Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 31.Klofáč 10272 32.Lachman 10260 33. 10255 Bouldry: 31.Urubčík 9575 32.Obal 9553 33.Stadtherrová 9550 Hory: 12.Zvonková 4029 13.Černý 3878 14.Chomová 3836
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Pečínka 10.05.2016 Zdarec, podařilo se mi na pečínce v boulderu štola ulomit nástupní chyt. Mám ho schovaný a připravenou chemii na nalepení zpět což bych měl do konce týdne zvládnout. Tak jenom, aby se tam zbytečně někdo nesnažil něco modelovat.
Bolestivý kloub na ukazováčku nohy 10.05.2016 Trochu navážu na jeden z předchozích dotazů a doufám, že mě tu nevytrollíte. Pravá lezečka mi deformuje ukazováček. Jak se mi prsty do lezečky vměstnají, tak se mi na ukazováček tlačí palec a ukazováček se jednak ohýbá doprava, jednak se na jeho levé stra
  Re: Bolestivý kloub na ukazováčku nohy 10.05.2016 to musí bejt opruz. co nějakou ortopedickou pomůcku,nějaký odměkčení mezi palec a ukazovák?
v
    Re: Bolestivý kloub na ukazováčku nohy 10.05.2016 Zkoušela jsem náplast a tejpu, ale mám pocit, že čím víc toho do tý boty narvu, tím hůř :( Přijde mi
  Re: Bolestivý kloub na ukazováčku nohy 10.05.2016 Vlastne jeste premyslim, ze je to mozna delkou ukazovacku vuci palci. Nemam ho sice delsi, ale v pod
    Re: Bolestivý kloub na ukazováčku nohy 10.05.2016 vapory jsou tvrdší ale rovnější, na tvůj typ nohy sis myslím vybrala správně. naopak ozony líp sedí
      Re: Bolestivý kloub na ukazováčku nohy 10.05.2016 Jo, ta tvrdost mi právě dost sedí. A jak jsem dneska na ně při lezení koukala, tak jsem si přesně ří
    Re: Bolestivý kloub na ukazováčku nohy 10.05.2016 vapory jsou tvrdší ale rovnější, na tvůj typ nohy sis myslím vybrala správně. naopak ozony líp sedí
  Re: Posilovanie prstov 10.05.2016 A nestačí ti mačkací kolečko? není to sice na jednotlivé prsty ale vrážet do toho ty prachy...
    Re: Posilovanie prstov 11.05.2016 Chcel som skúsiť niečo nové a prišlo mi to celkom zaujímavé.
Ešte by som sa chcel spýtať ci j
      Re: Posilovanie prstov 11.05.2016 lepší je viset na liště
      Re: Posilovanie prstov 11.05.2016 Nejlepší je velká zátěž a velký počet opakování jako Ronnie Coleman :-D
  Re: Posilovanie prstov 11.05.2016 Super věc na mačkání třeba v zácpě v autě. Mám heavy a měl jsem vzít tvrdší. S kolečkem neporovnatel
  Re: Posilovanie prstov 11.05.2016 mám, používám ale ne jednotlivě, to spíš využijou kytaristi... možná lepší mi připadají ty nejtvrdš
    Re: Posilovanie prstov 12.05.2016 Jako kytarista a basák ti můžu říct, že jsem nikdy necítil potřebu posilovat ruce jinak než hraním.
      Re: Posilovanie prstov 12.05.2016 v tom případě je zbytečné posilovat jednotlivé prsty zvlášť. při koupi v hudebním obchodě pán řika
Cesta na vyhlídce Křižáku 09.05.2016 Ahoj. Nevíte někdo co to je za cestu na masív turistické vyhlídky na Křižáku (na konci křížové cesty)? má tři kruhy a vypadá celkem zajímavě. V průvodci, na pískařích ani na skalnich oblastech jsem ji nenašel. Zajímalo by mě i jestli se na ni vztahu
Zvětšené klouby tuhnou 06.05.2016 Chci se poradit, zvětšují se mi klouby na palcích u nohou, to mi přijde normální, vzhledem k těsnosti lezeček. ale začal jsem pozorovat i natékání a zatuhlost kloubů u rukou. posledních článků (prostředníček).
ví někdo co s tím?
zkuš
  Re: Zvětšené klouby tuhnou 06.05.2016 Když lezeš hodně tak to je normální. Možná bys mohl zkusit zapřemýšlet o značce/tvaru/typu lezeček.
    Re: Zvětšené klouby tuhnou 06.05.2016 Ještě jsou asi fajn věci jako ty prsty protahovat, trochu masírovat a chození v písku/po kamenech je
      Re: Zvětšené klouby tuhnou 06.05.2016 A to má chodit po rukou? A musí na nich mít novou značku lezeček?
        Re: Zvětšené klouby tuhnou 06.05.2016 jo - ty nové od Triopu
          Re: Zvětšené klouby tuhnou 06.05.2016 Přesně tak! Od té doby co jsem přešel na Triop tak mi klouby nenatékají, navíc už mi ani nesmrdí noh
  Re: Zvětšené klouby tuhnou 06.05.2016 Není to normální. Běž s tím k doktorovi.
  Re: Zvětšené klouby tuhnou 06.05.2016 nelov rady na netu, zajdi k dobrýmu ortopedovi co má zkušenosti s lezci.
urazyruky.cz
    Re: Zvětšené klouby tuhnou 07.05.2016 Fuck off adv...na toto by měl fungovat Adblock...admine spíš?
      Re: Zvětšené klouby tuhnou 08.05.2016 Proč?
        Re: Zvětšené klouby tuhnou 09.05.2016 Protože to je reklama na soukromou kliniku? Jo kdyby dotyčný napsal, podívej mám dobré zkušenosti s
      Re: Zvětšené klouby tuhnou 09.05.2016 Tak admin ti na to říká, abys vychladl a neztrapňoval se tu. Úrazyruky.cz je místo, kde o lezeckých
        Re: Zvětšené klouby tuhnou 09.05.2016 Touché-:)
        Re: Zvětšené klouby tuhnou 09.05.2016 Zase tak nekriticky bych to nevidel. Nerikam, ze je nekdo dobry nebo spatny ale byl bych opatrny s t
          Re: Zvětšené klouby tuhnou 09.05.2016 Znám poměrně dost lezců ortopedů i chirurgů z různých nemocnic (soukromých i fakulních) a myslím že
            Re: Zvětšené klouby tuhnou 09.05.2016 Chodit do nemocnice s tím, že ti tam nepomůžou.. tak kdybych si myslel, že mi ve špitále nepomůžou,
            Re: Zvětšené klouby tuhnou 09.05.2016 člověk poradí lezci kam například, zdůrazňuju že to bylo myšleno NAPŘÍKLAD jít, když chce mít člověk
              Re: Zvětšené klouby tuhnou 10.05.2016 Duvod proc jsem reagoval je, ze negativni zkusenosti poridili jini tam kde tys byl spokojen a pritom
  Re: Zvětšené klouby tuhnou 09.05.2016 S velkou pravděpodobností se dle mě jedná o nějakou formu zánětu, která následuje po přetížení, nata
lehké dětské kolo? 05.05.2016 Ahoj,
sorry za menši ot, řeším výběr nějakého dětského kola, které bude opravdu lehké. Narazil jsem na značku belter a jejich belter 16. Máte s tímto kolem nějaké zkušenosti?
  Re: lehké dětské kolo? 05.05.2016 Jo, tohle mame. Genialni kolo, super lehke, takze se decku na tom paradne jezdi. Nas na tom jezdi od
    Re: lehké dětské kolo? 05.05.2016 ale jó, proč ne, špatné to nebude. akorát slušná dětská duralová šestnáctka přijde na něco víc než p
      Re: lehké dětské kolo? 05.05.2016 Brzdy se naucil pouzivat....naucil jsem ho, ze nejdriv ma zkusit zadni a pak kdyztak predni a ubrzdi
        Re: lehké dětské kolo? 05.05.2016 pro mě je teda už pasé, ale původnímu tazateli možná pomůžeš - je to nezvyklé kolo kompatibilní s tr
          Re: lehké dětské kolo? 05.05.2016 Ten nástavec, kterej je u trailgatora napevno na hlavě, musí snad bejt kompatibilní s čímkoliv, ne?
            Re: lehké dětské kolo? 05.05.2016 no vlastně asi jo. ta tyč řeší svahy a brzdění...
          Re: lehké dětské kolo? 05.05.2016 Tak to nemam paru. Tyc nemame...
  Re: lehké dětské kolo? 06.05.2016 My nakonec koupili FROG 43 od stejného dodavatele jako je belter 16. Je cca o 1KG těžší, ale zase le
  Re: Foto dne 04.05.2016 tenkrát holt nebyly tablety. jinak by taky surfovali ...o tom žádná :D
    Re: Foto dne 05.05.2016 No mě tam chybý láhev vína a povalujicí se lahváč.Oheň jsme moc nemohli rozdělávat, protože se to pr
      Re: Foto dne 05.05.2016 jj, taky ta slacklajna je spíše znak současných hype i-climberů. Ale obrázek je pěkný a veselý o tom
        Re: Foto dne 05.05.2016 slacklina jede v Yose od 80. let.
Val di Mello 02.05.2016 Ahoj, objednal jsem si pruvodce Val di Mello (od Versandte Sud) a jsem dost nedockavy, v popisu rikaj ze je to definitivni pruvodce pokryvajici vsechny obtiznosti, kratke i dlouhe cesty a sportovky i klasiky. To me trochu prekvapilo, fakt jsou tam i sport
  Re: Val di Mello 02.05.2016 Jsou, ale ne dole v udoli, nybrz v hornim patre kolem chalup Gianetti a Allievi. Na konkurencnim web
    Re: Val di Mello 03.05.2016 HI, tedy Lenko, tuhle přezdívku jsem ještě neviděl :-) Nejlíp se dá k průvodci přijít tím, že se reg
      Re: Val di Mello 05.05.2016 Neni to spis pruvodce jen na bouldery a nepotrebujes nahodou na melo prijet? Viz: "Sign up for
        Re: Val di Mello 08.05.2016 Jo, jasně. No ale proč bys chtěl průvodce kdybys tam nejel?
    Re: Val di Mello 05.05.2016 lezt se da i dole v udoli. pamatuju tam nejake pekelne ale dobre odjistene rajbaky vzadu v doline a
    Re: Val di Mello 06.05.2016 KrkonošeJáchymov také popisují plotny Enrichetta a věžku Dente della Vecchia nahoře u Gianetti :-)
Anketa doplneni 01.05.2016 Ahoj admini, doplnte prosim do ankety odpoved "Nijak", to je taky zajimave zjistit, zda se najdou jedinci, co nechteji spojovat lezeni s olympiadou.
  Re: Anketa doplneni 02.05.2016 Doplněno.
  Re: Anketa doplneni 02.05.2016 Ted uz ale tezko rozlisis, zda cast "jinak" neznamena "nijak". Ale ono je to ste
    Re: Anketa doplneni 02.05.2016 Jo jo, je to taková ilustrace. Prostě anketa na internetu.
  Re: foto dne 30.4.2016 30.04.2016 Boulder games
1
...
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
...
2263
Pečínka Zdarec, podařilo se mi na pečínce v boulderu štola ulomit nástupní chyt. Mám ho schovaný a připravenou chemii na nalepení zpět což bych měl do konce týdne zvládnout. Tak jenom, aby se tam zbytečně někdo nesnažil něco modelovat. 17:06:28 10.05.2016odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: