Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230892 cest
Nové přelezy:
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+
Hučení V K 9+

Stěny
Vnitřní lezecká stěna - Juliska - Praha 6
Sportareál Klíny vnitřní stěna - Klíny 210
Stěna Luh - ZŠ Vsetín Luh 1544 - Vsetín

Prodejny
Ing. Jan Zavadil - PROFITSPORT - Plzeň
AIX -lezecké chyty a stěny - Praha
HORALSPORT - KLADNO

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Dajmond09.02.2016
Čaute! Směřuju dotaz na všechny uživatele lezeček Rock Pillars (Ocun) Diamond - O kolik je máte menší a jak moc se roztahujou? Miury (o 4 čísla měnší) mi odešly na věčnost, tak díky za rady :)
 Re: Dajmond10.02.2016
Ahoj, vzhledem k tomu, že pořád nemáš ani jednu odpověď, zkusím pomoct, i když diamondy nemám. Jsem
  Re: Dajmond10.02.2016
Díky moc!! :)
  Re: Dajmond14.02.2016
Já měla několik bot od RP (ale nikdy to nebyly Diamondy) a vždy jen o 1 číslo menší. Zpočátku jsem s

 posilování "na směny"09.02.2016
Ahoj, zajímal by mě váš názor na trénink / netrénink. Jedná se o to, že pokud si třeba pověsím balknu nad futra v práci a během dne se na ní několikrát pověsím. Rozhodně ale ne trénink, doporučený v jakékoliv odborné publikaci (tedy rozehřání, snadnější v
 Re: posilování "na směny"09.02.2016
Pokud se párkrát za den na chvilku pověsíš na balknu, tak žádnou regeneraci nepotřebuješ. Rozhodně t
 Re: posilování "na směny"09.02.2016
"pár shybů cestou"...nerozehřátej, si akorád něco uděláš...chce to posilovat vždy zahřátý.
  Re: posilování "na směny"09.02.2016
Tss..zahrejes se prvnima peti shybama, hned pokracujes hlavni fazi treningu (10 shybu) a okamzite pr
 Re: posilování "na směny"09.02.2016
No já nevím, asi to dobře není, ale poslední půl rok mám podobný systém. Při učení, když už toho mám
  Re: posilování "na směny"10.02.2016
tak se uč, a pak si dej hodinu pauzu a cvič na balkně. to bude mít lepší efekt...
   Re: posilování "na směny"10.02.2016
No jo, jenomže ono se na hodinu ulít z práce nejde (+ bordel, pot...) a pokud to pověsím doma, tak s
   Re: posilování "na směny"10.02.2016
Hodinu čas nemám. Ať se mi to líbí nebo ne, jde primárně o odreagování ve chvíli, kdy už bych se ste
    Re: posilování "na směny&qu10.02.2016
Odreagování to možná je, ale jako trénink k ničemu. Ani na sílu, ani na vytrvalost. Přeci jen by to
    Re: posilování na směny11.02.2016
musíš si vybrat, jestli se chceš v lezení zlepšit, nebo se jím jen odreagovávat...pokud si nenajdeš
     Re: posilování na směny11.02.2016
Věř že o zkouškovým si ten čas na medině nenajdeš ( musel bych vyrazit z programu běhání, který člov
      Re: posilování na směny11.02.2016
Což o to, já bych ti to i klidně věřil. Ale trochu k neuvěření je, že jsi na medině a musíš se tu pt
       Re: posilování na směny11.02.2016
Já se neptal ale odpovídal. Nedůvěryhodně působíš spíš ty, když neumíš rozlišit podpis FI od Vašek k
        Re: posilování na směny :-))11.02.2016
Vašku, Vašku, vidím že mouder od pana H nejsi hoden. Podívej se pořádně: vždyť od monitoru dokáže ne
       Re: posilování na směny11.02.2016
Ty jsi dobrý šulinek...
      Re: posilování na směny11.02.2016
běhání, který člověka drží nad vodou psychicky i fyzicky- nic mě nepomáhá tolik na záda jako běh...
       Re: posilování na směny11.02.2016
Běh někde na asfaltu možná, ale běh v terénu je pro člověka to nejpřirozenější. Představ si neandrtá
        Re: posilování na směny11.02.2016
Jasně, přidej k tomu neznečištěné životní prostředí, hodně pohybu na čerstvém vzduchu a přirozenou s
         Re: posilování na směny11.02.2016
Díky za odpovědi i za pobavení nad diskusí. Vzhledem k tomu, že se na stěně chci spíše odreagovávat
          Re: posilování na směny11.02.2016
Zásadní problém by mohl bejt v absenci zahřátí, dalo by se to možná trochu obejít tím, že bys přehod

 Šetří ČHS na další megavýlet?09.02.2016
Pořád mi vrtalo hlavou, co se letos děje se závody, proč nic není domluveno a proč se vše pořádá v problematických podmínkách. Viz. diskuze o rezignaci ČHS na závody. Vyslovil jsem tam domněnku, že svaz není schopen domluvy s rozumnými stěnami kvůli finan
 Re: Šetří ČHS na další megavýlet?09.02.2016
Chce to umět číst a chápat čtený text. Píše se: Všichni reprezentanti řádně nominovaní pro tento záv
  Re: Šetří ČHS na další megavýlet?09.02.2016
Máš pravdu, omlouvám se a pro upřesnění přikládám ta nominační pravidla:

Mistrovství
 Re: Šetří ČHS na další megavýlet?09.02.2016
Umíš číst a pochopit psaný text? V nominačních pravidlech je popsaný způsob nominace na MS. Kolik zá
  Re: Šetří ČHS na další megavýlet?09.02.2016
Koukám že už to všechno proběhlo. Lidé čtěte! :-)
  Re: Šetří ČHS na další megavýlet?09.02.2016
Už jsem se omluvil a uvedl správná nominační kritéra. Uznávám, tohle mi ulítlo. No alespoň si každý
   Re: Šetří ČHS na další megavýlet?11.02.2016
Nicméně jsme se nedobrali k jádru otázky. Kde jsou v ČHS ty peníze, když na MS pojede pár jedinců a
    Re: Šetří ČHS na další megavýlet?11.02.2016
A když už, tak v tělocvičnách :-) Skoro bych se vsadil, že další budou stěny jako Trutnov, Lanškro
     Re: Šetří ČHS na další megavýlet?11.02.2016
Ještě je možnost že závody budou u vás doma na obrovské stěně. Můžeme parkovat na vaší zahradě?
      Re: Šetří ČHS na další megavýlet?11.02.2016
Shodou okolností na zahradě stěnku mám, ale zadarmo to rozhodně nebude :-).
      Re: Šetří ČHS na další megavýlet?11.02.2016
A proč? Koukni třeba na BigWall, Smíchov, Písek, Holešovice, FreeSolo, Ústí nad Labem... Krásné ve
 Re: Šetří ČHS na další megavýlet?14.02.2016
tolik slov a žádný podpis... Ale vidim že ostatní diskutující respektují tuhle kulturu, tak nebudu t
  Re: Šetří ČHS na další megavýlet?14.02.2016
Kandidat na nejvice alibisticky a schizofrenni komentar lezce? :)
   Re: Šetří ČHS na další megavýlet?14.02.2016
mozna autor nepovazoval svuj nazor za tak prukopnicky, aby jej musel podepisovat, nebo si taky treba

 Prbvvní holka.08.02.2016
Ahoj. Potreboval bych poradit. Vybiram svou první holku. Myslite, ze bude stacit i pouzita, nebo radeji zainvestovat a hned si vybrat uplne novou? Jde mi také o vahu, je lepsi se s nadvahou smířit a třeba brat i s piercingem, nebo je lepsi uplne hola? Zat
 Re: Prbvvní holka.08.02.2016
No, to není jenom tak !! Strašně záleží, jestli ji budeš používat v indooru nebo outdooru a tady hra
 Re: První holka08.02.2016
nejlepší je si ji občas půjčit od kamarádů, vyjde to levnějš
 Re: První holka.08.02.2016
Taky záleží, jak se k ní případní předchozí majitelé chovali... V tom lepším případě je řádně zaběhl
  Re: První holka.08.02.2016
A také je třeba respektovat doporučení výrobce - něco jako že na každý terén a disciplínu jiný model
  Re: První holka.08.02.2016
A také je třeba respektovat doporučení výrobce - něco jako že na každý terén a disciplínu jiný model
 Re: Prbvvní holka.08.02.2016
ahoj, nechces to jeste zvazit, bude te to stat prachy a cas ?
  Re: Prbvvní holka.09.02.2016
Najdi si raději pěkně použitého kluka. Ten už bude vědět
 Re: Prbvvní holka.09.02.2016
Hlavně si nezapomeň nastudovat návod k použití. Jeho autorem je RNDr. Hausmann.
 Re: Prbvvní holka.10.02.2016
kdybys to myslel vaznejc, tak bych dal na rady JT, ale vzhledem k tomu, ze vybiras prvni holku, zkus

 Haglundova deformita - pata z lezaček08.02.2016
Ahoj,máte někdo prosím zkušenosti, jaké jsou vhodné lezačky, aby nedocházelo k otlačování paty ? Pokud lezačky tlačí na patu, dochází k dráždění okostice a na kosti může vznikat výrustek..Správně se to jmenuje Haglundova deformita.
Lezu něco přes p
 Re: Haglundova deformita - pata z lezaček08.02.2016
 Re: Haglundova deformita - pata z lezaček08.02.2016
 Re: Haglundova deformita - pata z lezaček08.02.2016
 Re: Haglundova deformita - pata z lezaček08.02.2016
 Re: Haglundova deformita - pata z lezaček08.02.2016
Já se s tím taky potýkám a řešil jsem to tak, že jsem si cíleně pořídil lezečky trochu volnější, ne
  Re: Haglundova deformita - pata z lezaček08.02.2016
Děkuji za radu.A přestalo se to od té doby zhoršovat?Já v těch lezačkách také vydržím dlouho, zatím
  Re: Haglundova deformita - pata z lezaček08.02.2016
Děkuji za radu.A přestalo se to od té doby zhoršovat?Já v těch lezačkách také vydržím dlouho, zatím
  Re: Haglundova deformita - pata z lezaček08.02.2016
Děkuji za radu.A přestalo se to od té doby zhoršovat?Já v těch lezačkách také vydržím dlouho, zatím
   Re: Haglundova deformita - pata z lezaček08.02.2016
Lezačky, jako lezat, nebo lezac?
    Re: Haglundova deformita - pata z lezaček08.02.2016
Promiň :D vím, že je to správně lezečky :D S kamarádem říkáme lezačky, tak to někdy automaticky použ
   Re: Haglundova deformita - pata z lezaček09.02.2016
Řekl bych, že rozdíl vidím. Ale otázka asi je, jak silný kdo ten problém má. Uvažoval jsem i o vlepe
    Re: Haglundova deformita - pata z lezaček15.02.2016
Dám si teď od lezení chvíli pauzu a pak pořídím větší lezečky.Snad se to nebude nijak zhoršovat.
  Re: Haglundova deformita - pata z lezaček09.02.2016
Mno...asi tak jako tenisti mají mozoly od rakety, tak lezci otlačený paty. Navíc lezečka není normál

 Puskasovi pruvodci07.02.2016
Horolezecky pruvodce Vysokych tater od Arno Puskase je jedinecna monografie, ktera uz se bohuzel nikdy nedocka dalsiho vydani.
Je to nedocenitelny historicky artefakt a perla horolezcovi knihovny. Jsem hrdym majitelem více nez poloviny dílů a velmi
 Re: Puskasovi pruvodci07.02.2016
ještě jednou děkuji za link Radku.
 Re: Puskasovi pruvodci07.02.2016
Dik Radku
 Re: Puskasovi pruvodci07.02.2016
K čemu ten patos?
  Re: Puskasovi pruvodci07.02.2016
Sveho casu mi kmos z Lokalky poslal nektere z dilu co mi chybeli po dalsim kolegovi z Lokalky a ty s
  Re: Puskasovi pruvodci08.02.2016
páč to tu někteří prodávají za dost šílený peníze. Na Aukru jsem kdysi viděl prodávat jeden díl asi
 Re: Puskasovi pruvodci18.02.2016
Díky.
  Re: Puskasovi pruvodci18.02.2016
na aukru je tedka desitka za dve kila, tak kdyby nekomu scházela..
->
   Re: Puskasovi pruvodci18.02.2016
A v Plzni někdo prodává VIII.díl za 250 Kč (
 první úvazky06.02.2016
Zdravím,

plánuju koupit svoje první úvazky a nevím zda vybrat s nohavičkami které se stahují přezkou nebo ty s elastickým stahováním? Mohl byste mi prosím někdo poradit? Díky moc
 Re: první úvazky07.02.2016
odporucam s prezkou. je univerzalnejsi, mozes si ho nastavovat podla potreby. aj moj prvy bol taky..
 Re: první úvazky07.02.2016
Jestli to mas na skalky, pisek atd.. a drzis si vahu, tak bude ok bez prezek.Na lezeni na podzim, zi
  Re: první úvazky08.02.2016
Takhle, jsem začátečník, lezu zatím jen na stěnách. Lezení po skalách plánuju až dobudoucna. Váhu má
   Re: první úvazky08.02.2016
nevytahaji se, bez obav. Nohavicky staci bez poutek, v zivote jsem obvod nemenil. A jediny pripad kd
    Re: první úvazky08.02.2016
Jednoznacne bez poutek na skalni lezeni a steny. Az pojedes do hor taky bude stacit a az pojedes na
    Re: první úvazky08.02.2016
S tím bych nesouhlasil, stačí přibrat pár kilo nebo jít něco na podzim nebo v zimě a si v prdeli, na
    Re: první úvazky08.02.2016
sorry - bez poutek bylo myšleno bez přezek

 první úvazky06.02.2016
Zdravím,

plánuju koupit svoje první úvazky a nevím zda vybrat s nohavičkami které se stahují přezkou nebo ty s elastickým stahováním? Mohl byste mi prosím někdo poradit? Díky moc

 první úvazky06.02.2016
Zdravím,

plánuju koupit svoje první úvazky a nevím zda vybrat s nohavičkami které se stahují přezkou nebo ty s elastickým stahováním? Mohl byste mi prosím někdo poradit? Díky moc

 První lano?05.02.2016
Zdravím,
vybírám první lano a potřeboval bych pomoct s výběrem. mám tyto dva adepty:
Tendon Ambition 9.8 (complete shield)
Beal Flyer II 10,2
Myslíte, že je lepší si připlatit za Beal nebo mě bezpečně zajistí i Tendon? (lezu na
 Re: První lano?05.02.2016
Beal určitě lepší než Tendon.
Doporučuji Ti spíš Beal Booster III 9,7 mm ve verzi Safe Contro
  Re: První lano?06.02.2016
Odolnost přes hranu se už pár let oficiálně neměří, protože to byl zcela neprůkazný údaj (rozuměj sk
 Re: První lano?06.02.2016
Jak píšeš řešíš to zbytečně, ono je to celkem jedno. Já bych brat tendon ale ve standartu, cs je zby
  Re: První lano?06.02.2016
Complete Shield, Dry cover... je důležitý i u jednoduchým lan, kde nenasákavost nepotřebuješ. Omezuj
   Re: První lano?06.02.2016
Proti vniknutí prachu :-D... Je to pouze teflonová vrstvička nebo nano vrsva ktará chrání vlákna pře
    Re: První lano?06.02.2016
Ty plácáš blbosti. Koukni na průřez lana a zjistíš že to s tím prachem blbost není.
     Re: První lano?06.02.2016
:-D :-D bože vy jste poblaznění reklamou :-D :-D, teflon ma dvě výhody je tzv. samomazný (nedře) a o
      Re: První lano?06.02.2016
Blahopreji ti, právě jsi narkl "lanare" z podlehnuti marketingu. Jen tak dal.
      Re: První lano?06.02.2016
Tak marketing to bezpochyby je, ale myslím že ne úplně bez logiky. Pokud by ti lano napřed přišlo do
    Re: První lano?06.02.2016
Oplet u konců roztrhám vždycky, ale komplet teflonovaná lana vydrží víc. Chce to mít víc lan, od odo
     Re: První lano?07.02.2016
no, napr. v alpsporte sa da aktualne kupit 50m tendon za super cenu
 Re: První lano?06.02.2016
Skor by som uvazoval prakticky : uprava je na skalky az na x-tom mieste. Ak je to prve lano, je na
 Re: První lano?06.02.2016
Co se týče bezpečí, přečti si něco o lanech v knížce nebezpečí na skále a ledu od Pita Schuberta a z
  Re: První lano?06.02.2016
Naprostý souhlas, lezl jsem na Lanexu Rocky osm let a bez problémů, poté vyměnil, ne proto že by byl
 Re: První lano?08.02.2016
Tak díky všem za rady. Hodlám lézt převážně na vápenci, takže nakonec tedy vezmu Beal Booster III 9,
 Re: První lano?08.02.2016
Tak díky všem za rady. Hodlám lézt převážně na vápenci, takže nakonec tedy vezmu Beal Booster III 9,
 Re: První lano?08.02.2016
ber co je levnejsi, tendona mam a je to dobry lano. pokud s nim polezes vsude a furt a nebudes to st
 Re: První lano?08.02.2016
Tak díky všem za rady. Hodlám lézt převážně na vápenci, takže nakonec tedy vezmu Beal Booster III 9,
  Re: První lano?08.02.2016
Každý mi zatím říkal, že podruhé by do bealu nešel, že je to měkká žvejkačka s třetinovým prodloužen
   Re: První lano?08.02.2016
Jsem dlouholetý lezec na úrovni matlák, takže prosím, co že je špatně na Mammutech? Jednoho mám v ba
   Re: První lano?08.02.2016
Jsem dlouholetý lezec na úrovni matlák, takže prosím, co že je špatně na Mammutech? Jednoho mám v ba
    Re: První lano?08.02.2016
u těch, co jsou k dostání v ČR po čtrnácti dnech ztopoříš klidně poslední 3 metry jako kevlar. Tvrdé
 Re: První lano?08.02.2016
Tak díky všem za rady. Hodlám lézt převážně na vápenci, takže nakonec tedy vezmu Beal Booster III 9,
  Re: První lano?08.02.2016
Já bych Beal Booster III 9,7 nedoporučoval, měl jsem za posledních 30 let cca 15 lan a tohle bylo je
   Re: První lano?09.02.2016
Tak ti to zhrnu, borci ti doporučovali šunt Beal, který stojí za hovno. Navíc v úpravě kterou nepotř
   Re: První lano?09.02.2016
také mám beal a už nikdy, nevím co za ty ale hned první lezení na písku, zhoupnutí a lano řízlé že š
   Re: První lano?09.02.2016
také mám beal a už nikdy, nevím co za ty ale hned první lezení na písku, zhoupnutí a lano řízlé že š
 Re: První lano?09.02.2016
Naštěstí jsem ho ještě nekoupil. Dám tedy na vás a na recenze z netu a vezmu Tendon Ambition 9,8 60m
  Re: První lano?09.02.2016
Tak to je asi dle preferencí, ale pokud to děláš metodicky správně tak nepotřebuješ ani značený stře
   Re: První lano?09.02.2016
Vyhozený peníze - rozhodně! Pokud lano zkrátíš na jedný straně o dva metry (což se běžně stává) - na
  Re: První lano?09.02.2016
vyhozené prachy, stačí tejpka na střed (marker se hned ztratí - ušpiní a za tmy ani nový není vidět)
  Re: První lano?09.02.2016
vykasli se na bicolour i na marker, marker ma tendenci ztvrdnout a pak je problem to mnohdy prorvat
  Re: První lano?09.02.2016
Jo Ambition 9.8 je výborný univerzální lano. Jen není ta 60tka krátká ? Kde s tím chceš lézt? Já si
   Re: První lano?09.02.2016
A kde je v čechách šedesátka krátká? Borec začíná a chce líst hlavně vápno. I kdyby chtěl na písek,
   Re: První lano?09.02.2016
Všichni tvrdí, že delší v ČR téměř nikdy nepotřebovali. Lézt chci převážně na Moravě + Slezsko, zatí
    Re: První lano?09.02.2016
Lano zkracuješ, pokud např. porušíš oplet tak, že ti začne lézt jádro na povrch (říznutí, naškubnutí
    Re: První lano?10.02.2016
Lano se ti nejvíc opotřebovává tak cca 2-3 metry od konce. Když si odsedneš do lana u jištění ( popř
     Re: První lano?15.02.2016
Jako kde? Prosím konkrétni příklady cesta popř odkaz na topo. Lezu v Rakousku už hodně let a ještě m
      Re: První lano?15.02.2016
To že "jakože" ležeš spoustu let holt evidentně nic nemění na tom že se hovno vyznáš ... c
       Re: První lano?15.02.2016
smarja uklidni se, borec kupuje prvni lano a urcite snad ne posledni... kazdemu vyhovuje neco jineho
       Re: První lano?15.02.2016
Vem si piluli mišpuline.
        Re: První lano?15.02.2016
No je aspon videt, ze diskuse na lezci uz nema zadny smysl. A to me mrzi, jen same urazky a "za
 Re: První lano?09.02.2016
Lano je spotrebni material. Kup si to, ktery se ti vic libi.
 Re: První lano?15.02.2016
Jakým jistíš jistítkem? Dbej na to, aby bylo lano kompatibilní s jistítkem.. Samo papírově dle průmě

1   ...   306   307   308   309   310   311   312   313   314   315   316   317   318   319   320   321   322   323   324   325   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 první úvazky
Zdravím,

plánuju koupit svoje první úvazky a nevím zda vybrat s nohavičkami které se stahují přezkou nebo ty s elastickým stahováním? Mohl byste mi prosím někdo poradit? Díky moc
patmessi20:01:13 06.02.2016
odpovědět 
 Re: první úvazky
odporucam s prezkou. je univerzalnejsi, mozes si ho nastavovat podla potreby. aj moj prvy bol taky...
marek17:36:54 07.02.2016
odpovědět 
 Re: první úvazky
Jestli to mas na skalky, pisek atd.. a drzis si vahu, tak bude ok bez prezek.Na lezeni na podzim, zima, nebo naka vicedelka v horach. - vice vrstech obleceni na sobe- po spise s preskou at muzu povolit ci utahnout. Tady nejde o vahu, to bych neresil. Kouknul bych na oka na matros, jaky jsou, širka bederaku a tak.Dobry si domluvit s prodejcem, ze si v nem povysim na par minut.Ale stejne, az budes viset ve standu delsi dobu, budes ho proklinat
Tom23:31:46 07.02.2016
odpovědět 
  Re: první úvazky
Takhle, jsem začátečník, lezu zatím jen na stěnách. Lezení po skalách plánuju až dobudoucna. Váhu mám pořád stejnou, jde mi o to, aby se po roce ty nohavičky nevytahaly a ja nemusel kupovat novej sedák.
patmessi09:29:04 08.02.2016
odpovědět 
   Re: první úvazky
nevytahaji se, bez obav. Nohavicky staci bez poutek, v zivote jsem obvod nemenil. A jediny pripad kdy je nekdy nekdo povoloval bylo v horach, kdyz byl typek liny sundavat si mačky
10:24:34 08.02.2016
odpovědět 
    Re: první úvazky
Jednoznacne bez poutek na skalni lezeni a steny. Az pojedes do hor taky bude stacit a az pojedes na expedici, uz davno budes mit jinou vybavu na to. Na skalkách chci byt lehky, bez zbytečných vychytávek jako tato...uz tak lezu 20 let.
Martas.12:57:21 08.02.2016
odpovědět 
    Re: první úvazky
S tím bych nesouhlasil, stačí přibrat pár kilo nebo jít něco na podzim nebo v zimě a si v prdeli, navíc universály jsou méně polstrované...
16:11:15 08.02.2016
odpovědět 
    Re: první úvazky
sorry - bez poutek bylo myšleno bez přezek
18:09:07 08.02.2016
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192348)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Západní hrana III Prachov
Stará cesta IV Prachov
Nedělení dýchánek - varianta VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nedělní dýchánek VIIIa Tisá - Velké Stěny
Novodobá VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle
Východní Komín II Prachov
Kočka 7b+ Davle
Rasista VIIb Tisá - Velké Stěny

 Nově v diskusi:
Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (51)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi