Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
14.Novák 10787
15.Lebloch 10697
16.Pail 10603
Bouldry:
14.Vaňous 10103
15.Jungling 10075
16.Šípek 10075
Hory:
14.Chomová 3836
15.Dörfl 3442
16. 3376

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230831 cest
Nové přelezy:
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Boulder Bar - Praha 7
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Sir Joseph Minimis 190 bunda30.03.2016
Ahojte, nemate prosim nekdo nahodou zkusenost s perovkou od Sira Josepha Minimis 190?? Jestli neni treba uplne "malo" hrejici.....nebo jestli proste "stoji za ty penize":-) Chci malou perovku a tato me dost laka....diky za rady!! Iva
 Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda31.03.2016
Za takové ukrutné peníze je to blbost. To už se sir joseph fakt pos...
 Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda31.03.2016
Logicky hřeje - izoluje málo. Málo peří.
 Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda31.03.2016
Osobne bych do toho nesel, je to uz dost draha opicarna. Mam perovku z Decatlonu ("podobne tlus
  Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda31.03.2016
Diky:-):-) No uvidim.....ja prave mam Mitru od nich a super.......a tato me lakala,ze je fakt malink
   Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda31.03.2016
Jo, sbalitelnosti je ta moje Quechua tak do maleho batuzku, takze v tom je asi take SJ lepsi :)
    Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda01.04.2016
Sir joseph je 1
    Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda01.04.2016
Sbalitelnost je dána kvalitou peří. Bohužel kvalitnější peří se paradoxně dříve slehne, takže životn
  Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda01.04.2016
Nejhorší, že za těch 140 E mi přijde stále hodně drahá.
  Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda01.04.2016
Souhlas s Radkem. Přítelkyně má Minimis, já tu z Decathlonu (celopřovou, néé tu mix peří/um. vata).
   Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda01.04.2016
Tak ja jsem nakonec včera koupila tu minimis na tom nemeckem eshopu...a zítra by ji PPL mela dovezt,
    Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda01.04.2016
Dej Prosím vědět jaka je a tak. Děkuji
     Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda01.04.2016
Jojo, dam...ale "dostanu" ji az 23.4....tak potom:-))
    Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda01.04.2016
Hmm, taky bych chtěl takový kamarády... Tož jsem zvědavý pak na report!
     Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda03.04.2016
Jojo, jsem ráda, že takové mám:-)) Už mi přišla....vypadá super......ale vyzkouším ji až po tom dubn
 Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda19.12.2016
Dneska mi přišla a první co mě zarazilo je to, že bunda na bocích a vnitřních stranách rukávů vůbec
  Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda20.12.2016
Od té doby co to Rákoska šije v Číně - velký pokles kvality .
   Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda21.12.2016
Rákoska šije v Číně?? :-O

 Češka (česká) skála u Práchně30.03.2016
Ahoj,
nevíte někdo o nějakém průvodci na Češku(Českou skálu), na Práchni u Nového Boru? Nějakou dobu je to tam navrtané a nemůžu nikde dohledat průvodce. Linky vypadají parádně.
Díky za jakékoliv info. Jarda
 Re: Češka (česká) skála u Práchně31.03.2016
Průvodce není, oblast myslím ještě nebyla oficiálně otevřená..

 pruvodce wachau30.03.2016
Ahoj. www.wachauclimbing.net nefunguje. nemáte to někdo v pdf? prosím o poslání. dík. DavidD
 Re: pruvodce wachau30.03.2016
Klidně pošlu, hodí se ale na to, abys měl na Lezci zadanej email.
  Re: pruvodce wachau30.03.2016
omluva. snad napraveno. předem dík.
 Re: pruvodce wachau30.03.2016
průvodce je na
  Re: pruvodce wachau01.04.2016
Zákresy jsou tam trošku nepřehledný, ale i tak dík za odkaz.

 klasifikace29.03.2016
Prosím jaká obtížnost 8a (francouzská stupnice) odpovídá obtížnost francouzské bouldrové stupnice? Nekde jsem viděl, že je to 7C, ale to mi přijde nesmysl, nebo to tak opravdu je. Díky za názory.
 Re: klasifikace29.03.2016
7A
  Re: klasifikace29.03.2016
8a fr = 7A fr bouldrové stupnice?
 Re: klasifikace29.03.2016
jak to chceš přepočítávat? nelze srovnávat bouldry o 4-10 krocích s 30m cestou na laně. někdy to jde
 Re: klasifikace30.03.2016
Někdo mi vyprávěl, že převislé vytrvalostní 8a (jeho první) ve Španělsku bylo de facto 30m oranžovéh
  Re: klasifikace30.03.2016
Srovnat to lze nejlíp asi otázkou, za kolik by byl boulder, kterej tvoří klíčový místo cesty za 8a,

 Lezecky29.03.2016
Ahoj, mam par dotazu na zkusenejsi lezce ohledne lezecek. Povazuju se za dost vsestranneho lezce, chodim lezt na vapno, zulu a v posledni dobe dost i na pisek a take na hory (jak vapno tak i zula). S tim souvisi potreba mit nekolik paru lezecek. Doted jse
 Re: Lezecky29.03.2016
Měl jsem za to, že značka Rock Pillars zanikla a její produky přešly pod značku Ocún. Pokud někdo pr
  Re: Lezecky29.03.2016
OK, jasne dens se to jmenuje OCUN, ale asi to bude vicemene konstreukcne stejna bota, ne?
   Re: Lezecky29.03.2016
Zmenilo se jen logo :).
 Re: Lezecky29.03.2016
Na horach lezu ve stejnych lezeckach jako na sportovkach, ale vetsinou si na to vezmu uz nejake star
  Re: Lezecky29.03.2016
Jasne, to je take moznost. Takhle jsem vlastne fungoval s temi RP Rebel. Po podrazeni uz byly docela
   Re: Lezecky29.03.2016
Ma zkusenost je, ze se z nich stanou backory. Jednou a dost.
    Re: Lezecky29.03.2016
OK, to jsem si myslel, dik.
  Re: Lezecky29.03.2016
Tim jestli to ma cenu podrazet podruhe mam na mysli, jestli to neztrati uz hodne a nebude ta bota up
   Re: Lezecky30.03.2016
poprvé i podruhé to podrazí (ve stejné firmě) na stejném kopytu - tj. neměl by v tom být rozdíl. Asp
 Re: Lezecky30.03.2016
1/RP=Ocun, modely ale nejsou identické, např u Ozonu byla v přední části chodidla klenbička-podpora
  Re: Lezecky30.03.2016
jinak pokud ti scarpy dobře sednou, dokážu si ty vapory dobře představit i na písek. celkově bych ře
   Re: Lezecky30.03.2016
Dik! Na Scarpy Vapor i Instinct jsem uz zaslechl hodne chvaly. Mam ale pocit ze Vapor ve snerovaci v
    Re: Lezecky30.03.2016
mrkni na web alpsportu, ten scarpu prodává. často jsou ale k dostání i přímo v shopech na lezeckých
    Re: Lezecky30.03.2016
Tak ja dam protinazor na Vapory :). Za tu cenu nic moc.. Cit v nich clovek temer nema. Coz je zpusob
 Re: Lezecky30.03.2016
Tak já do hor uvazuju o LS TC Pro, nebo Scarpa Techno X. Ještě jsem se nerozhod. Na písek samo ani j
  Re: Lezecky31.03.2016
To je sranda. Po par dnech "vyzkumu" jsem take dospel k temhle dvema modelum :D Take proto
   Re: Lezecky31.03.2016
LS TC Pro mají v Hudy ve Slezské (Praha) na regále
   Re: Lezecky31.03.2016
furie jsou oproti jiným scarpám výrazně měkčí ve špici i patě, ze zečátku asi pecka, ale trvanlivost
    Re: Lezecky31.03.2016
No tak ted fakt nevim :D Asi nakonec na ten pisek podrazim ty stare rebely... :D Btw, kdyz uz se tu

 Havran u Jitravy29.03.2016
Ahoj, nevíte někdo, kde se dá sehnat boulderingový průvodce na tuto oblast?

Dík
Martin

 UFO zkusenosti Obr vs RD29.03.2016
Zdravim,

mohu poprosit o zkusenosti s UFO, Restday vs Obr?

nasel jsem ze sady jsou rozdilne co se tyka poctu 10 vs 6, cca

ve starsich diskuzich ( 2013 ) zanivaly kladne ohlasy na Obr ohledne univerzalnosti a na
 Re: UFO zkusenosti Obr vs RD30.03.2016
UP, nidko zadne info ke sdileni? :)
 Re: UFO zkusenosti Obr vs RD30.03.2016
Mam Ufa od Obrworks a asi 2x jsem lezl Restday - ty prvni s gumou. Ufa s gumou se mi hur zakladaji j
  Re: UFO zkusenosti Obr vs RD30.03.2016
krom toho v Sasku (byť na tebe budou divně koukat) jsou ufa od obrworks ofiko povolené, ale s restda
 Re: UFO zkusenosti Obr vs RD31.03.2016
Jestli to textilní varianta řeší je trošku kontroverzní otázka. Ufo od rest Day je místo sešití slep
  Re: UFO zkusenosti Obr vs RD31.03.2016
Obrworks mikráče jsou boží. Mnohem lepší než Restday. Ale dražší. Ale opodstatněně.
Ty větší
 Re: UFO zkusenosti Obr vs RD31.03.2016
Mikrovelikosti od Obrů jsou trochu jinak šité než ty větší a nebo Restdayácké. Lépe se mi zakládají
  Re: UFO zkusenosti Obr vs RD01.04.2016
Souhlas,ale bál jsem se to takhle napsat, aby mě někdo nenařknul, že jsem Bobrův agent...

 Roviště se sype29.03.2016
Pozor při první jarním lezení, na Rovišti je po zimě v šestkách sem tam uvolněný kámen, něco jsme opatrně odstranili, něco zůstalo. (sektor el kr.)
H

 Soupaž vs shyby28.03.2016
Poradil by mi někdo zběhlý v anatomii jaké svaly se zapojují při shybech nadhmatem a jízdě soupaž na běžkách? Pokud je to podobné využil bych soupaž i k tréningu na lezení, protože mě to baví daleko víc jak shybování a kampusování. Prosím o rozumné odpově
 Re: Soupaž vs shyby29.03.2016
na běžkách noc síly nenabereš, shybovat můžeš se zátěží. běžky spíš na zpestření...
  Re: Soupaž vs shyby29.03.2016
Na běžkách zapojíš jiný svaly, zhubneš, zlepšíš kondičku, vytrvalost. Běžky 4ever!!!
   Re: Soupaž vs shyby29.03.2016
soupaž je blbost, brusle zpevní trup, a neleze se shybama, ale trupem (to jsem slyšel v hospodě, já
    Re: Soupaž vs shyby30.03.2016
Naopak při soupaži posílíš trup (břícho, core, deltový sval) daleko víc než při bruslení. Jinak míst
   Re: Soupaž vs shyby29.03.2016
To ano, a to same lze rici a o kupe dalsich sportu :). Jadro na bezkach moc neposilis, pokud si teda
    Re: Soupaž vs shyby29.03.2016
Když si dám o víkendu třeba 20 km soupaž, tak mě pak bolí ramena a paže ze zadu asi stejně jako ze s
     Re: Soupaž vs shyby29.03.2016
Stejne jako te bude bolet ruka, kdyz budes ji budes 2 hodiny v kuse rotovat dokola nebo kdyz budes d
 Re: Soupaž vs shyby29.03.2016
Ahoj Eržiku. Neber to tak vážně. Po nakouknutí do tvého intimníčku bych řekl, že to je úplně jedno,
  Re: Soupaž vs shyby29.03.2016
Jo to je jasný, já žádnej extra lezec nejsem. Šlo mi jen o to zeptat se, jestli se zapojují podobné
   Re: Soupaž vs shyby29.03.2016
tak sportuj jak tě baví a neřeš
   Re: Soupaž vs shyby29.03.2016
de vo to, aby tě na rozdíl od soupaže bavily i soulože
 Re: Soupaž vs shyby30.03.2016
Ne, zapojují se úplně jiné svaly. Při běžkování držíš hůlky jiným úchopem a tvoje tělo je vůči rukám

 a mame po lezeni v Srbsku na Blaze, Vlaste, Pupku...28.03.2016
.. a zdatnejsi i na Cervenych previsech. Pada to tam a sanace zacne pry nejdrive pristi rok. Dobra zprava je, ze to tam snad nepotahnou siti.
 Re: a mame po lezeni v Srbsku na Blaze, Vlaste, Pupku...28.03.2016
žádná škoda :))
 Re: a mame po lezeni v Srbsku na Blaze, Vlaste, Pupku...29.03.2016
Škoda to je, protože po letech kdy tam bývali nápory lidí, je tam konečně díky Vltavské Žule volněji
  Re: a mame po lezeni v Srbsku na Blaze, Vlaste, Pupku...29.03.2016
asi už bylo zapotřebí... už před 10 lety jsem se bál lézt Obyčený lidi... dunělo to tak, že jsem mys
   Re: a mame po lezeni v Srbsku na Blaze, Vlaste, Pupku...30.03.2016
V lidech jsem se fakt bál ze něco hodim dolů. Tam by to chtělo

1   ...   296   297   298   299   300   301   302   303   304   305   306   307   308   309   310   311   312   313   314   315   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Lezecky
Ahoj, mam par dotazu na zkusenejsi lezce ohledne lezecek. Povazuju se za dost vsestranneho lezce, chodim lezt na vapno, zulu a v posledni dobe dost i na pisek a take na hory (jak vapno tak i zula). S tim souvisi potreba mit nekolik paru lezecek. Doted jsem mel jen dva. Rock Pillars Diamond na tezsi cesty na vapne a zule (dobre na male stupy). A Rock Pillars Rebel LU na pisek, hory a zahrivaci cesty na vapne a zule. Rebely prave odesly do vecnych lovist. Navic nebyly uplne idealni na dlouhe cesty v horach, po 8mi az 10ti delkach to zacinal byt mor (hlavne kdyz byly nove - pred podrazenim). Chci tedy koupit dva nove pary. Jedny fakt pohodlne na dlouhe vicedelky a hory a druhy par na pisek. Prijde mi to malinko komplikovane, lidi rikaj ze na hory berou proste levne pohodlne backory, ale to se mi moc nechce. Obcas je potreba aby ta lezecka podrzela a to ty nejlevnejsi asi moc neumeji. Taky si myslim ze by bylo fajn tam mit nejakou prilnavejsi podesev a ta se urcite na ty levne nedava. K tem piskarskym botam. Vim ze obcas se i na pisku hodi treba ty RP Perl, ale prce jen vetsinou tam jde o treni a na to asi extremne asymetricke lezecky nejsou. Take jsem premyslel o variante jednoho paru bot na pisek i hory, ale nevim jestli je to optimalni. Dik za vsechny rady. Jeste na zaver. Je mi jasne ze v prve rade lezecka musi padnout na nohu, pres to nejede vlak. Jde mi jen o to mit prehled a mit z ceho vybirat pri zkouseni. Dik!
Radek14:34:14 29.03.2016
odpovědět 
 Re: Lezecky
Měl jsem za to, že značka Rock Pillars zanikla a její produky přešly pod značku Ocún. Pokud někdo prodává Pillarsy, tak to budou ještě skladové zásoby.
kk16:16:07 29.03.2016
odpovědět 
  Re: Lezecky
OK, jasne dens se to jmenuje OCUN, ale asi to bude vicemene konstreukcne stejna bota, ne?
Radek17:09:37 29.03.2016
odpovědět 
   Re: Lezecky
Zmenilo se jen logo :).
17:13:49 29.03.2016
odpovědět 
 Re: Lezecky
Na horach lezu ve stejnych lezeckach jako na sportovkach, ale vetsinou si na to vezmu uz nejake starsi, trochu rozslapnute, pripadne koupim tu samou o pul cisla vetsi.
Kdyz jsem s vicedelkama zacinal, bral jsem dle rad starsich backory. Pak jsem se dopracoval k lezeni po kompaktnejsi skale, kde casto stojis na malych kristalcich ci boulickach nebo jen na treni a zjistil jsem, ze mi ty backory ubiraji docela dost jistoty, kterou jsem chtel treba 6 m nad divne zalozenym friendem citit ;).
Ma rada je: jdi do lezecek se kterejma si nejvice spokojeny a pred horama je poradne rozlez.
n16:38:21 29.03.2016
odpovědět 
  Re: Lezecky
Jasne, to je take moznost. Takhle jsem vlastne fungoval s temi RP Rebel. Po podrazeni uz byly docela pohodlne. Tak kdyz je ted necham podrazit podruhe, tak by to mohlo byt dost v pohode, otazka je jen jestli to ma cenu podrazet botu podruhe. To take nevim. Mate s tim nekdo zkusenosti?
Radek17:11:34 29.03.2016
odpovědět 
   Re: Lezecky
Ma zkusenost je, ze se z nich stanou backory. Jednou a dost.
n17:15:03 29.03.2016
odpovědět 
    Re: Lezecky
OK, to jsem si myslel, dik.
Radek17:17:53 29.03.2016
odpovědět 
  Re: Lezecky
Tim jestli to ma cenu podrazet podruhe mam na mysli, jestli to neztrati uz hodne a nebude ta bota uplne marna?
Radek17:17:30 29.03.2016
odpovědět 
   Re: Lezecky
poprvé i podruhé to podrazí (ve stejné firmě) na stejném kopytu - tj. neměl by v tom být rozdíl. Aspoň já podrážel třikrát a vždy jsem měl z podražené boty stejný pocit
10:13:35 30.03.2016
odpovědět 
 Re: Lezecky
1/RP=Ocun, modely ale nejsou identické, např u Ozonu byla v přední části chodidla klenbička-podpora chodidla,u nových ozonů už je vyklenutí spíše naznačeno. Lezečka bezva drží, v malých stupech nerotuje. SUpr na vápno, žulu. U Rebelů je střední část trochu širší než bývala, víc "diamondová" a místo Grippin Edge dal výrobce grippin Sticky, tření stejné, ale lepička se rychleji proleze. Rebely mám hlavně tréninkové na překližku

2/ Lezečku vybíráš dle toho, co tobě konkrétně anatomicky nejlíp sedne, dobrou práci na vícedélky odvede třeba Scarpa Vapor - tkaničková verze. DObré jsou i Instincty, ale už trošku agresivnější tvar ve kterých se celý den hůř vydrží.

3/ RP i Ocun Pearl - nejedná se o moc asymetrickou lezečku, spíše rovná placka typu 5.10 anasazi, na písek je fakt prima, můžeš vzít i hodně těsnou, dost se obtáhne - nejvíc ta sucháčová verze, která už se dnes ale nevyrábí.
Háčko07:32:03 30.03.2016
odpovědět 
  Re: Lezecky
jinak pokud ti scarpy dobře sednou, dokážu si ty vapory dobře představit i na písek. celkově bych řek že je to univerzálnější lezečka a pokud sedne, máš vyhráno.
H07:35:48 30.03.2016
odpovědět 
   Re: Lezecky
Dik! Na Scarpy Vapor i Instinct jsem uz zaslechl hodne chvaly. Mam ale pocit ze Vapor ve snerovaci verzi je dost tezke sehnat. Zatim jsem je videl jen v eshopech. Otazka je jestli staci zkusit verzi na suchy zip a kdyz sedne tak objednat stejnou velikost ve snerovaci z netu? Nakonec asi necham podrazit ty Rebely a necham si je na preklizku a lehke cesty venku a vyzkousim ty Vapory na vicedelky, pokud teda sednou. Jeste jsem premyslel jako alternativu pokud bych Vapory nesehnal, tak Ocun Ghost. Pisou ze je to all-round a vhodna na vicedelky, tak snad je i pohodlna. Navic s Rock Pillars (Ocun) mam dobre zkusenbosti.
Radek13:50:12 30.03.2016
odpovědět 
    Re: Lezecky
mrkni na web alpsportu, ten scarpu prodává. často jsou ale k dostání i přímo v shopech na lezeckých stěnách. H
Honza17:23:19 30.03.2016
odpovědět 
    Re: Lezecky
Tak ja dam protinazor na Vapory :). Za tu cenu nic moc.. Cit v nich clovek temer nema. Coz je zpusobene tim, ze bota je hodne tvrda. Na pisek, ale i na hory, kde jsou rajbaky bych je nebral (a to jsem si je kupoval kvuli horam..). Jedno se ale Scarpe u lezecek uprit neda a to je vyborna kvalita zpracovani.
18:59:14 30.03.2016
odpovědět 
 Re: Lezecky
Tak já do hor uvazuju o LS TC Pro, nebo Scarpa Techno X. Ještě jsem se nerozhod. Na písek samo ani jedny nejsou, ale měkkých lezek je podle me na vyber spousta.
maso23:54:38 30.03.2016
odpovědět 
  Re: Lezecky
To je sranda. Po par dnech "vyzkumu" jsem take dospel k temhle dvema modelum :D Take proto ze pritelkyne ma ty Techno X a chvali si je. Tak ty vapory asi vyradim no, uz jsem take cetl ze je v nich mizerna citlivost, ale stejne je asi zkusim driv nez je uplne zavrhnu. TC Pro vypada paradne, ale asi je dost tezke je nekde objevit a vyzkouset, jeste jsem je fyzicky nikde nevidel... Btw. proc je treba Techno X spatne na pisek? Jinak co si myslite o Scarpa Furia na pisek? Pry je to dost citliva a mekka bota coz se hodi, ne? Btw. vcera jsem objevil tenhle web s recenzemi, tak proto jsem take zacal zavrhovat ty Vapory, ale zkusit je musim i tak...

goo.gl /kLgC77
goo.gl /AWrf7H
goo.gl /x2zhlY
goo.gl /bJEFNj
10:22:21 31.03.2016
odpovědět 
   Re: Lezecky
LS TC Pro mají v Hudy ve Slezské (Praha) na regále
11:47:46 31.03.2016
odpovědět 
   Re: Lezecky
furie jsou oproti jiným scarpám výrazně měkčí ve špici i patě, ze zečátku asi pecka, ale trvanlivost nevim nevim. Skoro celá špice je taky pogumovaná, takže na léto bude horká a na písek taky úplně nevyužiješ.

leze v nich honza kareš nejčastějc na vápně v itošce, takže pro inspiraci třeba k němu.

Ad techno X - chválu slyším hlavně od holek, na vícedélky je to prý dobrá volba, ale standardně jsem je viděl prodávat zatím jen na www.smichoffer.cz
H15:43:48 31.03.2016
odpovědět 
    Re: Lezecky
No tak ted fakt nevim :D Asi nakonec na ten pisek podrazim ty stare rebely... :D Btw, kdyz uz se tu bavime o lezeckach, mate nekdo dobre zkusenosti s NOEDGE?
Radek16:46:44 31.03.2016
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192346)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nedělení dýchánek - varianta VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nedělní dýchánek VIIIa Tisá - Velké Stěny
Novodobá VIIIb Tisá - Velké Stěny
Životní radost V Tisá - Velké Stěny
Kopanina VIIb Tisá - Velké Stěny
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Rasista VIIb Tisá - Velké Stěny
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (51)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi