Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Groš 6542

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231432 cest
Nové přelezy:
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A

Stěny
Lezecká stěna Třináctka - Praha - Stodůlky
Lezecká stěna Salesko - Brno-Líšeň
Lezecká stěna Sladovka Benešov - Benešov

Prodejny
HUDYsport - Brno
SAMBAR sport Kladno - Kladno - Kročehlavy
HOLAN SPORT - Praha 2

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Velká bouldermatka16.04.2016
Zdar, poradíte, jakou velkou bouldermatku pořídit? Zatím mám vyhlídnutou Ocún Incubator. Co vy na to?
 Re: Velká bouldermatka16.04.2016
jdi do toho. je supr. velký je i dreamtime, ale ten je větší zabalený a krabatily se tam ohyby, neví

 pik karakol15.04.2016
Ahoj,

v létě se chystáme na Pik Karakol, trochu jsem zagoogloval, pár info mám, ale většinou v azbuce :) pokoušel se někdo o tuto horu, hodilo by se mi pár info a fotek, kudy vede nástup a čemu se eventuelně vyhnout.

Díky moc

 Spanie v Tarne14.04.2016
Kde sa teraz da rozumne v Tarne spat? Funguje este spanie na tom velkom parkovisku? Boli ste tam niekto posledny rok? Diky!
 Re: Spanie v Tarne14.04.2016
V roce 2013 v lete byla situace takova, ze spani bez stanu na parkaci slo, ale policie kazdou noc li
  Re: Spanie v Tarne15.04.2016
Vám přijde 5 euro za noc v kempu moc? Hezky ve stanu, teplá sprcha a hlavně se tam nekrade. A když c
   Re: Spanie v Tarne15.04.2016
neblázni - víš kolik je to v penny piv????
   Re: Spanie v Tarne15.04.2016
Kemp za 5€/noc v Tarnu v lete? Ktery?

 Stan - Decathlon14.04.2016
Ahoj,rád bych se dozvěděl Váš názor na stan FORCLAZ 2 zn. QUECHUA z Decathlonu.
Hledám lehký a skladný stan na několika týdenní expedici pro 2. S outdoorovým vybavením nemám zkušenosti a zaráží mě několika násobně nižší cena než u konkurence. Přede
 Re: Stan - Decathlon14.04.2016
Pokud chces kvalitu na nekolik let tak Jurka, česká výroba, ochotní, když se něco posere tak to za p
  Re: Stan - Decathlon14.04.2016
tak nějak, do stanu se vyplati dat trochu
   Re: Stan - Decathlon15.04.2016
A ještě několik výhod kvalitní stan má ... není tak těžký 3.5kg vs průměrně 2.5kg , objemný, navíc d
   Re: Stan - Decathlon19.02.2018
Doporučíte mi někdo velmi lehký a odolný stan pro občasné přespání v kempu či v lese dík
  Re: Stan - Decathlon15.04.2016
Jurek a česká výroba? Vzpamatuj se. Už dlouho ne.
   Re: Stan - Decathlon15.04.2016
Záleží asi jak co, stany jsem tam viděl šít ještě nedávno :-).
    Re: Stan - Decathlon15.04.2016
Jurek je šitej jistě v Asii. Kvalita šla taky dolů, mám historickej - malej a kupoval jsem asi 2-3 r
     Re: Stan - Decathlon15.04.2016
Hmhm, dneska už fakt není jedinej důvod koupit si něco od český firmy.. :-(
   Re: Stan - Decathlon15.04.2016
Kde je teda šijou teď?
    Re: Stan - Decathlon18.04.2016
Čína .. a ne teď, ale posledních cca. 8 let.
 Re: Stan - Decathlon14.04.2016
Na několikatýdenní expedici bych šáhnul po nějaký osvědčený značce - jako třeba zmíněný Jurek. Stany
  Re: Stan - Decathlon15.04.2016
No nevím. Chvilku ten stan vydrží, klidně i jen tu expedici, a pak ho vyhodí. Sice se říká o tom boh
   Re: Stan - Decathlon15.04.2016
Vtip je v tom že kvalitní stan koupíš už od 3.5k-5k a vydrží při pořádném zápřeju i těch 10 let, tak
    Re: Stan - Decathlon15.04.2016
Pokud je rozdíl pár korun, tak samozřejmě ano :-)
    Re: Stan - Decathlon15.04.2016
Mountain Hardware stany doporucuju.
 Re: Stan - Decathlon15.04.2016
Obecně jediné dobré stany co kdy v Decathlonu udělali jsou ty sekundové. Zbytek stanu je hrozný kons
  Re: Stan - Decathlon15.04.2016
:-D MSR Elixir 2 váha 2.64kg, Jurek Tramp 2.6kg to sou zas kecy...
   Re: Stan - Decathlon15.04.2016
Obal po zbalení MSR elixir 2 51x17 cm Jurek tramp
Průměr: 17 cm Délka: 51 cm :-D jsou uplně
    Re: Stan - Decathlon15.04.2016
A jako bonus Elixir podlážka pouze 3k vodního sloupce !! :-D Jurek 10k. U tropika 1.5k (MSR) u Jurka
     Re: Stan - Decathlon15.04.2016
zjisti si nejdřív metodiku, kterou k těmhle hodnotám došli a pak pindej ;)
      Re: Stan - Decathlon15.04.2016
???
       Re: Stan - Decathlon15.04.2016
Měřením a vážením chytrolíne, to je celkem exaktní část vědy... narozdíl od tvého hyperprostoru.
        Re: Stan - Decathlon15.04.2016
WTF? Odkdy dela Jurek expedicni stany? Mimochodem, par gramu navic rozhodne neznamena horsi stan.. T
         Re: Stan - Decathlon16.04.2016
Mám Jurek Midi se sněhovými pásy, jako celoroční stan a je super, expedici taky už nějakou prodělal
          Re: Stan - Decathlon16.04.2016
Všechny Jurky, které znám (dětské oddíly - tam stany dostávají zabrat nejvíc, univerzální outdoorman
          Re: Stan - Decathlon17.04.2016
Expedice do zimnich Tater mluvi za vse :).
          Re: Stan - Decathlon20.04.2016
mám jurek z třiadevadesátýho, a byl všude možně, od trempáren přes nějaké ty tatry, dolomity, taury,
   Re: Stan - Decathlon15.04.2016
Nějak jsem se nedočetl, kam ten stan má jet. to je dost důležité.Pokud někam, kde bez stanu zmrzneš,
  Re: Stan - Decathlon18.04.2016
Možná bude lepší si ty dva stany postavit vedle sebe a uvidíš, že dáš přednost MSR.
 Re: Stan - Decathlon15.04.2016
Měli jsme loni na treku v Peru stan QuickHiker Ultralight 2 z Decathlonu a osvědčil se. Hlavní předn
 Re: Stan - Decathlon18.04.2016
Super, všem moc děkuji za rady. Petr
  Re: Stan - Decathlon09.12.2017
Ahoj hledám nějaký opravdu dobrý,prostorný a lehký stan pro dvě osoby.
   Re: Stan - Decathlon12.12.2017
Za mě určitě z ferrino.cz mám odtud stan Gobi2 a nemůžu si ho vynachválit,je lehký a odolný .
    Re: Stan - Decathlon13.12.2017
Kurna a my zrovna koupili ferrino, ale ne z ferrino.cz. Tak snad prezijeme ve zdravi. Skoda, ze si t
   Re: Stan - Decathlon12.12.2017
Pokud máš jako kritérium ještě že nesmí bejt drahej a ošklivej, pak doporučuju tohle:


 Hejnice14.04.2016
Ahoj, mám dotaz na tip k ubytování. Plánuju víkendovy výjezd na Jizerky, potřebuji s sebou vzít půlročního potomka - proto hledám něco jako turistickou chatu a podobně. Nemáte někdo tip na nějaké fajn ubytování v Hejnicích nebo okolí? Na googlu jsem samoz
 Re: Hejnice14.04.2016
Já mám dobrý zkušenosti s timhle:
 Re: Hejnice14.04.2016
Zkus Hubertku nebo Bártlovku, z nich to máš do Jizerek co bys kamenem dohodil.
  Re: Hejnice15.04.2016
Díky! Super tipy, myslím že si vyberu ;)

 Vykradené auto Rudické propadání14.04.2016
Helou - včera mi nějaký dobrák rozbil okno a vykrad auto na parkovacím místě "u křížku" před Jedovnicema  u Rudickýho propadání. Muži zákona se mi svěřili že na tomto konkrétním místě řeší víc jak 30 podobných událostí ročně, tak bacha! Rad
 Re: Vykradené auto Rudické propadání14.04.2016
Taky se mi to kdysi dávno stalo...měl jsem za to, že pachatele před pár lety chytili...jak vidno tak
  Re: Vykradené auto Rudické propadání14.04.2016
Mozna uz je zase pustili :( Taky jsem mel za to, ze tahle epizoda je uz pase, ale zrejme ne. Stejne
 Re: Vykradené auto Rudické propadání14.04.2016
Potvrzuji - tři týdny zpátky na tom samém místě kamarádovi rozmlátili oba zámky u auta, pak je asi v
 Re: Vykradené auto Rudické propadání18.04.2016
Přímo ve vsi nejde parkovat nebo proč si parkoval na kraji?

 Přívoz v Dolním Žlebu13.04.2016
Ahoj,
víte někdo, jestli je v provozu přívoz v dolním Žlebu? Informace na webu jsou různé.
Dík.
 Re: Přívoz v Dolním Žlebu13.04.2016
jezdí
  Re: Přívoz v Dolním Žlebu13.04.2016
Tento měsíc do 19 hod, od května už do 20 hod, polední pauza 12-13 hod.

 Foto dne - Gran Vernel13.04.2016
Na dnešní pěkné fotce je hora Gran Vernel v Dolomitech v masivu Marmolady.
 Re: Foto dne - Gran Vernel13.04.2016
Díky Pavle doplněno.

 průvodce Frankenjura12.04.2016
Ahojte!

Poradíte prosím jakého knižního průvodce pořídit pro Frankejuru aby byl maximálně aktuální (poslední vydání) a byl i ideálně v angličtině (což není podmínkou)?
Něco málo jsem hledal v historii i na eshopech, ale objevil jsem
 Re: průvodce Frankenjura12.04.2016
Čau, doporučuju Schwertnera -
 Re: průvodce Frankenjura13.04.2016
Ve své podstatě jsou jen dva kohouti na.. ve Frankenjuře. Schwertner a Rocker. Ani s jedním neuděláš

 Foto dne12.04.2016
Netusite nekdo, co je to za cestu, v niz je Cada?
 Re: Foto dne12.04.2016
Paprika - Gravitační komplexy IXc
  Re: Foto dne12.04.2016
Je to tak:)

1   ...   293   294   295   296   297   298   299   300   301   302   303   304   305   306   307   308   309   310   311   312   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Stan - Decathlon
Ahoj,rád bych se dozvěděl Váš názor na stan FORCLAZ 2 zn. QUECHUA z Decathlonu.
Hledám lehký a skladný stan na několika týdenní expedici pro 2. S outdoorovým vybavením nemám zkušenosti a zaráží mě několika násobně nižší cena než u konkurence. Předem díky za rady.Petr
Petr17:43:55 14.04.2016
odpovědět 
 Re: Stan - Decathlon
Pokud chces kvalitu na nekolik let tak Jurka, česká výroba, ochotní, když se něco posere tak to za pa drobných vymění, opraví atd...V tomto případě platí nejsem tak bohatý abych si pořizoval levné věci za mě určitě.
20:33:32 14.04.2016
odpovědět 
  Re: Stan - Decathlon
tak nějak, do stanu se vyplati dat trochu
h21:02:08 14.04.2016
odpovědět 
   Re: Stan - Decathlon
A ještě několik výhod kvalitní stan má ... není tak těžký 3.5kg vs průměrně 2.5kg , objemný, navíc duralové pruty vs umělohmotné taky dobré zvážit (umělina se poměrně láme i sklolaminát, hlavně v mrazu)...
07:45:32 15.04.2016
odpovědět 
   Re: Stan - Decathlon
Doporučíte mi někdo velmi lehký a odolný stan pro občasné přespání v kempu či v lese dík
lenoch11:19:00 19.02.2018
odpovědět 
  Re: Stan - Decathlon
Jurek a česká výroba? Vzpamatuj se. Už dlouho ne.
08:02:40 15.04.2016
odpovědět 
   Re: Stan - Decathlon
Záleží asi jak co, stany jsem tam viděl šít ještě nedávno :-).
08:03:43 15.04.2016
odpovědět 
    Re: Stan - Decathlon
Jurek je šitej jistě v Asii. Kvalita šla taky dolů, mám historickej - malej a kupoval jsem asi 2-3 roky nazpět větší a tropiko při velkých kapkách jakoby prostřikuje vodu skrz.
Reklamace neuznána, prý splňuje parametry. Ale ne ty moje. Jurek nikdy více.
Lepší zkušenosti má kamarád s Pinguinem, ale taky je z Asie, myslím, že v současné době neexistuje stan vyráběný v ČR (zřejmě kromě nějakých expedičních vyjímek).
09:10:44 15.04.2016
odpovědět 
     Re: Stan - Decathlon
Hmhm, dneska už fakt není jedinej důvod koupit si něco od český firmy.. :-(
dandy14:34:23 15.04.2016
odpovědět 
   Re: Stan - Decathlon
Kde je teda šijou teď?
strýček Váňa09:09:21 15.04.2016
odpovědět 
    Re: Stan - Decathlon
Čína .. a ne teď, ale posledních cca. 8 let.
22:05:14 18.04.2016
odpovědět 
 Re: Stan - Decathlon
Na několikatýdenní expedici bych šáhnul po nějaký osvědčený značce - jako třeba zmíněný Jurek. Stany Decathlon jsou dobrý tak na kempování u rybníka
pavelk22:28:47 14.04.2016
odpovědět 
  Re: Stan - Decathlon
No nevím. Chvilku ten stan vydrží, klidně i jen tu expedici, a pak ho vyhodí. Sice se říká o tom bohaství a levných věcech, ale stan je dnes spotřební zboží. Já si drahé na dlouhou dobu nekupuji. A vychází to dlouhodobě skoro stejně, jen mám stále nové. Než na deset let za desítku, to raději ob rok za dvojku.
00:00:32 15.04.2016
odpovědět 
   Re: Stan - Decathlon
Vtip je v tom že kvalitní stan koupíš už od 3.5k-5k a vydrží při pořádném zápřeju i těch 10 let, takže bych to neviděl tak černě a za desítku ? Pokud chceš mít super hyper ultra mega membránový od MH nebo Ferina tak snad, ale to si normální člověk ani koupit snad nemůže...to jsou vyhozené peníze...
07:19:08 15.04.2016
odpovědět 
    Re: Stan - Decathlon
Pokud je rozdíl pár korun, tak samozřejmě ano :-)
07:20:32 15.04.2016
odpovědět 
    Re: Stan - Decathlon
Mountain Hardware stany doporucuju.
jan10:44:18 15.04.2016
odpovědět 
 Re: Stan - Decathlon
Obecně jediné dobré stany co kdy v Decathlonu udělali jsou ty sekundové. Zbytek stanu je hrozný konstrukčně. Materiál tropika ujde, podlážka je klasická jak na levných stanech např. Husky, Coleman, apod. Jurek je na dnešní dobu ku.evsky těžký a velký po sbalení. Česká výroba je pohádka pro blby. Podívej se na stan MSR Elixir 2 nebo 3. Dá se sehnat za slušné peníze a myslím, že lepší stan za tyto prachy koupit nejde. Pokud jsi minimalista, tak doporučuju mrknout na Camp Minima 2 SL. Měl jsem ho několikrát při dalekých cestách letadlem (je fakt malý) a můžu říct, že naprostá spokojenost.
08:09:20 15.04.2016
odpovědět 
  Re: Stan - Decathlon
:-D MSR Elixir 2 váha 2.64kg, Jurek Tramp 2.6kg to sou zas kecy...
08:19:37 15.04.2016
odpovědět 
   Re: Stan - Decathlon
Obal po zbalení MSR elixir 2 51x17 cm Jurek tramp
Průměr: 17 cm Délka: 51 cm :-D jsou uplně stejné troubo akorát jeden je za 3.5kk a druhá za 6.5k :-D, a jeden z česka a druhý made in čikmoočko(MSR)... JJ HUDY reklamka jede :-D
08:23:24 15.04.2016
odpovědět 
    Re: Stan - Decathlon
A jako bonus Elixir podlážka pouze 3k vodního sloupce !! :-D Jurek 10k. U tropika 1.5k (MSR) u Jurka 4k :-D ... holt dvojnásovná cena za značku poloviční parametry... :-D
08:28:12 15.04.2016
odpovědět 
     Re: Stan - Decathlon
zjisti si nejdřív metodiku, kterou k těmhle hodnotám došli a pak pindej ;)
d.10:54:08 15.04.2016
odpovědět 
      Re: Stan - Decathlon
???
12:15:19 15.04.2016
odpovědět 
       Re: Stan - Decathlon
Měřením a vážením chytrolíne, to je celkem exaktní část vědy... narozdíl od tvého hyperprostoru.
12:54:21 15.04.2016
odpovědět 
        Re: Stan - Decathlon
WTF? Odkdy dela Jurek expedicni stany? Mimochodem, par gramu navic rozhodne neznamena horsi stan.. To bychom meli hodne omezana meritka..
A zdanlive horsi cisla na papire taky moc neznamenaji..

To by me zajimalo, kolik tech podporovatelu (teda pokud to neni jeden clovek) Jurka a odpurcu vseho ostatniho ma s tim "ostatnim" (treba s tim stanem z decathlonu) ma osobni zkusenost. Pokud jo, tak se podelte. Obecny nicim nepodlozeny kydy nikoho nezajimaj.
asdf21:20:07 15.04.2016
odpovědět 
         Re: Stan - Decathlon
Mám Jurek Midi se sněhovými pásy, jako celoroční stan a je super, expedici taky už nějakou prodělal Pik Lenina, Koženivského, zimní Tatry, zimní Alpy, Peru... vše zatím v pohodě. Teď ho mám 8 let, jedna oprava (prohořelelé dírky od táboráku, oprava tropika asi za dvě stovky, čekačka asi týden). V porovnání s jinými co mají známí tak Husky je šunt co se trochu rozpadá , podlepené švy po půl roce tečou dva modely co vím že byly problém Extreme Flame a Fighter, H-M EV 2 jedna expedice 3 týdny a bylo po něm, reklamace neuznána pry opetřebením (rozpadlé švy a tekoucí podlážka).
Zaviš11:46:35 16.04.2016
odpovědět 
          Re: Stan - Decathlon
Všechny Jurky, které znám (dětské oddíly - tam stany dostávají zabrat nejvíc, univerzální outdoormani - celý rok, kempy, skitouring, turistika, horolezci - stany jen v kempu nebo na parkáči, vodáci - tábořiště, extrémní běžec -Island křížem krážem), vydržely dlouhá léta bez problémů. Případné drobné opravy (propálené tropiko, ztracené kolíky, zničený zip, utržená guma vevnitř tyček) byly opraveny tím, že majitel poslal stan poštou pod Beskydy a po pár dnech se mu zase vrátil na dobírku.

Sám jsme dlouhá léta na nenáročné akcičky využíval jednovrstvý supermarketový stan za tři stovky (po mnoha letech mu díky dětem odešel zátěr). Před tím jen tropiko z áčkového stanu Start nebo tropiko z kulové Gemmy. Vše vydrželo více než desetiletí. Moje děti teď na takové věci používají Tarp.

Já na to dneska mám Coleman Nevada. Dřív jsem měl něco od Husky a Hannah. Oběma se zlomily laminátové tyčky a vždycky v zimě za silného větru. Huskyho jsem dokonce nechal po drsné noci v lavinovém poli pod Hromovým v Malé Fatře, když ho po zlomení tyček částečně zničil vítr a částečně jsme ho roztrhali my, když jsme se do něj balili jako mumie.

Na náročnější nebo delší akce mám Pinguin Vega, ale skoro ho nepoužívám, protože je těžší a větší - a to pro mě v posledních letech nahrazují spíš alpské chaty a winterraumy. Je jako nový a spaní a počasí mu nijak neublížilo.

Moje děti (teda teď už dospělé) od jara do podzimu používají na náročnější akce (turistické přechody hor, případně turistika s dětmi z jejich turistických oddílů) Boll Litehouse. Pochvalují si, že je velký, lehký a odolný. Měli jsme ho jednou na ledovci pod Mont Blankem, ale to už bylo za jeho možnostmi. Stan sice přežil, ale ty tři noci v něm nebyli komfortní.
Kuba Turek15:01:33 16.04.2016
odpovědět 
          Re: Stan - Decathlon
Expedice do zimnich Tater mluvi za vse :).
01:10:40 17.04.2016
odpovědět 
          Re: Stan - Decathlon
mám jurek z třiadevadesátýho, a byl všude možně, od trempáren přes nějaké ty tatry, dolomity, taury, vejletu stopem do norska atakdále po Špicberky, a furt ještě docela drží (pravda je, že v posledních letech kdy mi doma straší malé děti v něm většinou přespávají děti když spím před stanem), když tak zhruba plácnu, tak takových 300-400 noclehů v něm bude natočeno. jsem si myslel že je to takňák standard výdrže u všech stanů, nebo né?
Lukas B.09:53:04 20.04.2016
odpovědět 
   Re: Stan - Decathlon
Nějak jsem se nedočetl, kam ten stan má jet. to je dost důležité.Pokud někam, kde bez stanu zmrzneš, nešetřil bych, protože to není na správném místě.
po zkušenostech doporučuji vybírat z Vau De, Ferrino.
Vláďa08:25:25 15.04.2016
odpovědět 
  Re: Stan - Decathlon
Možná bude lepší si ty dva stany postavit vedle sebe a uvidíš, že dáš přednost MSR.
22:09:14 18.04.2016
odpovědět 
 Re: Stan - Decathlon
Měli jsme loni na treku v Peru stan QuickHiker Ultralight 2 z Decathlonu a osvědčil se. Hlavní předností je nízká váha a skladnost.
Honza09:09:06 15.04.2016
odpovědět 
 Re: Stan - Decathlon
Super, všem moc děkuji za rady. Petr
09:05:54 18.04.2016
odpovědět 
  Re: Stan - Decathlon
Ahoj hledám nějaký opravdu dobrý,prostorný a lehký stan pro dvě osoby.
Karel19:05:19 09.12.2017
odpovědět 
   Re: Stan - Decathlon
Za mě určitě z ferrino.cz mám odtud stan Gobi2 a nemůžu si ho vynachválit,je lehký a odolný .
Rony20:51:33 12.12.2017
odpovědět 
    Re: Stan - Decathlon
Kurna a my zrovna koupili ferrino, ale ne z ferrino.cz. Tak snad prezijeme ve zdravi. Skoda, ze si to nenapsal drive... :(
14:28:58 13.12.2017
odpovědět 
   Re: Stan - Decathlon
Pokud máš jako kritérium ještě že nesmí bejt drahej a ošklivej, pak doporučuju tohle:

tinyurl.com/y8zjgvzp

Jenom nevim jestli nebude pro dva moc malej.
honza23:02:54 12.12.2017
odpovědět 
 Foto dne:
Korno
Dnešní vedro ve skalách
 Databáze cest:
Všechny cesty (192443)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Dívčí válka VII Skály U Mšena
Ztracená bota VII Skály U Mšena
Nová cesta IV Skály U Mšena
Opičí traverz VI Skály U Mšena
Poslední výstřel VII Skály V Údolí Roklice
Nově komentované:
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (41)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1168 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1287 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1465 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1436 
 Neřeším to – lezu vše 
 1138 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi