Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Velká bouldermatka 16.04.2016 Zdar, poradíte, jakou velkou bouldermatku pořídit? Zatím mám vyhlídnutou Ocún Incubator. Co vy na to?
  Re: Velká bouldermatka 16.04.2016 jdi do toho. je supr. velký je i dreamtime, ale ten je větší zabalený a krabatily se tam ohyby, neví
pik karakol 15.04.2016 Ahoj,
v létě se chystáme na Pik Karakol, trochu jsem zagoogloval, pár info mám, ale většinou v azbuce :) pokoušel se někdo o tuto horu, hodilo by se mi pár info a fotek, kudy vede nástup a čemu se eventuelně vyhnout.
Díky moc
Spanie v Tarne 14.04.2016 Kde sa teraz da rozumne v Tarne spat? Funguje este spanie na tom velkom parkovisku? Boli ste tam niekto posledny rok? Diky!
  Re: Spanie v Tarne 14.04.2016 V roce 2013 v lete byla situace takova, ze spani bez stanu na parkaci slo, ale policie kazdou noc li
    Re: Spanie v Tarne 15.04.2016 Vám přijde 5 euro za noc v kempu moc? Hezky ve stanu, teplá sprcha a hlavně se tam nekrade. A když c
      Re: Spanie v Tarne 15.04.2016 neblázni - víš kolik je to v penny piv????
      Re: Spanie v Tarne 15.04.2016 Kemp za 5€/noc v Tarnu v lete? Ktery?
Stan - Decathlon 14.04.2016 Ahoj,rád bych se dozvěděl Váš názor na stan FORCLAZ 2 zn. QUECHUA z Decathlonu.
Hledám lehký a skladný stan na několika týdenní expedici pro 2. S outdoorovým vybavením nemám zkušenosti a zaráží mě několika násobně nižší cena než u konkurence. Přede
  Re: Stan - Decathlon 14.04.2016 Pokud chces kvalitu na nekolik let tak Jurka, česká výroba, ochotní, když se něco posere tak to za p
    Re: Stan - Decathlon 14.04.2016 tak nějak, do stanu se vyplati dat trochu
      Re: Stan - Decathlon 15.04.2016 A ještě několik výhod kvalitní stan má ... není tak těžký 3.5kg vs průměrně 2.5kg , objemný, navíc d
      Re: Stan - Decathlon 19.02.2018 Doporučíte mi někdo velmi lehký a odolný stan pro občasné přespání v kempu či v lese dík
    Re: Stan - Decathlon 15.04.2016 Jurek a česká výroba? Vzpamatuj se. Už dlouho ne.
      Re: Stan - Decathlon 15.04.2016 Záleží asi jak co, stany jsem tam viděl šít ještě nedávno :-).
        Re: Stan - Decathlon 15.04.2016 Jurek je šitej jistě v Asii. Kvalita šla taky dolů, mám historickej - malej a kupoval jsem asi 2-3 r
          Re: Stan - Decathlon 15.04.2016 Hmhm, dneska už fakt není jedinej důvod koupit si něco od český firmy.. :-(
      Re: Stan - Decathlon 15.04.2016 Kde je teda šijou teď?
        Re: Stan - Decathlon 18.04.2016 Čína .. a ne teď, ale posledních cca. 8 let.
  Re: Stan - Decathlon 14.04.2016 Na několikatýdenní expedici bych šáhnul po nějaký osvědčený značce - jako třeba zmíněný Jurek. Stany
    Re: Stan - Decathlon 15.04.2016 No nevím. Chvilku ten stan vydrží, klidně i jen tu expedici, a pak ho vyhodí. Sice se říká o tom boh
      Re: Stan - Decathlon 15.04.2016 Vtip je v tom že kvalitní stan koupíš už od 3.5k-5k a vydrží při pořádném zápřeju i těch 10 let, tak
        Re: Stan - Decathlon 15.04.2016 Pokud je rozdíl pár korun, tak samozřejmě ano :-)
        Re: Stan - Decathlon 15.04.2016 Mountain Hardware stany doporucuju.
  Re: Stan - Decathlon 15.04.2016 Obecně jediné dobré stany co kdy v Decathlonu udělali jsou ty sekundové. Zbytek stanu je hrozný kons
    Re: Stan - Decathlon 15.04.2016 :-D MSR Elixir 2 váha 2.64kg, Jurek Tramp 2.6kg to sou zas kecy...
      Re: Stan - Decathlon 15.04.2016 Obal po zbalení MSR elixir 2 51x17 cm Jurek tramp
Průměr: 17 cm Délka: 51 cm :-D jsou uplně
        Re: Stan - Decathlon 15.04.2016 A jako bonus Elixir podlážka pouze 3k vodního sloupce !! :-D Jurek 10k. U tropika 1.5k (MSR) u Jurka
          Re: Stan - Decathlon 15.04.2016 zjisti si nejdřív metodiku, kterou k těmhle hodnotám došli a pak pindej ;)
            Re: Stan - Decathlon 15.04.2016 ???
              Re: Stan - Decathlon 15.04.2016 Měřením a vážením chytrolíne, to je celkem exaktní část vědy... narozdíl od tvého hyperprostoru.
                Re: Stan - Decathlon 15.04.2016 WTF? Odkdy dela Jurek expedicni stany? Mimochodem, par gramu navic rozhodne neznamena horsi stan.. T
                  Re: Stan - Decathlon 16.04.2016 Mám Jurek Midi se sněhovými pásy, jako celoroční stan a je super, expedici taky už nějakou prodělal
                    Re: Stan - Decathlon 16.04.2016 Všechny Jurky, které znám (dětské oddíly - tam stany dostávají zabrat nejvíc, univerzální outdoorman
                    Re: Stan - Decathlon 17.04.2016 Expedice do zimnich Tater mluvi za vse :).
                    Re: Stan - Decathlon 20.04.2016 mám jurek z třiadevadesátýho, a byl všude možně, od trempáren přes nějaké ty tatry, dolomity, taury,
      Re: Stan - Decathlon 15.04.2016 Nějak jsem se nedočetl, kam ten stan má jet. to je dost důležité.Pokud někam, kde bez stanu zmrzneš,
    Re: Stan - Decathlon 18.04.2016 Možná bude lepší si ty dva stany postavit vedle sebe a uvidíš, že dáš přednost MSR.
  Re: Stan - Decathlon 15.04.2016 Měli jsme loni na treku v Peru stan QuickHiker Ultralight 2 z Decathlonu a osvědčil se. Hlavní předn
  Re: Stan - Decathlon 18.04.2016 Super, všem moc děkuji za rady. Petr
    Re: Stan - Decathlon 09.12.2017 Ahoj hledám nějaký opravdu dobrý,prostorný a lehký stan pro dvě osoby.
      Re: Stan - Decathlon 12.12.2017 Za mě určitě z ferrino.cz mám odtud stan Gobi2 a nemůžu si ho vynachválit,je lehký a odolný .
        Re: Stan - Decathlon 13.12.2017 Kurna a my zrovna koupili ferrino, ale ne z ferrino.cz. Tak snad prezijeme ve zdravi. Skoda, ze si t
      Re: Stan - Decathlon 12.12.2017 Pokud máš jako kritérium ještě že nesmí bejt drahej a ošklivej, pak doporučuju tohle:
Hejnice 14.04.2016 Ahoj, mám dotaz na tip k ubytování. Plánuju víkendovy výjezd na Jizerky, potřebuji s sebou vzít půlročního potomka - proto hledám něco jako turistickou chatu a podobně. Nemáte někdo tip na nějaké fajn ubytování v Hejnicích nebo okolí? Na googlu jsem samoz
    Re: Hejnice 15.04.2016 Díky! Super tipy, myslím že si vyberu ;)
Vykradené auto Rudické propadání 14.04.2016 Helou - včera mi nějaký dobrák rozbil okno a vykrad auto na parkovacím místě "u křížku" před Jedovnicema u Rudickýho propadání. Muži zákona se mi svěřili že na tomto konkrétním místě řeší víc jak 30 podobných událostí ročně, tak bacha! Rad
  Re: Vykradené auto Rudické propadání 14.04.2016 Taky se mi to kdysi dávno stalo...měl jsem za to, že pachatele před pár lety chytili...jak vidno tak
    Re: Vykradené auto Rudické propadání 14.04.2016 Mozna uz je zase pustili :( Taky jsem mel za to, ze tahle epizoda je uz pase, ale zrejme ne. Stejne
  Re: Vykradené auto Rudické propadání 14.04.2016 Potvrzuji - tři týdny zpátky na tom samém místě kamarádovi rozmlátili oba zámky u auta, pak je asi v
  Re: Vykradené auto Rudické propadání 18.04.2016 Přímo ve vsi nejde parkovat nebo proč si parkoval na kraji?
Přívoz v Dolním Žlebu 13.04.2016 Ahoj,
víte někdo, jestli je v provozu přívoz v dolním Žlebu? Informace na webu jsou různé.
Dík.
    Re: Přívoz v Dolním Žlebu 13.04.2016 Tento měsíc do 19 hod, od května už do 20 hod, polední pauza 12-13 hod.
  Re: Foto dne - Gran Vernel 13.04.2016 Díky Pavle doplněno.
průvodce Frankenjura 12.04.2016 Ahojte!
Poradíte prosím jakého knižního průvodce pořídit pro Frankejuru aby byl maximálně aktuální (poslední vydání) a byl i ideálně v angličtině (což není podmínkou)?
Něco málo jsem hledal v historii i na eshopech, ale objevil jsem
Foto dne 12.04.2016 Netusite nekdo, co je to za cestu, v niz je Cada?
  Re: Foto dne 12.04.2016 Paprika - Gravitační komplexy IXc
    Re: Foto dne 12.04.2016 Je to tak:)
1
...
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
...
2263
Spanie v Tarne Kde sa teraz da rozumne v Tarne spat? Funguje este spanie na tom velkom parkovisku? Boli ste tam niekto posledny rok? Diky! 18:24:59 14.04.2016odpovědět
  Re: Spanie v Tarne V roce 2013 v lete byla situace takova, ze spani bez stanu na parkaci slo, ale policie kazdou noc lidi budila a chteli doklady. Take dost hlidali vareni mimo auto, 50 ecek pokuta. Mimo sezonu, kdyz policie udoli tolik nehlida, to je pry v klidu. Nicmene, situace se tam meni kazdy rok. 23:37:25 14.04.2016odpovědět
    Re: Spanie v Tarne Vám přijde 5 euro za noc v kempu moc? Hezky ve stanu, teplá sprcha a hlavně se tam nekrade. A když chceš tak je tam i gril. MaviD 18:25:31 15.04.2016odpovědět
      Re: Spanie v Tarne neblázni - víš kolik je to v penny piv???? 18:36:32 15.04.2016odpovědět
      Re: Spanie v Tarne Kemp za 5€/noc v Tarnu v lete? Ktery? 22:39:14 15.04.2016odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: