Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Sir Joseph Minimis 190 bunda 30.03.2016 Ahojte, nemate prosim nekdo nahodou zkusenost s perovkou od Sira Josepha Minimis 190?? Jestli neni treba uplne "malo" hrejici.....nebo jestli proste "stoji za ty penize":-) Chci malou perovku a tato me dost laka....diky za rady!! Iva
  Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda 31.03.2016 Za takové ukrutné peníze je to blbost. To už se sir joseph fakt pos...
  Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda 31.03.2016 Logicky hřeje - izoluje málo. Málo peří.
  Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda 31.03.2016 Osobne bych do toho nesel, je to uz dost draha opicarna. Mam perovku z Decatlonu ("podobne tlus
    Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda 31.03.2016 Diky:-):-) No uvidim.....ja prave mam Mitru od nich a super.......a tato me lakala,ze je fakt malink
      Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda 31.03.2016 Jo, sbalitelnosti je ta moje Quechua tak do maleho batuzku, takze v tom je asi take SJ lepsi :)
        Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda 01.04.2016 Sir joseph je 1
        Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda 01.04.2016 Sbalitelnost je dána kvalitou peří. Bohužel kvalitnější peří se paradoxně dříve slehne, takže životn
    Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda 01.04.2016 Nejhorší, že za těch 140 E mi přijde stále hodně drahá.
    Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda 01.04.2016 Souhlas s Radkem. Přítelkyně má Minimis, já tu z Decathlonu (celopřovou, néé tu mix peří/um. vata).
      Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda 01.04.2016 Tak ja jsem nakonec včera koupila tu minimis na tom nemeckem eshopu...a zítra by ji PPL mela dovezt,
        Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda 01.04.2016 Dej Prosím vědět jaka je a tak. Děkuji
          Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda 01.04.2016 Jojo, dam...ale "dostanu" ji az 23.4....tak potom:-))
        Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda 01.04.2016 Hmm, taky bych chtěl takový kamarády... Tož jsem zvědavý pak na report!
          Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda 03.04.2016 Jojo, jsem ráda, že takové mám:-)) Už mi přišla....vypadá super......ale vyzkouším ji až po tom dubn
  Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda 19.12.2016 Dneska mi přišla a první co mě zarazilo je to, že bunda na bocích a vnitřních stranách rukávů vůbec
    Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda 20.12.2016 Od té doby co to Rákoska šije v Číně - velký pokles kvality .
      Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda 21.12.2016 Rákoska šije v Číně?? :-O
Češka (česká) skála u Práchně 30.03.2016 Ahoj,
nevíte někdo o nějakém průvodci na Češku(Českou skálu), na Práchni u Nového Boru? Nějakou dobu je to tam navrtané a nemůžu nikde dohledat průvodce. Linky vypadají parádně.
Díky za jakékoliv info. Jarda
  Re: Češka (česká) skála u Práchně 31.03.2016 Průvodce není, oblast myslím ještě nebyla oficiálně otevřená..
  Re: pruvodce wachau 30.03.2016 Klidně pošlu, hodí se ale na to, abys měl na Lezci zadanej email.
    Re: pruvodce wachau 30.03.2016 omluva. snad napraveno. předem dík.
klasifikace 29.03.2016 Prosím jaká obtížnost 8a (francouzská stupnice) odpovídá obtížnost francouzské bouldrové stupnice? Nekde jsem viděl, že je to 7C, ale to mi přijde nesmysl, nebo to tak opravdu je. Díky za názory.
  Re: klasifikace 29.03.2016 7A
    Re: klasifikace 29.03.2016 8a fr = 7A fr bouldrové stupnice?
  Re: klasifikace 29.03.2016 jak to chceš přepočítávat? nelze srovnávat bouldry o 4-10 krocích s 30m cestou na laně. někdy to jde
  Re: klasifikace 30.03.2016 Někdo mi vyprávěl, že převislé vytrvalostní 8a (jeho první) ve Španělsku bylo de facto 30m oranžovéh
    Re: klasifikace 30.03.2016 Srovnat to lze nejlíp asi otázkou, za kolik by byl boulder, kterej tvoří klíčový místo cesty za 8a,
Lezecky 29.03.2016 Ahoj, mam par dotazu na zkusenejsi lezce ohledne lezecek. Povazuju se za dost vsestranneho lezce, chodim lezt na vapno, zulu a v posledni dobe dost i na pisek a take na hory (jak vapno tak i zula). S tim souvisi potreba mit nekolik paru lezecek. Doted jse
  Re: Lezecky 29.03.2016 Měl jsem za to, že značka Rock Pillars zanikla a její produky přešly pod značku Ocún. Pokud někdo pr
    Re: Lezecky 29.03.2016 OK, jasne dens se to jmenuje OCUN, ale asi to bude vicemene konstreukcne stejna bota, ne?
      Re: Lezecky 29.03.2016 Zmenilo se jen logo :).
  Re: Lezecky 29.03.2016 Na horach lezu ve stejnych lezeckach jako na sportovkach, ale vetsinou si na to vezmu uz nejake star
    Re: Lezecky 29.03.2016 Jasne, to je take moznost. Takhle jsem vlastne fungoval s temi RP Rebel. Po podrazeni uz byly docela
      Re: Lezecky 29.03.2016 Ma zkusenost je, ze se z nich stanou backory. Jednou a dost.
        Re: Lezecky 29.03.2016 OK, to jsem si myslel, dik.
    Re: Lezecky 29.03.2016 Tim jestli to ma cenu podrazet podruhe mam na mysli, jestli to neztrati uz hodne a nebude ta bota up
      Re: Lezecky 30.03.2016 poprvé i podruhé to podrazí (ve stejné firmě) na stejném kopytu - tj. neměl by v tom být rozdíl. Asp
  Re: Lezecky 30.03.2016 1/RP=Ocun, modely ale nejsou identické, např u Ozonu byla v přední části chodidla klenbička-podpora
    Re: Lezecky 30.03.2016 jinak pokud ti scarpy dobře sednou, dokážu si ty vapory dobře představit i na písek. celkově bych ře
      Re: Lezecky 30.03.2016 Dik! Na Scarpy Vapor i Instinct jsem uz zaslechl hodne chvaly. Mam ale pocit ze Vapor ve snerovaci v
        Re: Lezecky 30.03.2016 mrkni na web alpsportu, ten scarpu prodává. často jsou ale k dostání i přímo v shopech na lezeckých
        Re: Lezecky 30.03.2016 Tak ja dam protinazor na Vapory :). Za tu cenu nic moc.. Cit v nich clovek temer nema. Coz je zpusob
  Re: Lezecky 30.03.2016 Tak já do hor uvazuju o LS TC Pro, nebo Scarpa Techno X. Ještě jsem se nerozhod. Na písek samo ani j
    Re: Lezecky 31.03.2016 To je sranda. Po par dnech "vyzkumu" jsem take dospel k temhle dvema modelum :D Take proto
      Re: Lezecky 31.03.2016 LS TC Pro mají v Hudy ve Slezské (Praha) na regále
      Re: Lezecky 31.03.2016 furie jsou oproti jiným scarpám výrazně měkčí ve špici i patě, ze zečátku asi pecka, ale trvanlivost
        Re: Lezecky 31.03.2016 No tak ted fakt nevim :D Asi nakonec na ten pisek podrazim ty stare rebely... :D Btw, kdyz uz se tu
Havran u Jitravy 29.03.2016 Ahoj, nevíte někdo, kde se dá sehnat boulderingový průvodce na tuto oblast?
Dík
Martin
UFO zkusenosti Obr vs RD 29.03.2016 Zdravim,
mohu poprosit o zkusenosti s UFO, Restday vs Obr?
nasel jsem ze sady jsou rozdilne co se tyka poctu 10 vs 6, cca
ve starsich diskuzich ( 2013 ) zanivaly kladne ohlasy na Obr ohledne univerzalnosti a na
  Re: UFO zkusenosti Obr vs RD 30.03.2016 UP, nidko zadne info ke sdileni? :)
  Re: UFO zkusenosti Obr vs RD 30.03.2016 Mam Ufa od Obrworks a asi 2x jsem lezl Restday - ty prvni s gumou. Ufa s gumou se mi hur zakladaji j
    Re: UFO zkusenosti Obr vs RD 30.03.2016 krom toho v Sasku (byť na tebe budou divně koukat) jsou ufa od obrworks ofiko povolené, ale s restda
  Re: UFO zkusenosti Obr vs RD 31.03.2016 Jestli to textilní varianta řeší je trošku kontroverzní otázka. Ufo od rest Day je místo sešití slep
    Re: UFO zkusenosti Obr vs RD 31.03.2016 Obrworks mikráče jsou boží. Mnohem lepší než Restday. Ale dražší. Ale opodstatněně.
Ty větší
  Re: UFO zkusenosti Obr vs RD 31.03.2016 Mikrovelikosti od Obrů jsou trochu jinak šité než ty větší a nebo Restdayácké. Lépe se mi zakládají
    Re: UFO zkusenosti Obr vs RD 01.04.2016 Souhlas,ale bál jsem se to takhle napsat, aby mě někdo nenařknul, že jsem Bobrův agent...
Roviště se sype 29.03.2016 Pozor při první jarním lezení, na Rovišti je po zimě v šestkách sem tam uvolněný kámen, něco jsme opatrně odstranili, něco zůstalo. (sektor el kr.)
H
Soupaž vs shyby 28.03.2016 Poradil by mi někdo zběhlý v anatomii jaké svaly se zapojují při shybech nadhmatem a jízdě soupaž na běžkách? Pokud je to podobné využil bych soupaž i k tréningu na lezení, protože mě to baví daleko víc jak shybování a kampusování. Prosím o rozumné odpově
  Re: Soupaž vs shyby 29.03.2016 na běžkách noc síly nenabereš, shybovat můžeš se zátěží. běžky spíš na zpestření...
    Re: Soupaž vs shyby 29.03.2016 Na běžkách zapojíš jiný svaly, zhubneš, zlepšíš kondičku, vytrvalost. Běžky 4ever!!!
      Re: Soupaž vs shyby 29.03.2016 soupaž je blbost, brusle zpevní trup, a neleze se shybama, ale trupem (to jsem slyšel v hospodě, já
        Re: Soupaž vs shyby 30.03.2016 Naopak při soupaži posílíš trup (břícho, core, deltový sval) daleko víc než při bruslení. Jinak míst
      Re: Soupaž vs shyby 29.03.2016 To ano, a to same lze rici a o kupe dalsich sportu :). Jadro na bezkach moc neposilis, pokud si teda
        Re: Soupaž vs shyby 29.03.2016 Když si dám o víkendu třeba 20 km soupaž, tak mě pak bolí ramena a paže ze zadu asi stejně jako ze s
          Re: Soupaž vs shyby 29.03.2016 Stejne jako te bude bolet ruka, kdyz budes ji budes 2 hodiny v kuse rotovat dokola nebo kdyz budes d
  Re: Soupaž vs shyby 29.03.2016 Ahoj Eržiku. Neber to tak vážně. Po nakouknutí do tvého intimníčku bych řekl, že to je úplně jedno,
    Re: Soupaž vs shyby 29.03.2016 Jo to je jasný, já žádnej extra lezec nejsem. Šlo mi jen o to zeptat se, jestli se zapojují podobné
      Re: Soupaž vs shyby 29.03.2016 tak sportuj jak tě baví a neřeš
      Re: Soupaž vs shyby 29.03.2016 de vo to, aby tě na rozdíl od soupaže bavily i soulože
  Re: Soupaž vs shyby 30.03.2016 Ne, zapojují se úplně jiné svaly. Při běžkování držíš hůlky jiným úchopem a tvoje tělo je vůči rukám
  Re: a mame po lezeni v Srbsku na Blaze, Vlaste, Pupku... 29.03.2016 Škoda to je, protože po letech kdy tam bývali nápory lidí, je tam konečně díky Vltavské Žule volněji
    Re: a mame po lezeni v Srbsku na Blaze, Vlaste, Pupku... 29.03.2016 asi už bylo zapotřebí... už před 10 lety jsem se bál lézt Obyčený lidi... dunělo to tak, že jsem mys
      Re: a mame po lezeni v Srbsku na Blaze, Vlaste, Pupku... 30.03.2016 V lidech jsem se fakt bál ze něco hodim dolů. Tam by to chtělo
1
...
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
...
2263
  Re: a mame po lezeni v Srbsku na Blaze, Vlaste, Pupku... Škoda to je, protože po letech kdy tam bývali nápory lidí, je tam konečně díky Vltavské Žule volněji a ono tohle :-) Petr 09:40:37 29.03.2016odpovědět
    Re: a mame po lezeni v Srbsku na Blaze, Vlaste, Pupku... asi už bylo zapotřebí... už před 10 lety jsem se bál lézt Obyčený lidi... dunělo to tak, že jsem myslel, že to celý se mnou spadne... S. 12:32:36 29.03.2016odpovědět
      Re: a mame po lezeni v Srbsku na Blaze, Vlaste, Pupku... V lidech jsem se fakt bál ze něco hodim dolů. Tam by to chtělo 09:55:09 30.03.2016odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: