Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Tenerife 09.06.2016 Jedu na začátku června na Tenerife. Chodit, trochu potápět a trošku lézt. Nemohu sehnat průvodce . v jakékoliv podobě. Třeba i na půjčení. Ale spíše sportovní lehké oblasti... Děkuji za jakoukoliv pomoc nebo radu
  Re: Tenerife 12.06.2016 Nejvíc lezení je podél JV pobřeží, což je pobřeží, který je zároveň nejhnusnější. Průvodce koupíš v
volné přespání po Vídní 09.06.2016 Ahoj, může někdo podat info o možnostech divokého "kempování", spíše mimo kempy, tedy v autě, v oblastech pod Vídní - Kaltenleutgebner Tal, Modling, Hellenental, Piesstingtal, Hohe Wand a dalších v dané oblasti?
Jestli to je aspoň tak poh
  Re: volné přespání po Vídní 09.06.2016 Nebuď hovadská socka a jeď alespoň do kempu....
    Re: volné přespání po Vídní 09.06.2016 Přesně. A nezapoměň se cestou stavit v našem outdoor shopu a koupit alespoň dvě goráčové bundy. Maji
  Re: volné přespání po Vídní 09.06.2016 Přesně, šrubuj do kempu a neotravuj tady slušný lidi.
    Re: volné přespání po Vídní 10.06.2016 Dík za výchovný políček, nějaký tip na kemp v dosahu, však neuvádíte...
      Re: volné přespání po Vídní 10.06.2016 Proč by mu psal kemp, když se na něj tazatel neptal? Kempů je tam spousty, stačí se podívat na mapy.
  Re: Ztracná osma, Rudice 08.06.2016 Jirko tohle do diskuse nepatří, napiš to do inzerce do ztrát a nálezů jako ostatní a uveď tam ne seb
  Re: Ztracná osma, Rudice 09.06.2016 Ztratil to tam kámoš.
    Re: Ztracná osma, Rudice 09.06.2016 To je dobrý, Jirka a Eržik bez emailu nebo telefonu. To si určitě tu osmu předáte :)
      Re: Ztracná osma, Rudice 09.06.2016 by ses divil, s Eržikem se znám parádně :)
        Re: Ztracná osma, Rudice 09.06.2016 No však Marťan taky píše, že si mezi sebou tu osmu určitě předáte. Ta zmíněná předávka bude možná pr
          Re: Ztracná osma, Rudice 09.06.2016 a nebudem si povidat?
            Re: Ztracná osma, Rudice 10.06.2016 Erža a jeho kámoš jsou virtuální démoni. Ve VHS je zná každej. Předávka bude bez problémů :)
              Re: Ztracná osma, Rudice 10.06.2016 Kdyby přdávka náhodou neklapla a osma by byla volná, tak si ji klidně vezmu ;)
                Re: Ztracná osma, Rudice 11.06.2016 To by se ti líbilo chudáka Eržika připravit o osmu. Včera jsem ho potkal a říkal, že ten Kras je str
Divoká Šárka 06.06.2016 Čau,
chtěl bych jít lízt do Divoký Šárky. Mám jen vybavení na písek (smyčky apod...) Je to dobrej nápad?
M
  Re: Divoká Šárka 07.06.2016 kup si sadu vklíněnců, je to za pár piv a službu odvedou velkou
    Re: Divoká Šárka 07.06.2016 palcáty mám mimo Prahu... tady mám jen pískařský cajky a chtěl sem tam jít dnes lízt, tak mě zajímal
      Re: Divoká Šárka 07.06.2016 Jo, dá.
        Re: Divoká Šárka 07.06.2016 Jde to. Misto vklinencu mas smycky misto friendu moral :)
          Re: Divoká Šárka 07.06.2016 Nektery cesty se daj i jako sportovky. Od 7 vejs jsou jisteny. Lehci se daj i zasmickovat
Ferata na Gr. Priel 06.06.2016 Ahoj, nevíte jestli je schůdná ferata Klettersteig Bert Rinesch na Gr. Priel? Díky.
  Re: Ferata na Gr. Priel 06.06.2016 zkus napsat přímo chataři na Prielschutzhaus. Je to srdíčkář a určitě rád poradí i případnou alterna
    Re: Ferata na Gr. Priel 07.06.2016 Ta ferata se da v pohode v zime. Jen musis na chatu vytahnot lyze :)
Pad v Rezi 06.06.2016 Ahoj, netusite v cem vypadl lezec v nedeli v Rezi?
  Re: Pad v Rezi 06.06.2016 netusim
  Re: Pad v Rezi 06.06.2016 Bohuzel znovu v Guanu pri vylezu do zarezu!!!
Pod sebou zalozeno, ale vytrzeno... sko
    Re: Pad v Rezi 06.06.2016 Diky za podrobnejsi informaci, vypada to jako deja vu z listopadu
      Re: Pad v Rezi 06.06.2016 z Listopadu? .. prosim o podrobnejsi info na muj email.
Dekuji
        Re: Pad v Rezi 06.06.2016 klikni do políčka "hledat na Lezci" a zadej "Pád v Řeži" :)
najdeš toto <
    Re: Pad v Rezi 06.06.2016 Je to mul bratr a ty pouzivej hlavu
      Re: Pad v Rezi 06.06.2016 Doporucujes, nedoporucujes to je k h....! Kdyby to nekdo kontroloval jak to ma byt, nic tak hrozneho
        Re: Pad v Rezi 06.06.2016 co chceš kontrolovat? Jestli si každý to svoje jištění založí správně? Tuhle cestu lezu poměrně rád,
          Re: Pad v Rezi 06.06.2016 Cesta je zradna, od spodu se tvari jinak nez pak pri lezeni, zalezene jisteni v pripade padu je znac
          Re: Pad v Rezi 06.06.2016 No na III. a IV. masivu s borhákem asi neuspěješ. Jednou jsem psal správci, že jsem rukou vytáhl a z
            Re: Pad v Rezi 07.06.2016 Je to tradiční oblast a každý by si měl sám přehodnotit, zdali je ochoten podstoupit objektivní nebe
              Re: Pad v Rezi 07.06.2016 Polet, naražená žebra, nebo třeba zlomený kotník je jedna věc a chápu, že pro některé je to akceptov
                Re: Pad v Rezi 07.06.2016 Lezl jsi někdy v Řeži? Nelezl. Lezl jsi někdy po vlastním? Nevím. Já za obě otázky ANO. Se špatně za
                  Re: Pad v Rezi 07.06.2016 S tim zakladanim, jak v ktere ceste..
                    Re: Pad v Rezi 07.06.2016 Jasný, níž jsem psal, že 9 z deseti zajistit půjde a že jsou i nebezpečné věci. Ale to přeci všude..
                Re: Pad v Rezi 07.06.2016 Tohle téma se tu řešilo zatím jen asi tak 100x (většinou vždy po nějakým pádu na písku). Argumenty p
                  Re: Pad v Rezi 07.06.2016 když se to tady 100x řešilo, tak jsem beztak ještě ani nelezl. Každopádně už jsem se s pár klasiky o
                    Re: Pad v Rezi 07.06.2016 Jendozbrna - doporučuji se přestat vyjadřovat k věcem, které neznáš a hlavně mluvit o bezpečnosti le
                Re: Pad v Rezi 07.06.2016 Vis ty, co je nejlepsi reseni na tyhle bezmozkovy cesty, kde si musis neco dat, nebo nedej boze prok
                  Re: Pad v Rezi 07.06.2016 No hlavicka, to by jednoho nenapadlo.. Teda pokud nejak od pohledu vytusis, ze se zrovna jedna o tak
                    Re: Pad v Rezi 08.06.2016 Tezko? Kdyz tam neni fixni jisteni, tak asi clovek tusi, ze to neni zrovna sportovka.
                      Re: Pad v Rezi 08.06.2016 Jo panacek rozlisuje z hlediska bezpecnosti jen sportovky a ostatni cesty, tak to jooo... :D
                Re: Pad v Rezi 08.06.2016 Mate dost možnosti si zalezt na mnoha ostatních skalách. To vám tak vadí, ze jedna ze sta oblasti zů
                  Re: Pad v Rezi 08.06.2016 Ať klidně tradiční zůstane, ale nějakou údržbu to prostě chce. Páč ty skoby po padesáti letech jsou
                    Re: Pad v Rezi 08.06.2016 Tradiční oblast - skobu si musíš ověřit = proklepnout kladivem, když není dobrá tak přetlouct za vla
                      Re: Pad v Rezi 08.06.2016 V Srbsku dodali borháky a vytloukli skoby.Někde se to přehnalo,ale obecně za skobu borhák.Nechápu co
                        Re: Pad v Rezi 08.06.2016 Sám sis odpověděl, v čem se ta psychická náročnost liší.
                    Re: Pad v Rezi 08.06.2016 není pravda, že by se skoby v Řeži nevyměňovaly. jen to někdo musí nahlásit správci
                      Re: Pad v Rezi 08.06.2016 Jsem pro zachování skanzenu. Shnilý nedůvěryhodný skoby (přičemž vyhodit takovou bez náhrady podle m
                        Re: Pad v Rezi 10.06.2016 Co máš proti shnilejm slaňákům? Když skanzen tak kompletní. V reálu je to prakticky stejný jako shni
                          Re: Pad v Rezi 10.06.2016 Mám proti nim tolik, že když vypadne shnilá skoba v klíčovým místě, tak se třeba trochu proletíš, po
                          Re: Pad v Rezi 10.06.2016 Jako bezpečnostní minimum při slaňování se mi jeví dvě rezavý skoby spojený chuchvalcem vyšisovanejc
                            Re: Pad v Rezi 13.06.2016 jako moc nechápu, co tě vede ke slaňování v Řeži. Prostě to sejdu okolo ne? Nejdřív chce skanzen a p
                              Re: Pad v Rezi 13.06.2016 Vede mě k tomu lenost. Okolo je to dost daleko, nemusim nosit boty na sedáku a nebo sešlapávat lezky
                                Re: Pad v Rezi 13.06.2016 Tak někdo je línej udělat pár kroků a jinej se zas bojí, že skončí na vozejku.
Když tam nabou
                                  Re: Pad v Rezi 13.06.2016 Esystyt dajnou! Enitól kansdáun tu dys, pípl! Jeh mén!
___
Linkované video doporučuju
              Re: Pad v Rezi 07.06.2016 Dají, ale upřímně řečeno jsem tam nikdy do ničeho nespadl. Možná by se člověk po podlaze podivil, ja
                Re: Pad v Rezi 07.06.2016 divil by ses, jak pěkně matroš v Řeži drží - spadl jsem v Lasroce do mikráče, když jsem se v pohorác
                  Re: Pad v Rezi 07.06.2016 Tak to je dobrá zpráva, že v tom čoky držej. Ale přecijen - čok je ve hnízdě, takže riziko jeho vytr
                    Re: Pad v Rezi 08.06.2016 mikráč v Lasroce - myšleno mikrofrend (půlka od Kouby, jestli se pamatuju dobře)
                  Re: Pad v Rezi 10.06.2016 dokonca i na nete sa da najst celkom fajn zoznam niektorych ciest i s popisom moznosti istenia:
              Re: Pad v Rezi 07.06.2016 To, ze se zajistit daji, si mysleli i ti, co tam hodili zemovku ;).
                Re: Pad v Rezi 07.06.2016 z ádru odvezl vrtulník i typa, co si odskočil metr nad kruhem. Se zlomeninou stehna, či pánve. Metr
                  Re: Pad v Rezi 07.06.2016 nebyla to spíš chyba jističe?
        Re: Pad v Rezi 07.06.2016 Před asi deseti lety nám v Řeži krátce po sobě spadli dva nováčci až na zem, naštěstí nikdy s násled
          Re: Pad v Rezi 07.06.2016 Humanita je koukám celkem řeznictví.
            Re: Pad v Rezi 07.06.2016 HO Humanita má tiskového mluvčího KT? Nebo je to fakt spolek sluníčkářů? To je fakt ostuda přiznat,
              Re: Pad v Rezi 07.06.2016 wtf?
              Re: Pad v Rezi 07.06.2016 Vyhodili jsme Tě od zkoušek, nebo jsi nedodělal oddílovou horoškolu? Že se nepodepíšeš a zároveň píš
                Re: Pad v Rezi 08.06.2016 Před mnoha lety jsem spadl v Cestě domů do zatraceně tenké skoby a jak mě v pohodě chytla. Řež je kl
                  Re: Pad v Rezi 08.06.2016 A z ceho si prosimte vyvodil, ze lide, kteri tam spadli se boji nebo ze neumeji zakladat?
Ono
                    Re: Pad v Rezi 09.06.2016 Nemluvím o lidech kteří tam lezli, ale o těch, kteří chtějí dojišťovat cesty.
                Re: Pad v Rezi 08.06.2016 Text komentáře je pro vulgrání, urážlivý nebo nezákonný obsah skrytý.
                  Re: Pad v Rezi 08.06.2016 Jo, takoví ze všech oddílů rychle odcházejí. Na ně není nikdo zvědavý. Tak se ještě představ, hrdino
            Re: Pad v Rezi 10.06.2016 To teda jo. Kdyz tak zabrouzdam v mysli tak si spis pamatuju novacky kteri radsi slezaji na umelce n
bolest kloubu u palce na noze 05.06.2016 Zdar, chci se zeptat zda někdo z vás řešil bolest posledního kloubu u palce nohy? poslední rok mě celkem dost bolí a je celkem jedno jeké lezky mám, v jedněch víc, v druhých míň, ale hlavní je to že bolí i když lezky nemam a zatížím palec při mírném pokrč
  Re: bolest kloubu u palce na noze 05.06.2016 Normální artróza, ne?
    Re: bolest kloubu u palce na noze 05.06.2016 taky bych řekl. mě to bolí jen když lezu celej den, tak ke konci
  Re: bolest kloubu u palce na noze 06.06.2016 Může to být artróza. Kolik je ti let?
  Re: bolest kloubu u palce na noze 06.06.2016 řešil jsem to tu asi před měsícem.
Problém vznikl přeskočením šlachy v palci, následo
    Re: bolest kloubu u palce na noze 09.06.2016 myslím že to nebude jeho problém, prostě tam asi má počínající artrózu, čemuž se nelze divit, pokud
  Re: Mt.Blanc 05.06.2016 Půlka června bejvá na Blanku ideální lyžařská sezóna.
  Re: Mt.Blanc 06.06.2016 Ahoj, před 14 dny to bylo po nakydání z půlky května (cca 50cm) na ski/sněžnice, bez nich místy po g
    Re: Mt.Blanc 12.06.2016 Takže myslíte že to ještě není ideální čas?
      Re: Mt.Blanc 12.06.2016 Ideální čas z hlediska přístupu pěšky to rozhodně není. Bude to teď dobrý tím, že jsou nejdelší dny
        Re: Mt.Blanc 12.06.2016 Ještě mě napadá, pokud vám jde o vrchol a né o cestu, tak bezpečnější a s větší nadějí na úspěch by
  Re: Mt.Blanc 13.06.2016 Nejspíš luxusní krtkovačka a dost o hubu kvůli lavinám...
    Re: Mt.Blanc 13.06.2016 Díky moc za vyčerpávající odpověď, jak to tak vypadá tak jsi zachránil dva životy.
Předpověď
      Re: Mt.Blanc 14.06.2016 Hihih, spíš jsem vám překazil chlastačku v Šamonici příp. v col Midi :D
Na počas koukám sem:
Xinda 04.06.2016 Ahojte, pouzivate nekdo vercajk XINDA? Mam mit nejake obavy? Kupovat ci nekupovat?
    Re: Xinda 28.02.2017 Proc by nemela Xinda CE? Staci se podivat do datasheetu
  Re: Xinda 01.03.2017 Kupovat čínský (a polský) xindl jakékoliv značky je vyhazování peněz, kupovat Xinda a polské potravi
    Re: Xinda 01.03.2017 ... a český špiritus
1
...
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
...
2263
  Re: Ztracná osma, Rudice Jirko tohle do diskuse nepatří, napiš to do inzerce do ztrát a nálezů jako ostatní a uveď tam ne sebe kontakt. Dík. martan 23:27:24 08.06.2016odpovědět
  Re: Ztracná osma, Rudice Ztratil to tam kámoš. Eržik 08:17:10 09.06.2016odpovědět
    Re: Ztracná osma, Rudice To je dobrý, Jirka a Eržik bez emailu nebo telefonu. To si určitě tu osmu předáte :) martan 13:42:52 09.06.2016odpovědět
      Re: Ztracná osma, Rudice by ses divil, s Eržikem se znám parádně :) Jirka 15:32:57 09.06.2016odpovědět
        Re: Ztracná osma, Rudice No však Marťan taky píše, že si mezi sebou tu osmu určitě předáte. Ta zmíněná předávka bude možná právě díky tomu, že se znáte. honza 21:18:22 09.06.2016odpovědět
          Re: Ztracná osma, Rudice a nebudem si povidat? 22:14:13 09.06.2016odpovědět
            Re: Ztracná osma, Rudice Erža a jeho kámoš jsou virtuální démoni. Ve VHS je zná každej. Předávka bude bez problémů :) Emil 09:12:48 10.06.2016odpovědět
              Re: Ztracná osma, Rudice Kdyby přdávka náhodou neklapla a osma by byla volná, tak si ji klidně vezmu ;) Zrzavec 23:12:20 10.06.2016odpovědět
                Re: Ztracná osma, Rudice To by se ti líbilo chudáka Eržika připravit o osmu. Včera jsem ho potkal a říkal, že ten Kras je strašně oklouzanej. Jeho kámoš to taky říkal. Prý jedině Komec, tak je to prý dobrý. Emilka 08:36:54 11.06.2016odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: