Zdarec borci, jak vydíte obtížnost lezení na stěně Komec v Brně? Minulý týden jsme tam zašli a klasa mi přišla dost mimo, tak +- 1, 1.5 stupně? Převislé cesty mi přišli o dost lehčí než co bylo dáno a naopak v kolmém takové paskvily s takovýmí boldry i v
Ahoj, vcera jsme meli na stene diskusi, po jaky dobe by se mel menit cajk. Sedak, karabiny, kybl, presa... je na to prosim nejaky predpis nebo doporuceni. Mam vsechno vybaveni 12 let stary, tak jestli neni nacase to vymenit :) Predem moc dekuji za rady.
Ahoj, vcera jsme meli na stene diskusi, po jaky dobe by se mel menit cajk. Sedak, karabiny, kybl, presa... je na to prosim nejaky predpis nebo doporuceni. Mam vsechno vybaveni 12 let stary, tak jestli neni nacase to vymenit :) Predem moc dekuji za rady.
Ahoj, vcera jsme meli na stene diskusi, po jaky dobe by se mel menit cajk. Sedak, karabiny, kybl, presa... je na to prosim nejaky predpis nebo doporuceni. Mam vsechno vybaveni 12 let stary, tak jestli neni nacase to vymenit :) Predem moc dekuji za rady.
Ahoj, vcera jsme meli na stene diskusi, po jaky dobe by se mel menit cajk. Sedak, karabiny, kybl, presa... je na to prosim nejaky predpis nebo doporuceni. Mam vsechno vybaveni 12 let stary, tak jestli neni nacase to vymenit :) Predem moc dekuji za rady.
Ahoj, vcera jsme meli na stene diskusi, po jaky dobe by se mel menit cajk. Sedak, karabiny, kybl, presa... je na to prosim nejaky predpis nebo doporuceni. Mam vsechno vybaveni 12 let stary, tak jestli neni nacase to vymenit :) Predem moc dekuji za rady.
hojte, mate nekdo zkusenosti s touto nytovackou? berete to nekdo trebas do hor? za jak dlouho se s tim da vymlatit dira do ruznych materialu? (pisek, vapno, žula? . Je to lepši nez rourak?
čau,nevíte někdo v jakém stavu jsou ledy ve vysokých? okolo Velké studené,Sliezského domu nebo nad chatou při Zeleném plese? má smysl vyrazit tam nebo jinde do Rakouska?díky
Tak vám pánové dámy a dámy povím...vyblbnuto už tak nějak mám tak hledám ženskou "nastálo". Jenže nevím, jestli lézo nebo nelézo....oni ty holky horolezkyně jsou stejnak všechny skoro rozebraný, a ty, co nelezou - snad není žádná, kt
čau,nevíte někdo v jakém stavu jsou ledy ve vysokých? okolo Velké studené,Sliezského domu nebo nad chatou při Zeleném plese? má smysl vyrazit tam nebo jinde do Rakouska?díky
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.