Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5947 lezců
1230750 cest
Nové přelezy:
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+
Hučení V K 9+
Rote Kante 9+
J. Har 7c

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
V 16 - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Vázání Silvretta 404/400 a horolezecké boty?10.01.2016
Ahoj všem! Už delší dobu vím o možnosti upnout do vázání Silvretta 404 nebo 400 horolezecké boty s přední a zadní drážkou. Chci se zeptat, pokud je zde někdo, kdo to někdy zkoušel, jaké to je? Jasně, užasný pocit z jízdy to asi nebude. Ale jde mi jen o př
 Re: Vázání Silvretta 404/400 a horolezecké boty?10.01.2016
Normální. Pokud Ti nejde o nějaké velké sjezdování, tak na to můžeš zapnout cokoliv s pevnou podrážk
  Re: Vázání Silvretta 404/400 a horolezecké boty?10.01.2016
Díky Kubo, přesně na něco takového to chci. A Asola 8000 mám taky:)
   Re: Vázání Silvretta 404/400 a horolezecké boty?10.01.2016
Já měl tahle asola
 Re: Vázání Silvretta 404/400 a horolezecké boty?10.01.2016
Pouzivam novejsi Silvrettu Easy Go na klasickych rovnych skialpech s botami La Sportiva Nepal Top na
  Re: Vázání Silvretta 404/400 a horolezecké boty?10.01.2016
Já osobně tohle vázání považuji za to nelepší, co kdy bylo vyrobené. Je fakt, že je to těžké a želez
   Re: Vázání Silvretta 404/400 a horolezecké boty?11.01.2016
další výhodou vázání je, že poskytuje mimořádný potenciál ku bastlení, atypickým úpravám a opravám.
   Re: Vázání Silvretta 404/400 a horolezecké boty?11.01.2016
No já nevím, na Silvretě 400 jsem se lecos nachodil a stojí úplně na hovno! Láme se upevnění hrazdič
    Re: Vázání Silvretta 404/400 a horolezecké boty?12.01.2016
nejsme ve při. uživatelskej komfort je samozřejmě zoufalej. ale zamrznutí pacičky není nic fatálního
     Re: Vázání Silvretta 404/400 a horolezecké boty?12.01.2016
přesně:)
     Re: Vázání Silvretta 404/400 a horolezecké boty?12.01.2016
Akorát, že mi nidky nic na Dynafitu neprasklo, kdežto u silvrety ten plastový bazmek co drží hrazdu
      Re: Vázání Silvretta 404/400 a horolezecké boty?12.01.2016
A nevím, co bys s tím dělal se švýcarákem :-D
       Re: Vázání Silvretta 404/400 a horolezecké boty?12.01.2016
možná to vázání už tak vyběhaný a unavený že prostě umřelo, nebo si do něj kopal trošku razantně, co
        Re: Vázání Silvretta 404/400 a horolezecké boty?13.01.2016
Diamir udělal materiálovou chybu, kterou hned odstranil, konstrukce se nezměnila. Tu podělanou Silvr
         Re: Vázání Silvretta 404/400 a horolezecké boty?13.01.2016
Nebyla to ani tak materiálová, jako spíš konstrukční chyba - udělat díru uprostřed nosníku asi nebyl
 Re: Vázání Silvretta 404/400 a horolezecké boty?10.01.2016
Mám blbý achilovky a nedělá mi to na ně dobře, ale funguje to. Dolů je to boj o přežití, nikoliv jíz
  Re: Vázání Silvretta 404/400 a horolezecké boty?10.01.2016
no záleží. já jsem bejval svého času takovej exot, že jsem v plastovejch asolách lyžovával i na sjez
 Re: Vázání Silvretta 404/400 a horolezecké boty?11.01.2016
Díky všem za přínosné příspěvky!

 Životnost přední drážky na botách10.01.2016
Chtěl bych si pořídit nějakou botu pro VHT a příležitostné popolézání v zimě. Vím, že kvalitní bota něco stojí, tak mě napadlo si rovnou připlatit a pořídit nějakou, která má drážku na mačky i v předu. Nevíte někdo, jak je to s životností takové drážky? J
 Re: Životnost přední drážky na botách10.01.2016
Drážka vepředu i vzadu Ti vydrží stejně dlouho jako bota.
  Re: Životnost přední drážky na botách10.01.2016
s tim bych uplně nesouhlasil. Někdo kdo je používá hodně nachozené v nevhodnym terénu, tak tu drážku
   Re: Životnost přední drážky na botách12.01.2016
Tak takové boty bych rád viděl. Souhlasím s názorem výš. Vydrží to stejně jako bota, navíc boty s dr

 malta09.01.2016
Prosim jestli byl nekdo v maltatalu at da info o stavu jak to vypada. Hubertus je obezretnej a moc info nema.
 Re: malta09.01.2016
Jestli si myslíš že v Maltě budou za současném stavu ledy, tak se nech vyšetřit.
  Re: malta09.01.2016
Proč myslíš že tam nebudou ledy? V čechách už lezeme a v Maltě se neleze? už tam je určitě něco nate
  Re: malta09.01.2016
He he, ledy tam samozrejme jsou.
 Re: malta09.01.2016
 Slezan - V.Tatry08.01.2016
Ahoj, máte někdo zkušenosti s turistickým ubytováním na Slezanů v poslední době (zima)? Zda se tam dá nabít telefon, WiFi, možnosti vaření atd. Díky za pomoc
 Re: Slezan - V.Tatry08.01.2016
varit na pokoji nedoporucuji, ubytko v pohode, tenky spacak se hodi. Pomer cena vykon dobre.
 Re: Slezan - V.Tatry08.01.2016
Slezan je familierni oznaceni pro Sliezsky dom?
  Re: Slezan - V.Tatry08.01.2016
Ano, přesně tak :-)
   Re: Slezan - V.Tatry10.01.2016
nad tatrama jsem dávno zlomil hůl. než jsem tak učinil, jezdívali jsme do "horských hotelů"
 Re: Slezan - V.Tatry12.01.2016
Byl jsem příjemně překvapený i cenově, i s jídlem, i s ubytkem.

 foto dne08.01.2016
Švýcarsko anektovalo Chamonix?
 Re: foto dne08.01.2016
Zřejmě jo. Autoři by si na to měli dávat pozor.

 Monstery štand07.01.2016
Ahoj, chci se zeptat, jestli mate nekdo zkusenosti se standovanim s cepinama Grivel X-Monster. Jelikoz nemaj duty topurko, neuvadi vyrobce pevnost. Ale je to ocel, takze tech 400kg to asi ma urcite ne? Dik za prinosne rady.
 Re: Monstery štand07.01.2016
Ta certifikace (B,T) se podle mě vztahuje k příčnému zatížení- třeba při vybudování štandu, kdy cepí

 farmakologické ovlivnění strachu06.01.2016
Beta blokátory (antagonisté beta adrenergních receptorů) zmenšují svalový třes a působí proti strachu. Je takový farmakologický zásah do funkcí těla při lezení na písku umělou pomůckou???
 Re: farmakologické ovlivnění strachu06.01.2016
umělou pomůckou je ganja a chlast :D
 Re: farmakologické ovlivnění strachu06.01.2016
Je pro tebe dulezity co si mysli ostatni, nebo mas svuj rozum?
  Re: farmakologické ovlivnění strachu06.01.2016
Od té doby, co je pod vlivem blokátorů vlastního rozumu, se raději zeptá :)
  Re: farmakologické ovlivnění strachu06.01.2016
toť otázka pro věčný ikvizitory a vyznavače mága
 Re: farmakologické ovlivnění strachu06.01.2016
kde se to dá koupit?
  Re: farmakologické ovlivnění strachu06.01.2016
bohužel je to na předpis. Takže leda musíš mít hypertenzi, stav po infarktu, tachyarytmii nebo známo
 Re: farmakologické ovlivnění strachu06.01.2016
Možná že by taky dobře mohly fungovat benzodiazepiny.Obvzlášť v kombinaci s alkoholem strach moc cít
 Re: farmakologické ovlivnění strachu07.01.2016
Jelikož ovlivňují funkci sympatiku a ten se podílí na řízení srdeční frekvence, tak bych to asi příl
  Re: farmakologické ovlivnění strachu07.01.2016
nojo ale morálovky většinou nejsou o síle
   Re: farmakologické ovlivnění strachu07.01.2016
co neustojim, vyschybuju
 Re: farmakologické ovlivnění strachu07.01.2016
A co Pecko? Po tom se pry lidem obcas chce litat, to by mohlo byt na pisku docela uzitecne ... ;).
 Re: farmakologické ovlivnění strachu07.01.2016
Seš nějakej neukojen medik, co opakuje farmačku a už mu z toho hrabe, že tu píšeš takovýhle moudra?
 Re: farmakologické ovlivnění strachu08.01.2016
doplnujici otazka: proc by to mel clovek delat?

pokud je to mysleno vazne a ne jako f
  Re: farmakologické ovlivnění strachu08.01.2016
Neboj, jsem ortodoxní pískař. Jen se učím na farmakologii...

 Letos ČHS závody nebudou05.01.2016
Jak to tak vypadá, letos ČHS závody v obtížnost asi zrušil. V kalendáři na letošní rok je jeden jediný ČP a jinak nic. Je tam pár boulderových závodů, ale jinak bída. To svaz závody pro dospělé, mládež i děti zrušil? Vypadá to tak. Ani jedny závody pro U1
 Re: Letos ČHS závody nebudou05.01.2016
Nedělej scény! Takto je to každým rokem, nejdřív jsou mezinárodní závody a pak se postupně doplňují
  Re: Letos ČHS závody nebudou05.01.2016
Do nikoho kopat nechci. Podzim by asi nevadil, ale z hlediska přípravy je docela problém, když nevíš
   Re: Letos ČHS závody nebudou05.01.2016
a neni lepší se na závady vykálet a lézt pro radost? :)
    Re: Letos ČHS závody nebudou05.01.2016
U14 - Olomouc 6.2. stačí?
     Re: Letos ČHS závody nebudou05.01.2016
Ahoj, díky. Jen pro upřesnění, bude to FlashWall nebo ZŠ Heyrovského?
      Re: Letos ČHS závody nebudou05.01.2016
Na Flash Wallu.
       Re: Letos ČHS závody nebudou05.01.2016
Děkuji a přeji, ať se závody vydaří.
    Re: Letos ČHS závody nebudou05.01.2016
Co je ti do toho, proč kdo leze? Někdo rád závodí, ale to ty svým omezeným pohledem zřejmě nepochopí
   Re: Letos ČHS závody nebudou05.01.2016
Takhle brzo jsou vždycky jen U14 a tam by to s tim prostorem pro přípravu nemělo být až tak tragické
    Re: Letos ČHS závody nebudou05.01.2016
Aha, takže ve dvanácti či ve třinácti lezou hlavně pro radost, ale ve čtrnácti už jde o repre a o vý
     Re: Letos ČHS závody nebudou05.01.2016
Prosím od odmazání mého mailu, netušila jsem, že je to součástí veřejné informace
      Re: Letos ČHS závody nebudou05.01.2016
Co je špatnýho na tom, že je tam ten Tvůj mail uvedenej?
       Re: Letos ČHS závody nebudou05.01.2016
Promiň, ale tohle už je osobní informace a nestojím o emailovou korespondenci. Tak proto.
        Re: Letos ČHS závody nebudou05.01.2016
No, tímhle postem jsi zatloukla poslední hřebík do rakve toho anonymizování, páč ses sice nepodepsal
         Re: Letos ČHS závody nebudou06.01.2016
A co má to, že někdo nechce, aby na internetu veřejně visel jeho soukromý email, společného s anonym
          Re: Letos ČHS závody nebudou06.01.2016
Díky za pochopení.
       Re: Letos ČHS závody nebudou05.01.2016
Ježišmarjá, já jsem v tom předchozím postu uvedl svůj mail, to nemůže bejt, prosím o jeho umazání, n
        Re: Letos ČHS závody nebudou05.01.2016
Vidím, že je lepší se k ničemu nevyjadřovat. Jméno mi nevadí, ale vadí mi, že tam k němu přiskočil m
         Re: Letos ČHS závody nebudou05.01.2016
Tak budeš mít plnou schránku líbesbrífů, no co.

 Skialp Bazar04.01.2016
Zdarec, chci se poptat, máte někdo nějaké reference na tento skialpový bazar http://skialp-bazar.php5.cz ? Na webu žádná adresa, žádný telefon
 Re: Skialp Bazar05.01.2016
Koupil jsem tam před rokem boty, reakce na mail rychlé, ale je to trochu neosobní - ani v podpisu ma
 Re: Skialp Bazar05.01.2016
Na webu není uvedeno IČO. Aktualizace webu 2012. Vyhnul bych se obloukem...
  Re: Skialp Bazar05.01.2016
Posílaj na dobírku, takže mi to přijde jako přijatelný riziko.
   Re: Skialp Bazar05.01.2016
A případné reklamace?
   Re: Skialp Bazar07.01.2016
Moc nechápu tvůj příspěvěk. Jako že když je to na dobírku, tak to přijde víc v pořádku než když to z
    Re: Skialp Bazar07.01.2016
Když to posílaj na dobírku, tak přijde alespoň balík, kterej si můžeš obtěžkat, můžeš s ním zatřást,
     Re: Skialp Bazar07.01.2016
No jasně! :D:D Klasika na poště:

- Mám tady dobírku.

- Ano, bude to za
      Re: Skialp Bazar07.01.2016
Pošta? WTF? Když přivezl kurýr zásilku a mně se nezdála, tak jsem ji prostě nepřebral.
       Re: Skialp Bazar07.01.2016
Ano posta, to je ta sluzba, kterou dotycny z bazaru sve veci posila. A samozrejme, naklady za prokaz
        Re: Skialp Bazar07.01.2016
Pokud člověk vyzvedává balík na poště, tak je to samozřejmě scénář podle Martina a dobírka skutečně
        Re: Skialp Bazar07.01.2016
Na tohles přišel kde? Pokud si nepřebereš jako zákazník balík a vrátí se zpět, odesílatel zaplatí po
         Re: Skialp Bazar08.01.2016
Vetsina obchodu ma (v souladu se zakonem) v obchodnich podminkach, ze naklady, ktere vzniknou nevyzv
          Re: Skialp Bazar08.01.2016
Já jsem bohužel na té druhé straně barikády a o tomhle jsem neslyšel. Takže mne to zaujalo :-).
          Zákazník?14.01.2016
A jak prokážeš, že jsem balík skutečně objednával já? Co když to byl někdo cizí a objednal zboží na
           Re: Zákazník?14.01.2016
To je take to, ceho podvnodnici zneuzavaji. Zbyva jen trestni oznameni, vysetrovani (dukazy - ip adr
         Re: Skialp Bazar08.01.2016
  Re: Skialp Bazar05.01.2016
Souhlas! Vypada to velmi pochybne. Navic ze zakona se tyto informace musi uvadet.
   Re: Skialp Bazar07.01.2016
Logicky to neuvádí z důvodů krácení daně. Předpokládám, že doklad taky nikdy nikdo nedostal. Otázkou
 Re: Skialp Bazar07.01.2016
Při troše hledání se majitel dohledat dá, dokonce jeho soukromý profil na FB.
  Re: Skialp Bazar08.01.2016
To sice ano, ale pokud na webu neuvádí zákonec požadované údaje, tak buď je to nějaký matla a mohou
   Re: Skialp Bazar08.01.2016
No, stačí anonymní udání na finanční úřad a je vymalováno
   Re: Skialp Bazar08.01.2016
Jak uz tu nekdo psal. Duvod je pravdepodobne kraceni dani. Je na kazdem jaky v nem takovyto styl kse
    Re: Skialp Bazar08.01.2016
co je špatného na krácení daně?
     Re: Skialp Bazar09.01.2016
Špatné na ukrácené dani je, že z ní velkou část nedostane Bureš.
      Re: Skialp Bazar09.01.2016
Je to nepřesné, správně je Agrofert ve formě dotací.
       Re: Skialp Bazar14.01.2016
A nakonec peníze skončí u Bureše.
 Re: Skialp Bazar09.01.2016
Mám z tohoto obchodu smíšené pocity. Jednání přes email bylo velmi hulvátské, neprofesionální a arog
  Re: Skialp Bazar14.01.2016
Podobné zkušenosti mám, je to o nervy, jak to dopadne. Rozhodně N E D O P O R U Č U J I, bůhví jak v
 Re: Skialp Bazar12.01.2016
a mne zas prisla komunikace v pohode a lyze s vazanim za 10 tis. dorazily v poradku behem tri dnu.
 Re: Skialp Bazar-ODHALENÍ14.01.2016
On je také mistr přezdívek, tady prodává několik věcí pod různými mejly a přezdívkmi: Tepák, Gutap,
  Re: Skialp Bazar-ODHALENÍ17.01.2016
Tady ho máte:
 Re: Skialp Bazar14.01.2016
Skialp bazar se zárukou.

 Ledy Slovenský Ráj04.01.2016
Ahoj nevíte někdo jak to mementálně vypadá s ledy ve Slovenském Ráji? Díky
 Re: Ledy Slovenský Ráj04.01.2016
V tatrách je vytečené kde co..
  Re: Ledy Slovenský Ráj05.01.2016
Jezisi.to je zase rada jak cip. Miky se pta na ledy v raji a ty mu pises o tatrach. V Chamonix je ur
  Re: Ledy Slovenský Ráj05.01.2016
Jezisi.to je zase rada jak cip. Miky se pta na ledy v raji a ty mu pises o tatrach. V Chamonix je ur
  Re: Ledy Slovenský Ráj05.01.2016
Jezisi.to je zase rada jak cip. Miky se pta na ledy v raji a ty mu pises o tatrach. V Chamonix je ur

1   ...   312   313   314   315   316   317   318   319   320   321   322   323   324   325   326   327   328   329   330   331   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Letos ČHS závody nebudou
Jak to tak vypadá, letos ČHS závody v obtížnost asi zrušil. V kalendáři na letošní rok je jeden jediný ČP a jinak nic. Je tam pár boulderových závodů, ale jinak bída. To svaz závody pro dospělé, mládež i děti zrušil? Vypadá to tak. Ani jedny závody pro U14, ani MČR nebude...

No alespoň že tu zbyl Moravský pohár a snad udělá závody pár stěn. 
J.13:20:37 05.01.2016
odpovědět 
 Re: Letos ČHS závody nebudou
Nedělej scény! Takto je to každým rokem, nejdřív jsou mezinárodní závody a pak se postupně doplňují ty naše.Kalendář bývá hotový v polovině ledna a stejně se pak upřesňuje podzim. Ale důvod pro kopnutí do ČHS dobrý, že?
13:32:18 05.01.2016
odpovědět 
  Re: Letos ČHS závody nebudou
Do nikoho kopat nechci. Podzim by asi nevadil, ale z hlediska přípravy je docela problém, když nevíš, zda třeba závody nebudou už za pár dní. Například v minulých letech byl termín závodů na obtížnost 2.2., což je za 3 týdny. Pokud se kalendář dodělá během ledna, kde máš prostor na přípravu, když nevíš, kdy se poleze a ani kde se poleze (8 metrů stěna v tělocvičně a 20 metrů stěna na BW je dost rozdíl)?
13:49:08 05.01.2016
odpovědět 
   Re: Letos ČHS závody nebudou
a neni lepší se na závady vykálet a lézt pro radost? :)
d.14:20:48 05.01.2016
odpovědět 
    Re: Letos ČHS závody nebudou
U14 - Olomouc 6.2. stačí?
Míra14:37:43 05.01.2016
odpovědět 
     Re: Letos ČHS závody nebudou
Ahoj, díky. Jen pro upřesnění, bude to FlashWall nebo ZŠ Heyrovského?
J.15:26:11 05.01.2016
odpovědět 
      Re: Letos ČHS závody nebudou
Na Flash Wallu.
Míra 16:41:58 05.01.2016
odpovědět 
       Re: Letos ČHS závody nebudou
Děkuji a přeji, ať se závody vydaří.
J.16:46:35 05.01.2016
odpovědět 
    Re: Letos ČHS závody nebudou
Co je ti do toho, proč kdo leze? Někdo rád závodí, ale to ty svým omezeným pohledem zřejmě nepochopíš..
22:19:49 05.01.2016
odpovědět 
   Re: Letos ČHS závody nebudou
Takhle brzo jsou vždycky jen U14 a tam by to s tim prostorem pro přípravu nemělo být až tak tragické, když se to dozvíš měsíc předem - jak tu píše někdo jiný, pro U14 by to mělo být hlavně pro radost.
15:22:50 05.01.2016
odpovědět 
    Re: Letos ČHS závody nebudou
Aha, takže ve dvanácti či ve třinácti lezou hlavně pro radost, ale ve čtrnácti už jde o repre a o výsledky na Evropě. No to se pak nesmíme divit, že si tam jedou pak zalézt jen tak pro radost.
PS: Dozvědět se termín závodů 3 týdny dopředu není vážně dlouhá doba. Spousta rodičů už má víkendy rozplánované a těžko bude chtít měnit.
monikasmetan@gmail.com18:45:21 05.01.2016
odpovědět 
     Re: Letos ČHS závody nebudou
Prosím od odmazání mého mailu, netušila jsem, že je to součástí veřejné informace
18:48:15 05.01.2016
odpovědět 
      Re: Letos ČHS závody nebudou
Co je špatnýho na tom, že je tam ten Tvůj mail uvedenej?
honza18:52:27 05.01.2016
odpovědět 
       Re: Letos ČHS závody nebudou
Promiň, ale tohle už je osobní informace a nestojím o emailovou korespondenci. Tak proto.
 18:53:57 05.01.2016
odpovědět 
        Re: Letos ČHS závody nebudou
No, tímhle postem jsi zatloukla poslední hřebík do rakve toho anonymizování, páč ses sice nepodepsala, ale diskutuješ přihlášená, takže si každej může přečíst nejen Tvý jméno, ale i kde, co a za kolik lezeš;)
honza18:59:43 05.01.2016
odpovědět 
         Re: Letos ČHS závody nebudou
A co má to, že někdo nechce, aby na internetu veřejně visel jeho soukromý email, společného s anonymitou? Pisatelka dobře věděla, že anonymní není, že píše pod svým profilem, dokonce se dá předpokládat, že jako jedna z mála je natolik slušná, že úmyslně psala pod svým vlastním jménem, protože v tomto případě má její příspěvěk o to větší hodnotu a smysl. Dokonce pisatelka napsala i velmi rozumné důvody, které musí uznat i nemilovník závodního lezení, protože u rodin s aktivními dětmi je plánování času občas velmi obtížné kvůli překrývání se různých individuálních i rodinných akcí. Takže pokud má někdo zablokovaný program na celé jaro a nemůže si nic domluvit, protože děti neznají termíny akcí, na které chtějí, je to nepříjemné. Třeba na některé kulturní akce je potřeba lístky kupovat s dostatečným předstihem a jakákoliv změna je problematická.

Ale že by tam kvůli tomu musela mít své soukromé kontakty? On nikdo z vás nepoužívá více emailů, třeba jeden soukromý, pro kamarády, druhý pro registraci na různých internetových stránkách, a třetí třeba pro eshopy, protože nechce, aby mu na soukromé emaily chodily nejrůznější komerční nabídky a spam?

Za mě tedy pisatelce děkuji za příspěvěk, snad napsala o emailu nejen sem, ale i adminům, a email zmizí. Držím palce na závodech.

J.07:52:28 06.01.2016
odpovědět 
          Re: Letos ČHS závody nebudou
Díky za pochopení.
13:24:51 06.01.2016
odpovědět 
       Re: Letos ČHS závody nebudou
Ježišmarjá, já jsem v tom předchozím postu uvedl svůj mail, to nemůže bejt, prosím o jeho umazání, netušil jsem.
honza18:54:00 05.01.2016
odpovědět 
        Re: Letos ČHS závody nebudou
Vidím, že je lepší se k ničemu nevyjadřovat. Jméno mi nevadí, ale vadí mi, že tam k němu přiskočil mejl. Normálně ho rozdávám jen známým, asi to máme každý jinak. Omlouvám se, že jsem vlezla, kam jsem neměla, už se to víckrát nestane.:-)
 18:58:00 05.01.2016
odpovědět 
         Re: Letos ČHS závody nebudou
Tak budeš mít plnou schránku líbesbrífů, no co.
honza19:01:24 05.01.2016
odpovědět 
 Foto dne:
kvalifikace
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192338)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Levoboček VIIIa Věžák
Start und stop 4 Sankt Lorenz
Přeskok 2 Skály V Údolí Roklice
Zamotaná pouť V Skály V Údolí Roklice
Náhorní hrana II Údolí Loubenského Potoka
Nově komentované:
Paní Kadrnožková VIIIb Prachov
Mandragora Hard 8A Rusava
Tancuj, Tancuj, Vykrúcaj VIIIa Adršpach
Záviš 7 Žleby
Přehmat 5+ Černá Skála U Přeštic

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Neuznat | Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (56)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1147 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1261 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1114 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi