Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Groš 7466 3.Skopec 7086
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Jake gate na skalky 13.06.2016 Zdar, chodim jen do tělocvičny, ale chci se podívat ven, na nějaké cvičné skalky v okolí. Jaké si na to pořídit gate? V elastakach budu ve 40 s pupkem vypadat jak obézní buzik. V riflich se nedá moc hejbat. A rad bych něco pod kolena, protože je mám děsně
  Re: Jake gate na skalky 13.06.2016 Kup si u vietnamcu tepláky a ustřihni si je pod kolenama...
    Re: Jake gate na skalky 14.06.2016 Dik, mam dnes nejakej pomalej den, tohle mne nenapadlo...
  Re: Jake gate na skalky 13.06.2016 judisticky - hodne vydrží a vypadaj ok
    Re: Jake gate na skalky 14.06.2016 Mohu potvrdit! Jediná nevýhoda je, že se vyrábí hlavně v bílé barvě, což je při delších výjezdech ne
    Re: Jake gate na skalky 14.06.2016 Jakou zančku byste doporučili - jsou všechny stejně kvalitní? Dělaj se i v jiný než bílý barvě?
      Re: Jake gate na skalky 16.06.2016 standardně se perou v bílé a modré, aby je rozhodčí rozlišili. značku neřeš - tohle musí vydržet, to
    Re: Jake gate na skalky 17.06.2016 Taky jsem v nich lezl. Super odolné kalhoty za pár korun (aspoň tenkrát). Jen je nepříjemné, že se d
    Re: Jake gate na skalky 17.06.2016 Lezl v nich i Mráza, když ještě začínal a nefasoval hadry od sponzorů;-)
      Re: Jake gate na skalky 19.06.2016 Přesně tak! Kdo chce být (trochu jednodušší) jako Tom, hned si je běží koupit!!
  Re: Jake gate na skalky 13.06.2016 shod ten pupek, krom toho ze se ti lip poleze po tobe budou vsechny baby silet hned jak si obliknes
  Re: Jake gate na skalky 13.06.2016 pleny vymenit nechces?
    Re: Jake gate na skalky 14.06.2016 na to mam este tak 20 let cas
  Re: Jake gate na skalky 14.06.2016 jestli budeš nebo nebudeš vypadat jako buzík, to řeší jen buzíci. takže směle do elasťáků!
  Re: Jake gate na skalky 14.06.2016 Podle toho kam letíš, obvykle ti ale gate sdělí při check-inu.
    Re: Jake gate na skalky 14.06.2016 pokud polezeš kolem Prahy, tak tam je to stejně samá buzna
      Re: Jake gate na skalky 14.06.2016 Neřeš to. Jdeš lízt nebo na módní přehlídku? Poprvý jsou tepáky ok. Buď u nich zůstaneš, nebo si naj
    Re: Jake gate na skalky 14.06.2016 Při check-inu do Bohnic nebo na Pankrác? No tak jako tak nějaký gatě nafasuješ, nejspíš ty již zmíně
  Re: Jake gate na skalky 14.06.2016 ve 40 bez elastaku budes jak muz bez minulosti.
    Re: Jake gate na skalky 14.06.2016 Dají se vůbec někde koupit barevné pánské elasťáky? Viděl jsem maximálně černé na běhání nebo na kol
      Re: Jake gate na skalky 14.06.2016 Už Ti tady napovídali... Mrkni do gay-shopu.
      Re: Jake gate na skalky 14.06.2016 ano. vietnamci, anebo na v hadrech na jogu, behani atd.
    Re: Jake gate na skalky 14.06.2016 taky mát ten problém, že vám prolejzaj chloupky skrz elasťáky a při rychlejšim pohybu se vytrhávají?
      Re: Jake gate na skalky 14.06.2016 to chces rict ze NEJSI OHOLEN?
        Re: Jake gate na skalky 15.06.2016 Na prdeli se chlupy blbě holí :)
          Re: Jake gate na skalky 15.06.2016 a hlavně snižujou tření
            Re: Jake gate na skalky 15.06.2016 A některým polovičkám se dokonce líbí!
  Re: Jake gate na skalky 14.06.2016 Monterky s laclem za 300. Do kapsy vepredu strcim penize, klice a telefon. Navic si namlouvam ,ze to
    Re: Jake gate na skalky 15.06.2016 Nejseš ty ten strejda co v montérkách sóloval údolku Hoellenhunda?!
      Re: Jake gate na skalky 15.06.2016 Myslis tohodle?:
        Re: Jake gate na skalky 16.06.2016 tak to už to má od tý megery zatrhnutý :-(
  Re: Jake gate na skalky 17.06.2016 po sekáčích se takových 3/4 válí tuny...nebo si můžeš koupit za 2tis od renomované odér firmy a vále
    Re: Jake gate na skalky 17.06.2016 Kdo je Džejk Brána?
cesta na Triglav 12.06.2016 Ahoj všem horolezcům,
prosím poradí mi tu někdo pohodovou turistickou cestu na Triglav bez použití ferratové výbavy? S 1. až 2. noclehy cestou? Mám namyšlenou cestu přes Triglavská jezera a Dolič.
Předem moc děkuji za V
  Re: cesta na Triglav 12.06.2016 Klidně přes dolinu Triglavskih jezer, proč ne. Ferratovej set tam nepotřebuješ za normálních podmíne
  Re: cesta na Triglav 18.06.2016 Vsechny cesty na Triglav se za hezkeho pocasi daji dat bez vybaveni - osobne vyzkouseno treba na pap
  Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny 14.06.2016 ahoj, tipuju ze nic moc, 5.6. tam sundavali vrtuli dva cechy z Mayerlrampe z 3600mnm, kvuli novemu s
    Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny 14.06.2016 Ono to bylo spíš ze ztráty orientace, vyčerpání jednoho z nich a celkově strachu.
        Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny 14.06.2016 No jo Turek ten ví všechno :-D
          Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny 14.06.2016 V tomto případě ano.
            Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny 14.06.2016 nevím proč píše celkově strachu. každej má strach, když přijde hnus počasí, že tam může zakalit. to
              Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny 14.06.2016 Když jsi našel relevantní facebookový profil, tak snad dokážeš napsat i letci - jistě Ti rád poskytn
          Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny 14.06.2016 Kuba Turek nám moc pomohl. Ohledně informací. Situace nahoře byla špatná, co se týče podmínek.
          Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny 14.06.2016 Kuba Turek nám moc pomohl. Ohledně informací. Situace nahoře byla špatná, co se týče podmínek.
          Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny 14.06.2016 Kuba Turek nám moc pomohl. Ohledně informací. Situace nahoře byla špatná, co se týče podmínek.
            Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny 14.06.2016 Ohledne tech podminek se to dalo cekat, vzhledem k tomu, ze v tydnu od 29.5. napadlo nahore cca 50-6
              Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny 15.06.2016 Brodění. Moc sněhu. To nás hodně vysílilo a myslím si, že to byla hlavní příčina všeho.
        Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny 14.06.2016 Tak tak.
          Re: Podminka Grosslockner Pallaviciny 14.06.2016 Vsem diky za reakce. Asi to odlozime a zajedeme jinam.
  Re: Alex Honnold a účet na lezci 10.06.2016 :D :D Jak by tohle mohl byt vtip, prosim te?
  Re: Alex Honnold a účet na lezci 14.06.2016 Nesmysl, tak hloupej není...
Typ jištění 10.06.2016 Ahoj,
mohl by mi prosím někdo vysvětlit, co znamenají zkratky jištění "bh, sk, sm" ? Díky :)
  Re: Typ jištění 10.06.2016 asi by to moh být borhk, skoba, smyčka
  Re: Typ jištění 10.06.2016 Hlavně Petře nelez do cest u kterých jsou tyhle zkratky.
    Re: Typ jištění 11.06.2016 Děkuji moc za vysvětlení. Proč není dobré lézt na takových cestách? Jaký jiný typ jištění je bezpečn
      Re: Typ jištění 11.06.2016 Borháky jsou asi to nejbezpečnější co je (vzhledem k tomu, jakou by člověk očekával nosnost) stejnou
        Re: Typ jištění 13.06.2016 Paráda, díky moc za informace! :-)
S ditetem v krosne na ferratu 09.06.2016 Ahoj, prosim o vas nazor, co byste rekli otci me 3-lete dcerky, ktery ji chce v KROSNICCE vzit na ferraty, sam jisten jen zamkovkou a odsedkou. Jeho argument: jistim se tak uz dvacet let a jeste jsem nespad!
  Re: S ditetem v krosne na ferratu 09.06.2016 No nevim, neco mi rika, ze pro to dite nebude uplne ok ani spadnuti tatika ve feratovym setu :) Navi
    Re: S ditetem v krosne na ferratu 09.06.2016 Hele je to dost individualni vec. Nase deti do cca 2,5 v krosne na ferate, nebo treku nebo voziku za
      Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 Taky tak. Akorát že jsme měli dvě děti po sobě, takže jeden čas jsme nosili nosítka oba dva se ženou
        Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 jo, na konci je hřebík na hlavičku. bude lepší řešit podobnej spor doma v klidu než na pavlači, žáno
  Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 I kdyz odmyslim nebezpeci, ktere diteti muze hrozit, tak porad zustava otazka, co z toho to dite muz
    Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 vyblbnutej a spokojenej rodič a zároveň společné trávení času je rozhodně významná smysluplnost. v r
      Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 Presne tak, jde asi o to jak to clovek vyvazi. Kazdopadne nemam pocit, ze by nase deti trpely...A my
  Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 Spadnout nesmí, to je jasnej průser, na druhou stranu ve spoustě ferat není důvod padat, pač je to s
    Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 ně jenom žebřík z kramlí. Kvůli kamenům bych ho samozřejmě vybavil helmou. Jinak nevím co chceš slyš
      Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 Já s klukama v krosně jezdil na skialpy, podnikal horský tůry (pochod) a nosil je v tom obtížným ter
        Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 Ještě snad dodám, že asi tak v roce 1978 mě horská služba "zabavila" otci, kterej na běžká
          Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 A vysekal se tehdy tatik? ;)
            Re: S ditetem v krosne na ferratu 11.06.2016 Nevysekal. Jezdil to s přehledem:) Jednou jsme se tou krosnou vysekali někde na Bramberku když nám v
  Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 Lze ledacos. Určitě je na světě spoustu rodičů, co s dětmi dělají spoustu aktivit a dětem se nic nes
    Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 Podívej se na to z druhé strany: Dítě, které takové situace víceméně kontrolovaně ze strany rodičů n
      Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 Ano ano, dítě v krosně určitě získává zkušenosti jak se správně pohybovat v těžkém terénu.
<
        Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 Hele anonymní naštvávači, na obecnou otázku jsem dal obecnou odpověď.
Podrobnosti k
          Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 Studovat na pohyb dětí vysokou školu jen odráží stav současnosti. Spíše by mě zajímalo jestli někdo
            Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 AHoj, ano jsem ochoten akceptovat názor jinych, takze je mi jedno jak k tomu pristupuji ostatní a je
            Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 Já teda nevím, zda jsou ferraty s dětma v nosítku dobrý nebo špatný, ale přiznávám se, že tento svůj
              Re: S ditetem v krosne na ferratu 12.06.2016 Kindrkopf alias opičí hlava - pohotově k založení :-)
Ale vážně: Každé moderní nosítk
              Re: S ditetem v krosne na ferratu 13.06.2016 Ahoj, používal jsme normální malej celoťělák a helmu. Výhoda byla, že jsi si mohl na různých exponov
        Re: S ditetem v krosne na ferratu 11.06.2016 Moje děti se v při lyžařských výletech v krosně třeba naučili vařit rampouchovovou polívku... To se
      Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 Konstrukce hodna Kuby Turka! Trileta holcicka nacpana na ferrate do krosny jiste nasbira mraky zkuse
        Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 no, to je možná trošku zkratka. já to zkusím zkrátit trošku jinak: dítě získá zkušenost, že je normá
          Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 Tak proti tomuto sbirani zkusenosti, nebo spis poznavani sveta pri vyrustani, nikdo nic nenamita. Ot
            Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 Ona řeč o tom, že dítě v té krosně bude celý den a tatík celý den poleze po žebřících? To jsem něja
              Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 To je asi jedno, ne? Cely den nebo par hodin. "Prinos" pro dite je porad stejny.
                Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 Tak ještě jednou a pomaleji. Děti by v nosítku neměly zůstávat více hodin. Měly by si mezi tím odpoč
                  Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 Super, pokracuj a ani necekej na reakce. Stejnak je nepotrebujes a uz si aspon tyden dva poradne nep
                    To už je ohraný 10.06.2016 Cyberšikana Kuby Turka už je ohraná víc než vtipy o miurách a triopech. Zkuste něco jinýho. Opakovan
                      Re: To už je ohraný 11.06.2016 Myslim, ze pokud Turek pojede porad dokola to same, nemuze cekat, ze na nej lide nebudou stejne reag
                        Re: To už je ohraný 12.06.2016 Napsal jsem snad v této diskusi, že je někdo hlupák? Naopak mi přijde, že až na Tvůj exces se tady b
                Re: S ditetem v krosne na ferratu 11.06.2016 Jedno to není, jak jsem psal, když to není moc dlouho v kuse, tak to dítě může jednak bavit, jednak
  Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 Asi bych mu řekl , že je k...t. Co jineho bych mu měl říct
  Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 Jako otec dvou dětí Ti můžu říct, že na feratu bych je do krosničky nikdy!!! nevzal. Tečka.
    Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 Jako otec tří dětí Ti můžu říct, že napsat matka mejch dětí takhle debilně manipulativní dotaz do di
      Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 Presne, za takovy vykrik individuality pripoutat do sklepa k zrezle trubce!
    Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 Jako otec dvou dospělých dětí Ti můžu říct, že jim to tehdy jenom prospělo :-) Tak si holt dotazovat
      Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 Jo? Bokem si mel kontrolni identicke ratolesti bez tohoto pristupu, aby si mel s cim srovnavat? Nebo
        Re: S ditetem v krosne na ferratu 12.06.2016 Ano. Moje děti chodily do školky, do školy, na střední i vysokou, jsou od 5 let členy turistických o
          Re: S ditetem v krosne na ferratu 12.06.2016 Hmmmm, ani nahodou :).
            Re: S ditetem v krosne na ferratu 12.06.2016 Nojo, tak mi holt nemusíš věřit. To je asi tak všechno.
              Re: S ditetem v krosne na ferratu 12.06.2016 Nejde o to verit nebo neverit :). Nikdy nemuzes vedet jak by na tom deti byli, kdyby meli jiny prist
  Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 Jsou feraty a feraty, otcove a otcove, deti a deti, a take manzelky a manzelky. Jinak receno, zalezi
  Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 Ahoj, ať si sám zkusí na feratě pěkně skočit (spadnout), tak 5m. Potom ho to ani nenapadne. Za mě na
    Re: S ditetem v krosne na ferratu 10.06.2016 Prostě to leze jako free solo a ví že má odpovědnost za dva, proto leze na ještě větší jistotu...
  Re: S ditetem v krosne na ferratu 11.06.2016 co by som mu povedal ?" Prosim pockajte chvilocku tu" ( kym zavolam HS ev. hasicov, pol
    Re: S ditetem v krosne na ferratu 11.06.2016 Bezzamkovka samozrejme je. Pozivaj ji treba pirati jako manipulator na konci dreveny ruky.
    Re: S ditetem v krosne na ferratu 11.06.2016 A co podle Vás udělá policie, hasiči, HS, atd? (a za jakou dobu asi dorazí?).
      Re: S ditetem v krosne na ferratu 12.06.2016 Ber pls to nasadenie zachranarov troska ako nadsadzku : je ide o take porusenie bezpezpecnostnych
      Re: S ditetem v krosne na ferratu 12.06.2016 Ale prosimtě. Pokud leze jako free solo = na jistotu, tak je to bezpečnější než chůze po schodech be
  Re: S ditetem v krosne na ferratu 11.06.2016 Budu citovat moji ženu: "Nedovedu si představit ženu, s výjimkou žen týraných, která by si nepr
      Re: S ditetem v krosne na ferratu 13.06.2016 já tomu rozumím tak, že starší spadl, a tatík mu lezl s krosničkou na pomoc a i s malým zemřel.
  Re: S ditetem v krosne na ferratu 12.06.2016 Tohle je takovej typycky ceskej napad...
Pokud se nejedna o feratu A/B coz je vlastne
    Re: S ditetem v krosne na ferratu 13.06.2016 Pozoruhodne na tejto diskusii je, ze sa mu ( resp. jej) horoinstruktor nesnazil vyhovorit tuto b
  Re: S ditetem v krosne na ferratu 13.06.2016 Autore příspěvku. Tohle je totál šílenost. Když dospělák zakopne, tak letí s krosničkou i na obyč ce
    Re: S ditetem v krosne na ferratu 13.06.2016 Symptomatické na takových výkřicích je, že se vykřikující a urážející nepodepíše. Asi si všichni mys
      Re: S ditetem v krosne na ferratu 13.06.2016 To mu nevysvětlíš ;) Taky třeba to, že pokud jistíš metodicky a každých 10 metrů prcka dobíráš ke št
        Re: S ditetem v krosne na ferratu 13.06.2016 Dalsi anonymni se saloumonovym exkrementem..
    Re: S ditetem v krosne na ferratu 13.06.2016 No konečně. Přesně tohle chtěla autorka původního dotazu číst, aby to svému muži mohla v nějaké více
      Re: S ditetem v krosne na ferratu 13.06.2016 Mas recht Piskote :-)
      Re: S ditetem v krosne na ferratu 13.06.2016 Nechci tazatelce křivdit, ale myslím, že by měla postupovat v souladu s masarykovskými idejemi drobn
      Re: S ditetem v krosne na ferratu 13.06.2016 Taky me to zarazilo... dotaz byl priom jasny! napiste tu ze muj partner je uplnej debil at ho muzu p
        Re: S ditetem v krosne na ferratu 13.06.2016 Na písek se děti přikládají hned po narození. Pokud se radostně vydávají kolmo vzhůru, jsou matky v
        Re: S ditetem v krosne na ferratu 13.06.2016 Tak do rajbaku klidne krosnicku, ale do komina a sirocin spise satek a manduku, abys nedelal ryhy, z
        Re: S ditetem v krosne na ferratu 14.06.2016 Když něco může lézt bába s nůší tak může i tatínek s krosnou. S šátkem jen Nepálská nosička, na písk
          Re: S ditetem v krosne na ferratu 14.06.2016 No nevím jestli Mandulka bude nadšená, že má někomu tahat haranty.
Tenerife 09.06.2016 Jedu na začátku června na Tenerife. Chodit, trochu potápět a trošku lézt. Nemohu sehnat průvodce . v jakékoliv podobě. Třeba i na půjčení. Ale spíše sportovní lehké oblasti... Děkuji za jakoukoliv pomoc nebo radu
  Re: Tenerife 12.06.2016 Nejvíc lezení je podél JV pobřeží, což je pobřeží, který je zároveň nejhnusnější. Průvodce koupíš v
volné přespání po Vídní 09.06.2016 Ahoj, může někdo podat info o možnostech divokého "kempování", spíše mimo kempy, tedy v autě, v oblastech pod Vídní - Kaltenleutgebner Tal, Modling, Hellenental, Piesstingtal, Hohe Wand a dalších v dané oblasti?
Jestli to je aspoň tak poh
  Re: volné přespání po Vídní 09.06.2016 Nebuď hovadská socka a jeď alespoň do kempu....
    Re: volné přespání po Vídní 09.06.2016 Přesně. A nezapoměň se cestou stavit v našem outdoor shopu a koupit alespoň dvě goráčové bundy. Maji
  Re: volné přespání po Vídní 09.06.2016 Přesně, šrubuj do kempu a neotravuj tady slušný lidi.
    Re: volné přespání po Vídní 10.06.2016 Dík za výchovný políček, nějaký tip na kemp v dosahu, však neuvádíte...
      Re: volné přespání po Vídní 10.06.2016 Proč by mu psal kemp, když se na něj tazatel neptal? Kempů je tam spousty, stačí se podívat na mapy.
  Re: Ztracná osma, Rudice 08.06.2016 Jirko tohle do diskuse nepatří, napiš to do inzerce do ztrát a nálezů jako ostatní a uveď tam ne seb
  Re: Ztracná osma, Rudice 09.06.2016 Ztratil to tam kámoš.
    Re: Ztracná osma, Rudice 09.06.2016 To je dobrý, Jirka a Eržik bez emailu nebo telefonu. To si určitě tu osmu předáte :)
      Re: Ztracná osma, Rudice 09.06.2016 by ses divil, s Eržikem se znám parádně :)
        Re: Ztracná osma, Rudice 09.06.2016 No však Marťan taky píše, že si mezi sebou tu osmu určitě předáte. Ta zmíněná předávka bude možná pr
          Re: Ztracná osma, Rudice 09.06.2016 a nebudem si povidat?
            Re: Ztracná osma, Rudice 10.06.2016 Erža a jeho kámoš jsou virtuální démoni. Ve VHS je zná každej. Předávka bude bez problémů :)
              Re: Ztracná osma, Rudice 10.06.2016 Kdyby přdávka náhodou neklapla a osma by byla volná, tak si ji klidně vezmu ;)
                Re: Ztracná osma, Rudice 11.06.2016 To by se ti líbilo chudáka Eržika připravit o osmu. Včera jsem ho potkal a říkal, že ten Kras je str
Divoká Šárka 06.06.2016 Čau,
chtěl bych jít lízt do Divoký Šárky. Mám jen vybavení na písek (smyčky apod...) Je to dobrej nápad?
M
  Re: Divoká Šárka 07.06.2016 kup si sadu vklíněnců, je to za pár piv a službu odvedou velkou
    Re: Divoká Šárka 07.06.2016 palcáty mám mimo Prahu... tady mám jen pískařský cajky a chtěl sem tam jít dnes lízt, tak mě zajímal
      Re: Divoká Šárka 07.06.2016 Jo, dá.
        Re: Divoká Šárka 07.06.2016 Jde to. Misto vklinencu mas smycky misto friendu moral :)
          Re: Divoká Šárka 07.06.2016 Nektery cesty se daj i jako sportovky. Od 7 vejs jsou jisteny. Lehci se daj i zasmickovat
1
...
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
...
2263
Jake gate na skalky Zdar, chodim jen do tělocvičny, ale chci se podívat ven, na nějaké cvičné skalky v okolí. Jaké si na to pořídit gate? V elastakach budu ve 40 s pupkem vypadat jak obézní buzik. V riflich se nedá moc hejbat. A rad bych něco pod kolena, protože je mám děsně omlaceny po lezeni. Zik 20:06:41 13.06.2016odpovědět
  Re: Jake gate na skalky Kup si u vietnamcu tepláky a ustřihni si je pod kolenama... 20:43:33 13.06.2016odpovědět
    Re: Jake gate na skalky Dik, mam dnes nejakej pomalej den, tohle mne nenapadlo... Zik 00:37:08 14.06.2016odpovědět
  Re: Jake gate na skalky judisticky - hodne vydrží a vypadaj ok 20:58:57 13.06.2016odpovědět
    Re: Jake gate na skalky Mohu potvrdit! Jediná nevýhoda je, že se vyrábí hlavně v bílé barvě, což je při delších výjezdech nepraktické... JJ 11:08:11 14.06.2016odpovědět
    Re: Jake gate na skalky Jakou zančku byste doporučili - jsou všechny stejně kvalitní? Dělaj se i v jiný než bílý barvě? Šárka 20:50:25 14.06.2016odpovědět
      Re: Jake gate na skalky standardně se perou v bílé a modré, aby je rozhodčí rozlišili. značku neřeš - tohle musí vydržet, to nešijou ve vietnamu, ani pro H&M, ale pro zápasení
jinak bílou můžeš nabarvit 17:03:54 16.06.2016odpovědět
    Re: Jake gate na skalky Taky jsem v nich lezl. Super odolné kalhoty za pár korun (aspoň tenkrát). Jen je nepříjemné, že se dělají na šňůrku v pase a to potom ve spojení se sedákem někdy dře. A taky střih ne každému sedne... Márty 10:39:51 17.06.2016odpovědět
    Re: Jake gate na skalky Lezl v nich i Mráza, když ještě začínal a nefasoval hadry od sponzorů;-) z brna 11:22:50 17.06.2016odpovědět
      Re: Jake gate na skalky Přesně tak! Kdo chce být (trochu jednodušší) jako Tom, hned si je běží koupit!! MM 20:05:47 19.06.2016odpovědět
  Re: Jake gate na skalky shod ten pupek, krom toho ze se ti lip poleze po tobe budou vsechny baby silet hned jak si obliknes ty elastaky.. ;-) 21:31:08 13.06.2016odpovědět
  Re: Jake gate na skalky pleny vymenit nechces? 23:41:17 13.06.2016odpovědět
    Re: Jake gate na skalky na to mam este tak 20 let cas Zik 00:37:40 14.06.2016odpovědět
  Re: Jake gate na skalky jestli budeš nebo nebudeš vypadat jako buzík, to řeší jen buzíci. takže směle do elasťáků! 07:36:26 14.06.2016odpovědět
  Re: Jake gate na skalky Podle toho kam letíš, obvykle ti ale gate sdělí při check-inu. 09:11:03 14.06.2016odpovědět
    Re: Jake gate na skalky pokud polezeš kolem Prahy, tak tam je to stejně samá buzna 09:22:02 14.06.2016odpovědět
      Re: Jake gate na skalky Neřeš to. Jdeš lízt nebo na módní přehlídku? Poprvý jsou tepáky ok. Buď u nich zůstaneš, nebo si najdeš svůj módní trend. Jo a nic nenalamuje psychiku víc jak dědek s pupkem, v teplákách a kopačkách co buší cesty, na který ty jen koukáš. A on hadry taky neřeší. No a současně tě i motivuje. Ležení by nemělo být jen o oblečení. Tak hezký lezení venku. jirka 10:40:50 14.06.2016odpovědět
    Re: Jake gate na skalky Při check-inu do Bohnic nebo na Pankrác? No tak jako tak nějaký gatě nafasuješ, nejspíš ty již zmíněný tepláky. honza 15:07:44 14.06.2016odpovědět
  Re: Jake gate na skalky ve 40 bez elastaku budes jak muz bez minulosti. Indy 12:52:45 14.06.2016odpovědět
    Re: Jake gate na skalky Dají se vůbec někde koupit barevné pánské elasťáky? Viděl jsem maximálně černé na běhání nebo na kolo... 13:02:42 14.06.2016odpovědět
      Re: Jake gate na skalky Už Ti tady napovídali... Mrkni do gay-shopu. 13:27:29 14.06.2016odpovědět
      Re: Jake gate na skalky ano. vietnamci, anebo na v hadrech na jogu, behani atd. 14:12:01 14.06.2016odpovědět
    Re: Jake gate na skalky taky mát ten problém, že vám prolejzaj chloupky skrz elasťáky a při rychlejšim pohybu se vytrhávají? Je to docela nepříjemný :( d. 13:34:33 14.06.2016odpovědět
      Re: Jake gate na skalky to chces rict ze NEJSI OHOLEN? 18:47:51 14.06.2016odpovědět
        Re: Jake gate na skalky Na prdeli se chlupy blbě holí :) 08:19:35 15.06.2016odpovědět
          Re: Jake gate na skalky a hlavně snižujou tření 10:08:15 15.06.2016odpovědět
            Re: Jake gate na skalky A některým polovičkám se dokonce líbí! 11:14:31 15.06.2016odpovědět
  Re: Jake gate na skalky Monterky s laclem za 300. Do kapsy vepredu strcim penize, klice a telefon. Navic si namlouvam ,ze to maskuje pupek. A za gaye me teda na skalach zatim rozhodne nikdo neoznacil. :) jx zero 22:14:27 14.06.2016odpovědět
    Re: Jake gate na skalky Nejseš ty ten strejda co v montérkách sóloval údolku Hoellenhunda?! já 09:59:40 15.06.2016odpovědět
      Re: Jake gate na skalky Myslis tohodle?:
http://www.lezec.cz/clanky.php?key=3569
Obavam se, ze tenhle borec je o dost let starsi a o dost stupnu lepsi.
Nechci to uz hledat, ale nejaci jeho kolegove ho pak na netu identifikovali.
jx zero 15:11:48 15.06.2016odpovědět
        Re: Jake gate na skalky tak to už to má od tý megery zatrhnutý :-( 17:06:21 16.06.2016odpovědět
  Re: Jake gate na skalky po sekáčích se takových 3/4 válí tuny...nebo si můžeš koupit za 2tis od renomované odér firmy a válet se v nich v blatě :D h 11:26:23 17.06.2016odpovědět
    Re: Jake gate na skalky Kdo je Džejk Brána? 14:19:39 17.06.2016odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: