Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
9.H2 11019
10.Klapal 10984
11.Stráník 10977
Bouldry:
9.Stráník 10400
10.Pařík 10350
11.Novák 10350
Hory:
4.Černý 6468
5.Bloudek 6420
6.Hlahulek 6350

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231281 cest
Nové přelezy:
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b
Překvapení 9
Cikánskej Xb
Take the L 9-

Stěny
321 Boulder Club - Brno
Boulder Klub Pentagon - Tábor
Horolezecká stěna Lanškroun - Lanškroun

Prodejny
HUDYsport - Jablonec nad Nisou
Keen Concept Store - Futurum Ostrava - Ostrava 1
KIWI - svět map a průvodců - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 cesta na Triglav12.06.2016
Ahoj všem horolezcům,

prosím poradí mi tu někdo pohodovou turistickou cestu na Triglav bez použití ferratové výbavy? S 1. až 2. noclehy cestou? Mám namyšlenou cestu přes  Triglavská jezera a Dolič.

Předem moc děkuji za V
 Re: cesta na Triglav12.06.2016
Klidně přes dolinu Triglavskih jezer, proč ne. Ferratovej set tam nepotřebuješ za normálních podmíne
 Re: cesta na Triglav18.06.2016
Vsechny cesty na Triglav se za hezkeho pocasi daji dat bez vybaveni - osobne vyzkouseno treba na pap

 Podminka Grosslockner Pallaviciny12.06.2016
Ahoj. Nevite nekdo jaky jsou ted podminky na Pallaviciny Couloir na Grossglockner? Uvazujeme o nem pristi vikend... Diky.
 Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny14.06.2016
ahoj, tipuju ze nic moc, 5.6. tam sundavali vrtuli dva cechy z Mayerlrampe z 3600mnm, kvuli novemu s
  Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny14.06.2016
Ono to bylo spíš ze ztráty orientace, vyčerpání jednoho z nich a celkově strachu.
   Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny14.06.2016
Tak hlavně že maj fotky v novinách :)
   Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny14.06.2016
to nevím, měli tam špatný počasí navrchu..
    Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny14.06.2016
No jo Turek ten ví všechno :-D
     Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny14.06.2016
V tomto případě ano.
      Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny14.06.2016
nevím proč píše celkově strachu. každej má strach, když přijde hnus počasí, že tam může zakalit. to
       Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny14.06.2016
Když jsi našel relevantní facebookový profil, tak snad dokážeš napsat i letci - jistě Ti rád poskytn
     Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny14.06.2016
Kuba Turek nám moc pomohl. Ohledně informací. Situace nahoře byla špatná, co se týče podmínek.
     Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny14.06.2016
Kuba Turek nám moc pomohl. Ohledně informací. Situace nahoře byla špatná, co se týče podmínek.
     Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny14.06.2016
Kuba Turek nám moc pomohl. Ohledně informací. Situace nahoře byla špatná, co se týče podmínek.
      Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny14.06.2016
Ohledne tech podminek se to dalo cekat, vzhledem k tomu, ze v tydnu od 29.5. napadlo nahore cca 50-6
       Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny15.06.2016
Brodění. Moc sněhu. To nás hodně vysílilo a myslím si, že to byla hlavní příčina všeho.
    Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny14.06.2016
Tak tak.
     Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny14.06.2016
Vsem diky za reakce. Asi to odlozime a zajedeme jinam.

 Alex Honnold a účet na lezci10.06.2016
Alex Honnold má účet na lezci? To je nějakej vtip nebo pravda?
 Re: Alex Honnold a účet na lezci10.06.2016
jasna pravda
 Re: Alex Honnold a účet na lezci10.06.2016
:D :D Jak by tohle mohl byt vtip, prosim te?
 Re: Alex Honnold a účet na lezci14.06.2016
Nesmysl, tak hloupej není...

 Typ jištění10.06.2016
Ahoj,

mohl by mi prosím někdo vysvětlit, co znamenají zkratky jištění "bh, sk, sm" ? Díky :)
 Re: Typ jištění10.06.2016
asi by to moh být borhk, skoba, smyčka
 Re: Typ jištění10.06.2016
Hlavně Petře nelez do cest u kterých jsou tyhle zkratky.
  Re: Typ jištění11.06.2016
Děkuji moc za vysvětlení. Proč není dobré lézt na takových cestách? Jaký jiný typ jištění je bezpečn
   Re: Typ jištění11.06.2016
Borháky jsou asi to nejbezpečnější co je (vzhledem k tomu, jakou by člověk očekával nosnost) stejnou
    Re: Typ jištění13.06.2016
Paráda, díky moc za informace! :-)

 S ditetem v krosne na ferratu09.06.2016
Ahoj, prosim o vas nazor, co byste rekli otci me 3-lete dcerky, ktery ji chce v KROSNICCE vzit na ferraty, sam jisten jen zamkovkou a odsedkou. Jeho argument: jistim se tak uz dvacet let a jeste jsem nespad!
 Re: S ditetem v krosne na ferratu09.06.2016
No nevim, neco mi rika, ze pro to dite nebude uplne ok ani spadnuti tatika ve feratovym setu :) Navi
  Re: S ditetem v krosne na ferratu09.06.2016
Hele je to dost individualni vec. Nase deti do cca 2,5 v krosne na ferate, nebo treku nebo voziku za
   Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
Taky tak. Akorát že jsme měli dvě děti po sobě, takže jeden čas jsme nosili nosítka oba dva se ženou
    Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
jo, na konci je hřebík na hlavičku. bude lepší řešit podobnej spor doma v klidu než na pavlači, žáno
 Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
I kdyz odmyslim nebezpeci, ktere diteti muze hrozit, tak porad zustava otazka, co z toho to dite muz
  Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
vyblbnutej a spokojenej rodič a zároveň společné trávení času je rozhodně významná smysluplnost. v r
   Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
Presne tak, jde asi o to jak to clovek vyvazi. Kazdopadne nemam pocit, ze by nase deti trpely...A my
 Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
Spadnout nesmí, to je jasnej průser, na druhou stranu ve spoustě ferat není důvod padat, pač je to s
  Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
ně jenom žebřík z kramlí. Kvůli kamenům bych ho samozřejmě vybavil helmou. Jinak nevím co chceš slyš
   Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
Já s klukama v krosně jezdil na skialpy, podnikal horský tůry (pochod) a nosil je v tom obtížným ter
    Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
Ještě snad dodám, že asi tak v roce 1978 mě horská služba "zabavila" otci, kterej na běžká
     Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
A vysekal se tehdy tatik? ;)
      Re: S ditetem v krosne na ferratu11.06.2016
Nevysekal. Jezdil to s přehledem:) Jednou jsme se tou krosnou vysekali někde na Bramberku když nám v
 Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
Lze ledacos. Určitě je na světě spoustu rodičů, co s dětmi dělají spoustu aktivit a dětem se nic nes
  Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
Podívej se na to z druhé strany: Dítě, které takové situace víceméně kontrolovaně ze strany rodičů n
   Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
Ano ano, dítě v krosně určitě získává zkušenosti jak se správně pohybovat v těžkém terénu.
<
    Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
Hele anonymní naštvávači, na obecnou otázku jsem dal obecnou odpověď.

Podrobnosti k
     Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
Studovat na pohyb dětí vysokou školu jen odráží stav současnosti. Spíše by mě zajímalo jestli někdo
      Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
AHoj, ano jsem ochoten akceptovat názor jinych, takze je mi jedno jak k tomu pristupuji ostatní a je
      Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
Já teda nevím, zda jsou ferraty s dětma v nosítku dobrý nebo špatný, ale přiznávám se, že tento svůj
       Re: S ditetem v krosne na ferratu12.06.2016
Kindrkopf alias opičí hlava - pohotově k založení :-)

Ale vážně: Každé moderní nosítk
       Re: S ditetem v krosne na ferratu13.06.2016
Ahoj, používal jsme normální malej celoťělák a helmu. Výhoda byla, že jsi si mohl na různých exponov
    Re: S ditetem v krosne na ferratu11.06.2016
Moje děti se v při lyžařských výletech v krosně třeba naučili vařit rampouchovovou polívku... To se
   Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
Konstrukce hodna Kuby Turka! Trileta holcicka nacpana na ferrate do krosny jiste nasbira mraky zkuse
    Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
no, to je možná trošku zkratka. já to zkusím zkrátit trošku jinak: dítě získá zkušenost, že je normá
     Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
Tak proti tomuto sbirani zkusenosti, nebo spis poznavani sveta pri vyrustani, nikdo nic nenamita. Ot
      Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
Ona řeč o tom, že dítě v té krosně bude celý den a tatík celý den poleze po žebřících? To jsem něja
       Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
To je asi jedno, ne? Cely den nebo par hodin. "Prinos" pro dite je porad stejny.
        Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
Tak ještě jednou a pomaleji. Děti by v nosítku neměly zůstávat více hodin. Měly by si mezi tím odpoč
         Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
Super, pokracuj a ani necekej na reakce. Stejnak je nepotrebujes a uz si aspon tyden dva poradne nep
          To už je ohraný10.06.2016
Cyberšikana Kuby Turka už je ohraná víc než vtipy o miurách a triopech. Zkuste něco jinýho. Opakovan
           Re: To už je ohraný11.06.2016
Myslim, ze pokud Turek pojede porad dokola to same, nemuze cekat, ze na nej lide nebudou stejne reag
            Re: To už je ohraný12.06.2016
Napsal jsem snad v této diskusi, že je někdo hlupák? Naopak mi přijde, že až na Tvůj exces se tady b
        Re: S ditetem v krosne na ferratu11.06.2016
Jedno to není, jak jsem psal, když to není moc dlouho v kuse, tak to dítě může jednak bavit, jednak
 Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
Asi bych mu řekl , že je k...t. Co jineho bych mu měl říct
 Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
Jako otec dvou dětí Ti můžu říct, že na feratu bych je do krosničky nikdy!!! nevzal. Tečka.
  Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
Jako otec tří dětí Ti můžu říct, že napsat matka mejch dětí takhle debilně manipulativní dotaz do di
   Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
Presne, za takovy vykrik individuality pripoutat do sklepa k zrezle trubce!
  Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
Jako otec dvou dospělých dětí Ti můžu říct, že jim to tehdy jenom prospělo :-) Tak si holt dotazovat
   Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
Jo? Bokem si mel kontrolni identicke ratolesti bez tohoto pristupu, aby si mel s cim srovnavat? Nebo
    Re: S ditetem v krosne na ferratu12.06.2016
Ano. Moje děti chodily do školky, do školy, na střední i vysokou, jsou od 5 let členy turistických o
     Re: S ditetem v krosne na ferratu12.06.2016
Hmmmm, ani nahodou :).
      Re: S ditetem v krosne na ferratu12.06.2016
Nojo, tak mi holt nemusíš věřit. To je asi tak všechno.
       Re: S ditetem v krosne na ferratu12.06.2016
Nejde o to verit nebo neverit :). Nikdy nemuzes vedet jak by na tom deti byli, kdyby meli jiny prist
 Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
Jsou feraty a feraty, otcove a otcove, deti a deti, a take manzelky a manzelky. Jinak receno, zalezi
 Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
Ahoj, ať si sám zkusí na feratě pěkně skočit (spadnout), tak 5m. Potom ho to ani nenapadne. Za mě na
  Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
Prostě to leze jako free solo a ví že má odpovědnost za dva, proto leze na ještě větší jistotu...
 Re: S ditetem v krosne na ferratu11.06.2016
co by som mu povedal ?" Prosim pockajte chvilocku tu" ( kym zavolam HS ev. hasicov, pol
  Re: S ditetem v krosne na ferratu11.06.2016
Bezzamkovka samozrejme je. Pozivaj ji treba pirati jako manipulator na konci dreveny ruky.
  Re: S ditetem v krosne na ferratu11.06.2016
A co podle Vás udělá policie, hasiči, HS, atd? (a za jakou dobu asi dorazí?).
   Re: S ditetem v krosne na ferratu12.06.2016
Ber pls to nasadenie zachranarov troska ako nadsadzku : je ide o take porusenie bezpezpecnostnych
   Re: S ditetem v krosne na ferratu12.06.2016
Ale prosimtě. Pokud leze jako free solo = na jistotu, tak je to bezpečnější než chůze po schodech be
 Re: S ditetem v krosne na ferratu11.06.2016
Budu citovat moji ženu: "Nedovedu si představit ženu, s výjimkou žen týraných, která by si nepr
 Re: S ditetem v krosne na ferratu12.06.2016
  Re: S ditetem v krosne na ferratu12.06.2016
Jestli správně rozumim tomu prvnímu linku, tak dítě vyklouzlo z nosítka. Abych se přiznal, přišlo by
   Re: S ditetem v krosne na ferratu13.06.2016
já tomu rozumím tak, že starší spadl, a tatík mu lezl s krosničkou na pomoc a i s malým zemřel.
 Re: S ditetem v krosne na ferratu12.06.2016
Tohle je takovej typycky ceskej napad...

Pokud se nejedna o feratu A/B coz je vlastne
  Re: S ditetem v krosne na ferratu13.06.2016
Pozoruhodne na tejto diskusii je, ze sa mu ( resp. jej) horoinstruktor nesnazil vyhovorit tuto b
 Re: S ditetem v krosne na ferratu13.06.2016
Autore příspěvku. Tohle je totál šílenost. Když dospělák zakopne, tak letí s krosničkou i na obyč ce
  Re: S ditetem v krosne na ferratu13.06.2016
Symptomatické na takových výkřicích je, že se vykřikující a urážející nepodepíše. Asi si všichni mys
   Re: S ditetem v krosne na ferratu13.06.2016
To mu nevysvětlíš ;) Taky třeba to, že pokud jistíš metodicky a každých 10 metrů prcka dobíráš ke št
    Re: S ditetem v krosne na ferratu13.06.2016
Dalsi anonymni se saloumonovym exkrementem..
  Re: S ditetem v krosne na ferratu13.06.2016
No konečně. Přesně tohle chtěla autorka původního dotazu číst, aby to svému muži mohla v nějaké více
   Re: S ditetem v krosne na ferratu13.06.2016
Mas recht Piskote :-)
   Re: S ditetem v krosne na ferratu13.06.2016
Nechci tazatelce křivdit, ale myslím, že by měla postupovat v souladu s masarykovskými idejemi drobn
   Re: S ditetem v krosne na ferratu13.06.2016
Taky me to zarazilo... dotaz byl priom jasny! napiste tu ze muj partner je uplnej debil at ho muzu p
    Re: S ditetem v krosne na ferratu13.06.2016
Na písek se děti přikládají hned po narození. Pokud se radostně vydávají kolmo vzhůru, jsou matky v
    Re: S ditetem v krosne na ferratu13.06.2016
Tak do rajbaku klidne krosnicku, ale do komina a sirocin spise satek a manduku, abys nedelal ryhy, z
    Re: S ditetem v krosne na ferratu14.06.2016
Když něco může lézt bába s nůší tak může i tatínek s krosnou. S šátkem jen Nepálská nosička, na písk
     Re: S ditetem v krosne na ferratu14.06.2016
No nevím jestli Mandulka bude nadšená, že má někomu tahat haranty.

 Tenerife09.06.2016
Jedu na začátku června na Tenerife. Chodit, trochu potápět a trošku lézt. Nemohu sehnat průvodce . v jakékoliv podobě. Třeba i na půjčení. Ale spíše sportovní lehké oblasti... Děkuji za jakoukoliv pomoc nebo radu
 Re: Tenerife12.06.2016
Nejvíc lezení je podél JV pobřeží, což je pobřeží, který je zároveň nejhnusnější. Průvodce koupíš v

 volné přespání po Vídní09.06.2016
Ahoj, může někdo podat info o možnostech divokého "kempování", spíše mimo kempy, tedy v autě, v oblastech pod Vídní - Kaltenleutgebner Tal, Modling, Hellenental, Piesstingtal, Hohe Wand a dalších v dané oblasti?
Jestli to je aspoň tak poh
 Re: volné přespání po Vídní09.06.2016
Nebuď hovadská socka a jeď alespoň do kempu....
  Re: volné přespání po Vídní09.06.2016
Přesně. A nezapoměň se cestou stavit v našem outdoor shopu a koupit alespoň dvě goráčové bundy. Maji
 Re: volné přespání po Vídní09.06.2016
Přesně, šrubuj do kempu a neotravuj tady slušný lidi.
  Re: volné přespání po Vídní10.06.2016
Dík za výchovný políček, nějaký tip na kemp v dosahu, však neuvádíte...
   Re: volné přespání po Vídní10.06.2016
Proč by mu psal kemp, když se na něj tazatel neptal? Kempů je tam spousty, stačí se podívat na mapy.

 Ztracná osma, Rudice08.06.2016
Zdar, dnes jsem v Rudici našel osmu. Kdo ji ztratil, at se ozve.
 Re: Ztracná osma, Rudice08.06.2016
Jirko tohle do diskuse nepatří, napiš to do inzerce do ztrát a nálezů jako ostatní a uveď tam ne seb
 Re: Ztracná osma, Rudice09.06.2016
Ztratil to tam kámoš.
  Re: Ztracná osma, Rudice09.06.2016
To je dobrý, Jirka a Eržik bez emailu nebo telefonu. To si určitě tu osmu předáte :)
   Re: Ztracná osma, Rudice09.06.2016
by ses divil, s Eržikem se znám parádně :)
    Re: Ztracná osma, Rudice09.06.2016
No však Marťan taky píše, že si mezi sebou tu osmu určitě předáte. Ta zmíněná předávka bude možná pr
     Re: Ztracná osma, Rudice09.06.2016
a nebudem si povidat?
      Re: Ztracná osma, Rudice10.06.2016
Erža a jeho kámoš jsou virtuální démoni. Ve VHS je zná každej. Předávka bude bez problémů :)
       Re: Ztracná osma, Rudice10.06.2016
Kdyby přdávka náhodou neklapla a osma by byla volná, tak si ji klidně vezmu ;)
        Re: Ztracná osma, Rudice11.06.2016
To by se ti líbilo chudáka Eržika připravit o osmu. Včera jsem ho potkal a říkal, že ten Kras je str

 Divoká Šárka06.06.2016
Čau,
chtěl bych jít lízt do Divoký Šárky. Mám jen vybavení na písek (smyčky apod...) Je to dobrej nápad?

M
 Re: Divoká Šárka07.06.2016
kup si sadu vklíněnců, je to za pár piv a službu odvedou velkou
  Re: Divoká Šárka07.06.2016
palcáty mám mimo Prahu... tady mám jen pískařský cajky a chtěl sem tam jít dnes lízt, tak mě zajímal
   Re: Divoká Šárka07.06.2016
Jo, dá.
    Re: Divoká Šárka07.06.2016
Jde to. Misto vklinencu mas smycky misto friendu moral :)
     Re: Divoká Šárka07.06.2016
Nektery cesty se daj i jako sportovky. Od 7 vejs jsou jisteny. Lehci se daj i zasmickovat

 Ferata na Gr. Priel06.06.2016
Ahoj, nevíte jestli je schůdná ferata Klettersteig Bert Rinesch na Gr. Priel? Díky.
 Re: Ferata na Gr. Priel06.06.2016
zkus napsat přímo chataři na Prielschutzhaus. Je to srdíčkář a určitě rád poradí i případnou alterna
  Re: Ferata na Gr. Priel07.06.2016
Ta ferata se da v pohode v zime. Jen musis na chatu vytahnot lyze :)

1   ...   284   285   286   287   288   289   290   291   292   293   294   295   296   297   298   299   300   301   302   303   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Podminka Grosslockner Pallaviciny
Ahoj. Nevite nekdo jaky jsou ted podminky na Pallaviciny Couloir na Grossglockner? Uvazujeme o nem pristi vikend... Diky.
20:04:41 12.06.2016
odpovědět 
 Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny
ahoj, tipuju ze nic moc, 5.6. tam sundavali vrtuli dva cechy z Mayerlrampe z 3600mnm, kvuli novemu snehu,http://kaernten.orf.at/news/stories/2778473/ od te doby zas pripadlo cca 30cm...
kuba11:03:50 14.06.2016
odpovědět 
  Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny
Ono to bylo spíš ze ztráty orientace, vyčerpání jednoho z nich a celkově strachu.
Kuba Turek11:38:04 14.06.2016
odpovědět 
   Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny
Tak hlavně že maj fotky v novinách :)
https://goo.gl/B3drK7
https://goo.gl/QREY92
12:16:49 14.06.2016
odpovědět 
   Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny
to nevím, měli tam špatný počasí navrchu..
honza12:40:45 14.06.2016
odpovědět 
    Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny
No jo Turek ten ví všechno :-D
13:45:06 14.06.2016
odpovědět 
     Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny
V tomto případě ano.
Kuba Turek16:11:24 14.06.2016
odpovědět 
      Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny
nevím proč píše celkově strachu. každej má strach, když přijde hnus počasí, že tam může zakalit. to je kec jak sviňa....prostě bylo napykaču počasí...ale celkově strachu? omg...
h16:45:45 14.06.2016
odpovědět 
       Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny
Když jsi našel relevantní facebookový profil, tak snad dokážeš napsat i letci - jistě Ti rád poskytne podrobnosti. Akorát se mu budeš asi muset představit, protože na Facebooku to jinak nejde.
Kuba Turek17:35:28 14.06.2016
odpovědět 
     Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny
Kuba Turek nám moc pomohl. Ohledně informací. Situace nahoře byla špatná, co se týče podmínek.
Ondra16:40:18 14.06.2016
odpovědět 
     Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny
Kuba Turek nám moc pomohl. Ohledně informací. Situace nahoře byla špatná, co se týče podmínek.
Ondra16:46:28 14.06.2016
odpovědět 
     Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny
Kuba Turek nám moc pomohl. Ohledně informací. Situace nahoře byla špatná, co se týče podmínek.
Ondra16:48:25 14.06.2016
odpovědět 
      Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny
Ohledne tech podminek se to dalo cekat, vzhledem k tomu, ze v tydnu od 29.5. napadlo nahore cca 50-60cm noveho snehu ... hlavne, ze jste cely ;-)
Jaka byla cesta na bivak? Slo to nebo spis brodeni?
kuba23:07:25 14.06.2016
odpovědět 
       Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny
Brodění. Moc sněhu. To nás hodně vysílilo a myslím si, že to byla hlavní příčina všeho.
Ondra10:50:36 15.06.2016
odpovědět 
    Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny
Tak tak.
15:33:36 14.06.2016
odpovědět 
     Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny
Vsem diky za reakce. Asi to odlozime a zajedeme jinam.
22:05:28 14.06.2016
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192424)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Tatra nezná bratra VIIIa Hrubá Skála
W-kante V Bielatal
Blockweg III Bielatal
Nádeník 5 Milovské Perničky
Pivní Cesta VIIa Bělá U Děčína
Nově komentované:
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Hrana Tajuplného Slunce VII Bezděčín
Panu Domácímu Natruc 8+/9- Holštejn
Bakarat VIIIb Labské Údolí - Levý Břeh

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Aktuální dostupnost Obrvégry |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Buď v míru kamaráde | Re: paradocs | Ú je | Re: paradocs | Re: Prosím, | Peckoffka | Re: paradocs | Re: Prosím, |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (27)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (8)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)

 Nově v inzerci:
Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1161 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1277 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1460 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1428 
 Neřeším to – lezu vše 
 1130 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi