Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 31.Klofáč 10272 32.Lachman 10260 33. 10255 Bouldry: 31.Urubčík 9575 32.Obal 9553 33.Stadtherrová 9550 Hory: 12.Zvonková 4029 13.Černý 3878 14.Chomová 3836
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English úprava péřovky 28.02.2016 Nemáte někdo doporučení na zručnou švadlenu/krejčího co umí úpravy péřového oblečení? Místo asi nerozhoduje, lze to poslat poštou.
Peak Lenin 27.02.2016 Ahoj, nebyl jste někdo na Peak Leninu, nebo neznáte někoho kdo tam byl, ale bez cestovky? Potřeboval bych doporučit nějakou agenturu jenom na zařízení propustky do pohraniční zony a dopravu. Díky moc za rady.
Zdeněk
  Re: Peak Lenin 27.02.2016 permit .. a DOPRAVU :D takze cestovka :)
    Re: Peak Lenin 27.02.2016 Dopravu do BC jenom a permin bych vybavoval dlouho na místě prý. Často se to totiž nabizí v balíčkác
    Re: Peak Lenin 27.02.2016 A Rusové prý používají slovo permit, jako povoleni vystoupit na horu, kdežto tohle je něco jiného. P
  Re: Nanga Parbat vylezen 28.02.2016 tvrdá kopírka z facebooku euroclimbing.com :D
    Re: Nanga Parbat vylezen 28.02.2016 sem asi omylem zmáčknul ctrl c
      Re: Nanga Parbat vylezen 29.02.2016 Ja sem za to rad! Bych si to jinak ani nepohledal... Jen to chyby i s fotkama na halvni stracne ;)
chceme viset 26.02.2016 hlavou dolu kdyz trochu vyletime?, takovy alesak asi nechce, vzal si na to prsak, znam taky jeste jednoho.
lezeni na kube 25.02.2016 Ahoj, byl nekdo v posledni dobe lezt na Kube a ma nejake aktualni info jak to tam s lezenim a celkove situaci vypada? stranky cubaclimbing tecka com samozrejme znam, vetsina starsich clanku na lezci atd pochazi z doby pred 6ti a vice lety. Cokoli co by st
  Re: lezeni na kube 26.02.2016 Na Kube ma vedouci ulohu komunisticka strana. Napadlo te nekdy, ze navstevou Kuby ty komunisty finan
    Re: lezeni na kube 27.02.2016 Napadlo tě někdy klást tuhle otázku pod články o expedicích do Nepálu?
      Re: lezeni na kube 27.02.2016 Free tibet
      Re: lezeni na kube 27.02.2016 Free tibet
        Re: lezeni na kube 28.02.2016 Fuck Tibet, leave China alone.
    Re: lezeni na kube 27.02.2016 Na Kubě jsem byl a lezli jsme na místních mogotech s místními lezci u kterých jsme i bydleli.
      Re: lezeni na kube 27.02.2016 Nakupem cehokoli v oficialnim obchode podporis totalitni ekonomiku.
        Re: lezeni na kube 28.02.2016 Teď jsem byl v Číně, pak v Dubaji, dle tvých slov jsem podporoval totalitní režimy, dokonce tam zamě
          Re: lezeni na kube 29.02.2016 Pekne napsano!
  Re: lezeni na kube 28.02.2016 Diky tem co mi odpovedeli k veci, na email.. Nad poznamkou o podpore rezimu se jen tise chechtam, an
praní lezeček 25.02.2016 Mám Lasportivy Cobry a už to začíná bejt vevnitř fakt hnus. Zkoušel jste to někdo nějak prát, nebo jinak čistit? Bojím se co ta kůže udělá, abych je nezkurvil ...
  Re: praní lezeček 26.02.2016 Jak píšou v Restday:
Čištění - lezečky nikdy neperte, voda je nepřítel kožených lezeč
    Re: praní lezeček 26.02.2016 prevence je základ. tenké (tenoučké) fusekle my tragédi, extrémisti dětskej pudr.
    Re: praní lezeček 26.02.2016 Kozene Miury peru, po uschnuti nastrikam kondicionerem na semis. Lepsi nez ten smrad. Jsou podruhe p
  Re: praní lezeček 26.02.2016 Na doporučení kašlu, strkám je na ruční praní do pračky.
  Re: praní lezeček 26.02.2016 Cobry jsou celé z pravé kůže, když je natvrdo vypereš, tak ztvrdnou na šutr... Mám staré Cobry dost
  Re: praní lezeček 26.02.2016 zkusím udělat takové srovnání, z vlastní zkušenosti.
nohy se mi potí tak, že skoro po každém
  Re: praní lezeček 26.02.2016 Mám Muiry, který jsou taky z kůže. Když je vnitřek fakt hodně špinavej, tak hodím do kýble s pracím
  Re: praní lezeček 26.02.2016 Kdybys mel Triopy, tak tohle vubec nemusis resit!
  Re: praní lezeček 26.02.2016 Propříště doporučuju Permon, ani u něj nemusíš vůbec podobný věci řešit.
  Re: praní lezeček 26.02.2016 Díky za rady, zkusím to jemně kartáčkem a mejdlovou vodou. Jestli by se po vyschnutí nedala ta kůže
    Re: praní lezeček 28.02.2016 mozes to kludne rucne vo vlaznej vode 30-35C a pouzi napr. telovy sampon.
Stvrdnutia sa vobe
  Re: praní lezeček 27.02.2016 nevim, jestli to pomuze i u (mozna) zanedbanejch, ale priste i jako profylaxi doporučuju demykan for
  Re: praní lezeček 28.02.2016 V Lovci mamutů, ženský vždycky kůže přežvykovaly, aby byly měký! Zkus to dát svý polovičce. Lezky al
  Re: praní lezeček 28.02.2016 Ten humus ve vnitř jsou bakterie, které občas zaženu štětcem namočeným v lihu. Pěkně je namažeš ze v
S stěna Dumbieru 25.02.2016 Ahoj,
Máte někdo nějaké informace o tom jak je to letos s vyjímkou pro lezení v s. Stěně Dumbieru? Byl bych vděčen i za jakékoli další informace jako popis a sklon jednotlivých žlabů délku výstupu, kdy se to leze nebo i aktuální podmínky či jakékol
  Re: S stěna Dumbieru 26.02.2016 Nazdar, v S DUmbiera sa lozi myslim od decembra do konca februara. Co sa tykov vystupov je tam toho
Chorro 25.02.2016 Zdravím, byl jste poslední dobou někdo v Chorru? Zajímalo by mě jak to tam vypadá, když je opravené Camino del Ray? Díky
  Re: Chorro 25.02.2016 na sektory, kam se musi pres camino jsme nesli,ale cely frontales, encantadas, arab vicemene lidupra
    Re: Chorro 25.02.2016 Loni na zacatku dubna byl kemp ve meste zavreny. Ilegal kemp v lese fungoval, nicmene mi jsme spali
Lezecky do multipitchek 24.02.2016 Zdar, co pouzivate pri lezeni vicedelek na nohu? Lezu vapno i zulu, atleticke, plotny a dost casto i trad ve sparach po vlastnim, takze tak nejak vsehochut a shanim nejakou univerzalni lezecku. Na sportovky me bavi hodne LS Futura, ale v dlouhe stene by m
  Re: Lezecky do multipitchek 24.02.2016 Jedine Triopy, jakekoliv.
  Re: Lezecky do multipitchek 24.02.2016 Jedine Triopy, jakekoliv.
    Re: Lezecky do multipitchek 24.02.2016 Je to pravda, triopy nejsou zlý. Bohužel jsi nenapsal co lezeš za čísla, ale pokud nějaký dardy, tak
      Re: Lezecky do multipitchek 24.02.2016 Na cisle zas tak nezalezi (ja vim, do XY je jedno co mas na noze....ale to plati jen za predpokladu,
        Re: Lezecky do multipitchek 24.02.2016 Jasný, chápu. Jak se ti pozdává ten linkovanej model?
          Re: Lezecky do multipitchek 24.02.2016 Podle me dobrej do direk...
            Re: Lezecky do multipitchek 25.02.2016 Speciálky na Frankenjuru, no.
  Re: Lezecky do multipitchek 24.02.2016 LS Tarantula - nejsou tak prohnutý, přitom dobře sedí (jestli ti LS obecně vyhovuje) a fungují právě
    Re: Lezecky do multipitchek 24.02.2016 Sedi, ale to ze lezecky tlaci a mam chut je hned po dolezeni sundat je vec, kterou zazivam ve vsech
      Re: Lezecky do multipitchek 25.02.2016 Ocun Pearl. Sic to je na tkaničky, je to superpohodlná bota! Podobný katanám - symetrickej banán s m
      Re: Lezecky do multipitchek 25.02.2016 Hele ono je jedno jaký model máš , pokud ho nemáš o pul čísla menší než normální velikost. Problém s
    Re: Lezecky do multipitchek 25.02.2016 Tarantule do spár nedoporučuju, brzo se ti prodře přední sucháč na straně u přezky. Lepší jsou v téh
      Re: Lezecky do multipitchek 28.02.2016 mno.... tak sucháče do spár jsou blbost, že... Tarantule se dělají i v tkaničkové verzi...
  Re: Lezecky do multipitchek 25.02.2016 Lezu teda podstatně lehčí obtížnost a především na písku, ale mám rád Triop maat theek ( nebo tak ňá
    Re: Lezecky do multipitchek 25.02.2016 No zajimavy reklamni textiky se nam tu mnozi v diskuzi..
      Re: Lezecky do multipitchek 26.02.2016 Já zas vidím jak se tu množí anonymáci, a pokud jsem dobře počítal tak je to tak nějak na půl LS vs
        Re: Lezecky do multipitchek 26.02.2016 Anonym se navazi do anonyma :D.
  Re: Lezecky do multipitchek 25.02.2016 no, co vzít do těžkých dlouhých cest, to asi padlo od povolanějších (méně povolaného než já abys hle
    Re: Lezecky do multipitchek 25.02.2016 Jojo, do sestek si vezmu klidne lezku se zralokem, do ktery se mi vejde pletena ponozka. Nicmene kdy
      Re: Lezecky do multipitchek 25.02.2016 Osobně bych vzal botu tvrdší, a o půl čísla větší. Tvrdost bude trochu kompenzovat tu velikost. Naví
        Re: Lezecky do multipitchek 25.02.2016 no to děláme i my tragédi, do čtyřky v teniskách, a nasazujeme lezečky na pět-šest délek ze třiceti.
Friendy Kouba 24.02.2016 Ahoj, chystam sa kupit friendy do nejakych klasickych tatranskych ciest + neodistene skalky do max 6+/7. Rozmyslal som nad BD alebo DMM ale rozne som cital, ze do takychto lahsich ciest nie je potrebne tahat 70€ friendy a v pohode postacia aj od Kouby. Pr
  Re: Friendy Kouba 24.02.2016 Kouba Permon - dvou osičkový větší rozsah než klasické, nebo bych popřemýšlel o PacificOmega frendec
    Re: Friendy Kouba 25.02.2016 Ty Pacific Omega jsem držel v ruce jen jednou, řekl bych, že se hodí spíše jako nouzovka, mít třeba
  Re: Friendy Kouba 24.02.2016 Klasické tatranské cesty (v létě) odsmyčkuješ.
Permon (jak psal výše) je mezi Koubov
    Re: Friendy Kouba 25.02.2016 nemyslel jsem Pulsary, ale Comety. Pulsary jsou vlastně Manty pod značkou RE
  Re: Friendy Kouba 24.02.2016 Dakujem za odpovede. Mate nejaky typ, ake velkosti sa najcastejsie pouzivaju? Resp. ktory friend kup
    Re: Friendy Kouba 24.02.2016 záleží kde lezeš, jaké cesty si vybíráš (a jak moc se bojíš). obecně na žule není (zpravidla!) probl
      Re: Friendy Kouba 24.02.2016 jo, a zásadní rozdíl mezi friendy za 30 a 70 éček moc není, ty dražší jsou hezčí, vymakanější, voňav
        Re: Friendy Kouba 24.02.2016 A taky ho tam radši necháš, když už je to nutné.
  Re: Friendy Kouba 24.02.2016 BD a DMM lidi vychvalujou, protoze jeste nezkusili Triopy! ;)
    Re: Friendy Kouba 24.02.2016 V tomto případě Kouby :). Permony jsou konkurence schopné 2x dražším friendům. Flexy se opravdu krou
      Re: Friendy Kouba 25.02.2016 špatně se popisuje, proč ta Manta ne, když nemůžu ukázat rozdíl mezi nimi a těmi staršími modely (ro
  Re: Friendy Kouba 25.02.2016 Zvaš ještě taky hexy- Dmm torque nut a abalaky- camp tricam. Obojí si lidí hodně chválí. Pokud není
    Re: Friendy Kouba 25.02.2016 Abalaky mám taky od Kouby za tu cenu super a navíc díky lankům se dobře zakládají.
    Re: Friendy Kouba 25.02.2016 Tie DMM mam aj s nimi leziem. Islo len o tie friendy. Dakujem vsetkym za odpoved a za ochotu!
  Re: Friendy Kouba 25.02.2016 No já bych Ti doporučil Axely.
Jsou to dvouoskové friendy s jedním lankem.
Taková laci
  Re: Friendy Kouba 25.02.2016 lezu několik let s mantama a spokojenost, jsou robustní z kvalitního matroše, žádné otáčení hlavy js
    Re: Friendy Kouba 25.02.2016 tak vez, ze padat do nich s baglem lze :)
      Re: Friendy Kouba 25.02.2016 Jednoznačne BD, kvalita neporovnatelná oproti Koubovi, ale ak sa do nich nechystaš padať tak je to v
1
...
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
...
2263
Peak Lenin Ahoj, nebyl jste někdo na Peak Leninu, nebo neznáte někoho kdo tam byl, ale bez cestovky? Potřeboval bych doporučit nějakou agenturu jenom na zařízení propustky do pohraniční zony a dopravu. Díky moc za rady.
Zdeněk Zdenek 11:27:33 27.02.2016odpovědět
  Re: Peak Lenin permit .. a DOPRAVU :D takze cestovka :) JUDOVANA 14:09:48 27.02.2016odpovědět
    Re: Peak Lenin Dopravu do BC jenom a permin bych vybavoval dlouho na místě prý. Často se to totiž nabizí v balíčkách s plno blbostma. Zdenek 14:59:47 27.02.2016odpovědět
    Re: Peak Lenin A Rusové prý používají slovo permit, jako povoleni vystoupit na horu, kdežto tohle je něco jiného. Povolení vstoupit do pohraniční oblasti. Zdenek 17:11:08 27.02.2016odpovědět
  Re: Peak Lenin Můžeš oslovit přímo kyrgyzskou cestovku http://www.ak-sai.com/
je jich tam víc, ale my měli povolení vstupu do pohraniční oblasti přes tuhle.
Pavlis 21:22:18 29.02.2016odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: