LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Místní klasifikace: mluví; nemluví; nemluv na mě!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
34.Kubíček 10215
35.Chejn 10208
36.Jeřábek 10200
Bouldry:
34.Stribrny 9534
35.Kollár 9503
36.Zímová 9428
Hory:
28.Trkal 2410
29.Slavíček 2366
30.Uhlík 2276

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230882 cest
Nové přelezy:
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
SAUNA - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Nonenfelsen05.04.2016
Z důvodu ochrany přírody je zavřená ferata Nonenfelsen v německém Jonsdorfu.
 Re: Nonenfelsen19.04.2016
Díky za info, chystáme se tam teď v sobotu vypravit. Nevíte, jestli je uzavírka jen dočasná nebo je
  Re: Nonenfelsen20.04.2016
uzavírka je jako každým rokem na hnízdící sezonu. stejně, jako na alpingratu.
(kterej je teda

 Očištění cesty05.04.2016
Ahoj,
měl bych takový dotaz zda nemáte někdo zkušenost s čištěním "zašpiněné" cesty. Konkrétně se jedná o tom, že jsem našel kousek od nového bydliště docela zajímavý boulder a problém je v tom, že část boulderu je celá černá.. po ohledán
 Re: Očištění cesty05.04.2016
Nejlepší je talková voda, wapka, 200 - 800 bar a je to zaručeně čisté a zbavíš se i volných kamenů.
 Re: Očištění cesty06.04.2016
napis petrovi reschovi, ten poradi jak cistit, pripadne udelat zajimavou cast bouldru i tam, kde nic
 Re: Očištění cesty06.04.2016
zkus to rejžákem a hadrama s vodou, když to nepude tak ocelákem...zkus trochu experimentovat. kamen
 Re: Očištění cesty06.04.2016
Na saze - teplá voda a rejžák.
  Re: Očištění cesty06.04.2016
Do té teplé vody přidat nějaké rozpouštědlo mastnoty (ideálně biologicky odbouratelné – možná by sta
   Re: Očištění cesty06.04.2016
A znova to očoudil? :D Tak tohle je top názor.
    Re: Očištění cesty06.04.2016
No s ohnem se to ma tak, ze jde rozdelat na ruznych mistech.
 Re: Očištění cesty06.04.2016
Můžeš zkusit čistič na kámen - prodává třeba Remers nebo Aqua Bárta, nebo zkus třeba čpavkovou vodu.
 Re: Očištění cesty06.04.2016
Vem kango a udělej chyty nový a čistý! ;-)

 Bouldermatka04.04.2016
Ahoj, sháním nějakou menší bouldermatku, kterou by nebylo problém brát do vlaku, jelikož někdy je to pro mě jediná možnost dopravy. Zatím se mi nejlépe jeví Ocun paddy sundance. Máte s touto bouldermatkou někdo zkušenosti, popř. jsou i jiné v podobné veli
 Re: Bouldermatka04.04.2016
Mám dvě kvůli větší mobilitě, jsou v pohodě, ale pokud je dopad kamení, tak to na nějaké vyšší bould

 zebraty03.04.2016
Ahoj,
nevíte někdo prosím jak dopadla zamčená převodovka na parkovišti pod zebratama? Myslím, že to bylo 27.-28.3.

 ceny vstupného na překližce01.04.2016
Na 8a.nu je krátká noticka o nové stěně v Tyrolích. V souvislosti s tím vyznívají hodně směšně nářky českých provozovatelů stěn, jak jsou oproti západu na vstupném nedoceněni a kdybychom platili jako zápaďáci, že bychom mohli taky čekat západní služby. Ta
 Re: ceny vstupného na překližce01.04.2016
"Debile", tak si postav sám svoji stěnu,bouldrovku a zkus si ji provozovat....z takový lid
  Re: ceny vstupného na překližce01.04.2016
nechci stavět svoji, chci, aby za ty peníze vytřeli aspoň jednou za dvě hodiny těch 10m2 na záchodec
   Re: ceny vstupného na překližce01.04.2016
Kdo se sprchuje po lezení, je metrouš!
    Re: ceny vstupného na překližce02.04.2016
Radši metrous než prase
    Re: ceny vstupného na překližce03.04.2016
A buzna! :D
     Re: ceny vstupného na překližce03.04.2016
Pro buznu každý buzna-:)
  Re: ceny vstupného na překližce01.04.2016
Áá, ozval se pan "takypodnikatel". To že se u nás odrbávají (ceny za zboží /služby vs. úro
 Re: ceny vstupného na překližce01.04.2016
on je trochu rozdíl v tom, jestli stěnu nacpeš do nějaké staré haly, kde platíš nájem (nevim jestli
  Re: ceny vstupného na překližce01.04.2016
Chodov byl taky postavený z velké části za státní (obecní) peníze
   Re: ceny vstupného na překližce01.04.2016
A třeba taky Gutovka, a skoro všechny stěny ve školních tělocvičnách, a třeba taky ve "volnočas
    Re: ceny vstupného na překližce01.04.2016
Chtěl bych reagovat na jednu zmíněnou podstatnou věc. A to školicky a kurzy pro děti naboldrovce. Je
     Re: ceny vstupného na překližce01.04.2016
Tak řešení je velmi jednoduché. Komu to vadí, ať tam nechodí. Nemyslím to jako výsměch, ale opravdu
 Re: ceny vstupného na překližce01.04.2016
Apríl pí.o
 Re: ceny vstupného na překližce01.04.2016
Mě hodně vadí, že stěny nesníží vstupné, pokud je nějaká (větší) část cest sundaná. Viz včera BB, su
  Re: ceny vstupného na překližce01.04.2016
Je pravda, že tohle dokáže nasrat. Mně by stačilo, kdyby to avizovali dopředu a víckrát než jen jedn
   Re: ceny vstupného na překližce01.04.2016
Letos to BW avizoval poctivě. BB to ale tradičně vůbec neavizuje.
    Re: ceny vstupného na překližce01.04.2016
Treba na boulderovce to BW moc neavizuje.. Hlavne, kdyz tam radi staveci.
Pritom by stacilo
  Re: ceny vstupného na překližce01.04.2016
Jo, tohle me stve treba na brnenskych stenach a boulderech taky. Kolikrat tam prijdu a je cast profi
   Re: ceny vstupného na překližce01.04.2016
Sdilim tve pocity, mam to uplne stejne. Je to snad na vsech stenach, ktere jsem u nas navstivil..
    Re: ceny vstupného na překližce01.04.2016
Souhlasím s tebou!

...nejlepší reakce na tvojí poznámku by byla: Nevyhovuje ti to? Ne
     Re: ceny vstupného na překližce01.04.2016
To jsou kecy. Pokud zaplatím plné vstupné, cela plocha stěny by měla byt přístupná. Stejně je normál
    Re: ceny vstupného na překližce01.04.2016
Bohužel trh funguje jen v učebnicích ekonomie: zrovna v tom Brně je nyní lezeckých možností dost (na
     Re: ceny vstupného na překližce03.04.2016
Tak se na to vyser a choď ven
      Re: ceny vstupného na překližce03.04.2016
začíná konečně trošku teplo takže to tak možná dopadne...
     Re: ceny vstupného na překližce03.04.2016
Ne, kdybys nějakou tu učebnici četl, pochopil bys, že tedy zatím žádný konkurenční boj neprobíhá, pr

 Kam zmizelo video repre soustředění?01.04.2016
článek s Videem a podnětnou diskusí byl stažen?
Na žádost(příkaz) koho? Vždyť je to i na ofiko FB stránce ČHS.  Kde je problém? Že se říká pravda nahlas?

Přátelé Lezec.cz pro mě končí.
 Re: Kam zmizelo video repre soustředění?01.04.2016
Video bylo staženo z Lezce na přání autora videa. Nelíbila se mu diskuze pod článkem. To musíme bohu
  Re: Kam zmizelo video repre soustředění?01.04.2016
komenty pod článkem jsem jen prolít, ale zajímalo by mě, jestli teda ČHS na to video nějak přispělo.
  Re: Kam zmizelo video repre soustředění?01.04.2016
stahovat na přání autora na základě toho, že se mu nelíbí jaký vyvolal ohlas je velmi nekorektní vůč
   Re: Kam zmizelo video repre soustředění?01.04.2016
Rozumím. Zde je odkaz na komentáře ke článku:
 Re: Kam zmizelo video repre soustředění?01.04.2016
No, však se na ten facebook podívej. Komenty žádné, olajkováno a sdíleno víceméně jen účastníky a li
  Re: Kam zmizelo video repre soustředění?01.04.2016
Že se to nedozvíš, za to poděkuj svému delegátovi na předloňské valné hromadě. Byl proti transparent

 Finále Ligure 31.03.2016
Ahoj. Byl teď někdo ve Finále? Je tam něco nového nebo vše při starém?

 Bezva skály31.03.2016
už mě nebaví drbat se o roští, honit lano v mechu a kapradí, vyhazovat ulámanou skálu a při jištění balancovat na šutru a zakopávat o kořeny. Můžete poradit, kde v čr je pořádný kus kompaktní skály s dobrým, přehledným a čistým dopadlištěm, kde když necva
 Re: Bezva skály31.03.2016
Nemá. Ale odkud jsi? Z Prahy jsi za dvě a půl hodiny v Juře, tak o co jde?
  Re: Bezva skály31.03.2016
jasně, Jura, ale chtěla jsem si zalézt i tady v ČR když už se vracím..
Na Labák si asi netrou
   Re: Bezva skály31.03.2016
co na tohle rict ... tak se nevracej ... Francie je ve Francii ... Spanelsko ve Spanelsku ...
 Re: Bezva skály31.03.2016
vážně?
 Re: Bezva skály31.03.2016
Tak to bych volil takovej Zubak, Marenku nebo Kotyz :D Ne vazne a co treba Labak?
 Re: Bezva skály31.03.2016
I na písku je spoustu (většina) rozumě odjištěných cest
 Re: Bezva skály31.03.2016
kdyz si netroufas, tak tu nelez... aspon bude min lidi ve skalach
  Re: Bezva skály31.03.2016
Jed vole do Adru. Spusta cest nastupujes z cesticky, kdyz necvaknes prvni, tak se rozplacnes dole v
   Re: Bezva skály31.03.2016
Když tě to nebaví, tak u nás nelez. Mě se naše skály líbí- je to takové pestré zajímavé lezení oblas
 Re: Bezva skály31.03.2016
V Krase toho je- Indie,Vaňousy nebo Rudice.
  Re: Bezva skály31.03.2016
díky za rozumnej komentář. v krase jsem ještě nebyla, pojedu se podívat.
  Re: Bezva skály31.03.2016
díky za rozumnej komentář. v krase jsem ještě nebyla, pojedu se podívat.
   Re: Bezva skály31.03.2016
V Krase je krasne. Imho tam ma cenu jet lezt od 7 vys. Do te 7 to muze byt lehke rozcarovani (rozume
    Re: Bezva skály01.04.2016
Jestli by nebylo nej zalézt hlavně do postele a pořádně se na to vše vyspat...
    Re: Bezva skály01.04.2016
Pětkař - skoro šestkař si v Krase zaleze super. Třeba Krakavčí ale otvírá až v červenci.
     Re: Bezva skály01.04.2016
Jo, zaleze, ale musi znat/vedet co. Kdyz prijedes poprve do Sloupu, zalibi se ti Hrebenac a zacnes t
      Re: Bezva skály10.04.2016
ja se divil..a dost
 Re: Bezva skály10.04.2016
tisá, labák ...

 reseni pro zahnojeny internet?31.03.2016
http://tinyurl.com/hzkfyuo
 Re: reseni pro zahnojeny internet?31.03.2016
Už vidím diskusní manýry nějaké té "Tay" instalované na diskusi na lezci po jednom dni pro
 Re: reseni pro zahnojeny internet?31.03.2016
hm zajímavý článek, po těch dvaceti+ letech, co je Lezec, jsem si toho taky všiml, že většinu neprav
  Re: reseni pro zahnojeny internet?01.04.2016
&
- jakekoli apelovani na slusnost apod vetsinou nevede nikam,
- usili lidskych a
   Re: reseni pro zahnojeny internet?01.04.2016
No jo, ale negr s kleštěma a letlampou se mailem posílá celkem blbě :)
  Re: reseni pro zahnojeny internet?01.04.2016
a co takhle to IPčko třeba dočasně bloknout?
   Re: reseni pro zahnojeny internet?02.04.2016
Tak třeba za urážku by to šlo, i bych to podproval, ale nemůžeš blokovat třeba za jiný nebo nepohodl
    Re: reseni pro zahnojeny internet?03.04.2016
Vtip je právě v tom, že všichni uvěří slibům, že se budou mazat/blokovat jen "hrubé či vulgární
  Re: reseni pro zahnojeny internet?01.04.2016
Proč myslíš že to je vždy jen jeden člověk? Víš koliki lidí se může reálně skrývat za jednou IP adre
  Re: reseni pro zahnojeny internet?06.04.2016
A včem je problém tady tu IP zobrazit? Aspoň by diskutéři věděli, jestli je to jeden a ten samý člov
   Re: reseni pro zahnojeny internet?07.04.2016
Nic by nevěděli. Pro tvoji informaci – typicky třeba celý univerzitní areál se navenek jeví jako jed
 Re: reseni pro zahnojeny internet?01.04.2016
Hmm, jakmile je nějaký článek podepsán "TOA", tak je to zaručeně "bomba"... Na c
  Re: reseni pro zahnojeny internet?02.04.2016
A tak si vytvoř nějaký web a dej ho k dispozici k naprosto svobodnýmu užívání, snad ti v tom nikdo b
   Re: reseni pro zahnojeny internet?02.04.2016
Já myslim že místní admini tomu právě svobodu dávaj, laissez-faire...jen tomu chybí ta pravidla, fun

 Kde koupit lano Sterling a má někdo zkušenost s lany Petzl?30.03.2016
Ahoj, dá se někde v Praze koupit lano Sterling, na netu jsem nic nenašel...
A druhý dotaz: lezete někdo na lanech od Petzlu? Musím nahradit svůj Beal Tiger (mimochodem nejhorší lano, co jsem zatím měl) a oblíbenou Rocu už taky nikde nemají :-)
 Re: Kde koupit lano Sterling a má někdo zkušenost s lany Petzl?31.03.2016
Kup si tendon master a neblbni
  Re: Kde koupit lano Sterling a má někdo zkušenost s lany Petzl?03.04.2016
to je asi kdyby se ptal na FiveTeny a Ty mu místo toho doporučil Triopy :-(
   Re: Kde koupit lano Sterling a má někdo zkušenost s lany Petzl?05.04.2016
Tos asi necetl nedavne diskuze, jinak bys vedel, ze Triop je nejlepsi znacka na svete od ktere vsich
 Re: Kde koupit lano Sterling a má někdo zkušenost s lany Petzl?31.03.2016
Vřele doporučuju Beal Stinger, fakt neuvěřitelnej držák. Tendon Master 9,7 taky není marný lano, ale
  Re: Kde koupit lano Sterling a má někdo zkušenost s lany Petzl?31.03.2016
Stinger mi přijde tenký. Chci tak 9,7 a tlustší. S Tendony Master a Ambition mám nepěknou zkušenost
   Re: Kde koupit lano Sterling a má někdo zkušenost s lany Petzl?31.03.2016
A neděláš s tím nějaké ičoviny? Ambišn si za ty kačky všichni docela pochavlují, včetně mě.
    Re: Kde koupit lano Sterling a má někdo zkušenost s lany Petzl?31.03.2016
Vsichni urcite ne. Treba ja.
  Re: Kde koupit lano Sterling a má někdo zkušenost s lany Petzl?31.03.2016
Stinger mi přijde tenký. Chci tak 9,7 a tlustší. S Tendony Master a Ambition mám nepěknou zkušenost
  Re: Kde koupit lano Sterling a má někdo zkušenost s lany Petzl?31.03.2016
Stinger mi přijde tenký. Chci tak 9,7 a tlustší. S Tendony Master a Ambition mám nepěknou zkušenost
 Re: Kde koupit lano Sterling a má někdo zkušenost s lany Petzl?31.03.2016
Zdar. Já sterlingy jsem kupoval od Horáčka z Rockjoye..já mám ty lana nejradši. Bealy a tendony jsem
  Re: Kde koupit lano Sterling a má někdo zkušenost s lany Petzl?31.03.2016
Taky nevím kde jsem udělal chybu, ale Sterling Velocity po roce používání ztvrdnul tak, že je nepouž
   Re: Kde koupit lano Sterling a má někdo zkušenost s lany Petzl?31.03.2016
Jasný. No Velocity mám rok a zatím super..bealy mi odešli hrozně brzy v opletu a byl to hadr. Tendon
  Re: Kde koupit lano Sterling a má někdo zkušenost s lany Petzl?31.03.2016
Souhlas. Sterling pro me o dost dal nez jakykoliv Tendon. Docela podezrela mi tu prijde ta propagace
 Re: Kde koupit lano Sterling a má někdo zkušenost s lany Petzl?31.03.2016
Čau, já mám asi rok a od Petzlu Arial, to je 9,5ka,...což sem vyhodnotil pro moje potřeby jako rozum
  Re: Kde koupit lano Sterling a má někdo zkušenost s lany Petzl?31.03.2016
Já ještě koukal na Petzl Contact 9,8. Tak uvidíme, možná dám Petzlu šanci :-)
   Re: Kde koupit lano Sterling a má někdo zkušenost s lany Petzl?04.04.2016
Ahoj, mám Petzl Contact 9.8 rok a něco. Nějak moc ho nešetřím a jsem s ním velmi spokojen. Je příjem
 Re: Kde koupit lano Sterling a má někdo zkušenost s lany Petzl?31.03.2016
Ja mam Edelrid Daku a jsem velmi spokojen. Prumer 10.0 mm je take idealni :)
 Re: Kde koupit lano Sterling a má někdo zkušenost s lany Petzl?31.03.2016
sterlingy tu občas v inzerci nabízí honza horáček z rockjoy a maj je i na smíchově na stěně.
  Re: Kde koupit lano Sterling a má někdo zkušenost s lany Petzl?31.03.2016
Sterling - potvrzuju, že prodejna na offu ti je sežene a vůbec mají vstřícný přístup. Sterlinga jsem
   Re: Kde koupit lano Sterling a má někdo zkušenost s lany Petzl?01.04.2016
Vítej, Uzlaři. Tvoje komentáře mi často chybí.
    Re: Kde koupit lano Sterling a má někdo zkušenost s lany Petzl?01.04.2016
To jo, sem si rikal ze to na lezci uz zacina byt nuda :D
   Uzlar05.04.2016
Uzlar přece svého času prohlašoval, že s přispíváním na lezce končí. Asi už to nevydržel a tak začal
    Re: Uzlar05.04.2016
Míla je fajn chlap a nechtěl jsem odmazávat ty mezery v mailu. Byla to chyba. No, když už něco říct,

1   ...   295   296   297   298   299   300   301   302   303   304   305   306   307   308   309   310   311   312   313   314   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 reseni pro zahnojeny internet?
http://tinyurl.com/hzkfyuo
TOA08:16:25 31.03.2016
odpovědět 
 Re: reseni pro zahnojeny internet?
Už vidím diskusní manýry nějaké té "Tay" instalované na diskusi na lezci po jednom dni provozu:

- Turek je agent
- Hobl je manipulátor
- VV jsou zloději
- dojistit klasiky na písku!
- slušnost mě nezajímá, jedu jen podle zákonů!
- podepiš se, ty chudáčku!
- stanovuju ti psychiatrickou diagnózu
- trojboj na OH! je to přirozenej vývoj!
- lezec stojí za pendrek, ale přesto si tu rád potrolluju!
- vrtám oblasti pro širokou lezeckou veřejnost!

honza09:02:27 31.03.2016
odpovědět 
 Re: reseni pro zahnojeny internet?
hm zajímavý článek, po těch dvaceti+ letech, co je Lezec, jsem si toho taky všiml, že většinu nepravostí má na svědomí jenom malý počet diskutérů - trolů. často vytváří jakoby názor více lidí, ale je to jen z jedný IP, takže jeden člověk.

Tak je nekrmte.

Koresponduje mi i to, jak výzkumníci zjistili, že trvale a za všech okolností je odporných asi jenom jedno procento z nich a že všechno nasvědčuje tomu, že naprostou většinu závadného chování dělají průměrní hráči, kteří prostě nemají svůj den nebo něco podobného.
 jirkas22:34:04 31.03.2016
odpovědět 
  Re: reseni pro zahnojeny internet?
&
- jakekoli apelovani na slusnost apod vetsinou nevede nikam,
- usili lidskych adminu o moderovani je ztratou casu
- snad jedina schudna cesta je vymahatelnost (okamzita) jednoduchych a vsem srozumitelnych pravidel. Vymahatelnost znamena ze admin (at uz lidsky nebo cyber) musi mit k dispozici opatreni ktere hrisnikovi citelne zneprijemni zivot.

Dokonala paralela s nevirtualnim svetem...
TOA07:24:44 01.04.2016
odpovědět 
   Re: reseni pro zahnojeny internet?
No jo, ale negr s kleštěma a letlampou se mailem posílá celkem blbě :)
Jirka14:42:37 01.04.2016
odpovědět 
  Re: reseni pro zahnojeny internet?
a co takhle to IPčko třeba dočasně bloknout?
Bill Gates23:44:11 01.04.2016
odpovědět 
   Re: reseni pro zahnojeny internet?
Tak třeba za urážku by to šlo, i bych to podproval, ale nemůžeš blokovat třeba za jiný nebo nepohodlný názor.
08:29:00 02.04.2016
odpovědět 
    Re: reseni pro zahnojeny internet?
Vtip je právě v tom, že všichni uvěří slibům, že se budou mazat/blokovat jen "hrubé či vulgární" apod. příspěvky. Jenže VŽDY se to nakonec zvrhne právě i v cenzuru nepohodlných názorů...
ctirad L.11:55:53 03.04.2016
odpovědět 
  Re: reseni pro zahnojeny internet?
Proč myslíš že to je vždy jen jeden člověk? Víš koliki lidí se může reálně skrývat za jednou IP adresou?
Martin Stuchlík23:48:52 01.04.2016
odpovědět 
  Re: reseni pro zahnojeny internet?
A včem je problém tady tu IP zobrazit? Aspoň by diskutéři věděli, jestli je to jeden a ten samý člověk.
13:16:19 06.04.2016
odpovědět 
   Re: reseni pro zahnojeny internet?
Nic by nevěděli. Pro tvoji informaci – typicky třeba celý univerzitní areál se navenek jeví jako jedna IP. A víš, kolik lidí třeba z brněnského kampusu v Bohunicích leze? Mým odhadem desítky.
12:09:33 07.04.2016
odpovědět 
 Re: reseni pro zahnojeny internet?
Hmm, jakmile je nějaký článek podepsán "TOA", tak je to zaručeně "bomba"... Na co chceš virtuální estébáky? Máš pocit že je všude kolem málo těch skutečných? Proboha nechte internet jako poslední opravdu poslední svobodný prostor žít...
ctirad L.23:46:55 01.04.2016
odpovědět 
  Re: reseni pro zahnojeny internet?
A tak si vytvoř nějaký web a dej ho k dispozici k naprosto svobodnýmu užívání, snad ti v tom nikdo bránit nebude. Tady je to na místních adminech. "Svobodný" posun třeba tohohle webu během posledních já nevím pěti let nevyznívá vzhledem k té "svobodě" moc lichotivě.
P.11:35:25 02.04.2016
odpovědět 
   Re: reseni pro zahnojeny internet?
Já myslim že místní admini tomu právě svobodu dávaj, laissez-faire...jen tomu chybí ta pravidla, funkční, rozumná a vymahatelná.
T.20:49:03 02.04.2016
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192348)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Západní hrana III Prachov
Stará cesta IV Prachov
Nedělení dýchánek - varianta VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nedělní dýchánek VIIIa Tisá - Velké Stěny
Novodobá VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nově komentované:
Východní Komín II Prachov
Kočka 7b+ Davle
Rasista VIIb Tisá - Velké Stěny
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (51)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi