LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Jasně že mám dobrej štand holka! Jistím tě za pěknej strom (pssst) -eček :)
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231305 cest
Nové přelezy:
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b
Překvapení 9
Cikánskej Xb
Take the L 9-

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 tre cime21.04.2016
zdar, v létě se chystáme na Cimy, zajímá mě, jak je to tam se spaním. Je tam ta chata, ale ceny pro moje partáky turisty bez AW jsou trochu víc...jsou tam jiný levnější možnosti, klidně i níž v údolí? díky
Honza
 Re: tre cime22.04.2016
Ahoj, pokud se nechce do chaty, tak se da přespat ve vojenskych chosbach, je to i s vyhlidkou na udo
  Re: tre cime22.04.2016
ok, a to tam někde najdu v pohodě? do chaty půjde, ale asi ne každý den...ď
   Re: tre cime22.04.2016
Na parkaci by to malo byt v poho, byvaly vojenky bunker je u skalnej steny nad chatou.
 Re: tre cime22.04.2016
Na Misurině je kemp (nic moc), další kemp je před Cortinou.
Pokud nechceš chatu, tak už ti zb
  Re: tre cime22.04.2016
jasný. ten výjezd nahoru k čimám stojí kolik cca? hádám kolem 10€?
   Re: tre cime22.04.2016
Zkus do gúglu napsat "maut Misurina".
  Re: tre cime22.04.2016
To na Misurině je spíš ne-kemp, prakticky jen takový plácek, den dva by se tam asi dalo, ale víc nic
 Re: tre cime22.04.2016
parkoviště - když jsi v klidu, tak by si podle mě musel mít smůlu aby tě někdo vyháněl.
 Re: tre cime22.04.2016
Ahoj, spani na parkaci u auta i ve stanu je v pohode, pokud postavis vecer a rano brzo uklidis.
  Re: tre cime24.04.2016
Ahoj, my jsme vždy jeli nahoru až večer a to je už brána průjezdná.. Spaní na parkáči a ráno rychle

 Skalaška Triglav21.04.2016
Ahoj, chystáme se na Triglav a zajímalo by mě pár věcí, pokud jste někdo lezli Skalašku.
1. Je Skalaška smer to samé co Skalaška z Ladjo?
2. Jak je to s obtížností? Kuba Turek uvádí 5-, někde se píše 5+. Jaká je reálná obtížnost, je klasa t
 Re: Skalaška Triglav21.04.2016
Co bys ještě chtěl? Jestli nevíš, co čekat v jedné z nej stěn Alp, tak zajeď radši do (Č./M.) krasu.
  Re: Skalaška Triglav21.04.2016
Samozřejmě, že nevím, co čekat, když jsem v ní nikdy nebyl..Proto se ptám;-) Díky za tvé postřehy*
 Re: Skalaška Triglav21.04.2016
Těch 5- je podle klasifikace, která se používá ve Východních Alpách a Dolomitech (tedy přibližně tam
  Re: Skalaška Triglav21.04.2016
Nepřijde mi, že by třeba v Dolomitech byla nějaká mimořádně tvrdá klasa. V Kaiseru je podle mě třeba
   Re: Skalaška Triglav21.04.2016
Tak samozřejmě cesta od cesty a oblast od oblasti. Ale obecně je to v Alpách zvlášť v klasikách tvrd

 mapa z průvodce Prachov21.04.2016
Můžete prosím někdo poradit kde sehnat mapu skal z průvodce na Prachov? Na podzim jsem ji ještě měl a teď ji nemůžu najít. Zbyl mi průvodce bez mapy :(
 Re: mapa z průvodce Prachov22.04.2016
Už jsem sehnal a tímto děkuju neznámemu dobrodinci za zaslání mapy :)
  Re: mapa z průvodce Prachov25.04.2016
Já ji taky ztratila, ale lze ji dostatečně nahradit zakoupením podrobné turistické mapky skalního mě

 Životnost kyblíku19.04.2016
Nemáte někdo představu či zkušenost, za jak dlouho se vybrousí kyblík, který byl používaný na písku tak, že je na jištění nebezpečný? Včera mě na stěně pustil jistič po malém pádu na podlahu z deseti metrů a tvrdil, že to nebrzdilo. Naštěstí tření v expre
 Re: Životnost kyblíku19.04.2016
A jak starý bylo lano?
 Re: Životnost kyblíku19.04.2016
Jen pro ujasnění jistil tě přes drážky nebo naopak?
A nebyla tam jiná chyba? Třeba že neumí j
  Re: Životnost kyblíku19.04.2016
Hele, že to jistič nezvládl to vím určitě, protože neměl moc spálený ruce. Nejde ani tak o neskušeno
   Re: Životnost kyblíku19.04.2016
V tom přídě sis odpověděl sám, NEPOMOHLO-NEMOHLO...byla to nepozornost jističe, prostě nezaeagoval,
    Re: Životnost kyblíku21.04.2016
sorry, ale to bije do oci... pohlavi. Jinak souhlas ;)
   Re: Životnost kyblíku25.04.2016
GriGri FTW.
  Re: Životnost kyblíku19.04.2016
Jo,a lano bylo založený správně včetně orientace drážek. Použita byla karabina s pojistkou proti pře
 Re: Životnost kyblíku19.04.2016
Dokud se nerozpadne, je vše OK. Tvůj jistič tvrdí nesmysl. Něco pořádně podělal.
 Re: Životnost kyblíku19.04.2016
Jestli se to stalo v Brne, tak bych zakazal jisteni pres kybl. Pro jistotu :D
  Re: Životnost kyblíku19.04.2016
tak tření v expreskách....dalo se vůbec cvakat?
 Re: Životnost kyblíku19.04.2016
Kyblík se probrušuje tak, že se na něm začnou tvořit ostrý hrany a začne rychleji opotřebovávat lano
 Re: Životnost kyblíku19.04.2016
Jasně že má kombo kýbl lano vliv. Mám jedno starý žvýkačkový lano, se kterým moc nefungují ani kýbly
  Re: Životnost kyblíku19.04.2016
Dá se říct, jestli bude u "žvýkačkových" lan fungovat líp Reverso nebo BD ATC?
   Re: Životnost kyblíku20.04.2016
Netuším, ATC jsem nezkouušel. Ještě bych dodal, že konkrétní lano má hodně povolený oplet, takže se
  Re: Životnost kyblíku20.04.2016
Nevěřím, fyziku neokecáš... Kyblík v podstatě Stichtova desticka upravená pro menší drhnutí lana. Po
   Re: Životnost kyblíku20.04.2016
Click up nepoužívám, ale Grigri není problémové, je naopak velmi spolehlivé, ale princip chytání pád
    Re: Životnost kyblíku20.04.2016
Rozhodne chyba jistice
    Re: Životnost kyblíku20.04.2016
U Grigri(první generace) bylo několik zdokumentovaných případů nezachycení pádu bez zjevného zaviněn
     Re: Životnost kyblíku20.04.2016
Ještě doplnění krásné video od Petzla.
      Re: Životnost kyblíku22.04.2016
to ze stare grigri melo problem s tenkymi lany se vi ale smarja ted uz poslednich xxx let koupis jen
       Re: Životnost kyblíku23.04.2016
Problém GriGri nikdy nebyl technického rázu. Jde o to, že ho používají idioti.
     Re: Životnost kyblíku21.04.2016
POLOautomatů, nedržet spodní konec lana je zjevné zavinění!
 Re: Životnost kyblíku22.04.2016
U některých kyblíků může být po delší době problém, že se spouštěním a slaňováním "nabrousí&quo
  Re: Životnost kyblíku22.04.2016
PS: s ATC jsem slaňoval jednoduchý 8mm lano a čekal jsem, že to pojede rychlejc.
 Re: Životnost kyblíku22.04.2016
Prosim kontaktuj mne na tel 603810600 nebo mail zoban@seznam.cz
Radek
 Re: Životnost kyblíku22.04.2016
Prosím kontaktujte nás na odskodne@vanecekaspol.cz. Toho povedeného jističe doženeme k právní odpově
  Re: Životnost kyblíku22.04.2016
Spíš právní kancelář zmetek a šmejd.
   Re: Životnost kyblíku22.04.2016
Spíš tak troll, páč ta adresa neexistuje.
  Re: Životnost kyblíku24.04.2016
Jako právní zástupci jističe informujeme, že jsme již podali žalobu na pana Stichta.
 Re: Životnost kyblíku22.04.2016
výmluvy jističe. jak ho znáš dlouho? kde si ho splašil?
gratuluji k přežití. bezpečnostní pod
  Re: Životnost kyblíku23.04.2016
Je tam vic faktoru, lano., pozice rukou jistice, jak mel spalene ruce, atd, atd
nejlepsi by b
   Re: Životnost kyblíku23.04.2016
Nikdo to neudela a nebo to neprecte, ale kybl muze byt vrazedna zbran/opravdu nejlepe zakazat samoze
    Re: Životnost kyblíku24.04.2016
100% click up? jako od začátku jeho prodeje nebo nyní nebo po další nehodě s kterou výrobce nepočíta
    Re: Životnost kyblíku24.04.2016
To je zase perla :)
     Filipika proti jisteni kyblikem...25.04.2016
Mno, takze na stenach i skalach lezu moc dlouho a moc často. Na stenach jsem videl mozna kolem dese
      Re: Filipika proti jisteni kyblikem...25.04.2016
80% procent padu s grigri... to je stejna logika jako tvrdit ze skodovka je u nas nejnebezpecnjsi au
       Re: Filipika proti jisteni kyblikem...25.04.2016
To neres. Nemluvi snad podpis "Martas." za vse? Jedna z vyhod tech tu tolik nekterymi lidm
    Re: Životnost kyblíku25.04.2016
Myslet si o nějakém jistítu, že je 100% bezpečné, je cesta do pekel.
     Re: Životnost kyblíku25.04.2016
GriGri na stenach rozhodne není nejčastěji pouzivanym jistitkem a patri tam prave to pokud, ale nejc

 Westwand19.04.2016
Ahoj, neviete prosím kde by sa dala zohnať kniha Westwand od autora Malte Roeper? Vďaka
 Re: Westwand19.04.2016
 Re: Westwand19.04.2016
 Horní a dolní Mazák18.04.2016
Ahoj, chtěl bych se zeptat na skály na Mazáku pod Lysou horou. Proč nejsou zapsány na lezci? Jsou zde dva masivy, přičemž jeden chybí úplně (Horní Mazák - asi 15 cest) a druhý je neúplný (Dolní Mazák - na lezci je zapsána asi polovina cest). Na netu už ce
 Re: Horní a dolní Mazák18.04.2016
Napiš na venca@amuerte.cz. Podám Ti zevrubné info :-).

 Horní a dolní Mazák18.04.2016
Ahoj, chtěl bych se zeptat na skály na Mazáku pod Lysou horou. Proč nejsou zapsány na lezci? Jsou zde dva masivy, přičemž jeden chybí úplně (Horní Mazák - asi 15 cest) a druhý je neúplný (Dolní Mazák - na lezci je zapsána asi polovina cest). Na netu už ce
 Re: Horní a dolní Mazák18.04.2016
Na lezci nejsou zapsány, protože jsi je tam ještě nezapsal. Databázi lezce tvoří lezci - neexistuje
 Re: Horní a dolní Mazák18.04.2016
Je to opravdu kvak. Určitě se tam zajeď podívat, ale podruhé tam už asi nepojedeš.
Na dolním
 Re: Horní a dolní Mazák18.04.2016
Tak díky za info. Omlouvám se za spamy, byly způsobeny omylem.

 Malorka auto / bez auta18.04.2016
Zdravim, pohyboval se nekdo na Malorce bez auta? jde to?

Pripadne jakou pujcovnu a kde jste vyuzili?

termin cervenec/srpen

Diky
 Re: Malorka auto / bez auta18.04.2016
Ahoj, auto stoji zato. Aspon pro nas stalo, protoze jsme v nem take spali :D Ale pry je na Mallorce
 Re: Malorka auto / bez auta18.04.2016
Byli jsme 2 bez auta. Jezdili jsme stopem, autobusy a vlakem. Doprava absolutne bez problemu a spani
 Re: Malorka auto / bez auta19.04.2016
Jak už zaznělo, to se upečeš. Ale útesy u moře mužou být fajn, lezečky pak dobře schnou.
 Re: Malorka auto / bez auta23.04.2016
Měli jsme na podzim na pár dní Fiat Panda od hyperrental a všechno v pohodě. Víc jsem auto kontrolov

 lezeni dolomity17.04.2016
Ahoj,chystame se jet lezt do Dolomit na 14 dni v kvetnu a nevim, ktereho pruvodce koupit.Kterou oblast byste doporucili pro 2 holky, ktery lezou sportovky max 6c a po vlastnim max 5b. diky za tip:)
 Re: lezeni dolomity17.04.2016
Notěbůh. Tam bude ještě spousta sněhu.
  Re: lezeni dolomity18.04.2016
Taky bych rekl ze to je brzo :)
   Re: lezeni dolomity18.04.2016
jen asi tak o 3 měsíce :)

    Re: lezeni dolomity18.04.2016
Pravdou ale je, ze treba Cassin vylezl severni stenu Piz Badille v podobne podmince jako jsou ty cim
    Re: lezeni dolomity18.04.2016
jestli ty dvě holky mají výkonnost Cassina, tak Lucka má dost konkurenci :)
     Re: lezeni dolomity18.04.2016
Pokud tím myslíš sportovní výkonnost, tak skoro mají.
      Re: lezeni dolomity19.04.2016
cassin ta 6c lezl v pohorkách a bez maglajzu, takže nemají
       Re: lezeni dolomity19.04.2016
Ktera 6c?
        Re: lezeni dolomity20.04.2016
Ona je to spis 6a. Btw. hledam partaka do teto cesty/steny (spis mam spadeno na Another day in Parad
         Re: lezeni dolomity20.04.2016
Navíc ty tři klíčový dýlky hákoval.
         Re: lezeni dolomity21.04.2016
sem to lezl, chce to vyrazit brzo, aby jste nemuseli slaňovat hranou za tmy jako my (není nic extra,
    Re: lezeni dolomity18.04.2016
Bych ještě vyčkal s těmi hrrrr informacemi. I na kameře je vidět, že je to jen pár čísel, které klid
 Re: lezeni dolomity18.04.2016
asi záleží na oblasti, něco níž na jih by se asi najít dalo. V tomhle období bude lepší kousek popoj
  Re: lezeni dolomity18.04.2016
Dalsi alternativa je Ticino na jihu Svycarska. Hezka zula, cesty i 20 delek. Casto zulove plotnove l
  Re: lezeni dolomity18.04.2016
Zdar, mě tedy květen přijde taky dost brzo. Teoreticky mohli jít kratší a sportovnější cesty na Cinq
   Re: lezeni dolomity18.04.2016
To je zajimave. A proc by mela byt zula "bezpecnejsi" z tohodle hlediska? Nad tim jsem nik
    Re: lezeni dolomity18.04.2016
Že tolik neprotýká (skrz) a na slunci a větru rychle povrchově osychá? Ale tající sníh na policích m
     Re: lezeni dolomity18.04.2016
:-) přesně tak, lépe bych to nenapsal.
      Re: lezeni dolomity18.04.2016
Odborníci:-D
 koupě průvodce18.04.2016
tušíš, že existuje knihovna ČHS? Itálie, potažmo italské Dolomiti mají na regálu velké zastoupení. N
  Re: koupě průvodce18.04.2016
Tusis ty, ze se pta na typ, osobni zkusenost nekoho, kdo tam byl?
   Re: koupě průvodce18.04.2016
Kromě toho, knihovna ČHS sice existuje, ale její význam pro řadovýho lezce je minimální až žádnej: j
    Okolí Cortiny18.04.2016
Nevím, jak znáte Dolomity, ale sportovek je tam jako šafránu a odjištěné jsou občas řídce. Musíte mí
     Re: Okolí Cortiny18.04.2016
ahoj, diky za vsechny odpovedi.bohuzel pozdeji jet nemuzeme, tak snad tam neco suchyho najdeme. pruv
      Re: Okolí Cortiny19.04.2016
Každý z nás na horách jistě udělal mnoho hovadin kvůli pozdnímu sněhu na horách. Tak si to užijte.
       Re: Okolí Cortiny19.04.2016
Nutno dodat, ze v kvetnu uz je top sezona pro mnoho oblasti a cest.
      Re: Okolí Cortiny19.04.2016
Prej rychle osychá a dá se "brzy" lézt Don Quijote na Marmoladu. (Ale jestli je brzy už v
       Re: Okolí Cortiny19.04.2016
sellou se pro začátek vůbec nic nezkazí, pro začátek na první věž hrana nad lokomotivou, potom třeba
        Re: Okolí Cortiny19.04.2016
jo, a ještě ten druhej tejden ze 14 dnů: v záloze na špatný počasí činkvetóri, pak pro krajinnou vel
         Re: Okolí Cortiny20.04.2016
V údolí Vajolet se stále ještě prohánějí skialpinisti :-)
          Re: Okolí Cortiny20.04.2016
jo, to je možný. květen je takovej horsky hluchej měsíc, na lyže to už nejde a bez nich ještě nejde.
       Re: Okolí Cortiny20.04.2016
No doporučovat zrovna na jaro Don Quijote, kde se leze až na vršek Marmolády (nejvyššího kopce v oko
        Re: Okolí Cortiny20.04.2016
V květnu už jsou dlouhý dny. Na druhý straně Marmolady je sníh celoročně, páč tam je ledovec, čili p
       Re: Okolí Cortiny20.04.2016
No, tedy, nevím... To je vtip? Asi jo, páč Quijote vede pod policí takovým koutem - ne vůbec lehkým,
        Re: Okolí Cortiny20.04.2016
To je fakt. Měl jsem pocit, že ten kout je jen jedna z variant, ale teď jsem se na to koukal a to je
         Re: Okolí Cortiny20.04.2016
kout a komín... a nahoře byl taky nějakej trojkovej dolez a ten byl mokrej i v létě....

 Spolulezec na stěnu v Praze16.04.2016
Hledáte spolulezce na stěnu v Praze a okolí? Zkuste napsat na https://www.facebook.com/spolulezec/
 Re: Spolulezec na stěnu v Praze16.04.2016
Ona skupina Lezení a kdy a kde?, kde se hledají spolulezci na překližku i do skal, už nefunguje?
  Re: Spolulezec na stěnu v Praze16.04.2016
až někdo založí komunitu lamám vstup zakázán, tak do takové komunity půjdu
   Re: Spolulezec na stěnu v Praze18.04.2016
no aby tě z ní taky nevyloučili ty borče :D
 Re: Spolulezec na stěnu v Praze16.04.2016
Mě by zajímalo, zda-li někdo z vás si skrz web (např. lezec.cz) či soc. sítě (např. FB) skutečně naš
  Re: Spolulezec na stěnu v Praze16.04.2016
Jo já jo ...
  Re: Spolulezec na stěnu v Praze16.04.2016
já taky, nesmíš jít s každým mamlasem. valná část z členů lezení kdy kde netuší nic o lezení ani jiš
   Re: Spolulezec na stěnu v Praze17.04.2016
No tak on to zase takový problém není. Když se podíváš pořádně, tak ten pool lidí není nijak velký,

1   ...   292   293   294   295   296   297   298   299   300   301   302   303   304   305   306   307   308   309   310   311   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Skalaška Triglav
Ahoj, chystáme se na Triglav a zajímalo by mě pár věcí, pokud jste někdo lezli Skalašku.
1. Je Skalaška smer to samé co Skalaška z Ladjo?
2. Jak je to s obtížností? Kuba Turek uvádí 5-, někde se píše 5+. Jaká je reálná obtížnost, je klasa tvrdá?
3. Jaká je orientace, je problém strefit/udržet směr? Existuje nějaké topo?
4. Kolik délek je lezeckých a kolik "choďákových"?
5. Nakolik je terén rozbitý/skála lámavá?

Jediné info, které jsem našel (nutno říct poměrně zevrubné) je u Kuby Turka https://sux.cz/e814. Kdyby měl ale někdo ještě jinou vlastní zkušenost, budu rád. Díky!
 Hurvajz09:19:46 21.04.2016
odpovědět 
 Re: Skalaška Triglav
Co bys ještě chtěl? Jestli nevíš, co čekat v jedné z nej stěn Alp, tak zajeď radši do (Č./M.) krasu.

Ladja je slovinsky loď, partie stěny. Obtížnost 4+A0 (5+), klasa tvrdá. Orientace není jednoduchá, dost délek je lehkých, terén je rozbitý, hodí se skoby atd., viz popis...
 M@ra13:12:42 21.04.2016
odpovědět 
  Re: Skalaška Triglav
Samozřejmě, že nevím, co čekat, když jsem v ní nikdy nebyl..Proto se ptám;-) Díky za tvé postřehy*
 Hurvajz14:45:47 21.04.2016
odpovědět 
 Re: Skalaška Triglav
Těch 5- je podle klasifikace, která se používá ve Východních Alpách a Dolomitech (tedy přibližně tam, kde se mluví nebo donedávna mluvilo německy). Ta je přibližně o stupeň tvrdší, než třeba Srbsko nebo Vltavská žula, nebo Vysoké Tatry. Proto ten rozdíl 5- nebo 5+ .
Kuba Turek14:09:25 21.04.2016
odpovědět 
  Re: Skalaška Triglav
Nepřijde mi, že by třeba v Dolomitech byla nějaká mimořádně tvrdá klasa. V Kaiseru je podle mě třeba tvrdší. Každopádně jestli je klíčový místo za 5- nebo za 5+ je u cesty tohoto typu asi celkem buřt.
honza15:07:56 21.04.2016
odpovědět 
   Re: Skalaška Triglav
Tak samozřejmě cesta od cesty a oblast od oblasti. Ale obecně je to v Alpách zvlášť v klasikách tvrdší než v Tatrách (historicky) a na českých skalkách (inflačně).
Kuba Turek15:51:09 21.04.2016
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192427)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Lesní chrám VI Skály V Údolí Roklice
Cheney route 5b Courmayeur
Euroteam 6c Courmayeur
Tatra nezná bratra VIIIa Hrubá Skála
W-kante V Bielatal
Nově komentované:
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Hrana Tajuplného Slunce VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | žvanil |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (38)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1166 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1280 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1461 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1432 
 Neřeším to – lezu vše 
 1135 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi