Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Velká bouldermatka 16.04.2016 Zdar, poradíte, jakou velkou bouldermatku pořídit? Zatím mám vyhlídnutou Ocún Incubator. Co vy na to?
  Re: Velká bouldermatka 16.04.2016 jdi do toho. je supr. velký je i dreamtime, ale ten je větší zabalený a krabatily se tam ohyby, neví
pik karakol 15.04.2016 Ahoj,
v létě se chystáme na Pik Karakol, trochu jsem zagoogloval, pár info mám, ale většinou v azbuce :) pokoušel se někdo o tuto horu, hodilo by se mi pár info a fotek, kudy vede nástup a čemu se eventuelně vyhnout.
Díky moc
Spanie v Tarne 14.04.2016 Kde sa teraz da rozumne v Tarne spat? Funguje este spanie na tom velkom parkovisku? Boli ste tam niekto posledny rok? Diky!
  Re: Spanie v Tarne 14.04.2016 V roce 2013 v lete byla situace takova, ze spani bez stanu na parkaci slo, ale policie kazdou noc li
    Re: Spanie v Tarne 15.04.2016 Vám přijde 5 euro za noc v kempu moc? Hezky ve stanu, teplá sprcha a hlavně se tam nekrade. A když c
      Re: Spanie v Tarne 15.04.2016 neblázni - víš kolik je to v penny piv????
      Re: Spanie v Tarne 15.04.2016 Kemp za 5€/noc v Tarnu v lete? Ktery?
Stan - Decathlon 14.04.2016 Ahoj,rád bych se dozvěděl Váš názor na stan FORCLAZ 2 zn. QUECHUA z Decathlonu.
Hledám lehký a skladný stan na několika týdenní expedici pro 2. S outdoorovým vybavením nemám zkušenosti a zaráží mě několika násobně nižší cena než u konkurence. Přede
  Re: Stan - Decathlon 14.04.2016 Pokud chces kvalitu na nekolik let tak Jurka, česká výroba, ochotní, když se něco posere tak to za p
    Re: Stan - Decathlon 14.04.2016 tak nějak, do stanu se vyplati dat trochu
      Re: Stan - Decathlon 15.04.2016 A ještě několik výhod kvalitní stan má ... není tak těžký 3.5kg vs průměrně 2.5kg , objemný, navíc d
      Re: Stan - Decathlon 19.02.2018 Doporučíte mi někdo velmi lehký a odolný stan pro občasné přespání v kempu či v lese dík
    Re: Stan - Decathlon 15.04.2016 Jurek a česká výroba? Vzpamatuj se. Už dlouho ne.
      Re: Stan - Decathlon 15.04.2016 Záleží asi jak co, stany jsem tam viděl šít ještě nedávno :-).
        Re: Stan - Decathlon 15.04.2016 Jurek je šitej jistě v Asii. Kvalita šla taky dolů, mám historickej - malej a kupoval jsem asi 2-3 r
          Re: Stan - Decathlon 15.04.2016 Hmhm, dneska už fakt není jedinej důvod koupit si něco od český firmy.. :-(
      Re: Stan - Decathlon 15.04.2016 Kde je teda šijou teď?
        Re: Stan - Decathlon 18.04.2016 Čína .. a ne teď, ale posledních cca. 8 let.
  Re: Stan - Decathlon 14.04.2016 Na několikatýdenní expedici bych šáhnul po nějaký osvědčený značce - jako třeba zmíněný Jurek. Stany
    Re: Stan - Decathlon 15.04.2016 No nevím. Chvilku ten stan vydrží, klidně i jen tu expedici, a pak ho vyhodí. Sice se říká o tom boh
      Re: Stan - Decathlon 15.04.2016 Vtip je v tom že kvalitní stan koupíš už od 3.5k-5k a vydrží při pořádném zápřeju i těch 10 let, tak
        Re: Stan - Decathlon 15.04.2016 Pokud je rozdíl pár korun, tak samozřejmě ano :-)
        Re: Stan - Decathlon 15.04.2016 Mountain Hardware stany doporucuju.
  Re: Stan - Decathlon 15.04.2016 Obecně jediné dobré stany co kdy v Decathlonu udělali jsou ty sekundové. Zbytek stanu je hrozný kons
    Re: Stan - Decathlon 15.04.2016 :-D MSR Elixir 2 váha 2.64kg, Jurek Tramp 2.6kg to sou zas kecy...
      Re: Stan - Decathlon 15.04.2016 Obal po zbalení MSR elixir 2 51x17 cm Jurek tramp
Průměr: 17 cm Délka: 51 cm :-D jsou uplně
        Re: Stan - Decathlon 15.04.2016 A jako bonus Elixir podlážka pouze 3k vodního sloupce !! :-D Jurek 10k. U tropika 1.5k (MSR) u Jurka
          Re: Stan - Decathlon 15.04.2016 zjisti si nejdřív metodiku, kterou k těmhle hodnotám došli a pak pindej ;)
            Re: Stan - Decathlon 15.04.2016 ???
              Re: Stan - Decathlon 15.04.2016 Měřením a vážením chytrolíne, to je celkem exaktní část vědy... narozdíl od tvého hyperprostoru.
                Re: Stan - Decathlon 15.04.2016 WTF? Odkdy dela Jurek expedicni stany? Mimochodem, par gramu navic rozhodne neznamena horsi stan.. T
                  Re: Stan - Decathlon 16.04.2016 Mám Jurek Midi se sněhovými pásy, jako celoroční stan a je super, expedici taky už nějakou prodělal
                    Re: Stan - Decathlon 16.04.2016 Všechny Jurky, které znám (dětské oddíly - tam stany dostávají zabrat nejvíc, univerzální outdoorman
                    Re: Stan - Decathlon 17.04.2016 Expedice do zimnich Tater mluvi za vse :).
                    Re: Stan - Decathlon 20.04.2016 mám jurek z třiadevadesátýho, a byl všude možně, od trempáren přes nějaké ty tatry, dolomity, taury,
      Re: Stan - Decathlon 15.04.2016 Nějak jsem se nedočetl, kam ten stan má jet. to je dost důležité.Pokud někam, kde bez stanu zmrzneš,
    Re: Stan - Decathlon 18.04.2016 Možná bude lepší si ty dva stany postavit vedle sebe a uvidíš, že dáš přednost MSR.
  Re: Stan - Decathlon 15.04.2016 Měli jsme loni na treku v Peru stan QuickHiker Ultralight 2 z Decathlonu a osvědčil se. Hlavní předn
  Re: Stan - Decathlon 18.04.2016 Super, všem moc děkuji za rady. Petr
    Re: Stan - Decathlon 09.12.2017 Ahoj hledám nějaký opravdu dobrý,prostorný a lehký stan pro dvě osoby.
      Re: Stan - Decathlon 12.12.2017 Za mě určitě z ferrino.cz mám odtud stan Gobi2 a nemůžu si ho vynachválit,je lehký a odolný .
        Re: Stan - Decathlon 13.12.2017 Kurna a my zrovna koupili ferrino, ale ne z ferrino.cz. Tak snad prezijeme ve zdravi. Skoda, ze si t
      Re: Stan - Decathlon 12.12.2017 Pokud máš jako kritérium ještě že nesmí bejt drahej a ošklivej, pak doporučuju tohle:
Hejnice 14.04.2016 Ahoj, mám dotaz na tip k ubytování. Plánuju víkendovy výjezd na Jizerky, potřebuji s sebou vzít půlročního potomka - proto hledám něco jako turistickou chatu a podobně. Nemáte někdo tip na nějaké fajn ubytování v Hejnicích nebo okolí? Na googlu jsem samoz
    Re: Hejnice 15.04.2016 Díky! Super tipy, myslím že si vyberu ;)
Vykradené auto Rudické propadání 14.04.2016 Helou - včera mi nějaký dobrák rozbil okno a vykrad auto na parkovacím místě "u křížku" před Jedovnicema u Rudickýho propadání. Muži zákona se mi svěřili že na tomto konkrétním místě řeší víc jak 30 podobných událostí ročně, tak bacha! Rad
  Re: Vykradené auto Rudické propadání 14.04.2016 Taky se mi to kdysi dávno stalo...měl jsem za to, že pachatele před pár lety chytili...jak vidno tak
    Re: Vykradené auto Rudické propadání 14.04.2016 Mozna uz je zase pustili :( Taky jsem mel za to, ze tahle epizoda je uz pase, ale zrejme ne. Stejne
  Re: Vykradené auto Rudické propadání 14.04.2016 Potvrzuji - tři týdny zpátky na tom samém místě kamarádovi rozmlátili oba zámky u auta, pak je asi v
  Re: Vykradené auto Rudické propadání 18.04.2016 Přímo ve vsi nejde parkovat nebo proč si parkoval na kraji?
Přívoz v Dolním Žlebu 13.04.2016 Ahoj,
víte někdo, jestli je v provozu přívoz v dolním Žlebu? Informace na webu jsou různé.
Dík.
    Re: Přívoz v Dolním Žlebu 13.04.2016 Tento měsíc do 19 hod, od května už do 20 hod, polední pauza 12-13 hod.
  Re: Foto dne - Gran Vernel 13.04.2016 Díky Pavle doplněno.
průvodce Frankenjura 12.04.2016 Ahojte!
Poradíte prosím jakého knižního průvodce pořídit pro Frankejuru aby byl maximálně aktuální (poslední vydání) a byl i ideálně v angličtině (což není podmínkou)?
Něco málo jsem hledal v historii i na eshopech, ale objevil jsem
Foto dne 12.04.2016 Netusite nekdo, co je to za cestu, v niz je Cada?
  Re: Foto dne 12.04.2016 Paprika - Gravitační komplexy IXc
    Re: Foto dne 12.04.2016 Je to tak:)
1
...
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
...
2263
Velká bouldermatka Zdar, poradíte, jakou velkou bouldermatku pořídit? Zatím mám vyhlídnutou Ocún Incubator. Co vy na to? VSK 11:55:23 16.04.2016odpovědět
  Re: Velká bouldermatka jdi do toho. je supr. velký je i dreamtime, ale ten je větší zabalený a krabatily se tam ohyby, nevím co nové modely honza k. 21:36:31 16.04.2016odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: