Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
9.H2 11019
10.Klapal 10984
11.Stráník 10977
Bouldry:
9.Stráník 10400
10.Pařík 10350
11.Novák 10350
Hory:
4.Černý 6468
5.Bloudek 6420
6.Hlahulek 6350

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231281 cest
Nové přelezy:
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b
Překvapení 9
Cikánskej Xb
Take the L 9-

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
Rock 'n' Wall - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Rock Point OC Olympia - Brno
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 cesta na Triglav12.06.2016
Ahoj všem horolezcům,

prosím poradí mi tu někdo pohodovou turistickou cestu na Triglav bez použití ferratové výbavy? S 1. až 2. noclehy cestou? Mám namyšlenou cestu přes  Triglavská jezera a Dolič.

Předem moc děkuji za V
 Re: cesta na Triglav12.06.2016
Klidně přes dolinu Triglavskih jezer, proč ne. Ferratovej set tam nepotřebuješ za normálních podmíne
 Re: cesta na Triglav18.06.2016
Vsechny cesty na Triglav se za hezkeho pocasi daji dat bez vybaveni - osobne vyzkouseno treba na pap

 Podminka Grosslockner Pallaviciny12.06.2016
Ahoj. Nevite nekdo jaky jsou ted podminky na Pallaviciny Couloir na Grossglockner? Uvazujeme o nem pristi vikend... Diky.
 Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny14.06.2016
ahoj, tipuju ze nic moc, 5.6. tam sundavali vrtuli dva cechy z Mayerlrampe z 3600mnm, kvuli novemu s
  Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny14.06.2016
Ono to bylo spíš ze ztráty orientace, vyčerpání jednoho z nich a celkově strachu.
   Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny14.06.2016
Tak hlavně že maj fotky v novinách :)
   Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny14.06.2016
to nevím, měli tam špatný počasí navrchu..
    Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny14.06.2016
No jo Turek ten ví všechno :-D
     Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny14.06.2016
V tomto případě ano.
      Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny14.06.2016
nevím proč píše celkově strachu. každej má strach, když přijde hnus počasí, že tam může zakalit. to
       Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny14.06.2016
Když jsi našel relevantní facebookový profil, tak snad dokážeš napsat i letci - jistě Ti rád poskytn
     Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny14.06.2016
Kuba Turek nám moc pomohl. Ohledně informací. Situace nahoře byla špatná, co se týče podmínek.
     Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny14.06.2016
Kuba Turek nám moc pomohl. Ohledně informací. Situace nahoře byla špatná, co se týče podmínek.
     Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny14.06.2016
Kuba Turek nám moc pomohl. Ohledně informací. Situace nahoře byla špatná, co se týče podmínek.
      Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny14.06.2016
Ohledne tech podminek se to dalo cekat, vzhledem k tomu, ze v tydnu od 29.5. napadlo nahore cca 50-6
       Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny15.06.2016
Brodění. Moc sněhu. To nás hodně vysílilo a myslím si, že to byla hlavní příčina všeho.
    Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny14.06.2016
Tak tak.
     Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny14.06.2016
Vsem diky za reakce. Asi to odlozime a zajedeme jinam.

 Alex Honnold a účet na lezci10.06.2016
Alex Honnold má účet na lezci? To je nějakej vtip nebo pravda?
 Re: Alex Honnold a účet na lezci10.06.2016
jasna pravda
 Re: Alex Honnold a účet na lezci10.06.2016
:D :D Jak by tohle mohl byt vtip, prosim te?
 Re: Alex Honnold a účet na lezci14.06.2016
Nesmysl, tak hloupej není...

 Typ jištění10.06.2016
Ahoj,

mohl by mi prosím někdo vysvětlit, co znamenají zkratky jištění "bh, sk, sm" ? Díky :)
 Re: Typ jištění10.06.2016
asi by to moh být borhk, skoba, smyčka
 Re: Typ jištění10.06.2016
Hlavně Petře nelez do cest u kterých jsou tyhle zkratky.
  Re: Typ jištění11.06.2016
Děkuji moc za vysvětlení. Proč není dobré lézt na takových cestách? Jaký jiný typ jištění je bezpečn
   Re: Typ jištění11.06.2016
Borháky jsou asi to nejbezpečnější co je (vzhledem k tomu, jakou by člověk očekával nosnost) stejnou
    Re: Typ jištění13.06.2016
Paráda, díky moc za informace! :-)

 S ditetem v krosne na ferratu09.06.2016
Ahoj, prosim o vas nazor, co byste rekli otci me 3-lete dcerky, ktery ji chce v KROSNICCE vzit na ferraty, sam jisten jen zamkovkou a odsedkou. Jeho argument: jistim se tak uz dvacet let a jeste jsem nespad!
 Re: S ditetem v krosne na ferratu09.06.2016
No nevim, neco mi rika, ze pro to dite nebude uplne ok ani spadnuti tatika ve feratovym setu :) Navi
  Re: S ditetem v krosne na ferratu09.06.2016
Hele je to dost individualni vec. Nase deti do cca 2,5 v krosne na ferate, nebo treku nebo voziku za
   Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
Taky tak. Akorát že jsme měli dvě děti po sobě, takže jeden čas jsme nosili nosítka oba dva se ženou
    Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
jo, na konci je hřebík na hlavičku. bude lepší řešit podobnej spor doma v klidu než na pavlači, žáno
 Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
I kdyz odmyslim nebezpeci, ktere diteti muze hrozit, tak porad zustava otazka, co z toho to dite muz
  Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
vyblbnutej a spokojenej rodič a zároveň společné trávení času je rozhodně významná smysluplnost. v r
   Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
Presne tak, jde asi o to jak to clovek vyvazi. Kazdopadne nemam pocit, ze by nase deti trpely...A my
 Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
Spadnout nesmí, to je jasnej průser, na druhou stranu ve spoustě ferat není důvod padat, pač je to s
  Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
ně jenom žebřík z kramlí. Kvůli kamenům bych ho samozřejmě vybavil helmou. Jinak nevím co chceš slyš
   Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
Já s klukama v krosně jezdil na skialpy, podnikal horský tůry (pochod) a nosil je v tom obtížným ter
    Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
Ještě snad dodám, že asi tak v roce 1978 mě horská služba "zabavila" otci, kterej na běžká
     Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
A vysekal se tehdy tatik? ;)
      Re: S ditetem v krosne na ferratu11.06.2016
Nevysekal. Jezdil to s přehledem:) Jednou jsme se tou krosnou vysekali někde na Bramberku když nám v
 Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
Lze ledacos. Určitě je na světě spoustu rodičů, co s dětmi dělají spoustu aktivit a dětem se nic nes
  Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
Podívej se na to z druhé strany: Dítě, které takové situace víceméně kontrolovaně ze strany rodičů n
   Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
Ano ano, dítě v krosně určitě získává zkušenosti jak se správně pohybovat v těžkém terénu.
<
    Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
Hele anonymní naštvávači, na obecnou otázku jsem dal obecnou odpověď.

Podrobnosti k
     Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
Studovat na pohyb dětí vysokou školu jen odráží stav současnosti. Spíše by mě zajímalo jestli někdo
      Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
AHoj, ano jsem ochoten akceptovat názor jinych, takze je mi jedno jak k tomu pristupuji ostatní a je
      Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
Já teda nevím, zda jsou ferraty s dětma v nosítku dobrý nebo špatný, ale přiznávám se, že tento svůj
       Re: S ditetem v krosne na ferratu12.06.2016
Kindrkopf alias opičí hlava - pohotově k založení :-)

Ale vážně: Každé moderní nosítk
       Re: S ditetem v krosne na ferratu13.06.2016
Ahoj, používal jsme normální malej celoťělák a helmu. Výhoda byla, že jsi si mohl na různých exponov
    Re: S ditetem v krosne na ferratu11.06.2016
Moje děti se v při lyžařských výletech v krosně třeba naučili vařit rampouchovovou polívku... To se
   Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
Konstrukce hodna Kuby Turka! Trileta holcicka nacpana na ferrate do krosny jiste nasbira mraky zkuse
    Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
no, to je možná trošku zkratka. já to zkusím zkrátit trošku jinak: dítě získá zkušenost, že je normá
     Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
Tak proti tomuto sbirani zkusenosti, nebo spis poznavani sveta pri vyrustani, nikdo nic nenamita. Ot
      Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
Ona řeč o tom, že dítě v té krosně bude celý den a tatík celý den poleze po žebřících? To jsem něja
       Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
To je asi jedno, ne? Cely den nebo par hodin. "Prinos" pro dite je porad stejny.
        Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
Tak ještě jednou a pomaleji. Děti by v nosítku neměly zůstávat více hodin. Měly by si mezi tím odpoč
         Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
Super, pokracuj a ani necekej na reakce. Stejnak je nepotrebujes a uz si aspon tyden dva poradne nep
          To už je ohraný10.06.2016
Cyberšikana Kuby Turka už je ohraná víc než vtipy o miurách a triopech. Zkuste něco jinýho. Opakovan
           Re: To už je ohraný11.06.2016
Myslim, ze pokud Turek pojede porad dokola to same, nemuze cekat, ze na nej lide nebudou stejne reag
            Re: To už je ohraný12.06.2016
Napsal jsem snad v této diskusi, že je někdo hlupák? Naopak mi přijde, že až na Tvůj exces se tady b
        Re: S ditetem v krosne na ferratu11.06.2016
Jedno to není, jak jsem psal, když to není moc dlouho v kuse, tak to dítě může jednak bavit, jednak
 Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
Asi bych mu řekl , že je k...t. Co jineho bych mu měl říct
 Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
Jako otec dvou dětí Ti můžu říct, že na feratu bych je do krosničky nikdy!!! nevzal. Tečka.
  Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
Jako otec tří dětí Ti můžu říct, že napsat matka mejch dětí takhle debilně manipulativní dotaz do di
   Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
Presne, za takovy vykrik individuality pripoutat do sklepa k zrezle trubce!
  Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
Jako otec dvou dospělých dětí Ti můžu říct, že jim to tehdy jenom prospělo :-) Tak si holt dotazovat
   Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
Jo? Bokem si mel kontrolni identicke ratolesti bez tohoto pristupu, aby si mel s cim srovnavat? Nebo
    Re: S ditetem v krosne na ferratu12.06.2016
Ano. Moje děti chodily do školky, do školy, na střední i vysokou, jsou od 5 let členy turistických o
     Re: S ditetem v krosne na ferratu12.06.2016
Hmmmm, ani nahodou :).
      Re: S ditetem v krosne na ferratu12.06.2016
Nojo, tak mi holt nemusíš věřit. To je asi tak všechno.
       Re: S ditetem v krosne na ferratu12.06.2016
Nejde o to verit nebo neverit :). Nikdy nemuzes vedet jak by na tom deti byli, kdyby meli jiny prist
 Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
Jsou feraty a feraty, otcove a otcove, deti a deti, a take manzelky a manzelky. Jinak receno, zalezi
 Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
Ahoj, ať si sám zkusí na feratě pěkně skočit (spadnout), tak 5m. Potom ho to ani nenapadne. Za mě na
  Re: S ditetem v krosne na ferratu10.06.2016
Prostě to leze jako free solo a ví že má odpovědnost za dva, proto leze na ještě větší jistotu...
 Re: S ditetem v krosne na ferratu11.06.2016
co by som mu povedal ?" Prosim pockajte chvilocku tu" ( kym zavolam HS ev. hasicov, pol
  Re: S ditetem v krosne na ferratu11.06.2016
Bezzamkovka samozrejme je. Pozivaj ji treba pirati jako manipulator na konci dreveny ruky.
  Re: S ditetem v krosne na ferratu11.06.2016
A co podle Vás udělá policie, hasiči, HS, atd? (a za jakou dobu asi dorazí?).
   Re: S ditetem v krosne na ferratu12.06.2016
Ber pls to nasadenie zachranarov troska ako nadsadzku : je ide o take porusenie bezpezpecnostnych
   Re: S ditetem v krosne na ferratu12.06.2016
Ale prosimtě. Pokud leze jako free solo = na jistotu, tak je to bezpečnější než chůze po schodech be
 Re: S ditetem v krosne na ferratu11.06.2016
Budu citovat moji ženu: "Nedovedu si představit ženu, s výjimkou žen týraných, která by si nepr
 Re: S ditetem v krosne na ferratu12.06.2016
  Re: S ditetem v krosne na ferratu12.06.2016
Jestli správně rozumim tomu prvnímu linku, tak dítě vyklouzlo z nosítka. Abych se přiznal, přišlo by
   Re: S ditetem v krosne na ferratu13.06.2016
já tomu rozumím tak, že starší spadl, a tatík mu lezl s krosničkou na pomoc a i s malým zemřel.
 Re: S ditetem v krosne na ferratu12.06.2016
Tohle je takovej typycky ceskej napad...

Pokud se nejedna o feratu A/B coz je vlastne
  Re: S ditetem v krosne na ferratu13.06.2016
Pozoruhodne na tejto diskusii je, ze sa mu ( resp. jej) horoinstruktor nesnazil vyhovorit tuto b
 Re: S ditetem v krosne na ferratu13.06.2016
Autore příspěvku. Tohle je totál šílenost. Když dospělák zakopne, tak letí s krosničkou i na obyč ce
  Re: S ditetem v krosne na ferratu13.06.2016
Symptomatické na takových výkřicích je, že se vykřikující a urážející nepodepíše. Asi si všichni mys
   Re: S ditetem v krosne na ferratu13.06.2016
To mu nevysvětlíš ;) Taky třeba to, že pokud jistíš metodicky a každých 10 metrů prcka dobíráš ke št
    Re: S ditetem v krosne na ferratu13.06.2016
Dalsi anonymni se saloumonovym exkrementem..
  Re: S ditetem v krosne na ferratu13.06.2016
No konečně. Přesně tohle chtěla autorka původního dotazu číst, aby to svému muži mohla v nějaké více
   Re: S ditetem v krosne na ferratu13.06.2016
Mas recht Piskote :-)
   Re: S ditetem v krosne na ferratu13.06.2016
Nechci tazatelce křivdit, ale myslím, že by měla postupovat v souladu s masarykovskými idejemi drobn
   Re: S ditetem v krosne na ferratu13.06.2016
Taky me to zarazilo... dotaz byl priom jasny! napiste tu ze muj partner je uplnej debil at ho muzu p
    Re: S ditetem v krosne na ferratu13.06.2016
Na písek se děti přikládají hned po narození. Pokud se radostně vydávají kolmo vzhůru, jsou matky v
    Re: S ditetem v krosne na ferratu13.06.2016
Tak do rajbaku klidne krosnicku, ale do komina a sirocin spise satek a manduku, abys nedelal ryhy, z
    Re: S ditetem v krosne na ferratu14.06.2016
Když něco může lézt bába s nůší tak může i tatínek s krosnou. S šátkem jen Nepálská nosička, na písk
     Re: S ditetem v krosne na ferratu14.06.2016
No nevím jestli Mandulka bude nadšená, že má někomu tahat haranty.

 Tenerife09.06.2016
Jedu na začátku června na Tenerife. Chodit, trochu potápět a trošku lézt. Nemohu sehnat průvodce . v jakékoliv podobě. Třeba i na půjčení. Ale spíše sportovní lehké oblasti... Děkuji za jakoukoliv pomoc nebo radu
 Re: Tenerife12.06.2016
Nejvíc lezení je podél JV pobřeží, což je pobřeží, který je zároveň nejhnusnější. Průvodce koupíš v

 volné přespání po Vídní09.06.2016
Ahoj, může někdo podat info o možnostech divokého "kempování", spíše mimo kempy, tedy v autě, v oblastech pod Vídní - Kaltenleutgebner Tal, Modling, Hellenental, Piesstingtal, Hohe Wand a dalších v dané oblasti?
Jestli to je aspoň tak poh
 Re: volné přespání po Vídní09.06.2016
Nebuď hovadská socka a jeď alespoň do kempu....
  Re: volné přespání po Vídní09.06.2016
Přesně. A nezapoměň se cestou stavit v našem outdoor shopu a koupit alespoň dvě goráčové bundy. Maji
 Re: volné přespání po Vídní09.06.2016
Přesně, šrubuj do kempu a neotravuj tady slušný lidi.
  Re: volné přespání po Vídní10.06.2016
Dík za výchovný políček, nějaký tip na kemp v dosahu, však neuvádíte...
   Re: volné přespání po Vídní10.06.2016
Proč by mu psal kemp, když se na něj tazatel neptal? Kempů je tam spousty, stačí se podívat na mapy.

 Ztracná osma, Rudice08.06.2016
Zdar, dnes jsem v Rudici našel osmu. Kdo ji ztratil, at se ozve.
 Re: Ztracná osma, Rudice08.06.2016
Jirko tohle do diskuse nepatří, napiš to do inzerce do ztrát a nálezů jako ostatní a uveď tam ne seb
 Re: Ztracná osma, Rudice09.06.2016
Ztratil to tam kámoš.
  Re: Ztracná osma, Rudice09.06.2016
To je dobrý, Jirka a Eržik bez emailu nebo telefonu. To si určitě tu osmu předáte :)
   Re: Ztracná osma, Rudice09.06.2016
by ses divil, s Eržikem se znám parádně :)
    Re: Ztracná osma, Rudice09.06.2016
No však Marťan taky píše, že si mezi sebou tu osmu určitě předáte. Ta zmíněná předávka bude možná pr
     Re: Ztracná osma, Rudice09.06.2016
a nebudem si povidat?
      Re: Ztracná osma, Rudice10.06.2016
Erža a jeho kámoš jsou virtuální démoni. Ve VHS je zná každej. Předávka bude bez problémů :)
       Re: Ztracná osma, Rudice10.06.2016
Kdyby přdávka náhodou neklapla a osma by byla volná, tak si ji klidně vezmu ;)
        Re: Ztracná osma, Rudice11.06.2016
To by se ti líbilo chudáka Eržika připravit o osmu. Včera jsem ho potkal a říkal, že ten Kras je str

 Divoká Šárka06.06.2016
Čau,
chtěl bych jít lízt do Divoký Šárky. Mám jen vybavení na písek (smyčky apod...) Je to dobrej nápad?

M
 Re: Divoká Šárka07.06.2016
kup si sadu vklíněnců, je to za pár piv a službu odvedou velkou
  Re: Divoká Šárka07.06.2016
palcáty mám mimo Prahu... tady mám jen pískařský cajky a chtěl sem tam jít dnes lízt, tak mě zajímal
   Re: Divoká Šárka07.06.2016
Jo, dá.
    Re: Divoká Šárka07.06.2016
Jde to. Misto vklinencu mas smycky misto friendu moral :)
     Re: Divoká Šárka07.06.2016
Nektery cesty se daj i jako sportovky. Od 7 vejs jsou jisteny. Lehci se daj i zasmickovat

 Ferata na Gr. Priel06.06.2016
Ahoj, nevíte jestli je schůdná ferata Klettersteig Bert Rinesch na Gr. Priel? Díky.
 Re: Ferata na Gr. Priel06.06.2016
zkus napsat přímo chataři na Prielschutzhaus. Je to srdíčkář a určitě rád poradí i případnou alterna
  Re: Ferata na Gr. Priel07.06.2016
Ta ferata se da v pohode v zime. Jen musis na chatu vytahnot lyze :)

1   ...   284   285   286   287   288   289   290   291   292   293   294   295   296   297   298   299   300   301   302   303   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 cesta na Triglav
Ahoj všem horolezcům,

prosím poradí mi tu někdo pohodovou turistickou cestu na Triglav bez použití ferratové výbavy? S 1. až 2. noclehy cestou? Mám namyšlenou cestu přes  Triglavská jezera a Dolič.

Předem moc děkuji za Vaše tipy

Jana
 jnetol21:44:50 12.06.2016
odpovědět 
 Re: cesta na Triglav
Klidně přes dolinu Triglavskih jezer, proč ne. Ferratovej set tam nepotřebuješ za normálních podmínek nikde (pokud tam teda v posledních letech nevznikla nějaká "extrémní" ferrata).
honza21:59:16 12.06.2016
odpovědět 
 Re: cesta na Triglav
Vsechny cesty na Triglav se za hezkeho pocasi daji dat bez vybaveni - osobne vyzkouseno treba na papirove nejtezsi Bamberg Pot z Aljazeva Doma. Ale kdyz nastane problem, je lepsi to vybaveni mit. Ostatne i kvuli reseni nasledku s pojistovnou.
Jinak od Aljazeva Doma se bezne chodi Cez Prag bez vybaveni, od Triglavskeho Doma nahoru je hrebinek pres Maly Triglav poctive vydratovany, da se toho drzet jak zabradli.
sartori13:43:57 18.06.2016
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192424)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Tatra nezná bratra VIIIa Hrubá Skála
W-kante V Bielatal
Blockweg III Bielatal
Nádeník 5 Milovské Perničky
Pivní Cesta VIIa Bělá U Děčína
Nově komentované:
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Hrana Tajuplného Slunce VII Bezděčín
Panu Domácímu Natruc 8+/9- Holštejn
Bakarat VIIIb Labské Údolí - Levý Břeh

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Aktuální dostupnost Obrvégry |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Buď v míru kamaráde | Re: paradocs | Ú je | Re: paradocs | Re: Prosím, | Peckoffka | Re: paradocs | Re: Prosím, |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (27)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (8)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)

 Nově v inzerci:
Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1161 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1277 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1460 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1428 
 Neřeším to – lezu vše 
 1130 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi