Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 38.??? 10166 39.Zedek 10164 40.Vlk 10112 Bouldry: 38.Černý 9334 39.H2 9306 40. 9300 Hory: 29.Slavíček 2366 30.Uhlík 2276 31.Čermák 2232
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Vázání Silvretta 404/400 a horolezecké boty? 10.01.2016 Ahoj všem! Už delší dobu vím o možnosti upnout do vázání Silvretta 404 nebo 400 horolezecké boty s přední a zadní drážkou. Chci se zeptat, pokud je zde někdo, kdo to někdy zkoušel, jaké to je? Jasně, užasný pocit z jízdy to asi nebude. Ale jde mi jen o př
  Re: Vázání Silvretta 404/400 a horolezecké boty? 10.01.2016 Normální. Pokud Ti nejde o nějaké velké sjezdování, tak na to můžeš zapnout cokoliv s pevnou podrážk
    Re: Vázání Silvretta 404/400 a horolezecké boty? 10.01.2016 Díky Kubo, přesně na něco takového to chci. A Asola 8000 mám taky:)
    Re: Vázání Silvretta 404/400 a horolezecké boty? 10.01.2016 Já osobně tohle vázání považuji za to nelepší, co kdy bylo vyrobené. Je fakt, že je to těžké a želez
      Re: Vázání Silvretta 404/400 a horolezecké boty? 11.01.2016 další výhodou vázání je, že poskytuje mimořádný potenciál ku bastlení, atypickým úpravám a opravám.
      Re: Vázání Silvretta 404/400 a horolezecké boty? 11.01.2016 No já nevím, na Silvretě 400 jsem se lecos nachodil a stojí úplně na hovno! Láme se upevnění hrazdič
        Re: Vázání Silvretta 404/400 a horolezecké boty? 12.01.2016 nejsme ve při. uživatelskej komfort je samozřejmě zoufalej. ale zamrznutí pacičky není nic fatálního
          Re: Vázání Silvretta 404/400 a horolezecké boty? 12.01.2016 Akorát, že mi nidky nic na Dynafitu neprasklo, kdežto u silvrety ten plastový bazmek co drží hrazdu
            Re: Vázání Silvretta 404/400 a horolezecké boty? 12.01.2016 A nevím, co bys s tím dělal se švýcarákem :-D
              Re: Vázání Silvretta 404/400 a horolezecké boty? 12.01.2016 možná to vázání už tak vyběhaný a unavený že prostě umřelo, nebo si do něj kopal trošku razantně, co
                Re: Vázání Silvretta 404/400 a horolezecké boty? 13.01.2016 Diamir udělal materiálovou chybu, kterou hned odstranil, konstrukce se nezměnila. Tu podělanou Silvr
                  Re: Vázání Silvretta 404/400 a horolezecké boty? 13.01.2016 Nebyla to ani tak materiálová, jako spíš konstrukční chyba - udělat díru uprostřed nosníku asi nebyl
  Re: Vázání Silvretta 404/400 a horolezecké boty? 10.01.2016 Mám blbý achilovky a nedělá mi to na ně dobře, ale funguje to. Dolů je to boj o přežití, nikoliv jíz
    Re: Vázání Silvretta 404/400 a horolezecké boty? 10.01.2016 no záleží. já jsem bejval svého času takovej exot, že jsem v plastovejch asolách lyžovával i na sjez
Životnost přední drážky na botách 10.01.2016 Chtěl bych si pořídit nějakou botu pro VHT a příležitostné popolézání v zimě. Vím, že kvalitní bota něco stojí, tak mě napadlo si rovnou připlatit a pořídit nějakou, která má drážku na mačky i v předu. Nevíte někdo, jak je to s životností takové drážky? J
  Re: Životnost přední drážky na botách 10.01.2016 Drážka vepředu i vzadu Ti vydrží stejně dlouho jako bota.
    Re: Životnost přední drážky na botách 10.01.2016 s tim bych uplně nesouhlasil. Někdo kdo je používá hodně nachozené v nevhodnym terénu, tak tu drážku
      Re: Životnost přední drážky na botách 12.01.2016 Tak takové boty bych rád viděl. Souhlasím s názorem výš. Vydrží to stejně jako bota, navíc boty s dr
malta 09.01.2016 Prosim jestli byl nekdo v maltatalu at da info o stavu jak to vypada. Hubertus je obezretnej a moc info nema.
  Re: malta 09.01.2016 Jestli si myslíš že v Maltě budou za současném stavu ledy, tak se nech vyšetřit.
    Re: malta 09.01.2016 Proč myslíš že tam nebudou ledy? V čechách už lezeme a v Maltě se neleze? už tam je určitě něco nate
    Re: malta 09.01.2016 He he, ledy tam samozrejme jsou.
  Re: Slezan - V.Tatry 08.01.2016 varit na pokoji nedoporucuji, ubytko v pohode, tenky spacak se hodi. Pomer cena vykon dobre.
  Re: Slezan - V.Tatry 08.01.2016 Slezan je familierni oznaceni pro Sliezsky dom?
    Re: Slezan - V.Tatry 08.01.2016 Ano, přesně tak :-)
      Re: Slezan - V.Tatry 10.01.2016 nad tatrama jsem dávno zlomil hůl. než jsem tak učinil, jezdívali jsme do "horských hotelů"
  Re: Slezan - V.Tatry 12.01.2016 Byl jsem příjemně překvapený i cenově, i s jídlem, i s ubytkem.
foto dne 08.01.2016 Švýcarsko anektovalo Chamonix?
  Re: foto dne 08.01.2016 Zřejmě jo. Autoři by si na to měli dávat pozor.
Monstery štand 07.01.2016 Ahoj, chci se zeptat, jestli mate nekdo zkusenosti se standovanim s cepinama Grivel X-Monster. Jelikoz nemaj duty topurko, neuvadi vyrobce pevnost. Ale je to ocel, takze tech 400kg to asi ma urcite ne? Dik za prinosne rady.
  Re: Monstery štand 07.01.2016 Ta certifikace (B,T) se podle mě vztahuje k příčnému zatížení- třeba při vybudování štandu, kdy cepí
farmakologické ovlivnění strachu 06.01.2016 Beta blokátory (antagonisté beta adrenergních receptorů) zmenšují svalový třes a působí proti strachu. Je takový farmakologický zásah do funkcí těla při lezení na písku umělou pomůckou???
  Re: farmakologické ovlivnění strachu 06.01.2016 umělou pomůckou je ganja a chlast :D
  Re: farmakologické ovlivnění strachu 06.01.2016 Je pro tebe dulezity co si mysli ostatni, nebo mas svuj rozum?
    Re: farmakologické ovlivnění strachu 06.01.2016 Od té doby, co je pod vlivem blokátorů vlastního rozumu, se raději zeptá :)
    Re: farmakologické ovlivnění strachu 06.01.2016 toť otázka pro věčný ikvizitory a vyznavače mága
    Re: farmakologické ovlivnění strachu 06.01.2016 bohužel je to na předpis. Takže leda musíš mít hypertenzi, stav po infarktu, tachyarytmii nebo známo
  Re: farmakologické ovlivnění strachu 06.01.2016 Možná že by taky dobře mohly fungovat benzodiazepiny.Obvzlášť v kombinaci s alkoholem strach moc cít
  Re: farmakologické ovlivnění strachu 07.01.2016 Jelikož ovlivňují funkci sympatiku a ten se podílí na řízení srdeční frekvence, tak bych to asi příl
    Re: farmakologické ovlivnění strachu 07.01.2016 nojo ale morálovky většinou nejsou o síle
      Re: farmakologické ovlivnění strachu 07.01.2016 co neustojim, vyschybuju
  Re: farmakologické ovlivnění strachu 07.01.2016 A co Pecko? Po tom se pry lidem obcas chce litat, to by mohlo byt na pisku docela uzitecne ... ;).
  Re: farmakologické ovlivnění strachu 07.01.2016 Seš nějakej neukojen medik, co opakuje farmačku a už mu z toho hrabe, že tu píšeš takovýhle moudra?
  Re: farmakologické ovlivnění strachu 08.01.2016 doplnujici otazka: proc by to mel clovek delat?
pokud je to mysleno vazne a ne jako f
    Re: farmakologické ovlivnění strachu 08.01.2016 Neboj, jsem ortodoxní pískař. Jen se učím na farmakologii...
Letos ČHS závody nebudou 05.01.2016 Jak to tak vypadá, letos ČHS závody v obtížnost asi zrušil. V kalendáři na letošní rok je jeden jediný ČP a jinak nic. Je tam pár boulderových závodů, ale jinak bída. To svaz závody pro dospělé, mládež i děti zrušil? Vypadá to tak. Ani jedny závody pro U1
  Re: Letos ČHS závody nebudou 05.01.2016 Nedělej scény! Takto je to každým rokem, nejdřív jsou mezinárodní závody a pak se postupně doplňují
    Re: Letos ČHS závody nebudou 05.01.2016 Do nikoho kopat nechci. Podzim by asi nevadil, ale z hlediska přípravy je docela problém, když nevíš
      Re: Letos ČHS závody nebudou 05.01.2016 a neni lepší se na závady vykálet a lézt pro radost? :)
        Re: Letos ČHS závody nebudou 05.01.2016 U14 - Olomouc 6.2. stačí?
          Re: Letos ČHS závody nebudou 05.01.2016 Ahoj, díky. Jen pro upřesnění, bude to FlashWall nebo ZŠ Heyrovského?
            Re: Letos ČHS závody nebudou 05.01.2016 Na Flash Wallu.
              Re: Letos ČHS závody nebudou 05.01.2016 Děkuji a přeji, ať se závody vydaří.
        Re: Letos ČHS závody nebudou 05.01.2016 Co je ti do toho, proč kdo leze? Někdo rád závodí, ale to ty svým omezeným pohledem zřejmě nepochopí
      Re: Letos ČHS závody nebudou 05.01.2016 Takhle brzo jsou vždycky jen U14 a tam by to s tim prostorem pro přípravu nemělo být až tak tragické
        Re: Letos ČHS závody nebudou 05.01.2016 Aha, takže ve dvanácti či ve třinácti lezou hlavně pro radost, ale ve čtrnácti už jde o repre a o vý
          Re: Letos ČHS závody nebudou 05.01.2016 Prosím od odmazání mého mailu, netušila jsem, že je to součástí veřejné informace
            Re: Letos ČHS závody nebudou 05.01.2016 Co je špatnýho na tom, že je tam ten Tvůj mail uvedenej?
              Re: Letos ČHS závody nebudou 05.01.2016 Promiň, ale tohle už je osobní informace a nestojím o emailovou korespondenci. Tak proto.
                Re: Letos ČHS závody nebudou 05.01.2016 No, tímhle postem jsi zatloukla poslední hřebík do rakve toho anonymizování, páč ses sice nepodepsal
                  Re: Letos ČHS závody nebudou 06.01.2016 A co má to, že někdo nechce, aby na internetu veřejně visel jeho soukromý email, společného s anonym
                    Re: Letos ČHS závody nebudou 06.01.2016 Díky za pochopení.
              Re: Letos ČHS závody nebudou 05.01.2016 Ježišmarjá, já jsem v tom předchozím postu uvedl svůj mail, to nemůže bejt, prosím o jeho umazání, n
                Re: Letos ČHS závody nebudou 05.01.2016 Vidím, že je lepší se k ničemu nevyjadřovat. Jméno mi nevadí, ale vadí mi, že tam k němu přiskočil m
                  Re: Letos ČHS závody nebudou 05.01.2016 Tak budeš mít plnou schránku líbesbrífů, no co.
  Re: Skialp Bazar 05.01.2016 Koupil jsem tam před rokem boty, reakce na mail rychlé, ale je to trochu neosobní - ani v podpisu ma
  Re: Skialp Bazar 05.01.2016 Na webu není uvedeno IČO. Aktualizace webu 2012. Vyhnul bych se obloukem...
    Re: Skialp Bazar 05.01.2016 Posílaj na dobírku, takže mi to přijde jako přijatelný riziko.
      Re: Skialp Bazar 05.01.2016 A případné reklamace?
      Re: Skialp Bazar 07.01.2016 Moc nechápu tvůj příspěvěk. Jako že když je to na dobírku, tak to přijde víc v pořádku než když to z
        Re: Skialp Bazar 07.01.2016 Když to posílaj na dobírku, tak přijde alespoň balík, kterej si můžeš obtěžkat, můžeš s ním zatřást,
          Re: Skialp Bazar 07.01.2016 No jasně! :D:D Klasika na poště:
- Mám tady dobírku.
- Ano, bude to za
            Re: Skialp Bazar 07.01.2016 Pošta? WTF? Když přivezl kurýr zásilku a mně se nezdála, tak jsem ji prostě nepřebral.
              Re: Skialp Bazar 07.01.2016 Ano posta, to je ta sluzba, kterou dotycny z bazaru sve veci posila. A samozrejme, naklady za prokaz
                Re: Skialp Bazar 07.01.2016 Pokud člověk vyzvedává balík na poště, tak je to samozřejmě scénář podle Martina a dobírka skutečně
                Re: Skialp Bazar 07.01.2016 Na tohles přišel kde? Pokud si nepřebereš jako zákazník balík a vrátí se zpět, odesílatel zaplatí po
                  Re: Skialp Bazar 08.01.2016 Vetsina obchodu ma (v souladu se zakonem) v obchodnich podminkach, ze naklady, ktere vzniknou nevyzv
                    Re: Skialp Bazar 08.01.2016 Já jsem bohužel na té druhé straně barikády a o tomhle jsem neslyšel. Takže mne to zaujalo :-).
                    Zákazník? 14.01.2016 A jak prokážeš, že jsem balík skutečně objednával já? Co když to byl někdo cizí a objednal zboží na
                      Re: Zákazník? 14.01.2016 To je take to, ceho podvnodnici zneuzavaji. Zbyva jen trestni oznameni, vysetrovani (dukazy - ip adr
      Re: Skialp Bazar 07.01.2016 Logicky to neuvádí z důvodů krácení daně. Předpokládám, že doklad taky nikdy nikdo nedostal. Otázkou
  Re: Skialp Bazar 07.01.2016 Při troše hledání se majitel dohledat dá, dokonce jeho soukromý profil na FB.
    Re: Skialp Bazar 08.01.2016 To sice ano, ale pokud na webu neuvádí zákonec požadované údaje, tak buď je to nějaký matla a mohou
      Re: Skialp Bazar 08.01.2016 No, stačí anonymní udání na finanční úřad a je vymalováno
      Re: Skialp Bazar 08.01.2016 Jak uz tu nekdo psal. Duvod je pravdepodobne kraceni dani. Je na kazdem jaky v nem takovyto styl kse
        Re: Skialp Bazar 08.01.2016 co je špatného na krácení daně?
          Re: Skialp Bazar 09.01.2016 Špatné na ukrácené dani je, že z ní velkou část nedostane Bureš.
            Re: Skialp Bazar 09.01.2016 Je to nepřesné, správně je Agrofert ve formě dotací.
              Re: Skialp Bazar 14.01.2016 A nakonec peníze skončí u Bureše.
  Re: Skialp Bazar 09.01.2016 Mám z tohoto obchodu smíšené pocity. Jednání přes email bylo velmi hulvátské, neprofesionální a arog
    Re: Skialp Bazar 14.01.2016 Podobné zkušenosti mám, je to o nervy, jak to dopadne. Rozhodně N E D O P O R U Č U J I, bůhví jak v
  Re: Skialp Bazar 12.01.2016 a mne zas prisla komunikace v pohode a lyze s vazanim za 10 tis. dorazily v poradku behem tri dnu.
  Re: Skialp Bazar-ODHALENÍ 14.01.2016 On je také mistr přezdívek, tady prodává několik věcí pod různými mejly a přezdívkmi: Tepák, Gutap,
Ledy Slovenský Ráj 04.01.2016 Ahoj nevíte někdo jak to mementálně vypadá s ledy ve Slovenském Ráji? Díky
  Re: Ledy Slovenský Ráj 04.01.2016 V tatrách je vytečené kde co..
    Re: Ledy Slovenský Ráj 05.01.2016 Jezisi.to je zase rada jak cip. Miky se pta na ledy v raji a ty mu pises o tatrach. V Chamonix je ur
    Re: Ledy Slovenský Ráj 05.01.2016 Jezisi.to je zase rada jak cip. Miky se pta na ledy v raji a ty mu pises o tatrach. V Chamonix je ur
    Re: Ledy Slovenský Ráj 05.01.2016 Jezisi.to je zase rada jak cip. Miky se pta na ledy v raji a ty mu pises o tatrach. V Chamonix je ur
1
...
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
...
2263
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: