Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
VHT-boty 29.12.2015 Ahoj,
sháním boty na VHT vč.ledovců do 5.000 m na upnutí maček s rychloupínáky a přední hrazdičkou, co byste doporučili za rozumnou cenu ?
  Re: VHT-boty 29.12.2015 Je to trochu rozporná otázka. Když chceš boty z rychloupínáky na mačky vpředu i vzadu, budou tak tvr
  Re: VHT-boty 30.12.2015 Kdysi jsem koupil od Boreal - jsou tvrdé, dají se na ně upnout rámovky a odchodil jsem v nich všechn
    Re: VHT-boty 30.12.2015 Automaty som pouzival na starych Koflach Soft, dalo sa v nich slapat aj v (alpskom) lete. Ale tvoja
      Re: VHT-boty 31.12.2015 Boreal Fuji
Poloha Red rock u Zbiroha 26.12.2015 Nemuzete prosim nekdo upresnit polohu teto vyznamne skaly? Uz se mi ji jednou povedlo nenajit, pobihal jsem kolem sipecky v mape, co je zde v pruvodci. V samotnych mapach uz sipka neni. Diky!
  Re: Poloha Red rock u Zbiroha 27.12.2015 Zdar nasleduj toto,
    Re: Poloha Red rock u Zbiroha 27.12.2015 Fantazie, mockrat ti dekuju!
Průvodce Seqoia-Kings Canyon 23.12.2015 Zdravím, sháním lezeckého průvodce na tuto oblast. z roku 1993 od autorů Moser S., Vernon G., Hickey D. Vím, že je v kniovně LKP, ale nemám tam přístup. Prosím o kontakt, pokud by ho někdo měl. Díky
podklad pod balknu 22.12.2015 Cau, mam drevenou balknu Beastmaker a chci si ji pridelat na zed (panel, ale to je fuk). Nicmene bych pod ni rad dal nejakou drevenou desku (tu pridelal na zed) a k ni pripevnil balknu vrutama. Ted je otazka, jakou drevenou desku zvolit. Asi idelane nejak
  Re: podklad pod balknu 22.12.2015 Ahoj, ja si beastmakera pridelal na nejake stare 5 cm tluste prkno a v phode do nej vruty zavrtas, t
    Re: podklad pod balknu 22.12.2015 tak takovou fosnu v tom hornbachu zrovna nemeli, ale v nejakem jinem hobby mozna mit budou. Ten prah
      Re: podklad pod balknu 22.12.2015 proč to nepřiděláš rovnou do zdi? nerozumím tvému postji, vrtat prkno ke zdi a na něj teprve desku,
        Re: podklad pod balknu 22.12.2015 Existuje mnoho duvodu proc to neni lepsi vrtat primo do zdi a jednim z nich treba je, ze Beastmaker
          Re: podklad pod balknu 22.12.2015 Nebo zajít do jakékoli lepší stolárny (nemyslím montážní linku na lamino :-) ) kde pracují s masivem
            Re: podklad pod balknu 22.12.2015 Sparovka se da koupit za par korun v nejakem tom hobby marketu...akorat jsem mel trochu neduvery v t
              Re: podklad pod balknu 22.12.2015 Jak říkáš, nicméně pokud má Beastmaker více montážních děr, což má celou síť, provrutuješ to komplet
                Re: podklad pod balknu 22.12.2015 ...asi :)
              Re: podklad pod balknu 23.12.2015 Se spárovkou pracuji často. Ty spoje mají často větší pevnost, než dřevo :-)
  Re: podklad pod balknu 23.12.2015 Chápu proč chceš použít podklad pod balknu, navíc si na podklad můžeš našroubovat chyty (přes naráže
    Re: podklad pod balknu 23.12.2015 Diky moc. Asi nakonec zkusim tu sparovku...je o cosi vetsi nez prah a zbyde tak prostor pro pripadny
      Re: podklad pod balknu 23.12.2015 Beastmaker má 5 děr, dole dvě 6tky, nahoře 3 8smičky, úplně v pohodě vruty do hmoždin. Vubec nechápu
  Re: podklad pod balknu 24.12.2015 ikea,mebelix mají různé zbytky z nábytku který je vyřazen.Možná i rozměrově se ti něco hodí
    Re: podklad pod balknu 24.12.2015 Jo ty zbytky laminované dřevotřísky taky není špatný nápad, jen si to odýhuješ a je to pěkný...
      Re: podklad pod balknu 24.12.2015 No dyhovat nic nebudu :) Jsem rad, ze neco privrtam...tohle by byla vyssi divci a zrejme by se to an
      Re: podklad pod balknu 24.12.2015 Ona dřevotříska nemá zdaleka takové pevnostní parametry co se týče vrutování jako masiv či překližka
        Re: podklad pod balknu 27.12.2015 Taky bych drevotrisku nedoporucoval..
  Re: podklad pod balknu 25.12.2015 Jestli to chápu správně, stačí Ti "proužek" dřeva o rozměrech cca 100 x 25 cm. Poslyš mou
    Re: podklad pod balknu 25.12.2015 Preklizku ve slusnem hobymarketu rezou a prodavaji v rozmeru, jakym si reknes. Jak zavrtat vrut je c
      Re: podklad pod balknu 25.12.2015 kratkej jo, ale obcas natrefis na nekvalitni a pokud ma bejt zavrtanej hluboko a nepředvrtneš si, ta
  Re: podklad pod balknu 28.12.2015 Máme beastmaker na bukovým prahu. Ten drží na dvou závitových tyčích. Krásně to vypadá, drží, nebylo
    Re: podklad pod balknu 28.12.2015 Velikosti prahů jsou taky tři řitě. Takže jsi měl štěstí při výběru :-).
      Re: podklad pod balknu 28.12.2015 Tak nějak. Vlastně jsem tam přišel s metrem, uviděl ten práh, změřil a odnes si ho.
  Re: podklad pod balknu 28.12.2015 kdyby si s flaškou, nebo 50 ti korunou došel do první truhlářské dílny, nebo někam na stavbu, kde uv
    Re: podklad pod balknu 29.12.2015 Podle tyhle diskuse by se dal natocit serial pata a mata :)asi je fakt hrozny problem pridelat desku
    Re: podklad pod balknu 29.12.2015 Nebude stacit jen 10 ti nebo 5 ti koruna?
      Re: podklad pod balknu 29.12.2015 začal bych na 13 ti koruně (uděláš ji jednoduše - 15 ti korunu uprostřed provrtáš, navlíkneš na šrou
grivel matrix light 21.12.2015 Ahoj,
Nevíte někdo, jestli na cepíny grivel matrix light pasuje petzl trigrest, popřípadě na jaké rozměry pasuje?
ocun shogun lano 20.12.2015 zarfed zdarec, zkoušel jste někdo laníko ocun shogun? kdo to pro ně vlastně plete, singáč?
  Re: ocun shogun lano 20.12.2015 Singáč žádné lana neplete :)
    Re: ocun shogun lano 21.12.2015 na ja, máš recht.
    Re: ocun shogun lano 22.12.2015 Plete a vždycky pletl vlastní lana. Pro Ocun je ale dělá myslim Tendon.
      Re: ocun shogun lano 22.12.2015 Ono je to složitější. Singing Rock plete lana na svých strojích svou technologií v hale Tendonu-Lane
        Re: ocun shogun lano 22.12.2015 Singáč žádné lana neplete !
          Re: ocun shogun lano 31.12.2015 Všichni sa pletete
            Re: ocun shogun lano 01.01.2016 A nepletu, nepletu
Hudy a sleva? 19.12.2015 Ahoj, nechci vypadat vypočítavě a omlouvám se, jestli to tak vypadá. Ale rád bych si koupit boty od La Sportivy G2 SM. Ale částka přes 13 tisíc je prostě šílená. Dá se nějak někdy sehnat sleva? Třeba přes zaměstnance? V jiném obchodě? Bude v Hudym někdy d
  Re: Hudy a sleva? 19.12.2015 jsem ochotný za poskytnutí slevy dát výbornou domácí jablkovici a slivovici:)
    Re: Hudy a sleva? 20.12.2015 Těch slev je samozřejmě povíceru.
  Re: Hudy a sleva? 20.12.2015 Ti nevim, co Ti na to rict...
  Re: Hudy a sleva? 20.12.2015 Zkus nějakou zaměstankyni, třeba ti (slevu) dá. Nebo vymysli projekt a třeba tě budou sponzorovat, k
    Re: Hudy a sleva? 20.12.2015 kdepak Sněžku, ta je moc drsná. Chci je na procházky se psem
      Re: Hudy a sleva? 20.12.2015 Pomineme Snežku, ale ten nápad, oslovit přímo HUDY, není až tak blbý, pokud se jedná o akci, a podle
        Re: Hudy a sleva? 20.12.2015 máš pravdu, děkuji
  Re: Hudy a sleva? 02.01.2016 No mám pocit že kdysi dávno zaměstnanci skutečně měli 20%, takže ta varianta narazit si prodavačku n
    Re: Hudy a sleva? 02.01.2016 S narazenim si prodavacky opatrne, vsichni financni konzultanti se shodujou v tom ze i posledni mode
Sardinie auto atd. 18.12.2015 Ahoj, chtěl bych se zeptat zda-li nemáte někdo zkušenost s půjčením auta na Sardinii s pouze debetní platební kartou (Mastercard-Fio)? Lze to? Je tam rozdíl v ceně? atd. Případně doporučení na půjčovnu...
Ještě jedna otázka: Jak je to tam s freecam
  Re: Sardinie auto atd. 18.12.2015 U nas proběhlo pujčení auta bez problémů. Doporucuju Sicily by car nebo Europcar. Jsou mozna trochu
  Re: Sardinie auto atd. 18.12.2015 Bez kreditky budou asi trvat na full CDW a to může být např: pět dní na Sadínii auto Opel Corsa vyzv
    Re: Sardinie auto atd. 21.12.2015 Půjčoval jsem si auto dvakrát. Na Maltě a ve Španělsku, pokaždé s debetní kartou a nebyl problém. Na
      Re: Sardinie auto atd. 21.02.2016 Tak zrovna se tam chystáme a mám zaručené info od frekvent flyera. Na debetku na Sicílii ani náhodou
  Re: Sardinie auto atd. 21.12.2015 moc nevim jaky je rozdil mezi kreditni a debetni kartou, ale letos jsme na sardinii nemeli problem p
    Re: Sardinie auto atd. 21.12.2015 A to je právě ta kreditní karta. Na debetní peníze blokovat nejdou.
      Re: Sardinie auto atd. 21.12.2015 Omyl! Na debetní kartě peníze blokovat jdou! (=rezervace) Akorát je třeba na účtu mít potřebný obnos
      Re: Sardinie auto atd. 22.12.2015 Sorry, ale todle je kec. Na debetni karte penize normalne blokovat jdou, jedinej rozdil je v tom, ze
        Re: Sardinie auto atd. 23.12.2015 Tak jest, přesně to jsem trochu složitěji napsal já.
  Re: Sardinie auto atd. 21.12.2015 Co se týče toho půjčování, mám zkušenost z Malty, kde jsem půjčil auto na debetní kartu, rezervovali
  Re: Sardinie auto atd. 21.12.2015 Sardinie - pujcovali jsme auto 2 roky zpatky. Debetni karta neni problem (je potreba mit na uctu pot
    Re: Sardinie auto atd. 21.12.2015 jo a spani na divoko nebyl zadny problem. Byli jsme tam v lednu a nikde nebyla ani noha...
      Re: Sardinie auto atd. 21.12.2015 S tým spaním závisí ako a kde (+ šťastie) - 2 roky po sebe (2008 a 2009) sme boli približne v rovnak
Sedák-singáč či edelweiss 18.12.2015 Ahoj, prosím o radu při výběru nového sedáku:
seděli mi tyto dva:Edelweiss Scorpion a Singing rock Pearl, přičemž Edelweiss - lepší, i proto že mám dvě přezky. Jen nevím, zda je vhodný pro vícedélky a ledy. Předem díky moc za radu.
  Re: Sedák-singáč či edelweiss 21.12.2015 O co ti jde o lezení ledů a více-délek nebo o sportovní lezení skalek?
    Re: Sedák-singáč či edelweiss 23.12.2015 v zimě stěny, v létě skalky, ledy příležitostně, příl. vícedélky. díky
      Re: Sedák-singáč či edelweiss 02.01.2016 Já bych šel určitě spíš do toho Edelweisse. Singáč na co sáhne to zmrví...
        Re: Sedák-singáč či edelweiss 02.01.2016 Vzhledem k tomu kolik lezců v ČR používá Singing Rock, tak bych řekl, že toho moc nezmrví. Když vidí
      Re: Sedák-singáč či edelweiss 02.01.2016 Singáč je Super.Pearl perfektní poměr výkon cena .Edla bych neřešil.Hlavně do vícedélek by asi měl b
      Re: Sedák-singáč či edelweiss 02.01.2016 Singáč je Super.Pearl perfektní poměr výkon cena .Edla bych neřešil.Hlavně do vícedélek by asi měl b
1
...
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
...
2263
grivel matrix light Ahoj,
Nevíte někdo, jestli na cepíny grivel matrix light pasuje petzl trigrest, popřípadě na jaké rozměry pasuje? 16:52:10 21.12.2015odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: