Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Jakou otázku? 02.11.2015 Jakou otázku položit v diskusi na lezci, aby měla co nejvíc odpovědí?
  Re: Jakou otázku? 02.11.2015 Nasrat trole
    Re: Jakou otázku? 02.11.2015 Jak vyléčit zranění prstu způsobené používáním magnézia v Adršpachu
      Re: Jakou otázku? 02.11.2015 Jaké jsou nejlepší mačky do Skaláku?
        Re: Jakou otázku? 02.11.2015 Nejoblíbenější značka deodorantu, který používáte při lezení na umělé stěně...
      Re: Jakou otázku? 03.11.2015 Jasně, hlasoval bych taky pro dotaz na zraněné prsty od maglajzu na písku.
V minulosti dost d
    Re: Jakou otázku? 07.11.2015 Kuba Turka?
  Re: Jakou otázku? 03.11.2015 nebo třeba která lezkyně je nejhezčí u nás a která v zahraničí? :o)
    Re: Jakou otázku? 03.11.2015 U nás i v zahraničí je nejhezčí Lucie Šancová a její zadek.
    Re: Jakou otázku? 04.11.2015 ČR: Lucka Hrozová, zahraničí: Juliane Wurm :-)
  Re: Jakou otázku? 04.11.2015 Kolik trollu je potřeba na zašroubování žárovky?
climbers fingers 02.11.2015 Vy mi davate :)
Prej vydrz botka vydrz :))) Jen tak dal! Uz se tesim na novej kalendar!
šlachy na prstech 02.11.2015 Zdravim :)
Mám takovy problem dva dny zpatky na bouldrovce jsem si udelal neco s malickem :D zkusim se to trochu popsat drzel jsem listu uzavrenym uchopem a v jedne chvili mi to neskutecne prokrupalo vsechny prsty mel jsem skoro az pocit ze
  Re: šlachy na prstech 02.11.2015 Ahoj,
asi te nepotesim, ale to co popisujes nevypada na natazeni ale na natrzeni...ca
    Re: šlachy na prstech 02.11.2015 takze jit k lekari ?
      Re: šlachy na prstech 02.11.2015 No jo I ne...k lekari jenom jestli je to profik na lezecky zraneni a jestli mas moznost se k nekomu
        Re: šlachy na prstech 02.11.2015 Super diky za cenne rady :)
  Re: šlachy na prstech 02.11.2015 tak tak, pokud je utržený poutko, tak 4-6 týdnů klid, případně mazat nějakým opodeldokem, nebo nějak
  Re: šlachy na prstech 03.11.2015 napsal bych Hebelkovi... Možná Ti i doporučí za kým zajít, pokud to nepočká na návštěvu u něj.
film 02.11.2015 Starnouci polsky lezec, sklep, cinky, friend padajici do vody, Tatry, umely chyty v jeskyni,...co je to prosim za film?
  Re: film 02.11.2015 Běželo mj. na fesťáku na Hrubici na jaře/létě, zkus dohledat podle polského autorství.
  Re: film 03.11.2015 Tusim, ze myslis "Deklaracja Nieśmiertelności".
    Re: film 04.11.2015 Ty jo. Dik!
zruseni profilu na lezci 01.11.2015 Ahoj, lze nejakym zpusobem zrusit svuj profil na lezci? Smazat tak svoji stopu zanechanou na tomto serveru? Diky.
  Re: zruseni profilu na lezci 02.11.2015 Napiš mi. Nebo přímo hop@lezec.cz nebo libor@lezec.cz
  Re: Pěkná skalka v Novém Boru 31.10.2015 To vypada moc pekne, dik.
Doufam ze na podzim bude par suchejch teplejsich dnu na poradny vy
  Re: Jaké jsou pro vás nejlepší mačky na ledy? 30.10.2015 Mam zkusenost se Spidery od Raveltiku a Grively G14. Spidery: Jsou rovny a nekopiruji anatomicky tva
  Re: Jaké jsou pro vás nejlepší mačky na ledy? 01.11.2015 Cao, otazka je co chces lezt.
Myslim ze vymene hroty se strasne precenujou. Lezu hodne a men
    Re: Jaké jsou pro vás nejlepší mačky na ledy? 01.11.2015 Jak moc se ti na ty Petzl Dart nabaluje sníh? Máš to nějak vyřešené? Jasně nepolezu v nich jen ledy,
      Re: Jaké jsou pro vás nejlepší mačky na ledy? 01.11.2015 No to je dobra otazka.
No hele ja v nich zase tolik nechodim, resp. snazim se vic lezt a men
        Re: Jaké jsou pro vás nejlepší mačky na ledy? 01.11.2015 Děkuji moc za tvůj čas a tvé odpovědi, mám ty samé botky, takže si budou asi holky rozumět :)
          Re: Jaké jsou pro vás nejlepší mačky na ledy? 01.11.2015 Spicka sedne jak prd..el na hrnec ale patka je nekdy horsi. Sem i premejslel ze bych trosku upiloval
            Re: Jaké jsou pro vás nejlepší mačky na ledy? 01.11.2015 podle jména tě asi nedohledám, takže dobrý:) děkuji:)
    Re: Jaké jsou pro vás nejlepší mačky na ledy? 01.11.2015 Jak moc se ti na ty Petzl Dart nabaluje sníh? Máš to nějak vyřešené? Jasně nepolezu v nich jen ledy,
  Re: Jaké jsou pro vás nejlepší mačky na ledy? 04.11.2015 Ahoj od loňska mám AustriAlpin SkySteep, možnost jeden hrot nebo dva, ale hlavně je oceňuju protože
Bouldery Skalák 30.10.2015 Ahoj,
poradíte někdo? Jsou kolem Skaláku nějaké bouldery? Někde kolem kempu Sedmihorky. Předpověď sice dobrá, ale na lezení to asi nebude.
Díky všem Jarda
  Re: Bouldery Skalák 30.10.2015 nejbližší na Vesci
Jak se zbavit závraťí? 29.10.2015 Hoj, zdravím zkušené s jednou zásadní problémovou otázkou: jak na závratě? Lezení se mi vždycky megalíbilo, al nikdy jsem se k němu zatím nedostal, nějak nebyli lidi. V poslední době jsem si ale řek, že to prostě zkusím dějse co děj, že se třeba na stěně
  Re: Jak se zbavit závraťí? 29.10.2015 jest třeba rozlišit závrať (což je tuším rozostření smyslu pro to co je nahoře a co dole) před obyče
  Re: Jak se zbavit závraťí? 29.10.2015 holt lezení taky není pro všechny a možná jsi jeden z nich..
    Re: Jak se zbavit závraťí? 30.10.2015 Ale prdlajs! Chceš lézt, to je to nejdůležitější! Vůle a to, aby tě to bavilo a byl jsi spokojený s
  Re: Jak se zbavit závraťí? 30.10.2015 Lezenim trochu otupis a bude se to zlepsovat, ale ja jsem se toho nikdy uplne nezbavil. Pomaha soust
  Re: Jak se zbavit závraťí? 30.10.2015 zavrate nemam, strach jo. obcas na hranici "ochromeni" ale nikdy ne za ni - vzdycky mi pom
  Re: Jak se zbavit závraťí? 30.10.2015 Ahoj,
Když jsem začínal, taky jsem se strašně bál výšek.
Pomohly mě tři věci:
1
  Re: Jak se zbavit závraťí? 31.10.2015 Nesměšuješ tu náhodou několik věcí dohromady? Na jedné straně píšeš o strachu, na straně druhé o záv
  Re: Jak se zbavit závraťí? 31.10.2015 buď konkrétnější a dostaneš konkrétní rady. Zatím tu lidi reagují spíš na to, jak si Tvou potíž vylo
  Re: Jak se zbavit závraťí? 02.11.2015 Kdyz jsem zacinal lezt tak jsem se bal i v telocvicne kdyz jsem vylezl pod strop. Myslim ze me to pr
Meru movie 29.10.2015 Ahoj, netusite kdy a kde se u nas bude vysilat tento film? Diky
1
...
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
...
2263
climbers fingers Vy mi davate :)
Prej vydrz botka vydrz :))) Jen tak dal! Uz se tesim na novej kalendar! judovana 13:23:33 02.11.2015odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: