Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5947 lezců
1230732 cest
Nové přelezy:
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+
Hučení V K 9+
Rote Kante 9+
J. Har 7c

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
V 16 - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Lezec-shop.cz - Štěchovice
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Hohe Wand25.05.2016
Hola! Vedeli by ste mi poradiť niake viacdĺžky v Hohe Wande tak do 6 ? Ďakujem
 Re: Hohe Wand25.05.2016
Pár návrhů jsem ti poslal na email.
 Re: Hohe Wand25.05.2016
Vyfilruj si obtížnost a budou-li tam hvězdičky u jištění tak jdi do toho.
 Re: Hohe Wand27.05.2016
Na Lezci je taky zapsaných pár cest. Najdi si oblast Hohe Wand a typ cesty horská. Například tato:
 Re: Hohe Wand27.05.2016
Něo je taky tady:
 horsky pruvodce25.05.2016
Ahoj,normalne bych neprudil ale po bonzovaci akci, bych se rad zeptal... Jak je to s horskymi pruvodci? Myslel jsem ze muzou vodit po horach bez technickyho vybaveni: tzn. bez cepinu, macek, lana atd. A pak koukam a predseda spolku Michal Lollok vede kurz
 Re: horsky pruvodce25.05.2016
:-) Asi tak nějak.
  Re: horsky pruvodce29.12.2016
V-tour nabízí výstupy na vrcholy s horským vůdcem UIAGM -
 Re: horsky pruvodce25.05.2016
Bonzovat se tu do tvého příspěvku nezačalo. Byla zde výzva k bonzování a ty jsi první, kdo tu s bonz
  Re: horsky pruvodce25.05.2016
Nemyslel jsem TU na lezci ale celkove ze bylo nabadano k bonzovani. jelikoz ta iniciativa vzesla od
   Re: horsky pruvodce25.05.2016
Rozkaz zněl bonzovat, tak jen připomínám link na bonz-formulář:
    Re: horsky pruvodce27.05.2016
Jasně, rozkaz je bonzovat. Asi nejvhodnější by bylo aby to tam nasypal někdo z guidů.
Si paná
  Re: horsky pruvodce25.05.2016
Jak vis, ze nikdo nebonzoval??? Kde se to da zjistit?

Sranda je, ze uz ani nikoho nep
   Re: horsky pruvodce07.09.2016
Jedna nepodepsaná paní povídala.. Můžeš k tomu dodat, nebo zveřejnit podklady? Dle živnostenského re
 Re: horsky pruvodce25.05.2016
Horský průvodce nemá na ledovci se špagátem (komerčně) co dělat.
  Re: horsky pruvodce26.05.2016
chtěl bych na nějakej prima kopec, našel sem si, že nejbližší čtyřtisícovka je Bernina.tak hledám ně
   Re: horsky pruvodce26.05.2016
Jestli to myslíš jako vtip, tak je blbej, jestli to myslíš vážně, tak jak jsi mohl pochopit výše, t
 Re: horsky pruvodce27.05.2016
no je to každýmu jedno, o nic přeci nejde. Hlavně každej at si dává bacha, už jenom že uděláte výlet
 Re: horsky pruvodce27.05.2016
Celý systém - projdeš školení = jsi akreditovaný horský průvodce. Je už ze své podstaty blbost.
  Re: horsky pruvodce31.05.2016
Tu blbost akreditovalo MŠMT, takže podle české legislativy to blbost není.
 Re: horsky pruvodce27.05.2016
Mozna by Lollok mohl konecne ukazat odvahu a nejak se ke sve pruvodcovske cinnosti, ktera zrejme cas
  Re: horsky pruvodce28.05.2016
Michal Kleslo s Pamir7000 dělá to samé!
  Re: horsky pruvodce07.09.2016
Ahoj, navrhuju kontaktovat michal.lollok@cziml.org a napsat jaké činnosti jsou porušovány. Nebo rovn
 Re: horsky pruvodce29.05.2016
No cekal jsem, ze se tu k tomu nekdo z dotycnych treba vyjadri a ono ne.. Kazdopadne se da shrnout z
  Re: horsky pruvodce30.12.2016
Já myslím že bylo od začátku jasné, že bonzovací akce měla hlavně za účel zlikvidovat konkurenci. Po
 Re: horsky pruvodce31.05.2016
Vidím, že tu má většina komentujících krev v očích a mají problém s českou legislativou, takže jak j
  Re: horsky pruvodce31.05.2016
Ještě pro případné nechápavce: UIAGM - vůdci, UIMLA - průvodci a další organizace jsou spolky = sdru
  Re: horsky pruvodce31.05.2016
Hezky no, sice ta diskuze je uplne o nicem jinym, ale proc ne...
   Re: horsky pruvodce31.05.2016
asi tak :D
  Re: horsky pruvodce31.05.2016
Spíš než s legislativou má valná většina diskutujících problém s udáváním nastartovaným spolkem prův
   Re: horsky pruvodce01.06.2016
No někde v ofiko materiálech ( nekamenujte už nevím kde ) ohledně horských průvodců jsem četl, že mů
    Re: horsky pruvodce01.06.2016
No já jsem taky kdysi v čemsi ofiko od horskejch průvodců naopak četl, že nemůžou vůbec nic.
    Re: horsky pruvodce01.06.2016
Já taky zase mám informace ž ena ledovci, s lanem a mačkama prostě ne. Bylo by dobrý kdyby to tu něk
     Re: horsky pruvodce01.06.2016
Myslím, že je to tak (kdyžtak ať mne nějakej horskej průvodce opraví), že v ČR jsou dva levly horske
      Re: horsky pruvodce01.06.2016
..ale ani UIMLA podle mě nesmí na ledovec.
       Re: horsky pruvodce01.06.2016
ano
        Re: horsky pruvodce05.12.2016
UIMLA může na ledovec za určitých okolností. Proč si světoznámý novinář pan Turek nezjistí fakta?
      Re: horsky pruvodce01.06.2016
to je prave ten blud, ktery jsem se snazil vyvratit v prispevku vyse. UIMLA je sdruzeni lidi. Neni t
       Re: horsky pruvodce02.06.2016
Aniž bych se chtěl zastávat horskejch průvodců, tak musím upozornit na to, že tím, že UIMLA není nic
        Re: horsky pruvodce04.06.2016
stat je vladami uznavany spolek, UIMLA a dalsi podporu v zakone nemaji.
         Re: horsky pruvodce04.06.2016
UIAGM (a asi i UIMLA) jsou z hlediska doprovázení klientů na horách mezinárodně uznávané organizace
          Re: horsky pruvodce06.06.2016
UIAGM ano. UIMLA je na tom asi jako ta Palestina.
           Re: horsky pruvodce29.12.2016
Dle webu Palestina v UIMLa není, ale tyto země ano:
Andora, Belgie, Bulharsko, Švýcarsko, Špa
           Re: horsky pruvodce29.12.2016
Dle webu Palestina v UIMLa není, ale tyto země ano:
Andora, Belgie, Bulharsko, Švýcarsko, Špa
 Re: horsky pruvodce05.12.2016
No a jak je to teda s těmi jako jsou Pamir7000, horokurzy.cz a podobni? To by me tedy zajimalo!
 Re: horsky pruvodce29.12.2016
Také jsem to našel -
 Re: horsky pruvodce29.12.2016
Také jsem to našel -
 Re: horsky pruvodce30.12.2016
V živnostenském rejstříku ČR nikdo s ŽL, kde by bylo napsáno HORSKÝ VŮDCE nefiguruje. Nejznámější jm
  Re: horsky pruvodce29.06.2017
Poskytování tělovýchovných a sportovních služeb - to myslíte vážně? Dvou, tří víkendový kurz na skal
   Re: horsky pruvodce29.06.2017
Vesnická logika říká - pokud bude pan Lollok dělat něco neoprávněně, nechá se takto vidět? Nemyslím
 Re: horsky pruvodce30.12.2016
V živnostenském rejstříku ČR nikdo s ŽL, kde by bylo napsáno HORSKÝ VŮDCE nefiguruje. Nejznámější jm
  Re: horsky pruvodce29.06.2017
Poskytování tělovýchovných a sportovních služeb - to myslíte vážně? Dvou, tří víkendový kurz na skal

 Catinaccio průvodce23.05.2016
Ahoj.
nemáte někdo průvodce na Catinaccio nebo kde by se dal sehnat? Nebo nějaké cesty na doporučení A jestli jsou v okolí Fassa také nějaké sportovky.
Dík. Petr
 Re: Catinaccio průvodce23.05.2016
Zapomněl jsem, cesty na doporučení obtížnost 6 -7. Dík
 Re: Catinaccio průvodce24.05.2016
turnovský samizdat. upirátěné cédéčko. a samozřejmě na internetech - bergsteigen, alpintouren a tak
  Re: Catinaccio průvodce25.05.2016
Dík

 Styl přelezu23.05.2016
Ahoj, zajímalo by mě jak se řeší styl přelezu v případě že jsem cestu  v dávné  minulosti někdy lezla, třeba v rámci nácviku jako TR, v cestě jsem nespadla/spadla a pak ji lezu někdy jindy, vytáhu si ji sama bez pádu - zapisuju jako RP, případně
 Re: Styl přelezu23.05.2016
Moc nerozumím dotazu. Rozlišuje se několik stylů. Pro dosažení stylu OS nebo FLASH je nezbytnou podm
  Re: Styl přelezu23.05.2016
Jo díky, teď už je to jasné. Když už jsem prostě cestu někdy lezla, byť v hooodně dávné minulosti, t
   Re: Styl přelezu23.05.2016
Pěkný styl, leč oficiálně neuznaný, je RF, neboli Retro Flash. Je to něco mezi OS a RP. Neuznaný je
    Re: Styl přelezu23.05.2016
Díky za info, o RF jsem ani neslyšela, ale je fajn, že je neuznané
    Re: Styl přelezu23.05.2016
A ten TROS je zkratka čeho pls? :-)
     Re: Styl přelezu23.05.2016
Musíš to rozdělit: TR a OS. Tedy vylezeš cestu On Sight na Top Rope :)
      Re: Styl přelezu23.05.2016
My tomu kdysi říkali TS, top side :)
       Re: Styl přelezu23.05.2016
Taky dobrý! :)
        Re: Styl přelezu24.05.2016
z čistě pohybového hlediska a lezecké inteligence to vůbec není špatnej styl. znamená to jsme sice s
         Re: Styl přelezu24.05.2016
:)))
     Re: Styl přelezu25.05.2016
zes to lezl jako troska
     Re: Styl přelezu25.05.2016
zes to lezl jako troska
   Re: Styl přelezu23.05.2016
Pokud jsi ji lezla v minulým životě, tak by se asi dalo diskutovat i o OS/flash.
    Re: Styl přelezu23.05.2016
Kéž bych v tom minulém životě lezla :o) To už bych nezačínala od píky, ale zase na druhou stranu ...
     Re: Styl přelezu23.05.2016
Když něco začíná bejvá to nejkrásnější.
      Re: Styl přelezu24.05.2016
No neni to vse uplne tak, jak tu pisete...napr. ja lezu všechno na O.S. a pomerne často je to i s ho
       Re: Styl přelezu24.05.2016
Hmmm ... zřejmě dobrej oddíl :o))
        Re: Styl přelezu25.05.2016
Vloni na podzim jsem v Broumovkách lezl moc hezkou cestu. Bavilo mě hledat cestu tím rajbasem. V\bra
        Re: Styl přelezu25.05.2016
Vloni na podzim jsem v Broumovkách lezl moc hezkou cestu. Bavilo mě hledat cestu tím rajbasem. Vybra
         Re: Styl přelezu25.05.2016
Ty seš fakt moták!
         Re: Styl přelezu25.05.2016
Ja zas vloni nemoh neco vylezt na Hrubici. No desnej rajbas. Ale byly tam takovy mikrodirky. Prst an

 Skály nad MVE Želivka22.05.2016
Nemáte někdo informace a průvodce na skály u MVE Želivka? Poloha zde: https://mapy.cz/s/Huyo
fotka zde:
 Re: Skály nad MVE Želivka22.05.2016
kde tam vidíš borháky?
 Re: Skály nad MVE Želivka22.05.2016
Paní skála
 Matterhorn21.05.2016
Chceme jít Liongrad na Matterhorn,potřeboval bych vědět jak je to na chatě Oriondé a Carrel jestli je třeba rezervace atd. budu vděčný za každou radu. 
 Re: Matterhorn21.05.2016
carel je samoobsluha s kasickou. Je hezky pocasi, je narvana., je skarede je prazdna. Hodne doporucu
  Re: Matterhorn21.05.2016
nechcem to rvát rovnou přes carel na vršek
   Re: Matterhorn21.05.2016
Na Orinoke se opravdu vybodněte. Na Aklimatizaci je nízko. Na Carrel s použitím první lanovky dojdet
 Re: Matterhorn22.05.2016
Liongrat
  Re: Matterhorn22.05.2016
Grammer nazi je hńup!
 Re: Matterhorn22.05.2016
Carrel: část (menší) mají vyhrazenou pro sebe giudi s klienty. Zbytek je přístupný všem - místnost s
  Re: Matterhorn22.05.2016
Díky za info.
Ještě bych rád věděl jestli je v Cervinii kemp, nebo kde se dá nechat auto.
   Re: Matterhorn22.05.2016
Na auto je tam dost parkovišť - např. přímo u lanovky. V nouzi se tam dá vedle auta i přespat.

 Torstein eisrinne podmínky19.05.2016
Ahoj.
Nebyl někdo teď v poslední době na dachsteinu? Chcem jít za týden na Torstein tak mě zajímá jak je to na ledovci se sněhem (jak se tam dá chodit bez sněžnic) a jak jsou vidět trhliny a taky jak zhruba vypadá samotný žlab. Dík.

 Portugalsko - průvodce19.05.2016
Ahoj, nemáte někdo k zapůjčení lezeckýho průvodce do Portugalska? "Guia de Escalada Climbing Guidebook" se to jmenuje. Nebo k ofocení? Odměníme se, ale jedem tam jen jednou a nechcem kupovat... Díky!

 bor lano19.05.2016
zdar díval sem se že na boru jsou nějaký háky na okrajovkách, neznáte autora, není průvodce? díky
 Re: bor lano19.05.2016
Vzhledem k tomu, že je tam zákaz provozování horolezecké činnosti je to dost stupidní otázka.

 Závody a stěny.19.05.2016
Nezdá se vám,že závody v obtížnosti se pořádají častokrát na úplně tragických stěnách? Vyjma teda Pražský OFF a Písek.Přitom třeba taková,Ostrava nová stěna(Baník Pi.o).Brno nová stěna(Smrt Práglu a cajzlům).Zlín je pěknej,Flash u Hanáků taky,Jirkov,Makak
 Re: Závody a stěny.19.05.2016
Flash bych s jeho 10m výšky do toho seznamu určitě netahal.
 Re: Závody a stěny.19.05.2016
Mno, tak si ze všeho nejdříve odpověz na otázku - proč stěny, jako je BigWall nebo Ústí, pořádají ve

1   ...   286   287   288   289   290   291   292   293   294   295   296   297   298   299   300   301   302   303   304   305   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Styl přelezu
Ahoj, zajímalo by mě jak se řeší styl přelezu v případě že jsem cestu  v dávné  minulosti někdy lezla, třeba v rámci nácviku jako TR, v cestě jsem nespadla/spadla a pak ji lezu někdy jindy, vytáhu si ji sama bez pádu - zapisuju jako RP, případně PP (mám-li nacvakané presa)? Hlavně mě zajímá zajímá zápis v případě TR nespadnu a pak sama vytáhnu bez pádu. díky I.
 Irena09:47:40 23.05.2016
odpovědět 
 Re: Styl přelezu
Moc nerozumím dotazu. Rozlišuje se několik stylů. Pro dosažení stylu OS nebo FLASH je nezbytnou podmínkou to, že jsi cestu nikdy před tím nelezla. Tohle zřejmě nesplňuješ. Zbývá ti tedy RP/PP. Cestu jsi přelezla RP pokud sis u toho cvakala všechny expresku. Cestu jsi přelezla PP pokud jsi u toho měla alespoň jednu expresku nacvaknutou. Teď už by v tom neměly být žádné nejasnosti, ne? Tedy, předchozí prolezení cestou bez ohledu na pád vynucuje RP/PP v závislosti na tom, jak při ostrém přelezu cvakáš expresky.
hulak10:23:33 23.05.2016
odpovědět 
  Re: Styl přelezu
Jo díky, teď už je to jasné. Když už jsem prostě cestu někdy lezla, byť v hooodně dávné minulosti, tak to může být nejlíp za RP (jak píšeš bez ohledu na pád).
Irena10:50:56 23.05.2016
odpovědět 
   Re: Styl přelezu
Pěkný styl, leč oficiálně neuznaný, je RF, neboli Retro Flash. Je to něco mezi OS a RP. Neuznaný je to proto, že paměť je velmi "soft" kritérium. Někdo si nepamatuje nic, někdo všechno :) Někomu stačí týden, někomu nestačí ani dva roky, aby všechny kroky zapomněl. A opravdu pěkný styl je TROS. Prostě když jedeš za sportem a ne za dobrodružstvím...
Kaktus11:04:37 23.05.2016
odpovědět 
    Re: Styl přelezu
Díky za info, o RF jsem ani neslyšela, ale je fajn, že je neuznané
Irena13:00:05 23.05.2016
odpovědět 
    Re: Styl přelezu
A ten TROS je zkratka čeho pls? :-)
Polda14:19:38 23.05.2016
odpovědět 
     Re: Styl přelezu
Musíš to rozdělit: TR a OS. Tedy vylezeš cestu On Sight na Top Rope :)
máma16:22:05 23.05.2016
odpovědět 
      Re: Styl přelezu
My tomu kdysi říkali TS, top side :)
P.17:33:42 23.05.2016
odpovědět 
       Re: Styl přelezu
Taky dobrý! :)
18:32:36 23.05.2016
odpovědět 
        Re: Styl přelezu
z čistě pohybového hlediska a lezecké inteligence to vůbec není špatnej styl. znamená to jsme sice sračka, nevytáhnul jsem to ale s lanem shora jsem měl nad cestou navrch a vevisel jsem jak pytel fekálií, nemusím posílit tělo, ale ducha, nezamířím do posilovny, ale do hospody.
Lukas B.10:39:06 24.05.2016
odpovědět 
         Re: Styl přelezu
:)))
13:41:45 24.05.2016
odpovědět 
     Re: Styl přelezu
zes to lezl jako troska
qe15:52:33 25.05.2016
odpovědět 
     Re: Styl přelezu
zes to lezl jako troska
qe15:54:17 25.05.2016
odpovědět 
   Re: Styl přelezu
Pokud jsi ji lezla v minulým životě, tak by se asi dalo diskutovat i o OS/flash.
honza11:06:16 23.05.2016
odpovědět 
    Re: Styl přelezu
Kéž bych v tom minulém životě lezla :o) To už bych nezačínala od píky, ale zase na druhou stranu ... i to co začíná může být (je) krásné
Irena12:56:39 23.05.2016
odpovědět 
     Re: Styl přelezu
Když něco začíná bejvá to nejkrásnější.
honza20:58:12 23.05.2016
odpovědět 
      Re: Styl přelezu
No neni to vse uplne tak, jak tu pisete...napr. ja lezu všechno na O.S. a pomerne často je to i s hornim a klidne třeba i padesaty prelez stejne cesty. Staci mrknout do mého denicku.
Martas.07:41:06 24.05.2016
odpovědět 
       Re: Styl přelezu
Hmmm ... zřejmě dobrej oddíl :o))
Irena09:10:23 24.05.2016
odpovědět 
        Re: Styl přelezu
Vloni na podzim jsem v Broumovkách lezl moc hezkou cestu. Bavilo mě hledat cestu tím rajbasem. V\bral jsem si jí protože všechno okolo se mi zdálo povědomý. V neděli večer jsem pak doma zjistil že to nebylo OS ale jen RP po 18 letech :)))
moták09:11:07 25.05.2016
odpovědět 
        Re: Styl přelezu
Vloni na podzim jsem v Broumovkách lezl moc hezkou cestu. Bavilo mě hledat cestu tím rajbasem. Vybral jsem si jí protože všechno okolo se mi zdálo povědomý. V neděli večer jsem pak doma zjistil, že to nebylo OS ale jen RP po 17 letech :)))
moták09:11:40 25.05.2016
odpovědět 
         Re: Styl přelezu
Ty seš fakt moták!
čágo12:00:22 25.05.2016
odpovědět 
         Re: Styl přelezu
Ja zas vloni nemoh neco vylezt na Hrubici. No desnej rajbas. Ale byly tam takovy mikrodirky. Prst ani lezecku tam nevrazis... Tak jsem se nasral zajel domu dotahl cajky a vydrajtuloval jsem to. Ty dirky se ukazaly jako idealni hnizda na monopoint a cepiny. Priznam se ze v denicku to mam na OS, ale on je drajtul dost jinej nez lezeni, tak se to snad da tolerovat, ze jo?
17:42:05 25.05.2016
odpovědět 
 Foto dne:
kvalifikace
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192337)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Start und stop 4 Sankt Lorenz
Přeskok 2 Skály V Údolí Roklice
Zamotaná pouť V Skály V Údolí Roklice
Náhorní hrana II Údolí Loubenského Potoka
Turecký med VIIb Údolí Loubenského Potoka
Nově komentované:
Paní Kadrnožková VIIIb Prachov
Mandragora Hard 8A Rusava
Tancuj, Tancuj, Vykrúcaj VIIIa Adršpach
Záviš 7 Žleby
Přehmat 5+ Černá Skála U Přeštic

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Neuznat | Viva Master ! | AI slop |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (57)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (7)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1145 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1261 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1417 
 Neřeším to – lezu vše 
 1114 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi