Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Baby 17.06.2016 Všimli jste si, jak nezávisle na sobě (asi) mají na titulkách Montana i Everest pěknou ženskou :-)
Korsika GR20 16.06.2016 Byli jste někdo v sezóně na GR 20 "na lehko"? Najdu v červenci místo na chatkách, či v erárních stanech? Nebo mám vzít stan, karimatku, vaření,...? Díky,Honza
  Re: Korsika GR20 16.06.2016 Čau, já byl loni "natěžko", chatky byly narvaný, musíš mít rezervaci - pokud se vydáš v se
    Re: Korsika GR20 18.06.2016 Díky za odpověď. A u těch erárních stanů u chatek je to stejné? V mém starém průvodci píšou, že se d
      Re: Korsika GR20 18.06.2016 Kdyz jsme to sli pred cca 10 lety, po dennich etapach jsou chaty a byli lidi (vetsinou francouzsti d
        Re: Korsika GR20 18.06.2016 Jo a bacha na trajekt, taky je dobre mit rezervaci predem. My nemeli a pak jsme se malem z Korziky n
          Re: Korsika GR20 18.06.2016 Díky za odpověď. O počtu lidí vím, ale s tím nic neudělám. Chci se tam podívat také. Trajekt máme za
  Re: Korsika GR20 19.06.2016 Ahoj, chaty jsou o víkendech většinou plné, přes týden to bývá volnější. Záleží i o jaké chaty se je
    Re: Korsika GR20 20.06.2016 Erární stany jsem viděl minimálně u jedný chaty mezi Calenzanou a Asco (nepamatuju si jméno) - bloko
  Re: Korsika GR20 20.06.2016 Ahoj, já byla na Korsice před 2 roky, doporučuju spát v kempech. GR 20 je dost náročná, kdyby si spa
    Re: Korsika GR20 20.06.2016 Moje řeč. Taky jsem GR20 šel a ta náročnost spočívá (narozdíl od jiných horstev) v tom, že je třeba
  Re: Korsika GR20 21.06.2016 Ahoj, šel jsem GR20 ze severu pár let zpátky v půlce července (jen do půlky). Šli jsem natěžko, span
Polská Jura 15.06.2016 Nemáte někdo v pdf průvodce na Polskou Juru? Nebo odkaz na stažení? Plánujem tam víkend a nevím jestli se nám tam podaří na místě koupit. Díky
  Re: Polská Jura 15.06.2016 To sou kecy. Koupis vsude a kdyz ted objednas, tak jeste v patek dopo mas doma!!!
    Re: Polská Jura 15.06.2016 To by bylo fajn, jen nevím odkud mám objednat. Koukám už hodinu po celém netu a nemůžu najít obchod
      Re: Polská Jura 15.06.2016 napiš to polsky a najdeš to na totata
        Re: Polská Jura 15.06.2016 v pdf nenajdeš zde můžeš stahovat jednotlivé skalky do pdf
          Re: Polská Jura 15.06.2016 Díky. Aspoň něco :)
        Re: Polská Jura 15.06.2016 Zas tak blbý nejsem, Jura se píše všude stejně. Z Polska mi to ale tak rychle nedoručí a české obcho
      Re: Polská Jura 15.06.2016 wspinanie.pl
průvodce se řekne sprzevodnik
          Re: Polská Jura 16.06.2016 Polska Jura ma asi 5 nebo i vice pruvodcu, takze na jeden vikend jednou za 5 let to asi ani nemá cen
            Re: Polská Jura 16.06.2016 Díky za radu. Články jsem pročetl a asi to dopadne tak jak radíš.
Sardinie 15.06.2016 odkud je nejlepsi jet trajektem na sardinii s autem? Diky
  Re: Sardinie 15.06.2016 Řekl bych že z Livorna.
foto dne 15.06.2016 zlaté listí na Malýho ďábla
  Re: foto dne 15.06.2016 Dobrej bordel to lano. mágo na prdeli v VIIIb a vlevo je to triko nebo oheň?
    Re: foto dne 15.06.2016 Samozřejmě že oheň, za chvíli chytne lano - je to dobrá motivace, jak lézt rychle.
    Re: foto dne 15.06.2016 O celkový zvrácenosti svědčí i třírukej chytač.
Ale je jasný, že takový prkotiny sis přes mag
    Re: foto dne 15.06.2016 Jasnej voheň, aby ta mokrá skála vyschla.
  Re: foto dne 15.06.2016 Spíš asi Palicí do palice - i podle chytačů..
Jake gate na skalky 13.06.2016 Zdar, chodim jen do tělocvičny, ale chci se podívat ven, na nějaké cvičné skalky v okolí. Jaké si na to pořídit gate? V elastakach budu ve 40 s pupkem vypadat jak obézní buzik. V riflich se nedá moc hejbat. A rad bych něco pod kolena, protože je mám děsně
  Re: Jake gate na skalky 13.06.2016 Kup si u vietnamcu tepláky a ustřihni si je pod kolenama...
    Re: Jake gate na skalky 14.06.2016 Dik, mam dnes nejakej pomalej den, tohle mne nenapadlo...
  Re: Jake gate na skalky 13.06.2016 judisticky - hodne vydrží a vypadaj ok
    Re: Jake gate na skalky 14.06.2016 Mohu potvrdit! Jediná nevýhoda je, že se vyrábí hlavně v bílé barvě, což je při delších výjezdech ne
    Re: Jake gate na skalky 14.06.2016 Jakou zančku byste doporučili - jsou všechny stejně kvalitní? Dělaj se i v jiný než bílý barvě?
      Re: Jake gate na skalky 16.06.2016 standardně se perou v bílé a modré, aby je rozhodčí rozlišili. značku neřeš - tohle musí vydržet, to
    Re: Jake gate na skalky 17.06.2016 Taky jsem v nich lezl. Super odolné kalhoty za pár korun (aspoň tenkrát). Jen je nepříjemné, že se d
    Re: Jake gate na skalky 17.06.2016 Lezl v nich i Mráza, když ještě začínal a nefasoval hadry od sponzorů;-)
      Re: Jake gate na skalky 19.06.2016 Přesně tak! Kdo chce být (trochu jednodušší) jako Tom, hned si je běží koupit!!
  Re: Jake gate na skalky 13.06.2016 shod ten pupek, krom toho ze se ti lip poleze po tobe budou vsechny baby silet hned jak si obliknes
  Re: Jake gate na skalky 13.06.2016 pleny vymenit nechces?
    Re: Jake gate na skalky 14.06.2016 na to mam este tak 20 let cas
  Re: Jake gate na skalky 14.06.2016 jestli budeš nebo nebudeš vypadat jako buzík, to řeší jen buzíci. takže směle do elasťáků!
  Re: Jake gate na skalky 14.06.2016 Podle toho kam letíš, obvykle ti ale gate sdělí při check-inu.
    Re: Jake gate na skalky 14.06.2016 pokud polezeš kolem Prahy, tak tam je to stejně samá buzna
      Re: Jake gate na skalky 14.06.2016 Neřeš to. Jdeš lízt nebo na módní přehlídku? Poprvý jsou tepáky ok. Buď u nich zůstaneš, nebo si naj
    Re: Jake gate na skalky 14.06.2016 Při check-inu do Bohnic nebo na Pankrác? No tak jako tak nějaký gatě nafasuješ, nejspíš ty již zmíně
  Re: Jake gate na skalky 14.06.2016 ve 40 bez elastaku budes jak muz bez minulosti.
    Re: Jake gate na skalky 14.06.2016 Dají se vůbec někde koupit barevné pánské elasťáky? Viděl jsem maximálně černé na běhání nebo na kol
      Re: Jake gate na skalky 14.06.2016 Už Ti tady napovídali... Mrkni do gay-shopu.
      Re: Jake gate na skalky 14.06.2016 ano. vietnamci, anebo na v hadrech na jogu, behani atd.
    Re: Jake gate na skalky 14.06.2016 taky mát ten problém, že vám prolejzaj chloupky skrz elasťáky a při rychlejšim pohybu se vytrhávají?
      Re: Jake gate na skalky 14.06.2016 to chces rict ze NEJSI OHOLEN?
        Re: Jake gate na skalky 15.06.2016 Na prdeli se chlupy blbě holí :)
          Re: Jake gate na skalky 15.06.2016 a hlavně snižujou tření
            Re: Jake gate na skalky 15.06.2016 A některým polovičkám se dokonce líbí!
  Re: Jake gate na skalky 14.06.2016 Monterky s laclem za 300. Do kapsy vepredu strcim penize, klice a telefon. Navic si namlouvam ,ze to
    Re: Jake gate na skalky 15.06.2016 Nejseš ty ten strejda co v montérkách sóloval údolku Hoellenhunda?!
      Re: Jake gate na skalky 15.06.2016 Myslis tohodle?:
        Re: Jake gate na skalky 16.06.2016 tak to už to má od tý megery zatrhnutý :-(
  Re: Jake gate na skalky 17.06.2016 po sekáčích se takových 3/4 válí tuny...nebo si můžeš koupit za 2tis od renomované odér firmy a vále
    Re: Jake gate na skalky 17.06.2016 Kdo je Džejk Brána?
cesta na Triglav 12.06.2016 Ahoj všem horolezcům,
prosím poradí mi tu někdo pohodovou turistickou cestu na Triglav bez použití ferratové výbavy? S 1. až 2. noclehy cestou? Mám namyšlenou cestu přes Triglavská jezera a Dolič.
Předem moc děkuji za V
  Re: cesta na Triglav 12.06.2016 Klidně přes dolinu Triglavskih jezer, proč ne. Ferratovej set tam nepotřebuješ za normálních podmíne
  Re: cesta na Triglav 18.06.2016 Vsechny cesty na Triglav se za hezkeho pocasi daji dat bez vybaveni - osobne vyzkouseno treba na pap
  Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny 14.06.2016 ahoj, tipuju ze nic moc, 5.6. tam sundavali vrtuli dva cechy z Mayerlrampe z 3600mnm, kvuli novemu s
    Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny 14.06.2016 Ono to bylo spíš ze ztráty orientace, vyčerpání jednoho z nich a celkově strachu.
        Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny 14.06.2016 No jo Turek ten ví všechno :-D
          Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny 14.06.2016 V tomto případě ano.
            Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny 14.06.2016 nevím proč píše celkově strachu. každej má strach, když přijde hnus počasí, že tam může zakalit. to
              Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny 14.06.2016 Když jsi našel relevantní facebookový profil, tak snad dokážeš napsat i letci - jistě Ti rád poskytn
          Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny 14.06.2016 Kuba Turek nám moc pomohl. Ohledně informací. Situace nahoře byla špatná, co se týče podmínek.
          Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny 14.06.2016 Kuba Turek nám moc pomohl. Ohledně informací. Situace nahoře byla špatná, co se týče podmínek.
          Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny 14.06.2016 Kuba Turek nám moc pomohl. Ohledně informací. Situace nahoře byla špatná, co se týče podmínek.
            Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny 14.06.2016 Ohledne tech podminek se to dalo cekat, vzhledem k tomu, ze v tydnu od 29.5. napadlo nahore cca 50-6
              Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny 15.06.2016 Brodění. Moc sněhu. To nás hodně vysílilo a myslím si, že to byla hlavní příčina všeho.
        Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny 14.06.2016 Tak tak.
          Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny 14.06.2016 Vsem diky za reakce. Asi to odlozime a zajedeme jinam.
  Re: Alex Honnold a účet na lezci 10.06.2016 :D :D Jak by tohle mohl byt vtip, prosim te?
  Re: Alex Honnold a účet na lezci 14.06.2016 Nesmysl, tak hloupej není...
Typ jištění 10.06.2016 Ahoj,
mohl by mi prosím někdo vysvětlit, co znamenají zkratky jištění "bh, sk, sm" ? Díky :)
  Re: Typ jištění 10.06.2016 asi by to moh být borhk, skoba, smyčka
  Re: Typ jištění 10.06.2016 Hlavně Petře nelez do cest u kterých jsou tyhle zkratky.
    Re: Typ jištění 11.06.2016 Děkuji moc za vysvětlení. Proč není dobré lézt na takových cestách? Jaký jiný typ jištění je bezpečn
      Re: Typ jištění 11.06.2016 Borháky jsou asi to nejbezpečnější co je (vzhledem k tomu, jakou by člověk očekával nosnost) stejnou
        Re: Typ jištění 13.06.2016 Paráda, díky moc za informace! :-)
1
...
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
...
2263
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: