Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Lezeni Bechyne 28.04.2016 Byl nekdo lezt na Bechyni (foto dne)? Jake to tam je? Ma smysl tam jet, kdyz je vzdalenost k oblasti pres 100 km? Na fotkach to vypada dost hrozne, ale treba klamou.
  Re: Lezeni Bechyne 28.04.2016 Bechyně byla známá dříve jako boulderová oblast. Boulderů je tam zhruba 12 jiskra + 30 žiďárna.
    Re: Lezeni Bechyne 28.04.2016 Diky JirkaSi za vecne info! Asi tam nekdy zajedeme.
jake lano od bealu? 27.04.2016 Čau, jaké mi doporučíte lano od Bealu? rozhoduji se mezi Beal Diablo 9,8 a Beal Tiger unicore 10
  Re: jake lano od bealu? 27.04.2016 Myslím na klasické skalní lezení, popřípadě nějaká vícedélka
    Re: jake lano od bealu? 28.04.2016 Klííd, lezci jsou veselá kopa.
Hele já mám teď Unicore Stinger. To je 9.4 a jsem s ním spokoj
      Re: jake lano od bealu? 01.05.2016 Beal Stinger mám už druhý a musím říct, že je hodně dobrý. Na tenký průměr až něčekaně dobrá životno
  Re: jake lano od bealu? 29.04.2016 špatný se zatím nejeví ani booster 9,7,lezu ho zhruba rok, 2x, 3x týdně. Jen mi přijde zbytečně rych
  Re: jake lano od bealu? 01.05.2016 Tiger je výborné lano. Má o něco méně lepší parametry než Diablo. Asi bych vybral Tiger. Jak JirkaS
    Re: jake lano od bealu? 01.05.2016 Nikdy jsem nepochopil výhody tenkých lan, kdy musíš mít kvalitního jističe, rychleji se ojedou a psy
      Re: jake lano od bealu? 01.05.2016 váha. a v grigrině ti to neprojede jako v kyblíku
      Re: jake lano od bealu? 02.05.2016 Nižší váha, menší objem po sbalení (asi to nejdůležitější, na cestování letadlem klíčové) a subjekti
  Re: jake lano od bealu? 01.05.2016 já ted koupil boostera a max spokojenost - a nejsem sám
    Re: jake lano od bealu? 01.05.2016 Ja mam Jokera, kupoval jsem ho prave kvuli vaze do letadla. Naskakal jsem toho do nej hodne a v poro
      Re: jake lano od bealu? 02.05.2016 Na Joker se křivě podíváš a odejde mu oplet.
        Re: jake lano od bealu? 02.05.2016 Blbost.
          Re: jake lano od bealu? 02.05.2016 Já se na něj taky blbě koukal. Hlavně nekupovat ekonomické verze. Na ty stačí jen blbě mrkat.
            Re: jake lano od bealu? 04.05.2016 jj, koupil jsem levneho mamuta a do roka to byl drát jak do betonu ...
              Re: jake lano od bealu? 04.05.2016 Zajímavé, mám jinou zkušenost, taky jsou koupil levného Mammuta, ať vyzkouším, za jak dlouho odejde.
                Re: jake lano od bealu? 04.05.2016 S tim opletem - do Jokera jsem toho naskakal fakt hodne - dlouhy i kratky nacvicovaci a rezu minimal
                Re: jake lano od bealu? 04.05.2016 já měl takovej nějakej modro/červeno/šedý z Arca a byla to dost bída - ale byl k němu aspon lanovak
Portugalsko 27.04.2016 Ahoj, plánujeme jet na přelomu června a července na road trip po Portugalsku. Máme na to něco přes tři týdny a rádi bychom dali i nějaké lezení, ale spíš takové nepříliš zavazující. Tj. ideálně někam přijet, nemuset nic extra hledat, mít relativně dobřý p
  Re: Portugalsko 27.04.2016 Tak jen tak bude dobra snad mozna jen Guia, to ostatni mi prijde jakoby nic. Spis mozna ale jen tak
    Re: Portugalsko 27.04.2016 Oki, díky. Vycházím z toho, že do jury se dá taky zajen ne tak na den, nebo do labáku a tak.
  Re: Portugalsko 27.04.2016 Myslím, že v létě tam bude k padnutí, u chladnýho oceánu se to asi dá, ale ve vnitrozemí je fakt hor
    Re: Portugalsko 27.04.2016 My teplo milujem a k padnutí pro nás není téměř nic :) To je fakt dost subjektivní...
      Re: Portugalsko 27.04.2016 Ahoj, pozri článok na boulder.sk v sekcii Články hľadaj Portugalsko. Možno tam nájdeš nejakú inšpirá
        Re: Portugalsko 27.04.2016 Na september dobry vykony! moc pekny video
        Re: Portugalsko 28.04.2016 Jee, to je nadherný! Krásnej článek, krásný fotky, parádní cesta i výkony :) Díky moc za inspiraci :
      Re: Portugalsko 27.04.2016 Ani 45 ve stinu a temer nulova vlhkost vzduchu? Co se v tom da vylezt?
      Re: Portugalsko 28.04.2016 Guia, Montejunto, Sesimbra, Fenda k veceru ... cerven/cervenec, denik z roku 2008 rika ze se dalo
        Re: Portugalsko 28.04.2016 Díky moc!
  Re: Nový úvazek 26.04.2016 Ja mam strasne dobrou zkusenost se sedaky od Triopu. Je to spicka od ktere treba Petzl dost kopiruje
    Re: Nový úvazek 27.04.2016 Triop dělá sedáky?
      Re: Nový úvazek 27.04.2016 Ty nejlepsi! Vicemene je to, podobne jako u lezecek, friendu a vklinencu, technologicky leader!
        Re: Nový úvazek 27.04.2016 Zas bych si ze značky Triop nedělal jenom prdel. Pravdou je, že nabízí kvalitní železo (byť Camaloty
          Re: Nový úvazek 27.04.2016 Vysvětlete mi někdo ty Triop vtípky, jsem mimo a nechápu :D
            Re: Nový úvazek 27.04.2016 Ále, byla tady před časem taková diskuse o lezečkách...
              Re: Nový úvazek 27.04.2016 Triop vtípky se na tomto serveru jedou už asi 10 let...
                Re: Nový úvazek 27.04.2016 Tak děkuju za probuzení :)
                  Re: Nový úvazek 29.04.2016 Ono je to stejné jako vtípky s LS akorát někteří to nemůžou skousnout a rvou to všude...smutné :-/
                    Re: Nový úvazek 29.04.2016 :))
  Re: Nový úvazek 26.04.2016 Na sportovky doporučuju určitě Ocún Ego.
  Re: Nový úvazek 28.04.2016 Crux už se nevyrábí, ale třeba ještě svoji velikost seženeš. Byl nahrazen modelem Onyx, je pohodlněj
    Re: Nový úvazek 30.04.2016 No, já mám crux v M-ku a sedí mi úplně skvělě, Onyx M je mi malej a L zas obrovskej
tak nevim
  Re: Nový úvazek 29.04.2016 Dlouhé roky jsem byl spokojený se tímto sedákem, potom jsem pořídíl Petzl Calidris a naprostá spokoj
  Re: Nový úvazek 30.04.2016 Pro mě byl výše zmíněný sedák SR zklamáním, z Tvých návrhů hlasuju určitě spíš pro Petzl. SR ve vývo
  Re: Nový úvazek 01.05.2016 Wild Country má novou řadu lezeckých sedáků a je to špica. Můžu Ti zavézt vyzkoušet.
Singing Rock vs Rock Empire 26.04.2016 Vybírám úvazek mezi značkami uvedenými v nadpisu. Je jedna výrazně lepší než druhá? Chtěl bych hlavně pohodlné nohavičky. U současného mi ty úzké šité ztvrdly a je to děs (starý singáč). Momentálně mi padl mi do oka Singing Rock Garnet. V létě lezu všechn
  Re: Singing Rock vs Rock Empire 26.04.2016 Nové sedáky RE jsou líbivé, i když našití poutek působí hodně čínsky. Bohužel mají velkou nevýhodu v
    Re: Singing Rock vs Rock Empire 26.04.2016 Měl jsem Ocůn Ego (než mi ho ukradli) a spokojenost naprostá. I když je to myšleno hlavně jako sport
Kazbek v květnu 26.04.2016 Ahoj!
V půlce května s kamarádem nabíráme směr Gruzie a v plánu je Kazbek. Nebyl jste tam někdo ve stejném nebo +/- podobném období?? Zajímaly by mě nějaké informace o tom co můžu od normálky asi tak očekávat. :) Jestli jsou sněhové mosty
Výstup na Triglav 25.04.2016 Zdravím, chystám se v květnu na Triglav. Nemá někdo zkušenosti s tominskova pot v tomto termínu? Nerad bych vlezl do nějaké pasti. Díky
  Re: Výstup na Triglav 25.04.2016 Myslím že to bude v pohodě. Jen bych si kromě obvyklých cajků na zimní lezení vzal ještě sněžnice.
    Re: Výstup na Triglav 25.04.2016 Julky v zimě jsou docela past, masiv Triglavu zvlášť. Občas tam někdo zahyne - blbé sestupy, střídán
      Re: Výstup na Triglav 25.04.2016 no vidíš, to jsou ty blbé intuitivní překlady, jako jsem kdysi marně hledal "feine" čili f
        Re: Výstup na Triglav 25.04.2016 Krušliva grapa? To je něco jako borovička?
          Re: Výstup na Triglav 26.04.2016 borovičku (nebo jinou pálenku) je nutno ordinovat dodatečně po grapě pro uchování duševního zdraví.
            Re: Výstup na Triglav 26.04.2016 Google translate poradil. Takovýhle věci by se měly publikovat až po 22 hodině večerní.
Černolické Skály 23.04.2016 Ahoj, prosim Vás kdo jste byli teď z jara v Černolických skalách jak to vypadá ? není to moc roschrastaný ? případně zamešený ? dík za info.
  Re: Černolické Skály 23.04.2016 Byl jsem tam začátkem dubna a bylo to v pohodě.
  Re: Černolické Skály 26.04.2016 Už asi 90 let víceméně stejně, zrovna letošní zima nemohla mít moc vliv :)
    Re: Černolické Skály 26.04.2016 Ahoj dík za konkrétní info. (pět let jsem tam nebyl tak jen malej průzkum na dálku) a ještě jedna vě
      Re: Černolické Skály 26.04.2016 Průvodce na Černolické skály v pdf najdeš na netu nejlíp tak, když budeš hledat klíčové slovo "
        Re: Černolické Skály 26.04.2016 Souhlas. V podstatě na netu kolujou dva a oba jako základ stačí. Pokud bys potřeboval něco konkrétní
Sellrain - stav sněhu 22.04.2016 Ahoj, máte někdo aktuální info jak to vypadá v oblasti Sellrain se sněhem, od jaké výšky se ještě dá uvažovat o skialpech - jak dlouhé budou případné nástupy bez sněhu pod nohama? Dík.
  Re: záchrana na Suškách 22.04.2016 asi nehoda
1
...
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
...
2263
Portugalsko Ahoj, plánujeme jet na přelomu června a července na road trip po Portugalsku. Máme na to něco přes tři týdny a rádi bychom dali i nějaké lezení, ale spíš takové nepříliš zavazující. Tj. ideálně někam přijet, nemuset nic extra hledat, mít relativně dobřý přístup, pobýt tam třeba den a zas jet dál. Prostě nemá to být primárně lezecký trip, kdy budem jezdit z oblasti do oblasti, ale rádi zabušíme, poznáme nové oblasti a tak. Vím, že tu vyšly nějaké články o lezení v Portugalsku, ty jsem četla, ale chtěla jsem se zeptat, jestli jste náhodou někdo nebyly na podobné cestě a neměli byste na doporučení oblasti, kam to stojí za to i třeba na den a "jen tak". Díky moc! adikeite 11:57:06 27.04.2016odpovědět
  Re: Portugalsko Tak jen tak bude dobra snad mozna jen Guia, to ostatni mi prijde jakoby nic. Spis mozna ale jen tak radit je jakoby na nic. Mozna bych nejdriv zahulil a neco by se uvidelo. takjo 12:35:14 27.04.2016odpovědět
    Re: Portugalsko Oki, díky. Vycházím z toho, že do jury se dá taky zajen ne tak na den, nebo do labáku a tak. adikeite 15:24:21 27.04.2016odpovědět
  Re: Portugalsko Myslím, že v létě tam bude k padnutí, u chladnýho oceánu se to asi dá, ale ve vnitrozemí je fakt horko a je jedno jestli jsou skály ve stínu.
Říkal mi to kamarád, který Portugalsko zná a dokonce má rád na skalách i teplo, že by to v létě nedal. jirkas 13:05:52 27.04.2016odpovědět
    Re: Portugalsko My teplo milujem a k padnutí pro nás není téměř nic :) To je fakt dost subjektivní... adikeite 15:23:07 27.04.2016odpovědět
      Re: Portugalsko Ahoj, pozri článok na boulder.sk v sekcii Články hľadaj Portugalsko. Možno tam nájdeš nejakú inšpiráciu. Prajem pekný výlet :) Oli 15:32:32 27.04.2016odpovědět
        Re: Portugalsko Na september dobry vykony! moc pekny video l. 16:13:28 27.04.2016odpovědět
        Re: Portugalsko Jee, to je nadherný! Krásnej článek, krásný fotky, parádní cesta i výkony :) Díky moc za inspiraci :) Už se tam fakt těším :) adikeite 11:41:07 28.04.2016odpovědět
      Re: Portugalsko Ani 45 ve stinu a temer nulova vlhkost vzduchu? Co se v tom da vylezt? 16:53:35 27.04.2016odpovědět
      Re: Portugalsko Guia, Montejunto, Sesimbra, Fenda k veceru ... cerven/cervenec, denik z roku 2008 rika ze se dalo lezt cokoliv. V pt je u more o 10 stupnu min jak v Esp. l.08:08:42 28.04.2016odpovědět
        Re: Portugalsko Díky moc! adikeite 11:34:31 28.04.2016odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: