Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Lezeni Bechyne 28.04.2016 Byl nekdo lezt na Bechyni (foto dne)? Jake to tam je? Ma smysl tam jet, kdyz je vzdalenost k oblasti pres 100 km? Na fotkach to vypada dost hrozne, ale treba klamou.
  Re: Lezeni Bechyne 28.04.2016 Bechyně byla známá dříve jako boulderová oblast. Boulderů je tam zhruba 12 jiskra + 30 žiďárna.
    Re: Lezeni Bechyne 28.04.2016 Diky JirkaSi za vecne info! Asi tam nekdy zajedeme.
jake lano od bealu? 27.04.2016 Čau, jaké mi doporučíte lano od Bealu? rozhoduji se mezi Beal Diablo 9,8 a Beal Tiger unicore 10
  Re: jake lano od bealu? 27.04.2016 Myslím na klasické skalní lezení, popřípadě nějaká vícedélka
    Re: jake lano od bealu? 28.04.2016 Klííd, lezci jsou veselá kopa.
Hele já mám teď Unicore Stinger. To je 9.4 a jsem s ním spokoj
      Re: jake lano od bealu? 01.05.2016 Beal Stinger mám už druhý a musím říct, že je hodně dobrý. Na tenký průměr až něčekaně dobrá životno
  Re: jake lano od bealu? 29.04.2016 špatný se zatím nejeví ani booster 9,7,lezu ho zhruba rok, 2x, 3x týdně. Jen mi přijde zbytečně rych
  Re: jake lano od bealu? 01.05.2016 Tiger je výborné lano. Má o něco méně lepší parametry než Diablo. Asi bych vybral Tiger. Jak JirkaS
    Re: jake lano od bealu? 01.05.2016 Nikdy jsem nepochopil výhody tenkých lan, kdy musíš mít kvalitního jističe, rychleji se ojedou a psy
      Re: jake lano od bealu? 01.05.2016 váha. a v grigrině ti to neprojede jako v kyblíku
      Re: jake lano od bealu? 02.05.2016 Nižší váha, menší objem po sbalení (asi to nejdůležitější, na cestování letadlem klíčové) a subjekti
  Re: jake lano od bealu? 01.05.2016 já ted koupil boostera a max spokojenost - a nejsem sám
    Re: jake lano od bealu? 01.05.2016 Ja mam Jokera, kupoval jsem ho prave kvuli vaze do letadla. Naskakal jsem toho do nej hodne a v poro
      Re: jake lano od bealu? 02.05.2016 Na Joker se křivě podíváš a odejde mu oplet.
        Re: jake lano od bealu? 02.05.2016 Blbost.
          Re: jake lano od bealu? 02.05.2016 Já se na něj taky blbě koukal. Hlavně nekupovat ekonomické verze. Na ty stačí jen blbě mrkat.
            Re: jake lano od bealu? 04.05.2016 jj, koupil jsem levneho mamuta a do roka to byl drát jak do betonu ...
              Re: jake lano od bealu? 04.05.2016 Zajímavé, mám jinou zkušenost, taky jsou koupil levného Mammuta, ať vyzkouším, za jak dlouho odejde.
                Re: jake lano od bealu? 04.05.2016 S tim opletem - do Jokera jsem toho naskakal fakt hodne - dlouhy i kratky nacvicovaci a rezu minimal
                Re: jake lano od bealu? 04.05.2016 já měl takovej nějakej modro/červeno/šedý z Arca a byla to dost bída - ale byl k němu aspon lanovak
Portugalsko 27.04.2016 Ahoj, plánujeme jet na přelomu června a července na road trip po Portugalsku. Máme na to něco přes tři týdny a rádi bychom dali i nějaké lezení, ale spíš takové nepříliš zavazující. Tj. ideálně někam přijet, nemuset nic extra hledat, mít relativně dobřý p
  Re: Portugalsko 27.04.2016 Tak jen tak bude dobra snad mozna jen Guia, to ostatni mi prijde jakoby nic. Spis mozna ale jen tak
    Re: Portugalsko 27.04.2016 Oki, díky. Vycházím z toho, že do jury se dá taky zajen ne tak na den, nebo do labáku a tak.
  Re: Portugalsko 27.04.2016 Myslím, že v létě tam bude k padnutí, u chladnýho oceánu se to asi dá, ale ve vnitrozemí je fakt hor
    Re: Portugalsko 27.04.2016 My teplo milujem a k padnutí pro nás není téměř nic :) To je fakt dost subjektivní...
      Re: Portugalsko 27.04.2016 Ahoj, pozri článok na boulder.sk v sekcii Články hľadaj Portugalsko. Možno tam nájdeš nejakú inšpirá
        Re: Portugalsko 27.04.2016 Na september dobry vykony! moc pekny video
        Re: Portugalsko 28.04.2016 Jee, to je nadherný! Krásnej článek, krásný fotky, parádní cesta i výkony :) Díky moc za inspiraci :
      Re: Portugalsko 27.04.2016 Ani 45 ve stinu a temer nulova vlhkost vzduchu? Co se v tom da vylezt?
      Re: Portugalsko 28.04.2016 Guia, Montejunto, Sesimbra, Fenda k veceru ... cerven/cervenec, denik z roku 2008 rika ze se dalo
        Re: Portugalsko 28.04.2016 Díky moc!
  Re: Nový úvazek 26.04.2016 Ja mam strasne dobrou zkusenost se sedaky od Triopu. Je to spicka od ktere treba Petzl dost kopiruje
    Re: Nový úvazek 27.04.2016 Triop dělá sedáky?
      Re: Nový úvazek 27.04.2016 Ty nejlepsi! Vicemene je to, podobne jako u lezecek, friendu a vklinencu, technologicky leader!
        Re: Nový úvazek 27.04.2016 Zas bych si ze značky Triop nedělal jenom prdel. Pravdou je, že nabízí kvalitní železo (byť Camaloty
          Re: Nový úvazek 27.04.2016 Vysvětlete mi někdo ty Triop vtípky, jsem mimo a nechápu :D
            Re: Nový úvazek 27.04.2016 Ále, byla tady před časem taková diskuse o lezečkách...
              Re: Nový úvazek 27.04.2016 Triop vtípky se na tomto serveru jedou už asi 10 let...
                Re: Nový úvazek 27.04.2016 Tak děkuju za probuzení :)
                  Re: Nový úvazek 29.04.2016 Ono je to stejné jako vtípky s LS akorát někteří to nemůžou skousnout a rvou to všude...smutné :-/
                    Re: Nový úvazek 29.04.2016 :))
  Re: Nový úvazek 26.04.2016 Na sportovky doporučuju určitě Ocún Ego.
  Re: Nový úvazek 28.04.2016 Crux už se nevyrábí, ale třeba ještě svoji velikost seženeš. Byl nahrazen modelem Onyx, je pohodlněj
    Re: Nový úvazek 30.04.2016 No, já mám crux v M-ku a sedí mi úplně skvělě, Onyx M je mi malej a L zas obrovskej
tak nevim
  Re: Nový úvazek 29.04.2016 Dlouhé roky jsem byl spokojený se tímto sedákem, potom jsem pořídíl Petzl Calidris a naprostá spokoj
  Re: Nový úvazek 30.04.2016 Pro mě byl výše zmíněný sedák SR zklamáním, z Tvých návrhů hlasuju určitě spíš pro Petzl. SR ve vývo
  Re: Nový úvazek 01.05.2016 Wild Country má novou řadu lezeckých sedáků a je to špica. Můžu Ti zavézt vyzkoušet.
Singing Rock vs Rock Empire 26.04.2016 Vybírám úvazek mezi značkami uvedenými v nadpisu. Je jedna výrazně lepší než druhá? Chtěl bych hlavně pohodlné nohavičky. U současného mi ty úzké šité ztvrdly a je to děs (starý singáč). Momentálně mi padl mi do oka Singing Rock Garnet. V létě lezu všechn
  Re: Singing Rock vs Rock Empire 26.04.2016 Nové sedáky RE jsou líbivé, i když našití poutek působí hodně čínsky. Bohužel mají velkou nevýhodu v
    Re: Singing Rock vs Rock Empire 26.04.2016 Měl jsem Ocůn Ego (než mi ho ukradli) a spokojenost naprostá. I když je to myšleno hlavně jako sport
Kazbek v květnu 26.04.2016 Ahoj!
V půlce května s kamarádem nabíráme směr Gruzie a v plánu je Kazbek. Nebyl jste tam někdo ve stejném nebo +/- podobném období?? Zajímaly by mě nějaké informace o tom co můžu od normálky asi tak očekávat. :) Jestli jsou sněhové mosty
Výstup na Triglav 25.04.2016 Zdravím, chystám se v květnu na Triglav. Nemá někdo zkušenosti s tominskova pot v tomto termínu? Nerad bych vlezl do nějaké pasti. Díky
  Re: Výstup na Triglav 25.04.2016 Myslím že to bude v pohodě. Jen bych si kromě obvyklých cajků na zimní lezení vzal ještě sněžnice.
    Re: Výstup na Triglav 25.04.2016 Julky v zimě jsou docela past, masiv Triglavu zvlášť. Občas tam někdo zahyne - blbé sestupy, střídán
      Re: Výstup na Triglav 25.04.2016 no vidíš, to jsou ty blbé intuitivní překlady, jako jsem kdysi marně hledal "feine" čili f
        Re: Výstup na Triglav 25.04.2016 Krušliva grapa? To je něco jako borovička?
          Re: Výstup na Triglav 26.04.2016 borovičku (nebo jinou pálenku) je nutno ordinovat dodatečně po grapě pro uchování duševního zdraví.
            Re: Výstup na Triglav 26.04.2016 Google translate poradil. Takovýhle věci by se měly publikovat až po 22 hodině večerní.
Černolické Skály 23.04.2016 Ahoj, prosim Vás kdo jste byli teď z jara v Černolických skalách jak to vypadá ? není to moc roschrastaný ? případně zamešený ? dík za info.
  Re: Černolické Skály 23.04.2016 Byl jsem tam začátkem dubna a bylo to v pohodě.
  Re: Černolické Skály 26.04.2016 Už asi 90 let víceméně stejně, zrovna letošní zima nemohla mít moc vliv :)
    Re: Černolické Skály 26.04.2016 Ahoj dík za konkrétní info. (pět let jsem tam nebyl tak jen malej průzkum na dálku) a ještě jedna vě
      Re: Černolické Skály 26.04.2016 Průvodce na Černolické skály v pdf najdeš na netu nejlíp tak, když budeš hledat klíčové slovo "
        Re: Černolické Skály 26.04.2016 Souhlas. V podstatě na netu kolujou dva a oba jako základ stačí. Pokud bys potřeboval něco konkrétní
Sellrain - stav sněhu 22.04.2016 Ahoj, máte někdo aktuální info jak to vypadá v oblasti Sellrain se sněhem, od jaké výšky se ještě dá uvažovat o skialpech - jak dlouhé budou případné nástupy bez sněhu pod nohama? Dík.
  Re: záchrana na Suškách 22.04.2016 asi nehoda
1
...
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
...
2263
Nový úvazek Chystám se po letech koupit nový sedák na sportovky. Po brouzdání po netu mi zatím padly do oka SR Crux a Petzl Sama. Uvítal bych nějaké praktické zkušenosti s těmito sedáky nebo i tip na nějaký podobný sedák jiné značky. Díky za případné názory. Došlík 20:56:54 26.04.2016odpovědět
  Re: Nový úvazek Ja mam strasne dobrou zkusenost se sedaky od Triopu. Je to spicka od ktere treba Petzl dost kopiruje. 21:22:43 26.04.2016odpovědět
    Re: Nový úvazek Triop dělá sedáky? kk 08:45:55 27.04.2016odpovědět
      Re: Nový úvazek Ty nejlepsi! Vicemene je to, podobne jako u lezecek, friendu a vklinencu, technologicky leader! 09:11:27 27.04.2016odpovědět
        Re: Nový úvazek Zas bych si ze značky Triop nedělal jenom prdel. Pravdou je, že nabízí kvalitní železo (byť Camaloty to nejsou, ale rozdíl není zas až takovej) za dobrou cenu. Život máme jenom jeden - v podstatě do jiný horoznačky může jít jen sebevrah. honza 10:36:52 27.04.2016odpovědět
          Re: Nový úvazek Vysvětlete mi někdo ty Triop vtípky, jsem mimo a nechápu :D kk 16:25:27 27.04.2016odpovědět
            Re: Nový úvazek Ále, byla tady před časem taková diskuse o lezečkách... P. 17:14:51 27.04.2016odpovědět
              Re: Nový úvazek Triop vtípky se na tomto serveru jedou už asi 10 let... MM 17:23:16 27.04.2016odpovědět
                Re: Nový úvazek Tak děkuju za probuzení :) P. 21:49:11 27.04.2016odpovědět
                  Re: Nový úvazek Ono je to stejné jako vtípky s LS akorát někteří to nemůžou skousnout a rvou to všude...smutné :-/ 13:02:16 29.04.2016odpovědět
                    Re: Nový úvazek :)) P. 13:47:13 29.04.2016odpovědět
  Re: Nový úvazek Na sportovky doporučuju určitě Ocún Ego. Eman 22:45:53 26.04.2016odpovědět
  Re: Nový úvazek Crux už se nevyrábí, ale třeba ještě svoji velikost seženeš. Byl nahrazen modelem Onyx, je pohodlnější. 17:50:41 28.04.2016odpovědět
    Re: Nový úvazek No, já mám crux v M-ku a sedí mi úplně skvělě, Onyx M je mi malej a L zas obrovskej
tak nevim... m 21:23:55 30.04.2016odpovědět
  Re: Nový úvazek Dlouhé roky jsem byl spokojený se tímto sedákem, potom jsem pořídíl Petzl Calidris a naprostá spokojenost, je sice trošku těžší, ale zase to pohodlíčko, když v něm sedíš dleší dobu... bude asi podobný tomu Big Horn? Zaviš 13:04:39 29.04.2016odpovědět
  Re: Nový úvazek Pro mě byl výše zmíněný sedák SR zklamáním, z Tvých návrhů hlasuju určitě spíš pro Petzl. SR ve vývoji zaspal, jejich staré sedáky mě přišli skoro i lepší než ty jejich nové... Martin Stuchlík 17:18:50 30.04.2016odpovědět
  Re: Nový úvazek Wild Country má novou řadu lezeckých sedáků a je to špica. Můžu Ti zavézt vyzkoušet. Čaj 08:57:42 01.05.2016odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: