenašel žádné.Díky
 Re: Mejcup 201518.10.2015
Pridávam sa k otázke ? Vie niekto termín?
  Re: Mejcup 201518.10.2015
Bud organizatori chystaju prekvapenie a 20.rocnik pripravuju inkognito(optimisticky scenar), alebo s
   Re: Mejcup 201519.10.2015
Koluji tam-tamy, že v Brně není stěna kde udělat to finále Zdá se, že Mejcup dopdane stjně jako dryt
    Re: Mejcup 201520.10.2015
byla by to skoda. narozdil od drytoolu, kterej je pro par nadsencu, si na mejcupu zalezou zavodnici
    Re: Mejcup 201520.10.2015
tak to je pěknej trapas jesi nejsou oranizatoři schopní sehnat místo kde to udělat. stěnu přeci netř
     Re: Mejcup 201520.10.2015
Fleda ma vsak slusne nabity program a pokud si poradatele nezabukuji termin vcas, potom pesek.
      Re: Mejcup 201521.10.2015
no jasně, ale tak akce se koná už leta pořád dokola, jedna skončí a můžou plánovat termín další. v p
     Re: Mejcup 201520.10.2015
No jo, jsou to nemozny sracky, ti organizatori. Ostatne vsechny probehle a velmi uspesne rocniky jso
      Re: Mejcup 201521.10.2015
No vzhledem k tomu že je prakticky konec října a nic se zatím neví, tak si myslím že slavný 20-tý ro
       Re: Mejcup 201521.10.2015
Kritizovat a nadávat... ale hlavně ta samozřejmost, že na něco "mám nárok", že někdo má sn
       Re: Mejcup 201521.10.2015
Zatial som mal tu cest sa zucastnit mejcupu 2x (2012,2013) a boli to paradne akcie, ktorých organiza
        Re: Mejcup 201521.10.2015
Mejcup je nej nej nej nejlepší lezecká akce v ČR. Byla by velikánská škody kdyby letos nebyl. Velký

 vlastnoruční úprava sedáku?14.10.2015
Ahoj, mám 2 přezkový sedák od Singáče. Vyhovuje mi velikostí, vlastně vším, kromě délky dotahovacích smyček u pasu sedáku. Tím, že je 2 přezkový mi ty smyčky na dotáhnutí a uzpůsobení velikosti příjdou zbytečně dlouhé a i když je tam na ně na obou stranác
 Re: vlastnoruční úprava sedáku?14.10.2015
Samozřejmě, že to udělej, ale nechej si trošku rezervu na lezení s oblečením za chladného počasí či
  Re: vlastnoruční úprava sedáku?14.10.2015
Ještě - oni to dělají s delšíma popruhama, aby byl komfort při lezení do sedáku. Když jsou moc krátk
 Re: vlastnoruční úprava sedáku?14.10.2015
Stačí dodržet minimální délku konce popruhu od přezky a pohoda. Bejvala vyznačená stehem, prostě si
 Re: vlastnoruční úprava sedáku?14.10.2015
myslel jsem si to a děkuji za příspěvky, lepší je se zeptat než prvně konat :) Fajn den všem!
  Re: vlastnoruční úprava sedáku?14.10.2015
Pokud by sis ho ale pak nechal zkontolovat"Osobou způsobilou..." neprošel by revizí a poku
   Re: vlastnoruční úprava sedáku?14.10.2015
no, záleží. pokud to bude používat sám a zcela nekomerčně, tak o tom pravděpodobně neštěkne pes (ad

 Brýle na jištění14.10.2015
Ahoj, chtěl bych si pořídit brýle na jištění. Mám ale problém - jedny brýle už na nose mám. S nimi dělám téměř vše, tzn. i lezbu a jištění. Nevíte někdo o specifickém druhu brýlí, který by mi seděl? Například nějaké nasazovací hranoly na dioptrické brýle.
 Re: Brýle na jištění14.10.2015
Kamarád si dioptrické brýle sundavá.
  Re: Brýle na jištění14.10.2015
no, bude dost záležet, jestli je slepej na blízko, nebo na dálku a jak moc. Někteří bez brýlí nevidí
 Re: Brýle na jištění14.10.2015
CU jdou jak přes dioptrické tak i sluneční brýle

 chyty dětsko ministěnu :-)13.10.2015
Poradí mi někdo, jaké (případně kde) koupit lezecké chyty (a kolik) do pokoje pro 10ti letého kluka začátečníka (má 146cm). Aby to bylo pestřejší.. Stěnu udělám překližkovou o šíři 130cm a výšce 3metry.
Děkuju, Michal
 Re: chyty dětsko ministěnu :-)13.10.2015
Ahoj, rada je jednoduchá - podívej se na chyty na stránkách Aix, Makak, TR-Wals...

Al
  Re: chyty dětsko ministěnu :-)13.10.2015
A co třeba se zeptat na Tééé stene na použité chyty, tzn. nepotřebné(klucí, holky poradí)no a pak k
   Re: chyty dětsko ministěnu :-)14.10.2015
Pochybuju, že existujou chyty, které již nejsou dobré na komerční stěnu (kde lze předpokládat spíš š
    Re: chyty dětsko ministěnu :-)14.10.2015
Tak ono ani IMO nemá cenu kupovat klasická velká madla - děti s jejich malinkýma ručičkama je stejně
    Re: chyty dětsko ministěnu :-)14.10.2015
díky všem, představu už tedy mám.... :-)

 Znalec Zaječí rokle13.10.2015
Zdar, nevíte co je to za cestu na fotce v odkazu http://www.milan-skoda.cz/ fotogalerie/05661.jpg vede z koutu pravou železitou stěnkou přes K n

 mačky a cepíny13.10.2015
Zdar,
ze skalkaření, VHT a max. 2/3 UIAA horskejch cest, který se ženou chodíme bez lan se tak nějak chceme posunout dál, a to na ledovcové tůry na trošku vyšší kopce (4000+). Nechci si kupovat nové boty s patkama a tak. Mám svoje milovaný Tibetky
 Re: mačky a cepíny13.10.2015
Koukni na camp stalker a podobne typy macek.
Plastová paticka a spicka doprava velmi slusnou
 Re: mačky a cepíny13.10.2015
zapměl j dát odkaz na ty švýcary starý
Rychlý ruce:-)
http://
  Re: mačky a cepíny13.10.2015
Tak jestli polezes v pumpkach a v saku s klouboukem, tak si kup ty macky za 600 kc.

J
   Re: mačky a cepíny14.10.2015
A mají tam i krásný cepín do páru! Sakra, já si snad koupím klobouk, flanelku, konopné lano...
    Re: mačky a cepíny14.10.2015
Ale je krásný. Mít krb, nad který bych ho mohl pověsit, tak neváhám.
     Re: mačky a cepíny14.10.2015
Už podle toho cepínu Stubai z roku 1944 za 2500 mi spíš ty věci přijdou historický než na zážitkovou
      Re: mačky a cepíny15.10.2015
No právě... Vyzkoušet takhle cokoliv nad 3-4 000, to musí být zážitek, který nezapomeneš.
I k
  Re: mačky a cepíny13.10.2015
Lepší jak nic, ale je to tak na retro výstupy..
Nemaj antiboot a složitě se nasazujou, často
  Re: mačky a cepíny13.10.2015
pokud se chceš zbavit manželky, tak je to jasná volba
  Re: mačky a cepíny13.10.2015
Ne, ne ... toto fakt nebrat :)
  Re: mačky a cepíny13.10.2015
Tak ty jsou krasny. Ale na hory bych si je asi nevzal. Krome toho, co tu zaznelo, nevidim, jak se u
  Re: mačky a cepíny13.10.2015
Tibet jsou strašně měkký boty. Kup něco tvrdšího, a bude se ti chodit nejen líp, ale i bezpečněji. T
 Re: mačky a cepíny13.10.2015
těžko mě lze obviňovat ze vzhlížení k lesklým cingrlátkům a novému matroši, ale tohle jednoznačně ne
  Re: mačky a cepíny13.10.2015
Jo jedny Kunovické doma ještě mám a stále slouží a zažily toho habakuk :)
   Re: mačky a cepíny13.10.2015
Děcka děcka, a co takhle mrknout sem:
    Re: mačky a cepíny13.10.2015
jednoznačně dobrá volba pro horského turistu (a na nějaké ty klasické tatranské pětky nepochybně rov
    Re: mačky a cepíny14.10.2015
Ty mám dvanáctihrotý s hrazdou a když byly nový, tak byly dobrý i na kolmý ledy. Na ledovcový túry i
    Re: mačky a cepíny14.10.2015
kromě toho, že tam docela často uletěl tý nýty, tak docela dobré mačky. rozhodn lepší než ty výše za
     Re: mačky a cepíny15.10.2015
Nýty uletěj, když se s nima kope do skály a do ledu. Při chození po ledovci neuletěj.
      Re: mačky a cepíny15.10.2015
No právě ;)
Ona to je dost zásadní moucha...
       Re: mačky a cepíny15.10.2015
To je, ale když chceš mačky na měkký boty, tak to podle mě nemá řešení - plastová špička je nejtovan
        Re: mačky a cepíny16.10.2015
Jednou jsem měl půjčený cosi od Konga a ty seděly perfektně i se rychle obouvaly. Klasika kroužek a
    Re: mačky a cepíny14.10.2015
díky všem za tipy. Už ke mně letěj tydle i s páskama na 47 nohu a obalem. Sakumprdum za necelejch 13
     Re: mačky a cepíny15.10.2015
dobrá volba na začátek.
vyzkousis a od dalsich uz budes vedet co chces :-)

p.
 Re: mačky a cepíny14.10.2015
Rozhodně ti doporučuju mačky Grivel

 znalci třešňové rokle12.10.2015
Poradí někdo jak se jmenuje věž / souvěží asi 25m JZ od Trepifaixla (nebo 60 m JZ od Kotlíku)? Na vrchu je slaňák bez knížky. Souřadnice (50°32'2.818"N, 16°17'56.404"E ; N 50°32.04697', E 16°17.94007').
 Re: znalci třešňové rokle12.10.2015
Jsem si dneska koupil nového průvodce do Třešňové rokle a už znám odpověď.
 Re: znalci třešňové rokle12.10.2015
Když už se tu načala ta třešňová rokle, tak mám na ní taky jeden dotaz. Nad bivakem u Lucifera jsou
  Re: znalci třešňové rokle12.10.2015
projekt... pokud se s tim nepohlo tak je to dolezeny kousek nad balkon snu starych(mladych) panu.
   Re: znalci třešňové rokle12.10.2015
Hm. Moc tomu nerozumím. Dyť Sen starých pánů i Sen mladých pánů vedou přímo po Luciferovi. Todle je
    Re: znalci třešňové rokle12.10.2015
jo tohle... ja spal totiz akorat tady dole :) nebude to mozna tohle, ruku do ohne za to nedam?
     Re: znalci třešňové rokle12.10.2015
Jo, popis sedí. To bude ona. Díky.

 Kde koupit Český kras a okolí?11.10.2015
Ahoj, tušíte, jestli se dá ještě někde koupit průvodce Český kras a okolí? Díky, mikin
 Re: Kde koupit Český kras a okolí?12.10.2015
Vím, že neodpovídám na tvoji otázku, ale průvodce moravské skály, je na kras úplně v pohodě. Jenom s
  Re: Kde koupit Český kras a okolí?12.10.2015
ČESKÝ kras :)
   Re: Kde koupit Český kras a okolí?12.10.2015
Pravda sorry :)
 Re: Kde koupit Český kras a okolí?12.10.2015
Já jsem sehnal v antikvariátech postupně všechny díly
  Re: Kde koupit Český kras a okolí?13.10.2015
sorry spletl jsem si s průvodcema po nepískov. skalách

 Příhrazy - Miláček11.10.2015
ahoj, nevíte někdo co je ten kruhu vpravo od cesty "létající talíře"? tak 3m nad zemí 1m vpravo od hrany směrem k platinové stěně? - nějaká varianta talířů?
 Re: Příhrazy - Miláček15.10.2015
hola-nikdo neví?

 Vzkaz jedne svini11.10.2015
V utery jsem si na Smichove zapomnel sedak. Dneska jsem se tam dostal a sedak tam byl. Jen byl ocesany o vsechno zelezo, co na nem bylo. Zlodej nebyl piskar, protoze dobre a proverene smyce (i fungl nove) tam zustaly. Ty svine zlodejska, co nemas par pene
 Podřadíme na jedničku11.10.2015
Bud´ rád, že tam máš ten sedák.....
  Re: Podřadíme na jedničku11.10.2015
Ty jsi teda přející osoba..
   Re: A dáme za dvě.11.10.2015
Ve všeobecné známosti je osmička jako"slanítko", tak s tím prosím Tě milý zloději nikoho n
 Re: Vzkaz jedne svini11.10.2015
Je mi tě upřímně líto. My ostatní si z toho musíme vzít ponaučení - osmou se nejistí :-)
  Re: Vzkaz jedne svini11.10.2015
Když nejsi Makak :)
  Re: Vzkaz jedne svini11.10.2015
Osmou se jistilo jeste nez ses narodil. Neni to v materialu ale v rukach, detatka.
   Re: Vzkaz jedne svini12.10.2015
Na konopnych lanech se jistilo jeste nez ses narodil ty tatinku. A vypovida nam to o cem?
    Re: Vzkaz jedne svini12.10.2015
Osma je nejlepší jistítko, a poznávací znamení zkušenýho jističe pískaře:-) Přiznávám, že s grigri n
    Re: Vzkaz jedne svini12.10.2015
Vypovida to o tom, ze i bez osmy to jde. Pri VHT nekdy staci sednout si za sutr a hodit lano pres ra
   Re: Vzkaz jedne svini12.10.2015
Ideální je kombinace velká osma a nové lano průměru 8.9mm, to je to chytání pádů opravdu pouze v ruk
    Re: Vzkaz jedne svini12.10.2015
Pro mě je ideál průměr lana tak 9,4min. I tak je to na novým cvrkot. Prostě závěr je, že dokonce i v
  Re: Vzkaz jedne svini12.10.2015
Jak vidis, tak s osmou se stale jisti. Nejde mi o to, kdo s cim jisti, beztak je to v hlave a v ruka
 Re: Vzkaz jedne svini12.10.2015
Taky jsem na smichově zapomněl jednou sedák a další den ho tam našel očesanej. Asi to tam takhle děl
 Re: Vzkaz jedne svini12.10.2015
Na co mas na umelce na sedaku smyce a tunu zeleza? Aby bylo poznat ze jsi fakt mistr horolezec?
  Re: Vzkaz jedne svini12.10.2015
Proste jsem vzal z auta v utery v 7 rano sedak po vikendu na Hrubici. Tunu zeleza jsem tam nemel, 3x
   Re: Vzkaz jedne svini14.10.2015
lidi jako ty delaji medvedi sluzbu vsem piskarum. chovas se jako pitomec, urazis ostatni a myslis ze
    Re: Vzkaz jedne svini15.10.2015
to bylo pro Honzu ...
   Re: Vzkaz jedne svini15.10.2015
klid - je to prostě tak - ve skupině pískařů existuje (hlasitá) podskupina PÍSKAŘŮ co si připadají j
   Re: Vzkaz jedne svini15.10.2015
Tak já do půl těla na ofu lezu, vyhovuje mi to..a ty si chudák a těm se nesměju..
   Re: Vzkaz jedne svini15.10.2015
Ty si blbec..
 Re: Vzkaz jedne svini12.10.2015
bohužel je třeba na to myslet a hned tam volat, ať chybějící věci obsluha schová. Při odchodu ze stě
  Re: Vzkaz jedne svini12.10.2015
Při odchodu odkudkoliv musí být nejenom kontrola věcí ale i kontrola kontroly jinak je to v p...
   Re: Vzkaz jedne svini12.10.2015
Pořád se to omílá do kola, Partner Check!
    Re: Vzkaz jedne svini13.10.2015
Konečně vtipný příspěvek! Palec hore! :D
 na, tumáš neurol...14.10.2015
...protože kvůli třem HMSkám a jedný osmě dělat takovej kravál...
  Re: na, tumáš neurol...14.10.2015
Ano, pravo okradeneho je drzet hubu a libovat si ze nedopadl hur. Mozna by este zaslouzil zmlatit za
   Re: na, tumáš neurol...14.10.2015
...ne, klidně ať si tu něco vznese, jen ta přemíra hysterie mi přijde na lezce co leze už 15 let pon
    Re: na, tumáš neurol...14.10.2015
Taktak.
    Re: na, tumáš neurol...23.10.2015
To prvotní naštvání celkem chápu. Před dvěma týdny jsem si na Smíchově odložil na zem obal na sedák,
     Kokoti15.11.2015
Tak jsem původně pejskařil a zjistil, že je to tam samej idiot co šišlá na psa nebo je na něj naopak
      Re: Kokoti15.11.2015
To je fakt. Proc bysme si nenakradli, kdyz nas nikdo nechyti.
       Re: Kokoti16.11.2015
No já nevím jak ty, ale já nikdy nic neukradl. Jo dobře jednou kus síry z kabinetu přírodovědy na zá
        Re: Kokoti16.11.2015
Cepiny a macky se hodi tak mozna na Hrubici, uz se tesim, pomalu zacina drajtulova sezona. Letos to

1   ...   324   325   326   327   328   329   330   331   332   333   334   335   336   337   338   339   340   341   342   343   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 vlastnoruční úprava sedáku?
Ahoj, mám 2 přezkový sedák od Singáče. Vyhovuje mi velikostí, vlastně vším, kromě délky dotahovacích smyček u pasu sedáku. Tím, že je 2 přezkový mi ty smyčky na dotáhnutí a uzpůsobení velikosti příjdou zbytečně dlouhé a i když je tam na ně na obou stranách gumička na zastrčení, i tak mi plandají a vadí třeba při cvakání matroše na sedák. Je hodně velká blbina je uříznout, zatavit zapalovačem a pak třeba zapošít? Dík za normální odpovědi. Honzajs
Honza09:47:13 14.10.2015
odpovědět 
 Re: vlastnoruční úprava sedáku?
Samozřejmě, že to udělej, ale nechej si trošku rezervu na lezení s oblečením za chladného počasí či v zimě.
Libor H.09:57:30 14.10.2015
odpovědět 
  Re: vlastnoruční úprava sedáku?
Ještě - oni to dělají s delšíma popruhama, aby byl komfort při lezení do sedáku. Když jsou moc krátké, tak se do něj někdy blbě leze. Tak to se zkracováním nepřežeň.
Libor.H09:59:35 14.10.2015
odpovědět 
 Re: vlastnoruční úprava sedáku?
Stačí dodržet minimální délku konce popruhu od přezky a pohoda. Bejvala vyznačená stehem, prostě si jí posuneš blíž. Konec to chce dobře zatavit aby se netřepil. Mám na sedáku rychlopřezku, dlouhý konce mě vytáčí, ale nemůžu to zkrátit abych sedák stáhnul přes kyčle.
09:57:45 14.10.2015
odpovědět 
 Re: vlastnoruční úprava sedáku?
myslel jsem si to a děkuji za příspěvky, lepší je se zeptat než prvně konat :) Fajn den všem!
Honza10:39:30 14.10.2015
odpovědět 
  Re: vlastnoruční úprava sedáku?
Pokud by sis ho ale pak nechal zkontolovat"Osobou způsobilou..." neprošel by revizí a pokud by se něco stalo a řešila to pojišťovna, mohl by být problém. V každém případě sešij tu "bambuli" na konci popruhů stejně jako výrobce, nebo se domluv se S-R, jsou vstřícní. Výrobci většinou uvádějí, jaké úpravy si ofiko můžeš udělat sám. Tahle v nich nikde není. Je to trochu proti zdravému rozumu, ale nedalo mi to, neupoornit na to.
John, Plzeň15:22:51 14.10.2015
odpovědět 
   Re: vlastnoruční úprava sedáku?
no, záleží. pokud to bude používat sám a zcela nekomerčně, tak o tom pravděpodobně neštěkne pes (ad nedopnutý sedák obyčejný s protahovací sponou nemá pravidelnou revizi). pokud se to použije na cokoli komerčního nebo se půjčí komukoli mimo rodinu a nejbližší, pak je obava zcela na místě.
Lukas B.15:28:14 14.10.2015
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192359)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Pollo ripieno di pus 6a Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle
Harem VIIIb Rathen
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle

 Nově v diskusi:
Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Prosím, | Re: Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup | Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (46)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1453 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi