LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Pokud nemáte v deníčku fotku a chcete jí tam mít, klidně ji pošlete emailem.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230791 cest
Nové přelezy:
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+
Hučení V K 9+

Stěny
BoulderClub Brno - Brno
Lezecké centrum LezeTop v Písku - Písek
Lezecké centrum na Dlouhém Mostě - Dlouhý Most

Prodejny
Rock Point - Smíchov - Praha 5 - Smíchov
HUDYsport - Hradec Králové
HANIBAL - Praha 2

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 úprava péřovky28.02.2016
Nemáte někdo doporučení na zručnou švadlenu/krejčího co umí úpravy péřového oblečení? Místo asi nerozhoduje, lze to poslat poštou.

 Peak Lenin27.02.2016
Ahoj, nebyl jste někdo na Peak Leninu, nebo neznáte někoho kdo tam byl, ale bez cestovky? Potřeboval bych doporučit nějakou agenturu jenom na zařízení propustky do pohraniční zony a dopravu. Díky moc za rady.
Zdeněk 
 Re: Peak Lenin27.02.2016
permit .. a DOPRAVU :D takze cestovka :)
  Re: Peak Lenin27.02.2016
Dopravu do BC jenom a permin bych vybavoval dlouho na místě prý. Často se to totiž nabizí v balíčkác
  Re: Peak Lenin27.02.2016
A Rusové prý používají slovo permit, jako povoleni vystoupit na horu, kdežto tohle je něco jiného. P
 Re: Peak Lenin28.02.2016
 Re: Peak Lenin29.02.2016
Můžeš oslovit přímo kyrgyzskou cestovku
 Nanga Parbat vylezen27.02.2016
Horké novinky z mrazivého Nanga Parbatu!!!!!
3:37 h pákistánského času! Je to tam!
Vrchol Nanga Parbatu v zimě!!!! Alex Txikon, Ali Sadpara a Simone Moro stáli na samotné špici ve výšce 8.126 m. Tamara Lunger je jim snad v patách. Gratulujem
 Re: Nanga Parbat vylezen28.02.2016
tvrdá kopírka z facebooku euroclimbing.com :D
  Re: Nanga Parbat vylezen28.02.2016
sem asi omylem zmáčknul ctrl c
   Re: Nanga Parbat vylezen29.02.2016
Ja sem za to rad! Bych si to jinak ani nepohledal... Jen to chyby i s fotkama na halvni stracne ;)

 chceme viset26.02.2016
hlavou dolu kdyz trochu vyletime?, takovy alesak asi nechce, vzal si na to prsak, znam taky jeste jednoho.

 lezeni na kube25.02.2016
Ahoj, byl nekdo v posledni dobe lezt na Kube a ma nejake aktualni info jak to tam s lezenim a celkove situaci vypada? stranky cubaclimbing tecka com samozrejme znam, vetsina starsich clanku na lezci atd pochazi z doby pred 6ti a vice lety. Cokoli co by st
 Re: lezeni na kube26.02.2016
Na Kube ma vedouci ulohu komunisticka strana. Napadlo te nekdy, ze navstevou Kuby ty komunisty finan
  Re: lezeni na kube27.02.2016
Napadlo tě někdy klást tuhle otázku pod články o expedicích do Nepálu?
   Re: lezeni na kube27.02.2016
Free tibet
   Re: lezeni na kube27.02.2016
Free tibet
    Re: lezeni na kube28.02.2016
Fuck Tibet, leave China alone.
  Re: lezeni na kube27.02.2016
Na Kubě jsem byl a lezli jsme na místních mogotech s místními lezci u kterých jsme i bydleli.
   Re: lezeni na kube27.02.2016
Nakupem cehokoli v oficialnim obchode podporis totalitni ekonomiku.
    Re: lezeni na kube28.02.2016
Teď jsem byl v Číně, pak v Dubaji, dle tvých slov jsem podporoval totalitní režimy, dokonce tam zamě
     Re: lezeni na kube29.02.2016
Pekne napsano!
 Re: lezeni na kube28.02.2016
Diky tem co mi odpovedeli k veci, na email.. Nad poznamkou o podpore rezimu se jen tise chechtam, an

 praní lezeček25.02.2016
Mám Lasportivy Cobry a už to začíná bejt vevnitř fakt hnus. Zkoušel jste to někdo nějak prát, nebo jinak čistit? Bojím se co ta kůže udělá, abych je nezkurvil ...
 Re: praní lezeček26.02.2016
Jak píšou v Restday:

Čištění - lezečky nikdy neperte, voda je nepřítel kožených lezeč
  Re: praní lezeček26.02.2016
prevence je základ. tenké (tenoučké) fusekle my tragédi, extrémisti dětskej pudr.
  Re: praní lezeček26.02.2016
Kozene Miury peru, po uschnuti nastrikam kondicionerem na semis. Lepsi nez ten smrad. Jsou podruhe p
 Re: praní lezeček26.02.2016
Na doporučení kašlu, strkám je na ruční praní do pračky.
 Re: praní lezeček26.02.2016
Cobry jsou celé z pravé kůže, když je natvrdo vypereš, tak ztvrdnou na šutr... Mám staré Cobry dost
 Re: praní lezeček26.02.2016
zkusím udělat takové srovnání, z vlastní zkušenosti.
nohy se mi potí tak, že skoro po každém
 Re: praní lezeček26.02.2016
Mám Muiry, který jsou taky z kůže. Když je vnitřek fakt hodně špinavej, tak hodím do kýble s pracím
 Re: praní lezeček26.02.2016
Kdybys mel Triopy, tak tohle vubec nemusis resit!
 Re: praní lezeček26.02.2016
Propříště doporučuju Permon, ani u něj nemusíš vůbec podobný věci řešit.
 Re: praní lezeček26.02.2016
Díky za rady, zkusím to jemně kartáčkem a mejdlovou vodou. Jestli by se po vyschnutí nedala ta kůže
  Re: praní lezeček28.02.2016
mozes to kludne rucne vo vlaznej vode 30-35C a pouzi napr. telovy sampon.
Stvrdnutia sa vobe
 Re: praní lezeček27.02.2016
nevim, jestli to pomuze i u (mozna) zanedbanejch, ale priste i jako profylaxi doporučuju demykan for
 Re: praní lezeček28.02.2016
V Lovci mamutů, ženský vždycky kůže přežvykovaly, aby byly měký! Zkus to dát svý polovičce. Lezky al
 Re: praní lezeček28.02.2016
Ten humus ve vnitř jsou bakterie, které občas zaženu štětcem namočeným v lihu. Pěkně je namažeš ze v

 S stěna Dumbieru25.02.2016
Ahoj,
Máte někdo nějaké informace o tom jak je to letos s vyjímkou pro lezení v s. Stěně Dumbieru? Byl bych vděčen i za jakékoli další informace jako popis a sklon jednotlivých žlabů délku výstupu, kdy se to leze nebo i aktuální podmínky či jakékol
 Re: S stěna Dumbieru26.02.2016
Nazdar, v S DUmbiera sa lozi myslim od decembra do konca februara. Co sa tykov vystupov je tam toho

 Chorro25.02.2016
Zdravím, byl jste poslední dobou někdo v Chorru? Zajímalo by mě jak to tam vypadá, když je opravené Camino del Ray? Díky
 Re: Chorro25.02.2016
na sektory, kam se musi pres camino jsme nesli,ale cely frontales, encantadas, arab vicemene lidupra
  Re: Chorro25.02.2016
Loni na zacatku dubna byl kemp ve meste zavreny. Ilegal kemp v lese fungoval, nicmene mi jsme spali

 Lezecky do multipitchek24.02.2016
Zdar, co pouzivate pri lezeni vicedelek na nohu? Lezu vapno i zulu, atleticke, plotny a dost casto i trad ve sparach po vlastnim, takze tak nejak vsehochut a shanim nejakou univerzalni lezecku. Na sportovky me bavi hodne LS Futura, ale v dlouhe stene by m
 Re: Lezecky do multipitchek24.02.2016
Jedine Triopy, jakekoliv.
 Re: Lezecky do multipitchek24.02.2016
Jedine Triopy, jakekoliv.
  Re: Lezecky do multipitchek24.02.2016
Je to pravda, triopy nejsou zlý. Bohužel jsi nenapsal co lezeš za čísla, ale pokud nějaký dardy, tak
   Re: Lezecky do multipitchek24.02.2016
Na cisle zas tak nezalezi (ja vim, do XY je jedno co mas na noze....ale to plati jen za predpokladu,
    Re: Lezecky do multipitchek24.02.2016
Jasný, chápu. Jak se ti pozdává ten linkovanej model?
     Re: Lezecky do multipitchek24.02.2016
Podle me dobrej do direk...
      Re: Lezecky do multipitchek25.02.2016
Speciálky na Frankenjuru, no.
 Re: Lezecky do multipitchek24.02.2016
bozinku...
 Re: Lezecky do multipitchek24.02.2016
LS Tarantula - nejsou tak prohnutý, přitom dobře sedí (jestli ti LS obecně vyhovuje) a fungují právě
  Re: Lezecky do multipitchek24.02.2016
Sedi, ale to ze lezecky tlaci a mam chut je hned po dolezeni sundat je vec, kterou zazivam ve vsech
   Re: Lezecky do multipitchek25.02.2016
Ocun Pearl. Sic to je na tkaničky, je to superpohodlná bota! Podobný katanám - symetrickej banán s m
   Re: Lezecky do multipitchek25.02.2016
Hele ono je jedno jaký model máš , pokud ho nemáš o pul čísla menší než normální velikost. Problém s
  Re: Lezecky do multipitchek25.02.2016
Tarantule do spár nedoporučuju, brzo se ti prodře přední sucháč na straně u přezky. Lepší jsou v téh
   Re: Lezecky do multipitchek28.02.2016
mno.... tak sucháče do spár jsou blbost, že... Tarantule se dělají i v tkaničkové verzi...
 Re: Lezecky do multipitchek25.02.2016
Lezu teda podstatně lehčí obtížnost a především na písku, ale mám rád Triop maat theek ( nebo tak ňá
  Re: Lezecky do multipitchek25.02.2016
No zajimavy reklamni textiky se nam tu mnozi v diskuzi..
   Re: Lezecky do multipitchek26.02.2016
Já zas vidím jak se tu množí anonymáci, a pokud jsem dobře počítal tak je to tak nějak na půl LS vs
    Re: Lezecky do multipitchek26.02.2016
Anonym se navazi do anonyma :D.
 Re: Lezecky do multipitchek25.02.2016
no, co vzít do těžkých dlouhých cest, to asi padlo od povolanějších (méně povolaného než já abys hle
  Re: Lezecky do multipitchek25.02.2016
Jojo, do sestek si vezmu klidne lezku se zralokem, do ktery se mi vejde pletena ponozka. Nicmene kdy
   Re: Lezecky do multipitchek25.02.2016
Osobně bych vzal botu tvrdší, a o půl čísla větší. Tvrdost bude trochu kompenzovat tu velikost. Naví
    Re: Lezecky do multipitchek25.02.2016
no to děláme i my tragédi, do čtyřky v teniskách, a nasazujeme lezečky na pět-šest délek ze třiceti.

 Friendy Kouba24.02.2016
Ahoj, chystam sa kupit friendy do nejakych klasickych tatranskych ciest + neodistene skalky do max 6+/7. Rozmyslal som nad BD alebo DMM ale rozne som cital, ze do takychto lahsich ciest nie je potrebne tahat 70€ friendy a v pohode postacia aj od Kouby. Pr
 Re: Friendy Kouba24.02.2016
Kouba Permon - dvou osičkový větší rozsah než klasické, nebo bych popřemýšlel o PacificOmega frendec
  Re: Friendy Kouba25.02.2016
Ty Pacific Omega jsem držel v ruce jen jednou, řekl bych, že se hodí spíše jako nouzovka, mít třeba
 Re: Friendy Kouba24.02.2016
Klasické tatranské cesty (v létě) odsmyčkuješ.

Permon (jak psal výše) je mezi Koubov
  Re: Friendy Kouba25.02.2016
nemyslel jsem Pulsary, ale Comety. Pulsary jsou vlastně Manty pod značkou RE
 Re: Friendy Kouba24.02.2016
Dakujem za odpovede. Mate nejaky typ, ake velkosti sa najcastejsie pouzivaju? Resp. ktory friend kup
  Re: Friendy Kouba24.02.2016
záleží kde lezeš, jaké cesty si vybíráš (a jak moc se bojíš). obecně na žule není (zpravidla!) probl
   Re: Friendy Kouba24.02.2016
jo, a zásadní rozdíl mezi friendy za 30 a 70 éček moc není, ty dražší jsou hezčí, vymakanější, voňav
    Re: Friendy Kouba24.02.2016
A taky ho tam radši necháš, když už je to nutné.
 Re: Friendy Kouba24.02.2016
BD a DMM lidi vychvalujou, protoze jeste nezkusili Triopy! ;)
  Re: Friendy Kouba24.02.2016
V tomto případě Kouby :). Permony jsou konkurence schopné 2x dražším friendům. Flexy se opravdu krou
   Re: Friendy Kouba25.02.2016
špatně se popisuje, proč ta Manta ne, když nemůžu ukázat rozdíl mezi nimi a těmi staršími modely (ro
 Re: Friendy Kouba25.02.2016
Zvaš ještě taky hexy- Dmm torque nut a abalaky- camp tricam. Obojí si lidí hodně chválí. Pokud není
  Re: Friendy Kouba25.02.2016
Abalaky mám taky od Kouby za tu cenu super a navíc díky lankům se dobře zakládají.
  Re: Friendy Kouba25.02.2016
Tie DMM mam aj s nimi leziem. Islo len o tie friendy. Dakujem vsetkym za odpoved a za ochotu!
 Re: Friendy Kouba25.02.2016
No já bych Ti doporučil Axely.
Jsou to dvouoskové friendy s jedním lankem.
Taková laci
 Re: Friendy Kouba25.02.2016
lezu několik let s mantama a spokojenost, jsou robustní z kvalitního matroše, žádné otáčení hlavy js
  Re: Friendy Kouba25.02.2016
tak vez, ze padat do nich s baglem lze :)
   Re: Friendy Kouba25.02.2016
Jednoznačne BD, kvalita neporovnatelná oproti Koubovi, ale ak sa do nich nechystaš padať tak je to v

1   ...   303   304   305   306   307   308   309   310   311   312   313   314   315   316   317   318   319   320   321   322   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 praní lezeček
Mám Lasportivy Cobry a už to začíná bejt vevnitř fakt hnus. Zkoušel jste to někdo nějak prát, nebo jinak čistit? Bojím se co ta kůže udělá, abych je nezkurvil ...
ppavel22:20:38 25.02.2016
odpovědět 
 Re: praní lezeček
Jak píšou v Restday:

Čištění - lezečky nikdy neperte, voda je nepřítel kožených lezeček!!!

Zkusil bych dezinfekci.
Zaviš06:46:07 26.02.2016
odpovědět 
  Re: praní lezeček
prevence je základ. tenké (tenoučké) fusekle my tragédi, extrémisti dětskej pudr.
Lukas B.08:15:24 26.02.2016
odpovědět 
  Re: praní lezeček
Kozene Miury peru, po uschnuti nastrikam kondicionerem na semis. Lepsi nez ten smrad. Jsou podruhe podlepene, takze na zivotnostto evidentne nema podstatny vliv.
retez12:20:42 26.02.2016
odpovědět 
 Re: praní lezeček
Na doporučení kašlu, strkám je na ruční praní do pračky.
zuchen08:29:00 26.02.2016
odpovědět 
 Re: praní lezeček
Cobry jsou celé z pravé kůže, když je natvrdo vypereš, tak ztvrdnou na šutr... Mám staré Cobry dost propocené a jsou tvrdé jak prase. Lezečky z umělin asi půjdou vyprat, ale zrovna Cobry ne.

Pokud je to fakt zlé, doporučuji si vyrobit trochu koncentrované mýdlové vody, nalít nezbytné množství do lezečky, rychle vydrhnout kartáčkem, vylít, rychle vypláchnout trochou teplé vody, ihned řádně vysušit ručníkem (bacha, zničíš ho do oranžova) a pak nechat doschnout při pokojové teplotě.
 Variant08:38:39 26.02.2016
odpovědět 
 Re: praní lezeček
zkusím udělat takové srovnání, z vlastní zkušenosti.
nohy se mi potí tak, že skoro po každém lezení je lezečka jak vytažená z kýblu vody. ne, že by z lezeček pot přímo tekl, ale skoro. někdy se postavím na stup nebo zapatuju a tím tlakem mi skutečně skrz kůži lezečky začne stékat čůrek potu. jednou jsem takto na bouldrovce zapotil žíněnku tak, že to vypadalo, jako by tam někdo chodil v mokrých špinavých botách.
kdysi jsem používal kožené lezečky, ty se hodně roztáhly a kůže po čase ztvrdla a popraskala. i tak mi ale vydržely než jsem je prolezl, avšak na podlepení se již nehodily protože kůže byla zničená. pot je určitě agresivnější než voda, takže jedno umytí za delší dobu je podle mě úplně v pohodě.
pak jsem začal používat lezečky z umělé kůže, ta je trvanlivější, nepraská, nevytáhne se tak moc. tyhle normálně vyperu v kýblu mýdlem nebo saponátem a vevnitř vydrhnu kartáčkem. dělám to až když je vevnitř vrstva šlemu co klouže a lezečka se začne na noze protáčet. po uschnutí je to zas super a ničemu to nevadí. možná by někde mohlo povolit nějaké lepidlo, ale zatím se mi to nestalo.
takže závěr, umělou kůži prát bez obav a přírodní prát opatrně, ne tak často a počítat s tím, že to asi trochu ztvrdne (ale zas se to rozleze) a že to kůži neprospívá. je to ale myslím menší zlo, než tam nechat ten bordel smíchaný s potem, který jednak klouže a pot také časem lezečku zničí.
potivec08:39:43 26.02.2016
odpovědět 
 Re: praní lezeček
Mám Muiry, který jsou taky z kůže. Když je vnitřek fakt hodně špinavej, tak hodím do kýble s pracím gelem a vnitřek vyčistím kartáčkem. Po uschnutí kůže ztvrdne, ale po pár použitích zase změkne. Nasypat dětský pudr před každým použitím je osvědčená prevence pachu pro jakékoliv boty.
Bee10:13:31 26.02.2016
odpovědět 
 Re: praní lezeček
Kdybys mel Triopy, tak tohle vubec nemusis resit!
10:28:37 26.02.2016
odpovědět 
 Re: praní lezeček
Propříště doporučuju Permon, ani u něj nemusíš vůbec podobný věci řešit.
Koubův tajnej agent11:04:09 26.02.2016
odpovědět 
 Re: praní lezeček
Díky za rady, zkusím to jemně kartáčkem a mejdlovou vodou. Jestli by se po vyschnutí nedala ta kůže něčim ošetřit aby zase změkla ...
ppavel21:52:42 26.02.2016
odpovědět 
  Re: praní lezeček
mozes to kludne rucne vo vlaznej vode 30-35C a pouzi napr. telovy sampon.
Stvrdnutia sa vobec nemusis bat - po uschnuti urcite budu tuhsie, ale po par minutach lezenia bude zas makka. (Pri vyrobe usne je po vyfarbeni usen tuha uplne, a makci sa mechanicky - takze sa nemusis bat). Pokial je usen vyrobena spravne, vacsina chemikalii by mala byt dostatocne zafixovna a taketo pranie by nemal byt problem.

Pot je daleko horsi ako taketo lahke prepranie.

ik20:55:50 28.02.2016
odpovědět 
 Re: praní lezeček
nevim, jestli to pomuze i u (mozna) zanedbanejch, ale priste i jako profylaxi doporučuju demykan forte z lekarny, aspoň mne teda funguje..
pavel21:34:35 27.02.2016
odpovědět 
 Re: praní lezeček
V Lovci mamutů, ženský vždycky kůže přežvykovaly, aby byly měký! Zkus to dát svý polovičce. Lezky ale předtím vyper. :-)))
Esus21:17:46 28.02.2016
odpovědět 
 Re: praní lezeček
Ten humus ve vnitř jsou bakterie, které občas zaženu štětcem namočeným v lihu. Pěkně je namažeš ze vnitř a voní jak chlast.
Petr21:54:23 28.02.2016
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192339)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Schön löchelig 8- Frankenjura
Levoboček VIIIa Věžák
Start und stop 4 Sankt Lorenz
Přeskok 2 Skály V Údolí Roklice
Zamotaná pouť V Skály V Údolí Roklice
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle
Paní Kadrnožková VIIIb Prachov
Mandragora Hard 8A Rusava
Tancuj, Tancuj, Vykrúcaj VIIIa Adršpach

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Neuznat |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (55)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1147 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1262 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1114 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi