Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 47. 10037 48.Pelikán 10013 49.Zaoral 9994 Bouldry: 47.Chovanová 9153 48.Ondra 9134 49.Skočdopole 9103 Hory: 17.Abt 3287 18.Sukačová 3238 19.Petr 3142
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Typ jištění 10.06.2016 Ahoj,
mohl by mi prosím někdo vysvětlit, co znamenají zkratky jištění "bh, sk, sm" ? Díky :)
  Re: Typ jištění 10.06.2016 asi by to moh být borhk, skoba, smyčka
  Re: Typ jištění 10.06.2016 Hlavně Petře nelez do cest u kterých jsou tyhle zkratky.
    Re: Typ jištění 11.06.2016 Děkuji moc za vysvětlení. Proč není dobré lézt na takových cestách? Jaký jiný typ jištění je bezpečn
      Re: Typ jištění 11.06.2016 Borháky jsou asi to nejbezpečnější co je (vzhledem k tomu, jakou by člověk očekával nosnost) stejnou
        Re: Typ jištění 13.06.2016 Paráda, díky moc za informace! :-)
S ditetem v krosne na ferratu 09.06.2016 Ahoj, prosim o vas nazor, co byste rekli otci me 3-lete dcerky, ktery ji chce v KROSNICCE vzit na ferraty, sam jisten jen zamkovkou a odsedkou. Jeho argument: jistim se tak uz dvacet let a jeste jsem nespad!
  Re: S ditetem v krosne na ferratu 09.06.2016 No nevim, neco mi rika, ze pro to dite nebude uplne ok ani spadnuti tatika ve feratovym setu :) Navi
    Re: S ditetem v krosne na ferratu 09.06.2016 Hele je to dost individualni vec. Nase deti do cca 2,5 v krosne na ferate, nebo treku nebo voziku za
      Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 Taky tak. Akorát že jsme měli dvě děti po sobě, takže jeden čas jsme nosili nosítka oba dva se ženou
        Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 jo, na konci je hřebík na hlavičku. bude lepší řešit podobnej spor doma v klidu než na pavlači, žáno
  Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 I kdyz odmyslim nebezpeci, ktere diteti muze hrozit, tak porad zustava otazka, co z toho to dite muz
    Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 vyblbnutej a spokojenej rodič a zároveň společné trávení času je rozhodně významná smysluplnost. v r
      Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 Presne tak, jde asi o to jak to clovek vyvazi. Kazdopadne nemam pocit, ze by nase deti trpely...A my
  Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 Spadnout nesmí, to je jasnej průser, na druhou stranu ve spoustě ferat není důvod padat, pač je to s
    Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 ně jenom žebřík z kramlí. Kvůli kamenům bych ho samozřejmě vybavil helmou. Jinak nevím co chceš slyš
      Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 Já s klukama v krosně jezdil na skialpy, podnikal horský tůry (pochod) a nosil je v tom obtížným ter
        Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 Ještě snad dodám, že asi tak v roce 1978 mě horská služba "zabavila" otci, kterej na běžká
          Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 A vysekal se tehdy tatik? ;)
            Re: S ditetem v krosne na ferratu 11.06.2016 Nevysekal. Jezdil to s přehledem:) Jednou jsme se tou krosnou vysekali někde na Bramberku když nám v
  Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 Lze ledacos. Určitě je na světě spoustu rodičů, co s dětmi dělají spoustu aktivit a dětem se nic nes
    Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 Podívej se na to z druhé strany: Dítě, které takové situace víceméně kontrolovaně ze strany rodičů n
      Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 Ano ano, dítě v krosně určitě získává zkušenosti jak se správně pohybovat v těžkém terénu.
<
        Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 Hele anonymní naštvávači, na obecnou otázku jsem dal obecnou odpověď.
Podrobnosti k
          Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 Studovat na pohyb dětí vysokou školu jen odráží stav současnosti. Spíše by mě zajímalo jestli někdo
            Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 AHoj, ano jsem ochoten akceptovat názor jinych, takze je mi jedno jak k tomu pristupuji ostatní a je
            Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 Já teda nevím, zda jsou ferraty s dětma v nosítku dobrý nebo špatný, ale přiznávám se, že tento svůj
              Re: S ditetem v krosne na ferratu 12.06.2016 Kindrkopf alias opičí hlava - pohotově k založení :-)
Ale vážně: Každé moderní nosítk
              Re: S ditetem v krosne na ferratu 13.06.2016 Ahoj, používal jsme normální malej celoťělák a helmu. Výhoda byla, že jsi si mohl na různých exponov
        Re: S ditetem v krosne na ferratu 11.06.2016 Moje děti se v při lyžařských výletech v krosně třeba naučili vařit rampouchovovou polívku... To se
      Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 Konstrukce hodna Kuby Turka! Trileta holcicka nacpana na ferrate do krosny jiste nasbira mraky zkuse
        Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 no, to je možná trošku zkratka. já to zkusím zkrátit trošku jinak: dítě získá zkušenost, že je normá
          Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 Tak proti tomuto sbirani zkusenosti, nebo spis poznavani sveta pri vyrustani, nikdo nic nenamita. Ot
            Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 Ona řeč o tom, že dítě v té krosně bude celý den a tatík celý den poleze po žebřících? To jsem něja
              Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 To je asi jedno, ne? Cely den nebo par hodin. "Prinos" pro dite je porad stejny.
                Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 Tak ještě jednou a pomaleji. Děti by v nosítku neměly zůstávat více hodin. Měly by si mezi tím odpoč
                  Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 Super, pokracuj a ani necekej na reakce. Stejnak je nepotrebujes a uz si aspon tyden dva poradne nep
                    To už je ohraný 10.06.2016 Cyberšikana Kuby Turka už je ohraná víc než vtipy o miurách a triopech. Zkuste něco jinýho. Opakovan
                      Re: To už je ohraný 11.06.2016 Myslim, ze pokud Turek pojede porad dokola to same, nemuze cekat, ze na nej lide nebudou stejne reag
                        Re: To už je ohraný 12.06.2016 Napsal jsem snad v této diskusi, že je někdo hlupák? Naopak mi přijde, že až na Tvůj exces se tady b
                Re: S ditetem v krosne na ferratu 11.06.2016 Jedno to není, jak jsem psal, když to není moc dlouho v kuse, tak to dítě může jednak bavit, jednak
  Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 Asi bych mu řekl , že je k...t. Co jineho bych mu měl říct
  Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 Jako otec dvou dětí Ti můžu říct, že na feratu bych je do krosničky nikdy!!! nevzal. Tečka.
    Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 Jako otec tří dětí Ti můžu říct, že napsat matka mejch dětí takhle debilně manipulativní dotaz do di
      Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 Presne, za takovy vykrik individuality pripoutat do sklepa k zrezle trubce!
    Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 Jako otec dvou dospělých dětí Ti můžu říct, že jim to tehdy jenom prospělo :-) Tak si holt dotazovat
      Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 Jo? Bokem si mel kontrolni identicke ratolesti bez tohoto pristupu, aby si mel s cim srovnavat? Nebo
        Re: S ditetem v krosne na ferratu 12.06.2016 Ano. Moje děti chodily do školky, do školy, na střední i vysokou, jsou od 5 let členy turistických o
          Re: S ditetem v krosne na ferratu 12.06.2016 Hmmmm, ani nahodou :).
            Re: S ditetem v krosne na ferratu 12.06.2016 Nojo, tak mi holt nemusíš věřit. To je asi tak všechno.
              Re: S ditetem v krosne na ferratu 12.06.2016 Nejde o to verit nebo neverit :). Nikdy nemuzes vedet jak by na tom deti byli, kdyby meli jiny prist
  Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 Jsou feraty a feraty, otcove a otcove, deti a deti, a take manzelky a manzelky. Jinak receno, zalezi
  Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 Ahoj, ať si sám zkusí na feratě pěkně skočit (spadnout), tak 5m. Potom ho to ani nenapadne. Za mě na
    Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 Prostě to leze jako free solo a ví že má odpovědnost za dva, proto leze na ještě větší jistotu...
  Re: S ditetem v krosne na ferratu 11.06.2016 co by som mu povedal ?" Prosim pockajte chvilocku tu" ( kym zavolam HS ev. hasicov, pol
    Re: S ditetem v krosne na ferratu 11.06.2016 Bezzamkovka samozrejme je. Pozivaj ji treba pirati jako manipulator na konci dreveny ruky.
    Re: S ditetem v krosne na ferratu 11.06.2016 A co podle Vás udělá policie, hasiči, HS, atd? (a za jakou dobu asi dorazí?).
      Re: S ditetem v krosne na ferratu 12.06.2016 Ber pls to nasadenie zachranarov troska ako nadsadzku : je ide o take porusenie bezpezpecnostnych
      Re: S ditetem v krosne na ferratu 12.06.2016 Ale prosimtě. Pokud leze jako free solo = na jistotu, tak je to bezpečnější než chůze po schodech be
  Re: S ditetem v krosne na ferratu 11.06.2016 Budu citovat moji ženu: "Nedovedu si představit ženu, s výjimkou žen týraných, která by si nepr
      Re: S ditetem v krosne na ferratu 13.06.2016 já tomu rozumím tak, že starší spadl, a tatík mu lezl s krosničkou na pomoc a i s malým zemřel.
  Re: S ditetem v krosne na ferratu 12.06.2016 Tohle je takovej typycky ceskej napad...
Pokud se nejedna o feratu A/B coz je vlastne
    Re: S ditetem v krosne na ferratu 13.06.2016 Pozoruhodne na tejto diskusii je, ze sa mu ( resp. jej) horoinstruktor nesnazil vyhovorit tuto b
  Re: S ditetem v krosne na ferratu 13.06.2016 Autore příspěvku. Tohle je totál šílenost. Když dospělák zakopne, tak letí s krosničkou i na obyč ce
    Re: S ditetem v krosne na ferratu 13.06.2016 Symptomatické na takových výkřicích je, že se vykřikující a urážející nepodepíše. Asi si všichni mys
      Re: S ditetem v krosne na ferratu 13.06.2016 To mu nevysvětlíš ;) Taky třeba to, že pokud jistíš metodicky a každých 10 metrů prcka dobíráš ke št
        Re: S ditetem v krosne na ferratu 13.06.2016 Dalsi anonymni se saloumonovym exkrementem..
    Re: S ditetem v krosne na ferratu 13.06.2016 No konečně. Přesně tohle chtěla autorka původního dotazu číst, aby to svému muži mohla v nějaké více
      Re: S ditetem v krosne na ferratu 13.06.2016 Mas recht Piskote :-)
      Re: S ditetem v krosne na ferratu 13.06.2016 Nechci tazatelce křivdit, ale myslím, že by měla postupovat v souladu s masarykovskými idejemi drobn
      Re: S ditetem v krosne na ferratu 13.06.2016 Taky me to zarazilo... dotaz byl priom jasny! napiste tu ze muj partner je uplnej debil at ho muzu p
        Re: S ditetem v krosne na ferratu 13.06.2016 Na písek se děti přikládají hned po narození. Pokud se radostně vydávají kolmo vzhůru, jsou matky v
        Re: S ditetem v krosne na ferratu 13.06.2016 Tak do rajbaku klidne krosnicku, ale do komina a sirocin spise satek a manduku, abys nedelal ryhy, z
        Re: S ditetem v krosne na ferratu 14.06.2016 Když něco může lézt bába s nůší tak může i tatínek s krosnou. S šátkem jen Nepálská nosička, na písk
          Re: S ditetem v krosne na ferratu 14.06.2016 No nevím jestli Mandulka bude nadšená, že má někomu tahat haranty.
Tenerife 09.06.2016 Jedu na začátku června na Tenerife. Chodit, trochu potápět a trošku lézt. Nemohu sehnat průvodce . v jakékoliv podobě. Třeba i na půjčení. Ale spíše sportovní lehké oblasti... Děkuji za jakoukoliv pomoc nebo radu
  Re: Tenerife 12.06.2016 Nejvíc lezení je podél JV pobřeží, což je pobřeží, který je zároveň nejhnusnější. Průvodce koupíš v
volné přespání po Vídní 09.06.2016 Ahoj, může někdo podat info o možnostech divokého "kempování", spíše mimo kempy, tedy v autě, v oblastech pod Vídní - Kaltenleutgebner Tal, Modling, Hellenental, Piesstingtal, Hohe Wand a dalších v dané oblasti?
Jestli to je aspoň tak poh
  Re: volné přespání po Vídní 09.06.2016 Nebuď hovadská socka a jeď alespoň do kempu....
    Re: volné přespání po Vídní 09.06.2016 Přesně. A nezapoměň se cestou stavit v našem outdoor shopu a koupit alespoň dvě goráčové bundy. Maji
  Re: volné přespání po Vídní 09.06.2016 Přesně, šrubuj do kempu a neotravuj tady slušný lidi.
    Re: volné přespání po Vídní 10.06.2016 Dík za výchovný políček, nějaký tip na kemp v dosahu, však neuvádíte...
      Re: volné přespání po Vídní 10.06.2016 Proč by mu psal kemp, když se na něj tazatel neptal? Kempů je tam spousty, stačí se podívat na mapy.
  Re: Ztracná osma, Rudice 08.06.2016 Jirko tohle do diskuse nepatří, napiš to do inzerce do ztrát a nálezů jako ostatní a uveď tam ne seb
  Re: Ztracná osma, Rudice 09.06.2016 Ztratil to tam kámoš.
    Re: Ztracná osma, Rudice 09.06.2016 To je dobrý, Jirka a Eržik bez emailu nebo telefonu. To si určitě tu osmu předáte :)
      Re: Ztracná osma, Rudice 09.06.2016 by ses divil, s Eržikem se znám parádně :)
        Re: Ztracná osma, Rudice 09.06.2016 No však Marťan taky píše, že si mezi sebou tu osmu určitě předáte. Ta zmíněná předávka bude možná pr
          Re: Ztracná osma, Rudice 09.06.2016 a nebudem si povidat?
            Re: Ztracná osma, Rudice 10.06.2016 Erža a jeho kámoš jsou virtuální démoni. Ve VHS je zná každej. Předávka bude bez problémů :)
              Re: Ztracná osma, Rudice 10.06.2016 Kdyby přdávka náhodou neklapla a osma by byla volná, tak si ji klidně vezmu ;)
                Re: Ztracná osma, Rudice 11.06.2016 To by se ti líbilo chudáka Eržika připravit o osmu. Včera jsem ho potkal a říkal, že ten Kras je str
Divoká Šárka 06.06.2016 Čau,
chtěl bych jít lízt do Divoký Šárky. Mám jen vybavení na písek (smyčky apod...) Je to dobrej nápad?
M
  Re: Divoká Šárka 07.06.2016 kup si sadu vklíněnců, je to za pár piv a službu odvedou velkou
    Re: Divoká Šárka 07.06.2016 palcáty mám mimo Prahu... tady mám jen pískařský cajky a chtěl sem tam jít dnes lízt, tak mě zajímal
      Re: Divoká Šárka 07.06.2016 Jo, dá.
        Re: Divoká Šárka 07.06.2016 Jde to. Misto vklinencu mas smycky misto friendu moral :)
          Re: Divoká Šárka 07.06.2016 Nektery cesty se daj i jako sportovky. Od 7 vejs jsou jisteny. Lehci se daj i zasmickovat
Ferata na Gr. Priel 06.06.2016 Ahoj, nevíte jestli je schůdná ferata Klettersteig Bert Rinesch na Gr. Priel? Díky.
  Re: Ferata na Gr. Priel 06.06.2016 zkus napsat přímo chataři na Prielschutzhaus. Je to srdíčkář a určitě rád poradí i případnou alterna
    Re: Ferata na Gr. Priel 07.06.2016 Ta ferata se da v pohode v zime. Jen musis na chatu vytahnot lyze :)
Pad v Rezi 06.06.2016 Ahoj, netusite v cem vypadl lezec v nedeli v Rezi?
  Re: Pad v Rezi 06.06.2016 netusim
  Re: Pad v Rezi 06.06.2016 Bohuzel znovu v Guanu pri vylezu do zarezu!!!
Pod sebou zalozeno, ale vytrzeno... sko
    Re: Pad v Rezi 06.06.2016 Diky za podrobnejsi informaci, vypada to jako deja vu z listopadu
      Re: Pad v Rezi 06.06.2016 z Listopadu? .. prosim o podrobnejsi info na muj email.
Dekuji
        Re: Pad v Rezi 06.06.2016 klikni do políčka "hledat na Lezci" a zadej "Pád v Řeži" :)
najdeš toto <
    Re: Pad v Rezi 06.06.2016 Je to mul bratr a ty pouzivej hlavu
      Re: Pad v Rezi 06.06.2016 Doporucujes, nedoporucujes to je k h....! Kdyby to nekdo kontroloval jak to ma byt, nic tak hrozneho
        Re: Pad v Rezi 06.06.2016 co chceš kontrolovat? Jestli si každý to svoje jištění založí správně? Tuhle cestu lezu poměrně rád,
          Re: Pad v Rezi 06.06.2016 Cesta je zradna, od spodu se tvari jinak nez pak pri lezeni, zalezene jisteni v pripade padu je znac
          Re: Pad v Rezi 06.06.2016 No na III. a IV. masivu s borhákem asi neuspěješ. Jednou jsem psal správci, že jsem rukou vytáhl a z
            Re: Pad v Rezi 07.06.2016 Je to tradiční oblast a každý by si měl sám přehodnotit, zdali je ochoten podstoupit objektivní nebe
              Re: Pad v Rezi 07.06.2016 Polet, naražená žebra, nebo třeba zlomený kotník je jedna věc a chápu, že pro některé je to akceptov
                Re: Pad v Rezi 07.06.2016 Lezl jsi někdy v Řeži? Nelezl. Lezl jsi někdy po vlastním? Nevím. Já za obě otázky ANO. Se špatně za
                  Re: Pad v Rezi 07.06.2016 S tim zakladanim, jak v ktere ceste..
                    Re: Pad v Rezi 07.06.2016 Jasný, níž jsem psal, že 9 z deseti zajistit půjde a že jsou i nebezpečné věci. Ale to přeci všude..
                Re: Pad v Rezi 07.06.2016 Tohle téma se tu řešilo zatím jen asi tak 100x (většinou vždy po nějakým pádu na písku). Argumenty p
                  Re: Pad v Rezi 07.06.2016 když se to tady 100x řešilo, tak jsem beztak ještě ani nelezl. Každopádně už jsem se s pár klasiky o
                    Re: Pad v Rezi 07.06.2016 Jendozbrna - doporučuji se přestat vyjadřovat k věcem, které neznáš a hlavně mluvit o bezpečnosti le
                Re: Pad v Rezi 07.06.2016 Vis ty, co je nejlepsi reseni na tyhle bezmozkovy cesty, kde si musis neco dat, nebo nedej boze prok
                  Re: Pad v Rezi 07.06.2016 No hlavicka, to by jednoho nenapadlo.. Teda pokud nejak od pohledu vytusis, ze se zrovna jedna o tak
                    Re: Pad v Rezi 08.06.2016 Tezko? Kdyz tam neni fixni jisteni, tak asi clovek tusi, ze to neni zrovna sportovka.
                      Re: Pad v Rezi 08.06.2016 Jo panacek rozlisuje z hlediska bezpecnosti jen sportovky a ostatni cesty, tak to jooo... :D
                Re: Pad v Rezi 08.06.2016 Mate dost možnosti si zalezt na mnoha ostatních skalách. To vám tak vadí, ze jedna ze sta oblasti zů
                  Re: Pad v Rezi 08.06.2016 Ať klidně tradiční zůstane, ale nějakou údržbu to prostě chce. Páč ty skoby po padesáti letech jsou
                    Re: Pad v Rezi 08.06.2016 Tradiční oblast - skobu si musíš ověřit = proklepnout kladivem, když není dobrá tak přetlouct za vla
                      Re: Pad v Rezi 08.06.2016 V Srbsku dodali borháky a vytloukli skoby.Někde se to přehnalo,ale obecně za skobu borhák.Nechápu co
                        Re: Pad v Rezi 08.06.2016 Sám sis odpověděl, v čem se ta psychická náročnost liší.
                    Re: Pad v Rezi 08.06.2016 není pravda, že by se skoby v Řeži nevyměňovaly. jen to někdo musí nahlásit správci
                      Re: Pad v Rezi 08.06.2016 Jsem pro zachování skanzenu. Shnilý nedůvěryhodný skoby (přičemž vyhodit takovou bez náhrady podle m
                        Re: Pad v Rezi 10.06.2016 Co máš proti shnilejm slaňákům? Když skanzen tak kompletní. V reálu je to prakticky stejný jako shni
                          Re: Pad v Rezi 10.06.2016 Mám proti nim tolik, že když vypadne shnilá skoba v klíčovým místě, tak se třeba trochu proletíš, po
                          Re: Pad v Rezi 10.06.2016 Jako bezpečnostní minimum při slaňování se mi jeví dvě rezavý skoby spojený chuchvalcem vyšisovanejc
                            Re: Pad v Rezi 13.06.2016 jako moc nechápu, co tě vede ke slaňování v Řeži. Prostě to sejdu okolo ne? Nejdřív chce skanzen a p
                              Re: Pad v Rezi 13.06.2016 Vede mě k tomu lenost. Okolo je to dost daleko, nemusim nosit boty na sedáku a nebo sešlapávat lezky
                                Re: Pad v Rezi 13.06.2016 Tak někdo je línej udělat pár kroků a jinej se zas bojí, že skončí na vozejku.
Když tam nabou
                                  Re: Pad v Rezi 13.06.2016 Esystyt dajnou! Enitól kansdáun tu dys, pípl! Jeh mén!
___
Linkované video doporučuju
              Re: Pad v Rezi 07.06.2016 Dají, ale upřímně řečeno jsem tam nikdy do ničeho nespadl. Možná by se člověk po podlaze podivil, ja
                Re: Pad v Rezi 07.06.2016 divil by ses, jak pěkně matroš v Řeži drží - spadl jsem v Lasroce do mikráče, když jsem se v pohorác
                  Re: Pad v Rezi 07.06.2016 Tak to je dobrá zpráva, že v tom čoky držej. Ale přecijen - čok je ve hnízdě, takže riziko jeho vytr
                    Re: Pad v Rezi 08.06.2016 mikráč v Lasroce - myšleno mikrofrend (půlka od Kouby, jestli se pamatuju dobře)
                  Re: Pad v Rezi 10.06.2016 dokonca i na nete sa da najst celkom fajn zoznam niektorych ciest i s popisom moznosti istenia:
              Re: Pad v Rezi 07.06.2016 To, ze se zajistit daji, si mysleli i ti, co tam hodili zemovku ;).
                Re: Pad v Rezi 07.06.2016 z ádru odvezl vrtulník i typa, co si odskočil metr nad kruhem. Se zlomeninou stehna, či pánve. Metr
                  Re: Pad v Rezi 07.06.2016 nebyla to spíš chyba jističe?
        Re: Pad v Rezi 07.06.2016 Před asi deseti lety nám v Řeži krátce po sobě spadli dva nováčci až na zem, naštěstí nikdy s násled
          Re: Pad v Rezi 07.06.2016 Humanita je koukám celkem řeznictví.
            Re: Pad v Rezi 07.06.2016 HO Humanita má tiskového mluvčího KT? Nebo je to fakt spolek sluníčkářů? To je fakt ostuda přiznat,
              Re: Pad v Rezi 07.06.2016 wtf?
              Re: Pad v Rezi 07.06.2016 Vyhodili jsme Tě od zkoušek, nebo jsi nedodělal oddílovou horoškolu? Že se nepodepíšeš a zároveň píš
                Re: Pad v Rezi 08.06.2016 Před mnoha lety jsem spadl v Cestě domů do zatraceně tenké skoby a jak mě v pohodě chytla. Řež je kl
                  Re: Pad v Rezi 08.06.2016 A z ceho si prosimte vyvodil, ze lide, kteri tam spadli se boji nebo ze neumeji zakladat?
Ono
                    Re: Pad v Rezi 09.06.2016 Nemluvím o lidech kteří tam lezli, ale o těch, kteří chtějí dojišťovat cesty.
                Re: Pad v Rezi 08.06.2016 Text komentáře je pro vulgrání, urážlivý nebo nezákonný obsah skrytý.
                  Re: Pad v Rezi 08.06.2016 Jo, takoví ze všech oddílů rychle odcházejí. Na ně není nikdo zvědavý. Tak se ještě představ, hrdino
            Re: Pad v Rezi 10.06.2016 To teda jo. Kdyz tak zabrouzdam v mysli tak si spis pamatuju novacky kteri radsi slezaji na umelce n
bolest kloubu u palce na noze 05.06.2016 Zdar, chci se zeptat zda někdo z vás řešil bolest posledního kloubu u palce nohy? poslední rok mě celkem dost bolí a je celkem jedno jeké lezky mám, v jedněch víc, v druhých míň, ale hlavní je to že bolí i když lezky nemam a zatížím palec při mírném pokrč
  Re: bolest kloubu u palce na noze 05.06.2016 Normální artróza, ne?
    Re: bolest kloubu u palce na noze 05.06.2016 taky bych řekl. mě to bolí jen když lezu celej den, tak ke konci
  Re: bolest kloubu u palce na noze 06.06.2016 Může to být artróza. Kolik je ti let?
  Re: bolest kloubu u palce na noze 06.06.2016 řešil jsem to tu asi před měsícem.
Problém vznikl přeskočením šlachy v palci, následo
    Re: bolest kloubu u palce na noze 09.06.2016 myslím že to nebude jeho problém, prostě tam asi má počínající artrózu, čemuž se nelze divit, pokud