Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English zruseni profilu na lezci 01.11.2015 Ahoj, lze nejakym zpusobem zrusit svuj profil na lezci? Smazat tak svoji stopu zanechanou na tomto serveru? Diky.
  Re: zruseni profilu na lezci 02.11.2015 Napiš mi. Nebo přímo hop@lezec.cz nebo libor@lezec.cz
  Re: Pěkná skalka v Novém Boru 31.10.2015 To vypada moc pekne, dik.
Doufam ze na podzim bude par suchejch teplejsich dnu na poradny vy
  Re: Jaké jsou pro vás nejlepší mačky na ledy? 30.10.2015 Mam zkusenost se Spidery od Raveltiku a Grively G14. Spidery: Jsou rovny a nekopiruji anatomicky tva
  Re: Jaké jsou pro vás nejlepší mačky na ledy? 01.11.2015 Cao, otazka je co chces lezt.
Myslim ze vymene hroty se strasne precenujou. Lezu hodne a men
    Re: Jaké jsou pro vás nejlepší mačky na ledy? 01.11.2015 Jak moc se ti na ty Petzl Dart nabaluje sníh? Máš to nějak vyřešené? Jasně nepolezu v nich jen ledy,
      Re: Jaké jsou pro vás nejlepší mačky na ledy? 01.11.2015 No to je dobra otazka.
No hele ja v nich zase tolik nechodim, resp. snazim se vic lezt a men
        Re: Jaké jsou pro vás nejlepší mačky na ledy? 01.11.2015 Děkuji moc za tvůj čas a tvé odpovědi, mám ty samé botky, takže si budou asi holky rozumět :)
          Re: Jaké jsou pro vás nejlepší mačky na ledy? 01.11.2015 Spicka sedne jak prd..el na hrnec ale patka je nekdy horsi. Sem i premejslel ze bych trosku upiloval
            Re: Jaké jsou pro vás nejlepší mačky na ledy? 01.11.2015 podle jména tě asi nedohledám, takže dobrý:) děkuji:)
    Re: Jaké jsou pro vás nejlepší mačky na ledy? 01.11.2015 Jak moc se ti na ty Petzl Dart nabaluje sníh? Máš to nějak vyřešené? Jasně nepolezu v nich jen ledy,
  Re: Jaké jsou pro vás nejlepší mačky na ledy? 04.11.2015 Ahoj od loňska mám AustriAlpin SkySteep, možnost jeden hrot nebo dva, ale hlavně je oceňuju protože
Bouldery Skalák 30.10.2015 Ahoj,
poradíte někdo? Jsou kolem Skaláku nějaké bouldery? Někde kolem kempu Sedmihorky. Předpověď sice dobrá, ale na lezení to asi nebude.
Díky všem Jarda
  Re: Bouldery Skalák 30.10.2015 nejbližší na Vesci
Jak se zbavit závraťí? 29.10.2015 Hoj, zdravím zkušené s jednou zásadní problémovou otázkou: jak na závratě? Lezení se mi vždycky megalíbilo, al nikdy jsem se k němu zatím nedostal, nějak nebyli lidi. V poslední době jsem si ale řek, že to prostě zkusím dějse co děj, že se třeba na stěně
  Re: Jak se zbavit závraťí? 29.10.2015 jest třeba rozlišit závrať (což je tuším rozostření smyslu pro to co je nahoře a co dole) před obyče
  Re: Jak se zbavit závraťí? 29.10.2015 holt lezení taky není pro všechny a možná jsi jeden z nich..
    Re: Jak se zbavit závraťí? 30.10.2015 Ale prdlajs! Chceš lézt, to je to nejdůležitější! Vůle a to, aby tě to bavilo a byl jsi spokojený s
  Re: Jak se zbavit závraťí? 30.10.2015 Lezenim trochu otupis a bude se to zlepsovat, ale ja jsem se toho nikdy uplne nezbavil. Pomaha soust
  Re: Jak se zbavit závraťí? 30.10.2015 zavrate nemam, strach jo. obcas na hranici "ochromeni" ale nikdy ne za ni - vzdycky mi pom
  Re: Jak se zbavit závraťí? 30.10.2015 Ahoj,
Když jsem začínal, taky jsem se strašně bál výšek.
Pomohly mě tři věci:
1
  Re: Jak se zbavit závraťí? 31.10.2015 Nesměšuješ tu náhodou několik věcí dohromady? Na jedné straně píšeš o strachu, na straně druhé o záv
  Re: Jak se zbavit závraťí? 31.10.2015 buď konkrétnější a dostaneš konkrétní rady. Zatím tu lidi reagují spíš na to, jak si Tvou potíž vylo
  Re: Jak se zbavit závraťí? 02.11.2015 Kdyz jsem zacinal lezt tak jsem se bal i v telocvicne kdyz jsem vylezl pod strop. Myslim ze me to pr
Meru movie 29.10.2015 Ahoj, netusite kdy a kde se u nas bude vysilat tento film? Diky
Řež - chybějící železo 27.10.2015 V Řeži jsme v cestě Velká stolice nechali na štandu nějaké vybavení, pro které jsme se dnes (27.9.) vrátili. Nemáte to někdo u sebe? Podle stěnové knihy to včera lezli Kujón s Adélou, nezná je někdo? Dík.
  Re: Řež - chybějící železo 29.10.2015 Tyto lidi nechápu, nechaji bordel na skalach a ještě ho chtějí zpětně odevzdat... Máš po sobě uklize
Horská služba ČR 27.10.2015 Vláda projednává návrh zákona o HS ČR s navrhovanou platností od 1.1.2017 psp.cz/sqw/text/tiskt.sqw?O=7&CT=636&CT1=0
  Re: Horská služba ČR 27.10.2015 dík za odkaz. vždycky jsem měl pocit, že něco na české HS kulhá, teď se mi to potvrdilo (jasně, na S
Sportlife 2015 25.10.2015 Ahoj, nezná někdo promo kód na vstup zdarma na letošní Sportlife? Díky moc.
Zateplené horo boty 25.10.2015 Ahoj, dovedl by mi někdo poradit alternativu k botám jako je LS Spantik, Batura, Scarpa Guide a 6000? Chci něco relativně lehkého, ne nad 10 tisíc a k tomu co nejteplejší, mám totiž sklon k omrznutí. Zaroven chci, aby to byly boty ne těžkotonážní jako ske
  Re: Zateplené horo boty 25.10.2015 Ahoj,
kdybys chtěl, mám na prodej Batury velikost č. 43 lehce nošené za 8 900,- Kč. Bohužel m
    Re: Zateplené horo boty 25.10.2015 kež bys měl větší nohu :/ I tak dík za nabídku
1
...
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
...
2263
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: