Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 46.Lukášek 10044 47. 10037 48.Pelikán 10013 Bouldry: 46.Meier 9175 47.Chovanová 9153 48.Ondra 9134 Hory: 10.Veselá 4592 11.Hess 4095 12.Zvonková 4029
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Nové cesty v Ádru (a jinde) 09.04.2016 Čego, nemáte někdo ideu, jak se dostat k seznamu "nových" (tedy neuvedených v průvodci) cest v Ádru (či jinde na písku, ale hlavně tady)? Nejde mi jen o těžké cesty (kdysi jejich seznam byl na DŽC, ne?) ale i ostatní, jakékoliv. Ideálně v elektr
  Re: Nové cesty v Ádru (a jinde) 10.04.2016 skaly.horosvaz.cz stojí za prohlídnutí. Něco se tam najít dá
      Re: Nové cesty v Ádru (a jinde) 11.04.2016 dává se to dohromady, je tam už teď dost nových cest, ale holt je to práce a taky je tam spousta kol
  Re: Nové cesty v Ádru (a jinde) 10.04.2016 skaly.horosvaz.cz stojí za prohlídnutí. Něco se tam najít dá
  Re: Nové cesty v Ádru (a jinde) 10.04.2016 Jo, děkuji za tipy. Hlavně tedy za pískaře, to je novinka. Na horosvazu jsem ani seznam cest aspoň p
    Re: Nové cesty v Ádru (a jinde) 10.04.2016 V sešitu u Tošováka toho je dost. Sem tam i něco tady na lezci, všechno nebude nikde(teda snad skoro
      Re: Nové cesty v Ádru (a jinde) 10.04.2016 Ovšem, pokud někde Cikána odchytíš, tak na normální otázku odpoví, řek bych.
    Re: Nové cesty v Ádru (a jinde) 11.04.2016 sešit u Tošováka je, co se týče lehčích cest, značně nekompletní. seznam těch těžkých na džc konec k
  Re: To si musis precist :) 09.04.2016 Kahanem nebo horakem? Přbytky utřít do stará hadry a trochu vytvarovat dle libosti? ... Bož lidi to
    Re: To si musis precist :) 09.04.2016 Ve skolce maji jeste blbejsi dotazy ;)
      Re: To si musis precist :) 09.04.2016 To jo, ale ten titulek je přímo bulvarní :-D
    Re: To si musis precist :) 10.04.2016 Zřejmě jsi nikdy neměl lano s volnějším opletem, jinak bys věděl, že v takovým případě nějaký říznou
  Re: To si musis precist :) 09.04.2016 Zapalovač, plynový vařič (klasickej zájezdovej i domácí plotýnka), svíčka, sirka, prostě něco, co ho
    Re: To si musis precist :) 09.04.2016 Stou tejpkou super napad,diky,ostatni ohledne zapalovani atd. samozrejme vim. mam bile lazo a ten ko
      Re: To si musis precist :) 09.04.2016 Ta tejpka není můj nápad, kdysi tu měl myslím jirkas celej článek o zkracování lana. Prostě Téma :)<
      Re: To si musis precist :) 09.04.2016 kus plechu pořádně nahřeju nad svíčkou a řeže to skoro jako pájka v hudy
  Re: To si musis precist :) 10.04.2016 po x variacích na různý téma jsem si nakonec vymyslel to svoje, co (jako vždycky:) zatím funguje nej
Jaký jsou La Sportiva Spantik 08.04.2016 Ahoj, rád bych boty na ledy, mám Cčkové a mrznu v nich. Co říkají ledoborci na LS Spantik, jak se v nich leze na ledech? A jak zvládají mix, asi nic moc díky robustnosti co? Díky za radu
  Re: Jaký jsou La Sportiva Spantik 09.04.2016 Cuz, tak prijde asi na to cemu rikas ,,zima'' a ,,mrznu'' Okolo me lezou lidi vicemene v jednovrstve
    Re: Jaký jsou La Sportiva Spantik 09.04.2016 Cus Tome, sám mám Guide od Scarpy a pod 10 st v nich na štandech nehorázně mrznu, mám blbý cevní krv
      Re: Jaký jsou La Sportiva Spantik 09.04.2016 To asi jo. Osobne mam vyhlidle Baruntse. To sem na par lidech videl a sou takove nerozbitne. To se t
        Re: Jaký jsou La Sportiva Spantik 09.04.2016 Pokud bys věděl, kde Baruntse sehnat, napiš. Já měl za to, že už se dlouho nedělají
          Re: Jaký jsou La Sportiva Spantik 09.04.2016 Ziju v zahranici a tady se zase nedaj sehnat jine... je to peklo
            Re: Jaký jsou La Sportiva Spantik 09.04.2016 prosim nedal bys mi na sebe kontakt?:)
            Re: Jaký jsou La Sportiva Spantik 09.04.2016 respektive, kde žiješ a kde se dají tak dobře sehnat:)
              Re: Jaký jsou La Sportiva Spantik 09.04.2016 Calgary, Alberta Kanada... nevim jestli ti to s nakupem bot nak moc pomuze. Leda tak v prosinci na d
  Re: Jaký jsou La Sportiva Spantik 10.04.2016 Pred par lety jsem di Spantiky poridil do vetsich hor a obcas je vezmu i do Alp, pokud ma zrovna smy
  Re: Skialp podminky Vysoke Tatry 08.04.2016 aktuálně nevím, ale jestli ti to pomuže, tak minulej víkend bylo sněhu dost, od 1500m se dalo na lyž
La Solution 07.04.2016 Ahoj, jak hodně se roztáhnou "solušny"?
Dík za radu!
  Re: La Solution 07.04.2016 Mně se teda roztáhnout moc nechtěly. Nemyslím takové to sednutí na nohu po pár lezeních, ale jsou na
    Re: La Solution 07.04.2016 A o kolik čísel je máš menší než normální botu? Diky
      Re: La Solution 07.04.2016 Pohorku od LaSportivy jsem měl 43. Solušny buď 40, nebo 39,5. Pythony a Cobry 39. Šněrovací Miury 40
      Re: La Solution 07.04.2016 Pohorku od LaSportivy jsem měl 43. Solušny buď 40, nebo 39,5. Pythony a Cobry 39. Šněrovací Miury 40
  Re: La Solution 08.04.2016 Mam stejnou zkusenost jako borec vyse. Mam siroky nart, lehce vboceny palec, civilni boty 42, LS Miu
Padání 07.04.2016 http://zpravy.aktualne.cz/ regiony/plzensky/ctyri-desitky-deti-zachranari-prevezli -ze-skoly-v-prirode-v/r~87381aeefc9411 e5bf6f002590604f2e/?ut
  Re: Padání 07.04.2016 4 mezery
        Re: Padání 07.04.2016 Kdepak, to už asi přijel PADání Catering...protože letos tam budou takový lišty, že se z toho všichn
        Re: Padání 07.04.2016 nebo spadli do studny kde se pěkně rozkládají :D
      Re: Padání 07.04.2016 prostě průser no ....
        Re: Padání 08.04.2016 dyť jde vo hovno
  Re: Padání 07.04.2016
    Re: Padání 07.04.2016 :D :D :D
    Re: Padání 08.04.2016 :-D
dotaz 06.04.2016 Ahoj. Dotaz nevíte někdo kde koupím chcacak. Dík za info.
  Re: dotaz 07.04.2016 Lahev na močení? Bažent, kapesní WC, Little John, TravelJohn a podobně (i petflaška), mají je ve zdr
Kobra v Plzni 06.04.2016 Včera jsem byli na venkovní stěně v Plzni a celá půlka převisů je rozebraná. Z podzima pamatuju, že tam byly pěkný cesty, nevíte proč je to už tak dlouho sundaný? Jo a kdy to bude opět nahozený.
  Re: Kobra v Plzni 07.04.2016 Počasí konečně umožňuje pokračovat ve stavbě cest. Budu se snažit, aby vždy byly k dispozici, alespo
    Re: Kobra v Plzni 07.04.2016 Ahoj Azbeste, bude se předělávat jen převis nebo i zbytek cest? Děkuji za info:)
      Re: Kobra v Plzni 08.04.2016 Postupne cele. Previs bude prvni, posleze obe strany a nakonec zadni stena.
        Re: Kobra v Plzni 08.04.2016 díky za info, těším se a díky že to děláš! :)
dětský úvazek 05.04.2016 Ahoj, vybírám dětský úvazek na výšku dítěte asi 95 cm, 15 kg, 3 roky. Máte nějaké doporučení? Díky.
  Re: dětský úvazek 05.04.2016 Mame Ocun Mojo. Sedel prckovi v cca 2.5 letech a sedi mu i ted (4 roky).
  Re: dětský úvazek 05.04.2016 Rock Empire - Zuni
    Re: dětský úvazek 06.04.2016 rock empire je o fous lepší a pohodlnější. ocůn je míň polstrovanej a míň překáží v batohu (ale nejd
      Re: dětský úvazek 06.04.2016 No, zvažoval jsem právě ty dva výše zmíněné a ten rock empire se mi zdál taky asi měkčí pod zadek. D
Nonenfelsen 05.04.2016 Z důvodu ochrany přírody je zavřená ferata Nonenfelsen v německém Jonsdorfu.
  Re: Nonenfelsen 19.04.2016 Díky za info, chystáme se tam teď v sobotu vypravit. Nevíte, jestli je uzavírka jen dočasná nebo je
    Re: Nonenfelsen 20.04.2016 uzavírka je jako každým rokem na hnízdící sezonu. stejně, jako na alpingratu.
(kterej je teda
1
...
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
...
2263
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: