Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 39.Zedek 10164 40.Vlk 10112 41.Černý 10110 Bouldry: 39.H2 9306 40. 9300 41.Slabý 9250 Hory: 2.Skopec 7086 3.Groš 6550 4.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Friendy Kouba 24.02.2016 Ahoj, chystam sa kupit friendy do nejakych klasickych tatranskych ciest + neodistene skalky do max 6+/7. Rozmyslal som nad BD alebo DMM ale rozne som cital, ze do takychto lahsich ciest nie je potrebne tahat 70€ friendy a v pohode postacia aj od Kouby. Pr
  Re: Friendy Kouba 24.02.2016 Kouba Permon - dvou osičkový větší rozsah než klasické, nebo bych popřemýšlel o PacificOmega frendec
    Re: Friendy Kouba 25.02.2016 Ty Pacific Omega jsem držel v ruce jen jednou, řekl bych, že se hodí spíše jako nouzovka, mít třeba
  Re: Friendy Kouba 24.02.2016 Klasické tatranské cesty (v létě) odsmyčkuješ.
Permon (jak psal výše) je mezi Koubov
    Re: Friendy Kouba 25.02.2016 nemyslel jsem Pulsary, ale Comety. Pulsary jsou vlastně Manty pod značkou RE
  Re: Friendy Kouba 24.02.2016 Dakujem za odpovede. Mate nejaky typ, ake velkosti sa najcastejsie pouzivaju? Resp. ktory friend kup
    Re: Friendy Kouba 24.02.2016 záleží kde lezeš, jaké cesty si vybíráš (a jak moc se bojíš). obecně na žule není (zpravidla!) probl
      Re: Friendy Kouba 24.02.2016 jo, a zásadní rozdíl mezi friendy za 30 a 70 éček moc není, ty dražší jsou hezčí, vymakanější, voňav
        Re: Friendy Kouba 24.02.2016 A taky ho tam radši necháš, když už je to nutné.
  Re: Friendy Kouba 24.02.2016 BD a DMM lidi vychvalujou, protoze jeste nezkusili Triopy! ;)
    Re: Friendy Kouba 24.02.2016 V tomto případě Kouby :). Permony jsou konkurence schopné 2x dražším friendům. Flexy se opravdu krou
      Re: Friendy Kouba 25.02.2016 špatně se popisuje, proč ta Manta ne, když nemůžu ukázat rozdíl mezi nimi a těmi staršími modely (ro
  Re: Friendy Kouba 25.02.2016 Zvaš ještě taky hexy- Dmm torque nut a abalaky- camp tricam. Obojí si lidí hodně chválí. Pokud není
    Re: Friendy Kouba 25.02.2016 Abalaky mám taky od Kouby za tu cenu super a navíc díky lankům se dobře zakládají.
    Re: Friendy Kouba 25.02.2016 Tie DMM mam aj s nimi leziem. Islo len o tie friendy. Dakujem vsetkym za odpoved a za ochotu!
  Re: Friendy Kouba 25.02.2016 No já bych Ti doporučil Axely.
Jsou to dvouoskové friendy s jedním lankem.
Taková laci
  Re: Friendy Kouba 25.02.2016 lezu několik let s mantama a spokojenost, jsou robustní z kvalitního matroše, žádné otáčení hlavy js
    Re: Friendy Kouba 25.02.2016 tak vez, ze padat do nich s baglem lze :)
      Re: Friendy Kouba 25.02.2016 Jednoznačne BD, kvalita neporovnatelná oproti Koubovi, ale ak sa do nich nechystaš padať tak je to v
Maltatal 23.02.2016 Ahoj, nemáte někdo info o aktuálních podmínkách pro ledolezení v Maltatalu? Díky
Jaký materiál na opravu lezek 22.02.2016 Čauecn poradil by mi někdo jakej materiál od ResDay zvolit na oprvaud lezeček?
Mám Ozone od Rock Pillars, je tam původně vybram XS Grip - byl jsem s tím mega spokojenej, ale připadne mi, že se velmi rychle prolezli. Tak nevím jestli nezvolit nějako
  Re: Jaký materiál na opravu lezek 22.02.2016 guma po podražení se proleze o dost pomaleji než na originál lezečce. toť moje zkušenost. šel bych z
    Re: Jaký materiál na opravu lezek 22.02.2016 Vyber si něco s podobnou tvrdostí jako si měl - firmy, co to opravují tam na to mají tabulky. Já byc
      Re: Jaký materiál na opravu lezek 22.02.2016 Díky za odpověď, popravdě cena mě zas tak netrápí, jestli dám za opravu o stovku míň nebo více je je
  Re: Jaký materiál na opravu lezek 22.02.2016 vzhledem k charakteru lezečky a skály bych šel do XSedge. Ale není nad to to vyzkoušet.
H
  Re: Jaký materiál na opravu lezek 23.02.2016 Ahoj, dej potom vědět, jak to dopadlo. Taky mam OZONY a naprostá spokojenost, ale vzhledem ke konstr
    Re: Jaký materiál na opravu lezek 25.02.2016 ale v Salticu jsou šikovnější...no flame...just true
Otevřený dopis Petru Reschovi 21.02.2016 Ahoj Petře,
dovolil jsem se Ti napsat moje stanovisko k sekání chytů. Budu rád ze reakci.
Díky a s pozdravem Jan "Čaj" Šálek
  nazor. 24.02.2016 Bouldery nelezu/zatím/, sekání mi nevadi.
  Názor. 24.02.2016 Sekání na kamenech v lese i jinde mi nevadí, kór od týpka jako Resch, který tomu rozumí. Na druhé s
  Re: Otevřený dopis Petru Reschovi 25.02.2016 Sekání je prasečina co by se neměla dít, od toho tu jsou boulderovky a stěny...
    Re: Otevřený dopis Petru Reschovi 25.02.2016 A následuje dlouhá kulantní odpověď, která se dá zkrátit na; my chyty nesekáme, my je jenom upravuje
Miura vs. Solution 20.02.2016 Ahojte, chci si koupit tvrdé lezky a uvazuji o Miurach nebo Solusnech. Máte někdo zkušenost s jejich porovnáním? Jaké jsou lepší?
  Re: Miura vs. Solution 21.02.2016 je to individuální, mně nesednou ani jedny.
zkoušej
  Re: Miura vs. Solution 21.02.2016 Triop Genus popř. Phet Maak ;-) ser na Sportivy ;-)
    Re: Miura vs. Solution 21.02.2016 Phet Maak jsou super.
    Re: Miura vs. Solution 24.02.2016 :DDD tak to je vtip roku! Triopy jsou jedny z nejhorších střevíců na trhu, které se prodávají snad j
  Re: Miura vs. Solution 21.02.2016 Ja mam oboje. Miury takovy provozni, na lehci, podlepeny na stenu. Jeste nedavno jsem mela jen miury
    Re: Miura vs. Solution 21.02.2016 Muiry, ty na sucháče jsou podle mě ještě trochu tvrdší než ty tkaničkový. A možná i trdší než Soluti
      Re: Miura vs. Solution 21.02.2016 Protoze jsi jeste nevyzkousel Triopy ;)
        Re: Miura vs. Solution 21.02.2016 Jdi už do prdele s těma Triopama.
          Re: Miura vs. Solution 21.02.2016 Vsak Triop to je nejlepsi znacka! Kam se hrabou nejake La Sprotivy. Kdo tvrdi neco jineho jen ukazuj
            Re: Miura vs. Solution 21.02.2016 nevim v čem leze stoupa spilka ale já měl nejvyšší model triopu rap new, dobrý na tření ale jinak mě
              Re: Miura vs. Solution 21.02.2016 :) :) .. jako ze Miura je nejaky tvrdy extrem jo? decka. vas tu za ty la sportivy nekdo plati?
                Re: Miura vs. Solution 22.02.2016 Tady platí co někdo psal už v jiné diskuzi, jsou lezci a "lezci". Lezci nepotřebují Sporti
            Re: Miura vs. Solution 23.02.2016 s phet makama sem taky spokojenej, až na patu, ta je špatná, není pevná, je tam tenká guma...
          Re: Miura vs. Solution 21.02.2016 Ale no tak :-* :-*
          Re: Miura vs. Solution 21.02.2016 Zeptej se v cem leze Pilka, Stoupa, ... v La Sportivach ne :)
            Re: Miura vs. Solution 21.02.2016 Adam leze taky ve sportivach. ;)
              Re: Miura vs. Solution 22.02.2016 Jenže Adam si to může dovolit, on je ufon s přísavkama :-)
              Re: Miura vs. Solution 22.02.2016 Adam je ambasador hudy sportu ;) .. zkus jmenovat nekoho nezaujateho co leze bomby
                Re: Miura vs. Solution 22.02.2016 Když tak čtu tohle vlákno, tak by mě zajímalo, kolik je tady nepodepsanejch ambasadorů :)
                  Re: Miura vs. Solution 22.02.2016 Řekl P. :-D tak se taky podepiš pořádně Péé tečko
                    Re: Miura vs. Solution 22.02.2016 Při malé schopnosti rozumět smyslu psaného textu a jenom troše snahy nebejt demagogickej, Záviši: dů
                      Re: Miura vs. Solution 23.02.2016 Oukej, mě osobně Triopy sedí konkrétmě Phet Maak, na to že to je model lezky z cca 2008 tak fakt sup
                        Re: Miura vs. Solution 23.02.2016 2008? 8 let lezes v jednech lezeckach? A o tom to mozna je, ze kazdy si pod lezenim mozna predstavuj
                          Re: Miura vs. Solution 23.02.2016 To si jako nemůže koupit stejné lezečky znovu? To je úvaha :) .. Já třeba opakovaně lezu v Triop Tig
                            Re: Miura vs. Solution 23.02.2016 nevim nevim ale z textu spis vypliva ze leze v jednech 8 let... ja netvrdim ze triop je spatny, treb
                            Re: Miura vs. Solution 23.02.2016 Dobrej ulet tenhle textik :). Od Triopu fakt nikdo nic nekopiruje, naopak se velmi radi divaji k tem
                              Re: Miura vs. Solution 24.02.2016 nevim jak dlouho se rozhlizis ty, ale ja 23 let a z toho 12 profesionalne. ano, vyrobci se inspiruji
                                Re: Miura vs. Solution 24.02.2016 :) Trolling hadr. Ale nejak se clovek musi odreagovat, to jo.
                                Re: Miura vs. Solution 24.02.2016 Což takhle napsat kdy a u jakého modelu, když už teda maji být první. Takhle je to jen plácaní prazd
                            Re: Miura vs. Solution 23.02.2016 Prosím tě, můžeš napsat, které firmy kopírují triopy, jaké lezečky, jmenovitě? Opravdu mě to moc zaj
                              Re: Miura vs. Solution 24.02.2016 predpinanou patu delaji vsichni. co je to za debilni otazku?
                                Re: Miura vs. Solution 24.02.2016 Jasný, v tom případě jsi zřejmě debil..
                                  Re: Miura vs. Solution 25.02.2016 řekl glum
                            Re: Miura vs. Solution 24.02.2016 Mysliš tu gumu kolem paty jako měli třeba Kenda od LAsportivy na začatku devadesátých let minulého s
                          Re: Miura vs. Solution 23.02.2016 No ty kráso, Phet Maaky my vydržěny cca rok při tréninku 4x týdně stěna + víkend skály, hory atd....
                            Re: Miura vs. Solution 23.02.2016 PS: pro jan2
                            Re: Miura vs. Solution 23.02.2016 lezu s nima asi sem lama
                            Re: Miura vs. Solution 24.02.2016 Tak jestli máš 300 lezeckých dnů v roce, tak to gratuluji. Asi druhý nejvytíženější lezec v ČR po Ad
                        Re: Miura vs. Solution 23.02.2016 :-D chlapy přečtěte si to ještě jednou "na to že to je model lezky z cca 2008 tak fakt super i
                        Re: Miura vs. Solution 23.02.2016 No proti tomu už nic nemám. Přiznanej patriotismus není nic proti ničemu, a může to bejt případně ta
            Re: Miura vs. Solution 22.02.2016 Stoupa nevím, ale Svišť dříve lezl ve Sportivách (model Viper) a již delší dobu leze v moravských Tr
            Re: Miura vs. Solution 24.02.2016 Lezou v tom protože je maj zadarmo. Taky bych je propagoval kdyby mi je někdo nabídnul zadáčo. Aspoň
  Re: Miura vs. Solution 21.02.2016 Podle mě se Solutiony na normální lezení moc nepovedly. Hodí se primárně jen v jediném případě, v př
    Re: Miura vs. Solution 22.02.2016 Nevím jak vy ale lezečky Scarpa jsou stejně nejlepší. Vydrží dlouho a jsou tvrdé. Ustojí cokoliv
      Re: Miura vs. Solution 23.02.2016 Dobrých značek je mraky. Jen ta podpora v ČR chybí. Reálně lze u nás vybírat ze Salticů, La Sportivy
      Re: Miura vs. Solution 23.02.2016 Zajimave, jak tu nekteri stavi do roviny tvrde lezky s dobrymi lezkami.. Uz to zaznelo i u tech zde
        Re: Miura vs. Solution 24.02.2016 rekl nekdo kdo leze druhym rokem :)
          Re: Miura vs. Solution 24.02.2016 Tohle zjistis z te jedne vety, kterou jsem napsal? :D Tak aspon vidim, jakou informacni hodnotu maji
            Re: Miura vs. Solution 24.02.2016 Jake me prispevky? Napsal jsem prvni a toto je druhy.
    Re: Miura vs. Solution 22.02.2016 Přestě tak, Solution na kolmice a plotny jsou špatný. Do převisu, zas asi lepší.
Miura Velcro
      Re: Miura vs. Solution 22.02.2016 a co diamondy od ocůnu, mužete je někdo srovnat s miurama?? dík
        Re: Miura vs. Solution 23.02.2016 Diamondy by se měly srovnávat s Testarossama, ale mě nevyhovují oboje.
staré smyčky 20.02.2016 Ahoj,
přišel jarní úklid a když jsem viděl ty X let starý smyčky, tak mě napadlo - řešíte nějak jejich životnost? Je mi jasný, že prodřený, nebo nějak viditelně poškozený vyřadím, ale co ty "netknutý"? Mám je ve větraném sklepě v baťohu,
  Re: staré smyčky 20.02.2016 co říkají na školeních o lanech:
- i "nový" nikdy nevybalený netknutý 15 let starý
    Re: staré smyčky 20.02.2016 .tyvole. otázky zas jak v materske skolce.. staci pouzit trochu selskeho rozumu a mohl si mit davno
    Re: staré smyčky 21.02.2016 Dík za smysluplnou odpověď. Přijde mi to jako pekný shrnutí.
    Re: staré smyčky 22.02.2016 Nepamatuju, co psal PS, ale nedávno dělal DAV (Schubertova organizace) testy se stabilními smyčkami
      Re: staré smyčky 24.02.2016 Smycky mam stare i 20 let a urcite bych je nevyradil, hlavni důvod je, ze do smycek se nepada a jsem
Boty 20.02.2016 Poradí mi někdo jaké boty koupit aby byly trochu univerzálni,možnost přiděláni maček do ledu na ledolezeni a chuzi jaro ,podzim v horách.takže předpokládám že to budu mit tak 5 x za rok na sobě týden až pár dnu ,aby vydžely dlouho a cena byla rozumná,nejl
  Re: Boty 20.02.2016 Tohle se tu řešilo už mnohokrát a podle zkušeností mých i jiných, musíš z něčeho slevit. Bota s tvrd
  Re: Boty 20.02.2016 Saltic hurricane
  Re: Boty 22.02.2016 do ledu určitě rychloupínací mačky
boty bych koupil dvoje, protože (zvlášť pokud jsi
    Re: Boty 22.02.2016 2000 - 2500 zimní boty - to jsou tak plastový koflachy, ne?
      Re: Boty 22.02.2016 buď po sezoně ve slevě, nebo ten namche bazar. myslel jsem, že to je k pochopení
      Re: Boty 22.02.2016 navíc duplexy jsou stejně na zimu stále ještě nepřekonané, tak proč s takovým despektem?
        Re: Boty 22.02.2016 "navíc duplexy jsou stejně na zimu stále ještě nepřekonané, tak proč s takovým despektem?"
          Re: Boty 22.02.2016 nevýhoda duplexů je váha!
vše ostatní hovoří pro ně. Svrchu nepromoknou. Rychleji vy
            Re: Boty 22.02.2016 Kdysi jsem měl něco od Koflachu. V porovnání s klasikou v nich bylo vic mokro, tudíž i zima. Byly da
              Re: Boty 22.02.2016 možná se víc potíš. možná si měl už mizernou vnitřní botičku. nikdy jsem nepřesvědčoval nikoho, že b
                Re: Boty 22.02.2016 Každý svého štěstí strůjcem:)
Jenom se zeptám. Zkoušel jsi někdy pořádné "kožené
                  Re: Boty 23.02.2016 jo jo, každý svého štěstí strůjcem :-)
Asi takhle - na Teryně mně vnitřní botičky pře
                    Re: Boty 23.02.2016 Kupodivu nekrémuju, bo nemám kožené boty:) Na membránu jsou jiné prostředky, ošetřit boty jednou dva
                      Re: Boty 23.02.2016 asi dobrá značka ten Millet, kámoši měli ty příšerně těžké kožené LaSportivy a zateplené ledolezecké
                      Re: Boty 23.02.2016 asi dobrá značka ten Millet, kámoši měli ty příšerně těžké kožené LaSportivy a zateplené ledolezecké
          Re: Boty 22.02.2016 Skoro nikdo nevyrábí? Asolo, Koflach (5 modelů), Scarpa.
Co vím, tak skončili jen Ra
            Re: Boty 22.02.2016 Koflach 5x, Asolo 2x a Scarpa 1x, to je dohromady osm modelů. V porovnání s tím třeba jen Scarpa má
              Re: Boty 22.02.2016 já vidím u Scarpy jen 2 srovnatelné neplastové modely
Souhlasím, že jich je méně. Po
                Re: Boty 22.02.2016 Asi záleží na úhlu pohledu. Já tam vidím nrjmeně osm modelů použitelnych na zimní akce v Alpách...
regenerace měkkých tkání 20.02.2016 Ahoj kluci, doporučte mi prosím něco na lepší regeneraci měkkých tkání, šlachy, úpony, vazy, abych se dřív dostala zpět do kondice. pomohlo vám něco? koukala jsem na UV lampu nebo je lepší ultrazvuk? Nebo něco jiného, třeba i strava.Díky
skování chytů 19.02.2016 Ahoj všem! Lidičky, sháním jakékoli materiály týkající se sikování chytů. Píšu bakalářku o lezení ve Chřibech a do této kapitoly mi chybí konkrétní věci. Zajímalo by mě co za tmel se používá. Pokud se někdo setkal z nějakou metodikou, tak budu ráda za kaž
      Re: skování chytů 19.02.2016 gůgluj dál! hesla: silan, siloxan, polymercemet, epoxid, nízkovizkozní epoxid, kyanoakrylát...
        Re: skování chytů 19.02.2016 Tak mi napiš na mail, co chceš přesně vědět a zkusím ti odpovědět.
        Re: skování chytů 19.02.2016 Lukasi, proc to delas? Slusne se zeptala. Nastesti ji Vlk na rozdil od Tebe poradi :-)
          Re: skování chytů 19.02.2016 no já vím, no. vy dva nepochybně taky. nemohl jsem si pomoct.
dobrá, takzvané sikován
            Re: skování chytů 19.02.2016 ;-)
              Re: skování chytů 19.02.2016 4. moznost je, ze se o chyt proste opre Jirka Sika. Pozor, nesmi to byt Karel, protoze ten je Syka.
                Re: skování chytů 22.02.2016 ještě to může být kontakt chytu s jelenem. mimochodem, tuzemští myslivci mají problém s invazním jel
                  Re: skování chytů 22.02.2016 a navíc, na rozdíl od našeho "prachovskýho rumcajsovskýho" jelena, má říji 2x ročně a nevl
  Re: skování chytů 19.02.2016 myslel jsem, že už mě nic nepřekvapí, ale oni dokážou vymyslet rok od roku blbější diplomky. Teď už
  Re: sikování chytů 19.02.2016 Jestli chceš názor na sikování chytů, tak ten je, že lepit chyty je blbost. Ulomí se - nově se ohodn
  Re: skování chytů 19.02.2016 paneboze, to je ale diplomka... se vsi uctou - ale nemuzu si pomoct. Co to vlastne studujes?
  Re: skování chytů 19.02.2016 Jen zminit že to existuje a z moralního hlediska zavrhnou je to prasečina.
    Re: skování chytů 21.02.2016 Proč by mělo být přilepení urvanýho chytu prasečina?
chuvicky 19.02.2016 Prosim rodice lezce o radu. Dostali jsme od rodicu penize na chuvicku, a tak bychom radi poridili neco, co bude mit uplatneni i na tripech. Byt mame malicky a tam chuvicku zas tak neupotrebime, ale az zacnem jezdit ven, tak by se neco hodilo. Mate nejaky
  Re: chuvicky 19.02.2016 My jsme pro tyto účely pořídili vysílačky s funkcí ovládání hlasem za nějakých 800,- na tužkovky. Ně
    Re: chuvicky 19.02.2016 JJ, vysílačky jsou na tohle ideální. Jednu do kočárku, druhou na sedák a hurá lézt.
      Re: chuvicky 19.02.2016 mate tip na nejaky konkretni model? nebo na co si dat pozor?
  Re: chuvicky 25.02.2016 Chůvičky se daj pořešit dvěma mobilama. Pokud je spojení přes GSM signál, tak stačí jeden chytrej (u
1
...
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
...
2263
Jaký materiál na opravu lezek Čauecn poradil by mi někdo jakej materiál od ResDay zvolit na oprvaud lezeček?
Mám Ozone od Rock Pillars, je tam původně vybram XS Grip - byl jsem s tím mega spokojenej, ale připadne mi, že se velmi rychle prolezli. Tak nevím jestli nezvolit nějakou tvrdší směs jako například Five Ten ONYXX, že by to mohlo dýl vydržet.
Jenže zas nevím jestli tvrdší směs nebude problém páč jsem z krasu, a nejčasteji kromě stěny lezu po skle na uklouzaným vápenci...
máte někdo zkušenost?
díky za odpovědi
Ondra Ondra Stejskal 15:16:07 22.02.2016odpovědět
  Re: Jaký materiál na opravu lezek guma po podražení se proleze o dost pomaleji než na originál lezečce. toť moje zkušenost. šel bych znova do XS. 15:40:18 22.02.2016odpovědět
    Re: Jaký materiál na opravu lezek Vyber si něco s podobnou tvrdostí jako si měl - firmy, co to opravují tam na to mají tabulky. Já bych na podlepené lezky nic drahého nedával. Za sebe bych tam hodil spíš extasy od salticu - je to mnohem levnější a drží to podle mě stejně dobře jako XS grip. Eržik 15:48:00 22.02.2016odpovědět
      Re: Jaký materiál na opravu lezek Díky za odpověď, popravdě cena mě zas tak netrápí, jestli dám za opravu o stovku míň nebo více je jedno. To můžu vykomenzovat tím že půjdu místo na stěnu mrznout na skálu :D
Dobrá dobrá, nechám RestDay ať tam dají originál :) Ondra Stejskal 17:57:13 22.02.2016odpovědět
  Re: Jaký materiál na opravu lezek vzhledem k charakteru lezečky a skály bych šel do XSedge. Ale není nad to to vyzkoušet.
H Honza 16:49:05 22.02.2016odpovědět
  Re: Jaký materiál na opravu lezek Ahoj, dej potom vědět, jak to dopadlo. Taky mam OZONY a naprostá spokojenost, ale vzhledem ke konstrukci téhle boty bude podražení docela komplikovaný, tak nečekej novou botu. I když zázraky se dějí a lidi v RestDay jsou šikovný. MaviD 16:18:27 23.02.2016odpovědět
    Re: Jaký materiál na opravu lezek ale v Salticu jsou šikovnější...no flame...just true 12:29:30 25.02.2016odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: