Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 11.Stráník 10977 12.Kohout 10931 13.Smetanová 10887 Bouldry: 11.Pařík 10350 12.Bulička 10184 13.Břicháček 10175 Hory: 12.Černý 3878 13.Chomová 3836 14.Abt 3757
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Nejlepší stěna v Brně 11.01.2016 Slyšel jsem, že nejlepší je to na stěně na Staňkové. I kámoš Káva to říkal. Že prý super tůry. Je to pravda? Není to tam oklouzaný až hrůza?
  Re: Nejlepší stěna v Brně 12.01.2016 Byl jsem tam a bylo skvělé. Doporučuji!
    Re: Nejlepší stěna v Brně 12.01.2016 chodí tam jen zelení mozci.
      Re: Nejlepší stěna v Brně 12.01.2016 A roštěnky?
        Re: Nejlepší stěna v Brně 12.01.2016 nejlepší roštěnky jsou nejblíž Campusu :-)
          Re: Nejlepší stěna v Brně 13.01.2016 Lepčí je chodit na bóldrofku
            Re: Nejlepší stěna v Brně 14.01.2016 Nejlepsi stena je FBB, muzes aji zakladat ;)
Na stankove jsou fajn rostneky. A zajmavě nahodn
Kvalita diskuze na lezci 11.01.2016 Kvalita diskuze zde se až příliš blíže tomuhle...
"Nostalgie po mýtickém klidu starých obýváků se objevuje i na internetu. Nechápe dodnes nejeden diskutér, že si někdo myslí i něco jinýho, než je zvykem u nich doma na gauči."
  Re: Kvalita diskuze na lezci 11.01.2016 ... ano, 2016 bude Rok lidí s názorem. I těch nepodepsaných.
    Re: Kvalita diskuze na lezci 12.01.2016 Zásadně nesouhlasím. Nepodepsat se je právo diskutéra a kvalitu diskuse rozhodně neřídí myšlenka pod
      Re: Kvalita diskuze na lezci 16.01.2016 To neprojde, kluci svojí neschopnost (kterou záměrně víc nedefinuju) alibizují oldschoolismem, zodpo
  Re: Kvalita diskuze na lezci 11.01.2016 Lezec pro me je dobry pouze na inzerci. Diskuzi si radeji ctu na UKC Climbing, lezcke zpravy na Moun
    Re: Kvalita diskuze na lezci 11.01.2016 Jestli se Vám úroveň diskuze nelíbí, tak ji obohaťte svými kvalitními příspěvky. Posunete ji tak na
      Re: Kvalita diskuze na lezci 16.01.2016 Ja osobne jsem pouze fakticky a velice slusne a korektne zkritizoval prispevek o promitani Alexe Hub
        Re: Kvalita diskuze na lezci 17.01.2016 se divis? dostal si tu naservirovany exkluzivni, informacemi bobtnajici hot clanek se super fotkama
  Re: David Bowie 11.01.2016 Toz a co vylez:)
Teda krome hudebni hall of fame....
    Re: David Bowie 12.01.2016 ano lezci zpravidla nevidí dál než na konec svého lana, většinou ani tam nedohlédnou
      Re: David Bowie 12.01.2016 No tak denně zemře po celém světě zhruba 155 000 lidí :-)
        Re: David Bowie 12.01.2016 A po vetsine z nich nestekne ani pes. Pak jsou jedinci, kteri do sveta udelaji pomerne velky zarez a
          Re: David Bowie 12.01.2016 No a co s tím na lezeckém serveru? Chceš sem vypisovat úmrtí každého, kdo podle tebe byl důležitý?
      Re: David Bowie 12.01.2016 Ale proč to cpete sem? Tohle si dejte na svůj fejsbůček...
        Re: David Bowie 12.01.2016 Treba facebook nemaji. Jinak toto je komunitni web, pokud nejsi admin asi tezko muzes nekomu prikazo
          Re: David Bowie 12.01.2016 Lezecká komunita...a bowie s tím co má co dočinění???
  Re: David Bowie 11.01.2016 To byl kdo? Nějaký lezoucí muzikant?
    Re: David Bowie 12.01.2016 Lezec nebyl, ale měl dost lezeckou postavu a nosil elasťáky.
      Re: David Bowie 12.01.2016 A používal maglajz, akorát ho bral vnitrne
  Re: David Bowie 12.01.2016 Zdar, nic proti němu, ale taky bych se přimlouval za to, aby bulvárové články byly jinde. Pokud umře
  Re: David Bowie 12.01.2016 vole, staň se houbařem a hledej v lese. ne houby, ale skály. nebo na skalách volný místo co má hlavu
    Re: David Bowie 13.01.2016 v roce 2011 jsme s nim lezli Satanovi Soustruzniky na Krkarne. A pak jsme jej (papirovou siluetu v
zip YKK 10.01.2016 Ahoj, nevite prosim nekdo, kde se da v Praze sehnat YKK zip? Potreboval bych na lezecky batoh, takze 2 kusy o delce 60 cm..
  Re: zip YKK 11.01.2016 Mám roli doma, mohu ti kousek poslat. Nech tady kontakt.
    Re: zip YKK 12.01.2016 poslal bys mi prosim mail na troj.hvezda(AT)gmail.com ?
diky.
Vázání Silvretta 404/400 a horolezecké boty? 10.01.2016 Ahoj všem! Už delší dobu vím o možnosti upnout do vázání Silvretta 404 nebo 400 horolezecké boty s přední a zadní drážkou. Chci se zeptat, pokud je zde někdo, kdo to někdy zkoušel, jaké to je? Jasně, užasný pocit z jízdy to asi nebude. Ale jde mi jen o př
  Re: Vázání Silvretta 404/400 a horolezecké boty? 10.01.2016 Normální. Pokud Ti nejde o nějaké velké sjezdování, tak na to můžeš zapnout cokoliv s pevnou podrážk
    Re: Vázání Silvretta 404/400 a horolezecké boty? 10.01.2016 Díky Kubo, přesně na něco takového to chci. A Asola 8000 mám taky:)
    Re: Vázání Silvretta 404/400 a horolezecké boty? 10.01.2016 Já osobně tohle vázání považuji za to nelepší, co kdy bylo vyrobené. Je fakt, že je to těžké a želez
      Re: Vázání Silvretta 404/400 a horolezecké boty? 11.01.2016 další výhodou vázání je, že poskytuje mimořádný potenciál ku bastlení, atypickým úpravám a opravám.
      Re: Vázání Silvretta 404/400 a horolezecké boty? 11.01.2016 No já nevím, na Silvretě 400 jsem se lecos nachodil a stojí úplně na hovno! Láme se upevnění hrazdič
        Re: Vázání Silvretta 404/400 a horolezecké boty? 12.01.2016 nejsme ve při. uživatelskej komfort je samozřejmě zoufalej. ale zamrznutí pacičky není nic fatálního
          Re: Vázání Silvretta 404/400 a horolezecké boty? 12.01.2016 Akorát, že mi nidky nic na Dynafitu neprasklo, kdežto u silvrety ten plastový bazmek co drží hrazdu
            Re: Vázání Silvretta 404/400 a horolezecké boty? 12.01.2016 A nevím, co bys s tím dělal se švýcarákem :-D
              Re: Vázání Silvretta 404/400 a horolezecké boty? 12.01.2016 možná to vázání už tak vyběhaný a unavený že prostě umřelo, nebo si do něj kopal trošku razantně, co
                Re: Vázání Silvretta 404/400 a horolezecké boty? 13.01.2016 Diamir udělal materiálovou chybu, kterou hned odstranil, konstrukce se nezměnila. Tu podělanou Silvr
                  Re: Vázání Silvretta 404/400 a horolezecké boty? 13.01.2016 Nebyla to ani tak materiálová, jako spíš konstrukční chyba - udělat díru uprostřed nosníku asi nebyl
  Re: Vázání Silvretta 404/400 a horolezecké boty? 10.01.2016 Mám blbý achilovky a nedělá mi to na ně dobře, ale funguje to. Dolů je to boj o přežití, nikoliv jíz
    Re: Vázání Silvretta 404/400 a horolezecké boty? 10.01.2016 no záleží. já jsem bejval svého času takovej exot, že jsem v plastovejch asolách lyžovával i na sjez
Životnost přední drážky na botách 10.01.2016 Chtěl bych si pořídit nějakou botu pro VHT a příležitostné popolézání v zimě. Vím, že kvalitní bota něco stojí, tak mě napadlo si rovnou připlatit a pořídit nějakou, která má drážku na mačky i v předu. Nevíte někdo, jak je to s životností takové drážky? J
  Re: Životnost přední drážky na botách 10.01.2016 Drážka vepředu i vzadu Ti vydrží stejně dlouho jako bota.
    Re: Životnost přední drážky na botách 10.01.2016 s tim bych uplně nesouhlasil. Někdo kdo je používá hodně nachozené v nevhodnym terénu, tak tu drážku
      Re: Životnost přední drážky na botách 12.01.2016 Tak takové boty bych rád viděl. Souhlasím s názorem výš. Vydrží to stejně jako bota, navíc boty s dr
malta 09.01.2016 Prosim jestli byl nekdo v maltatalu at da info o stavu jak to vypada. Hubertus je obezretnej a moc info nema.
  Re: malta 09.01.2016 Jestli si myslíš že v Maltě budou za současném stavu ledy, tak se nech vyšetřit.
    Re: malta 09.01.2016 Proč myslíš že tam nebudou ledy? V čechách už lezeme a v Maltě se neleze? už tam je určitě něco nate
    Re: malta 09.01.2016 He he, ledy tam samozrejme jsou.
  Re: Slezan - V.Tatry 08.01.2016 varit na pokoji nedoporucuji, ubytko v pohode, tenky spacak se hodi. Pomer cena vykon dobre.
  Re: Slezan - V.Tatry 08.01.2016 Slezan je familierni oznaceni pro Sliezsky dom?
    Re: Slezan - V.Tatry 08.01.2016 Ano, přesně tak :-)
      Re: Slezan - V.Tatry 10.01.2016 nad tatrama jsem dávno zlomil hůl. než jsem tak učinil, jezdívali jsme do "horských hotelů"
  Re: Slezan - V.Tatry 12.01.2016 Byl jsem příjemně překvapený i cenově, i s jídlem, i s ubytkem.
foto dne 08.01.2016 Švýcarsko anektovalo Chamonix?
  Re: foto dne 08.01.2016 Zřejmě jo. Autoři by si na to měli dávat pozor.
1
...
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
...
2263
  Re: David Bowie Toz a co vylez:)
Teda krome hudebni hall of fame.... dalsi anonym 12:55:06 11.01.2016odpovědět
    Re: David Bowie ano lezci zpravidla nevidí dál než na konec svého lana, většinou ani tam nedohlédnou an 09:05:15 12.01.2016odpovědět
      Re: David Bowie No tak denně zemře po celém světě zhruba 155 000 lidí :-) 09:45:01 12.01.2016odpovědět
        Re: David Bowie A po vetsine z nich nestekne ani pes. Pak jsou jedinci, kteri do sveta udelaji pomerne velky zarez a jejich odchod dopadne na obrovske pocty lidi, vcetne tech, kteri urciji kam svet muze kracet. 11:10:56 12.01.2016odpovědět
          Re: David Bowie No a co s tím na lezeckém serveru? Chceš sem vypisovat úmrtí každého, kdo podle tebe byl důležitý? 13:38:21 12.01.2016odpovědět
      Re: David Bowie Ale proč to cpete sem? Tohle si dejte na svůj fejsbůček... 12:14:59 12.01.2016odpovědět
        Re: David Bowie Treba facebook nemaji. Jinak toto je komunitni web, pokud nejsi admin asi tezko muzes nekomu prikazovat co sem muze dat ci ne. 12:27:06 12.01.2016odpovědět
          Re: David Bowie Lezecká komunita...a bowie s tím co má co dočinění??? Pavel 14:06:36 12.01.2016odpovědět
  Re: David Bowie To byl kdo? Nějaký lezoucí muzikant? 14:24:51 11.01.2016odpovědět
    Re: David Bowie Lezec nebyl, ale měl dost lezeckou postavu a nosil elasťáky. Steve 13:33:09 12.01.2016odpovědět
      Re: David Bowie A používal maglajz, akorát ho bral vnitrne Element 21:59:14 12.01.2016odpovědět
  Re: David Bowie Zdar, nic proti němu, ale taky bych se přimlouval za to, aby bulvárové články byly jinde. Pokud umře někdo z horolezců, a někdo jim zde vyjadřuje osobní vzpomínku má to úplně jinou váhu. Petr Petr 15:50:15 12.01.2016odpovědět
  Re: David Bowie vole, staň se houbařem a hledej v lese. ne houby, ale skály. nebo na skalách volný místo co má hlavu a patu. udělej cestu a pojmenuj ji po něm. pak vo tom napiš (aby to mělo hlavu a patu) - to bude lepší než tyhle výkřiky. tak se to v tomdlectom sportu holt ustálilo a tak se to dělá. Lukas B. 22:25:32 12.01.2016odpovědět
    Re: David Bowie v roce 2011 jsme s nim lezli Satanovi Soustruzniky na Krkarne. A pak jsme jej (papirovou siluetu v zivotni velikosti) ponechali v tamni jeskyni. A stale tam je. Takze to byl, krome toho vseho co byl, i krasovy lezec:) Pok 10:52:24 13.01.2016odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: