Ahoj lezci a lezkyně, píšu bakalářku na téma nakupování lezeckých potřeb (na umělé stěny!) a proto bych Vás chtěla poprosit o pomoc s mým výzkumem. Jestli Vás toto téma zajímá, moc by mi pomohlo kdybyste mohli věnovat pár minut vyplnění dotazníku na adres
Byl jste někdo dnes na Rovišti? Nevíte někdo jestli a jak hodně bylo dnes Roviště zateklé? Nejlépe které sektory jsou ok a tak.. Počítám, že zítra to horší než dnes nebude.
Ahoj, někdo na lezení v Thaisku? Budu tam od 30.4 do 29.5 a jako první razím na Railay/Tonsai (tak na týden/dva) a dál se uvidí... Když budete poblíž, nebo víte o někom kdo tam bude, tak se ozvěte. Stejně tak uvítám jakékoli tipy, doporučení, osvědčené ub
Lezli jste někdo takové ty profláklé dvojko trojko kvaky na Hohewandu typu Postlgrat, Tirolersteig, WienerSteig atp. A lezli jste to za nic moc počasí(teď je tam tak 5cm sněhu a sype dál)? Já jen jestli má takový výlet cenu, nebo to bude trápení. Případně
Ahoj,máte někdo zkušenost s velikostí těchto lezeček? Mám Miury VS 41 a nevím jaký číslo Speedster zvolit. Rád bych vyzkoušel,ale nejbližší prodejna, kde je možná mají je 150 km. Díky
Neví náhodou někdo, kde mohu momentálně zastihnout Richarda "Žížu" Krčmáře ? Měl jsem s ním dohodlou společnou akci a nemůžu se mu dovolat a na mail také nedostávám odpověď. Díky za případné info. zrjd@centrum.cz
Ahoj,
chtěl bych poprosit o radu lidi,kteří jezdí do rakouských alp na sjezdovky a snowboard.jsme dva,chceme jet od středy do soboty a chceme bydlet levně,klidně pár kilometrů od sjezdovky.máte nekdo tip na ubytko poblíž slušného střediska?
zdarec,
nemate nekdo poneti, jak to vypada na Kanzianibergu (Villach) po zime z hlediska vysychani skal? Rad bych tam jel pres Velikonoce, predpoved pocasi vypada v cajku. Napsal jsem taky na bergsteigen.at, ale zkousim to i tady. Diky moc. Adam
zdarec,
nemate nekdo poneti, jak to vypada na Kanzianibergu (Villach) po zime z hlediska vysychani skal? Rad bych tam jel pres Velikonoce, predpoved pocasi vypada v cajku. Napsal jsem taky na bergsteigen.at, ale zkousim to i tady. Diky moc. Adam
Lyze mam, jsou super lehky, idealni pro oldschol lyzare, co nikdy nemeli carvingy. Kamaradi je hodnoti jako bezky, ale sjet se na nich daji svahy i 50 stupnu. Oni na svejch tezkejch lyzich jedou mnohem elegantneji, pricitam to tomu, ze umi lepe lyzovat a jsou odvaznejsi. Jadro je dreveny.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.