LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Ty stromy musí pryč, chci se tu pořádně rozhlídnout.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5947 lezců
1230732 cest
Nové přelezy:
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+
Hučení V K 9+
Rote Kante 9+
J. Har 7c

Stěny
Bouldrovka Praha - Lužiny - Praha 5 - Lužiny
ZŠ Dukelská - Příbor
Lezecká stěna Sladovka Benešov - Benešov

Prodejny
Rock Point - Smíchov - Praha 5 - Smíchov
HUDYsport - Frýdek - Místek
HUDYsport - Liberec

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 el chorro16.03.2016
zdar, nemate nekdo tip na spani na divoko v el chorru? vim, ze je tam nejakej neoficialni flek na bivak, tak neumite to nekdo lokalizovat - oblast atd. dik.
 Re: el chorro16.03.2016
Hodne lidi spi nad plotem campu (a prilehlych krovinach) nad prehradou v Chorru (lidi tam maji i aut

 Horoškola 201615.03.2016
Ahoj, obracím se na zkušenější o radu. Nevíte náhodou, kde od letoška v Praze nebo v okolí Prahy otevírají" horoškolu pro začátečníky? Dost mě tahle záliba fascinuje, chtěla bych jí zkusit, nicméně se mi nechce platit pouze běžný kurz, ráda bych toti
 Re: Horoškola 201615.03.2016
napiš zde svůj e-mail, pošlu tip soukromě
  Re: Horoškola 201615.03.2016
lucnempra@gmail.com

děkuju moc!:)
 Re: Horoškola 201615.03.2016
Jsem jediný, komu to připadá jako nejapný pokus o reklamu? Hezky a chytlavě vypsané požadavky a důvo
  Re: Horoškola 201615.03.2016
Pleteš se. Je to opravdu tak, jak to stojí v textu, jen nemám žádný "horokámoše, tak kde se zep
   Re: Horoškola 201615.03.2016
No tak jestli jsi ten text myslela opravdu vážně, tak je ta absence kámošů celkem uvěřitelná a pocho
  Re: Horoškola 201615.03.2016
No to se mi zdá trochu přitažený za vlasy - oddílový horoškoly z toho nemaj zas takovej vejvar, aby
   Re: Horoškola 201615.03.2016
No tak jednak nevíš, na jakého pořadatele zde byla očekávaná odpověď a kolik si bude účtovat a kolik
    Re: Horoškola 201615.03.2016
Hluchý období? Tak oddílový horoškoly maj hluchý období po většinu roku - zaplaťpámbů. Nevidim důvod
     Re: Horoškola 201615.03.2016
Promiň, ale nevíš, o čem mluvíš. Oddílová horoškola asi nikoho nezajímá. Ale "normálních"
      Re: Horoškola 201615.03.2016
Jsi paranoidní. To sice neznamená, že po tobě nejdou, ale stejně bys měl raději mlčet.
      Re: Horoškola 201615.03.2016
A ze se tu s nabidkama pod timhle "reklamnim" dotazem roztrhl pytel, co?
Potencion
       Re: Horoškola 201615.03.2016
No tak vzhledem k tomu, že pracuji v oboru a je celkem běžné, že si firmy za podobné příspěvky platí
        Re: Horoškola 201615.03.2016
Kapitalismus zasrany! Za komancu bys sel k lopate! :D
        Re: Horoškola 201615.03.2016
Tak jestli vse delas stejne kvalitne jako si z meho prispevku urcil, ze na to skacu, tak to potes ko
         Re: Horoškola 201615.03.2016
Víš, co mne uklidňuje? Že nejsem zaměstnaný, ale živí mne realizace mých myšlenek a mých nápadů. A ž
          Re: Horoškola 201615.03.2016
A proc to sem pises???
           Re: Horoškola 201615.03.2016
Měl jsem pocit, že se mne tu někdo snaží poučovat o tom, jak efektivně dělat na webu reklamu :-)
            Re: Horoškola 201616.03.2016
Uz odsud kurva vypadni ty kokote!
             Re: Horoškola 201616.03.2016
Tady je to samý ochotný pomahač. Jeden se mi snaží vysvětlovat co kdo svým příspěvkem myslel, druhý
      Re: Horoškola 201615.03.2016
Hele a ty zase asi neumis cist, ze jo? Honza tam napsal ze nema namysli "kurzy" a bez podr
       Re: Horoškola 201615.03.2016
Děkuji za vysvětlení co kdo čím myslel. Když vidím, jak tady kdo myslí, nedivím se, že svaz je tam,
        Re: Horoškola 201616.03.2016
Hele vis co, bez si radsi honit nad tvyma prosperujicima spolecnostma. Jednak nejsem clen CHS a pak
         Re: Horoškola 201616.03.2016
No jo, chápu. S těmi tvými sluníčkovskými bláboly se s komercí asi vyrovnáváš špatně. Není nad oboha
          Re: Horoškola 201616.03.2016
No jo, aby ses neposral... Hele mne je u prdele ze nekdo dela komercni kurzy a ma z toho prachy, tak
           Re: Horoškola 201616.03.2016
Když si to myslíš, tak vyvracet ti to nebudu :-)
            Re: Horoškola 201616.03.2016
Můžu se zeptat, co člověku takhle přináší diskuse v prostředí, kde si o něm všichni myslí, že je kok
             Re: Horoškola 201616.03.2016
Na to ti odpovědět mohu celkem jednoduše. Vadí mi, když se z něčeho dělá něco, co tím vůbec není. Ch
              Re: Horoškola 201616.03.2016
Zase ty? Ach jo.
               Re: Horoškola 201616.03.2016
To byl povzdech nad čím? Ty mi položíš jasnou otázku a pak vzdycháš nad tím, že na ní odpovím? Nediv
                Re: Horoškola 201616.03.2016
Taky si myslím, že si kokot. Možná by stálo za to udělat anketu na Lezci, kolik lidí si to myslí, tř
                Re: Horoškola 201616.03.2016
To byl povzdech nad tím, že tady krmím trolla (ačkoliv jsem před tím v jiným vláknu varoval) a se kt
                 Re: Horoškola 201617.03.2016
To je parádní sledovat, jak jeden nudící se troll se spoustou volnýho času dokáže (i díky anonymitě)
                  Re: Horoškola 201617.03.2016
No ale nemůžeš popřít, že na tom máte velký podíl i vy. Já napíšu svůj názor a vy máte potřebu tu vy
                   Re: Horoškola 201617.03.2016
"...klidně i pravdu..." :-)
"...z dlouhodobého hlediska..." - napsal ten,
                    Re: Horoškola 201617.03.2016
Nemyslím si. Když lidi nepřestávají reagovat na Turka, nepřestanou ani na mě :-) Pitomců je tu stále
                     Re: Horoškola 201617.03.2016
Děkuju za titul :)
A - zkus to. Schválně.
Pomůžeš i nám, slabším duchem. Třeba já se k
                      Re: Horoškola 201617.03.2016
V diskusi s nekonvencnim inteligentem rikam howgh, cimz myslim, ze se vzduch celkem procisti, pac ac
              Re: Horoškola 201616.03.2016
Jses ... blabolama diskuse o cemkoliv. Dej si nejaky nick, zprehlednis tim dikuse a tve orispevky bu
               Re: Horoškola 201616.03.2016
Jak s tím souvisí podpis pod příspěvkem? Jestli je příspěvěk blbý, tak ho můžeš ignorovat od kohoko
                Re: Horoškola 201616.03.2016
Jde mu o to, aby dopredu vedel co necist a cim neztracet cas. Ja toho treba vyuzivam u prispevku Kub
                 Re: Horoškola 201617.03.2016
:-)
      Re: Horoškola 201615.03.2016
Celá diskuse se od počátku točí ohledně postu tazatelky, která se ptá na horoškolu, kde získá kamará
       Re: Horoškola 201615.03.2016
Že se tady těch linků na konkrétní horoškoly zatim sešlo, co? Pořadatel těch tajemnejch kurzů bude m
        Re: Horoškola 201615.03.2016
:), reklama, ta se musi budovat pomalu a rozvazne.
        Re: Horoškola 201615.03.2016
A co čekáš po tomto úvodu? Ale koukám, že vysvětlovat cokoliv je zbytečné :-)
         Re: Horoškola 201615.03.2016
Jeeeje, tak ukaz nejakou takovou kampan, ktera tu mela uvod jiny.. A na jakou z tech hromad nasich h
          Re: Horoškola 201615.03.2016
Ale přesto tu podobné věci existují. Dokázat to nemohu, neb nechci ukazovat konkrétně. Považuji to z
           Re: Horoškola 201615.03.2016
:) Radno mluvit. Fascinuji me ty zavery, ktere tu vyvozujes na zaklade niceho a jeste jsi schopny ty
            Re: Horoškola 201615.03.2016
Tak věcí se tady již zkritizovalo opravdu hodně. Ale na žádný výrobek nebo službu tu ode mne nikdy n
             Re: Horoškola 201616.03.2016
To si jen myslis :).
Nebyly to ty veci, z kterych si vsichni delali prdel a jak koukam, nekd
 Re: Horoškola 201615.03.2016
nahoď míry a věk a uvidíš jak se nabídky po hrnou, teda pokud nebudou odstrašující :)
 Re: Horoškola 201615.03.2016
svapu neboj, v horooddílech nejsou takoví blbci jako ti exoti tu na webu..:)
 Re: Horoškola 201615.03.2016
Ahoj, tady se podivej http://

 dálnice15.03.2016
Ahoj, je potřeba švýcarská dálniční známka do Chironica? šýcarská, rakouská týdenní asi určitě, a poplatky v německu? Podle webu ano, jinak se tam jede asi 13-14hod. Zajímají mě vaše zkušenosti. děkuji Honza
 Re: dálnice15.03.2016
Staci ti svycarska. Rakouska znamka ti usetri max. 20 minut, v Nemecku se neplati nic.

 hudy skipass14.03.2016
čau, nevíte někdo, jak je to s hudy skipasem, může jet někdo jiný, než ten, na koho je aktivovaný přes net? Jestli to kontrolují u kasy podle občanky nebo tak ...
Díky

 Black Canyon - Colorado13.03.2016
Ahoj. Máte někdo zkušenosti z Black Canyon v Coloradu? Budu vděčný za info. Tady je jen jeden článek, google je docela sdílný, ale přeci jen zkušenosti přivítám. Ubytování, přístup, koupět průvodce? Jedovatý kytky, klíšťata apod.? Díky
 Re: Black Canyon - Colorado14.03.2016
Ahoj. Dost záleží co chcete lézt a z jaký strany. Je to dost divočina- jak vlastní území tak i lezen
  Re: Black Canyon - Colorado14.03.2016
Colorado je nej stát na lezení v USA hned po Kalifornii :)
   Re: Black Canyon - Colorado14.03.2016
Lezl jsem tam tak před 15 lety a byla to fakt divočina je to hodně dlouhy a dost nepřístupný a oprav
   Re: Black Canyon - Colorado14.03.2016
a Kalifornie hned po Utahu
  Re: Black Canyon - Colorado16.03.2016
Děkuji za informace, stejné byly v dokumentu First Ascent. Ještě mám dotaz - je v kaňonu pitná voda?
   Re: Black Canyon - Colorado21.03.2016
Řeka studená asi jako Verdon, ale jde to. Brali jsme z nějakého potoka, nepamatuju přesně, bylo to p

 ochranáři krkonoše12.03.2016
Zdar,
máte nějaké zkušenosti, nejlépe osobní, s činností ochranářů v KRNAP? Především vzhledem k provozování skialpinismu. Situace ve všední dny versus víkend?
Rizikové a jistější oblasti? O povolených  trasách vím..

Díky
 Re: ochranáři krkonoše12.03.2016
Jel jsem na běžkách ze sedla na Labskou boudu a šněroval jsem to podle cesty. Odchytla mě taková žáb
  Re: ochranáři krkonoše12.03.2016
Tetřívek v zimě na Pančavské louce?
   Re: ochranáři krkonoše12.03.2016
Ale jo, ty ptáci tam jsou:
   Re: ochranáři krkonoše13.03.2016
Jak jsem nakoupil, tak prodávam.
    Re: ochranáři krkonoše13.03.2016
Oprava - nejel jsem na Labskou, ale na Luční.
  Re: ochranáři krkonoše13.03.2016
Ženská část KRNAPu je trvale sexuálně frustrovaná. Jak jinak si vysvětlit, že s KRNAPákem-chlapem by
   Re: ochranáři krkonoše14.03.2016
Ty vole a ty máš se sebou jakej problém? Asi velkej chlapák, když nevymyslíš nic lepšího než snůšku
    Re: ochranáři krkonoše14.03.2016
Zkus se ještě podepsat, broučku. Jinak mám podobné zkušenosti jako koment výše, jen bych to napsal a
     Re: ochranáři krkonoše14.03.2016
Že máš ty samé zkušenosti ještě neznamená, že je chyba na druhé straně. Taky tu stejnou zkušenost mů
      Re: ochranáři krkonoše15.03.2016
podpis pořád nic??
       Re: ochranáři krkonoše15.03.2016
Podpis nemá v tomto případě žádnou hodnotu a důležitost, na významu a postatě příspěvku by nic nezmě
        Re: ochranáři krkonoše15.03.2016
Změnil by-mohl bych si třeba Tvůj "příspěvek" dát do kontextu s jinýma, co jsi psal v této
         Re: ochranáři krkonoše16.03.2016
No vidíš, a to je právě špatně. Při našem setkání bys byl již ovlivněn předchozí neosobní komunikací
       Re: ochranáři krkonoše15.03.2016
Komentáře jsou od různých lidí. Já nezpochybňuju blbý zkušenosti s ochranáři. Ale dotyčnej sám svou
     Re: ochranáři krkonoše15.03.2016
Jasně, protože Švejk je mnohem hodnotnější podpis než anonym...
      Re: ochranáři krkonoše15.03.2016
Je. Ze dvou důvodů. Jednak to zpřehledňuje jednotlivý vlákno, jednak nick Švejk občas na lezci disku
       Re: ochranáři krkonoše15.03.2016
Svejk tu nejak diskutuje? O tom nic nevim..
   Re: ochranáři krkonoše15.03.2016
Něco podobného jsem zažil v Jeseníkách. Borec hrozně důležitej, že nejdeme po značce a že by nám moh
    Re: ochranáři krkonoše15.03.2016
Zelení jsou represivní složka se vším negativním co k tomu patří (nebezpečí zneužívání pravomocí, pr
   Re: ochranáři krkonoše15.03.2016
Božee:D Švejk tu někomu asi šlápnul na kuří oko (že by nějaká zakomplexovaná krnapačka??) a ochránci
 Re: ochranáři krkonoše12.03.2016
Chceme si s kámošem pozítří zajet do Ádru, nemohl by mi někdo poradit nějaké klidné místo, kde mne n
  Re: ochranáři krkonoše13.03.2016
.............. ......... ./´¯/)
.............. ....... ,/¯..//
.....
   Re: ochranáři krkonoše13.03.2016
oprava
.............. ........../´´/)
.............. .......,/´..//
...........
  Re: ochranáři krkonoše13.03.2016
Nasrat, jed to Krkonos na skialpy!
   Re: ochranáři krkonoše13.03.2016
Ale já chci na písek a chci a chci a chci... mě je jedno, že se to nesmí. Prostě chci a chci.
    Re: ochranáři krkonoše13.03.2016
Doporučuji Džbán. Skvělej tvrdej matroš tam mokro nevadí.
    Re: ochranáři krkonoše14.03.2016
Tak běž na písek, já byl v zimě několikrát. Co ti v tom brání?
     Re: ochranáři krkonoše14.03.2016
Nic, jen jsem chtěl od zdejší komunity poradit, kdy je nejmenší pravděpodobnost, že narazím na ochra
      Re: ochranáři krkonoše14.03.2016
Na Jižních věžích na Křížovém vrchu se může myslím lézt i v zimě, pokud není mokro, ale nevim jestli
       Re: ochranáři krkonoše15.03.2016
Asi půjdeme na Suché skály, zkusíme Sokolí stezku. Ale nikomu ani muk.
      Re: ochranáři krkonoše15.03.2016
Maloskalsko: Panteon, Suché skály...
       Re: ochranáři krkonoše15.03.2016
Pochopitelně bez MG
 Re: ochranáři krkonoše14.03.2016
většina "ochranářů" z krnapu (a nejen tam) je zcela příčetná a normální. jsou schopni v je
  Re: ochranáři krkonoše14.03.2016
Zlatá slova. Tesat do pískovce :-)
  Re: ochranáři krkonoše14.03.2016
Bacha, někdo jde! Ty vole to sou zeleny. Mizime. Ty vole zapomněl jsem tam srajtofli.....pokrac. pří
  Re: ochranáři krkonoše14.03.2016
myslíš Lukáši, že i ty ohně u Zvonu partičky kolem Rapela jsou něco neškodného a že by se fotky měly
   Re: ochranáři krkonoše15.03.2016
odkaz mi nefunguje. ale jestli je otázka položená tak, že když někdo někde pod zvonem dělá vatru a s
   Re: ochranáři krkonoše15.03.2016
Hm. (Mně to teď funguje.) Je to malej ohníček na celkem skousnutelným místě; teda od toho stromu by
    Re: ochranáři krkonoše15.03.2016
Spíš si myslím, že by to neskousli, protože to je uvnitř NPR a navíc na místě, kam zavítá legálně i
   Re: ochranáři krkonoše15.03.2016
Především mi uniká smysl tohohle tvýho komentu. Přebral ti holku? TOHLE neskousávám.(Nepředpokládám,
 Re: ochranáři krkonoše16.03.2016
O skialpech v Krkonosisch se tu napsaly uz stohy, ale me momentalne vice desi kvantum stop od snezny
  Re: ochranáři krkonoše16.03.2016
O tech skutrech jsem minuly tyden mluvil s jednim ochranarem na Labsky (musim rict ze byl fakt v poh
   Re: ochranáři krkonoše16.03.2016
jo, říkáš to dost správně, stavěj se v každý boudě na pivo, tedy všichni vo nich ví. tak pokud ty bo
   Re: ochranáři krkonoše16.03.2016
jo, říkáš to dost správně, stavěj se v každý boudě na pivo, tedy všichni vo nich ví. tak pokud ty bo
    Re: ochranáři krkonoše16.03.2016
ehm, nejen zbohatlíci a nejen z Prahy. strejda gůgl mi na pár ťuknutí vyhodí nějaký ty místní půjčov
     Re: ochranáři krkonoše16.03.2016
si děláte marný iluze, většina obsluh na boudách jsou lidi co za celou zimu nedošli dál jak 100m od
      Re: ochranáři krkonoše16.03.2016
..ach ta čeština :)

 Obal na lano12.03.2016
Zdarec panové a dámy, doporučíte mi někdo dobrý obal na lano co něco vydrží a bude za rozumný peníz? Díky všem za podnětné příspěvky. R.
 Re: Obal na lano12.03.2016
taška z Ikey?
  Re: Obal na lano12.03.2016
přesně, nejlepší na lano:)
   Re: Obal na lano12.03.2016
Používám ten z decathlonu a taky ujde

 Labak - jde to?12.03.2016
Ahoj, byli jste ted nekdy nekdo v Labaku? Jde tam lezt nebo je to jeste mokry?
 Re: Labak - jde to?12.03.2016
Jak co. Kolmý na vzduchu a třeba na slunci docela dobrý, severní strana v kombinaci s trochou mechu
  Re: Labak - jde to?12.03.2016
Díky moc! Vyrazíme na zkoušku, při nejhorším se jen projdem :)

 Srbsko11.03.2016
Ahoj, nevíte někdo jak je to s lezením na Srbsku, vzhledem k padajícímu kamení z červených převisů? Konkrétně se mi jedná, jestli není zakázáno lézt třeba na Bláže a tak.

Adam
 Re: Srbsko11.03.2016
Je zavřená cyklostezka,což stejně nikdo nedodržuje a dodržovat nebude,takže myslím že bych byl v kli
  Re: Srbsko11.03.2016
dnes jsme byli i v cervenejch, takze pro lezce asi zadna zmena, btw leva cast blaziny je mokra

 Hakovacky - druholezec10.03.2016
Ahoj,
zrovna jsem premyslel nad tim, jakym zpusobem druholezec "doleza" tezke delky nebo hakovacky za prvolezcem v pripade ze lezou s dvojcaty a za predpokladu ze druholezec pouziva nejaky ascender (Jumar...). Co jsem tak pochytil odsud <
 Re: Hakovacky - druholezec10.03.2016
1) Pokud jsi schopný hákovat (tzn. že se držíš těch udělátek, co používal prvolezec), tak lezeš po u
  Re: Hakovacky - druholezec10.03.2016
nebo se batoh přiváže na dlouhou repku a buď ho vytáhne prvolezec, nebo pak nahoře oba společně ...
  Re: Hakovacky - druholezec10.03.2016
S tím baťohem na druhým prameni - to mi přijde i jako dobrá taktika do "těžších" nehákovac
   Re: Hakovacky - druholezec11.03.2016
Lepší, když batoh jeden tahá nahoře a druhý mu pomáhá zespoda třeba odtahováním batohu od skály. V n
    Re: Hakovacky - druholezec11.03.2016
Akorát tlačením báglu si druholezec zkazí ev. volnej přelez.
  Re: Hakovacky - druholezec11.03.2016
OK, dik. Na echt hakovacku se zatim nechystam, ale obcas po mne neni muj druholezec schopen prelezt
   Re: Hakovacky - druholezec11.03.2016
Na to nepotřebuje jumar, ale úplně stačí prusiky.
   Re: Hakovacky - druholezec11.03.2016
no, to je takovej základní koncepční rozdíl mezi jeskyňařením, vejškovejma pracema a podobně na jedn
    Re: Hakovacky - druholezec11.03.2016
jo, a u vícedélkové věci (která není augerechnet plezýrová přímá linie nejtů po dvou metrech v kompa
     Re: Hakovacky - druholezec11.03.2016
Další varianta je lézt na dvou lanech - jednoduchym a polovičnim. Pokud příliš nehrozí padající kame

1   ...   300   301   302   303   304   305   306   307   308   309   310   311   312   313   314   315   316   317   318   319   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Horoškola 2016
Ahoj, obracím se na zkušenější o radu. Nevíte náhodou, kde od letoška v Praze nebo v okolí Prahy otevírají" horoškolu pro začátečníky? Dost mě tahle záliba fascinuje, chtěla bych jí zkusit, nicméně se mi nechce platit pouze běžný kurz, ráda bych totiž skrze nový koníček poznala i nové lidi, kamarády...první rada z Vaší strany je asi Google, ale tam jsem nic pořádně nenašla (anebo si pro oči nevidím:D) - pouze nějakou horoškolu pro pokročilé a pak další dvě, které jsou rozjeté již od podzimu a zatím se na vypsání dalšího ročníku netváří (což chápu). Budu proto vděčná za jakýkoli tip na dobrou horoškolu, i kdyby třebas na podzim začínala! Vďaka!:)
svapu15:08:12 15.03.2016
odpovědět 
 Re: Horoškola 2016
napiš zde svůj e-mail, pošlu tip soukromě
15:13:42 15.03.2016
odpovědět 
  Re: Horoškola 2016
lucnempra@gmail.com

děkuju moc!:)
svapu15:27:41 15.03.2016
odpovědět 
 Re: Horoškola 2016
Jsem jediný, komu to připadá jako nejapný pokus o reklamu? Hezky a chytlavě vypsané požadavky a důvody, k tomu by někdo mohl v diskuzi napsat odkaz na něco, co je přesně splňuje a s čím má zaručeně dobrou zkušenost. Ach jo...
15:19:54 15.03.2016
odpovědět 
  Re: Horoškola 2016
Pleteš se. Je to opravdu tak, jak to stojí v textu, jen nemám žádný "horokámoše, tak kde se zeptat jinde?
svapu15:28:56 15.03.2016
odpovědět 
   Re: Horoškola 2016
No tak jestli jsi ten text myslela opravdu vážně, tak je ta absence kámošů celkem uvěřitelná a pochopitelná.
16:18:19 15.03.2016
odpovědět 
  Re: Horoškola 2016
No to se mi zdá trochu přitažený za vlasy - oddílový horoškoly z toho nemaj zas takovej vejvar, aby kvůli tomu někdo rozjížděl takovouhle kampaň.
honza15:56:45 15.03.2016
odpovědět 
   Re: Horoškola 2016
No tak jednak nevíš, na jakého pořadatele zde byla očekávaná odpověď a kolik si bude účtovat a kolik lidí by projevilo zájem, a jednak nemusí jít přímo o vývar, stačí naplnění kurzů pro hluché období.
16:20:13 15.03.2016
odpovědět 
    Re: Horoškola 2016
Hluchý období? Tak oddílový horoškoly maj hluchý období po většinu roku - zaplaťpámbů. Nevidim důvod, proč by takový období měly něčím vyplňovat (o kurzech se zde nebavíme, jen pro upřesnění).
honza16:29:39 15.03.2016
odpovědět 
     Re: Horoškola 2016
Promiň, ale nevíš, o čem mluvíš. Oddílová horoškola asi nikoho nezajímá. Ale "normálních" horoškol, které například pořádají za 2500-3500 víkendové horoškoly, je opravdu hodně. A když ty kurzy dělají od května do září každý víkend, je to byznys opravdu slušný. A nijak se netýká oddílů, pořádají to klidně i cestovní kanceláře a různé "adrenalinovné" agentury.

Takže klídek. A jestli pro tebe není vejvar mít každý víkend 5-10 lidí za 3000, ve kterých navíc není ani zahrnuto ubytování nebo strava, tak to jsi asi dost slušně za vodou. V každém případě, každé doporučení a reklama kdekoliv, i kdyby přinesla jen pár lidí, reprezentuje hezkých pár tisíc.
16:52:43 15.03.2016
odpovědět 
      Re: Horoškola 2016
Jsi paranoidní. To sice neznamená, že po tobě nejdou, ale stejně bys měl raději mlčet.
Pan Pavel II17:03:49 15.03.2016
odpovědět 
      Re: Horoškola 2016
A ze se tu s nabidkama pod timhle "reklamnim" dotazem roztrhl pytel, co?
Potencionalni reklamu v diskuzi, kterou za 2 dny uz ani nedoves na lezci najit a kde ti kdokoliv na reklamni chvalu muze prispet stejne hodnotnou ne-chvalou nebo, kde se ti objevi vice zajimavejsich nabidek od konkurence...? Marketingovy tah hodny mistra.
17:35:46 15.03.2016
odpovědět 
       Re: Horoškola 2016
No tak vzhledem k tomu, že pracuji v oboru a je celkem běžné, že si firmy za podobné příspěvky platí (brigádníky, jejichž pracovní náplní je psaní recenzí a příspěvků do diskuzí, platí se podle zvýšení návštěvnosti nebo objemu text, neplést s copywritingem), si dovolím tvrdit, že ano, že to smysl má. I kdyby z toho byl jeden člověk, jsou to 3000. A když se to spojí s budováním obecného povědomí, tak to je jeden příspěvěk zde, druhý jinde, sem tam recenze. Velmi levný a účinný nástroj u podobných produktů. A jak je na tvém příspěvku vidět, lidi na to skáčou stále. Což je dobře, částečně to živí i mne :-)
17:46:25 15.03.2016
odpovědět 
        Re: Horoškola 2016
Kapitalismus zasrany! Za komancu bys sel k lopate! :D
18:16:26 15.03.2016
odpovědět 
        Re: Horoškola 2016
Tak jestli vse delas stejne kvalitne jako si z meho prispevku urcil, ze na to skacu, tak to potes koste... :/
Kdyz si projdes vsechny podobne diskuze, ktere se tu v minulosti objevily, vetsinou se tu ve finale nakydalo vice spiny a vznikl z toho akorat balast, kde spise mel clovek jasno, ze zadnou zminenou znacku radeji nekoupi. Jestli toto je tva strategie, tak bych mozna zacal hledat nove misto :). Jasne negativni reklama, taky reklama, ale jak kde a jak kdy. Jde o to, zda tim vygenorovany proklik webu vygeneruje vice penez nez je na nej investovano.
Pokud ti stoji za to vyplacat nekolik hodin vytvarenim diskuzni reklamy tu na lezci, kde to zmizi v zapomneni a balastu negativnich prispevku, ci prispevku konkurence, tak prosim.. Ale ver, ze jsou mnohem dumylsnejsi a efektivnejsi zpusoby jak vyplytvat lidske zdroje na reklamu.
19:06:31 15.03.2016
odpovědět 
         Re: Horoškola 2016
Víš, co mne uklidňuje? Že nejsem zaměstnaný, ale živí mne realizace mých myšlenek a mých nápadů. A živí mne to velmi dobře, takže názor mít můžeš jaký chceš, ale protože mi všechny mé společnosti prosperují, dovolím si tě ignorovat a i nadále se řídit tím, co si myslím. V naprosté většině případů se to ukazuje jako správné :-)
20:16:27 15.03.2016
odpovědět 
          Re: Horoškola 2016
A proc to sem pises???
21:05:35 15.03.2016
odpovědět 
           Re: Horoškola 2016
Měl jsem pocit, že se mne tu někdo snaží poučovat o tom, jak efektivně dělat na webu reklamu :-)
21:54:27 15.03.2016
odpovědět 
            Re: Horoškola 2016
Uz odsud kurva vypadni ty kokote!
10:47:59 16.03.2016
odpovědět 
             Re: Horoškola 2016
Tady je to samý ochotný pomahač. Jeden se mi snaží vysvětlovat co kdo svým příspěvkem myslel, druhý se mi snaží říkat co mám dělat... Ti lezci, to musí být super parta. Já se snad do nějaké horoškoly přihlásím také, moc bych si přál mít hodně podobných kamarádů :-)
11:34:10 16.03.2016
odpovědět 
      Re: Horoškola 2016
Hele a ty zase asi neumis cist, ze jo? Honza tam napsal ze nema namysli "kurzy" a bez podrobnejsi specifikace je asi jasne ze tim myslel prave to co popisujes (tim spis, kdyz pises ze to nemusi nutne organizovat oddil, ale klidne treba cestovka). Honza bezpochyby myslel typ horoskoly, kde se plati vicemene pakatel za par prednasek (o metodice a bezpecnosti) a potom nekolik lezeckych dnu se zkusenymi cleny oddilu (zemerne nepisu instruktory, protoze vetsina z nich treba nemusi mit instruktorskou licenci). Nejdriv trening na umelce, pak nejake sportovky, pak vikend tradicniho lezeni po vlastnim a nakonec vikend na pisku. Nikdo z "instruktoru" to v tomhle pripade nedela pro nejaky vejvar nebo jak to nazyvas. Maximalne se jim ze zaplacenych prispevku vrati naklady na cestu ke skalam a i kdyby ne, tak by je to asi netankovalo. A proc to teda delaji(delame)? Jeden z duvodu je treba obohaceni clenske zakladny o nove aktivni cleny, kamarady a mozna budouci horolezce. A pokud se nepletu, tak ta horoskola, kde se pozaduji mirne pokrocili ucastnici je nase. To nove rozhodnuti, ze se nebudou moct do horoskoly hlasit uplni zacatecnici ma sve dobre opodstatneni po nekolika minulych zkusenostech a prave proto ze nejsme zadna organizace, ktera zprostredkuje vikendove zazitkove zajezdy za 3 litry nebo organizace, ktera trenuje budouci viteze svetovych poharu ve sportovnim lezeni.
Radek17:53:35 15.03.2016
odpovědět 
       Re: Horoškola 2016
Děkuji za vysvětlení co kdo čím myslel. Když vidím, jak tady kdo myslí, nedivím se, že svaz je tam, kde je.
20:22:31 15.03.2016
odpovědět 
        Re: Horoškola 2016
Hele vis co, bez si radsi honit nad tvyma prosperujicima spolecnostma. Jednak nejsem clen CHS a pak uz me zacinas srat.
Radek10:43:58 16.03.2016
odpovědět 
         Re: Horoškola 2016
No jo, chápu. S těmi tvými sluníčkovskými bláboly se s komercí asi vyrovnáváš špatně. Není nad obohacování členské základny o nové kamarády :-) No nic, tebe asi seru, mě se zase z tobě podobných podobných lidí chce zvracet. Takže jeden si nevybere :-)
11:32:08 16.03.2016
odpovědět 
          Re: Horoškola 2016
No jo, aby ses neposral... Hele mne je u prdele ze nekdo dela komercni kurzy a ma z toho prachy, takze se ani s nicim nemusim vyrovnavat. To ty jsi tady zacal strasit s tim, ze tohle bude reklamni kampan na komercni kurz a pak jsi se tu zacal chvastat jak jsi v reklame dobrej. Beztak si jeden z organizatoru nejakeho komercniho zazitkoveho kurzu a sere te ze normalni horoskoly ti prebiraji potencionalni zakazniky.
Radek12:26:34 16.03.2016
odpovědět 
           Re: Horoškola 2016
Když si to myslíš, tak vyvracet ti to nebudu :-)
12:43:43 16.03.2016
odpovědět 
            Re: Horoškola 2016
Můžu se zeptat, co člověku takhle přináší diskuse v prostředí, kde si o něm všichni myslí, že je kokot? Resp. takhle: diskusí, kdy si o tobě všichni myslí, že jsi kokot, musíš mít ve svý branži dost jen při prodeji svejch služeb (aspoň já takovej dojem obvykle při jednání s lidmi z Tvý branže mám, nebo přesněji - mám dojem, že si dělají kozy, nebo že dělají kokota ze mě). Ale tady se exponuješ zdarma, ne? Je to nějaká forma sebemrskačství?
honza13:22:51 16.03.2016
odpovědět 
             Re: Horoškola 2016
Na to ti odpovědět mohu celkem jednoduše. Vadí mi, když se z něčeho dělá něco, co tím vůbec není. Chápu, že jsem za kokota, na druhou stranu, Lezec se chlubí návštěvností v řádech tisíců lidí denně, a to, že jsem kokot, mi tu napíše kolik lidí? Dva, tři? To není špatné, ne? Nikdy se nikdo nezavděčí všem. No a když tu tak čtu některé příspěvky, které se snaží čtenářskou obcí manipulovat a nebo předkládat návštěvníkům poněkud lezecky zdeformovaný obraz, nelíbí se mi to. Nemám rád, když si nějaká komunita vyhrazuje právo rozhodovat o tom, co je dobře a co ne, a tím ospravedlňuje třeba porušování zákona nebo trvání na určitých pravidlech, které nemají žádný pevný základ. Takže dokud tu nebudou příspěvky objektivní, budu se k nim vyjadřovat. Bez ohledu na to, že se to některým nebude líbit a budou mne nazývat kokotem.
13:50:38 16.03.2016
odpovědět 
              Re: Horoškola 2016
Zase ty? Ach jo.
honza14:18:09 16.03.2016
odpovědět 
               Re: Horoškola 2016
To byl povzdech nad čím? Ty mi položíš jasnou otázku a pak vzdycháš nad tím, že na ní odpovím? Nedivím se, že máš problémy s pochopením mého přístupu. Zřejmě uvažuješ nějak úplně jinak, než je obvyklé...
14:30:41 16.03.2016
odpovědět 
                Re: Horoškola 2016
Taky si myslím, že si kokot. Možná by stálo za to udělat anketu na Lezci, kolik lidí si to myslí, třeba by tě to přimělo jít trollovat třeba na idnes. Tam je takových postižených docela dost.
Došlík14:48:02 16.03.2016
odpovědět 
                Re: Horoškola 2016
To byl povzdech nad tím, že tady krmím trolla (ačkoliv jsem před tím v jiným vláknu varoval) a se kterým bych rozhodně neztrácel čas, kdybych tušil, že je to jeden a týž troll. Hele, pokud se ti nechce vymejšlet nick, nechceš se podepisovat právě třeba jako "troll"? Je to krátký a myslím, že tenhle nick moc diskutérů zatím nepoužívá.
honza16:25:14 16.03.2016
odpovědět 
                 Re: Horoškola 2016
To je parádní sledovat, jak jeden nudící se troll se spoustou volnýho času dokáže (i díky anonymitě) zamořit celej web.
P.08:51:09 17.03.2016
odpovědět 
                  Re: Horoškola 2016
No ale nemůžeš popřít, že na tom máte velký podíl i vy. Já napíšu svůj názor a vy máte potřebu tu vysvětlovat, jak je špatný. Takže já napíšu jeden příspěvek a vy okolo něj spustíte lavinu nářků a urážek. A to jen proto, že můj názor je klidně i pravdivý, jen se vám nelíbí nebo nezapadá do vašeho vysněného světa ideální lezecké komunity. Z mého pohledu tu bludy a nesmysly často šíříte vy. Chápu, že se vám nelíbím, ovšem smutné je, že se má slova často z dlohodobého hlediska ukzáala jako pravdivá, a co někdo říkal, že je nesmysl, se nakonec stalo. Já za to nemohu, že většina lidí si nevidí dál, než na špičku nosu, a nejsou schopni vidět věci v širším kontextu a domyslet všechny důsledky.
12:49:47 17.03.2016
odpovědět 
                   Re: Horoškola 2016
"...klidně i pravdu..." :-)
"...z dlouhodobého hlediska..." - napsal ten, který napsal jinde v souvislosti s upravováním skály, že jediný argument, který lze brát v potaz, je, že lidem se to líbí (a myslel tím zjevně "lidem právě teď a tady", protože jinak by jeho reakce na tom místě nedávala smysl).
(Jinak já osobně ho registruju možná rok dva - dlouhodobé hledisko ???)
"Já za to nemohu, že většina lidí si nevidí dál, než na špičku nosu, a nejsou schopni vidět věci v širším kontextu a domyslet všechny důsledky" - buď zase jenom smajlík, anebo poznámka, že to občas vypadá, že jenom rád provokuješ, ale občas taky tak, že si zakládáš na tom, jak jsi "nekonvenčně inteligentní", ale tomu zase tak úplně neodpovídá ta potřeba ukazovat to pořád dokola na lezci, i opakované točení se v kruhu a neschopnost akceptovat pádné argumenty druhých.
Zkus se pár týdnů důsledně podepisovat stejným nickem. Uvidíme, jak to s aktivitou ostatních kolem tvých příspěvků bude potom. Vyprovokovat reakce nějakou "originální nehorázností" není nic zas tak složitého. Ale odhaduju, že když tě hned identifikuje nick, hodně lidí si reakci rozmyslí.
P.15:30:34 17.03.2016
odpovědět 
                    Re: Horoškola 2016
Nemyslím si. Když lidi nepřestávají reagovat na Turka, nepřestanou ani na mě :-) Pitomců je tu stále dost :-)
17:08:59 17.03.2016
odpovědět 
                     Re: Horoškola 2016
Děkuju za titul :)
A - zkus to. Schválně.
Pomůžeš i nám, slabším duchem. Třeba já se každou chvíli zadrhnu a nevím kdo je kdo, kdo na koho reaguje a jestli je to ten stejnej nebo nějakej jinej... Mám na to už moc malou kapacitu a výkon.
K těm názorům a identitě. Názory nejsou jenom izolované výkřiky, ale konkrétní smysl jim dává nějaký širší kontext, názorovej profil - a ten ta identita reprezentuje.
Často se tady vytahujou různý teze. Abychom si nemuseli všechno kolem těch izolovaných tezí složitě dovysvětlovávat, je užitečná nějaká identita, která určitou tezi díky podpisu přiřadí k jiným tezím a to už skládá smysluplnej celek. V praxi to funguje, aspoň u lidí, kteří tu diskutují trochu víc (Lukas B, Kuba Turek, Bída, honza...). Teze, že to není potřeba, je zjednodušující, pracuje s nějakou (nereálnou) představou "anonymního" internetu plného izolovaných výkřiků a informací. To ale v praxi vypadá jinak.
P.18:09:16 17.03.2016
odpovědět 
                      Re: Horoškola 2016
V diskusi s nekonvencnim inteligentem rikam howgh, cimz myslim, ze se vzduch celkem procisti, pac ackoliv flegmatik tak na nej startuju na prvni nakopnuti, coz je otravny pro vsechny, pleveli to vlakna a clovek by taky mohl zkoncit u dr. Chocholouska. Ledaze bych se splet, ale ten rukopis je charakteristickej a musim uznat, ze nazory ma, malo platny, znacne konzistentni.
honza19:23:14 17.03.2016
odpovědět 
              Re: Horoškola 2016
Jses ... blabolama diskuse o cemkoliv. Dej si nejaky nick, zprehlednis tim dikuse a tve orispevky bude snazsi ignorovat. Nazdar bazar.
retez14:44:12 16.03.2016
odpovědět 
               Re: Horoškola 2016
Jak s tím souvisí podpis pod příspěvkem? Jestli je příspěvěk blbý, tak ho můžeš ignorovat od kohokoliv, ne? A pokud není a máš potřebu reagovat, tak snad tak uděláš bez ohledu na podpis :-)
17:56:52 16.03.2016
odpovědět 
                Re: Horoškola 2016
Jde mu o to, aby dopredu vedel co necist a cim neztracet cas. Ja toho treba vyuzivam u prispevku Kuby Turka.
18:09:14 16.03.2016
odpovědět 
                 Re: Horoškola 2016
:-)
Kuba Turek00:55:56 17.03.2016
odpovědět 
      Re: Horoškola 2016
Celá diskuse se od počátku točí ohledně postu tazatelky, která se ptá na horoškolu, kde získá kamarády. Komerční víkendový rychlokurzy s názvem horoškola, za který vysolíš dvojku až trojku a účastníci se po kurzu rozprchnou do všech světovejch stran - hmm... pravý místo pro hledání novejch kamarádů.. pan diskutér ráčí být myslivna.

Ovšem abych nebyl za kokota, co jen prázdně pindá a neporadí: pod linkem níže je seznam pražskejch oddílů s webovkama. Stačí webovky projít a oslovit ty oddíly, který je maj hezký a nabízej horoškolu. Jak se rozhodnout? Intuitivně (intuici maj ženský prej dobrou). Některý oddíly maj propracovanou strukturu horoškoly uveřejněnou na webu, včetně podmínek který když nesplníš, tak tě z oddílu hned vyperou. Pak jsou oddíly, z jejichž prezentace horoškol je znát určitá ležérnost. Pak jsou oddíly, o kterejch je známý, že hezká holka má dveře vždycky otevřený (dokonce některý to možná i natvrdo píšou na svým webu - teď nevim). Některý oddíly jsou velký - tam se dění někdy rozpadá na akce jednotlivejch menších skupinek kamarádů uvnitř oddílu. Malý oddíly jsou možná takový "soudržnější", resp. je to velikostně právě ta jedna skupinka. Taky lze na oddílovejch stránkách dohledat reporty z různejch akcí - to může bejt informativní. Fotoreport z posledního slanění (pravidelná chlastačka na konci roku) - důležitej zdroj informace o tom, jak se v tom kterým oddíle divoce kalí. Některý oddíly jsou generačně dost úzký - tj. může je tvořit skupina lidí, který si právě např. pořizujou rodiny a přestávaj v rámci oddílovýho života fungovat. Obecně kdo je orientovanej na pohodový polezení, má daleko širší výběr, než kdo je orientovanej na výkon. Pak je taky možnost zkusit kontaktovat i oddíly, který horoškolu vypsanou nemaj s tím, že máš zájem o lezení a je ti ten konkrétní oddíl z nějakýho důvodu sympatickej. Obecná obava oddílů je především taková, že horoškoláci považujou oddílovou horoškolu jen za "lacinej kurz" a investice úsilí do jejich výcviku tak přichází vniveč - zájemce, kterej hned ze začátku jasně řekne o co mu jde, je daleko spíš vítán, než anonymní horoškolák. Jinak samozřejmě oddílový horoškoly nejsou nezištná charita, ale zisk není měřen vydělanými penězi, ale takto získanými novými spolulezci.

Jo ještě - na webovkách ČHS se operuje s termínem "garantovaná horoškola" - to nic není, tím není vůbec potřeba se zabývat, je to převážně neškodné.

Jo, ten link:

tinyurl.com/jatrk4w

Hoře zdar
honza18:15:40 15.03.2016
odpovědět 
       Re: Horoškola 2016
Že se tady těch linků na konkrétní horoškoly zatim sešlo, co? Pořadatel těch tajemnejch kurzů bude mít asi silný marketingový oddělení, radost si takový lidi platit.
honza18:21:34 15.03.2016
odpovědět 
        Re: Horoškola 2016
:), reklama, ta se musi budovat pomalu a rozvazne.
19:10:46 15.03.2016
odpovědět 
        Re: Horoškola 2016
A co čekáš po tomto úvodu? Ale koukám, že vysvětlovat cokoliv je zbytečné :-)
20:18:26 15.03.2016
odpovědět 
         Re: Horoškola 2016
Jeeeje, tak ukaz nejakou takovou kampan, ktera tu mela uvod jiny.. A na jakou z tech hromad nasich horoskol tipujes, ze to mela byt reklama? :)
Jeden z prvnich prispevku vzdy je, ze to bude reklama a na konkretni rady se hned z nenadale vykyda tuna negativni kritiky a zkusenosti. Ja si tu na lezci nepamatuju diskuzi, ze by z ni nejaky vyrobek nebo firma vychazela kladne ci bez posmechu vsech (zrejme vyjma samotneho autora, ktery svym nepovedenym tahem prokazal firme medvedi sluzbu).
21:10:30 15.03.2016
odpovědět 
          Re: Horoškola 2016
Ale přesto tu podobné věci existují. Dokázat to nemohu, neb nechci ukazovat konkrétně. Považuji to za dobře odvedenou práci, nechci to autorům zpětně kazit. Ale právě to, že sis nevšiml, je ukázka, že to bylo udělané dobře :-)
21:57:13 15.03.2016
odpovědět 
           Re: Horoškola 2016
:) Radno mluvit. Fascinuji me ty zavery, ktere tu vyvozujes na zaklade niceho a jeste jsi schopny ty zavery na postavene na vode vykazovat jako fakt podepiracici uspesnou praci.
Ale jo, pokracuj. Aspon se nemusime bat, ze by nas reklama zde mohla nejak ovlivnit ke koupi nejakeho vyrobku ci preferenovani nejake znacky :D. Tedy pokud nejsi placen za budovani negativniho povedomi o vsech znackach a vsech vyrobcich.
23:09:26 15.03.2016
odpovědět 
            Re: Horoškola 2016
Tak věcí se tady již zkritizovalo opravdu hodně. Ale na žádný výrobek nebo službu tu ode mne nikdy negativní příspěvek ani názor nebyl.
23:22:31 15.03.2016
odpovědět 
             Re: Horoškola 2016
To si jen myslis :).
Nebyly to ty veci, z kterych si vsichni delali prdel a jak koukam, nekdo tu prdel bral zasvecene vazne a ziskal tim o mnoha vecech falesny pocit.

Na vyrobky a propagaci firem diskuzni formou treba jako hlouby dotaz a reakce na nej, tu byvaji JEN 2 typy reakci: 1. je to takova zoufalost, ze na to lidi ani moc nereaguji a nebo to jeste prizivuji tim, ze si z toho delaji prdel. 2. pod progaci neceho se objevi propagace dalsich x veci a nazorovy pelmel na vsechny tyto veci.
At si jedna nebo dva, moc bych se tim nechlubil.
17:43:39 16.03.2016
odpovědět 
 Re: Horoškola 2016
nahoď míry a věk a uvidíš jak se nabídky po hrnou, teda pokud nebudou odstrašující :)
HOH20:31:45 15.03.2016
odpovědět 
 Re: Horoškola 2016
svapu neboj, v horooddílech nejsou takoví blbci jako ti exoti tu na webu..:)
Honza 221:22:21 15.03.2016
odpovědět 
 Re: Horoškola 2016
Ahoj, tady se podivej http:// www.horosvaz.cz/clenstvi-v-chs/oddily-chs/?filter Cislo=&filterNazev=&filterOblast= Praha&filterMladez=---&filterWeb=--- projed si stranky jednotlivych oddilu a tam kde budou sympataci, tak jim napiš a nestrkej prachy do horoskoly. V oddile nenajdes kamose, ale většinou celou bandu ;) A kdyby si nikoho nenašla, napiš k nam do Plzně; )
 petr.vht22:17:37 15.03.2016
odpovědět 
 Foto dne:
kvalifikace
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192337)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Start und stop 4 Sankt Lorenz
Přeskok 2 Skály V Údolí Roklice
Zamotaná pouť V Skály V Údolí Roklice
Náhorní hrana II Údolí Loubenského Potoka
Turecký med VIIb Údolí Loubenského Potoka
Nově komentované:
Paní Kadrnožková VIIIb Prachov
Mandragora Hard 8A Rusava
Tancuj, Tancuj, Vykrúcaj VIIIa Adršpach
Záviš 7 Žleby
Přehmat 5+ Černá Skála U Přeštic

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Neuznat | Viva Master ! | AI slop |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (57)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (7)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1145 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1261 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1417 
 Neřeším to – lezu vše 
 1114 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi