Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
  Re: foto dne 30.4.2016 30.04.2016 Boulder games
film "Pavúk" 30.04.2016 Ahoj. Ráda bych se zeptala, jak by bylo možné shlédnout (případně i zakoupit) film "Pavúk / The Spider" o Pavlu Pochylém. Předem díky za odpovědi!
  Re: film Pavúk 01.05.2016 taky bych se na to podíval, stejně jako na Ti z labského údolí - kdosi psal že to bude v televizi a
        Re: film Pavúk 05.05.2016 nikoli. špatně chápeš význam adverbia "moc".
          Re: film Pavúk 06.05.2016 ?
Maltatal ubytování 30.04.2016 Ahoj, máte tip na nějaké ubytování v oblasti Maltatal s vlastním stravování? Díky, Adam
  Re: Maltatal ubytování 30.04.2016 Ještě jsem zapomněl dodat, hledám ubytování pro 2 osoby. Díky, Adam
Chamonix - květen 30.04.2016 Ahoj, shanim tipy na odstavení auta po 4 dny s možností přespání v Chamonix, nejlépe v blízkosti lanovky na Midi. Low cost vítáno ☺
  Re: Chamonix - květen 30.04.2016 Parkoviště nad hřbitovem. Zadarmo. Při cestě ze směru od Argentiere hned za šraňakama doleva směrem
    Re: Chamonix - květen 02.05.2016 Dík, našel jsem to!
Identifikace skalky v JH 28.04.2016 Ahoj. Poradil by prosím někdo bližší info (název, jaké cesty na to vedou) o skalce v Jizerských horách, konkrétně asi 500m pod Hřebenovým bukem hned u silnice nedaleko místa, kde se od ní odpojuje modře značená trasa? Souřadnice jsou tyto: 50°50'36.220&qu
    Re: Identifikace skalky v JH 28.04.2016 Děkuji moc za odpověď, server skalnioblasti.cz jsem neznala. To že tam ale není žádná cesta zapsaná
      Re: Identifikace skalky v JH 29.04.2016 V Jizerkách je spousta skalek a větších šutrů a je celkem běžný, že se na ně leze, ale nikdo to nika
        Re: Identifikace skalky v JH 29.04.2016 Já bych o jednom důvodu ty "nevýznamné" výstupy zdokumentovat věděl. Z praktické zkušenost
          Re: Identifikace skalky v JH 29.04.2016 hm, kobercové dělání cest je problém. v poslední době tíhnu ke směru "lez a drž hubu", ale
            Re: Identifikace skalky v JH 29.04.2016 Hm. Chlapi, máte pravdu.
Chtělo by to zvyk přehodnotit...
              Re: Identifikace skalky v JH 02.05.2016 Vzdy mi prislo naprosto uzasne mit moznost prijit ke skale, kde nic neni. Zadne zelezo. Nic o ni nev
                Re: Identifikace skalky v JH 02.05.2016 A musim priznat, ze to zamrzi. Obvzlaste v Jizerkach. Vratit se pod skalu a najit borhaky a zapisy v
Lezeni Bechyne 28.04.2016 Byl nekdo lezt na Bechyni (foto dne)? Jake to tam je? Ma smysl tam jet, kdyz je vzdalenost k oblasti pres 100 km? Na fotkach to vypada dost hrozne, ale treba klamou.
  Re: Lezeni Bechyne 28.04.2016 Bechyně byla známá dříve jako boulderová oblast. Boulderů je tam zhruba 12 jiskra + 30 žiďárna.
    Re: Lezeni Bechyne 28.04.2016 Diky JirkaSi za vecne info! Asi tam nekdy zajedeme.
jake lano od bealu? 27.04.2016 Čau, jaké mi doporučíte lano od Bealu? rozhoduji se mezi Beal Diablo 9,8 a Beal Tiger unicore 10
  Re: jake lano od bealu? 27.04.2016 Myslím na klasické skalní lezení, popřípadě nějaká vícedélka
    Re: jake lano od bealu? 28.04.2016 Klííd, lezci jsou veselá kopa.
Hele já mám teď Unicore Stinger. To je 9.4 a jsem s ním spokoj
      Re: jake lano od bealu? 01.05.2016 Beal Stinger mám už druhý a musím říct, že je hodně dobrý. Na tenký průměr až něčekaně dobrá životno
  Re: jake lano od bealu? 29.04.2016 špatný se zatím nejeví ani booster 9,7,lezu ho zhruba rok, 2x, 3x týdně. Jen mi přijde zbytečně rych
  Re: jake lano od bealu? 01.05.2016 Tiger je výborné lano. Má o něco méně lepší parametry než Diablo. Asi bych vybral Tiger. Jak JirkaS
    Re: jake lano od bealu? 01.05.2016 Nikdy jsem nepochopil výhody tenkých lan, kdy musíš mít kvalitního jističe, rychleji se ojedou a psy
      Re: jake lano od bealu? 01.05.2016 váha. a v grigrině ti to neprojede jako v kyblíku
      Re: jake lano od bealu? 02.05.2016 Nižší váha, menší objem po sbalení (asi to nejdůležitější, na cestování letadlem klíčové) a subjekti
  Re: jake lano od bealu? 01.05.2016 já ted koupil boostera a max spokojenost - a nejsem sám
    Re: jake lano od bealu? 01.05.2016 Ja mam Jokera, kupoval jsem ho prave kvuli vaze do letadla. Naskakal jsem toho do nej hodne a v poro
      Re: jake lano od bealu? 02.05.2016 Na Joker se křivě podíváš a odejde mu oplet.
        Re: jake lano od bealu? 02.05.2016 Blbost.
          Re: jake lano od bealu? 02.05.2016 Já se na něj taky blbě koukal. Hlavně nekupovat ekonomické verze. Na ty stačí jen blbě mrkat.
            Re: jake lano od bealu? 04.05.2016 jj, koupil jsem levneho mamuta a do roka to byl drát jak do betonu ...
              Re: jake lano od bealu? 04.05.2016 Zajímavé, mám jinou zkušenost, taky jsou koupil levného Mammuta, ať vyzkouším, za jak dlouho odejde.
                Re: jake lano od bealu? 04.05.2016 S tim opletem - do Jokera jsem toho naskakal fakt hodne - dlouhy i kratky nacvicovaci a rezu minimal
                Re: jake lano od bealu? 04.05.2016 já měl takovej nějakej modro/červeno/šedý z Arca a byla to dost bída - ale byl k němu aspon lanovak
Portugalsko 27.04.2016 Ahoj, plánujeme jet na přelomu června a července na road trip po Portugalsku. Máme na to něco přes tři týdny a rádi bychom dali i nějaké lezení, ale spíš takové nepříliš zavazující. Tj. ideálně někam přijet, nemuset nic extra hledat, mít relativně dobřý p
  Re: Portugalsko 27.04.2016 Tak jen tak bude dobra snad mozna jen Guia, to ostatni mi prijde jakoby nic. Spis mozna ale jen tak
    Re: Portugalsko 27.04.2016 Oki, díky. Vycházím z toho, že do jury se dá taky zajen ne tak na den, nebo do labáku a tak.
  Re: Portugalsko 27.04.2016 Myslím, že v létě tam bude k padnutí, u chladnýho oceánu se to asi dá, ale ve vnitrozemí je fakt hor
    Re: Portugalsko 27.04.2016 My teplo milujem a k padnutí pro nás není téměř nic :) To je fakt dost subjektivní...
      Re: Portugalsko 27.04.2016 Ahoj, pozri článok na boulder.sk v sekcii Články hľadaj Portugalsko. Možno tam nájdeš nejakú inšpirá
        Re: Portugalsko 27.04.2016 Na september dobry vykony! moc pekny video
        Re: Portugalsko 28.04.2016 Jee, to je nadherný! Krásnej článek, krásný fotky, parádní cesta i výkony :) Díky moc za inspiraci :
      Re: Portugalsko 27.04.2016 Ani 45 ve stinu a temer nulova vlhkost vzduchu? Co se v tom da vylezt?
      Re: Portugalsko 28.04.2016 Guia, Montejunto, Sesimbra, Fenda k veceru ... cerven/cervenec, denik z roku 2008 rika ze se dalo
        Re: Portugalsko 28.04.2016 Díky moc!
  Re: Nový úvazek 26.04.2016 Ja mam strasne dobrou zkusenost se sedaky od Triopu. Je to spicka od ktere treba Petzl dost kopiruje
    Re: Nový úvazek 27.04.2016 Triop dělá sedáky?
      Re: Nový úvazek 27.04.2016 Ty nejlepsi! Vicemene je to, podobne jako u lezecek, friendu a vklinencu, technologicky leader!
        Re: Nový úvazek 27.04.2016 Zas bych si ze značky Triop nedělal jenom prdel. Pravdou je, že nabízí kvalitní železo (byť Camaloty
          Re: Nový úvazek 27.04.2016 Vysvětlete mi někdo ty Triop vtípky, jsem mimo a nechápu :D
            Re: Nový úvazek 27.04.2016 Ále, byla tady před časem taková diskuse o lezečkách...
              Re: Nový úvazek 27.04.2016 Triop vtípky se na tomto serveru jedou už asi 10 let...
                Re: Nový úvazek 27.04.2016 Tak děkuju za probuzení :)
                  Re: Nový úvazek 29.04.2016 Ono je to stejné jako vtípky s LS akorát někteří to nemůžou skousnout a rvou to všude...smutné :-/
                    Re: Nový úvazek 29.04.2016 :))
  Re: Nový úvazek 26.04.2016 Na sportovky doporučuju určitě Ocún Ego.
  Re: Nový úvazek 28.04.2016 Crux už se nevyrábí, ale třeba ještě svoji velikost seženeš. Byl nahrazen modelem Onyx, je pohodlněj
    Re: Nový úvazek 30.04.2016 No, já mám crux v M-ku a sedí mi úplně skvělě, Onyx M je mi malej a L zas obrovskej
tak nevim
  Re: Nový úvazek 29.04.2016 Dlouhé roky jsem byl spokojený se tímto sedákem, potom jsem pořídíl Petzl Calidris a naprostá spokoj
  Re: Nový úvazek 30.04.2016 Pro mě byl výše zmíněný sedák SR zklamáním, z Tvých návrhů hlasuju určitě spíš pro Petzl. SR ve vývo
  Re: Nový úvazek 01.05.2016 Wild Country má novou řadu lezeckých sedáků a je to špica. Můžu Ti zavézt vyzkoušet.
Singing Rock vs Rock Empire 26.04.2016 Vybírám úvazek mezi značkami uvedenými v nadpisu. Je jedna výrazně lepší než druhá? Chtěl bych hlavně pohodlné nohavičky. U současného mi ty úzké šité ztvrdly a je to děs (starý singáč). Momentálně mi padl mi do oka Singing Rock Garnet. V létě lezu všechn
  Re: Singing Rock vs Rock Empire 26.04.2016 Nové sedáky RE jsou líbivé, i když našití poutek působí hodně čínsky. Bohužel mají velkou nevýhodu v
    Re: Singing Rock vs Rock Empire 26.04.2016 Měl jsem Ocůn Ego (než mi ho ukradli) a spokojenost naprostá. I když je to myšleno hlavně jako sport
1
...
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
...
2263
Lezeni Bechyne Byl nekdo lezt na Bechyni (foto dne)? Jake to tam je? Ma smysl tam jet, kdyz je vzdalenost k oblasti pres 100 km? Na fotkach to vypada dost hrozne, ale treba klamou. 10:21:11 28.04.2016odpovědět
  Re: Lezeni Bechyne Bechyně byla známá dříve jako boulderová oblast. Boulderů je tam zhruba 12 jiskra + 30 žiďárna.
Teď místní kluci očistili skály v místě kempu (i na druhé straně). Vzniklo tam v průběhu hlavně roku 2015 desítky nových cest, nyní je tam zhruba stovka, ale dělají se další. Stěny jsou vysoké od 8 do zhruba 20m. Materiál místy lámavý, ale hlavně proto, že je to čerstvý (po olezení už je pevný), tvoří horně lišty často i sklopený. Je tam hodně lehkých cest, ale i docela dost středně těžkých. (asi 30 osmiček). Vizuálně to nevypadá jako bomba, ale lezení je to pěkný odjištění super na dolezech mailony. Dole rovinka, dobrý pro děcka. Chystá se článek a na Lezci už je průvodce. jirkas 11:10:11 28.04.2016odpovědět
    Re: Lezeni Bechyne Diky JirkaSi za vecne info! Asi tam nekdy zajedeme. 11:25:41 28.04.2016odpovědět
  Re: Lezeni Bechyne průvodce na bouldry je zde
http://www.bouldering.cz/ page-guide.php?id_g=11
(1 mezera) honza k. 19:34:18 28.04.2016odpovědět
    Re: Lezeni Bechyne spíš zde
http://www.bouldering.cz/bouldry/ pruvodce/cesko.html
Jiskra (okolí bechyně) h 19:35:21 28.04.2016odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: