Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8201 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English lehké dětské kolo? 05.05.2016 Ahoj,
sorry za menši ot, řeším výběr nějakého dětského kola, které bude opravdu lehké. Narazil jsem na značku belter a jejich belter 16. Máte s tímto kolem nějaké zkušenosti?
  Re: lehké dětské kolo? 05.05.2016 Jo, tohle mame. Genialni kolo, super lehke, takze se decku na tom paradne jezdi. Nas na tom jezdi od
    Re: lehké dětské kolo? 05.05.2016 ale jó, proč ne, špatné to nebude. akorát slušná dětská duralová šestnáctka přijde na něco víc než p
      Re: lehké dětské kolo? 05.05.2016 Brzdy se naucil pouzivat....naucil jsem ho, ze nejdriv ma zkusit zadni a pak kdyztak predni a ubrzdi
        Re: lehké dětské kolo? 05.05.2016 pro mě je teda už pasé, ale původnímu tazateli možná pomůžeš - je to nezvyklé kolo kompatibilní s tr
          Re: lehké dětské kolo? 05.05.2016 Ten nástavec, kterej je u trailgatora napevno na hlavě, musí snad bejt kompatibilní s čímkoliv, ne?
            Re: lehké dětské kolo? 05.05.2016 no vlastně asi jo. ta tyč řeší svahy a brzdění...
          Re: lehké dětské kolo? 05.05.2016 Tak to nemam paru. Tyc nemame...
  Re: lehké dětské kolo? 06.05.2016 My nakonec koupili FROG 43 od stejného dodavatele jako je belter 16. Je cca o 1KG těžší, ale zase le
  Re: Foto dne 04.05.2016 tenkrát holt nebyly tablety. jinak by taky surfovali ...o tom žádná :D
    Re: Foto dne 05.05.2016 No mě tam chybý láhev vína a povalujicí se lahváč.Oheň jsme moc nemohli rozdělávat, protože se to pr
      Re: Foto dne 05.05.2016 jj, taky ta slacklajna je spíše znak současných hype i-climberů. Ale obrázek je pěkný a veselý o tom
        Re: Foto dne 05.05.2016 slacklina jede v Yose od 80. let.
Val di Mello 02.05.2016 Ahoj, objednal jsem si pruvodce Val di Mello (od Versandte Sud) a jsem dost nedockavy, v popisu rikaj ze je to definitivni pruvodce pokryvajici vsechny obtiznosti, kratke i dlouhe cesty a sportovky i klasiky. To me trochu prekvapilo, fakt jsou tam i sport
  Re: Val di Mello 02.05.2016 Jsou, ale ne dole v udoli, nybrz v hornim patre kolem chalup Gianetti a Allievi. Na konkurencnim web
    Re: Val di Mello 03.05.2016 HI, tedy Lenko, tuhle přezdívku jsem ještě neviděl :-) Nejlíp se dá k průvodci přijít tím, že se reg
      Re: Val di Mello 05.05.2016 Neni to spis pruvodce jen na bouldery a nepotrebujes nahodou na melo prijet? Viz: "Sign up for
        Re: Val di Mello 08.05.2016 Jo, jasně. No ale proč bys chtěl průvodce kdybys tam nejel?
    Re: Val di Mello 05.05.2016 lezt se da i dole v udoli. pamatuju tam nejake pekelne ale dobre odjistene rajbaky vzadu v doline a
    Re: Val di Mello 06.05.2016 KrkonošeJáchymov také popisují plotny Enrichetta a věžku Dente della Vecchia nahoře u Gianetti :-)
Anketa doplneni 01.05.2016 Ahoj admini, doplnte prosim do ankety odpoved "Nijak", to je taky zajimave zjistit, zda se najdou jedinci, co nechteji spojovat lezeni s olympiadou.
  Re: Anketa doplneni 02.05.2016 Doplněno.
  Re: Anketa doplneni 02.05.2016 Ted uz ale tezko rozlisis, zda cast "jinak" neznamena "nijak". Ale ono je to ste
    Re: Anketa doplneni 02.05.2016 Jo jo, je to taková ilustrace. Prostě anketa na internetu.
  Re: foto dne 30.4.2016 30.04.2016 Boulder games
film "Pavúk" 30.04.2016 Ahoj. Ráda bych se zeptala, jak by bylo možné shlédnout (případně i zakoupit) film "Pavúk / The Spider" o Pavlu Pochylém. Předem díky za odpovědi!
  Re: film Pavúk 01.05.2016 taky bych se na to podíval, stejně jako na Ti z labského údolí - kdosi psal že to bude v televizi a
        Re: film Pavúk 05.05.2016 nikoli. špatně chápeš význam adverbia "moc".
          Re: film Pavúk 06.05.2016 ?
Maltatal ubytování 30.04.2016 Ahoj, máte tip na nějaké ubytování v oblasti Maltatal s vlastním stravování? Díky, Adam
  Re: Maltatal ubytování 30.04.2016 Ještě jsem zapomněl dodat, hledám ubytování pro 2 osoby. Díky, Adam
Chamonix - květen 30.04.2016 Ahoj, shanim tipy na odstavení auta po 4 dny s možností přespání v Chamonix, nejlépe v blízkosti lanovky na Midi. Low cost vítáno ☺
  Re: Chamonix - květen 30.04.2016 Parkoviště nad hřbitovem. Zadarmo. Při cestě ze směru od Argentiere hned za šraňakama doleva směrem
    Re: Chamonix - květen 02.05.2016 Dík, našel jsem to!
Identifikace skalky v JH 28.04.2016 Ahoj. Poradil by prosím někdo bližší info (název, jaké cesty na to vedou) o skalce v Jizerských horách, konkrétně asi 500m pod Hřebenovým bukem hned u silnice nedaleko místa, kde se od ní odpojuje modře značená trasa? Souřadnice jsou tyto: 50°50'36.220&qu
    Re: Identifikace skalky v JH 28.04.2016 Děkuji moc za odpověď, server skalnioblasti.cz jsem neznala. To že tam ale není žádná cesta zapsaná
      Re: Identifikace skalky v JH 29.04.2016 V Jizerkách je spousta skalek a větších šutrů a je celkem běžný, že se na ně leze, ale nikdo to nika
        Re: Identifikace skalky v JH 29.04.2016 Já bych o jednom důvodu ty "nevýznamné" výstupy zdokumentovat věděl. Z praktické zkušenost
          Re: Identifikace skalky v JH 29.04.2016 hm, kobercové dělání cest je problém. v poslední době tíhnu ke směru "lez a drž hubu", ale
            Re: Identifikace skalky v JH 29.04.2016 Hm. Chlapi, máte pravdu.
Chtělo by to zvyk přehodnotit...
              Re: Identifikace skalky v JH 02.05.2016 Vzdy mi prislo naprosto uzasne mit moznost prijit ke skale, kde nic neni. Zadne zelezo. Nic o ni nev
                Re: Identifikace skalky v JH 02.05.2016 A musim priznat, ze to zamrzi. Obvzlaste v Jizerkach. Vratit se pod skalu a najit borhaky a zapisy v
Lezeni Bechyne 28.04.2016 Byl nekdo lezt na Bechyni (foto dne)? Jake to tam je? Ma smysl tam jet, kdyz je vzdalenost k oblasti pres 100 km? Na fotkach to vypada dost hrozne, ale treba klamou.
  Re: Lezeni Bechyne 28.04.2016 Bechyně byla známá dříve jako boulderová oblast. Boulderů je tam zhruba 12 jiskra + 30 žiďárna.
    Re: Lezeni Bechyne 28.04.2016 Diky JirkaSi za vecne info! Asi tam nekdy zajedeme.
1
...
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
...
2263
  Re: Foto dne tenkrát holt nebyly tablety. jinak by taky surfovali ...o tom žádná :D :) 23:41:55 04.05.2016odpovědět
    Re: Foto dne No mě tam chybý láhev vína a povalujicí se lahváč.Oheň jsme moc nemohli rozdělávat, protože se to prostě většinou nikde ve světě nemohlo. A radši jsme moc neřvali, aby místní policie nezjizila, že tam spíme načerno.... 08:52:44 05.05.2016odpovědět
      Re: Foto dne jj, taky ta slacklajna je spíše znak současných hype i-climberů. Ale obrázek je pěkný a veselý o tom žádná. Steve 10:00:14 05.05.2016odpovědět
        Re: Foto dne slacklina jede v Yose od 80. let. videl jsem 21:09:22 05.05.2016odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Záchranka pod Matterhornem
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: