Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 33. 10255 34.Kubíček 10215 35.Chejn 10208 Bouldry: 33.Stadtherrová 9550 34.Stribrny 9534 35.Kollár 9503 Hory: 19.Petr 3142 20.Nešvera 3129 21.Novák 2688
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
  Re: Cerro Torre 07.03.2016 Tezko, na tak specifickou knihu je tady strasne maly trh... :(
  Re: Cerro Torre 07.03.2016 Leda by se našel sponzor, nebo nějaký nadšenec, to to přeloží a flákne někam volně na web.
  Re: Cerro Torre 08.03.2016 covece hustej knizni typ.
Ale je to pree anglicky, ne spanelsky. Tak kde to vazne?
mechovka 07.03.2016 Čau borci, prosim vás, co je to ta mechovka, kterou se podrážely bačkory? Kde to můžu sehnat? Díky
  Re: mechovka 07.03.2016 Upozornuji, ze jeji pouziti se dnes povazuje za velmi nesportovni!
    Re: mechovka 07.03.2016 je to druh podrážky, taková porézní guma. bývala třeba na papučích.
    Re: mechovka 07.03.2016 ano - vyskytly se totiž případy napuštění mechovky tekutým maglajzem!!!
      Re: mechovka 07.03.2016 Nešly by z ní i rukavice?
        Re: mechovka 07.03.2016 Zadej do Googlu :-) A kde jinde jak ve Zlíně... Zkus to na
  Re: mechovka 08.03.2016 Kdysy dávno a dávno se dala normálně koupit v Řempu v Dlouhý ulici v Praze.. taky jsem ji lepil na k
    Re: mechovka 08.03.2016 já sem to chtěl jen tak ze zvědavosti zkusit, jak se v tom lezlo dřív. A chtel jsem vedět jestli to
      Re: mechovka 08.03.2016 Proč se použití považuje za nesportovní?
      Re: mechovka 09.03.2016 hledal bych pryžové plotny..
        Re: mechovka 11.03.2016 Ve výše uvedených obchod pro kutili, řemeslné potřeby v Dlouhé a na Florenci proti metru mají opravd
          Re: mechovka 11.03.2016 variantou pro mechovku byly gumové "šály" z kol náklaďáků. taky nic moc, ale nemizelo to t
ztracene lezky 06.03.2016 Ahoj vsem,
v patek 4. 3. jsem ztratil na Big Wall v Praze svoje 10 let stare lezecky. Dnes uz tam nebyly. Pripadnemu nalezci se rad odvdecim.
Popis:
Oranzove rock pillars, jednou podrazene zluta podesev.
  Re: ztracene lezky 07.03.2016 ty lezky asi už odešly samy :-) 10 let staré? ty seš gurmán, tvl... :-)
    Re: ztracene lezky 07.03.2016 Ale zase je fajn, ze pan chce o takovych vecech diskutovat! Mnozi by takove bohate diskuzni tema uve
    Re: ztracene lezky 07.03.2016 Hmm, to byl asi nějakej fetišista... ;-)
  Re: ztracene lezky 07.03.2016 a kouk ses jim do kuchyně?
Jako vážně, z čeho myslíte že dělaj na BW ty výtečný vývary?
ztracene lezky 06.03.2016 Ahoj vsem,
v patek 4. 3. jsem ztratil na Big Wall v Praze svoje 10 let stare lezecky. Dnes uz tam nebyly. Pripadnemu nalezci se rad odvdecim.
Popis:
Oranzove rock pillars, jednou podrazene zluta podesev.
Skialp - podmínky v Tatrách 04.03.2016 Ahoj, můžete někdo krátce informovat o aktuálních podmínkách na skialp v Tatrách? Množství sněhu, krusta nebo prašan - v které oblasti. Chystám se tam na víkend a hledám nejvhodnější lokalitu. Předem děkuji.
Kuba
  Re: Skialp - podmínky v Tatrách 04.03.2016 Dnešní info na facebooku Zbojnické chaty- Dnes máme napriek predpovedi jasno,s miernymi cirami,Fúka
syndrom karpalnihi tunelu 03.03.2016 Ahoj, nejspise mam spatny karpalni tunel, ale od doktoru ho nemam jeste potvrzeny, cekam na vysetreni z neura. Neporadil byste nekdo prosim, kdo ma s tim zkusenosti nejake cviky, jestli existuji? Vsude jsem se docetl jen o operacnim zakroku..diky!
  Re: syndrom karpalnihi tunelu 04.03.2016 S. karpalniho tunelu je v 90% pripadu z pretizeni. Jedine co pomuze je okamzite prestat namahat zape
  Re: syndrom karpalnihi tunelu 04.03.2016 Ti to ty vole napíšu že si máš dát klid a ty sháníš cvičení :D Dej tomu klid, ty šlachy prostě musej
  Re: syndrom karpalnihi tunelu 04.03.2016 nebud vul a radsi se informuj u nejlepsich nez Ti tady nekdo poradi nejakou chytlavou kravinu, ktero
  Re: syndrom karpalnihi tunelu 04.03.2016 existuje na to spoustu cviku, tezko se to popisuje ale na netu najdes videa s cvikama (carpal tunne
  Re: syndrom karpalnihi tunelu 06.03.2016 Ahoj,byl jsem na operaci u Filipa Hebelky.Budilo mě to v noci a po operací jsem za 14dni stěhoval ná
    Re: syndrom karpalnihi tunelu 07.03.2016 Zjisti si, co je smyslem operace. tak klidny z toho urcite nebudes :)
      Re: syndrom karpalnihi tunelu 07.03.2016 Smysl je jasnej, spíš bych se bál principu ;)
        Re: syndrom karpalnihi tunelu 09.03.2016 :) .. jasne. to je to prave slovo
    Re: syndrom karpalnihi tunelu 08.03.2016 diky za Info, me prave v noci budi velka bolest a prsty me brni pres den.. 22.3. jdu na vysetreni na
      Re: syndrom karpalnihi tunelu 09.03.2016 Pokud Tě budí bolest v noci, obávám se že
na neurologii bude nález s doporučením operace, p
z Kežmaráku na Lomničák 02.03.2016 čaute, chci se zeptat, jestli se lozí z Kežmaráku přes Vidlový hrebeň na Lomničák a jak je to obtížné anebo se to leze jen naopak? Všechny články, které nacházím to popisují z Lomničáku na Kežmarák. Mě příjde logičtější to lézt z Kežmaráku a zakončit to p
  Re: z Kežmaráku na Lomničák 03.03.2016 Jednak je to těžší (a proto taky vylezeno o mnoho let později), druhak dražší (protože dát si pivo v
  Re: z Kežmaráku na Lomničák 03.03.2016 ahoj, my jsme vidlovej taky lezli z kežmaráku na lomničák. Důvod byl, abysme nestáli fronty na štand
    Re: z Kežmaráku na Lomničák 06.03.2016 máme právě v plánu si v létě vylézt něco na Kežmarák a po bivaku pokračovat hřebenem na Lomničák. Ně
      Re: z Kežmaráku na Lomničák 09.03.2016 On ten sestup není hrozný, ale nekonečný je určitě :-) Z Lomničáku Tě totiž lanovka dolů nesveze, pr
USA - květen 10 dní 02.03.2016 Zdar,
prosím o nějaké podněty, Asi budu muset na pár dní pracovně do Chicaga. Mám možnost si prodloužit letenku tak o 10 dní.
Budu sám, co podniknout? Zůstat v Chicagu nebo odletět na jih za sluncem?
Mám takovou představu:
3-4
  Re: USA - květen 10 dní 02.03.2016 "3-4 dny někde přechod hor, nejlépe z nějakým místníma turistama. Polehku od chaty k chatě.&quo
  Re: Adam!!! 01.03.2016 a sakra, z toho bude mezinárodní skandál...
    Re: Adam!!! 02.03.2016 Dowiedz się polską ukłucie...
jak na sílu prstů 29.02.2016 Ahoj všem. Určitě se to zde nesčetněkrát probíralo, i tak bych ale raději čerstvé informace a postřehy. Snažím se o lezení 3 roky, výkon kolem 6 UIAA, 196 cm, 90 kg. Mám dobrou genetiku na nabírání svalů, takže stehna, trup, břicho i záda mám slušně osval
  Re: jak na sílu prstů 29.02.2016 čaues, jedinná konstruktivní rada je, že se tady nic konstruktivního nedozvíš.
    Re: jak na sílu prstů 29.02.2016 90kg lezci co dává šestky doporučujete Campus? Jó, to není konstruktivní rada, ale totálně destrukti
  Re: jak na sílu prstů 29.02.2016 Je to otrepane ale je to tak. Pokud lezes sestky, mnohem vic ti prospeje lezeni, idealne venku. Band
    Re: jak na sílu prstů 29.02.2016 Ze své vlastní zkušenosti ti doporučuju lízt venku postupně od nižších čísel po vyšší. Lez i odvážně
  Re: jak na sílu prstů 29.02.2016 Neuraž se, ale jestli ti odchází prsty a vytrvalost v šestkách, lezeš blbě. Tohle nemá nic společnéh
  Re: jak na sílu prstů 29.02.2016 Koukám, kolik lidí má opravdu chut poradit, děkuji. Cením si toho. Váha je děsná, vím to. Dřív jsem
    Re: jak na sílu prstů 29.02.2016 Hoj!
Kdyz sem zacal list mel jsem 85. Sedmi jsem zacal bouchat asi po 2 letech. behem
      Re: jak na sílu prstů 29.02.2016 No, tak si představ tu sílu prstů, kdybys zhubnul dvacet kilo. Já mám 190/68. Ale jo, jestli lezeš š
  Re: jak na sílu prstů 29.02.2016 Jak to vidím:
Tvoje váha je vysoká, ale při tvé výšce se stejně na méně než 85kg nedostaneš.
  Re: jak na sílu prstů 29.02.2016 Děkuji všem, klobouk dolů před rozumnými příspěvky, pomohli jste. Moc.
    Re: jak na sílu prstů 29.02.2016 Podivej, dost lidi Ti tu psalo i nesmysly...vzdyt 90kg na 2m vysky co mas je uplny ideal a tezko muz
      Re: jak na sílu prstů 02.03.2016 Dobry den, my s Vami chtit udelat rozhovor do prestizni Climber Magazine. Takove vykony, ve veku vas
        Martas. prosim, ozvat se! 02.03.2016 Martas. prosim, ozvat se!
Jim, CM.
          Re: Martas. prosim, ozvat se! 03.03.2016 OK, ja prosim uz ozvala.
    Re: jak na sílu prstů 01.03.2016 Ahoj, vložím se s trochu externím pohledem na věc - jsem totiž malá a lehká a moje limity spočívaj ú
      Re: jak na sílu prstů 01.03.2016 seš skvělá, nádherně shrnuto. Takovou spolulezkyni s nadhledem bych přál každému, i sobě:)
      Re: jak na sílu prstů 01.03.2016 S radou "soustřeď se na nohy" nelze než souhlasit (přestože se tazatel ptal, jak posílit p
        Re: jak na sílu prstů 01.03.2016 Chceš-li chytat za slovo, prosím...tazatel snad chápe, že jde o vyjádření osobního názoru, ne o pate
        Re: jak na sílu prstů 02.03.2016 nevýhoda dlouhých v převisech je milosrdná lež, kterou šíří ti dlouzí, aby nám dodali odvahu. Protož
          Re: jak na sílu prstů 02.03.2016 Moje rec...mam 178cm, takze nejsem uplnej prcek, ale lezu s dvoumetrovym klukem a je to casto frustr
            Re: jak na sílu prstů 03.03.2016 Hmm.....tak se spoj s Rostou Tomancem, ten kdysi vedecky spocital, ze spravna a nejidealnejsi vyska
          Re: jak na sílu prstů 02.03.2016 Ja teda nejsem dlouham, spis mam prumerne lezecke proporce. Ale casto mi spis prijde, ze delka je uz
            Re: jak na sílu prstů 02.03.2016 ale tak začalo to o malých holkách (což rozumim něco málo nad 160)...175 vs 195 chlap a jejich výmlu
              Re: jak na sílu prstů 03.03.2016 Určitě se zaměřit na tu váhu,s 90 kg toho moc těžkého asi nevylezeš, sám píšeš že máš osvalená stehn
            Re: jak na sílu prstů 04.03.2016 s kolegou jsme se shodli, že při stejně intenzivním treninku to mají delší snazší, protože dosáhnou
              Re: jak na sílu prstů 08.03.2016 kdo je karina? kdyz uz jsme u tech zenskejch a bouldru, na 8a.nu to vychazi na prednich mistech zebr
                Re: jak na sílu prstů 08.03.2016 Presne tak. Vetsinou je to bohuzel jen o tom "makal jsem, mam na to" x "nemakal jsem,
  Re: jak na sílu prstů 04.03.2016 Jak píšou někteří přede mnou, na přímý tréning síly prstů bych se v Tvém případě zatím vyprdnul.
    Re: jak na sílu prstů 04.03.2016 a neboj se zařadit si každý dva měsíce týden bez lezení, i když Tě nic nebolí...pokud bolí, tak i ví
1
...
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
...
2263
ztracene lezky Ahoj vsem,
v patek 4. 3. jsem ztratil na Big Wall v Praze svoje 10 let stare lezecky. Dnes uz tam nebyly. Pripadnemu nalezci se rad odvdecim.
Popis:
Oranzove rock pillars, jednou podrazene zluta podesev.
Diky za pripadne info.
Michal mma 17:19:27 06.03.2016odpovědět
  Re: ztracene lezky ty lezky asi už odešly samy :-) 10 let staré? ty seš gurmán, tvl... :-) Jirka 16:19:21 07.03.2016odpovědět
    Re: ztracene lezky Ale zase je fajn, ze pan chce o takovych vecech diskutovat! Mnozi by takove bohate diskuzni tema uvedli v tichosti v inzerci a to by byla vecna skoda. 16:49:14 07.03.2016odpovědět
    Re: ztracene lezky Hmm, to byl asi nějakej fetišista... ;-) 17:33:17 07.03.2016odpovědět
  Re: ztracene lezky a kouk ses jim do kuchyně?
Jako vážně, z čeho myslíte že dělaj na BW ty výtečný vývary? d. 21:19:11 07.03.2016odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: