Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 33. 10255 34.Kubíček 10215 35.Chejn 10208 Bouldry: 33.Stadtherrová 9550 34.Stribrny 9534 35.Kollár 9503 Hory: 16. 3376 17.Abt 3287 18.Sukačová 3238
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Boulderování nad slanou vodou 16.05.2016 Přátelé, máte někdo zkušenosti s lezením nad slanou vodou? Asi dva měsíce budu na Kanárských ostrovech a některé útesy vypadají na lezení fakt nádherně. Jen nevím co to udělá s lezečkama a jestli se dá používat mágo (suchý asi ne, ale třeba tekutý)...
horalové 16.05.2016 ...a když jsme u toho, kdeže jsou ti charismatičtí horalové, blázniví, leč zodpovědní, tvrdí i citliví, s kterými se dá zasmát i na ramínku se vyplakat??? (kdosi mi řekl, že chci kombinaci Ferrari a džípu...%)
  Re: horalové 16.05.2016 No neco musis vymazat. Treba zodpovednost.
  Re: horalové 16.05.2016 Záleží zda-li i Ty máš co na oplátku nabídnout...
  Re: horalové 16.05.2016 jistěže se na světě vyskytujeme! ale větinu z nás už dávno klofla nějaká hezčí a chytřejší.š
    Re: horalové 16.05.2016 .. a taky sme uz vetsinou v duchodovym veku.
A nejhorsi blazen je starej blazen...
    Re: horalové 17.05.2016 To rek ten pravej, skoro neco jako ja :-)
  Re: horalové 16.05.2016 Kdyz uz toho tolik chces, tak napis i co nabizis...
  Re: horalové 16.05.2016 Jak říká kozel: "ani mezi lezci koncentrace Princů bohužel neodpovídá ženským představám".
    Re: horalové 17.05.2016 ženy jsou nespokojeny i s koncentrací princů mezi princi
  Re: horalové vs Hausmann 17.05.2016 Josef Hausmann, Základy mužského šovinismu, kapitola 34: Ženské nitro je v podstatě charakterizováno
    Re: horalové vs Hausmann 17.05.2016 pana H. nemusím, ale v tomhle má celkem pravdu...
      Re: horalové vs Hausmann 17.05.2016 jeho zkousne jen maloktera, Libo :_)
Pod slanenim 15.05.2016 Chci se zeptat lezli jsme cestu Pod slanenim tusim ze sektor Ocko...v pruvodci za V a v knižce na vrcholu bylo VIIa... tak me zajima jak to teda je ??!!
  Re: Pod slanenim 15.05.2016 Omlouvam se sektor dvojce..
  Re: Tatranská Lomnica 15.05.2016 Myslím,že bys tam jezdit lízt neměl. Hory vyžadují zkušenosti a půlroční lezec v horách- to je zralý
    Re: Tatranská Lomnica 15.05.2016 To se omlouvám že dělám hrubky,bohužel to nějak nedokáži změninit.Do tater jedu jako klasický turist
      Re: Tatranská Lomnica 15.05.2016 Bohuzel dvojky lezt muzes, ale muzes mi t problem s vudci (ochranari) na dvojky mohou jen oni s klie
        Re: Tatranská Lomnica 15.05.2016 Aha,já myslel podle toho co jsem vyčetl na horosvazu že člen muže všude po skalách jednoduše řečeno.
          Re: Tatranská Lomnica 15.05.2016 Máš pravdu v tom, že člen ČHS může lézt v Tatrách samostatně cesty obtížnosti větší než II. Přesná p
          Re: Tatranská Lomnica 15.05.2016 Omlouvám se už jsem to tam našel máš uplnou pravdu s těmi 2 cituji- Horolezeci smí vstupovat mimo zn
            Re: Tatranská Lomnica 16.05.2016 Napisal si si klasicke turisticke trasy z T.Lomnice
napr. TL - Chata pri Zelenom plese - V
            Re: Tatranská Lomnica 17.05.2016 Doporučuju túru na Skalnatou chatu. Myslím, že byste si s chatárem mohli padnout do noty.
              Re: Tatranská Lomnica 17.05.2016 Lezl jsem to. Voknem, páč bylo zamčeno.
    Re: Tatranská Lomnica 15.05.2016 Tak to je ale jen tvůj problém, že po deseti letech lezení nevylezeš v Tatrách ani klasickou trojku.
      Re: Tatranská Lomnica 16.05.2016 Jsem tehož názoru, u nás jezdí nováčci s instruktorem také po třech měsících do Tater a nikdo v tom
baby Vs antibaby 12.05.2016 Omlouvám se, že zakládám další vlákno, ale nechci feu prasit její. Přesto mi to téma přijde docela zásadní, sám ho řeším jak na stěně, tak na skalách. Předesílám, že nejsem proti nikomu zaujatej a založit v určitým věku rodinu mi přijde přirozený. Přesto
  Re: baby Vs antibaby 12.05.2016 Jednou jsem byl v Anglickém parčíku a tak si jdu ke skalám čučim na skalu na lezoucí dvojku a najedn
  Re: baby Vs antibaby 12.05.2016 Při dnešní aroganci většiny dětmi obdařených a překližkářů ti zbývají jižní svahy Mt. Vinson...
  Re: baby Vs antibaby 12.05.2016 Muj pohled. Deti patrej k rodicum a patri do jejich "prirozeneho" prostredi. V soucasne ci
    Re: baby Vs antibaby 12.05.2016 To je tak, kdyz nekdo chce deti a pritom chce ale stale zit jakoby je nemel. To, ze mit deti bude ob
      Re: baby Vs antibaby 12.05.2016 Naopak, my, co děti máme, už bychom nikdy nechtěli žít bez dětí.
Ale rozhodně kvůli tomu nep
        Re: baby Vs antibaby 13.05.2016 To by me zajimalo, copak tvoje decko ma z toho, ze lezes? :) Vychovu souzneni s prirodou si teda pre
        Re: baby Vs antibaby 13.05.2016 "Naopak, my, co děti máme, už bychom nikdy nechtěli žít bez dětí. Ale rozhodně kvůli tomu nepra
          Re: baby Vs antibaby 14.05.2016 Hele Geo a jaký negativa máš konkrétně na mysli? Ač jsem celkem zkušenej fotr, bohužel jen jedný dce
            Re: baby Vs antibaby 14.05.2016 Nejsem sice Geo, ale tech omezeni a zmen mi dite prineslo dost. Asi nejvyraznejsi je ta zodpovednost
      Re: baby Vs antibaby 12.05.2016 Deti mam, do skal je beru minimalne, ale co je sakra nekomu po tom, jestli bere deti do skal nebo ne
        Re: baby Vs antibaby 13.05.2016 "...pokud je dokaze ukocirovat tak, aby se nepletly ostatnim pod nohy, zajistil jim bezpeci a o
      Re: baby Vs antibaby 13.05.2016 Nevím jak kdo to má, ale já si neumím moc představit vůbec ani tu možnost "mít děti a žít jako
      Re: baby Vs antibaby 13.05.2016 souhlas
    Re: baby Vs antibaby 12.05.2016 Líp bych to nenapsal...
    Re: baby Vs antibaby 12.05.2016 Jojo, Feu to vystihla dokonale. Děti patří k rodičům, nehledě na to, že třeba můj roční syn je v pod
      Pro Johanku 13.05.2016 Johanko, Feu, kolik těch dětí máte? Promiň, ale máte jednoho haranta a jste z něj vedle a myslíte si
        Re: Pro Johanku 13.05.2016 Na stěnách je celý to téma vygradovanější tím, že se tam člověk nikam neschová, neuteče, je tam pros
          Re: Pro Johanku 13.05.2016 Na druhou stranu, pokud budeme pořád chodit kolem horké kaše, některým lidem to nikdy nedojde. Ono ř
        Re: Pro Johanku 13.05.2016 Rekl bych, ze prvni dite je pro vsechny dost nova zkusenost, takze se clovek muze citit jinak/vyjime
          Re: Pro Johanku 13.05.2016 Odpočinout si od dětí může znamenat více věcí. Ono když třeba 3 roky vstáváš v noci ke třem dětem 0-
            Re: Pro Johanku 13.05.2016 Nojo, ale vriskajici deti proste jsou. Pokud te serou, nemel sis jich tolik porizovat, abys nebyl to
              Re: Pro Johanku 13.05.2016 To, že si člověk potřebuje občas od něčeho odpočinout, ještě neznamená, že si na to stěžuje. Dělám v
            Re: Pro Johanku 13.05.2016 Hele, kdybych měla aplikovat tvojí logiku, řekla bych ti, že sis prostě neměl ty děcka takhle dělat.
              Re: Pro Johanku 13.05.2016 To je fakt síla. Máš jedno dítě, jsi z něj celá vedle, a chceš poučovat lidi, co jich mají několik?
                Re: Pro Johanku 13.05.2016 Johanka je dost mimo, ser na to.
                Re: Pro Johanku 14.05.2016 Jako nezaujatý kolem jdoucí...ty Johanku znáš?! Víš jak se chová u skal, na stěně?! Víš kulový jako
                  Re: Pro Johanku 14.05.2016 Jo, jasně, že znám. Na některé ze stěn jsou pořád, tedy přes zimu byli, v poslední době i s mimčem.
                  Re: Pro Johanku 14.05.2016 Ja jsem teda jeste snad na jakekoliv stene nezazil matku s deckem, ktera by se chovala ohleduplne ke
        Re: Pro Johanku 14.05.2016 Ty máš dobře vymydleno :-D :-D :-D
    Re: baby Vs antibaby 13.05.2016 Hele feu uvedomujes si ze v tech tlupach meli zeny s detma dane nejake misto a postaveni, ktere by s
      Re: baby Vs antibaby 13.05.2016 V těch tlupách jsem nežil, ale u hominidů /nebo jak se nazývaj opice/ i jinejch biologickejch druhů
  Re: baby Vs antibaby 12.05.2016 Bylo to tu mnohokrát a nemá tyhle flejmy nemaj žádný řešení. Bezdětný nechtěj bejt rušený, rodiče ne
  Re: baby Vs antibaby 13.05.2016 Johanko, Feu, rozumím vašemu přístupu. Taky chci, aby jednou moje děcka byly co nejvíc v přírodě a u
    Re: baby Vs antibaby 13.05.2016 Nikdo tu nekritizuje děti na stěně a ve skalách,ale ty rodiče,co nechají děti bez dozoru běhat všude
      Re: baby Vs antibaby 13.05.2016 Děti sebou beru tak v polovině výletů na skály. Momentálně mají 4 a 5,5 roku. Velmi často jezdíme do
        Re: baby Vs antibaby 13.05.2016 Asi jsi jinýma slova vystih o co mi tu jde. Dík a ať to leze. H
    Re: baby Vs antibaby 13.05.2016 A nebo se dá jezdit tam, kde ty dnešní uvědomělé matky nepotkáš a i takové oblasti se najdou. Tam má
      Re: baby Vs antibaby 13.05.2016 Prekvapive, boulderove oblasti jsou relativne (a nastesti) v klidu.
Coz vlastne asi chapu, ba
      Re: baby Vs antibaby 13.05.2016 Jo, posledně se čoklové servali i v Suchym žlebu ve všední den dopoledne-to byla pro mě dřív oblast
      Re: baby Vs antibaby 15.05.2016 a když mně čokl sežral celou svačinu, tak se majitel jenom "smál" jak je šikovnej, že si u
    Re: baby Vs antibaby 13.05.2016 Honzo, napsal jsi toho hodně, ale nějak mi z toho není jasný jak by jsi si to představoval. Asi cítí
      Re: baby Vs antibaby 13.05.2016 Vidím to stejně, je to v prvý řadě o toleranci, proto se snažím tu diskuzi nesměřovat jako napadání,
    Re: baby Vs antibaby 13.05.2016 Honzo, jak už jsem zmínila, naše děti jsou kojené, takže zatím ani není možné je nechat u babičky. K
      Re: baby Vs antibaby 13.05.2016 Dobrý Johanko. nechci to rozebírat, s tím kojencem, nádobím a tak. myslím, že to jde i jinak. Ale je
      Re: baby Vs antibaby 13.05.2016 Johanko, mám dva kluky, dvojčata; teď už budou maturovat. Já i žena lezeme a po jejich narození jsme
        Re: baby Vs antibaby 13.05.2016 Jo jo. A takový mobil vypadlý z kapsy při lezení převisu na stěně je také lahůdka :-) A zrovna na B
        Re: baby Vs antibaby 13.05.2016 Jo Davide a to je právě ten případ nezodpovědnosti rodičů - jak jsi mohl nechat dítě ležet někde kde
          Re: baby Vs antibaby 13.05.2016 Musím souhlasit, nezodpovědnost to od nás byla. Bohužel. Ale ne v tom, kde děti ležely, ale že jsme
            Re: baby Vs antibaby 13.05.2016 Davide díky za zkušenost i sebereflexi. Jsem rád, že to dopadlo jak to dopadlo a držím palce s lezen
      Re: baby Vs antibaby 13.05.2016 To je pomerne dost silna fixace matky na syna. Mivas vuci otcovi obcasny pocit hostility obzvlast ve
      Re: baby Vs antibaby 13.05.2016 jo to znam taky ze co delaji rodice to delaji deti. a tak sem najaro okopaval zahradku, v lete hraba
      Re: baby Vs antibaby 16.05.2016 hele, pindy vo tom jak mejete nádobí nikoho neberou. marně čekáme recenzi toho fantastickýho emeryck
  Psi 13.05.2016 Nemáte rádi psy? Už jste zkusili prášky na spaní? Pokud se okolo vás fláká problematický pes, odhadn
    Re: Psi 13.05.2016 To same uz nekolik let aplikuji na deti!
    Re: Psi 13.05.2016 Lepší je buřt a do něj drcené sklo.
      Re: Psi 13.05.2016 Já případná rizika a následky konzultoval s veterinářem. Co ty?
        Re: Psi 13.05.2016 Deset z devíti veterinářů doporučuje: nevychované psisko, které žere cizí buřty, chcípne na vnitřní
          Re: Psi 13.05.2016 Nejspíš to psovi nic neudělá (ale nechtěl bych to zkoušet), jeden můj spolužák se pravidelně sázel o
            Re: Psi 13.05.2016 Tím tedy padá moje dlouholetá iluze, co bych nejradši udělal psům, co po mě přátelsky skáčou. Budu m
              Re: Psi 15.05.2016 To se mi libi, jak clovek, ktery tu casto vyhrozuje porusovanim zakona lidem, kteri napisou neco, co
                Re: Psi 16.05.2016 Mě týrají ti psy a ne já je!
P.S.: Nejde o to, co se mi nelíbí, ale jsou všeobecně uz
                  Re: Psi 16.05.2016 A proc ty vseobecne uznavane hranice prekracujes temer nepretrzite?
                    Re: Psi 16.05.2016 Sem s tím. Kdy, kde, jak? A rád se dozvím, kdo mi to píše.
      Re: Psi 13.05.2016 Tak toto je definitivně nejlepší příspěvek Jakuba Turka na tomto serveru :DD
      Re: Psi 13.05.2016 osvedcena skola STB? jsi normalni? tohle vubec sem psat?
        Re: Psi 13.05.2016 Ano, je to normální reakce na humanizaci psů ze strany některých jejich majitelů...
  Re: baby Vs antibaby 13.05.2016 Myslim ze se tu slucujou dve veci. Jedna je samotna pritomnost deti ve skalach a nezadouci, ale prir
    Re: baby Vs antibaby 13.05.2016 feu, ono to jde shrnout i do jedné věty. Koncentrace se zvyšuje a tolerance snižuje. V tom je z mýho
      Re: baby Vs antibaby 13.05.2016 Koncentrace se zvyšuje a tolerance snižuje. Jenže to spolu úzce souvisí. Když vyrazíš za lezením a j
        Re: baby Vs antibaby 13.05.2016 Pak jenom stačí si vzpomenout, že nedávno nebyli injlajnisti, ale ani cyklostezky a úsměv se na tvář
          Re: baby Vs antibaby 13.05.2016 Ja teda na kole radeji jezdim na silnicich. Na tech cyklostezskach se totiz o jizde (tak jak si jizd
            Re: baby Vs antibaby 13.05.2016 Náhodou jsi uhodil hřebíček na hlavičku.
Celý to je o tom, že každej si něco představ
              Re: baby Vs antibaby 13.05.2016 Já ten problém nevidím na svý straně, ani na straně ortodoxních matek, jen mám prostě přírodu a skál
                Re: baby Vs antibaby 13.05.2016 Některá mý svý sny, jiná má svý dny... tak co je teď lepší?
  Re: baby Vs antibaby 13.05.2016 Tak pro vás muže,kterým vadí děti ve skalách (většinou jsou to totiž muži) mám jednu důležitou radu.
    Re: baby Vs antibaby 13.05.2016 Zuzka udeřila hřebíček na hlavičku :-)
    Re: baby Vs antibaby 13.05.2016 Utne tipec....proste kdyz zenu nelezkyni, tak hlavne ne kravu :)
      Re: baby Vs antibaby 13.05.2016 Naopak - chceš-li mít rodinu a jezdit za lezením bez děcek najdi si právě tu krávu, případně ovci, k
        Re: baby Vs antibaby 13.05.2016 Nevim jestli tahle umele vyhrocena moznost je jedina mozna.. Vetsina paru proste s prichodem decka n
    Re: baby Vs antibaby 13.05.2016 Jseš zlatá :-) všechny ženy, které se mnou chodily, protože jsem lezec (a ony lezkyně), ze mne nakon
    Re: baby Vs antibaby 13.05.2016 A jak to souvisí s tím, že někdo nechává své dítě otravovat okolí? Píšeš nesmysly, protože tu slučuj
    Re: baby Vs antibaby 13.05.2016 Jak tu tak čtu "příspěvky" některých žen, tak pořídit si lezkyni bude ještě o něco horší n
  Re: baby Vs antibaby 13.05.2016 Diskuze je dlouha, cist to nebudu, tak jenom pridam svuj hlas.
Jsem chlap, tim padem
    Re: baby Vs antibaby 13.05.2016 Super diskuze !!
opravdu ze života, s plno názory se stotožnuji a jsem rád, že nejsem sám, ko
    Re: baby Vs antibaby 13.05.2016 Zajímavá diskuze. Ale všem tady v zásadě jde jen o to, aby se všichni chovali rozumně slušně. Jako v
  Re: baby Vs antibaby 13.05.2016 Lezci jsou dost casto spolecenska hoveda a asocialove, takze deti ve skalach je aspon castecne bud v
    Re: baby Vs antibaby 13.05.2016 :) Jeste si zapomnel na hovno pod nastupem do cesty, to do skal taky patri!
  Re: baby Vs antibaby 13.05.2016 asi bych to videl jako problém velkych aglomeraci a hodne lidi na malem prostoru. U nas mam spis pro
  Re: baby Vs antibaby 13.05.2016 asi bych to videl jako problém velkych aglomeraci a hodne lidi na malem prostoru. U nas mam spis pro
    Re: baby Vs antibaby 13.05.2016 není to o dětech ani o psech, ale "o lidech". Přesněji řečeno o vychovanosti a o respektu.
      Re: baby Vs antibaby 13.05.2016 Psí maso se prodává jen z dobrého chovu. Ne co najdeš chcíplého na ulici.
        Re: baby Vs antibaby 13.05.2016 já myslel toho buřta ty trdlo, neboť řádní Turci, jakožto muslimové, psi nejedí.
          Re: baby Vs antibaby 14.05.2016 muslimové nejedí prasaty ty tele ;-)
          Re: baby Vs antibaby 14.05.2016 muslimové nejedí prasata ty tele ;-)
            Re: baby Vs antibaby 14.05.2016 Psy taky ne. Jsou taky nečistí, jako prasata.
          Re: baby Vs antibaby 16.05.2016 A zase: něco jiného jsi napsal a něco jiného myslel...
            Re: baby Vs antibaby 16.05.2016 A ty ted taky....
    Re: baby Vs antibaby 13.05.2016 Je to jednoduchý, to ze někde řvou pod skálou děti mi muže vadit, ale nic s tím neudělám, jelikož ma
    Re: baby Vs antibaby 13.05.2016 Je to jednoduchý, to ze někde řvou pod skálou děti mi muže vadit, ale nic s tím neudělám, jelikož ma
      Re: baby Vs antibaby 13.05.2016 Mezi inteligentními lidmi je zavedeno, že můj životní prostor končí tam, kde začíná prostor druhého.
        Re: baby Vs antibaby 13.05.2016 mylím že Aldo to shrnul velmi dobře...klidně mějte na stěně/pod skálou 20 dětí. ale když si nedokáží
          Re: baby Vs antibaby 14.05.2016 A teď ještě je potřeba definovat čí je prostor pod skalami. Je to prostor dospělých nebo prostor dět
            Re: baby Vs antibaby 14.05.2016 Prostor pod skalami je vetsinou verejny. Muze tam prijit kdo chce a delat cokoliv nezakazaneho. Napr
              Re: baby Vs antibaby 14.05.2016 No vetsinou se respektuji vseobecne uznavane konvence, ktere vychazeji z toho, k cemu byl prostor pr
                Re: baby Vs antibaby 14.05.2016 K cemu je tedy primarne urcen prostor pod skalou ?
                  Re: baby Vs antibaby 14.05.2016 V těch územích, kde je vyhlášen nějaký stupeň ochrany přírody (všechny pískovcové a zaznamenatelná č
                    Re: baby Vs antibaby 14.05.2016 Existence NP / CHKO neznamena zakaz pohybu mimo cesty. Ten se tyka pouze vybranych zon v ramci techt
                      Re: baby Vs antibaby 14.05.2016 Píšu "obvykle nemáš ani bejt". Nevím, jakej je status území okolo Kapelníka a je pravda, ž
                        Re: baby Vs antibaby 14.05.2016 P.S. U těch Jizerek myslím samozřejmě ty místa, kde se leze, což je NPR Jizerskohorské bučiny nebo t
                      Re: baby Vs antibaby 14.05.2016 Houbar muze sbirat houby pod nastupem udolky, stejne tak jako si nekdo jiny muze udelat piknik upros
                        Re: baby Vs antibaby 14.05.2016 Z pohledu nekoho si treba uzurpujes skalu pro svuj trenink. Napadlo te to nekdy ?
                          Re: baby Vs antibaby 14.05.2016 Ne. Už se tady probíralo, že většina skal, na které vedou lezecké cesty, je fakticky vyhrazena pro n
                          Re: baby Vs antibaby 14.05.2016 Porad meles to same dokola.. Takto muzes vykonstruovat miliony prapodivnych prirovnani.
                            Re: baby Vs antibaby 15.05.2016 Ano, ty a tvoje potreby na prvnim miste. To je to co z tvych odpovedi ctu a proto se porad ptam.
                              Re: baby Vs antibaby 15.05.2016 Tak poparadku. Vidim, ze v tom ucelove hledas co sam chces slyset..
Vetsina skal je b
                              Re: baby Vs antibaby 15.05.2016 Tvým slovníkem, lezecká cesta (včetně nástupu k ní) a jištění v ní je taky uměle vytvořený účelový o
                                Re: baby Vs antibaby 15.05.2016 Hm, vidím, že jsme měli dva skoro najednou zcela analogické myšlenky...
                                Re: baby Vs antibaby 15.05.2016
Taky uz s tim cvicenim koncim. Takovejch zbytecnejch slovy kvuli tomu, ze deti brecej, psi s
                          Re: baby Vs antibaby 14.05.2016 A samozrejme, ze me napadlo, ze si deti na destskych hristich uzurpuji ten prostor na ukor me.
                      Re: baby Vs antibaby 14.05.2016 Houbař nemůže sbírat hřiby pod Káplem, protože tím porušuje vyhlášku PR Hruboskalsko, kde je sběr ro
                        Re: baby Vs antibaby 15.05.2016 Sber lesnich plod na uzemi PR je dle zakona 114 vyslovne povolen. Nejdriv si to radeji over, nez o n
                          Re: baby Vs antibaby 15.05.2016 Vetsina navstevniku se ridi timto:
                            Re: baby Vs antibaby 15.05.2016 To jsou takovy pekny zeleny strivka. Ucelove vybrani, zkresleni a pokrouceni jasne definovanych prav
                              Re: baby Vs antibaby 15.05.2016 Egomaniak si akorat ty. A ani sis diky tomu nevsiml, ze si tu nikdo zadna prava nevymaha (zacni cist
                              Re: baby Vs antibaby 15.05.2016 Je to samozrejme o ohleduplnosti k prostredi a ostatnim. Ty se temi pokyny pro navstevniky ridit nem
                          Re: baby Vs antibaby 15.05.2016 Pokud to neupraví bližší podmínky příslušného maloplošného chráněného území, což se většinou děje. N
                  Re: baby Vs antibaby 14.05.2016 Na mistech kde byly vyjednane podminky pro horolezectvi a vyjistene ci nejak vyznacene cesty, tak pr
                    Re: baby Vs antibaby 14.05.2016 To je dobré, jak někteří nechápou nebo spíše nechtějí chápat a hledají skuliny jak si dělat co chtěj
                      Re: baby Vs antibaby 14.05.2016 To je dobre, jak nekteri jedinci nechteji chapat, ze jejich vnimani osobniho prostoru je v rozporu s
                        Re: baby Vs antibaby 14.05.2016 Ano máš naprostou pravdu. Tohle jsem měl na mysli. O tom to celé je. Nikde jsem nepsal o lezcích a n
                          Re: baby Vs antibaby 15.05.2016 No konečně.
A mě se stalo u NÁS v lese, že jsem uspával dceru v kočárku a procházela tam tlup
                            Re: baby Vs antibaby 15.05.2016 Tam, kde nejsou vitani, jim majitele pozemku mohou snadno zakazat vstup na pozemek a hlavne jim tam
      Re: baby Vs antibaby 13.05.2016 A že ti ničej věci, třeba když blbka nechá svého haranta, aby ti zohýbal brýle na jištění, které máš
        Neskutečná hrůza 13.05.2016 To je neskutečná hrůza, tvrdá voda útočí. Bifiduf actif už je všude. Kyselina hylirujanová zamořila
  Mne vadi na skalach vsichni 14.05.2016 Mne vadi na skalach i dospeli. Vetsinou se spolu bavi, delaji hluk, prekazi a kolikrat i lezou cestu
    Re: Mne vadi na skalach vsichni 14.05.2016 Me nejvíc vadí ty co tam nejsou, ale nejradši jsem když tam jsou všichni a já ne.
      Re: Mne vadi na skalach vsichni 15.05.2016 Moje zkušenosti ze skal.Největší debilové jsou tzv.pejskaři...mají svého miláčka na volno, ten pobíh
        Re: Mne vadi na skalach vsichni 17.05.2016 Hoven je ve skalách víc od lidí než od psů. Fakt nechutný.
        Re: Mne vadi na skalach vsichni 17.05.2016 Hoven je ve skalách víc od lidí než od psů. Fakt nechutný.
  Re: baby Vs antibaby 15.05.2016 Johanka je celkem jasný případ, stačil příspěvek o tom, jak syn dělá vše s ní a bylo jasno...
    Re: baby Vs antibaby 16.05.2016 No vidíš a někdo má i jiný názory než ty.. samozřejmě máš pravdu ty, tak je to jednodušší že? Tak he
      Re: baby Vs antibaby 16.05.2016 Tak to uz tam Stando budete dva v tom cernobilem svete!
        Re: baby Vs antibaby 16.05.2016 Nazory muzou byt ruzne ale realita je jedna - ale Ty se ji evidentne vyhejbas....
          Re: baby Vs antibaby 16.05.2016 To patrilo pod Standu....
  Re: baby Vs antibaby 16.05.2016 Děti ve skalách jako problém nevidím, nejhorší jsou idiotští majitelé psů (psy mám rád). Zrovna včer
    Re: baby Vs antibaby 16.05.2016 Pardon, nikoliv včera, ale v sobotu...
      Re: baby Vs antibaby 16.05.2016 Jak jsem psal víše, kolik ve skalách potkáte rodiny s dětma a kolik tzv. free pejskařů, kteří dělají
        Re: baby Vs antibaby 16.05.2016 Přesně tak, jak pozoruji, za posledních 40 let se ve skalách i z tohoto hlediska hodně změnilo...
          Re: baby Vs antibaby 16.05.2016 a co teprv za poslednich 140, to by jeden fakt brecel :(
            Re: baby Vs antibaby 16.05.2016 Až tak daleko moje paměť nesahá... :-)
              Re: baby Vs antibaby 16.05.2016 Moje karmicka pamet ale ano. Nejlepsi to bylo v prvohorach. Pak uz to slo z kopce.
Jaký vařič 12.05.2016 Mám dotaz. Chci koupit outdoor vařič, který není našroubovaný přímo na bombě kvůli stabilitě.
Nevím, zda se vyplatí investice do vařiče, který umí pálit plyn i kapalná paliva, nebo bohatě stačí samotný plyn. Koukal jsem na nabídku MSR a Pinguin. Je
  Re: Jaký vařič 12.05.2016 Uvedené vařiče sice neznám, ale možná ti pomůže moje zkušenost s plyn/kapalina. Na plynu se vaří pro
    Re: Jaký vařič 12.05.2016 Var mi nevyhovuje, kvůli špatné stabilitě při našroubování na větší kartuši a při ne úplně rovném po
      Re: Jaký vařič 12.05.2016 ok, doufej, že nebudeš zklamaný, tyhle hadičky se tak blbě kroutěj a stejně potřebuješ něco rovnější
        Re: Jaký vařič 13.05.2016 Hele. Var je dobrý, ale dobu největší slávy má za sebou. Každý druhý vařič stejného typu je lepší. B
    Re: Jaký vařič 12.05.2016 Var mi nevyhovuje, kvůli špatné stabilitě při našroubování na větší kartuši a při ne úplně rovném po
      vařiče Triop. 12.05.2016 Stejne nejlepší varice jsou od Triopu. Myslim ze neváhej a i Ty budes s nimi spokojeny..nevazi nic,
        Re: vařiče Triop. 12.05.2016 Já mám Primus Express Spider Stove, malej, lehkej, s hadičkou, po zatížení ešusem drží - stojí dobře
        Re: vařiče Triop. 14.05.2016 Je vubec nejaky obor, kde neni Triop nejlepsi?
Ma jeste tedy vubec cenu stale zduraznovat co
          Re: vařiče Triop. 14.05.2016 No treba v lezeckach. Tam jim to zatim moc nejde a tak nazory vsech nejsou tak jednoznacne.
  Re: Jaký vařič 13.05.2016 Tady máš test benziňáku
  Re: Jaký vařič 14.05.2016 roky jsem jezdil s MSR a max spokojenost + mám VAR II když potřebuju něco malého - rychlého - zabali
babyfriendly oblasti 11.05.2016 poradte nejake oblasti vhodne pro rodiny s batolicima se detma. kriteria:
- dojezdova vzdalenost hodina a pul z prahy max
- babyfriendly - dobrej teren kde deti nepadaji do jam, ze srazu, z predskali s do vody
- cesty spis tezsi (leze
    Re: babyfriendly oblasti 12.05.2016 ten byl dobrej :)
      Re: babyfriendly oblasti 12.05.2016 Tak ja nevim. Dojistovat se ve sportovkach nemusi (vetsinou), tezkych cest v tom jejich stupni obtiz
        Re: babyfriendly oblasti 12.05.2016 Labák babyfriendly teda moc není. Jo, jsou rodiny, které dokážou spokojeně fungovat i v krajně nepří
          Re: babyfriendly oblasti 12.05.2016 líp bych to jako majitel dvou dětí nenapsal
        Re: babyfriendly oblasti 13.05.2016 Labák z vlastní zkušenosti fakt ne
  Re: babyfriendly oblasti 12.05.2016 Vrchlice přeci. Hlavní stěna, ale i níž po proudu.
    Re: babyfriendly oblasti 12.05.2016 nek*rvete skaly detma :((( Strcte to babickam a jedte lizt, nebo s nima delejte neco roumnyho:(((
      Re: babyfriendly oblasti 12.05.2016 Né všichni lezci jsou sobci a chtějí aby i jejich děti trávily čas v přírodě, protože trochu tuší, ž
      Re: babyfriendly oblasti 12.05.2016 Nekurvěte vlákno oftopikem.
    Re: babyfriendly oblasti 12.05.2016 Vrchlice? Myslis Malesov?
Jinak na skaly Kolinsko Kutnohorsko jsem docela znalec, nebo mam a
      Re: babyfriendly oblasti 12.05.2016 :-) to je jasný, proto jsi taky skončila u totálně neambiciózních Humanitníků :-) Myslel jsem skály
  Re: babyfriendly oblasti 12.05.2016 Na tohle je opravdu super Tisá, ale je tam vhodné-nutné dojištění a oba musí na věž.
Vybrané
    Re: babyfriendly oblasti 12.05.2016 Tohle jsem řešil kdysi.Dostal jsem doporučení Tisá.Výsledek...radši jsem lezl na stěně(dítě nechal d
      Re: babyfriendly oblasti 12.05.2016 Myslím, že Veronika skoro všechno tohle už zvládla :-)))
      Re: babyfriendly oblasti 12.05.2016 Deti bez dozoru nikdo samozrejme nechavat nebude, lezem vzdycky ve trech, ale mame na trojku dve det
        Re: babyfriendly oblasti 12.05.2016 Zkuste lezení u Bechyně. Cesta 2 hodiny, ale hned se leze, těžších cest tam něco je a ten plac pod s
        Re: babyfriendly oblasti 12.05.2016 tisou zkus - jezdím tam s dětma a všestranná spokojenost
  Re: babyfriendly oblasti 12.05.2016 hm, aspoň jedno kriterium budeš muset slevit. nakonec to srbsko nejni tak špatný, ale pod blážinou a
    Re: babyfriendly oblasti 12.05.2016 To je duvod proč do tisé a rájce už nejezdim tak rád, jako dřív... všude rodiny s nevychovanejma a u
      Re: babyfriendly oblasti 12.05.2016 hele, to je čistě tvůj problem že se věnuješ aktivitě, která je zajímavá pro příliš mnoho lidí a že
        Re: babyfriendly oblasti 12.05.2016 Nikdo o instantnosti nemluví, já naopak těma skalama rád projdu, ale když se podívám na to jak ojeb
          Re: babyfriendly oblasti 12.05.2016 no jasně, to je holt smutnej osud pískovce s výskytem kruhů v pětkách. houfujou se tam tragédi s dět
        Re: babyfriendly oblasti 12.05.2016 Co je to za blbost? Ty rodiny s detma snad nekdo nuti lezt?
      Re: babyfriendly oblasti 12.05.2016 nezlob se na me, ale zalozit rodinu je to nejprirozenejsi, co lidi delaji. a pro rodinu je zase prir
        Re: babyfriendly oblasti 12.05.2016 no jak si to dávám do časovejch souvislostí, tak máš zatím jedno jediný dítě. nejjednodušší řešení t
          Re: babyfriendly oblasti 12.05.2016 Nepřejdou. Že ne?
            Re: babyfriendly oblasti 12.05.2016 Asi neprejdou. Ale asi budu o to vic brecet nad nerealizovatelnosti mych vykonnostnich ambic, byt ja
              Re: babyfriendly oblasti 13.05.2016 :-)
          Re: babyfriendly oblasti 12.05.2016 :-)
        Re: babyfriendly oblasti 12.05.2016 moc mi nedochází souvislost založení rodiny a nutnost hoblovat písek na rybu s mágem na prdeli a ješ
          Re: babyfriendly oblasti 12.05.2016 Pohlídat děti před řekou a Perštejn, Korvína.
          Re: babyfriendly oblasti 12.05.2016 Tak to se ale rozčiluješ na špatném dvorečku, tohle prostě není náš případ, jak už jsi mohl pochopit
        Re: babyfriendly oblasti 12.05.2016 Jenže to, že brečící děti pod skálou spoustě lezců vaděj, do diskuse o oblastech neoddělitelně patří
          Re: babyfriendly oblasti 12.05.2016 nebuď more takovej úzkoprsej - jednou i ty pochopíš, že nejkrásnější zvuk na světě je dětskej řev -
          Re: babyfriendly oblasti 12.05.2016 nevim o jakych klettergartnech mluvis, ja se je prave snazim zjistit. Bud tak hodny a nejaky mi dopo
            Re: babyfriendly oblasti 12.05.2016 Klidně si mě zařaďte jako babyenemy, je mi to úplně fuk; ale jakejkoliv dětskej řev, kvůli kterýmu n
              Re: babyfriendly oblasti 13.05.2016 tohle laktačky nikdy nepochopí ... - když s dětma na písek, tak doporučuju nějake lezoucí kamarádky
        Re: babyfriendly oblasti 12.05.2016 Ty jo, to je ale sebestrednej a sobeckej pristup. Neco si umanu a vsichni ostatni se s tim musi smir
  Re: babyfriendly oblasti 12.05.2016 feu ty nejsi nenarocna... moznosti jak vyhovet temhle narokum existuji A: opravit plzenskou dalnici
  Re: babyfriendly oblasti 12.05.2016 na webu skaly.horosvaz.cz jsou oblasti vhodné pro pobyt s dětmi oznečené ikonkou, tak se to tam dá p
    Re: babyfriendly oblasti 12.05.2016 Z tvýho seznamu ale vypadává jak Hrubice a Ostrov (požadavek na sportovní lezení bez nutnosti dojišť
      Re: babyfriendly oblasti 12.05.2016 to posledni je pomerne babyenemy, ale mistni sou s detma pomerne szity
        Re: babyfriendly oblasti 12.05.2016 babyenemy, haha :-)
  Re: babyfriendly oblasti 12.05.2016 Zkuste jednou Přílepy. je tam jen pár ťežších cest, ale pěkný místo a pro děcka luxus.
    Re: babyfriendly oblasti 12.05.2016 Pantak?
      Re: babyfriendly oblasti 13.05.2016 jo, to je vlastne tradicni jeslickova oblast, dik za pripomenuti :)
    Re: babyfriendly oblasti 12.05.2016 Jo na přílepy jsem zapomnel, to je pravda a tam jsou i tšžký cesty
      Re: babyfriendly oblasti 13.05.2016 Lacovo návrh: varianta A/ je jasný vítěz! :-)
Severky 11.05.2016 Ahoj. Nevíte někdo jak jsou na tom letos severky ve Vysokých Taurách a v Oetzallu? Kdosi tady v inzerci psal něco o skialpech a že před 14 dny tam napadlo spoustu sněhu. Tak to vypadá spíš na laviny než firn a led. Na bergsteigen ani summitpost nemůžu nic
  Re: Severky 11.05.2016 Ahoj, na facebooku jsem viděl ve skupině Eiskletternstammtisch fotky a popis situace na severce Wild
Spárové rukavice 10.05.2016 Ahoj, našel jsem na Drábských světničkách konkrétně pod cestou Klabzubův ležák spárové rukavice, kdo je postrádáte, ozvěte se na č. 775364020
Nákup z anglického e-shopu 10.05.2016 Kupovali jste prosím někdo něco z anglického e-shopu? Netušíte jak to je s clem a s DPH? Dá se tomu nějak vyhnout(např. nechat si to poslat kamošovi do Německa)? Díky za info!
  Re: Nákup z anglického e-shopu 11.05.2016 Anglie je v eu, tedy i v bezcelni zone. Dph platis kralovne. Trosku se zajimej o svet ve kterym zije
    Re: Nákup z anglického e-shopu 11.05.2016 Poslat si to kamosovi do nemecka😂, ty musis byt snad z nachodu nebo co😀.
    Re: Nákup z anglického e-shopu 11.05.2016 Díky moc za odpověď, ale starost o co se zajímám nebo ne nech prosím mně...
  Re: Nákup z anglického e-shopu 12.05.2016 Člověče já si z anglie objednával nějaký nářadí asi 2 roky dozadu a napařili mi v čechystánu 15% nav
1
...
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
...
2263
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: