Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Padání 07.04.2016 http://zpravy.aktualne.cz/ regiony/plzensky/ctyri-desitky-deti-zachranari-prevezli -ze-skoly-v-prirode-v/r~87381aeefc9411 e5bf6f002590604f2e/?ut
  Re: Padání 07.04.2016 4 mezery
        Re: Padání 07.04.2016 Kdepak, to už asi přijel PADání Catering...protože letos tam budou takový lišty, že se z toho všichn
        Re: Padání 07.04.2016 nebo spadli do studny kde se pěkně rozkládají :D
      Re: Padání 07.04.2016 prostě průser no ....
        Re: Padání 08.04.2016 dyť jde vo hovno
  Re: Padání 07.04.2016
    Re: Padání 07.04.2016 :D :D :D
    Re: Padání 08.04.2016 :-D
dotaz 06.04.2016 Ahoj. Dotaz nevíte někdo kde koupím chcacak. Dík za info.
  Re: dotaz 07.04.2016 Lahev na močení? Bažent, kapesní WC, Little John, TravelJohn a podobně (i petflaška), mají je ve zdr
Kobra v Plzni 06.04.2016 Včera jsem byli na venkovní stěně v Plzni a celá půlka převisů je rozebraná. Z podzima pamatuju, že tam byly pěkný cesty, nevíte proč je to už tak dlouho sundaný? Jo a kdy to bude opět nahozený.
  Re: Kobra v Plzni 07.04.2016 Počasí konečně umožňuje pokračovat ve stavbě cest. Budu se snažit, aby vždy byly k dispozici, alespo
    Re: Kobra v Plzni 07.04.2016 Ahoj Azbeste, bude se předělávat jen převis nebo i zbytek cest? Děkuji za info:)
      Re: Kobra v Plzni 08.04.2016 Postupne cele. Previs bude prvni, posleze obe strany a nakonec zadni stena.
        Re: Kobra v Plzni 08.04.2016 díky za info, těším se a díky že to děláš! :)
dětský úvazek 05.04.2016 Ahoj, vybírám dětský úvazek na výšku dítěte asi 95 cm, 15 kg, 3 roky. Máte nějaké doporučení? Díky.
  Re: dětský úvazek 05.04.2016 Mame Ocun Mojo. Sedel prckovi v cca 2.5 letech a sedi mu i ted (4 roky).
  Re: dětský úvazek 05.04.2016 Rock Empire - Zuni
    Re: dětský úvazek 06.04.2016 rock empire je o fous lepší a pohodlnější. ocůn je míň polstrovanej a míň překáží v batohu (ale nejd
      Re: dětský úvazek 06.04.2016 No, zvažoval jsem právě ty dva výše zmíněné a ten rock empire se mi zdál taky asi měkčí pod zadek. D
Nonenfelsen 05.04.2016 Z důvodu ochrany přírody je zavřená ferata Nonenfelsen v německém Jonsdorfu.
  Re: Nonenfelsen 19.04.2016 Díky za info, chystáme se tam teď v sobotu vypravit. Nevíte, jestli je uzavírka jen dočasná nebo je
    Re: Nonenfelsen 20.04.2016 uzavírka je jako každým rokem na hnízdící sezonu. stejně, jako na alpingratu.
(kterej je teda
Očištění cesty 05.04.2016 Ahoj,
měl bych takový dotaz zda nemáte někdo zkušenost s čištěním "zašpiněné" cesty. Konkrétně se jedná o tom, že jsem našel kousek od nového bydliště docela zajímavý boulder a problém je v tom, že část boulderu je celá černá.. po ohledán
  Re: Očištění cesty 05.04.2016 Nejlepší je talková voda, wapka, 200 - 800 bar a je to zaručeně čisté a zbavíš se i volných kamenů.
  Re: Očištění cesty 06.04.2016 napis petrovi reschovi, ten poradi jak cistit, pripadne udelat zajimavou cast bouldru i tam, kde nic
  Re: Očištění cesty 06.04.2016 zkus to rejžákem a hadrama s vodou, když to nepude tak ocelákem...zkus trochu experimentovat. kamen
  Re: Očištění cesty 06.04.2016 Na saze - teplá voda a rejžák.
    Re: Očištění cesty 06.04.2016 Do té teplé vody přidat nějaké rozpouštědlo mastnoty (ideálně biologicky odbouratelné – možná by sta
      Re: Očištění cesty 06.04.2016 A znova to očoudil? :D Tak tohle je top názor.
        Re: Očištění cesty 06.04.2016 No s ohnem se to ma tak, ze jde rozdelat na ruznych mistech.
  Re: Očištění cesty 06.04.2016 Můžeš zkusit čistič na kámen - prodává třeba Remers nebo Aqua Bárta, nebo zkus třeba čpavkovou vodu.
  Re: Očištění cesty 06.04.2016 Vem kango a udělej chyty nový a čistý! ;-)
Bouldermatka 04.04.2016 Ahoj, sháním nějakou menší bouldermatku, kterou by nebylo problém brát do vlaku, jelikož někdy je to pro mě jediná možnost dopravy. Zatím se mi nejlépe jeví Ocun paddy sundance. Máte s touto bouldermatkou někdo zkušenosti, popř. jsou i jiné v podobné veli
  Re: Bouldermatka 04.04.2016 Mám dvě kvůli větší mobilitě, jsou v pohodě, ale pokud je dopad kamení, tak to na nějaké vyšší bould
zebraty 03.04.2016 Ahoj,
nevíte někdo prosím jak dopadla zamčená převodovka na parkovišti pod zebratama? Myslím, že to bylo 27.-28.3.
ceny vstupného na překližce 01.04.2016 Na 8a.nu je krátká noticka o nové stěně v Tyrolích. V souvislosti s tím vyznívají hodně směšně nářky českých provozovatelů stěn, jak jsou oproti západu na vstupném nedoceněni a kdybychom platili jako zápaďáci, že bychom mohli taky čekat západní služby. Ta
  Re: ceny vstupného na překližce 01.04.2016 "Debile", tak si postav sám svoji stěnu,bouldrovku a zkus si ji provozovat....z takový lid
    Re: ceny vstupného na překližce 01.04.2016 nechci stavět svoji, chci, aby za ty peníze vytřeli aspoň jednou za dvě hodiny těch 10m2 na záchodec
      Re: ceny vstupného na překližce 01.04.2016 Kdo se sprchuje po lezení, je metrouš!
        Re: ceny vstupného na překližce 02.04.2016 Radši metrous než prase
        Re: ceny vstupného na překližce 03.04.2016 A buzna! :D
          Re: ceny vstupného na překližce 03.04.2016 Pro buznu každý buzna-:)
    Re: ceny vstupného na překližce 01.04.2016 Áá, ozval se pan "takypodnikatel". To že se u nás odrbávají (ceny za zboží /služby vs. úro
  Re: ceny vstupného na překližce 01.04.2016 on je trochu rozdíl v tom, jestli stěnu nacpeš do nějaké staré haly, kde platíš nájem (nevim jestli
    Re: ceny vstupného na překližce 01.04.2016 Chodov byl taky postavený z velké části za státní (obecní) peníze
      Re: ceny vstupného na překližce 01.04.2016 A třeba taky Gutovka, a skoro všechny stěny ve školních tělocvičnách, a třeba taky ve "volnočas
        Re: ceny vstupného na překližce 01.04.2016 Chtěl bych reagovat na jednu zmíněnou podstatnou věc. A to školicky a kurzy pro děti naboldrovce. Je
          Re: ceny vstupného na překližce 01.04.2016 Tak řešení je velmi jednoduché. Komu to vadí, ať tam nechodí. Nemyslím to jako výsměch, ale opravdu
  Re: ceny vstupného na překližce 01.04.2016 Mě hodně vadí, že stěny nesníží vstupné, pokud je nějaká (větší) část cest sundaná. Viz včera BB, su
    Re: ceny vstupného na překližce 01.04.2016 Je pravda, že tohle dokáže nasrat. Mně by stačilo, kdyby to avizovali dopředu a víckrát než jen jedn
      Re: ceny vstupného na překližce 01.04.2016 Letos to BW avizoval poctivě. BB to ale tradičně vůbec neavizuje.
        Re: ceny vstupného na překližce 01.04.2016 Treba na boulderovce to BW moc neavizuje.. Hlavne, kdyz tam radi staveci.
Pritom by stacilo
    Re: ceny vstupného na překližce 01.04.2016 Jo, tohle me stve treba na brnenskych stenach a boulderech taky. Kolikrat tam prijdu a je cast profi
      Re: ceny vstupného na překližce 01.04.2016 Sdilim tve pocity, mam to uplne stejne. Je to snad na vsech stenach, ktere jsem u nas navstivil..
        Re: ceny vstupného na překližce 01.04.2016 Souhlasím s tebou!
...nejlepší reakce na tvojí poznámku by byla: Nevyhovuje ti to? Ne
          Re: ceny vstupného na překližce 01.04.2016 To jsou kecy. Pokud zaplatím plné vstupné, cela plocha stěny by měla byt přístupná. Stejně je normál
        Re: ceny vstupného na překližce 01.04.2016 Bohužel trh funguje jen v učebnicích ekonomie: zrovna v tom Brně je nyní lezeckých možností dost (na
          Re: ceny vstupného na překližce 03.04.2016 Tak se na to vyser a choď ven
            Re: ceny vstupného na překližce 03.04.2016 začíná konečně trošku teplo takže to tak možná dopadne...
          Re: ceny vstupného na překližce 03.04.2016 Ne, kdybys nějakou tu učebnici četl, pochopil bys, že tedy zatím žádný konkurenční boj neprobíhá, pr
Kam zmizelo video repre soustředění? 01.04.2016 článek s Videem a podnětnou diskusí byl stažen?
Na žádost(příkaz) koho? Vždyť je to i na ofiko FB stránce ČHS. Kde je problém? Že se říká pravda nahlas?
Přátelé Lezec.cz pro mě končí.
  Re: Kam zmizelo video repre soustředění? 01.04.2016 Video bylo staženo z Lezce na přání autora videa. Nelíbila se mu diskuze pod článkem. To musíme bohu
    Re: Kam zmizelo video repre soustředění? 01.04.2016 komenty pod článkem jsem jen prolít, ale zajímalo by mě, jestli teda ČHS na to video nějak přispělo.
    Re: Kam zmizelo video repre soustředění? 01.04.2016 stahovat na přání autora na základě toho, že se mu nelíbí jaký vyvolal ohlas je velmi nekorektní vůč
      Re: Kam zmizelo video repre soustředění? 01.04.2016 Rozumím. Zde je odkaz na komentáře ke článku:
  Re: Kam zmizelo video repre soustředění? 01.04.2016 No, však se na ten facebook podívej. Komenty žádné, olajkováno a sdíleno víceméně jen účastníky a li
    Re: Kam zmizelo video repre soustředění? 01.04.2016 Že se to nedozvíš, za to poděkuj svému delegátovi na předloňské valné hromadě. Byl proti transparent
1
...
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
...
2263
dotaz Ahoj. Dotaz nevíte někdo kde koupím chcacak. Dík za info. Dan 21:07:56 06.04.2016odpovědět
  Re: dotaz Lahev na močení? Bažent, kapesní WC, Little John, TravelJohn a podobně (i petflaška), mají je ve zdravotnických potřebách, nebo je používají třeba piloti malých letadel (např. aeroveb.cz). Hledej obrázky lahev močení ;) m 15:06:17 07.04.2016odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: