Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
12.Kohout 10931
13.Smetanová 10887
14.Novák 10787
Bouldry:
12.Bulička 10184
13.Břicháček 10175
14.Vaňous 10103
Hory:
25.Moravcová 2460
26.Magič 2438
27.Relovsky 2422

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230838 cest
Nové přelezy:
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Olberg lezecká stěna - Blansko
Boulder Bar - Praha 7
Bouldercafe stěna už neexistuje - Plzeň

Prodejny
HUDYsport - Zlín
Husky Outdoor Shop - Plzeň
Green sport s.r.o. - Uherské Hradiště

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 LaSportiva Spitfire11.11.2015
Poraďte ,má někdo zkušenost s použitím  LaSportiva Spitfire do Fritschi Freerider ?
Díky za informaci
 Re: LaSportiva Spitfire11.11.2015
La Sportiva je skialp botka, Freeride je vazani.
  Re: LaSportiva Spitfire12.11.2015
Dík Klubo ,to jsem poznal taky ...
Potřeboval jsem si ověřit zkušenost upevnění Spitfiru do š
   Re: LaSportiva Spitfire12.11.2015
Výšku lze nastavit
    Re: LaSportiva Spitfire22.11.2015
Díky za stručnou pomoc ... jeden šroub povolit a je to ...
   Re: LaSportiva Spitfire12.11.2015
Jsou věci, které okolo lezení musíš mít naučené a zažité, jinak ohrožuješ sám sebe, ale hlavně ostat
    Re: LaSportiva Spitfire12.11.2015
Ješte dodám trapně stupidní a zároveň pro moji osobnu obligátní a mě pocit vyjímečnosti dodávající &
    Re: LaSportiva Spitfire13.11.2015
??? asi máš nějaký osobní problém ,,,sorry ,,,
pozoruji, že jsem narazil na nejpovolanějšího
 Re: LaSportiva Spitfire14.11.2015
Zkus se zeptat u paliče:
 Re: LaSportiva Spitfire15.11.2015
Je to číčovina. Přední hrana není dostatečně velká, respektive široká/vystouplá na uchycení v klasic
  Re: LaSportiva Spitfire22.11.2015
Udělat si radost po 15ti letech zakoupením nových bot a použít původní vázání snad není hřích ...
   Re: LaSportiva Spitfire23.11.2015
Hřích to není, to jsem také nenapsal. Ty boty jsou úžasné (neměl jsem prachy, tak jsem je prodal). A

  ŘEŠENÍ? - začátečníci a rádoby instruktoři11.11.2015
Pokračování zábavy?
https://www.youtube.com/watch?v=TSOBvoV0yLY
 Re: ŘEŠENÍ? - začátečníci a rádoby instruktoři11.11.2015
Drobet mě to pobavilo :) Nevím, co chce vylepšovat na způsobu školení instruktorů na umělé stěny. Ka
  Re: ŘEŠENÍ? - začátečníci a rádoby instruktoři11.11.2015
Samotná náplň akreditačních kurzů není problém. Spíše vidím problém ve výstupních testech. Měli by b
   Re: ŘEŠENÍ? - začátečníci a rádoby instruktoři11.11.2015
hulíš
  Re: ŘEŠENÍ? - začátečníci a rádoby instruktoři11.11.2015
Samotná náplň akreditačních kurzů není problém. Spíše vidím problém ve výstupních testech. Měli by b
   Re: ŘEŠENÍ? - začátečníci a rádoby instruktoři11.11.2015
hulím
    Re: ŘEŠENÍ? - začátečníci a rádoby instruktoři16.11.2015
Ale jenom péra viď?
  Re: ŘEŠENÍ? - začátečníci a rádoby instruktoři11.11.2015
Samotná náplň akreditačních kurzů není problém. Spíše vidím problém ve výstupních testech. Měli by b
   Re: ŘEŠENÍ? - začátečníci a rádoby instruktoři11.11.2015
hulíme
    Re: ŘEŠENÍ? - začátečníci a rádoby instruktoři11.11.2015
Nevím z jakého důvodu se správa odeslala tolikrát.
     Re: ŘEŠENÍ? - začátečníci a rádoby instruktoři11.11.2015
a to je důvod, proč by děti bez zkušeností neměli dělat instruktory. Všechno si prostě na internetu
      Re: ŘEŠENÍ? - začátečníci a rádoby instruktoři11.11.2015
:))
     Re: ŘEŠENÍ? - začátečníci a rádoby instruktoři11.11.2015
Pokud po napsani zpravy v prohlizeci aktualizujes nactenou stranku, tak supr dupr pokrokovy system l
      Re: ŘEŠENÍ? - začátečníci a rádoby instruktoři11.11.2015
Aha díky za objasnění. Mám v prohlížeči nastaveno automatické obnovování stránek. Tak 3* bylo štěstí
       Re: ŘEŠENÍ? - začátečníci a rádoby instruktoři11.11.2015
jak může někdo tak natvrdlej dělat instruktora. Jak dlouho ti trvalo se naučit navazovat? Tady jde f
        Re: ŘEŠENÍ? - začátečníci a rádoby instruktoři11.11.2015
Podle mně je problém hlavně v tom, že tohle by se mělo dělat za náklady v oddílech ne za prachy. Sá
         Re: ŘEŠENÍ? - začátečníci a rádoby instruktoři11.11.2015
Protože zaměňuješ lezení jako životní styl za lezení jako sport. Už se tu o tom psalo mnohokrát. Až
          Re: ŘEŠENÍ? - začátečníci a rádoby instruktoři11.11.2015
Jsou věci, které okolo lezení musíš mít naučené a zažité, jinak ohrožuješ sám sebe, ale hlavně ostat
           Re: ŘEŠENÍ? - začátečníci a rádoby instruktoři11.11.2015
Děkuji ti za "hodnotnou" radu. Raději se jí ale řídit nebudu, neb nemáš pravdu. Potřebné z
            Re: ŘEŠENÍ? - začátečníci a rádoby instruktoři11.11.2015
No já jenom že nejvíc lezeckých smrťáků je na dobře zajištěných sportovkách...
             Re: ŘEŠENÍ? - začátečníci a rádoby instruktoři11.11.2015
To je možné, ovšem to tvrzení by to chtělo trochu upřesnit. Minimálně napsat, jak je to s těmi úrazy
             Re: ŘEŠENÍ? - začátečníci a rádoby instruktoři11.11.2015
Ne. A uz vubec ne, pokud se podivas na relativni cisla. Pokud teda za dobre odjistene sportovky nepo
              Re: ŘEŠENÍ? - začátečníci a rádoby instruktoři12.11.2015
Na písku se nikdo nezrakvil už mnoho let, pokud si dobře pamatuji (ale je možné že nějaký smrťák byl
               Re: ŘEŠENÍ? - začátečníci a rádoby instruktoři12.11.2015
Jaký je třeba v Evropě ročně počet přelezů na prvním na odjištěné sportovce a počet přelezů na první
                Kapišto?12.11.2015
Hele anonyme, já se tady nechci dohadovat o poměrných číslech, které nikdo nezná, a ještě k tomu v E
                 Re: Kapišto?12.11.2015
Ale stejně tak je obvykle zbytečné umět vyvázat extra štand nebo techniky pro vícedélky. Asi tě to n
                  Re: Kapišto?12.11.2015
Zrovna náš oddíl nemá jiné zájmy, než že se občas sejdeme, zalezeme si a jsme kamarádi. Takže zájem
                   Re: Kapišto?12.11.2015
Jenže pod drnem je i řada těch, co to uměli a znali. Takže jim znalosti byly k prdu. Takže si piš, c
                    Re: Kapišto?13.11.2015
Pamatuješ si, za co mě peskuješ? Tohle jsem napsal na začátku téhle debaty: "Jsou věci, které o
                     Re: Kapišto?13.11.2015
Vytrháváš to z kontextu. Za prvé tě nepeskuji, to bych si nikdy nedovolil, a za druhé se bavíme o mí
                      Re: Kapišto?13.11.2015
Vždyť to píšu - točíš se v kruhu. To už jsi jednou napsal. Já na to, že na sportovkách se lidi zabíj
                       Re: Kapišto?13.11.2015
Aha, díky za hodnotnou informaci. To by jednoho nenapadlo. Sice to takto fomulované v tebou podepsan
                        Re: Kapišto?13.11.2015
Lidi to nejspíš vědí. U Tebe si nejsem jistý.
                         přeju hodně štěstí13.11.2015
Je toho víc, co můžeš posrat, aby jsi se zrakvil. I na stěně.
Už jen okolo materiálu (sedák,
                          Re: přeju hodně štěstí16.11.2015
Pokud mluvíme o jedincích, kteří potřebují školení na to, aby je napadlo jak jeden druhému řekne, že
                           Re: přeju hodně štěstí17.11.2015
V tom případě souhlas.
Jenom tě ubezpečuju, že většina neproškolených lezců takhle zodpovědná
                            Re: přeju hodně štěstí17.11.2015
To pak jo. Asi opravdu nejsem normální. Když jsem začínal lézt, neuměl jsem ani uvázat uzel a dost j
                             Re: přeju hodně štěstí17.11.2015
V reálu to chodí tak, že dobře vedený oddíl ti pomůže se vyhnout největším průšvihům a slepým uličká
                              Re: přeju hodně štěstí17.11.2015
Ne každý má potřebu se družit. Mě při představě kolektivu nebo společných akcí naskakují pupínky a z
                             Re: přeju hodně štěstí23.11.2015
Tvůj postup je zodpovednej a celkem ok.
Je však spousta jelit na tom světě...i mezi instrukto
                         Re: Kapišto?13.11.2015
můj nástřel patřil samozřejmě anonymovi, s Kubou o tomhle netřeba diskutovat.
             Re: ŘEŠENÍ? - začátečníci a rádoby instruktoři12.11.2015
nejvic smrtaku se stane tam kde se stane nejaka fatalni chyba. nema to nic spolecneho se sportovkama
         Re: ŘEŠENÍ? - začátečníci a rádoby instruktoři16.11.2015
Ty někoho učíš a neznáš ani rodný jazyk? Skály se píšou s tvrdým Y ty gumo. :-) Vrať vysvědčení z po
   Re: ŘEŠENÍ? - začátečníci a rádoby instruktoři11.11.2015
Pro některý lidi je koukám fakt těžký se nejdřív ptát a pak terpv mluvit, co?

Listy,
    Re: ŘEŠENÍ? - začátečníci a rádoby instruktoři11.11.2015
podotýkám, že reaguju čistě jen na slova, která ve videu pronáší Tenkterýneumímluvitslidmaanižbyhopo
    Re: ŘEŠENÍ? - začátečníci a rádoby instruktoři11.11.2015
Popravdě, kdyby mě jiní instruktoři nenapsali a osobně neříkali, že mají stejný problém, tak hledám
     Re: ŘEŠENÍ? - začátečníci a rádoby instruktoři11.11.2015
nerad Tě chytám za slovo, ale ve druhý minutě videa vyzýváš k tomu, aby instruktoři chodili za lidma
      Re: ŘEŠENÍ? - začátečníci a rádoby instruktoři11.11.2015
Máš pravdu, ve videu to tak opravdu vyznělo, ale myslel jsem to, že pro nás to bude nepříjemné, ne p
       Re: ŘEŠENÍ? - začátečníci a rádoby instruktoři11.11.2015
Nepříjemné pro nás? Proč? Vždyť to patří k rutině instruktorský práce: oslovit, nabídnout, upozornit
        Re: ŘEŠENÍ? - začátečníci a rádoby instruktoři11.11.2015
Jde o dvě věci, první je, že mnoho lidí již má špatné zkušenosti a tak je pro ně již nepříjemné k ně
         Re: ŘEŠENÍ? - začátečníci a rádoby instruktoři11.11.2015
no tak to prr. V tom případě se nabízí dvě možnosti:
a) chodíš lízt na stěnu pro retardované;
          Re: ŘEŠENÍ? - začátečníci a rádoby instruktoři11.11.2015
Pacientů je tu opravdu hodně. Takže není to jedno, se kterým zrovna komunikuješ?
        Okolostojící rejpalové11.11.2015
Když někde na stěně vidíš nějakou prasárnu, jako třeba špatně založený kyblík, a myslíš si, že je to
         Re: Okolostojící rejpalové11.11.2015
A když se mezitím, co hledáš obsluhu, zrakví, tak tě to určitě nechá v pohodě, protože ty jsi přece
          Re: Okolostojící rejpalové11.11.2015
Podívej, na každé stěně se při prvním vstupu podepisuje papír, že jsi obeznámem s pravidly stěny a z
           Re: Okolostojící rejpalové11.11.2015
Holt každej jsme jinej:-).
      Re: ŘEŠENÍ? - začátečníci a rádoby instruktoři11.11.2015
Sebereflexe a kriticke zhodnoceni svych znalosti, zkusenosti, schopnosti je urcite nutny zakladni pr
       Re: ŘEŠENÍ? - začátečníci a rádoby instruktoři11.11.2015
trefa do cerneho :-)
 Re: ŘEŠENÍ? - začátečníci a rádoby instruktoři13.11.2015
Zdravim,nevim jestli to je vhodné sem to psát :D,Hledám někoho postaršího v okolí Žďáru nad Sázavou
  Re: ŘEŠENÍ? - začátečníci a rádoby instruktoři13.11.2015
Na
  Re: ŘEŠENÍ? - začátečníci a rádoby instruktoři13.11.2015
Kašli na seznam oddílů :-) Zajdi na stěnu, porozhlédni se tam, třeba tam bude také někdo sám, nebo

 Nová stěna v Brně?10.11.2015
Bude v Brně další nová stěna? Má se stavět nová atletická a víceúčelová hala: http://bit.ly/1PzOHJ2

 petzl unireverso10.11.2015
Petzl unireverso - má někdo toto vylepšené jistítko?eliminuje toto vylepšení sekání lana při rychlém podávání?
 Re: petzl unireverso10.11.2015
asi funguje stejně
 Re: petzl unireverso11.11.2015
asi myslíš reverso s uchycením v karabině, pokud je na pevno určitě zlepší podávání ale bude to lepš
 Re: petzl unireverso11.11.2015
v jednoduchosti je krása, osma !!!
 Re: petzl unireverso11.11.2015
to znamená koupit i karabinu, co ta cena ??? !!!!

 Německá terminologie10.11.2015
Zdravím, potřeboval bych pomoct s němčinou, v 1 topu cesty se píše, že jsou v horské MP cestě na různých místech "Zwischenhaken" - nenašel jsem to v žádným slovníku, ani obrázky mi moc nepomohly. Jedná se nějaký borháky, nebo co je to zač? Řeší
 Re: Německá terminologie10.11.2015
Dle mého názoru jsou to fixní jistící body (skoby, nýty) v délce mezi štandy.
 Re: Německá terminologie10.11.2015
spíš jen skoby jako postupové jištění. Pro mě teda nic tutového

Napiš spíš jméno cest
  Re: Německá terminologie10.11.2015
je to tahle cesta
   Re: Německá terminologie10.11.2015
Zwischenhaken je složenina dvou slov: zwischen=mezi a Haken= skoba.
Ta cesta o kterou jde je
    Re: Německá terminologie10.11.2015
takže jištění špatný... no nic, tak vybereme něco jinýho...
     Re: Německá terminologie10.11.2015
Navíc tři hvězdičky - to bych řek že je cesta pro někoho kdo už oblast kompletuje a všechno pěkný má
    Re: Německá terminologie10.11.2015
Zwischenhaken nemusi znamenat jen skoby. A cesta se leze vice nez "min nez jednou za rok".
     Re: Německá terminologie10.11.2015
Píšou to na Bergsteigenu v popisu cesty. Určitě to není dobrá cesta pro někoho, kdo nemá v horách do
    Re: Německá terminologie11.11.2015
Uz jenom to, ze na bergsteignu pisou, ze si ma clovek vzit frendy, je dost varujici. Kdyz si clovek
   Re: Německá terminologie11.11.2015
aj na tom piktograme k ceste je pri istení nakreslená len 1 hviezdička s výkričníkom a nápisom "
 Re: Německá terminologie10.11.2015
Jako že jsou tam skoby v lezeckém terénu k jištění (nejen štandy).
 Re: Německá terminologie10.11.2015
Mezijištění v délce (mimo štandy), trvalé, většinou to je borhák nebo nýt, někdy vrtaná skoba, někdy
  Re: Německá terminologie10.11.2015
U té konkrétní cesty jde skutečně podle popisu o klasické skoby nebo o skoby s krruhem (Rinkhaken).<
   Re: Německá terminologie11.11.2015
tuhle před lety jsem četl popis nějakého toho dobrodružství, tuším o klasické cestě v severní stěně
 Re: Německá terminologie11.11.2015
další věc je, co si pod "alpin" terenem představují, na jeden takový jsme podle popisu nar
  Re: Německá terminologie11.11.2015
hodnocení odjištěnosti na bergsteigen je poněkud nevhodně kalibrované (je kalibrované horsko-skalkař

 Pěkná hákovačka09.11.2015
Zdravím. Nedoporučil by někdo jakoukoli pěknou hákovačku A1-2 ideálně C1-2 jak jednodýlky, tak i na přesnoc v čr/rakousko/slovensko. Nějaké info o Ennstal/Gasäuse/Kalbing/Westwand/Seniorenweg A2?Díky za jakýkoli info. O hákovačkách tady (čr) nemůžu nic na
 Re: Pěkná hákovačka09.11.2015
nejaky prolizacky jsou na palave :) Mozan o neco tezsi nez ty hces, ale aspon kratky a ne uplne vraz
 Re: Pěkná hákovačka09.11.2015
Moravský kras (byci skala, macocha, rorejsi), Pasak (jeseniky), Strecha slovenska (slovensko)
  Re: Pěkná hákovačka09.11.2015
Rorejsi zapomeň, tam toho moc nenajdeš, Macocha klenba až v prosinci a tam toho tedy na rozlézání mo
   Re: Pěkná hákovačka09.11.2015
No hlavně hledám něco kde nemusim bušit skoby, což bude asi v Evropě trošku problém jak zjišťuju.
    Re: Pěkná hákovačka09.11.2015
tak to můžeš vyhákovat jakoukoli sportovku po nýtech
     Re: Pěkná hákovačka09.11.2015
Díky za rady mrknu na tu Macochu, Býčinu a Jáchymku. Ohledně hákování sportovek. To samozřejmě můžu,
      Re: Pěkná hákovačka09.11.2015
tohle nechápu, ale jestli jako chceš s žebříčkem lézt na zakládaném jištění - tak třeba v Řeži, či n
       Re: Pěkná hákovačka09.11.2015
Proč? No doufám, že se z toho nestane další nekonečný vlákno, kde člověk nic nedohledá... Možná je
        Re: Pěkná hákovačka09.11.2015
Diretissima, Normální cesta a Nová c. na Nečtinský pilíř u Hradu Nečtiny. Vklínnce a frendy. Na slan
       Re: Pěkná hákovačka09.11.2015
jdi si zkusit třeba do Yosemitů něco vylézt blboune ...
        Re: Pěkná hákovačka09.11.2015
"Maminka vždycky říkala: Pro hloupého každý hloupý"
        Re: Pěkná hákovačka10.11.2015
taky bych tě mohl nazvat vulgárně, ale proč bych to dělal. Američany jsem viděl v Yosech "lézt&
         Re: Pěkná hákovačka10.11.2015
To bys klidně mohl, stejně jako ten bryskně inteligentní příspěvek s Yosemity kousek vejš. Škoda že
          Re: Pěkná hákovačka10.11.2015
typ mě posílal do Yosemit, zřejmě má představu, že tam se jinak než technicky neleze. Asi tam sám ne
        Re: Pěkná hákovačka10.11.2015
Nehledě na to, že nejenom v Řeži, na Srbsku, v Moravském krasu či jinde jsou původně Áčkové cesty dn

 Grossglockner studlgrat08.11.2015
Ahoj neporadil by někdo jaká je aktuálně podmínka na grossglockner studlgrat..
Děkuji za zpětnou vazbu
 Re: Grossglockner studlgrat08.11.2015
  Re: Grossglockner studlgrat09.11.2015
děkuji za info Jendo
  Re: Grossglockner studlgrat09.11.2015
děkuji za info Jendo

 Nove oblasti, Pruvodce08.11.2015
Ahoj, uz nekolik let jsem v USA, cestuju, lezu, atd. Chtel bych pridat do databaze spoustu novych oblasti a cest, ktere jsem navstivil, ale vubec netusim jak to udelat. Nemohl by mi nekdo poradit
 Re: Nove oblasti, Pruvodce10.11.2015
Po přihlášení do deníčku zde:
  Re: Nove oblasti, Pruvodce10.11.2015
Ahoj Drakovi už jsme psali s Jirkou, cesty jde zadávat i nezaregistrovaný, ale s loginem lze zápis o

 Pallavicini na Grossglockner07.11.2015
Ahoj lezci, rád bych jel na začátku příštího týdne na Pallaviciniho kuloár. Nechci ale nic podcenit, viděl jsem videa, četl články. Můj dotaz je k posledním desítkám metrů, kde je skalní lezení. Je to opravdu 3 UIAA? Nebo je to těžší? Jsou tam někde štand
 Re: Pallavicini na Grossglockner07.11.2015
Ahoj. Nejspíš to víš, ale vybral sis asi nejméně vhodné období. Přeci jenom zvaž, jestli nepočkat na
  Re: Pallavicini na Grossglockner07.11.2015
A to jako proč? Zahraniční fora lezou Mayerlrampe i Palačinku jako o závod.
   Re: Pallavicini na Grossglockner09.11.2015
No obecně se říká, že nejlepší kondici mají firnové svahy v Alpách v květnu a červnu, jestli je tomu
 Re: Pallavicini na Grossglockner07.11.2015
V hornich mixovych dylkach jsou vrtany standy.

Jestli je to za 3, tezko rict. Kdyz to
  Re: Pallavicini na Grossglockner07.11.2015
Gula, podmínka, jo? Ty jsi ale nějaký suterén...
   Re: Pallavicini na Grossglockner08.11.2015
Jako štábní kultura je fajn, ale zase ten post je jednak k věci, jednak asi tazateli i docela pomohl
 Re: Pallavicini na Grossglockner07.11.2015
Trochu problém bude jen to, že silnice na Kaiser-Franc Josef Höhe bude již zavřená a čeká vás pěkná
  Re: Pallavicini na Grossglockner07.11.2015
kde se to dá zjistit? Našel jsem jen nejistou informaci- 16 September until end of October/beginning
   Re: Pallavicini na Grossglockner07.11.2015
Silnice má být otevřená do neděle 8.listopadu. Info na
 Re: Pallavicini na Grossglockner08.11.2015
Je to trojka. Dost rozlámaná. Friendy netřeba, stačí středně velká sada vklíněnců. Štandy vrtané.
 Re: Pallavicini na Grossglockner09.11.2015
Byl jsem na Glockneru v sobotu, pravdou je, že Palavicini i Mayerlampe se lezou dost. Po dvou sněhov

 Foto dne - 6.11.06.11.2015
Na fotce je Traunstein SW-Grat http://bit.ly/1GOFrPW
 Re: Foto dne - 6.11.06.11.2015
Jj, taky me to hned bouchlo do oči.

1   ...   320   321   322   323   324   325   326   327   328   329   330   331   332   333   334   335   336   337   338   339   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Nove oblasti, Pruvodce
Ahoj, uz nekolik let jsem v USA, cestuju, lezu, atd. Chtel bych pridat do databaze spoustu novych oblasti a cest, ktere jsem navstivil, ale vubec netusim jak to udelat. Nemohl by mi nekdo poradit
 drak400017:21:05 08.11.2015
odpovědět 
 Re: Nove oblasti, Pruvodce
Po přihlášení do deníčku zde:
http://www.lezec.cz/cestaf.php

Pozor na duplicity. Než nějakou cestu nebo oblast nebo sektor zadáš, ujisti se, že v databázi ještě není. Hodně zdaru. Kuba.
 patapufa12:24:51 10.11.2015
odpovědět 
  Re: Nove oblasti, Pruvodce
Ahoj Drakovi už jsme psali s Jirkou, cesty jde zadávat i nezaregistrovaný, ale s loginem lze zápis opravit. Nejlepší je podívat se napřed, jak jsou zadané cesty v okolí. Opatrně ať v tom není guláš, ale směle do toho, ať je informací více. Případně nám napsat, kdyby byl někde problém. Můžeme přidat i nějaké fotky, nebo se pokusit udělat průvodce, alespoň takový, aby si každý při první návštěvě zalezl a na skály trefil.
 martan13:49:27 10.11.2015
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192348)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Západní hrana III Prachov
Stará cesta IV Prachov
Nedělení dýchánek - varianta VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nedělní dýchánek VIIIa Tisá - Velké Stěny
Novodobá VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Rasista VIIb Tisá - Velké Stěny
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (51)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi