Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Baby 17.06.2016 Všimli jste si, jak nezávisle na sobě (asi) mají na titulkách Montana i Everest pěknou ženskou :-)
Korsika GR20 16.06.2016 Byli jste někdo v sezóně na GR 20 "na lehko"? Najdu v červenci místo na chatkách, či v erárních stanech? Nebo mám vzít stan, karimatku, vaření,...? Díky,Honza
  Re: Korsika GR20 16.06.2016 Čau, já byl loni "natěžko", chatky byly narvaný, musíš mít rezervaci - pokud se vydáš v se
    Re: Korsika GR20 18.06.2016 Díky za odpověď. A u těch erárních stanů u chatek je to stejné? V mém starém průvodci píšou, že se d
      Re: Korsika GR20 18.06.2016 Kdyz jsme to sli pred cca 10 lety, po dennich etapach jsou chaty a byli lidi (vetsinou francouzsti d
        Re: Korsika GR20 18.06.2016 Jo a bacha na trajekt, taky je dobre mit rezervaci predem. My nemeli a pak jsme se malem z Korziky n
          Re: Korsika GR20 18.06.2016 Díky za odpověď. O počtu lidí vím, ale s tím nic neudělám. Chci se tam podívat také. Trajekt máme za
  Re: Korsika GR20 19.06.2016 Ahoj, chaty jsou o víkendech většinou plné, přes týden to bývá volnější. Záleží i o jaké chaty se je
    Re: Korsika GR20 20.06.2016 Erární stany jsem viděl minimálně u jedný chaty mezi Calenzanou a Asco (nepamatuju si jméno) - bloko
  Re: Korsika GR20 20.06.2016 Ahoj, já byla na Korsice před 2 roky, doporučuju spát v kempech. GR 20 je dost náročná, kdyby si spa
    Re: Korsika GR20 20.06.2016 Moje řeč. Taky jsem GR20 šel a ta náročnost spočívá (narozdíl od jiných horstev) v tom, že je třeba
  Re: Korsika GR20 21.06.2016 Ahoj, šel jsem GR20 ze severu pár let zpátky v půlce července (jen do půlky). Šli jsem natěžko, span
Polská Jura 15.06.2016 Nemáte někdo v pdf průvodce na Polskou Juru? Nebo odkaz na stažení? Plánujem tam víkend a nevím jestli se nám tam podaří na místě koupit. Díky
  Re: Polská Jura 15.06.2016 To sou kecy. Koupis vsude a kdyz ted objednas, tak jeste v patek dopo mas doma!!!
    Re: Polská Jura 15.06.2016 To by bylo fajn, jen nevím odkud mám objednat. Koukám už hodinu po celém netu a nemůžu najít obchod
      Re: Polská Jura 15.06.2016 napiš to polsky a najdeš to na totata
        Re: Polská Jura 15.06.2016 v pdf nenajdeš zde můžeš stahovat jednotlivé skalky do pdf
          Re: Polská Jura 15.06.2016 Díky. Aspoň něco :)
        Re: Polská Jura 15.06.2016 Zas tak blbý nejsem, Jura se píše všude stejně. Z Polska mi to ale tak rychle nedoručí a české obcho
      Re: Polská Jura 15.06.2016 wspinanie.pl
průvodce se řekne sprzevodnik
          Re: Polská Jura 16.06.2016 Polska Jura ma asi 5 nebo i vice pruvodcu, takze na jeden vikend jednou za 5 let to asi ani nemá cen
            Re: Polská Jura 16.06.2016 Díky za radu. Články jsem pročetl a asi to dopadne tak jak radíš.
Sardinie 15.06.2016 odkud je nejlepsi jet trajektem na sardinii s autem? Diky
  Re: Sardinie 15.06.2016 Řekl bych že z Livorna.
foto dne 15.06.2016 zlaté listí na Malýho ďábla
  Re: foto dne 15.06.2016 Dobrej bordel to lano. mágo na prdeli v VIIIb a vlevo je to triko nebo oheň?
    Re: foto dne 15.06.2016 Samozřejmě že oheň, za chvíli chytne lano - je to dobrá motivace, jak lézt rychle.
    Re: foto dne 15.06.2016 O celkový zvrácenosti svědčí i třírukej chytač.
Ale je jasný, že takový prkotiny sis přes mag
    Re: foto dne 15.06.2016 Jasnej voheň, aby ta mokrá skála vyschla.
  Re: foto dne 15.06.2016 Spíš asi Palicí do palice - i podle chytačů..
Jake gate na skalky 13.06.2016 Zdar, chodim jen do tělocvičny, ale chci se podívat ven, na nějaké cvičné skalky v okolí. Jaké si na to pořídit gate? V elastakach budu ve 40 s pupkem vypadat jak obézní buzik. V riflich se nedá moc hejbat. A rad bych něco pod kolena, protože je mám děsně
  Re: Jake gate na skalky 13.06.2016 Kup si u vietnamcu tepláky a ustřihni si je pod kolenama...
    Re: Jake gate na skalky 14.06.2016 Dik, mam dnes nejakej pomalej den, tohle mne nenapadlo...
  Re: Jake gate na skalky 13.06.2016 judisticky - hodne vydrží a vypadaj ok
    Re: Jake gate na skalky 14.06.2016 Mohu potvrdit! Jediná nevýhoda je, že se vyrábí hlavně v bílé barvě, což je při delších výjezdech ne
    Re: Jake gate na skalky 14.06.2016 Jakou zančku byste doporučili - jsou všechny stejně kvalitní? Dělaj se i v jiný než bílý barvě?
      Re: Jake gate na skalky 16.06.2016 standardně se perou v bílé a modré, aby je rozhodčí rozlišili. značku neřeš - tohle musí vydržet, to
    Re: Jake gate na skalky 17.06.2016 Taky jsem v nich lezl. Super odolné kalhoty za pár korun (aspoň tenkrát). Jen je nepříjemné, že se d
    Re: Jake gate na skalky 17.06.2016 Lezl v nich i Mráza, když ještě začínal a nefasoval hadry od sponzorů;-)
      Re: Jake gate na skalky 19.06.2016 Přesně tak! Kdo chce být (trochu jednodušší) jako Tom, hned si je běží koupit!!
  Re: Jake gate na skalky 13.06.2016 shod ten pupek, krom toho ze se ti lip poleze po tobe budou vsechny baby silet hned jak si obliknes
  Re: Jake gate na skalky 13.06.2016 pleny vymenit nechces?
    Re: Jake gate na skalky 14.06.2016 na to mam este tak 20 let cas
  Re: Jake gate na skalky 14.06.2016 jestli budeš nebo nebudeš vypadat jako buzík, to řeší jen buzíci. takže směle do elasťáků!
  Re: Jake gate na skalky 14.06.2016 Podle toho kam letíš, obvykle ti ale gate sdělí při check-inu.
    Re: Jake gate na skalky 14.06.2016 pokud polezeš kolem Prahy, tak tam je to stejně samá buzna
      Re: Jake gate na skalky 14.06.2016 Neřeš to. Jdeš lízt nebo na módní přehlídku? Poprvý jsou tepáky ok. Buď u nich zůstaneš, nebo si naj
    Re: Jake gate na skalky 14.06.2016 Při check-inu do Bohnic nebo na Pankrác? No tak jako tak nějaký gatě nafasuješ, nejspíš ty již zmíně
  Re: Jake gate na skalky 14.06.2016 ve 40 bez elastaku budes jak muz bez minulosti.
    Re: Jake gate na skalky 14.06.2016 Dají se vůbec někde koupit barevné pánské elasťáky? Viděl jsem maximálně černé na běhání nebo na kol
      Re: Jake gate na skalky 14.06.2016 Už Ti tady napovídali... Mrkni do gay-shopu.
      Re: Jake gate na skalky 14.06.2016 ano. vietnamci, anebo na v hadrech na jogu, behani atd.
    Re: Jake gate na skalky 14.06.2016 taky mát ten problém, že vám prolejzaj chloupky skrz elasťáky a při rychlejšim pohybu se vytrhávají?
      Re: Jake gate na skalky 14.06.2016 to chces rict ze NEJSI OHOLEN?
        Re: Jake gate na skalky 15.06.2016 Na prdeli se chlupy blbě holí :)
          Re: Jake gate na skalky 15.06.2016 a hlavně snižujou tření
            Re: Jake gate na skalky 15.06.2016 A některým polovičkám se dokonce líbí!
  Re: Jake gate na skalky 14.06.2016 Monterky s laclem za 300. Do kapsy vepredu strcim penize, klice a telefon. Navic si namlouvam ,ze to
    Re: Jake gate na skalky 15.06.2016 Nejseš ty ten strejda co v montérkách sóloval údolku Hoellenhunda?!
      Re: Jake gate na skalky 15.06.2016 Myslis tohodle?:
        Re: Jake gate na skalky 16.06.2016 tak to už to má od tý megery zatrhnutý :-(
  Re: Jake gate na skalky 17.06.2016 po sekáčích se takových 3/4 válí tuny...nebo si můžeš koupit za 2tis od renomované odér firmy a vále
    Re: Jake gate na skalky 17.06.2016 Kdo je Džejk Brána?
cesta na Triglav 12.06.2016 Ahoj všem horolezcům,
prosím poradí mi tu někdo pohodovou turistickou cestu na Triglav bez použití ferratové výbavy? S 1. až 2. noclehy cestou? Mám namyšlenou cestu přes Triglavská jezera a Dolič.
Předem moc děkuji za V
  Re: cesta na Triglav 12.06.2016 Klidně přes dolinu Triglavskih jezer, proč ne. Ferratovej set tam nepotřebuješ za normálních podmíne
  Re: cesta na Triglav 18.06.2016 Vsechny cesty na Triglav se za hezkeho pocasi daji dat bez vybaveni - osobne vyzkouseno treba na pap
  Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny 14.06.2016 ahoj, tipuju ze nic moc, 5.6. tam sundavali vrtuli dva cechy z Mayerlrampe z 3600mnm, kvuli novemu s
    Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny 14.06.2016 Ono to bylo spíš ze ztráty orientace, vyčerpání jednoho z nich a celkově strachu.
        Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny 14.06.2016 No jo Turek ten ví všechno :-D
          Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny 14.06.2016 V tomto případě ano.
            Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny 14.06.2016 nevím proč píše celkově strachu. každej má strach, když přijde hnus počasí, že tam může zakalit. to
              Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny 14.06.2016 Když jsi našel relevantní facebookový profil, tak snad dokážeš napsat i letci - jistě Ti rád poskytn
          Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny 14.06.2016 Kuba Turek nám moc pomohl. Ohledně informací. Situace nahoře byla špatná, co se týče podmínek.
          Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny 14.06.2016 Kuba Turek nám moc pomohl. Ohledně informací. Situace nahoře byla špatná, co se týče podmínek.
          Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny 14.06.2016 Kuba Turek nám moc pomohl. Ohledně informací. Situace nahoře byla špatná, co se týče podmínek.
            Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny 14.06.2016 Ohledne tech podminek se to dalo cekat, vzhledem k tomu, ze v tydnu od 29.5. napadlo nahore cca 50-6
              Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny 15.06.2016 Brodění. Moc sněhu. To nás hodně vysílilo a myslím si, že to byla hlavní příčina všeho.
        Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny 14.06.2016 Tak tak.
          Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny 14.06.2016 Vsem diky za reakce. Asi to odlozime a zajedeme jinam.
  Re: Alex Honnold a účet na lezci 10.06.2016 :D :D Jak by tohle mohl byt vtip, prosim te?
  Re: Alex Honnold a účet na lezci 14.06.2016 Nesmysl, tak hloupej není...
Typ jištění 10.06.2016 Ahoj,
mohl by mi prosím někdo vysvětlit, co znamenají zkratky jištění "bh, sk, sm" ? Díky :)
  Re: Typ jištění 10.06.2016 asi by to moh být borhk, skoba, smyčka
  Re: Typ jištění 10.06.2016 Hlavně Petře nelez do cest u kterých jsou tyhle zkratky.
    Re: Typ jištění 11.06.2016 Děkuji moc za vysvětlení. Proč není dobré lézt na takových cestách? Jaký jiný typ jištění je bezpečn
      Re: Typ jištění 11.06.2016 Borháky jsou asi to nejbezpečnější co je (vzhledem k tomu, jakou by člověk očekával nosnost) stejnou
        Re: Typ jištění 13.06.2016 Paráda, díky moc za informace! :-)
1
...
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
...
2263
Jake gate na skalky Zdar, chodim jen do tělocvičny, ale chci se podívat ven, na nějaké cvičné skalky v okolí. Jaké si na to pořídit gate? V elastakach budu ve 40 s pupkem vypadat jak obézní buzik. V riflich se nedá moc hejbat. A rad bych něco pod kolena, protože je mám děsně omlaceny po lezeni. Zik 20:06:41 13.06.2016odpovědět
  Re: Jake gate na skalky Kup si u vietnamcu tepláky a ustřihni si je pod kolenama... 20:43:33 13.06.2016odpovědět
    Re: Jake gate na skalky Dik, mam dnes nejakej pomalej den, tohle mne nenapadlo... Zik 00:37:08 14.06.2016odpovědět
  Re: Jake gate na skalky judisticky - hodne vydrží a vypadaj ok 20:58:57 13.06.2016odpovědět
    Re: Jake gate na skalky Mohu potvrdit! Jediná nevýhoda je, že se vyrábí hlavně v bílé barvě, což je při delších výjezdech nepraktické... JJ 11:08:11 14.06.2016odpovědět
    Re: Jake gate na skalky Jakou zančku byste doporučili - jsou všechny stejně kvalitní? Dělaj se i v jiný než bílý barvě? Šárka 20:50:25 14.06.2016odpovědět
      Re: Jake gate na skalky standardně se perou v bílé a modré, aby je rozhodčí rozlišili. značku neřeš - tohle musí vydržet, to nešijou ve vietnamu, ani pro H&M, ale pro zápasení
jinak bílou můžeš nabarvit 17:03:54 16.06.2016odpovědět
    Re: Jake gate na skalky Taky jsem v nich lezl. Super odolné kalhoty za pár korun (aspoň tenkrát). Jen je nepříjemné, že se dělají na šňůrku v pase a to potom ve spojení se sedákem někdy dře. A taky střih ne každému sedne... Márty 10:39:51 17.06.2016odpovědět
    Re: Jake gate na skalky Lezl v nich i Mráza, když ještě začínal a nefasoval hadry od sponzorů;-) z brna 11:22:50 17.06.2016odpovědět
      Re: Jake gate na skalky Přesně tak! Kdo chce být (trochu jednodušší) jako Tom, hned si je běží koupit!! MM 20:05:47 19.06.2016odpovědět
  Re: Jake gate na skalky shod ten pupek, krom toho ze se ti lip poleze po tobe budou vsechny baby silet hned jak si obliknes ty elastaky.. ;-) 21:31:08 13.06.2016odpovědět
  Re: Jake gate na skalky pleny vymenit nechces? 23:41:17 13.06.2016odpovědět
    Re: Jake gate na skalky na to mam este tak 20 let cas Zik 00:37:40 14.06.2016odpovědět
  Re: Jake gate na skalky jestli budeš nebo nebudeš vypadat jako buzík, to řeší jen buzíci. takže směle do elasťáků! 07:36:26 14.06.2016odpovědět
  Re: Jake gate na skalky Podle toho kam letíš, obvykle ti ale gate sdělí při check-inu. 09:11:03 14.06.2016odpovědět
    Re: Jake gate na skalky pokud polezeš kolem Prahy, tak tam je to stejně samá buzna 09:22:02 14.06.2016odpovědět
      Re: Jake gate na skalky Neřeš to. Jdeš lízt nebo na módní přehlídku? Poprvý jsou tepáky ok. Buď u nich zůstaneš, nebo si najdeš svůj módní trend. Jo a nic nenalamuje psychiku víc jak dědek s pupkem, v teplákách a kopačkách co buší cesty, na který ty jen koukáš. A on hadry taky neřeší. No a současně tě i motivuje. Ležení by nemělo být jen o oblečení. Tak hezký lezení venku. jirka 10:40:50 14.06.2016odpovědět
    Re: Jake gate na skalky Při check-inu do Bohnic nebo na Pankrác? No tak jako tak nějaký gatě nafasuješ, nejspíš ty již zmíněný tepláky. honza 15:07:44 14.06.2016odpovědět
  Re: Jake gate na skalky ve 40 bez elastaku budes jak muz bez minulosti. Indy 12:52:45 14.06.2016odpovědět
    Re: Jake gate na skalky Dají se vůbec někde koupit barevné pánské elasťáky? Viděl jsem maximálně černé na běhání nebo na kolo... 13:02:42 14.06.2016odpovědět
      Re: Jake gate na skalky Už Ti tady napovídali... Mrkni do gay-shopu. 13:27:29 14.06.2016odpovědět
      Re: Jake gate na skalky ano. vietnamci, anebo na v hadrech na jogu, behani atd. 14:12:01 14.06.2016odpovědět
    Re: Jake gate na skalky taky mát ten problém, že vám prolejzaj chloupky skrz elasťáky a při rychlejšim pohybu se vytrhávají? Je to docela nepříjemný :( d. 13:34:33 14.06.2016odpovědět
      Re: Jake gate na skalky to chces rict ze NEJSI OHOLEN? 18:47:51 14.06.2016odpovědět
        Re: Jake gate na skalky Na prdeli se chlupy blbě holí :) 08:19:35 15.06.2016odpovědět
          Re: Jake gate na skalky a hlavně snižujou tření 10:08:15 15.06.2016odpovědět
            Re: Jake gate na skalky A některým polovičkám se dokonce líbí! 11:14:31 15.06.2016odpovědět
  Re: Jake gate na skalky Monterky s laclem za 300. Do kapsy vepredu strcim penize, klice a telefon. Navic si namlouvam ,ze to maskuje pupek. A za gaye me teda na skalach zatim rozhodne nikdo neoznacil. :) jx zero 22:14:27 14.06.2016odpovědět
    Re: Jake gate na skalky Nejseš ty ten strejda co v montérkách sóloval údolku Hoellenhunda?! já 09:59:40 15.06.2016odpovědět
      Re: Jake gate na skalky Myslis tohodle?:
http://www.lezec.cz/clanky.php?key=3569
Obavam se, ze tenhle borec je o dost let starsi a o dost stupnu lepsi.
Nechci to uz hledat, ale nejaci jeho kolegove ho pak na netu identifikovali.
jx zero 15:11:48 15.06.2016odpovědět
        Re: Jake gate na skalky tak to už to má od tý megery zatrhnutý :-( 17:06:21 16.06.2016odpovědět
  Re: Jake gate na skalky po sekáčích se takových 3/4 válí tuny...nebo si můžeš koupit za 2tis od renomované odér firmy a válet se v nich v blatě :D h 11:26:23 17.06.2016odpovědět
    Re: Jake gate na skalky Kdo je Džejk Brána? 14:19:39 17.06.2016odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: