Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
    Re: Průvodce na bouldry u Tanvaldu 28.11.2015 Děkuju za bezva vtipnou odpověď. Nevíte tedy prosím někdo, kdo je autory. Tedy, kde bych ho mohl reá
      Re: Průvodce na bouldry u Tanvaldu 29.11.2015 zkus to u Šatavise, bude vědět
  Re: Spacák Mountain equipment helium 400 28.11.2015 Neblázni, je to letní spacák.
Respektive dá, ale budeš si na to dlouho pamatovat.
    Re: Spacák Mountain equipment helium 400 28.11.2015 No právě, vurobce udáva limitní teplotu -2 a doporučené použití -5, tak tomu moc nerozumím.
    Re: Spacák Mountain equipment helium 400 28.11.2015 No právě, vurobce udáva limitní teplotu -2 a doporučené použití -5, tak tomu moc nerozumím.
Aplikace na trénink 26.11.2015 Ahoj, má někdo zkušenosti s nějakou android aplikací na trénink? Visy, shyby na balkně? Líbí se mi Patxiho aplikace na Zlagboard, jenže ta se dá pořídit jen s deskou, což se mi zdá dost drahý. Klidně bych koupil jen aplikaci,bohužel samotná se nedá koupit
  Re: Aplikace na trénink 26.11.2015 Upřesním ten Zlagboard: Aplikace sama je zdarma a základní úroveň tréninkových plánů je taky zadarmo
    Re: Aplikace na trénink 26.11.2015 Díky za vyčerpávající odpověď !
    Re: Aplikace na trénink 26.11.2015 Na tu aplikaci staci v pohode i Anroid za 2 litry..
      Re: Aplikace na trénink 27.11.2015 Zkoušel jsem to na laciném Huawei a ještě jiném Androidu a nefungovalo. Vertical life používá pro sv
        Re: Aplikace na trénink 27.11.2015 Já používám Android a moje tchýně Nokii a taky to stojí za hovno.
        Re: Aplikace na trénink 27.11.2015 Cokoliv s Androidem nad 4.1, coz dnes splnuje vetsina Androidu za par babek. Tak mozna oba ty tebou
          Re: Aplikace na trénink 27.11.2015 verzi Androidu měly podle podmínek nad 4.1 nebo tak nějak, ale prostě to nechodilo. Tím chci říct, ž
  Re: Aplikace na trénink 27.11.2015 Hang Timer se to jmenuje a je to zdarma. Měla by stačit.
    Re: Aplikace na trénink 27.11.2015 pro android..
  Re: Aplikace na trénink 27.11.2015 Líbí se mi tréninková aplikace pro Beastmaker. Není to drahé (cca 130 Kč) a máš tam postupnej trénin
    Re: Aplikace na trénink 27.11.2015 zajímaly by mě výsledky, treninku s mobilem a s vlastní hlavou. řekl bych že výsledek bude stejnej,
      Re: Aplikace na trénink 27.11.2015 Protože si to dnešní "shnilá" generace žádá :-).
      Re: Aplikace na trénink 27.11.2015 Samozřejmě, že lze trénovat i bez aplikace. S ní je to ale pro mne lepší a pohodlnější. nemusím vymý
        Re: Aplikace na trénink 27.11.2015 hádám, že ty aplikace prodáváš :D
          Re: Aplikace na trénink 27.11.2015 Aplikace Zlagboard je zadarmo, viz výše. :-) Prodávám ty desky.
            Re: Aplikace na trénink 27.11.2015 těch aplikací je víc zmínil bych třeba free aplikace beastmaker trainer, fingerboard trainer nebo ro
              Re: Aplikace na trénink 27.11.2015 Proč by ne. K Beasmakeru doplním, že existuje Zlagboard vario, deska s mechanismem na telefon jen s
                Re: Aplikace na trénink 27.11.2015 Dá se někde nakouknout (nebo pokud ne, mohl bys ve stručnosti popsat?), jak vypadá jednotlivý trénin
                  Re: Aplikace na trénink 27.11.2015 Ten základní trénink vypadá tak, že z celkem 10 sérií jsou nejdřív 4 séírie na zahřátí - 5x visy na
                    Re: Aplikace na trénink 27.11.2015 dík
            Re: Aplikace na trénink 27.11.2015 Šest a půl je na takovouhle desku totál úlet, ale pokud Ti to frčí, proč ne.
              Re: Aplikace na trénink 27.11.2015 Za plnou cenu to asi nikdo nekoupí, ale spíš je realističtější koupit to na stěnu nebo se domluvit v
      Re: Aplikace na trénink 27.11.2015 Vlastni hlavu? Tu nepouziva ani Adam Ondra, trenuje ho Patxi. Vetsina lidi, co pouziva vlastni hlavu
        Re: Aplikace na trénink 27.11.2015 Mám pocit, že čím sofistikovanější tréninkový metody, tím lidi (mám teď na mysli hobíky) lezou větší
          Re: Aplikace na trénink 28.11.2015 A pod tohle bych se podepsal, v minulosti (konec 80.-začátek 90.)se lezlo víc venku a konkrétně u ná
            Re: Aplikace na trénink 28.11.2015 Jestli ono to také není dobou. Proč bych měl jezdit na písek a zbytečně riskovat, když mám Juru blí
            Re: Aplikace na trénink 28.11.2015 He he. Kdyz lezeni redukujes jen na lezeni na pisku, tak s privrenejma ocima trochu na tom co pises
        Re: Aplikace na trénink 28.11.2015 Otázka je, zda na této úrovni by neměl být trénink tak trochu personifikovaný. Trenér není od toho,
          Re: Aplikace na trénink 28.11.2015 Přesně jak píšeš. Programy jsou sofistikovanější a tváří se blbuvzdorně pro všechny typ lezců, což j
        Re: Aplikace na trénink 28.11.2015 Jakýkoli plán bez znalosti klienta a vstupních informací je cesta do pekla. I tréninkové plány na dá
          Re: Aplikace na trénink 01.12.2015 DOBŘÉÉÉ BÍDÁÁÁ!! :D :D
Aplikace na trénink 26.11.2015 Ahoj, má někdo zkušenosti s nějakou android aplikací na trénink? Visy, shyby na balkně? Líbí se mi Patxiho aplikace na Zlagboard, jenže ta se dá pořídit jen s deskou, což se mi zdá dost drahý. Klidně bych koupil jen aplikaci,bohužel samotná se nedá koupit
Aplikace na trénink 26.11.2015 Ahoj, má někdo zkušenosti s nějakou android aplikací na trénink? Visy, shyby na balkně? Líbí se mi Patxiho aplikace na Zlagboard, jenže ta se dá pořídit jen s deskou, což se mi zdá dost drahý. Klidně bych koupil jen aplikaci,bohužel samotná se nedá koupit
Aplikace na trénink 26.11.2015 Ahoj, má někdo zkušenosti s nějakou android aplikací na trénink? Visy, shyby na balkně? Líbí se mi Patxiho aplikace na Zlagboard, jenže ta se dá pořídit jen s deskou, což se mi zdá dost drahý. Klidně bych koupil jen aplikaci,bohužel samotná se nedá koupit
Beastmaker 26.11.2015 Ahoj, chtěl bych si koupit beatsmaker, ale nevím zda 1000 nebo 2000. Lezu tak do 8uiaa. Kterou z nich? Popř. nějakou jinou? Dík
  Re: Beastmaker 26.11.2015 Beastmaker tusim doporucuje 1000 pokud na boulderu nedas tusim 7B a vyssi. V 7B jsou naroky na silu
    Re: Světový král shybů je Čech 26.11.2015 Zde neni Facebook, na like defekuje Bily Tesak.
  Re: Světový král shybů je Čech 26.11.2015 co čech to sval bez mozku - kareš vede.
    Re: Světový král shybů je Čech 27.11.2015 ..jo, právě jsi to potvrdil tímto obzvláště dutohlavým komentářem..btw, jistě bys to řekl Honzovi do
  Re: Světový král shybů je Čech 27.11.2015 Karešák je sice borec, ale každýmu bych doporučil jet spíš podle tohodle programu. Technika je všech
PROGRESSION 25.11.2015 Ahoj, nevíte kde se dá sehnat balkna PROGRESSION?
Našel jsem jí pouze v nabídce BoulderShopu, ale tam je momentálně nedostupná.
      Re: PROGRESSION 25.11.2015 to si udelj doma. Par latek na desku z hornbachu. Suma sumarum petikilo max litr a muzes to mit vet
  Re: PROGRESSION 25.11.2015 Pokud máš zájem, tak jednu prodávám. Doma se mi na ni jen práší. Kdyžtak mail
    Re: PROGRESSION 27.11.2015 Zájem mám, email jsem psal včera ráno, nevím jestli Ti dorazil...
  Re: PROGRESSION 25.11.2015 najhorsia doska aka bola kedy vyrobena skoda penazi.
zly material, zly sklon list.
(potencialni) zanet slach a sauna 24.11.2015 Hola! Zima zatizenym slacham nesvcedci, a stat na mrazu po buldorvani je jasny nabeh na zanet slach.
Ale co sauna? Jako relax po buldrovce zni fajn.. ale co chalzeni nasledne v bazenku?
A co az je zanet na svete? jedna babka
  Re: (potencialni) zanet slach a sauna 24.11.2015 jestli zánět ještě nemáš, tak naopak střídání tepla a chladu v sauně podporuje prokrvení a tedy slou
  Re: (potencialni) zanet slach a sauna 24.11.2015 jo a teda do bazenku se celé ruce nořit nemají - od zápěstí k prstům má být ruka venku, což teda spl
  Re: (potencialni) zanet slach a sauna 24.11.2015 Ja saunu miluju a po lezeni ji vidim jako supr relax...v saune byvam dlouho a v bazenku taky.
  Re: (potencialni) zanet slach a sauna 24.11.2015 Zánětům se dobře daří v teple? Ty se ho ale chceš zbavit ne? Na zánět NIKDY teplo.
    Re: (potencialni) zanet slach a sauna 24.11.2015 Prave - chci se ho zbavit (teda ted hozrovna nemam ale mozna zacina... a uz sem ho nelkolikrat mel a
      Re: (potencialni) zanet slach a sauna 25.11.2015 začínající zánět je taky zánět.
  Re: (potencialni) zanet slach a sauna 24.11.2015 Diky za nazory. Pomohly pri rozhodovani :))
Dokud zanet eny, sauna ok, a v bazenku op
        Re: (potencialni) zanet slach a sauna 27.11.2015 V odkaze mezi uvozovkami zrus jednu mezeru.
1
...
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: