Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 8.Zaoral 5927 9.Nešťák 5095 10.Hess 4095
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Pad v Rezi 06.06.2016 Ahoj, netusite v cem vypadl lezec v nedeli v Rezi?
  Re: Pad v Rezi 06.06.2016 netusim
  Re: Pad v Rezi 06.06.2016 Bohuzel znovu v Guanu pri vylezu do zarezu!!!
Pod sebou zalozeno, ale vytrzeno... sko
    Re: Pad v Rezi 06.06.2016 Diky za podrobnejsi informaci, vypada to jako deja vu z listopadu
      Re: Pad v Rezi 06.06.2016 z Listopadu? .. prosim o podrobnejsi info na muj email.
Dekuji
        Re: Pad v Rezi 06.06.2016 klikni do políčka "hledat na Lezci" a zadej "Pád v Řeži" :)
najdeš toto <
    Re: Pad v Rezi 06.06.2016 Je to mul bratr a ty pouzivej hlavu
      Re: Pad v Rezi 06.06.2016 Doporucujes, nedoporucujes to je k h....! Kdyby to nekdo kontroloval jak to ma byt, nic tak hrozneho
        Re: Pad v Rezi 06.06.2016 co chceš kontrolovat? Jestli si každý to svoje jištění založí správně? Tuhle cestu lezu poměrně rád,
          Re: Pad v Rezi 06.06.2016 Cesta je zradna, od spodu se tvari jinak nez pak pri lezeni, zalezene jisteni v pripade padu je znac
          Re: Pad v Rezi 06.06.2016 No na III. a IV. masivu s borhákem asi neuspěješ. Jednou jsem psal správci, že jsem rukou vytáhl a z
            Re: Pad v Rezi 07.06.2016 Je to tradiční oblast a každý by si měl sám přehodnotit, zdali je ochoten podstoupit objektivní nebe
              Re: Pad v Rezi 07.06.2016 Polet, naražená žebra, nebo třeba zlomený kotník je jedna věc a chápu, že pro některé je to akceptov
                Re: Pad v Rezi 07.06.2016 Lezl jsi někdy v Řeži? Nelezl. Lezl jsi někdy po vlastním? Nevím. Já za obě otázky ANO. Se špatně za
                  Re: Pad v Rezi 07.06.2016 S tim zakladanim, jak v ktere ceste..
                    Re: Pad v Rezi 07.06.2016 Jasný, níž jsem psal, že 9 z deseti zajistit půjde a že jsou i nebezpečné věci. Ale to přeci všude..
                Re: Pad v Rezi 07.06.2016 Tohle téma se tu řešilo zatím jen asi tak 100x (většinou vždy po nějakým pádu na písku). Argumenty p
                  Re: Pad v Rezi 07.06.2016 když se to tady 100x řešilo, tak jsem beztak ještě ani nelezl. Každopádně už jsem se s pár klasiky o
                    Re: Pad v Rezi 07.06.2016 Jendozbrna - doporučuji se přestat vyjadřovat k věcem, které neznáš a hlavně mluvit o bezpečnosti le
                Re: Pad v Rezi 07.06.2016 Vis ty, co je nejlepsi reseni na tyhle bezmozkovy cesty, kde si musis neco dat, nebo nedej boze prok
                  Re: Pad v Rezi 07.06.2016 No hlavicka, to by jednoho nenapadlo.. Teda pokud nejak od pohledu vytusis, ze se zrovna jedna o tak
                    Re: Pad v Rezi 08.06.2016 Tezko? Kdyz tam neni fixni jisteni, tak asi clovek tusi, ze to neni zrovna sportovka.
                      Re: Pad v Rezi 08.06.2016 Jo panacek rozlisuje z hlediska bezpecnosti jen sportovky a ostatni cesty, tak to jooo... :D
                Re: Pad v Rezi 08.06.2016 Mate dost možnosti si zalezt na mnoha ostatních skalách. To vám tak vadí, ze jedna ze sta oblasti zů
                  Re: Pad v Rezi 08.06.2016 Ať klidně tradiční zůstane, ale nějakou údržbu to prostě chce. Páč ty skoby po padesáti letech jsou
                    Re: Pad v Rezi 08.06.2016 Tradiční oblast - skobu si musíš ověřit = proklepnout kladivem, když není dobrá tak přetlouct za vla
                      Re: Pad v Rezi 08.06.2016 V Srbsku dodali borháky a vytloukli skoby.Někde se to přehnalo,ale obecně za skobu borhák.Nechápu co
                        Re: Pad v Rezi 08.06.2016 Sám sis odpověděl, v čem se ta psychická náročnost liší.
                    Re: Pad v Rezi 08.06.2016 není pravda, že by se skoby v Řeži nevyměňovaly. jen to někdo musí nahlásit správci
                      Re: Pad v Rezi 08.06.2016 Jsem pro zachování skanzenu. Shnilý nedůvěryhodný skoby (přičemž vyhodit takovou bez náhrady podle m
                        Re: Pad v Rezi 10.06.2016 Co máš proti shnilejm slaňákům? Když skanzen tak kompletní. V reálu je to prakticky stejný jako shni
                          Re: Pad v Rezi 10.06.2016 Mám proti nim tolik, že když vypadne shnilá skoba v klíčovým místě, tak se třeba trochu proletíš, po
                          Re: Pad v Rezi 10.06.2016 Jako bezpečnostní minimum při slaňování se mi jeví dvě rezavý skoby spojený chuchvalcem vyšisovanejc
                            Re: Pad v Rezi 13.06.2016 jako moc nechápu, co tě vede ke slaňování v Řeži. Prostě to sejdu okolo ne? Nejdřív chce skanzen a p
                              Re: Pad v Rezi 13.06.2016 Vede mě k tomu lenost. Okolo je to dost daleko, nemusim nosit boty na sedáku a nebo sešlapávat lezky
                                Re: Pad v Rezi 13.06.2016 Tak někdo je línej udělat pár kroků a jinej se zas bojí, že skončí na vozejku.
Když tam nabou
                                  Re: Pad v Rezi 13.06.2016 Esystyt dajnou! Enitól kansdáun tu dys, pípl! Jeh mén!
___
Linkované video doporučuju
              Re: Pad v Rezi 07.06.2016 Dají, ale upřímně řečeno jsem tam nikdy do ničeho nespadl. Možná by se člověk po podlaze podivil, ja
                Re: Pad v Rezi 07.06.2016 divil by ses, jak pěkně matroš v Řeži drží - spadl jsem v Lasroce do mikráče, když jsem se v pohorác
                  Re: Pad v Rezi 07.06.2016 Tak to je dobrá zpráva, že v tom čoky držej. Ale přecijen - čok je ve hnízdě, takže riziko jeho vytr
                    Re: Pad v Rezi 08.06.2016 mikráč v Lasroce - myšleno mikrofrend (půlka od Kouby, jestli se pamatuju dobře)
                  Re: Pad v Rezi 10.06.2016 dokonca i na nete sa da najst celkom fajn zoznam niektorych ciest i s popisom moznosti istenia:
              Re: Pad v Rezi 07.06.2016 To, ze se zajistit daji, si mysleli i ti, co tam hodili zemovku ;).
                Re: Pad v Rezi 07.06.2016 z ádru odvezl vrtulník i typa, co si odskočil metr nad kruhem. Se zlomeninou stehna, či pánve. Metr
                  Re: Pad v Rezi 07.06.2016 nebyla to spíš chyba jističe?
        Re: Pad v Rezi 07.06.2016 Před asi deseti lety nám v Řeži krátce po sobě spadli dva nováčci až na zem, naštěstí nikdy s násled
          Re: Pad v Rezi 07.06.2016 Humanita je koukám celkem řeznictví.
            Re: Pad v Rezi 07.06.2016 HO Humanita má tiskového mluvčího KT? Nebo je to fakt spolek sluníčkářů? To je fakt ostuda přiznat,
              Re: Pad v Rezi 07.06.2016 wtf?
              Re: Pad v Rezi 07.06.2016 Vyhodili jsme Tě od zkoušek, nebo jsi nedodělal oddílovou horoškolu? Že se nepodepíšeš a zároveň píš
                Re: Pad v Rezi 08.06.2016 Před mnoha lety jsem spadl v Cestě domů do zatraceně tenké skoby a jak mě v pohodě chytla. Řež je kl
                  Re: Pad v Rezi 08.06.2016 A z ceho si prosimte vyvodil, ze lide, kteri tam spadli se boji nebo ze neumeji zakladat?
Ono
                    Re: Pad v Rezi 09.06.2016 Nemluvím o lidech kteří tam lezli, ale o těch, kteří chtějí dojišťovat cesty.
                Re: Pad v Rezi 08.06.2016 Text komentáře je pro vulgrání, urážlivý nebo nezákonný obsah skrytý.
                  Re: Pad v Rezi 08.06.2016 Jo, takoví ze všech oddílů rychle odcházejí. Na ně není nikdo zvědavý. Tak se ještě představ, hrdino
            Re: Pad v Rezi 10.06.2016 To teda jo. Kdyz tak zabrouzdam v mysli tak si spis pamatuju novacky kteri radsi slezaji na umelce n
bolest kloubu u palce na noze 05.06.2016 Zdar, chci se zeptat zda někdo z vás řešil bolest posledního kloubu u palce nohy? poslední rok mě celkem dost bolí a je celkem jedno jeké lezky mám, v jedněch víc, v druhých míň, ale hlavní je to že bolí i když lezky nemam a zatížím palec při mírném pokrč
  Re: bolest kloubu u palce na noze 05.06.2016 Normální artróza, ne?
    Re: bolest kloubu u palce na noze 05.06.2016 taky bych řekl. mě to bolí jen když lezu celej den, tak ke konci
  Re: bolest kloubu u palce na noze 06.06.2016 Může to být artróza. Kolik je ti let?
  Re: bolest kloubu u palce na noze 06.06.2016 řešil jsem to tu asi před měsícem.
Problém vznikl přeskočením šlachy v palci, následo
    Re: bolest kloubu u palce na noze 09.06.2016 myslím že to nebude jeho problém, prostě tam asi má počínající artrózu, čemuž se nelze divit, pokud
  Re: Mt.Blanc 05.06.2016 Půlka června bejvá na Blanku ideální lyžařská sezóna.
  Re: Mt.Blanc 06.06.2016 Ahoj, před 14 dny to bylo po nakydání z půlky května (cca 50cm) na ski/sněžnice, bez nich místy po g
    Re: Mt.Blanc 12.06.2016 Takže myslíte že to ještě není ideální čas?
      Re: Mt.Blanc 12.06.2016 Ideální čas z hlediska přístupu pěšky to rozhodně není. Bude to teď dobrý tím, že jsou nejdelší dny
        Re: Mt.Blanc 12.06.2016 Ještě mě napadá, pokud vám jde o vrchol a né o cestu, tak bezpečnější a s větší nadějí na úspěch by
  Re: Mt.Blanc 13.06.2016 Nejspíš luxusní krtkovačka a dost o hubu kvůli lavinám...
    Re: Mt.Blanc 13.06.2016 Díky moc za vyčerpávající odpověď, jak to tak vypadá tak jsi zachránil dva životy.
Předpověď
      Re: Mt.Blanc 14.06.2016 Hihih, spíš jsem vám překazil chlastačku v Šamonici příp. v col Midi :D
Na počas koukám sem:
Xinda 04.06.2016 Ahojte, pouzivate nekdo vercajk XINDA? Mam mit nejake obavy? Kupovat ci nekupovat?
    Re: Xinda 28.02.2017 Proc by nemela Xinda CE? Staci se podivat do datasheetu
  Re: Xinda 01.03.2017 Kupovat čínský (a polský) xindl jakékoliv značky je vyhazování peněz, kupovat Xinda a polské potravi
    Re: Xinda 01.03.2017 ... a český špiritus
    Re: Průvodce vícedelkami ve Vysokých Tatrách 06.06.2016 Nemas pravdu. Ve slovenskych tatrach je spousta odjistenych cest. tatry nfo sk dokonce uz zavadi i
      Re: Průvodce vícedelkami ve Vysokých Tatrách 06.06.2016 tak to jsem netušil a je to smutné. "Prvovýstup" s nýty po metru umí udělat každý ňouma, a
        Re: Průvodce vícedelkami ve Vysokých Tatrách 06.06.2016 Ty vole co je tohle zase za kokotinu? Nejistitelný těžký plotny se na horách nejtujou zcela běžně. I
          Re: Průvodce vícedelkami ve Vysokých Tatrách 06.06.2016 Nelézt do ní :)
Anebo do ní vlézt až tehdy, když budu práskat desítky a potit se v jedenáctká
            Re: Průvodce vícedelkami ve Vysokých Tatrách 06.06.2016 To je fakt, zustal bych jen u koutu a spar! A rozhodne bych za spravny horsky lezeni oznacoval jen t
            Re: Průvodce vícedelkami ve Vysokých Tatrách 06.06.2016 Hele takovýhle ultraklasický móresy jsou spíš princip sem tam v nějaký skalkařský oblasti. Princip k
              Re: Průvodce vícedelkami ve Vysokých Tatrách 07.06.2016 plotny v horách po pěti metrech - no však o tom všichni mluvíme, že to ano. jenže tady někdo psal, ž
                Re: Průvodce vícedelkami ve Vysokých Tatrách 07.06.2016 mame problem... kdo ma problem? hodnotici mistni eticka komise? problem maji vetsinou teoretici. to
              Re: Průvodce vícedelkami ve Vysokých Tatrách 07.06.2016 No třeba když jsme u těch Tater tak dost morálové lezení pamatuju v plotnách je Total Free Jazz, klí
          Re: Průvodce vícedelkami ve Vysokých Tatrách 06.06.2016 Je rozdíl mezi nýty po 5 a více metrech (hory normál), když vrtáš z háčku a nýtování z žebříku, kter
        Re: Průvodce vícedelkami ve Vysokých Tatrách 06.06.2016 He he :), zkus si nekdy udelat treba patnactidelkovou horskou cestu s nyty a mozna budes prekvapen,
          Re: Průvodce vícedelkami ve Vysokých Tatrách 06.06.2016 vrtání z žebříčku bohužel není vrtání z lezecké pozice - a reakce byla právě na tohle (lepší jištění
            Re: Průvodce vícedelkami ve Vysokých Tatrách 06.06.2016 ???
Zkus si to. Budes mit problem vynest matros i pod nastup, natoz pak s tim lezt a vystrojo
              Re: Průvodce vícedelkami ve Vysokých Tatrách 07.06.2016 Myšleno bylo navrtat nýt, zavěsit do něj žebříček, z něj navrtat další atd. - všichni kritici tady k
        Re: Průvodce vícedelkami ve Vysokých Tatrách 06.06.2016 A kam chces prosimte posouvat to horske lezeni? Vzdyt jsme vsichni hobby lezci a vubec tady nejde o
          Re: Průvodce vícedelkami ve Vysokých Tatrách 06.06.2016 dvacet sportovně vynýtovaných délek můžu vylézt i na srbsku
sportovky můžeš přece léz
            Re: Průvodce vícedelkami ve Vysokých Tatrách 06.06.2016 Ty si tam jedes zalezt horske cesty (at je tva predstava horske cesty jakakoliv), nekdo jiny zase ne
        Re: Průvodce vícedelkami ve Vysokých Tatrách 06.06.2016 Nechápu, co ti na tom vadí. Tak tenhle typ cest nelez. V Tatrách máš dost možností lezení cest horsk
          Re: Průvodce vícedelkami ve Vysokých Tatrách 06.06.2016 kdyby to bylo jen tak, jak říkáš, možná bych to zkousl, jenže ony se nýtují i ty staré klasiky a ten
            Re: Průvodce vícedelkami ve Vysokých Tatrách 06.06.2016 Zrovna v Knize se letos někomu splašila vrtačka. V půlce knihy a v půlce délky pod knihou jsou fungl
              Re: Průvodce vícedelkami ve Vysokých Tatrách 06.06.2016 štandovací borháky jsou tam už dlouho (a dávali je ne kvůli lezcům, ale kvůli vůdcům), ale jestli ně
                Re: Průvodce vícedelkami ve Vysokých Tatrách 06.06.2016 Jooo, Kniha - softmoverska klasika par delkovych lezcu od klavesnice..
                  Re: Průvodce vícedelkami ve Vysokých Tatrách 07.06.2016 Spíš horoškolní klasika.
            Re: Průvodce vícedelkami ve Vysokých Tatrách 06.06.2016 Ktera stara klasika v Alpach je nove vynytovana v mistech, kde driv nebylo jisteni? Bud konkretni. K
              Re: Průvodce vícedelkami ve Vysokých Tatrách 06.06.2016 tyvoe, zajed nekdy do hor
                Re: Průvodce vícedelkami ve Vysokých Tatrách 06.06.2016 Konkretni priklady zadne, ale blbe kecy ano? :D
Neboj, jezdim docela casto. Ja bych t
                  Re: Průvodce vícedelkami ve Vysokých Tatrách 07.06.2016 Jména si nepamatuju, ale bylo to ve Vrace (Bulharsko), ve Švýcarsku Le chic,le choc .. a další v údo
          Re: Průvodce vícedelkami ve Vysokých Tatrách 06.06.2016 odlez 5 metrů v šestce, sedmě není nic morálového, když to v klíčovém místě odjistí dobře. bohužel s
            Re: Průvodce vícedelkami ve Vysokých Tatrách 06.06.2016 To je dobry nonsense :D. Uvedomujes si, ze kdyz jistis po metru, vyjde ti jisteni i na tech 5, 7 met
4 bludy o horolezcich. 03.06.2016 Kde se da najit text 4 bludy o horolezcich? Čtyři bludy o horolezcích, zvláště „Blud 3: Horolezectví posiluje charakter“ a „Blud 4: Horolezectví umožňuje lidem uzavírat těsná přátelství“.
Vim, ze existoval, ale nemuzu ho nikde na internetu
  Re: 4 bludy o horolezcich. 03.06.2016 Blud 3: Horolezectví posiluje charakter
(…) Obraz horolezce se jeví jako obraz člověk
      Re: 4 bludy o horolezcich. 04.06.2016 takze cele to podle tech bludu 1. az 4. to nikdy neexistovalo? Protoze ja nachazim jen nejake histor
        Re: 4 bludy o horolezcich. 04.06.2016 :))))))))))
Jo, jo, to je doba. Není-li něco na Internetu, tak to neexistuje a nikdy neexisto
FRANKENJURA - kde lézt? 01.06.2016 Ahoj, chystáme se do Jury, byly jsme v pár oblastech. Chtěl bych zkusit něco nového. Co byste doporučili za oblast, cesty? Obtížnost 7a - 8a
  Re: FRANKENJURA - kde lézt? 01.06.2016 především bych doporučil používat mozek - Google - frankenjura.com - výběr podle obtížnosti
    Re: FRANKENJURA - kde lézt? 01.06.2016 Chtěl poradit, podle toho, co kdo lezl. Je jasný, že cesty jsou i v průvodci.
      Re: FRANKENJURA - kde lézt? 01.06.2016 Ptát se můžeš třeba na konkrétní cestu, ale zeptat se, kde máš v Juře lézt, když je tam v jeho obtíž
        Re: FRANKENJURA - kde lézt? 01.06.2016 On ale nechtěl přímo cesty, ale OBLAST !
          Re: FRANKENJURA - kde lézt? 01.06.2016 Tak to se omlouvám, těch jsou tam jen stovky.
    Překlep 02.06.2016 Když se podíváš na klávesnici tak ti dojde, že to byl překlep, omylem byla vždy stisknuta klávesa vý
      Re: Překlep 02.06.2016 7q - 8q?
        Re: Překlep 02.06.2016 :-) A teď zkus numerickou :-)
          Re: Překlep 03.06.2016 71 - 81?
Druhé jištění s GriGri 01.06.2016 Ahoj,
předem upozorňuji, že jsem lezec začátečník. Rád bych se vás zeptal: Všude v návodech pro práci s GroGri2 je uváděno, že druhá ruka musí držet neaktivní lano (u zadku). Chtěl ale použít druhé jištění, třeba prusíkem, který bych držel
  Re: Druhé jištění s GriGri 01.06.2016 "Druhé jištění", tím myslíš, že by sis na volný konec lana pod grigri ještě uvázal prusík?
    Re: Druhé jištění s GriGri 01.06.2016 Omlouvám se, nepodal jsem dostatek informací. Jištění lezce chápu, naučili mě to profíci a kamarádi.
      Re: Druhé jištění s GriGri 01.06.2016 no jistě, občas svůj život svěřuješ něčemu nezálohovanému. třeba řidiči autobusu. nebo si představ,
        Re: Druhé jištění s GriGri 01.06.2016 Krtek: třeba práve proto autobusem nejezdím... Pokud tu je šance druhého jištění, rád se ji naučím.<
          Re: Druhé jištění s GriGri 01.06.2016 Uvědom si, že gri-gri je určeno na jištění prvolezce a to primárně. Lze s ním slanit na jedom pramen
          Re: Druhé jištění s GriGri 03.06.2016 Nikde niko nepoužívá... Nedělej to ani ty.
      Re: Druhé jištění s GriGri 01.06.2016 Primárně bys měl napsat za účelem jakých aktivit stoupáš nahoru pomocí Jumaru a slaňuješ s GriGri. A
        Re: Druhé jištění s GriGri 01.06.2016 Obávám se, že je to geokačer. Už jsem zblízka slyšel o třech volných pádech - všechny měly stejný pr
          Re: Druhé jištění s GriGri 02.06.2016 Kubo, myslel jsem, že všechno víš, všude jsi byl už dvakrát a od všeho máš klíče. Ale přesto se najd
            Re: Druhé jištění s GriGri 02.06.2016 Všude jsem nebyl, všechno neznám, ale geokačery docela sleduji a vstávají mi z jejich jejich některý
              Re: Druhé jištění s GriGri 02.06.2016 Ale to jen proto, že doba přeje debilům, kteří než by se něco naučili používat, raději přestanou jez
                Re: Druhé jištění s GriGri 02.06.2016 Jo.
      Re: Druhé jištění s GriGri 01.06.2016 Ahoj Květy, na začátku píšeš, že jsi začátečník. Lézt pomocí samojištění je činnost již méně intuiti
        Re: Druhé jištění s GriGri 01.06.2016 Krtek: třeba práve proto autobusem nejezdím... Pokud tu je šance druhého jištění, rád se ji naučím.<
          Re: Druhé jištění s GriGri 01.06.2016 Odkaz, který jsem posílal, je právě na tebou zmiňovanou metodiku. Je samozřejmě dobrá, jen je potřeb
          Re: Druhé jištění s GriGri 01.06.2016 P.S. Výše uvedené činnosti možná v praxi nepoužiješ, ale pochopíš, jak ty věci fungují a spoustu se
          Re: Druhé jištění s GriGri 02.06.2016 Tak nevím Květy, píšeš o tom, jak se zajímáš a rady přijímáš od profíků, tak proč se ptáš tady a ne
            Re: Druhé jištění s GriGri 02.06.2016 jako optimální vidím učební obor technického zaměření a pak dva tři semestry teoretické machaniky, p
  Re: Druhé jištění s GriGri 03.06.2016 Tady máš návod:
  Re: Druhé jištění s GriGri 03.06.2016 píšeš, že používáš jumar pro cestu nahoru, který pak odepneš a slaníš grigri. Jestli máš ve štandu d
    Re: Druhé jištění s GriGri 03.06.2016 Já bych se nebál o oplet, ale o lezce. Nejen s jümarem, ale také s bogibsem a grigri a čímkoliv jiný
    Re: Druhé jištění s GriGri 03.06.2016 Jendozbrna - Padat x metrů do uzle s jumarem?! No mňauvajs. To není záloha, to je totál kokotina. To
      Re: Druhé jištění s GriGri 03.06.2016 hádám bych chtěl moc kdyby jsi místo těch zbytečných útoků trochu více rozvedl, v čem konkrétně vidí
        Re: Druhé jištění s GriGri 03.06.2016 Leo se nejspíš jednou zabije, až se mu něco trochu nepovede. To ovšem neznamená, že to musíme zopako
          Re: Druhé jištění s GriGri 03.06.2016 vždyť to taky nebylo na tebe, ty Kubo.. ale na toho křiklouna z druhé reakce(neplést z druhé redakce
    Re: Druhé jištění s GriGri 03.06.2016 Ty dva metry jsou na houby. Dynamika se protáhne klidně o 15%.
Osobně nejsem schopný
      Re: Druhé jištění s GriGri 03.06.2016 Ty dva metry jsem jenom tak plácl. Máš naprostou pravdu, že je třeba brát v potaz průtažnost lana a
        Re: Druhé jištění s GriGri 03.06.2016 No právě. Je to začátečník. Ptá se tu na základní věci. Tomuhle pravděpodobně nedojde, že ty "d
  Re: Druhé jištění s GriGri 03.06.2016 jo jo, kravinský odpovědi se ti tu hezky množí, to jsem zvědavej jestli ti dojde že přes diskuzi na
    Re: Druhé jištění s GriGri 03.06.2016 Nevadí že to vysvětluje méně obratně. Ale něco bude na tom, že to co si představuje není reálné. Čil
edleweiss 31.05.2016 u koho plete edelweiss? na omak mi ty špagáty přijdou asi nejpevnější na trhu, nejvíc utaženej oplet. otázka je, co udělá zub času..
  Re: edleweiss 31.05.2016 U Triopu.
  Re: edleweiss 03.06.2016 U Bealu, který i Edelweiss vlastní.
1
...
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
...
2263
Vocedelky v Alpach Ahoj,
mate nekdo typ na oblast kde uz je ted lezitelno (ne moc snehu a relativne sucho). Puvodne jsem planoval na pulku - konec cervan Lofer, ale kdyz se tak divam na aktualni fotky z webu Schmid Zabierow Hutte (http://goo.gl/ePNY7t ), tak tam jeste nedavno byla hromada snehu, tak nevim no... Radek 15:51:25 05.06.2016odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: