LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   V pohodě, když jde skočit na věž, skočíme to i zpátky. Potom dáme další pivka!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
ME boulder (18.07)
MS juniorů (18.07)
MČR v paralezení (15.08)

Žebříček
Cesty:
13.Lebloch 10766
14.Kohout 10700
15.Šofránko 10585
Bouldry:
13.Vaňous 10103
14.Košťál 10050
15.Šípek 10025
Hory:
5.Švihálek 6442
6.Sejbal 6270
7.Zaoral 5110

Výsledky
SP Chamonix (10.07)
SP Krakov (03.07)
SP Innsbruck (17.06)

Deníčky
5965 lezců
1233462 cest
Nové přelezy:
Picornell 7b+
Amor Y Odi 8a
Lloricas 7c
Buffalo Bi 8b
Fuego 8b
Iron Maide 9+/10-
Mars Attac 9-/9
Vodní Svět Xb
Petr A Pav Xb
Píďa Xb

Stěny
Šutr - Liberec 17
K2-Žilina - Žilina
Lezecké centrum Mammut - Praha 7 - Holešovice

Prodejny
NěcoNavíc.cz - České Budějovice
HUDYsport - Praha 5
HUDYsport - Frýdek - Místek

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

 Singing Rock vs Rock Empire
Vybírám úvazek mezi značkami uvedenými v nadpisu. Je jedna výrazně lepší než druhá? Chtěl bych hlavně pohodlné nohavičky. U současného mi ty úzké šité ztvrdly a je to děs (starý singáč). Momentálně mi padl mi do oka Singing Rock Garnet. V létě lezu všechno, v zimě vůbec. Díky za rady.
lunt19:43:17 26.04.2016
odpovědět 
 Re: Singing Rock vs Rock Empire
Nové sedáky RE jsou líbivé, i když našití poutek působí hodně čínsky. Bohužel mají velkou nevýhodu v nízké prodyšnosti, tzn. o dost horší než bývá v posledních letech zvykem.
U Singing Rocku nekupuj Versu, je to začátečnický sedák vyráběný zejména s ohledem na nízkou cenu. Garnet za mě OK.

Jinak posez je individuální, to ti nikdo neporadí.

A ještě bych zvážil Ocún Ego pro sportovně laděné lezce a Ocún Webee, kterej je podle mě za tu cenu nepřekonatelnej.
H.19:48:28 26.04.2016
odpovědět 
  Re: Singing Rock vs Rock Empire
Měl jsem Ocůn Ego (než mi ho ukradli) a spokojenost naprostá. I když je to myšleno hlavně jako sportovní úvazek tak jsem ho měl i do hor a osvědčil se. Teď se trochu rozmýšlím mezi právě tím Ocůnem a RE Slight 1B, ale s tou prodyšností viz výše to mě trochu nahlodalo... :-/
Eman22:43:31 26.04.2016
odpovědět 
 Foto dne:

Too many pupies, 5.12a
 Databáze cest:
Všechny cesty (192940)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Robin Hood IXc Adršpach
Pysk 6+ Skály V Údolí Černé
Luca Pino 4 Frankenjura
Resident Evil 7+/8- Weissensteinerwand
Lange Variante VIIb Wildensteiner Gebiet
Nově komentované:
Salamandra 4 Baračka
Panta Rhei Xa Panteon
Panta Rhei Xa Panteon
Normální Cesta II Příhrazy
Panta Rhei Xa Panteon

 Nově v diskusi:
Dotaz. | Re: Lana dvojcata | Re: Lana dvojcata | Re: Lana dvojcata | Re: Labák - Růžové stěny | Re: Labák - Růžové stěny | Re: Labák - Růžové stěny | Labák - Růžové stěny | Re: Rozpočítání amortizace | Re: U Magnuse je AO ABC |

 Nové komentáře:
Vzpomínka na Žofina | Re: zásadový postoj :-) | Re: Velká bolest | Kašlal bych tam teď na to | Re: Mladej kluk | Uff | Re: Velká bolest | Re: Velká bolest | Re: Zabalit | Velká bolest |

 Kde to vře:
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (45)
Rychlostní lezkyně Lucie Mrázová má za sebou první Světový pohár (28)
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (26)
Radek Votoček si zapsal desáté 9a: Gritty Shaker v Rakousku (19)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Zemřel horolezec, instruktor a metodik Zdeněk Teplý (13)
Lezení bude součástí olympijské kvalifikační série Q-Series 2028, MS v Brně nabídne první místa na olympiádu už v roce 2027 (11)
Kdo je nejlepší na světě? Magnus Midtbø sestavil žebříček top lezců, na vrcholu je Adam Ondra (10)

 Nově v inzerci:
Nová horolezecká bunda Terrex Techrock Gore-Tex Pro | koupím lezečky - vel. 36-37 | spolulezec-praha | Blue Ice Choucas Pro 2.0 | Boty SALEWA MS RAPACE GTX Man velikost 45 | TAZ LOV 3 slaňovací brzda černá | AegisMax Kids 600 | Deuter kid comfort pro. | Výstupy | Spolulezce Český ráj |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1238 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1357 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1533 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1499 
 Neřeším to – lezu vše 
 1212 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi