Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8201 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English grivel matrix light 21.12.2015 Ahoj,
Nevíte někdo, jestli na cepíny grivel matrix light pasuje petzl trigrest, popřípadě na jaké rozměry pasuje?
ocun shogun lano 20.12.2015 zarfed zdarec, zkoušel jste někdo laníko ocun shogun? kdo to pro ně vlastně plete, singáč?
  Re: ocun shogun lano 20.12.2015 Singáč žádné lana neplete :)
    Re: ocun shogun lano 21.12.2015 na ja, máš recht.
    Re: ocun shogun lano 22.12.2015 Plete a vždycky pletl vlastní lana. Pro Ocun je ale dělá myslim Tendon.
      Re: ocun shogun lano 22.12.2015 Ono je to složitější. Singing Rock plete lana na svých strojích svou technologií v hale Tendonu-Lane
        Re: ocun shogun lano 22.12.2015 Singáč žádné lana neplete !
          Re: ocun shogun lano 31.12.2015 Všichni sa pletete
            Re: ocun shogun lano 01.01.2016 A nepletu, nepletu
Hudy a sleva? 19.12.2015 Ahoj, nechci vypadat vypočítavě a omlouvám se, jestli to tak vypadá. Ale rád bych si koupit boty od La Sportivy G2 SM. Ale částka přes 13 tisíc je prostě šílená. Dá se nějak někdy sehnat sleva? Třeba přes zaměstnance? V jiném obchodě? Bude v Hudym někdy d
  Re: Hudy a sleva? 19.12.2015 jsem ochotný za poskytnutí slevy dát výbornou domácí jablkovici a slivovici:)
    Re: Hudy a sleva? 20.12.2015 Těch slev je samozřejmě povíceru.
  Re: Hudy a sleva? 20.12.2015 Ti nevim, co Ti na to rict...
  Re: Hudy a sleva? 20.12.2015 Zkus nějakou zaměstankyni, třeba ti (slevu) dá. Nebo vymysli projekt a třeba tě budou sponzorovat, k
    Re: Hudy a sleva? 20.12.2015 kdepak Sněžku, ta je moc drsná. Chci je na procházky se psem
      Re: Hudy a sleva? 20.12.2015 Pomineme Snežku, ale ten nápad, oslovit přímo HUDY, není až tak blbý, pokud se jedná o akci, a podle
        Re: Hudy a sleva? 20.12.2015 máš pravdu, děkuji
  Re: Hudy a sleva? 02.01.2016 No mám pocit že kdysi dávno zaměstnanci skutečně měli 20%, takže ta varianta narazit si prodavačku n
    Re: Hudy a sleva? 02.01.2016 S narazenim si prodavacky opatrne, vsichni financni konzultanti se shodujou v tom ze i posledni mode
Sardinie auto atd. 18.12.2015 Ahoj, chtěl bych se zeptat zda-li nemáte někdo zkušenost s půjčením auta na Sardinii s pouze debetní platební kartou (Mastercard-Fio)? Lze to? Je tam rozdíl v ceně? atd. Případně doporučení na půjčovnu...
Ještě jedna otázka: Jak je to tam s freecam
  Re: Sardinie auto atd. 18.12.2015 U nas proběhlo pujčení auta bez problémů. Doporucuju Sicily by car nebo Europcar. Jsou mozna trochu
  Re: Sardinie auto atd. 18.12.2015 Bez kreditky budou asi trvat na full CDW a to může být např: pět dní na Sadínii auto Opel Corsa vyzv
    Re: Sardinie auto atd. 21.12.2015 Půjčoval jsem si auto dvakrát. Na Maltě a ve Španělsku, pokaždé s debetní kartou a nebyl problém. Na
      Re: Sardinie auto atd. 21.02.2016 Tak zrovna se tam chystáme a mám zaručené info od frekvent flyera. Na debetku na Sicílii ani náhodou
  Re: Sardinie auto atd. 21.12.2015 moc nevim jaky je rozdil mezi kreditni a debetni kartou, ale letos jsme na sardinii nemeli problem p
    Re: Sardinie auto atd. 21.12.2015 A to je právě ta kreditní karta. Na debetní peníze blokovat nejdou.
      Re: Sardinie auto atd. 21.12.2015 Omyl! Na debetní kartě peníze blokovat jdou! (=rezervace) Akorát je třeba na účtu mít potřebný obnos
      Re: Sardinie auto atd. 22.12.2015 Sorry, ale todle je kec. Na debetni karte penize normalne blokovat jdou, jedinej rozdil je v tom, ze
        Re: Sardinie auto atd. 23.12.2015 Tak jest, přesně to jsem trochu složitěji napsal já.
  Re: Sardinie auto atd. 21.12.2015 Co se týče toho půjčování, mám zkušenost z Malty, kde jsem půjčil auto na debetní kartu, rezervovali
  Re: Sardinie auto atd. 21.12.2015 Sardinie - pujcovali jsme auto 2 roky zpatky. Debetni karta neni problem (je potreba mit na uctu pot
    Re: Sardinie auto atd. 21.12.2015 jo a spani na divoko nebyl zadny problem. Byli jsme tam v lednu a nikde nebyla ani noha...
      Re: Sardinie auto atd. 21.12.2015 S tým spaním závisí ako a kde (+ šťastie) - 2 roky po sebe (2008 a 2009) sme boli približne v rovnak
Sedák-singáč či edelweiss 18.12.2015 Ahoj, prosím o radu při výběru nového sedáku:
seděli mi tyto dva:Edelweiss Scorpion a Singing rock Pearl, přičemž Edelweiss - lepší, i proto že mám dvě přezky. Jen nevím, zda je vhodný pro vícedélky a ledy. Předem díky moc za radu.
  Re: Sedák-singáč či edelweiss 21.12.2015 O co ti jde o lezení ledů a více-délek nebo o sportovní lezení skalek?
    Re: Sedák-singáč či edelweiss 23.12.2015 v zimě stěny, v létě skalky, ledy příležitostně, příl. vícedélky. díky
      Re: Sedák-singáč či edelweiss 02.01.2016 Já bych šel určitě spíš do toho Edelweisse. Singáč na co sáhne to zmrví...
        Re: Sedák-singáč či edelweiss 02.01.2016 Vzhledem k tomu kolik lezců v ČR používá Singing Rock, tak bych řekl, že toho moc nezmrví. Když vidí
      Re: Sedák-singáč či edelweiss 02.01.2016 Singáč je Super.Pearl perfektní poměr výkon cena .Edla bych neřešil.Hlavně do vícedélek by asi měl b
      Re: Sedák-singáč či edelweiss 02.01.2016 Singáč je Super.Pearl perfektní poměr výkon cena .Edla bych neřešil.Hlavně do vícedélek by asi měl b
Drytooling oblasti 18.12.2015 Ahoj,
zima zatim neni nic moc, tak predpokladam, ze ledy asi zatim take nic moc... (nebo se pletu? je nekde podminka?) Tak jsem premyslel ze by stalo zato zajet nekam za drytoolem, ale nemam paru o vhodnych oblastech, kde si zaleze i smrtel
  Re: Drytooling oblasti 18.12.2015 Par lehcich cest je v Eptingenu, ale jinak pruvodce "HOT Ice" udava okolo Baselu jen ledy.
Meindl Island - rozpadlá podrážka 15.12.2015 Hezký den všem. Mám dotaz na majitele boty, případně znalce Meindl Island. Tyhle boty vlastním asi deset let a do minulého víkendu v pohodě, velká spokojenost, kůže v pořádku - poctivě mažu. Bohužel v sobotu po návratu z procházky jsem ke svému zděšení zj
  Re: Meindl Island - rozpadlá podrážka 15.12.2015 čau, taky je mám a podobný problém jsem neměl. Zkus Restday na opravu, ale je fakt že nevím kolik to
  Re: Meindl Island - rozpadlá podrážka 15.12.2015 Setkal jsem se úplně s tím samým. Nevzpomenu co to bylo boty, ale vibram podrážka se odlepila a co
    Re: Meindl Island - rozpadlá podrážka 15.12.2015 Je to tím, že výrobci začali kdysi používat na utlumení nárazů jakousi pěnu a nevěděli, že se právě
      Re: Meindl Island - rozpadlá podrážka 15.12.2015 A poradíš kam se obrátit? Je to německá bota a na oficiálního výhradního dovozce (pokud tedy je) jse
        Re: Meindl Island - rozpadlá podrážka 15.12.2015 Pan Tilak je dovozce, specializovaný krám Boty Meindl v Lidické ulici v Praze.
      Re: Meindl Island - rozpadlá podrážka 15.12.2015 Všech ne. Asolo po mnoha letech v pohodě, naželčin Hanwag taky. Ale u Mendlů je to známé.
        Re: Meindl Island - rozpadlá podrážka 15.12.2015 Pokud mne paměť neklame, tak jsem před časem četl, že to někdo řešil u Aljašek. Takže spíš lze mít k
      Re: Meindl Island - rozpadlá podrážka 16.12.2015 Kompenzaci u 10let starých bot? Jinak jedná se o tzv.degradaci PUR pěny, na netu se dá najít pár člá
    Re: Meindl Island - rozpadlá podrážka 15.12.2015 Skladovací podmínky se blíží ideálu, mám je ve sklepě v kotelně, kde není v létě moc horko a v zimě
    Re: Meindl Island - rozpadlá podrážka 15.12.2015 Skladovací podmínky se blíží ideálu, mám je ve sklepě v kotelně, kde není v létě moc horko a v zimě
      Re: Meindl Island - rozpadlá podrážka 15.12.2015 Úplně ten samý problém u té samé boty, akorát mnohem víc chozená a dojebaná, tzn. mě to tak nesralo,
    Re: Meindl Island - rozpadlá podrážka 15.12.2015 Skladovací podmínky se blíží ideálu, mám je ve sklepě v kotelně, kde není v létě moc horko a v zimě
  Re: Meindl Island - rozpadlá podrážka 15.12.2015 ahoj, upadla mi takto podrazka u hanwagu cca 8 let starych, zene u 6 let starych , oprava v restdayi
    Re: Meindl Island - rozpadlá podrážka 15.12.2015 renomovaní a takzvaně prémioví výrobci (což je tento případ) se k tomu můžou stavět různě. nejde to
    Re: Meindl Island - rozpadlá podrážka 15.12.2015 Argumentu samozřejmě rozumím, na druhou stranu bych pochopil upadlý cvoček, opotřebovaná kůže, rozpá
    Re: Meindl Island - rozpadlá podrážka 15.12.2015 Argumentu samozřejmě rozumím, na druhou stranu bych pochopil upadlý cvoček, opotřebovaná kůže, rozpá
      Re: Meindl Island - rozpadlá podrážka 15.12.2015 Ja mám za sebou to samé. Úplně stejné boty se mi rozpadly po cca 13 letech. V Restday mi jdali nov
      Re: Meindl Island - rozpadlá podrážka 15.12.2015 mám přes 35 let staré lowa boty. světle hnědá kůže i podrážka vibram, nic takového se mi u nich nest
  Re: Meindl Island - rozpadlá podrážka 15.12.2015 ahoj, stalo se mi to u stejneho modelu 2x. Vzdy na treku v Himalajich a oboum parum bylo pres 5 let.
  Re: Meindl Island - rozpadlá podrážka 15.12.2015 Právě řeším to stejné u Scarpa Laddakh, cca před 10 lety stály cca 6 tis., žádná láce. Co jsem se do
    Re: Meindl Island - rozpadlá podrážka 15.12.2015 Jinak jak psal Kuba Turek - tehdy to výrobci používali ve velkém, takže to nebude o pár značkách/mod
      Re: Meindl Island - rozpadlá podrážka 16.12.2015 Popisovaný problém není vada, ale chemický proces probíhající v pěnovém polyuretanu - hydrolýza poly
        Re: Meindl Island - rozpadlá podrážka 16.12.2015 Co nové boty, používají stále tuto pěnu?
  Re: Meindl Island - rozpadlá podrážka 16.12.2015 Také bych chtěl, aby mi boty vydržely tak dlouho. Kupuji nové každé cca tři roky. Nejraději od Lowa
  Re: Meindl Island - rozpadlá podrážka 16.12.2015 proboha, jak kůže, tak syntetické materiály mají svou užitnou dobu,nemůžeš čekat, že ti bota vydrží
    Re: Meindl Island - rozpadlá podrážka 16.12.2015 Zrovna Meindl (už zemřelý otec) i jeho oba synové (zvláště ten obchodník), se mi přímo v továrně chl
      Re: Meindl Island - rozpadlá podrážka 16.12.2015 to nevím, KT, já s tebou v té fabrice nebyl, ale ještě jsem neviděl pohorky s opravenou popraskanou
        Re: Meindl Island - rozpadlá podrážka 17.12.2015 Určitě jsi tam se mnou nebyl, protože tam už byl jenom Ďouba a Braňo. Snad mi ale uvěříš, že jedna z
          Re: Meindl Island - rozpadlá podrážka 17.12.2015 věřím ti.
kdo to ale financuje, si představit nedokážu, protože již obyčejná výměna p
            Re: Meindl Island - rozpadlá podrážka 17.12.2015 Zrovna nedávno jsem si nechával opravovat foťák. Stál cca 11 000, byly mu asi 4 roky. Odolný na pád
    Re: Meindl Island - rozpadlá podrážka 17.12.2015 Děkuji všem za rady, nápady a postřehy. Nejsem nějaký super turista, takže boty rozhodně za 3 roky n
  Re: Meindl Island - rozpadlá podrážka 17.12.2015 Kvoli tej hydrolyze PU peny (vid spominany clanok na Svet outdooru) sme zacali nosit na tury plas
  Re: Meindl Island - rozpadlá podrážka 17.12.2015 Kvoli tej hydrolyze PU peny (vid spominany clanok na Svet outdooru) sme zacali nosit na tury plas
Meindl Island - rozpadlá podrážka 15.12.2015 Hezký den všem. Mám dotaz na majitele boty, případně znalce Meindl Island. Tyhle boty vlastním asi deset let a do minulého víkendu v pohodě, velká spokojenost, kůže v pořádku - poctivě mažu. Bohužel v sobotu po návratu z procházky jsem ke svému zděšení zj
  Re: Meindl Island - rozpadlá podrážka 15.12.2015 Ahoj,
mám boty Hanwag Forest 7 let a stalo se mně to samé loni, ke konci výletu na Islandu. B
Posilovací deska 14.12.2015 Ahoj, mohli byste mi prosím poradit jakou vybrat posilovací desku na cvičení doma nad dveřmi? Díky, moc Adam.
  Re: Posilovací deska 14.12.2015 Jednoznačně dřevo. Beastmaker, A Muerte, Aix.
    Re: Posilovací deska 15.12.2015 + Metolius (Wood Grips)
  Re: Posilovací deska 15.12.2015 zajdi do obchodu a zeptej se tam...
  Re: Vymena lepidla na pasech 13.12.2015 Mě to měnili v Hudy a taky v Namche.
  Re: Vymena lepidla na pasech 13.12.2015 Alpsport, Hudy, Rockpoint, Namche.... atd, atd. Normálě krámy nebo půjčovny se skialpovým vybavením.
  Re: Vymena lepidla na pasech 14.12.2015 Stepane to zvladnes ne??? Nebo uz umis drzet jenom pistalku :-)? Kdy budes v CR?
1
...
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Záchranka pod Matterhornem
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: