Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English el chorro 16.03.2016 zdar, nemate nekdo tip na spani na divoko v el chorru? vim, ze je tam nejakej neoficialni flek na bivak, tak neumite to nekdo lokalizovat - oblast atd. dik.
  Re: el chorro 16.03.2016 Hodne lidi spi nad plotem campu (a prilehlych krovinach) nad prehradou v Chorru (lidi tam maji i aut
Horoškola 2016 15.03.2016 Ahoj, obracím se na zkušenější o radu. Nevíte náhodou, kde od letoška v Praze nebo v okolí Prahy otevírají" horoškolu pro začátečníky? Dost mě tahle záliba fascinuje, chtěla bych jí zkusit, nicméně se mi nechce platit pouze běžný kurz, ráda bych toti
  Re: Horoškola 2016 15.03.2016 napiš zde svůj e-mail, pošlu tip soukromě
    Re: Horoškola 2016 15.03.2016 lucnempra@gmail.com
děkuju moc!:)
  Re: Horoškola 2016 15.03.2016 Jsem jediný, komu to připadá jako nejapný pokus o reklamu? Hezky a chytlavě vypsané požadavky a důvo
    Re: Horoškola 2016 15.03.2016 Pleteš se. Je to opravdu tak, jak to stojí v textu, jen nemám žádný "horokámoše, tak kde se zep
      Re: Horoškola 2016 15.03.2016 No tak jestli jsi ten text myslela opravdu vážně, tak je ta absence kámošů celkem uvěřitelná a pocho
    Re: Horoškola 2016 15.03.2016 No to se mi zdá trochu přitažený za vlasy - oddílový horoškoly z toho nemaj zas takovej vejvar, aby
      Re: Horoškola 2016 15.03.2016 No tak jednak nevíš, na jakého pořadatele zde byla očekávaná odpověď a kolik si bude účtovat a kolik
        Re: Horoškola 2016 15.03.2016 Hluchý období? Tak oddílový horoškoly maj hluchý období po většinu roku - zaplaťpámbů. Nevidim důvod
          Re: Horoškola 2016 15.03.2016 Promiň, ale nevíš, o čem mluvíš. Oddílová horoškola asi nikoho nezajímá. Ale "normálních"
            Re: Horoškola 2016 15.03.2016 Jsi paranoidní. To sice neznamená, že po tobě nejdou, ale stejně bys měl raději mlčet.
            Re: Horoškola 2016 15.03.2016 A ze se tu s nabidkama pod timhle "reklamnim" dotazem roztrhl pytel, co?
Potencion
              Re: Horoškola 2016 15.03.2016 No tak vzhledem k tomu, že pracuji v oboru a je celkem běžné, že si firmy za podobné příspěvky platí
                Re: Horoškola 2016 15.03.2016 Kapitalismus zasrany! Za komancu bys sel k lopate! :D
                Re: Horoškola 2016 15.03.2016 Tak jestli vse delas stejne kvalitne jako si z meho prispevku urcil, ze na to skacu, tak to potes ko
                  Re: Horoškola 2016 15.03.2016 Víš, co mne uklidňuje? Že nejsem zaměstnaný, ale živí mne realizace mých myšlenek a mých nápadů. A ž
                    Re: Horoškola 2016 15.03.2016 A proc to sem pises???
                      Re: Horoškola 2016 15.03.2016 Měl jsem pocit, že se mne tu někdo snaží poučovat o tom, jak efektivně dělat na webu reklamu :-)
                        Re: Horoškola 2016 16.03.2016 Uz odsud kurva vypadni ty kokote!
                          Re: Horoškola 2016 16.03.2016 Tady je to samý ochotný pomahač. Jeden se mi snaží vysvětlovat co kdo svým příspěvkem myslel, druhý
            Re: Horoškola 2016 15.03.2016 Hele a ty zase asi neumis cist, ze jo? Honza tam napsal ze nema namysli "kurzy" a bez podr
              Re: Horoškola 2016 15.03.2016 Děkuji za vysvětlení co kdo čím myslel. Když vidím, jak tady kdo myslí, nedivím se, že svaz je tam,
                Re: Horoškola 2016 16.03.2016 Hele vis co, bez si radsi honit nad tvyma prosperujicima spolecnostma. Jednak nejsem clen CHS a pak
                  Re: Horoškola 2016 16.03.2016 No jo, chápu. S těmi tvými sluníčkovskými bláboly se s komercí asi vyrovnáváš špatně. Není nad oboha
                    Re: Horoškola 2016 16.03.2016 No jo, aby ses neposral... Hele mne je u prdele ze nekdo dela komercni kurzy a ma z toho prachy, tak
                      Re: Horoškola 2016 16.03.2016 Když si to myslíš, tak vyvracet ti to nebudu :-)
                        Re: Horoškola 2016 16.03.2016 Můžu se zeptat, co člověku takhle přináší diskuse v prostředí, kde si o něm všichni myslí, že je kok
                          Re: Horoškola 2016 16.03.2016 Na to ti odpovědět mohu celkem jednoduše. Vadí mi, když se z něčeho dělá něco, co tím vůbec není. Ch
                            Re: Horoškola 2016 16.03.2016 Zase ty? Ach jo.
                              Re: Horoškola 2016 16.03.2016 To byl povzdech nad čím? Ty mi položíš jasnou otázku a pak vzdycháš nad tím, že na ní odpovím? Nediv
                                Re: Horoškola 2016 16.03.2016 Taky si myslím, že si kokot. Možná by stálo za to udělat anketu na Lezci, kolik lidí si to myslí, tř
                                Re: Horoškola 2016 16.03.2016 To byl povzdech nad tím, že tady krmím trolla (ačkoliv jsem před tím v jiným vláknu varoval) a se kt
                                  Re: Horoškola 2016 17.03.2016 To je parádní sledovat, jak jeden nudící se troll se spoustou volnýho času dokáže (i díky anonymitě)
                                    Re: Horoškola 2016 17.03.2016 No ale nemůžeš popřít, že na tom máte velký podíl i vy. Já napíšu svůj názor a vy máte potřebu tu vy
                                      Re: Horoškola 2016 17.03.2016 "...klidně i pravdu..." :-)
"...z dlouhodobého hlediska..." - napsal ten,
                                        Re: Horoškola 2016 17.03.2016 Nemyslím si. Když lidi nepřestávají reagovat na Turka, nepřestanou ani na mě :-) Pitomců je tu stále
                                          Re: Horoškola 2016 17.03.2016 Děkuju za titul :)
A - zkus to. Schválně.
Pomůžeš i nám, slabším duchem. Třeba já se k
                                            Re: Horoškola 2016 17.03.2016 V diskusi s nekonvencnim inteligentem rikam howgh, cimz myslim, ze se vzduch celkem procisti, pac ac
                            Re: Horoškola 2016 16.03.2016 Jses ... blabolama diskuse o cemkoliv. Dej si nejaky nick, zprehlednis tim dikuse a tve orispevky bu
                              Re: Horoškola 2016 16.03.2016 Jak s tím souvisí podpis pod příspěvkem? Jestli je příspěvěk blbý, tak ho můžeš ignorovat od kohoko
                                Re: Horoškola 2016 16.03.2016 Jde mu o to, aby dopredu vedel co necist a cim neztracet cas. Ja toho treba vyuzivam u prispevku Kub
                                  Re: Horoškola 2016 17.03.2016 :-)
            Re: Horoškola 2016 15.03.2016 Celá diskuse se od počátku točí ohledně postu tazatelky, která se ptá na horoškolu, kde získá kamará
              Re: Horoškola 2016 15.03.2016 Že se tady těch linků na konkrétní horoškoly zatim sešlo, co? Pořadatel těch tajemnejch kurzů bude m
                Re: Horoškola 2016 15.03.2016 :), reklama, ta se musi budovat pomalu a rozvazne.
                Re: Horoškola 2016 15.03.2016 A co čekáš po tomto úvodu? Ale koukám, že vysvětlovat cokoliv je zbytečné :-)
                  Re: Horoškola 2016 15.03.2016 Jeeeje, tak ukaz nejakou takovou kampan, ktera tu mela uvod jiny.. A na jakou z tech hromad nasich h
                    Re: Horoškola 2016 15.03.2016 Ale přesto tu podobné věci existují. Dokázat to nemohu, neb nechci ukazovat konkrétně. Považuji to z
                      Re: Horoškola 2016 15.03.2016 :) Radno mluvit. Fascinuji me ty zavery, ktere tu vyvozujes na zaklade niceho a jeste jsi schopny ty
                        Re: Horoškola 2016 15.03.2016 Tak věcí se tady již zkritizovalo opravdu hodně. Ale na žádný výrobek nebo službu tu ode mne nikdy n
                          Re: Horoškola 2016 16.03.2016 To si jen myslis :).
Nebyly to ty veci, z kterych si vsichni delali prdel a jak koukam, nekd
  Re: Horoškola 2016 15.03.2016 nahoď míry a věk a uvidíš jak se nabídky po hrnou, teda pokud nebudou odstrašující :)
  Re: Horoškola 2016 15.03.2016 svapu neboj, v horooddílech nejsou takoví blbci jako ti exoti tu na webu..:)
  Re: Horoškola 2016 15.03.2016 Ahoj, tady se podivej http://
dálnice 15.03.2016 Ahoj, je potřeba švýcarská dálniční známka do Chironica? šýcarská, rakouská týdenní asi určitě, a poplatky v německu? Podle webu ano, jinak se tam jede asi 13-14hod. Zajímají mě vaše zkušenosti. děkuji Honza
  Re: dálnice 15.03.2016 Staci ti svycarska. Rakouska znamka ti usetri max. 20 minut, v Nemecku se neplati nic.
hudy skipass 14.03.2016 čau, nevíte někdo, jak je to s hudy skipasem, může jet někdo jiný, než ten, na koho je aktivovaný přes net? Jestli to kontrolují u kasy podle občanky nebo tak ...
Díky
Black Canyon - Colorado 13.03.2016 Ahoj. Máte někdo zkušenosti z Black Canyon v Coloradu? Budu vděčný za info. Tady je jen jeden článek, google je docela sdílný, ale přeci jen zkušenosti přivítám. Ubytování, přístup, koupět průvodce? Jedovatý kytky, klíšťata apod.? Díky
  Re: Black Canyon - Colorado 14.03.2016 Ahoj. Dost záleží co chcete lézt a z jaký strany. Je to dost divočina- jak vlastní území tak i lezen
    Re: Black Canyon - Colorado 14.03.2016 Colorado je nej stát na lezení v USA hned po Kalifornii :)
      Re: Black Canyon - Colorado 14.03.2016 Lezl jsem tam tak před 15 lety a byla to fakt divočina je to hodně dlouhy a dost nepřístupný a oprav
      Re: Black Canyon - Colorado 14.03.2016 a Kalifornie hned po Utahu
    Re: Black Canyon - Colorado 16.03.2016 Děkuji za informace, stejné byly v dokumentu First Ascent. Ještě mám dotaz - je v kaňonu pitná voda?
      Re: Black Canyon - Colorado 21.03.2016 Řeka studená asi jako Verdon, ale jde to. Brali jsme z nějakého potoka, nepamatuju přesně, bylo to p
ochranáři krkonoše 12.03.2016 Zdar,
máte nějaké zkušenosti, nejlépe osobní, s činností ochranářů v KRNAP? Především vzhledem k provozování skialpinismu. Situace ve všední dny versus víkend?
Rizikové a jistější oblasti? O povolených trasách vím..
Díky
  Re: ochranáři krkonoše 12.03.2016 Jel jsem na běžkách ze sedla na Labskou boudu a šněroval jsem to podle cesty. Odchytla mě taková žáb
    Re: ochranáři krkonoše 12.03.2016 Tetřívek v zimě na Pančavské louce?
        Re: ochranáři krkonoše 13.03.2016 Oprava - nejel jsem na Labskou, ale na Luční.
    Re: ochranáři krkonoše 13.03.2016 Ženská část KRNAPu je trvale sexuálně frustrovaná. Jak jinak si vysvětlit, že s KRNAPákem-chlapem by
      Re: ochranáři krkonoše 14.03.2016 Ty vole a ty máš se sebou jakej problém? Asi velkej chlapák, když nevymyslíš nic lepšího než snůšku
        Re: ochranáři krkonoše 14.03.2016 Zkus se ještě podepsat, broučku. Jinak mám podobné zkušenosti jako koment výše, jen bych to napsal a
          Re: ochranáři krkonoše 14.03.2016 Že máš ty samé zkušenosti ještě neznamená, že je chyba na druhé straně. Taky tu stejnou zkušenost mů
            Re: ochranáři krkonoše 15.03.2016 podpis pořád nic??
              Re: ochranáři krkonoše 15.03.2016 Podpis nemá v tomto případě žádnou hodnotu a důležitost, na významu a postatě příspěvku by nic nezmě
                Re: ochranáři krkonoše 15.03.2016 Změnil by-mohl bych si třeba Tvůj "příspěvek" dát do kontextu s jinýma, co jsi psal v této
                  Re: ochranáři krkonoše 16.03.2016 No vidíš, a to je právě špatně. Při našem setkání bys byl již ovlivněn předchozí neosobní komunikací
              Re: ochranáři krkonoše 15.03.2016 Komentáře jsou od různých lidí. Já nezpochybňuju blbý zkušenosti s ochranáři. Ale dotyčnej sám svou
          Re: ochranáři krkonoše 15.03.2016 Jasně, protože Švejk je mnohem hodnotnější podpis než anonym...
            Re: ochranáři krkonoše 15.03.2016 Je. Ze dvou důvodů. Jednak to zpřehledňuje jednotlivý vlákno, jednak nick Švejk občas na lezci disku
              Re: ochranáři krkonoše 15.03.2016 Svejk tu nejak diskutuje? O tom nic nevim..
      Re: ochranáři krkonoše 15.03.2016 Něco podobného jsem zažil v Jeseníkách. Borec hrozně důležitej, že nejdeme po značce a že by nám moh
        Re: ochranáři krkonoše 15.03.2016 Zelení jsou represivní složka se vším negativním co k tomu patří (nebezpečí zneužívání pravomocí, pr
      Re: ochranáři krkonoše 15.03.2016 Božee:D Švejk tu někomu asi šlápnul na kuří oko (že by nějaká zakomplexovaná krnapačka??) a ochránci
  Re: ochranáři krkonoše 12.03.2016 Chceme si s kámošem pozítří zajet do Ádru, nemohl by mi někdo poradit nějaké klidné místo, kde mne n
    Re: ochranáři krkonoše 13.03.2016 .............. ......... ./´¯/)
.............. ....... ,/¯..//
.....
      Re: ochranáři krkonoše 13.03.2016 oprava
.............. ........../´´/)
.............. .......,/´..//
...........
    Re: ochranáři krkonoše 13.03.2016 Nasrat, jed to Krkonos na skialpy!
      Re: ochranáři krkonoše 13.03.2016 Ale já chci na písek a chci a chci a chci... mě je jedno, že se to nesmí. Prostě chci a chci.
        Re: ochranáři krkonoše 13.03.2016 Doporučuji Džbán. Skvělej tvrdej matroš tam mokro nevadí.
        Re: ochranáři krkonoše 14.03.2016 Tak běž na písek, já byl v zimě několikrát. Co ti v tom brání?
          Re: ochranáři krkonoše 14.03.2016 Nic, jen jsem chtěl od zdejší komunity poradit, kdy je nejmenší pravděpodobnost, že narazím na ochra
            Re: ochranáři krkonoše 14.03.2016 Na Jižních věžích na Křížovém vrchu se může myslím lézt i v zimě, pokud není mokro, ale nevim jestli
              Re: ochranáři krkonoše 15.03.2016 Asi půjdeme na Suché skály, zkusíme Sokolí stezku. Ale nikomu ani muk.
            Re: ochranáři krkonoše 15.03.2016 Maloskalsko: Panteon, Suché skály...
              Re: ochranáři krkonoše 15.03.2016 Pochopitelně bez MG
  Re: ochranáři krkonoše 14.03.2016 většina "ochranářů" z krnapu (a nejen tam) je zcela příčetná a normální. jsou schopni v je
    Re: ochranáři krkonoše 14.03.2016 Zlatá slova. Tesat do pískovce :-)
    Re: ochranáři krkonoše 14.03.2016 Bacha, někdo jde! Ty vole to sou zeleny. Mizime. Ty vole zapomněl jsem tam srajtofli.....pokrac. pří
    Re: ochranáři krkonoše 14.03.2016 myslíš Lukáši, že i ty ohně u Zvonu partičky kolem Rapela jsou něco neškodného a že by se fotky měly
      Re: ochranáři krkonoše 15.03.2016 odkaz mi nefunguje. ale jestli je otázka položená tak, že když někdo někde pod zvonem dělá vatru a s
      Re: ochranáři krkonoše 15.03.2016 Hm. (Mně to teď funguje.) Je to malej ohníček na celkem skousnutelným místě; teda od toho stromu by
        Re: ochranáři krkonoše 15.03.2016 Spíš si myslím, že by to neskousli, protože to je uvnitř NPR a navíc na místě, kam zavítá legálně i
      Re: ochranáři krkonoše 15.03.2016 Především mi uniká smysl tohohle tvýho komentu. Přebral ti holku? TOHLE neskousávám.(Nepředpokládám,
  Re: ochranáři krkonoše 16.03.2016 O skialpech v Krkonosisch se tu napsaly uz stohy, ale me momentalne vice desi kvantum stop od snezny
    Re: ochranáři krkonoše 16.03.2016 O tech skutrech jsem minuly tyden mluvil s jednim ochranarem na Labsky (musim rict ze byl fakt v poh
      Re: ochranáři krkonoše 16.03.2016 jo, říkáš to dost správně, stavěj se v každý boudě na pivo, tedy všichni vo nich ví. tak pokud ty bo
      Re: ochranáři krkonoše 16.03.2016 jo, říkáš to dost správně, stavěj se v každý boudě na pivo, tedy všichni vo nich ví. tak pokud ty bo
        Re: ochranáři krkonoše 16.03.2016 ehm, nejen zbohatlíci a nejen z Prahy. strejda gůgl mi na pár ťuknutí vyhodí nějaký ty místní půjčov
          Re: ochranáři krkonoše 16.03.2016 si děláte marný iluze, většina obsluh na boudách jsou lidi co za celou zimu nedošli dál jak 100m od
            Re: ochranáři krkonoše 16.03.2016 ..ach ta čeština :)
Obal na lano 12.03.2016 Zdarec panové a dámy, doporučíte mi někdo dobrý obal na lano co něco vydrží a bude za rozumný peníz? Díky všem za podnětné příspěvky. R.
  Re: Obal na lano 12.03.2016 taška z Ikey?
    Re: Obal na lano 12.03.2016 přesně, nejlepší na lano:)
      Re: Obal na lano 12.03.2016 Používám ten z decathlonu a taky ujde
Labak - jde to? 12.03.2016 Ahoj, byli jste ted nekdy nekdo v Labaku? Jde tam lezt nebo je to jeste mokry?
  Re: Labak - jde to? 12.03.2016 Jak co. Kolmý na vzduchu a třeba na slunci docela dobrý, severní strana v kombinaci s trochou mechu
    Re: Labak - jde to? 12.03.2016 Díky moc! Vyrazíme na zkoušku, při nejhorším se jen projdem :)
Srbsko 11.03.2016 Ahoj, nevíte někdo jak je to s lezením na Srbsku, vzhledem k padajícímu kamení z červených převisů? Konkrétně se mi jedná, jestli není zakázáno lézt třeba na Bláže a tak.
Adam
  Re: Srbsko 11.03.2016 Je zavřená cyklostezka,což stejně nikdo nedodržuje a dodržovat nebude,takže myslím že bych byl v kli
    Re: Srbsko 11.03.2016 dnes jsme byli i v cervenejch, takze pro lezce asi zadna zmena, btw leva cast blaziny je mokra
Hakovacky - druholezec 10.03.2016 Ahoj,
zrovna jsem premyslel nad tim, jakym zpusobem druholezec "doleza" tezke delky nebo hakovacky za prvolezcem v pripade ze lezou s dvojcaty a za predpokladu ze druholezec pouziva nejaky ascender (Jumar...). Co jsem tak pochytil odsud <
  Re: Hakovacky - druholezec 10.03.2016 1) Pokud jsi schopný hákovat (tzn. že se držíš těch udělátek, co používal prvolezec), tak lezeš po u
    Re: Hakovacky - druholezec 10.03.2016 nebo se batoh přiváže na dlouhou repku a buď ho vytáhne prvolezec, nebo pak nahoře oba společně ...
    Re: Hakovacky - druholezec 10.03.2016 S tím baťohem na druhým prameni - to mi přijde i jako dobrá taktika do "těžších" nehákovac
      Re: Hakovacky - druholezec 11.03.2016 Lepší, když batoh jeden tahá nahoře a druhý mu pomáhá zespoda třeba odtahováním batohu od skály. V n
        Re: Hakovacky - druholezec 11.03.2016 Akorát tlačením báglu si druholezec zkazí ev. volnej přelez.
    Re: Hakovacky - druholezec 11.03.2016 OK, dik. Na echt hakovacku se zatim nechystam, ale obcas po mne neni muj druholezec schopen prelezt
      Re: Hakovacky - druholezec 11.03.2016 Na to nepotřebuje jumar, ale úplně stačí prusiky.
      Re: Hakovacky - druholezec 11.03.2016 no, to je takovej základní koncepční rozdíl mezi jeskyňařením, vejškovejma pracema a podobně na jedn
        Re: Hakovacky - druholezec 11.03.2016 jo, a u vícedélkové věci (která není augerechnet plezýrová přímá linie nejtů po dvou metrech v kompa
          Re: Hakovacky - druholezec 11.03.2016 Další varianta je lézt na dvou lanech - jednoduchym a polovičnim. Pokud příliš nehrozí padající kame
1
...
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
...
2263
dálnice Ahoj, je potřeba švýcarská dálniční známka do Chironica? šýcarská, rakouská týdenní asi určitě, a poplatky v německu? Podle webu ano, jinak se tam jede asi 13-14hod. Zajímají mě vaše zkušenosti. děkuji Honza honza 13:23:16 15.03.2016odpovědět
  Re: dálnice Staci ti svycarska. Rakouska znamka ti usetri max. 20 minut, v Nemecku se neplati nic. 15:17:25 15.03.2016odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: