Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 16.Pail 10603 17.Šofránko 10585 18.Kolomazník 10550 Bouldry: 16.Šípek 10075 17.Košťál 10050 18.Chytil 10025 Hory: 19.Petr 3170 20.Nešvera 3129 21.Novák 2688
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Očištění cesty 05.04.2016 Ahoj,
měl bych takový dotaz zda nemáte někdo zkušenost s čištěním "zašpiněné" cesty. Konkrétně se jedná o tom, že jsem našel kousek od nového bydliště docela zajímavý boulder a problém je v tom, že část boulderu je celá černá.. po ohledán
  Re: Očištění cesty 05.04.2016 Nejlepší je talková voda, wapka, 200 - 800 bar a je to zaručeně čisté a zbavíš se i volných kamenů.
  Re: Očištění cesty 06.04.2016 napis petrovi reschovi, ten poradi jak cistit, pripadne udelat zajimavou cast bouldru i tam, kde nic
  Re: Očištění cesty 06.04.2016 zkus to rejžákem a hadrama s vodou, když to nepude tak ocelákem...zkus trochu experimentovat. kamen
  Re: Očištění cesty 06.04.2016 Na saze - teplá voda a rejžák.
    Re: Očištění cesty 06.04.2016 Do té teplé vody přidat nějaké rozpouštědlo mastnoty (ideálně biologicky odbouratelné – možná by sta
      Re: Očištění cesty 06.04.2016 A znova to očoudil? :D Tak tohle je top názor.
        Re: Očištění cesty 06.04.2016 No s ohnem se to ma tak, ze jde rozdelat na ruznych mistech.
  Re: Očištění cesty 06.04.2016 Můžeš zkusit čistič na kámen - prodává třeba Remers nebo Aqua Bárta, nebo zkus třeba čpavkovou vodu.
  Re: Očištění cesty 06.04.2016 Vem kango a udělej chyty nový a čistý! ;-)
Bouldermatka 04.04.2016 Ahoj, sháním nějakou menší bouldermatku, kterou by nebylo problém brát do vlaku, jelikož někdy je to pro mě jediná možnost dopravy. Zatím se mi nejlépe jeví Ocun paddy sundance. Máte s touto bouldermatkou někdo zkušenosti, popř. jsou i jiné v podobné veli
  Re: Bouldermatka 04.04.2016 Mám dvě kvůli větší mobilitě, jsou v pohodě, ale pokud je dopad kamení, tak to na nějaké vyšší bould
zebraty 03.04.2016 Ahoj,
nevíte někdo prosím jak dopadla zamčená převodovka na parkovišti pod zebratama? Myslím, že to bylo 27.-28.3.
ceny vstupného na překližce 01.04.2016 Na 8a.nu je krátká noticka o nové stěně v Tyrolích. V souvislosti s tím vyznívají hodně směšně nářky českých provozovatelů stěn, jak jsou oproti západu na vstupném nedoceněni a kdybychom platili jako zápaďáci, že bychom mohli taky čekat západní služby. Ta
  Re: ceny vstupného na překližce 01.04.2016 "Debile", tak si postav sám svoji stěnu,bouldrovku a zkus si ji provozovat....z takový lid
    Re: ceny vstupného na překližce 01.04.2016 nechci stavět svoji, chci, aby za ty peníze vytřeli aspoň jednou za dvě hodiny těch 10m2 na záchodec
      Re: ceny vstupného na překližce 01.04.2016 Kdo se sprchuje po lezení, je metrouš!
        Re: ceny vstupného na překližce 02.04.2016 Radši metrous než prase
        Re: ceny vstupného na překližce 03.04.2016 A buzna! :D
          Re: ceny vstupného na překližce 03.04.2016 Pro buznu každý buzna-:)
    Re: ceny vstupného na překližce 01.04.2016 Áá, ozval se pan "takypodnikatel". To že se u nás odrbávají (ceny za zboží /služby vs. úro
  Re: ceny vstupného na překližce 01.04.2016 on je trochu rozdíl v tom, jestli stěnu nacpeš do nějaké staré haly, kde platíš nájem (nevim jestli
    Re: ceny vstupného na překližce 01.04.2016 Chodov byl taky postavený z velké části za státní (obecní) peníze
      Re: ceny vstupného na překližce 01.04.2016 A třeba taky Gutovka, a skoro všechny stěny ve školních tělocvičnách, a třeba taky ve "volnočas
        Re: ceny vstupného na překližce 01.04.2016 Chtěl bych reagovat na jednu zmíněnou podstatnou věc. A to školicky a kurzy pro děti naboldrovce. Je
          Re: ceny vstupného na překližce 01.04.2016 Tak řešení je velmi jednoduché. Komu to vadí, ať tam nechodí. Nemyslím to jako výsměch, ale opravdu
  Re: ceny vstupného na překližce 01.04.2016 Mě hodně vadí, že stěny nesníží vstupné, pokud je nějaká (větší) část cest sundaná. Viz včera BB, su
    Re: ceny vstupného na překližce 01.04.2016 Je pravda, že tohle dokáže nasrat. Mně by stačilo, kdyby to avizovali dopředu a víckrát než jen jedn
      Re: ceny vstupného na překližce 01.04.2016 Letos to BW avizoval poctivě. BB to ale tradičně vůbec neavizuje.
        Re: ceny vstupného na překližce 01.04.2016 Treba na boulderovce to BW moc neavizuje.. Hlavne, kdyz tam radi staveci.
Pritom by stacilo
    Re: ceny vstupného na překližce 01.04.2016 Jo, tohle me stve treba na brnenskych stenach a boulderech taky. Kolikrat tam prijdu a je cast profi
      Re: ceny vstupného na překližce 01.04.2016 Sdilim tve pocity, mam to uplne stejne. Je to snad na vsech stenach, ktere jsem u nas navstivil..
        Re: ceny vstupného na překližce 01.04.2016 Souhlasím s tebou!
...nejlepší reakce na tvojí poznámku by byla: Nevyhovuje ti to? Ne
          Re: ceny vstupného na překližce 01.04.2016 To jsou kecy. Pokud zaplatím plné vstupné, cela plocha stěny by měla byt přístupná. Stejně je normál
        Re: ceny vstupného na překližce 01.04.2016 Bohužel trh funguje jen v učebnicích ekonomie: zrovna v tom Brně je nyní lezeckých možností dost (na
          Re: ceny vstupného na překližce 03.04.2016 Tak se na to vyser a choď ven
            Re: ceny vstupného na překližce 03.04.2016 začíná konečně trošku teplo takže to tak možná dopadne...
          Re: ceny vstupného na překližce 03.04.2016 Ne, kdybys nějakou tu učebnici četl, pochopil bys, že tedy zatím žádný konkurenční boj neprobíhá, pr
Kam zmizelo video repre soustředění? 01.04.2016 článek s Videem a podnětnou diskusí byl stažen?
Na žádost(příkaz) koho? Vždyť je to i na ofiko FB stránce ČHS. Kde je problém? Že se říká pravda nahlas?
Přátelé Lezec.cz pro mě končí.
  Re: Kam zmizelo video repre soustředění? 01.04.2016 Video bylo staženo z Lezce na přání autora videa. Nelíbila se mu diskuze pod článkem. To musíme bohu
    Re: Kam zmizelo video repre soustředění? 01.04.2016 komenty pod článkem jsem jen prolít, ale zajímalo by mě, jestli teda ČHS na to video nějak přispělo.
    Re: Kam zmizelo video repre soustředění? 01.04.2016 stahovat na přání autora na základě toho, že se mu nelíbí jaký vyvolal ohlas je velmi nekorektní vůč
      Re: Kam zmizelo video repre soustředění? 01.04.2016 Rozumím. Zde je odkaz na komentáře ke článku:
  Re: Kam zmizelo video repre soustředění? 01.04.2016 No, však se na ten facebook podívej. Komenty žádné, olajkováno a sdíleno víceméně jen účastníky a li
    Re: Kam zmizelo video repre soustředění? 01.04.2016 Že se to nedozvíš, za to poděkuj svému delegátovi na předloňské valné hromadě. Byl proti transparent
Finále Ligure 31.03.2016 Ahoj. Byl teď někdo ve Finále? Je tam něco nového nebo vše při starém?
Bezva skály 31.03.2016 už mě nebaví drbat se o roští, honit lano v mechu a kapradí, vyhazovat ulámanou skálu a při jištění balancovat na šutru a zakopávat o kořeny. Můžete poradit, kde v čr je pořádný kus kompaktní skály s dobrým, přehledným a čistým dopadlištěm, kde když necva
  Re: Bezva skály 31.03.2016 Nemá. Ale odkud jsi? Z Prahy jsi za dvě a půl hodiny v Juře, tak o co jde?
    Re: Bezva skály 31.03.2016 jasně, Jura, ale chtěla jsem si zalézt i tady v ČR když už se vracím..
Na Labák si asi netrou
      Re: Bezva skály 31.03.2016 co na tohle rict ... tak se nevracej ... Francie je ve Francii ... Spanelsko ve Spanelsku ...
  Re: Bezva skály 31.03.2016 vážně?
  Re: Bezva skály 31.03.2016 Tak to bych volil takovej Zubak, Marenku nebo Kotyz :D Ne vazne a co treba Labak?
  Re: Bezva skály 31.03.2016 I na písku je spoustu (většina) rozumě odjištěných cest
  Re: Bezva skály 31.03.2016 kdyz si netroufas, tak tu nelez... aspon bude min lidi ve skalach
    Re: Bezva skály 31.03.2016 Jed vole do Adru. Spusta cest nastupujes z cesticky, kdyz necvaknes prvni, tak se rozplacnes dole v
      Re: Bezva skály 31.03.2016 Když tě to nebaví, tak u nás nelez. Mě se naše skály líbí- je to takové pestré zajímavé lezení oblas
  Re: Bezva skály 31.03.2016 V Krase toho je- Indie,Vaňousy nebo Rudice.
    Re: Bezva skály 31.03.2016 díky za rozumnej komentář. v krase jsem ještě nebyla, pojedu se podívat.
    Re: Bezva skály 31.03.2016 díky za rozumnej komentář. v krase jsem ještě nebyla, pojedu se podívat.
      Re: Bezva skály 31.03.2016 V Krase je krasne. Imho tam ma cenu jet lezt od 7 vys. Do te 7 to muze byt lehke rozcarovani (rozume
        Re: Bezva skály 01.04.2016 Jestli by nebylo nej zalézt hlavně do postele a pořádně se na to vše vyspat...
        Re: Bezva skály 01.04.2016 Pětkař - skoro šestkař si v Krase zaleze super. Třeba Krakavčí ale otvírá až v červenci.
          Re: Bezva skály 01.04.2016 Jo, zaleze, ale musi znat/vedet co. Kdyz prijedes poprve do Sloupu, zalibi se ti Hrebenac a zacnes t
            Re: Bezva skály 10.04.2016 ja se divil..a dost
  Re: Bezva skály 10.04.2016 tisá, labák ...
  Re: reseni pro zahnojeny internet? 31.03.2016 Už vidím diskusní manýry nějaké té "Tay" instalované na diskusi na lezci po jednom dni pro
  Re: reseni pro zahnojeny internet? 31.03.2016 hm zajímavý článek, po těch dvaceti+ letech, co je Lezec, jsem si toho taky všiml, že většinu neprav
    Re: reseni pro zahnojeny internet? 01.04.2016 &
- jakekoli apelovani na slusnost apod vetsinou nevede nikam,
- usili lidskych a
      Re: reseni pro zahnojeny internet? 01.04.2016 No jo, ale negr s kleštěma a letlampou se mailem posílá celkem blbě :)
    Re: reseni pro zahnojeny internet? 01.04.2016 a co takhle to IPčko třeba dočasně bloknout?
      Re: reseni pro zahnojeny internet? 02.04.2016 Tak třeba za urážku by to šlo, i bych to podproval, ale nemůžeš blokovat třeba za jiný nebo nepohodl
        Re: reseni pro zahnojeny internet? 03.04.2016 Vtip je právě v tom, že všichni uvěří slibům, že se budou mazat/blokovat jen "hrubé či vulgární
    Re: reseni pro zahnojeny internet? 01.04.2016 Proč myslíš že to je vždy jen jeden člověk? Víš koliki lidí se může reálně skrývat za jednou IP adre
    Re: reseni pro zahnojeny internet? 06.04.2016 A včem je problém tady tu IP zobrazit? Aspoň by diskutéři věděli, jestli je to jeden a ten samý člov
      Re: reseni pro zahnojeny internet? 07.04.2016 Nic by nevěděli. Pro tvoji informaci – typicky třeba celý univerzitní areál se navenek jeví jako jed
  Re: reseni pro zahnojeny internet? 01.04.2016 Hmm, jakmile je nějaký článek podepsán "TOA", tak je to zaručeně "bomba"... Na c
    Re: reseni pro zahnojeny internet? 02.04.2016 A tak si vytvoř nějaký web a dej ho k dispozici k naprosto svobodnýmu užívání, snad ti v tom nikdo b
      Re: reseni pro zahnojeny internet? 02.04.2016 Já myslim že místní admini tomu právě svobodu dávaj, laissez-faire...jen tomu chybí ta pravidla, fun
Kde koupit lano Sterling a má někdo zkušenost s lany Petzl? 30.03.2016 Ahoj, dá se někde v Praze koupit lano Sterling, na netu jsem nic nenašel...
A druhý dotaz: lezete někdo na lanech od Petzlu? Musím nahradit svůj Beal Tiger (mimochodem nejhorší lano, co jsem zatím měl) a oblíbenou Rocu už taky nikde nemají :-)
    Re: Kde koupit lano Sterling a má někdo zkušenost s lany Petzl? 03.04.2016 to je asi kdyby se ptal na FiveTeny a Ty mu místo toho doporučil Triopy :-(
      Re: Kde koupit lano Sterling a má někdo zkušenost s lany Petzl? 05.04.2016 Tos asi necetl nedavne diskuze, jinak bys vedel, ze Triop je nejlepsi znacka na svete od ktere vsich
  Re: Kde koupit lano Sterling a má někdo zkušenost s lany Petzl? 31.03.2016 Vřele doporučuju Beal Stinger, fakt neuvěřitelnej držák. Tendon Master 9,7 taky není marný lano, ale
    Re: Kde koupit lano Sterling a má někdo zkušenost s lany Petzl? 31.03.2016 Stinger mi přijde tenký. Chci tak 9,7 a tlustší. S Tendony Master a Ambition mám nepěknou zkušenost
      Re: Kde koupit lano Sterling a má někdo zkušenost s lany Petzl? 31.03.2016 A neděláš s tím nějaké ičoviny? Ambišn si za ty kačky všichni docela pochavlují, včetně mě.
    Re: Kde koupit lano Sterling a má někdo zkušenost s lany Petzl? 31.03.2016 Stinger mi přijde tenký. Chci tak 9,7 a tlustší. S Tendony Master a Ambition mám nepěknou zkušenost
    Re: Kde koupit lano Sterling a má někdo zkušenost s lany Petzl? 31.03.2016 Stinger mi přijde tenký. Chci tak 9,7 a tlustší. S Tendony Master a Ambition mám nepěknou zkušenost
  Re: Kde koupit lano Sterling a má někdo zkušenost s lany Petzl? 31.03.2016 Zdar. Já sterlingy jsem kupoval od Horáčka z Rockjoye..já mám ty lana nejradši. Bealy a tendony jsem
    Re: Kde koupit lano Sterling a má někdo zkušenost s lany Petzl? 31.03.2016 Taky nevím kde jsem udělal chybu, ale Sterling Velocity po roce používání ztvrdnul tak, že je nepouž
      Re: Kde koupit lano Sterling a má někdo zkušenost s lany Petzl? 31.03.2016 Jasný. No Velocity mám rok a zatím super..bealy mi odešli hrozně brzy v opletu a byl to hadr. Tendon
    Re: Kde koupit lano Sterling a má někdo zkušenost s lany Petzl? 31.03.2016 Souhlas. Sterling pro me o dost dal nez jakykoliv Tendon. Docela podezrela mi tu prijde ta propagace
  Re: Kde koupit lano Sterling a má někdo zkušenost s lany Petzl? 31.03.2016 Čau, já mám asi rok a od Petzlu Arial, to je 9,5ka,...což sem vyhodnotil pro moje potřeby jako rozum
    Re: Kde koupit lano Sterling a má někdo zkušenost s lany Petzl? 31.03.2016 Já ještě koukal na Petzl Contact 9,8. Tak uvidíme, možná dám Petzlu šanci :-)
      Re: Kde koupit lano Sterling a má někdo zkušenost s lany Petzl? 04.04.2016 Ahoj, mám Petzl Contact 9.8 rok a něco. Nějak moc ho nešetřím a jsem s ním velmi spokojen. Je příjem
  Re: Kde koupit lano Sterling a má někdo zkušenost s lany Petzl? 31.03.2016 Ja mam Edelrid Daku a jsem velmi spokojen. Prumer 10.0 mm je take idealni :)
  Re: Kde koupit lano Sterling a má někdo zkušenost s lany Petzl? 31.03.2016 sterlingy tu občas v inzerci nabízí honza horáček z rockjoy a maj je i na smíchově na stěně.
    Re: Kde koupit lano Sterling a má někdo zkušenost s lany Petzl? 31.03.2016 Sterling - potvrzuju, že prodejna na offu ti je sežene a vůbec mají vstřícný přístup. Sterlinga jsem
      Re: Kde koupit lano Sterling a má někdo zkušenost s lany Petzl? 01.04.2016 Vítej, Uzlaři. Tvoje komentáře mi často chybí.
        Re: Kde koupit lano Sterling a má někdo zkušenost s lany Petzl? 01.04.2016 To jo, sem si rikal ze to na lezci uz zacina byt nuda :D
      Uzlar 05.04.2016 Uzlar přece svého času prohlašoval, že s přispíváním na lezce končí. Asi už to nevydržel a tak začal
        Re: Uzlar 05.04.2016 Míla je fajn chlap a nechtěl jsem odmazávat ty mezery v mailu. Byla to chyba. No, když už něco říct,
Sir Joseph Minimis 190 bunda 30.03.2016 Ahojte, nemate prosim nekdo nahodou zkusenost s perovkou od Sira Josepha Minimis 190?? Jestli neni treba uplne "malo" hrejici.....nebo jestli proste "stoji za ty penize":-) Chci malou perovku a tato me dost laka....diky za rady!! Iva
  Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda 31.03.2016 Za takové ukrutné peníze je to blbost. To už se sir joseph fakt pos...
  Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda 31.03.2016 Logicky hřeje - izoluje málo. Málo peří.
  Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda 31.03.2016 Osobne bych do toho nesel, je to uz dost draha opicarna. Mam perovku z Decatlonu ("podobne tlus
    Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda 31.03.2016 Diky:-):-) No uvidim.....ja prave mam Mitru od nich a super.......a tato me lakala,ze je fakt malink
      Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda 31.03.2016 Jo, sbalitelnosti je ta moje Quechua tak do maleho batuzku, takze v tom je asi take SJ lepsi :)
        Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda 01.04.2016 Sir joseph je 1
        Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda 01.04.2016 Sbalitelnost je dána kvalitou peří. Bohužel kvalitnější peří se paradoxně dříve slehne, takže životn
    Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda 01.04.2016 Nejhorší, že za těch 140 E mi přijde stále hodně drahá.
    Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda 01.04.2016 Souhlas s Radkem. Přítelkyně má Minimis, já tu z Decathlonu (celopřovou, néé tu mix peří/um. vata).
      Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda 01.04.2016 Tak ja jsem nakonec včera koupila tu minimis na tom nemeckem eshopu...a zítra by ji PPL mela dovezt,
        Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda 01.04.2016 Dej Prosím vědět jaka je a tak. Děkuji
          Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda 01.04.2016 Jojo, dam...ale "dostanu" ji az 23.4....tak potom:-))
        Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda 01.04.2016 Hmm, taky bych chtěl takový kamarády... Tož jsem zvědavý pak na report!
          Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda 03.04.2016 Jojo, jsem ráda, že takové mám:-)) Už mi přišla....vypadá super......ale vyzkouším ji až po tom dubn
  Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda 19.12.2016 Dneska mi přišla a první co mě zarazilo je to, že bunda na bocích a vnitřních stranách rukávů vůbec
    Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda 20.12.2016 Od té doby co to Rákoska šije v Číně - velký pokles kvality .
      Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda 21.12.2016 Rákoska šije v Číně?? :-O
1
...
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
...
2263
Sir Joseph Minimis 190 bunda Ahojte, nemate prosim nekdo nahodou zkusenost s perovkou od Sira Josepha Minimis 190?? Jestli neni treba uplne "malo" hrejici.....nebo jestli proste "stoji za ty penize":-) Chci malou perovku a tato me dost laka....diky za rady!! Iva Iva 17:00:16 30.03.2016odpovědět
  Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda Za takové ukrutné peníze je to blbost. To už se sir joseph fakt pos... 06:34:02 31.03.2016odpovědět
  Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda Logicky hřeje - izoluje málo. Málo peří. 08:35:56 31.03.2016odpovědět
  Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda Osobne bych do toho nesel, je to uz dost draha opicarna. Mam perovku z Decatlonu ("podobne tlustou") za petinu ceny a funguje paradne. Nepopiram ze SJ bude mit pravdepodobne vetsi zivotnost a taky bude lip hrat, ale otazka je zda je to fakt potreba. Kdyz uz bys chtel fakt poradny tepelny komfort tak si asi nebudes kupovat tuhle lehkou srandu, ale neco "tlustsiho". Kazdopadne designove a s napisem Sir Joseph budes vypadat asi vic nobl nez s napisem Quechua :) O tom zadna. Tak pokud ji fakt chces, tak v Nemecku je na ni zrovna sleva :) http://goo.gl/eIKzsf Radek 09:55:21 31.03.2016odpovědět
    Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda Diky:-):-) No uvidim.....ja prave mam Mitru od nich a super.......a tato me lakala,ze je fakt malinka....na beh s sebou,na kolobku,bezky,do ledvinky.....z Dekace perovky znam,jsou v pohode,ale o dost vetsi.......
Iva 11:13:27 31.03.2016odpovědět
      Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda Jo, sbalitelnosti je ta moje Quechua tak do maleho batuzku, takze v tom je asi take SJ lepsi :) Radek 11:58:28 31.03.2016odpovědět
        Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda Sir joseph je 1 06:01:26 01.04.2016odpovědět
        Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda Sbalitelnost je dána kvalitou peří. Bohužel kvalitnější peří se paradoxně dříve slehne, takže životnost je u něj nižší.
To samozřejmě platí u všech výrobců a všech péřových výrobků. 08:45:10 01.04.2016odpovědět
    Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda Nejhorší, že za těch 140 E mi přijde stále hodně drahá. 08:57:28 01.04.2016odpovědět
    Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda Souhlas s Radkem. Přítelkyně má Minimis, já tu z Decathlonu (celopřovou, néé tu mix peří/um. vata). Minimis se dá sbalit na cca polovinu toho co ta z Decathlonu, to peří se jakoby víc umí "nafouknout/vyfouknout". Otázka je, jak moc to tomu peří svědčí... Co se týče tepelného komfortu, jsou obě kupodivu dost podobné, tj. tenké a relativně málo teplé. Apoň to tvrdí přítelkyně když si tu moji párkrát půjčila:o) Jako ta SJ je na první pohled určitě kvalitněji provedená, ale za ty prachy se myslim celkově nevyplatí... Jinak laciný péřovky se tu před časem v diskusi řešily... Shrek 12:51:57 01.04.2016odpovědět
      Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda Tak ja jsem nakonec včera koupila tu minimis na tom nemeckem eshopu...a zítra by ji PPL mela dovezt, doprava zdarma, super.....jestli teda vse klapne:-)) Tak uvidim, jak se mi osvedci:-) Uznavam, ze je to "drahy spas", ale mam to jako darek od kamaradu ke 40 narozkam, tak co by si clovek neudelal radost, ze:-))) Diky za názory a rady, hlavne na ten eshop....143 EUR je furt lepsi nez 5tis.Kc u nas..... Iva 13:50:16 01.04.2016odpovědět
        Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda Dej Prosím vědět jaka je a tak. Děkuji 16:02:07 01.04.2016odpovědět
          Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda Jojo, dam...ale "dostanu" ji az 23.4....tak potom:-)) Iva 17:10:33 01.04.2016odpovědět
        Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda Hmm, taky bych chtěl takový kamarády... Tož jsem zvědavý pak na report! Shrek 23:35:23 01.04.2016odpovědět
          Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda Jojo, jsem ráda, že takové mám:-)) Už mi přišla....vypadá super......ale vyzkouším ji až po tom dubnu.....tak potom napíšu:-)) Iva 15:46:25 03.04.2016odpovědět
  Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda Dneska mi přišla a první co mě zarazilo je to, že bunda na bocích a vnitřních stranách rukávů vůbec nemá peří, je tam jen cca 20cm široká jedna vrstva té slabé látky, normálně vidíte skrz! Takže pokud nemáte připažené ruce, tak v těch místech okamžitě cítíte chlad. Netuším, čím autor přemýšlel, ale tohle je za mě totální fail. Je "fajn", když umíte udělat nejlehčí péřovku tím, že do čtvrtiny prostě nedáte peří...
Škoda, jinak se mi líbí moc, sbalitelnost je luxusní. CSA 22:08:38 19.12.2016odpovědět
    Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda Od té doby co to Rákoska šije v Číně - velký pokles kvality . Dejv 09:22:59 20.12.2016odpovědět
      Re: Sir Joseph Minimis 190 bunda Rákoska šije v Číně?? :-O lk 01:25:29 21.12.2016odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: