Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 14.Novák 10787 15.Lebloch 10697 16.Pail 10603 Bouldry: 14.Vaňous 10103 15.Jungling 10075 16.Šípek 10075 Hory: 14.Chomová 3836 15.Dörfl 3442 16. 3376
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Kanzianiberg 21.03.2016 zdarec,
nemate nekdo poneti, jak to vypada na Kanzianibergu (Villach) po zime z hlediska vysychani skal? Rad bych tam jel pres Velikonoce, predpoved pocasi vypada v cajku. Napsal jsem taky na bergsteigen.at, ale zkousim to i tady. Diky moc. Adam
Kanzianiberg 21.03.2016 zdarec,
nemate nekdo poneti, jak to vypada na Kanzianibergu (Villach) po zime z hlediska vysychani skal? Rad bych tam jel pres Velikonoce, predpoved pocasi vypada v cajku. Napsal jsem taky na bergsteigen.at, ale zkousim to i tady. Diky moc. Adam
mokro ve skeletech 21.03.2016 Ahoj, mám otázku na majitele skeletů typu Asolo 8000, Scarpa Vega, Koflachy atd. Jak řešíte neodpařování vlhkosti z boty?
Byl jsem 3 dny na horách se spaním na winterraumu. První den přístup 800 metrů v merino ponožce. Na chatě jsem z boty vylil pá
  Re: mokro ve skeletech 21.03.2016 odpařovací bariera funguje (tedy pokud nenateče do bot a pokud se nebroucháme při stoprocentní vlhko
    Re: mokro ve skeletech 21.03.2016 Moje osobní zkušenosti: 1) Nohy se vždycky potí, vlhkost v botě vždycky zůstává. Zhoršuje se to když
  Re: mokro ve skeletech 21.03.2016 Jak píšou kuci nahoře, je v tom vlhko pořád. Přibalení několika párů ponožek do zásoby je nutnost. M
  Re: mokro ve skeletech 21.03.2016 hele, jestli z bot po 6 hodinách dokonce vyléváš vodu, tak buď:
1) nesedí návleky a s
    Re: mokro ve skeletech 21.03.2016 naopak, vada můžou bejt právě ty návleky. tradiční skelety odvětrávají sice blbě, ale furt vrchem do
  Re: mokro ve skeletech 21.03.2016 Už sice spoustu let ve skeletech nelezu-přešel jsem na kožené,ale Koflachy jsem používal hodně dlouh
  Re: mokro ve skeletech 21.03.2016 Ahoj, mokro v botech je teda fakt svinstvo, take jsem obcas premyslel co delam spatne. Sice nemam sk
  Re: mokro ve skeletech 21.03.2016 V návlecích nechodím, nohy se mi extrémně nepotí. Fakt zajímavé, mám Asola 8000. A není poprvé co se
    Re: mokro ve skeletech 21.03.2016 Ja chodim v kratkejch kalhotech a dlouhejch ponozkach. Kdyz jdu nahoru, tak mi zima neni. Vlhkost vz
  Re: mokro ve skeletech 22.03.2016 Zásadní chyba jsou ty merino ponožky. To je ten důvod. Merino zadržuje až 17% vody. Neschne to. O vz
  Re: mokro ve skeletech 22.03.2016 Měl sem Koflachy několik let, překvapivě v nich bývalo víc mokro v zimních Alpách, teploty hodně pod
  Re: mokro ve skeletech 22.03.2016 Nikdy jsem to nezkoušel, ale na netu je hodně článku o "potní bariéře". Nohu strčíš nejprv
    Re: mokro ve skeletech 25.03.2016 Výborný návod jak vyrobit plíseň ...
  Re: mokro ve skeletech 24.03.2016 použij dlouhé podkolenky. pot vytáhnou z boty nahoru a ven...
Fankenjura jaro 20.03.2016 Ahoj, chystáme se na Velikonoce do Jury. Poradil by někdo nějaké slunečné skalky, kde úplně nevymrzneme. Ideálně s dostatkem cest obtížností 6-7, pokud možno i s pár lehčími pro začínající.
Díky
  Re: Fankenjura jaro 20.03.2016 Všechny hodnotné informace najdeš na Frankenjura.com Pokud nechceš vymrznout a dobře si zalézt se z
  Re: Fankenjura jaro 20.03.2016 weisse wand jasna volba pro vas...
    Re: Fankenjura jaro 20.03.2016 ... a tisíc dalších
    Re: Fankenjura jaro 21.03.2016 Wajzíky bych nedoporučil. Je tam narváno i v normálním víkendu, jak tam asi bude o velikonocích.
      Re: Fankenjura jaro 21.03.2016 Ja myslel Weisse wand ne stein... skaly sou mezi mezi hirsbachem a hegendorfem priblizne. waiziki co
        Re: Frankenjura jaro 23.03.2016 stejně tam bude narváno
  Re: Fankenjura jaro 21.03.2016 Smim-li svou troskou prispet do mlyna:
Juru bych ted na Velikonoce moc nedoporucovala
    Re: Fankenjura jaro 22.03.2016 Tož díky.
Já bych jel taky raději do Arka nebo Finale, ale teď mi to nějak nevyšlo... Vím, že
      Re: Fankenjura jaro 22.03.2016 Velikonoce v Arcu nebo Finále? Tam by jel jen blázen, víš kolik tam bude lidí?
        Re: Fankenjura jaro 22.03.2016 To je pravda. Sam znám dost lidí, co tam jedou.
          Re: Fankenjura jaro 22.03.2016 Nojo, ale ty hordy Berlinanu (a Sasiku taky), co pojedou na Velikonoce do Jury, holt neznate ;).
            Re: Fankenjura jaro 22.03.2016 jj, jiznich sten je malo a pulka je zavrena kvuli foglum. (Roethelfels je zavrena jen mensi cast)
              Re: Fankenjura jaro 22.03.2016 O Velikonocích je lepší jet někam poblíž baráku, všude po Evropě je ukrutný nátřesk. Fanki, Fanki :-
                Re: Fankenjura jaro 22.03.2016 vzhledem k nátřesku ze strany německého a českého národa, které doplňují smrtonosná komanda polských
                Re: Fankenjura jaro 23.03.2016 jesteze uz jsem lezl :)
  Re: Fankenjura jaro 22.03.2016 Mě se líbil Breitenberg, byl jsem tam předloni v podobnou dobu (Velikonoce teda zrovna nebyly). Je t
Mařenka 19.03.2016 Poraďte mi nějakou dobře odjistitelnou cestu na Mařence. S vlastním jištěním teprve začínám, tak abych se hned ze začátku nezabil ...
  Re: Mařenka 20.03.2016 Komín 4, Jana 3 (vršek lámačka), Karlova 5, Odkaz velkého kormidelníka 7-
    Re: Mařenka 21.03.2016 Odkaz velkeho kormidelnika bych zrovna nedoporucoval.
Zato cestu, kterou bych doporucil jako
      Re: Mařenka 21.03.2016 Jeste dodam, ze to, ze je Pocernicka vyjistena neznamena, ze v ni obcas nezalozis. Dobra cesta na za
        Re: Mařenka 21.03.2016 počernická na Mařence ?! před pár lety sem lezl a celá první třetina byla knihovna.
Řež dokáž
  Re: Mařenka 20.03.2016 Obecně všechny cesty, u kterejch při pohledu zdola uvidíš nějakej nejt/bh, jsou relativně slušně jiš
  Re: Mařenka 20.03.2016 pokud si chces cestu odjistit tak zkus nejdrive na rozlezeni bobrovou sparu,karlovou,diretissimu, ne
  Re: Mařenka 21.03.2016 Díky! Máte tip třeba i na jinou klasickou oblast v okolí Prahy, kde by se dalo začít? Zatím jsem byl
    Re: Mařenka 21.03.2016 Řež - III. a IV. masiv. Na Mařeně je to tak že některý cesty vylezeš jen s presama, obvykle si semta
      Re: Mařenka 21.03.2016 Jenom upřesnění: Svatý Jan - stěna Pod Křížem, Trojúhelníková stěna a stěna Za Klášterem je povolená
        Re: Mařenka 21.03.2016 neni to povoleno od 1. cervence?
          Re: Mařenka 21.03.2016 Jo, promiň, je.
  Re: Mařenka 21.03.2016 Karlova je fajn, hlavne druha delka. Ale jeden neprijemny nicmene lehky krok je v 1. delce, skoro na
    Odkaz velkého kormidelníka 21.03.2016 Když to doporučuju, tak jsem to lezl, to dá rozum, ne? Kdysi jsme to hákovali, vytrhli jsme dvě skob
      Re: Odkaz velkého kormidelníka 21.03.2016 Asi nema cenu dohadovat se o klasifikaci. To je vec nazoru a oblasti. Na marence to je 7-, tak je to
        Re: Odkaz velkého kormidelníka 21.03.2016 To zase jako jo :-) To máš pravdu. Narážíme na inflační oblasti, že jo?
          Re: Odkaz velkého kormidelníka 21.03.2016 Nebo spis na to, ze nejspis doporucujes neco, co si nikdy pravdepodobne nelezl a ani moc nevis jake
            Skoro v každé normální diskusi se objeví prudič 21.03.2016 Video? Kuk? Fotečka na tamním odkazu? Kuk?
              Re: Skoro v každé normální diskusi se objeví prudič 21.03.2016 Tak jo, sorry. Tvejm prispevkum jsem si navykl nevenovat moc pozornosti a toto jsem prehledl (necetl
                Re: Skoro v každé normální diskusi se objeví prudič 21.03.2016 Kuk ještě jednou. A znova. Až porozumíš psanému textu, podívej se do zrcadla a řekni si: "Budu
                  Re: Skoro v každé normální diskusi se objeví prudič 21.03.2016 No je jasny, ze na takovy format jako ty nemam.. Kaju se. Divam se do zrcadla. Premyslim nad sebou,
                    Re: Skoro v každé normální diskusi se objeví prudič 21.03.2016 Hm, tohle ještě u Kuby neni tak zlý, mívá horší stavy...ale o tom v týhle diskuzi netřeba mluvit :-)
                    Re: Skoro v každé normální diskusi se objeví prudič 21.03.2016 Tak se vraťme k jádru věci, milí prudiči. Proč si konkrétně myslíte, že Kormidelník není vhodný na l
                      Re: Skoro v každé normální diskusi se objeví prudič 21.03.2016 Nejsem sice prudič, ale pokud si to dobře pamatuju, tak Kormidelník je přejištěnej, takže je vhodnej
                        Re: Skoro v každé normální diskusi se objeví prudič 21.03.2016 Proč to doporučuji: Mě tedy přijde, že pokud se trošku bojíš - což lze u začátečníka po vlastním oče
                      Re: Skoro v každé normální diskusi se objeví prudič 21.03.2016 Tak jsem se díval do průvodce od Jury Šplíchala a Gea (na obálce je vyfocenej Tvůj syn) a kormidelní
              Re: Skoro v každé normální diskusi se objeví prudič 21.03.2016 A ten prudič se jmenuje Kuba Turek?
Piramide Vincent skialp 19.03.2016 Ahoj, nevíte někdo pls jak je to se sjezdem na lyžích v oblasti MonteRosa z Punta Indren do Passo Salati a pak dolů do Alagna Valesia? Od PassoSalati je to už asi sjezdovka, ale nemůžu moc najít k tomu kousku z Indrenu na Salati, zda je to moc náročné na
  Re: Piramide Vincent skialp 21.03.2016 Nejel jsem tam, ale z Rif. Mantova bych jel na Gabiet a pak lanovkou na sedlo Salati. Z Punta Indren
    Re: Piramide Vincent skialp 23.03.2016 A proč si to teda myslíš, když jsi tam nebyl?
  Re: Nákupy USA 18.03.2016 Normalni obleceni se vyplati, kdyz narazis na nejaky outlet. Tam ty ceny padaji dost nizko. Teda asp
Boudering 17.03.2016 Zdravím.Chtěl bych se zeptat, zda se v okolí Českého ráje vyskytuje oblast, kde se dá boulderovat. Díky za odpovědi
Kalymnos 16.03.2016 Chystáme se letos na Kalymnos. Kdo jste tam byl - vyplatí se čekat na nějaké akční letenky třeba do srpna, září (chceme jet v říjnu), nebo je lepší zařídít je s předstihem?
A co ubytko, žádnej kemp jsem tam nenašla, s malým dítětem to na divoko moc
  Re: Kalymnos 16.03.2016 Na divoko se na Kalymnu spat ani nesmi. A ani tam k tomu nejsou moc podminky.
Ubytovani lze
    Re: Kalymnos 16.03.2016 Létá tam i Ryanair a Aegean, Smart wings naopak v říjnu už ne.
Ubytko si pořešíme předem, tip
    Re: Kalymnos 16.03.2016 Létá tam i Ryanair a Aegean, Smart wings naopak v říjnu už ne.
Ubytko si pořešíme předem, tip
      Re: Kalymnos 18.03.2016 Na kalymnosu jsem byl se ženou 3x a poslední výlet byl s ročním prckem. Lletos se chystáme taky, něk
        Re: Kalymnos 18.03.2016 z jakyho hlediska to neni uplne vhodne pro mimi?
          Re: Kalymnos 19.03.2016 protože tam ožralý češi dělaj často bordel do noci...
      Re: Kalymnos 18.03.2016 Letenky jsem vždy kupovali s předstihem.
      Re: Kalymnos 18.03.2016 Jo Panorimitis je strategicky, cenově - cena/výkon, nejlepší a není tam slyšet kravál z hospod.
    Re: Kalymnos 19.03.2016 Sice se na divoko spát nesmí, ale rozhodně bych netvrdil že k tomu nejsou podmínky nebo že se tak ne
  Re: Kalymnos 19.03.2016 Setkal jsem se s informací, že na podzim se už i po Kalymnosu potulovali zevlující "uprchlíci&q
    Re: Kalymnos 19.03.2016 Jak se tam objeví okamžitě je odsunout na Kos,takže je tam opravdu nepotkáš.Místní jsou dobře vědomi
      Re: Kalymnos 20.03.2016 Běženci zevlující, žebrající a kálející jsou docela hojně viděti ve straém městě na Kosu v okolí Hip
        Re: Kalymnos 20.03.2016 Aha, takze az na to zebrani jsou chovanim k nerozeznani od lezcu, hlavne tech, co tam spi na divoko.
        Re: Kalymnos 20.03.2016 loni v rojnu sem tam zadneho nevidel... a i kdyby tak oni se staraji o sebe a ne o tebe...
          Re: Kalymnos 21.03.2016 95% populace se stará o sebe
  Re: Kalymnos 19.03.2016 Díky všem za cenné rady :-)
    Re: Kalymnos 20.03.2016 Letenky kup určitě s předstihem... za 14 dní tam odlétám tak potom můžu podat aktuální info :)
      Re: Kalymnos 30.03.2016 Super, díky, tak pak prosím dej vědět.
podminky - kras 16.03.2016 ahoj. nebyl jste nekdo posledni dobou v krasu? nevite, jak to vypada ve sloupu a na holstejne s proteklosti?
dik za pripadne odpovedi
  Re: podminky - kras 16.03.2016 nevim
  Re: podminky - kras 16.03.2016 určitě nějakej eržikův kámoš bude tušit :-)
1
...
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
...
2263
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: