LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Když má horolezec kam založit, tak jištění nedá a když založit potřebuje, tak nemá kam.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230922 cest
Nové přelezy:
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Lezecká stěna Kralupy - Kralupy nad Vltavou
Prostor Letňany - Praha 9
DDM Stříbro - Stříbro

Prodejny
HUDYsport - Praha 6
HUDYsport - Jihlava
SAMBAR sport Kladno - Kladno - Kročehlavy

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 První lano na ven28.02.2016
Ahoj jsem začínající lezec a chci si koupit první lano na ven v průměru 8,9-10,5 vybral jsem si od firmy MAMMUT 9.8 Transformer. Je to dobrá volba nebo by jste mi doporučili něco jiného?
 Re: První lano na ven28.02.2016
doporučil bych ti něco jiného.
zapátrat v předchozích diskuzích na lezci.

 úprava péřovky28.02.2016
Nemáte někdo doporučení na zručnou švadlenu/krejčího co umí úpravy péřového oblečení? Místo asi nerozhoduje, lze to poslat poštou.

 Peak Lenin27.02.2016
Ahoj, nebyl jste někdo na Peak Leninu, nebo neznáte někoho kdo tam byl, ale bez cestovky? Potřeboval bych doporučit nějakou agenturu jenom na zařízení propustky do pohraniční zony a dopravu. Díky moc za rady.
Zdeněk 
 Re: Peak Lenin27.02.2016
permit .. a DOPRAVU :D takze cestovka :)
  Re: Peak Lenin27.02.2016
Dopravu do BC jenom a permin bych vybavoval dlouho na místě prý. Často se to totiž nabizí v balíčkác
  Re: Peak Lenin27.02.2016
A Rusové prý používají slovo permit, jako povoleni vystoupit na horu, kdežto tohle je něco jiného. P
 Re: Peak Lenin28.02.2016
 Re: Peak Lenin29.02.2016
Můžeš oslovit přímo kyrgyzskou cestovku
 Nanga Parbat vylezen27.02.2016
Horké novinky z mrazivého Nanga Parbatu!!!!!
3:37 h pákistánského času! Je to tam!
Vrchol Nanga Parbatu v zimě!!!! Alex Txikon, Ali Sadpara a Simone Moro stáli na samotné špici ve výšce 8.126 m. Tamara Lunger je jim snad v patách. Gratulujem
 Re: Nanga Parbat vylezen28.02.2016
tvrdá kopírka z facebooku euroclimbing.com :D
  Re: Nanga Parbat vylezen28.02.2016
sem asi omylem zmáčknul ctrl c
   Re: Nanga Parbat vylezen29.02.2016
Ja sem za to rad! Bych si to jinak ani nepohledal... Jen to chyby i s fotkama na halvni stracne ;)

 chceme viset26.02.2016
hlavou dolu kdyz trochu vyletime?, takovy alesak asi nechce, vzal si na to prsak, znam taky jeste jednoho.

 lezeni na kube25.02.2016
Ahoj, byl nekdo v posledni dobe lezt na Kube a ma nejake aktualni info jak to tam s lezenim a celkove situaci vypada? stranky cubaclimbing tecka com samozrejme znam, vetsina starsich clanku na lezci atd pochazi z doby pred 6ti a vice lety. Cokoli co by st
 Re: lezeni na kube26.02.2016
Na Kube ma vedouci ulohu komunisticka strana. Napadlo te nekdy, ze navstevou Kuby ty komunisty finan
  Re: lezeni na kube27.02.2016
Napadlo tě někdy klást tuhle otázku pod články o expedicích do Nepálu?
   Re: lezeni na kube27.02.2016
Free tibet
   Re: lezeni na kube27.02.2016
Free tibet
    Re: lezeni na kube28.02.2016
Fuck Tibet, leave China alone.
  Re: lezeni na kube27.02.2016
Na Kubě jsem byl a lezli jsme na místních mogotech s místními lezci u kterých jsme i bydleli.
   Re: lezeni na kube27.02.2016
Nakupem cehokoli v oficialnim obchode podporis totalitni ekonomiku.
    Re: lezeni na kube28.02.2016
Teď jsem byl v Číně, pak v Dubaji, dle tvých slov jsem podporoval totalitní režimy, dokonce tam zamě
     Re: lezeni na kube29.02.2016
Pekne napsano!
 Re: lezeni na kube28.02.2016
Diky tem co mi odpovedeli k veci, na email.. Nad poznamkou o podpore rezimu se jen tise chechtam, an

 praní lezeček25.02.2016
Mám Lasportivy Cobry a už to začíná bejt vevnitř fakt hnus. Zkoušel jste to někdo nějak prát, nebo jinak čistit? Bojím se co ta kůže udělá, abych je nezkurvil ...
 Re: praní lezeček26.02.2016
Jak píšou v Restday:

Čištění - lezečky nikdy neperte, voda je nepřítel kožených lezeč
  Re: praní lezeček26.02.2016
prevence je základ. tenké (tenoučké) fusekle my tragédi, extrémisti dětskej pudr.
  Re: praní lezeček26.02.2016
Kozene Miury peru, po uschnuti nastrikam kondicionerem na semis. Lepsi nez ten smrad. Jsou podruhe p
 Re: praní lezeček26.02.2016
Na doporučení kašlu, strkám je na ruční praní do pračky.
 Re: praní lezeček26.02.2016
Cobry jsou celé z pravé kůže, když je natvrdo vypereš, tak ztvrdnou na šutr... Mám staré Cobry dost
 Re: praní lezeček26.02.2016
zkusím udělat takové srovnání, z vlastní zkušenosti.
nohy se mi potí tak, že skoro po každém
 Re: praní lezeček26.02.2016
Mám Muiry, který jsou taky z kůže. Když je vnitřek fakt hodně špinavej, tak hodím do kýble s pracím
 Re: praní lezeček26.02.2016
Kdybys mel Triopy, tak tohle vubec nemusis resit!
 Re: praní lezeček26.02.2016
Propříště doporučuju Permon, ani u něj nemusíš vůbec podobný věci řešit.
 Re: praní lezeček26.02.2016
Díky za rady, zkusím to jemně kartáčkem a mejdlovou vodou. Jestli by se po vyschnutí nedala ta kůže
  Re: praní lezeček28.02.2016
mozes to kludne rucne vo vlaznej vode 30-35C a pouzi napr. telovy sampon.
Stvrdnutia sa vobe
 Re: praní lezeček27.02.2016
nevim, jestli to pomuze i u (mozna) zanedbanejch, ale priste i jako profylaxi doporučuju demykan for
 Re: praní lezeček28.02.2016
V Lovci mamutů, ženský vždycky kůže přežvykovaly, aby byly měký! Zkus to dát svý polovičce. Lezky al
 Re: praní lezeček28.02.2016
Ten humus ve vnitř jsou bakterie, které občas zaženu štětcem namočeným v lihu. Pěkně je namažeš ze v

 S stěna Dumbieru25.02.2016
Ahoj,
Máte někdo nějaké informace o tom jak je to letos s vyjímkou pro lezení v s. Stěně Dumbieru? Byl bych vděčen i za jakékoli další informace jako popis a sklon jednotlivých žlabů délku výstupu, kdy se to leze nebo i aktuální podmínky či jakékol
 Re: S stěna Dumbieru26.02.2016
Nazdar, v S DUmbiera sa lozi myslim od decembra do konca februara. Co sa tykov vystupov je tam toho

 Chorro25.02.2016
Zdravím, byl jste poslední dobou někdo v Chorru? Zajímalo by mě jak to tam vypadá, když je opravené Camino del Ray? Díky
 Re: Chorro25.02.2016
na sektory, kam se musi pres camino jsme nesli,ale cely frontales, encantadas, arab vicemene lidupra
  Re: Chorro25.02.2016
Loni na zacatku dubna byl kemp ve meste zavreny. Ilegal kemp v lese fungoval, nicmene mi jsme spali

 Lezecky do multipitchek24.02.2016
Zdar, co pouzivate pri lezeni vicedelek na nohu? Lezu vapno i zulu, atleticke, plotny a dost casto i trad ve sparach po vlastnim, takze tak nejak vsehochut a shanim nejakou univerzalni lezecku. Na sportovky me bavi hodne LS Futura, ale v dlouhe stene by m
 Re: Lezecky do multipitchek24.02.2016
Jedine Triopy, jakekoliv.
 Re: Lezecky do multipitchek24.02.2016
Jedine Triopy, jakekoliv.
  Re: Lezecky do multipitchek24.02.2016
Je to pravda, triopy nejsou zlý. Bohužel jsi nenapsal co lezeš za čísla, ale pokud nějaký dardy, tak
   Re: Lezecky do multipitchek24.02.2016
Na cisle zas tak nezalezi (ja vim, do XY je jedno co mas na noze....ale to plati jen za predpokladu,
    Re: Lezecky do multipitchek24.02.2016
Jasný, chápu. Jak se ti pozdává ten linkovanej model?
     Re: Lezecky do multipitchek24.02.2016
Podle me dobrej do direk...
      Re: Lezecky do multipitchek25.02.2016
Speciálky na Frankenjuru, no.
 Re: Lezecky do multipitchek24.02.2016
bozinku...
 Re: Lezecky do multipitchek24.02.2016
LS Tarantula - nejsou tak prohnutý, přitom dobře sedí (jestli ti LS obecně vyhovuje) a fungují právě
  Re: Lezecky do multipitchek24.02.2016
Sedi, ale to ze lezecky tlaci a mam chut je hned po dolezeni sundat je vec, kterou zazivam ve vsech
   Re: Lezecky do multipitchek25.02.2016
Ocun Pearl. Sic to je na tkaničky, je to superpohodlná bota! Podobný katanám - symetrickej banán s m
   Re: Lezecky do multipitchek25.02.2016
Hele ono je jedno jaký model máš , pokud ho nemáš o pul čísla menší než normální velikost. Problém s
  Re: Lezecky do multipitchek25.02.2016
Tarantule do spár nedoporučuju, brzo se ti prodře přední sucháč na straně u přezky. Lepší jsou v téh
   Re: Lezecky do multipitchek28.02.2016
mno.... tak sucháče do spár jsou blbost, že... Tarantule se dělají i v tkaničkové verzi...
 Re: Lezecky do multipitchek25.02.2016
Lezu teda podstatně lehčí obtížnost a především na písku, ale mám rád Triop maat theek ( nebo tak ňá
  Re: Lezecky do multipitchek25.02.2016
No zajimavy reklamni textiky se nam tu mnozi v diskuzi..
   Re: Lezecky do multipitchek26.02.2016
Já zas vidím jak se tu množí anonymáci, a pokud jsem dobře počítal tak je to tak nějak na půl LS vs
    Re: Lezecky do multipitchek26.02.2016
Anonym se navazi do anonyma :D.
 Re: Lezecky do multipitchek25.02.2016
no, co vzít do těžkých dlouhých cest, to asi padlo od povolanějších (méně povolaného než já abys hle
  Re: Lezecky do multipitchek25.02.2016
Jojo, do sestek si vezmu klidne lezku se zralokem, do ktery se mi vejde pletena ponozka. Nicmene kdy
   Re: Lezecky do multipitchek25.02.2016
Osobně bych vzal botu tvrdší, a o půl čísla větší. Tvrdost bude trochu kompenzovat tu velikost. Naví
    Re: Lezecky do multipitchek25.02.2016
no to děláme i my tragédi, do čtyřky v teniskách, a nasazujeme lezečky na pět-šest délek ze třiceti.

1   ...   303   304   305   306   307   308   309   310   311   312   313   314   315   316   317   318   319   320   321   322   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Lezecky do multipitchek
Zdar, co pouzivate pri lezeni vicedelek na nohu? Lezu vapno i zulu, atleticke, plotny a dost casto i trad ve sparach po vlastnim, takze tak nejak vsehochut a shanim nejakou univerzalni lezecku. Na sportovky me bavi hodne LS Futura, ale v dlouhe stene by mi z toho asi slezly nehty a ve sparach bych asi taky trpel a do ploten jsou moc prohnute. Driv jsem lezl v Katanach, ty mi zas ted prijdou ze brzo prestavaji hranit a stava se z toho takova tvrdsi papuce. Idealne hledam neco na suchac, at to drzi a da se to lehce sundavat na standech. Jen jsem zvedavy na zkusenosti a tipy ostatnich lezcu, treba me neco zaujme na vyzkouseni...Jedna myslenka je zkusit koupit o pul cisla vetsi Futury do dlouhych atletickych cest a zkusit neco tradicnejsiho (TC Pro? Znovu Katany?) do ploten a tradicnejsich terenu...
Tom19:40:14 24.02.2016
odpovědět 
 Re: Lezecky do multipitchek
Jedine Triopy, jakekoliv.
20:21:17 24.02.2016
odpovědět 
 Re: Lezecky do multipitchek
Jedine Triopy, jakekoliv.
20:21:19 24.02.2016
odpovědět 
  Re: Lezecky do multipitchek
Je to pravda, triopy nejsou zlý. Bohužel jsi nenapsal co lezeš za čísla, ale pokud nějaký dardy, tak bych se možná triopů vyvaroval ve prospěch těchhle: http://goo.gl/Wfo7Bl
honza22:22:22 24.02.2016
odpovědět 
   Re: Lezecky do multipitchek
Na cisle zas tak nezalezi (ja vim, do XY je jedno co mas na noze....ale to plati jen za predpokladu, ze normalne lezes XY + 2 stupne). Ale sportovnejsi 8-9 UIAA, trad cesty do max 8. Zadny palby, ale ani tak nechci, aby me nohy limitovaly :) Proste ve Futurach tu 9 ulezu, v Triop Tigerech vim, ze bych to asi nedal, nebo to mel minimalne hodne stizene (coz neznamena, ze to nekdo nemusi mit obracene...jen rikam, jak to sedi me a v cem se mi dobre leze)
Tom22:42:28 24.02.2016
odpovědět 
    Re: Lezecky do multipitchek
Jasný, chápu. Jak se ti pozdává ten linkovanej model?
honza22:53:22 24.02.2016
odpovědět 
     Re: Lezecky do multipitchek
Podle me dobrej do direk...
Tom22:54:54 24.02.2016
odpovědět 
      Re: Lezecky do multipitchek
Speciálky na Frankenjuru, no.
honza09:04:10 25.02.2016
odpovědět 
 Re: Lezecky do multipitchek
bozinku...
22:14:43 24.02.2016
odpovědět 
 Re: Lezecky do multipitchek
LS Tarantula - nejsou tak prohnutý, přitom dobře sedí (jestli ti LS obecně vyhovuje) a fungují právě na různé materiály...

nicméně v tvém případě bych zvážila to, jestli ti LS fakt sedí - slejzající nehty na to moc nevypadají.... mě LS sedí přesně, jak kdyby je dělali podle mě... takže vícedýlky jen v LS, protože mě nedřou na žádném konkrétním místě...
CP23:09:55 24.02.2016
odpovědět 
  Re: Lezecky do multipitchek
Sedi, ale to ze lezecky tlaci a mam chut je hned po dolezeni sundat je vec, kterou zazivam ve vsech lezeckach. Na skalach to nevadi, cely den pri lezeni vicedelek uz to muze byt dost neprijemne. Precejen pri stridani vedeni clovek muze nalezt i 100 metru (a to casto rozvazneho lezeni) bez sundani bot. To uz se na otlacenych nohach proste projevi...
Tom23:27:40 24.02.2016
odpovědět 
   Re: Lezecky do multipitchek
Ocun Pearl. Sic to je na tkaničky, je to superpohodlná bota! Podobný katanám - symetrickej banán s mělkou patou. Navíc to má takouvou plyšovou výstelku. ;-)
Esus06:36:00 25.02.2016
odpovědět 
   Re: Lezecky do multipitchek
Hele ono je jedno jaký model máš , pokud ho nemáš o pul čísla menší než normální velikost. Problém s vyzouváním má asi každý kdo v horách a vicedélkách leze 6+. Ono je to spíš o sebe kázni a naučit se v nich vydržet aspoň hodinku.Nebo větší botu a do ní ponožku. Jinak Triopy Tigery jsou už dávno překonané Phet Maaky nebo Genusi jsou o řád někde jinde, Phet Makky jsou hodně universalní lezky, jak je dobře rozšlápneš tak v nic vydrží i několik hodin bez problémů.
Poklič06:58:30 25.02.2016
odpovědět 
  Re: Lezecky do multipitchek
Tarantule do spár nedoporučuju, brzo se ti prodře přední sucháč na straně u přezky. Lepší jsou v téhle kategorii LS Mantis.
Honza15:11:31 25.02.2016
odpovědět 
   Re: Lezecky do multipitchek
mno.... tak sucháče do spár jsou blbost, že... Tarantule se dělají i v tkaničkové verzi...
CP20:48:42 28.02.2016
odpovědět 
 Re: Lezecky do multipitchek
Lezu teda podstatně lehčí obtížnost a především na písku, ale mám rád Triop maat theek ( nebo tak ňák). Vedle Raab jsou to lezečky ve kterých lozí i Stoupa a myslím, že ten o tradu a spárách něco ví. Dobrý dojem jsem taky měl z red chilli ke kterým jsem přišel úplně náhodou na fesťáku. Typ už bohužel nevím, ale byly to boty, který byly podle mých znalostí měkčí, ale zato extrémě citlivý, takže při stylu OS nebo smrt se mi v nich lezlo dobře, pač se v nich krásně kladly nohy do dírek a trhlinek. Jo a jestli to chceš do spár, tak bych zvážil, jestli fakt kupovat se sucháčem. U některých lezeček dělají neplechu kovový přesky a u některých se taky rozepíná zip. Ale zas chápu že na odpočinek na štandu to je lepší... Jinak Mám typ nohy něco mezi řeckou a kvadratickou takže tydle lezečky těsněji obepínají palec a vůči malíčku jsou naopak docela tolerantní.
07:16:43 25.02.2016
odpovědět 
  Re: Lezecky do multipitchek
No zajimavy reklamni textiky se nam tu mnozi v diskuzi..
20:14:13 25.02.2016
odpovědět 
   Re: Lezecky do multipitchek
Já zas vidím jak se tu množí anonymáci, a pokud jsem dobře počítal tak je to tak nějak na půl LS vs Triop, občas Ocůn, RP tak nevím v čem máš problém anonyme, asi další pokus o hateware. To že někdo napíše, že se mu dobře lozí v českých lezkách snad není problém nebo je to zakázané a příšla lezecká totalita?
Poklič06:52:23 26.02.2016
odpovědět 
    Re: Lezecky do multipitchek
Anonym se navazi do anonyma :D.
10:29:25 26.02.2016
odpovědět 
 Re: Lezecky do multipitchek
no, co vzít do těžkých dlouhých cest, to asi padlo od povolanějších (méně povolaného než já abys hledal se svíčkou v pravý poledne). ale na takové to mrcasení do šestky a do dvaceti-třiceti délek je to úplně jedno, tedy důležité je aby to bylo trošku větší. tuhle jsem jedny lezečky poslal ku podlepení a druhé ztratil, a tak jsem ve sklepě vyhrabal prastaré clogy někdy z první půlky devadesátek, vypadá to trošku jako holinky, a po jizerských krystalech se s tím lezlo až překvapivě vynikajícně.
Lukas B.07:40:26 25.02.2016
odpovědět 
  Re: Lezecky do multipitchek
Jojo, do sestek si vezmu klidne lezku se zralokem, do ktery se mi vejde pletena ponozka. Nicmene kdyz mam max 9 a natrefim na delku za 9, tak potrebuju botu, co me podrzi. Neumim cislo na svem maximu vylezt v botach, co mi nejak nesedi (pocitove klouzou, nedrzi hranu tak, jak si predstavuju a tak podobne). Kazdopadne diky za tipy.
Tom09:25:48 25.02.2016
odpovědět 
   Re: Lezecky do multipitchek
Osobně bych vzal botu tvrdší, a o půl čísla větší. Tvrdost bude trochu kompenzovat tu velikost. Navíc mě v měkkejch botkách po dlouhém lezení docela dost bolej šlapky a nárty, tvrdá bota ulehčí. Takže ty futury bych do dlouhé stěny nebral určitě. Katany jsem n něco takového měl, než jsem je zlikvidoval, dost lidí jsem potkával v těch zelenejch 5.10... Mívám jedny boty větší, abych v nich mohl lézt v létě, když se ve vedru nevejdu do základní velikosti, a ty si můžu třeba vzít i do delších stěn. Vejde se do nich i tenká ponožka, když je zima. A kdybych se chystal na vícedélku na svém maximu, zvažoval bych pak případně lepší botku v batohu do klíčové délky nebo tak něco (většinou je v dlouhé cestě pak i dost lehčí omáčky, kde by se v dobrých botách zbytečně trpělo...).
10:41:44 25.02.2016
odpovědět 
    Re: Lezecky do multipitchek
no to děláme i my tragédi, do čtyřky v teniskách, a nasazujeme lezečky na pět-šest délek ze třiceti.
Lukas B.11:09:52 25.02.2016
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192359)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Pollo ripieno di pus 6a Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle
Harem VIIIb Rathen
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle

 Nově v diskusi:
Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup | Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (48)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1452 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi