Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
16.Pail 10603
17.Šofránko 10585
18.Kolomazník 10550
Bouldry:
16.Šípek 10075
17.Košťál 10050
18.Chytil 10025
Hory:
19.Petr 3170
20.Nešvera 3129
21.Novák 2688

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5947 lezců
1230729 cest
Nové přelezy:
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+
Hučení V K 9+
Rote Kante 9+
J. Har 7c

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
V 16 - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Diagnoza artroza a lezení28.06.2016
Ahoj, přítelkyni diagnostikovali počínající artrozu na palci u nohy. Není to nic markantního, ale je to nemoc, co se postupně horší a horší, navíc postihne časem i jiné klouby, terapie nic moc. Lezeme relativně často, jak skály, překližka, tak ledy a kopc
 Re: Diagnoza artroza a lezení29.06.2016
No, vec se ma tak ze to proste neni zadna hitparada.

casem budes spise softmover, bud
  Re: Diagnoza artroza a lezení29.06.2016
Také bych se rád dozvěděl více informací.

Mám problém s jedním kloubem na prstě. Je m
   Re: Diagnoza artroza a lezení29.06.2016
oprava
neomezenou - zameneněno za - omezenou
    Re: Diagnoza artroza a lezení29.06.2016
tak prst, tam i kdyz to prepalis tak to bude blby, ale ne tragedie.

kdyz prepalis ram
  Re: Diagnoza artroza a lezení29.06.2016
Mam pocit, ze se tu trochu zamenuji pojmy - artroza, tedy degenerativni postizeni kloubni chrupavky
 Re: Diagnoza artroza a lezení29.06.2016
Různě pokročilé stadium artrózy má každý chlap po třicítce :-)
  Re: Diagnoza artroza a lezení30.06.2016
Ano. Potkalo mě to asi před 15 lety někdy kolem 37. Bolesti zápěstí, hlavně mi vadilo omezení v leze
   Re: Diagnoza artroza a lezení30.06.2016
Ano, prochladani je mozna jednou z pricin, ale dusledek je ze se prochladnuti stane velmi bolestive.

 Alpský pozdravy27.06.2016
ahojte, o víkendu jsme byli v rakouských alpách. všichni nás zdravili "kristí" nebo "mastí" nebo jak to bylo. - voni prostě drmolili, nebylo jim kloudně rozumět. Jak se to píše/vyslovuje a co to znamená??? poradí mi někdo? Díky! Honza
 Re: Alpský pozdravy27.06.2016
Grüß Gott!
  Re: Alpský pozdravy27.06.2016
Spíš to bude Grüss dich, což je zkráceně Zdravím tě. To je jeden z nejběžnějších horských pozdravů,
  Re: Alpský pozdravy27.06.2016
záleží od lokality. rakousko a německo v katolických regionech zdraví Grüss Gott (pozdravpánbůh), v
   Re: Alpský pozdravy27.06.2016
:-) (Už párkrát mi tvoje komenty zvedly náladu, dík.)
    Re: Alpský pozdravy27.06.2016
před dávnými a dávnými časy, někdy v létě 2007, jsme odpoledne na parkovišťátku na konci silničky, o
 Re: Alpský pozdravy27.06.2016
Je to griaß di nebo griaß eich, zdravím tě nebo zdrávím vás v rakouském / bavorském dialektu němčiny
  Re: Alpský pozdravy27.06.2016
matěji, díky moc!
 Re: Alpský pozdravy28.06.2016
Kdyz na horach reknes "servus" (vyslov, jak pises), tak nic nezkazis.

Servu
 Re: Alpský pozdravy28.06.2016
v některých částech německa také zdraví hajhitler, ale to spíš jen tak na okraj :D
  Re: Alpský pozdravy28.06.2016
To spíš v Rakousku - nejspíš v Salzkammergut. Velké zkušenosti s tímto pozdravem má především Alpenv
 Re: Alpský pozdravy01.07.2016
No a u lezení se hodí říct "viel spass" :D

 Průvodce drábské světničky27.06.2016
Ahoj, máte někdo nového průvodce Drábské světničky? Je to pouze na Drábky nebo tam jsou i Příhrazy? Jsou v průvodci jen půdorysy nebo i nákresy cest?

 Spaní Bordierhütte25.06.2016
Ahoj, nemáte někdo prosím zkušenosti se spaním ve stanu poblíž Bordierhütte nebo Mischabelhütte? Díky

 Levné ubytováni Arco25.06.2016
Ahoj,
neporadil byste mi někdo prosim nějaké levné ubytováni, camp nebo místo, kde by se dalo přespat pod sirakem ve větší skupině (12lidi) a Nehrozilo by nebezpečí kontroly a pokuty v Arcu, u Gardy nebo někde poblíž? A na kolik asi vyjde ubytko tř
 Re: Levné ubytováni Arco25.06.2016
Volné přespání:
Ve skupině 12 lidí – nikde. Když se rozdělíte na, řekněme, tři skupinky po čt
  Re: Levné ubytováni Arco26.06.2016
Super. Diky moc za radu. :)
 Re: Levné ubytováni Arco25.06.2016
Čus,
hele, nedělejte tam Čechům ostudu okupováním, ochcáváním a osráváním parkovišť a mazejte
  Re: Levné ubytováni Arco26.06.2016
Proto se ptám na nějaké návrhy. Taky diky moc za radu.
   Re: Levné ubytováni Arco27.06.2016
Co je velmi sympatická cena? Když kempujeme ve FR tak je sympatická cena tak do 6euro na osobu. Ale
    Re: Levné ubytováni Arco27.06.2016
Se na ten odkaz podívej, ne? Podle období, max. sedm é.
A u toho apartmánu přesně, jak se tu

 Pruvodce Ticino24.06.2016
Ahoj, nema nekdo na pujceni pruvodce od Glauco Cugini - Ticino e Moesano. Dik predem - odmena jista ;-)

 písek časové omezení kvůli vlhkosti24.06.2016
prosím poraďte,hledal jsem,ale nikde nenašel údaj o časovém omezení lezení na písku kvůli vlhkosti, v pravidlech je jen, že se nesmí lézt na "vlkém a mokrém písku", odst 2.3(b), nic o 24 či 48hodinách po dešti tam není a nevím, kde to najít. kon
 Re: písek časové omezení kvůli vlhkosti24.06.2016
  Re: písek časové omezení kvůli vlhkosti27.06.2016
To není omezení, ale jen velmi obecný doporučení.
 Re: písek časové omezení kvůli vlhkosti24.06.2016
Takovéhle číselné limity jsou nesmysl, protože pískovec schne různě podle místních podmínek. Hranu,
  Re: písek časové omezení kvůli vlhkosti24.06.2016
A můžeš lízt i dřív pokud vidíš, že je to suché?
   Re: písek časové omezení kvůli vlhkosti24.06.2016
Nejde jen o treni.
  Re: písek časové omezení kvůli vlhkosti25.06.2016
Presne, vzdycky skalu prohlednu svymi rentgenovymi paprsky, ktere mam zabudovane v ocich, abych vide
   Re: písek časové omezení kvůli vlhkosti25.06.2016
Ani s limitem si nemuzes bejt jistej. Kazda cesta ma jiny podminky pro vysichani..takze narazka na t
    Re: písek časové omezení kvůli vlhkosti25.06.2016
Jasne, obzvlast kdyz vetsina toho hodnoceni z amaterskeho koutku je smerem k drivejsimu lezeni nez j
     Joo, blbci se maj25.06.2016
A zásadní otázka zní, zda není lepší být tím blbcem. Blbec si to neuvědomuje, že je blbec, ale spous
      Re: Joo, blbci se maj26.06.2016
Rozhodne ma.
 Re: písek časové omezení kvůli vlhkosti25.06.2016
A co komu brání v pořízení vlhkoměru? Přiložíš, zmáčkneš a okamžitě víš, jak na tom skále je.
  Re: písek časové omezení kvůli vlhkosti27.06.2016
odporovej vlhkoměr je klumpr popletenej, víc bych věřil "mikrovlnce". akorát když budeš na
 Re: písek časové omezení kvůli vlhkosti27.06.2016
 Re: písek časové omezení kvůli vlhkosti27.06.2016
Na písku by se nemělo lézt 3 dny po dešti a 3 dny před deštěm.
  Re: písek časové omezení kvůli vlhkosti27.06.2016
Časový limit týkající se lezení po dešti není v současnosti stanoven - ani v pískovcových pravidlech
   Re: písek časové omezení kvůli vlhkosti27.06.2016
V současnosti znamená od kdy?
    Re: písek časové omezení kvůli vlhkosti27.06.2016
Explicitní podešťové limity nejsou v povoleních lezení od orgánů OP uváděny již řadu let. Podešťový
     Re: písek časové omezení kvůli vlhkosti27.06.2016
Proč je tedy na stránkách ČHS mapka s podešťovými limity? Je to doporučení ze strany ČHS vzhledem k
      Re: písek časové omezení kvůli vlhkosti27.06.2016
Mohu poprosit o link na tu mapku? Nějak se v těch stránkách ČHS nevyznám..
       Re: písek časové omezení kvůli vlhkosti27.06.2016
        Re: písek časové omezení kvůli vlhkosti27.06.2016
Díky. To ale není web ČHS, to je web Zdeňka Strnada. Takže otázka "proč" by měla směřovat
         Re: písek časové omezení kvůli vlhkosti27.06.2016
Aha, tak to se omlouvám za matení, myslel jsem že skalnioblasti.cz je web dělaný ČHS.
          Re: písek časové omezení kvůli vlhkosti27.06.2016
byl to horosvazí projekt, ale cesty horosvazu a ZS se poněkud rozešly. časy zde uvedené nejsou ofici
 Re: písek časové omezení kvůli vlhkosti27.06.2016
Ty údaje je třeba brát jako hodně orientační, rozhodující je vždycky situace na místě.
  Kolik dní před deštěm28.06.2016
Nevíte kolik dní před deštěm se může lízt na písku?
   Re: Kolik dní před deštěm28.06.2016
Před deštěm se nesmí lézt vůbec, bez ohledu na čas.
   Re: Kolik dní před deštěm28.06.2016
Maximálně tři dny před deštěm se smí. V těch nejtvrdších oblastech. Někde jenom den před deštěm. Běh
    Re: Kolik dní před deštěm28.06.2016
v pozadi za tim navrhem legislativy vidim preklizkarskou lobby. Ta se fakt nestiti niceho...
     Re: Kolik dní před deštěm28.06.2016
Překližkáři, to bude možná jenom nějakej ten barevnej kůň nebo prodloužená ruka, samozřejmě všeho sc
      Re: Kolik dní před deštěm29.06.2016
už to nehul ...
      Re: Kolik dní před deštěm29.06.2016
Stojej za tím bejzdžampři. Banzááááj!

 Ktorý 3-sezónny spacák vybrať?23.06.2016
Ktorý 3-sezónny spacák - 1. SJ Rimo II 600, 2. SJ Rimo II 850, 3. Warmpeace Viking 900.
 Re: Ktorý 3-sezónny spacák vybrať?23.06.2016
Nevím, co si představuješ pod pojmem třísezonní. Ten spacák, co máš uvedený jako druhý, používám v z
  Re: Ktorý 3-sezónny spacák vybrať?23.06.2016
Ja pouzivam v zime ten treti :)
  Re: Ktorý 3-sezónny spacák vybrať?24.06.2016
3-sezónny si predstavujem tak, aby žene nebola zima v noci na kopci pri bivaku bez stanu teplota 0C
   Re: Ktorý 3-sezónny spacák vybrať?24.06.2016
Ahoj pro ženu ti doporučuji vybrat teplejší, protože jako III. sezónní máme jako rodina SJ RIMO II.
    Re: Ktorý 3-sezónny spacák vybrať?26.06.2016
Jirkas dík za odpoveď
 Re: Ktorý 3-sezónny spacák vybrať?23.06.2016
Prima Polar, váha dle tvých priorit.
  Re: Ktorý 3-sezónny spacák vybrať?24.06.2016
Prima Polar je na mňa už moc tažký ja tak do 1.5kg. Dik.
 Re: Ktorý 3-sezónny spacák vybrať?26.06.2016
Cokoli od Primy. Výborná česká značka.
 Re: Ktorý 3-sezónny spacák vybrať?27.06.2016
Ja doporucuju SJ Koteka 850. Podle me pro holku idealni. Je fakt lehky a jeste teplejsi nez Rimo 850
  Re: Ktorý 3-sezónny spacák vybrať?29.06.2016
SJ Koteka 850 je váhovo super ale cenovo dvojnásobok Rima 850 až takí horolezci asi nie sme.. asi pô

 Spacák do Kyrgu23.06.2016
Ahoj, byli jste někdo v Kyrgyzstánu? Jaký spacák s sebou doporučujete? Mám starýho syntetickýho Huskyho a asi to už nebude dobrá volba:)))
 Re: Spacák do Kyrgu23.06.2016
Já bych si vzal podle stanu, aby ti ladil. Tedy jestli máš třeba modrej stan, tak určitě modrej spac
  Re: Spacák do Kyrgu23.06.2016
Já myslela jestli peří jo nebo ne:))))
   Re: Spacák do Kyrgu23.06.2016
Na Chána peří, na garjačnyje rodniky Altyn Arašan vyježděnou syntetiku, do Oše nic.
_____
  Re: Spacák do Kyrgu23.06.2016
Modrá neeee. To je studená barva. V tom je kosa už od pohledu.
   Re: Spacák do Kyrgu23.06.2016
Vy jste sbírka hovad:)))
 Re: Spacák do Kyrgu23.06.2016
Vodpovědi nic moc, ale ani votázka moc neinspiruje.
KAM do Kirgizstánu? Na x tisícovky (který

 Climbers fingers23.06.2016
Mám návhr na anketu, a to zda produkce Climbers fingers je kýč, nebo ne?
Já si myslím že jo. Jako anketa na lezci, by mne to dost zajímalo.
Bude? Ď.
 Re: Climbers fingers23.06.2016
Souhlas!
 Re: Climbers fingers23.06.2016
no, takové vostře absolutistické hodnocení jako kýč bych nevolil (ale asi to bude, no, ale to je ven
  Re: Climbers fingers23.06.2016
Ja mam ten jejich kalendar rad. Obrazky sou moc hezky, a co je kdy za dne se na stene hodi. *ALE* my
   Re: Climbers fingers23.06.2016
no jasně, naprostý souhlas. líbí-li se to to, koukej na to, nelíbí-li, nečum na to (a nemesis hledat
    Re: Climbers fingers23.06.2016
Mas pravo rict ze se ti to neliby. Zes videls slysles lepsi/horsi + co a proc. I dopoved "nese
     Re: Climbers fingers23.06.2016
i když jsem nenapsal žádnou knihu, troufnu si říct, která je fakt špatná

i když jsem
      Re: Climbers fingers24.06.2016
hehe uz se mi libilo hodne knih/filmu/whatever ktere "kritika" oznacila za mega sracku a n
       Re: Climbers fingers24.06.2016
Tyjo, musel jsi dat za korekturu ty knihy nejakej specialni bonus?
 Re: Climbers fingers23.06.2016
Co je Climbers fingers?
  Re: Climbers fingers23.06.2016
Pokud se považuješ za lezce, tak je to to, co ti vyčuhuje z dlaně.
 Re: Climbers fingers23.06.2016
Mně osobně se například ten poslední obrázek nelíbil, hledal jsem na tom cosi vtipného, myšlenku, ná
  Re: Climbers fingers23.06.2016
jj. Taky sem setrel :) Ale perspektiva "zaberu" je super.

Inac je navaznej
   Re: Climbers fingers23.06.2016
Jo, špatné navázání, nevhodně zvolená velikost sedáku (velký), takhle by skončil se zlomenými žebry,
   Re: Climbers fingers24.06.2016
Juro, rád bych probral něco o zádech - mohl bys mi poslat na sebe mejl? Dík.
 Re: Climbers fingers23.06.2016
nic co bych potřeboval mít doma...
 Re: Climbers fingers23.06.2016
Podle mě sice horší než Ivan Bajo nebo Viktor Pařízek ale lepší než Petr Ďoubalík.
 Re: Climbers fingers24.06.2016
je to takový nevtipný, prostě jako něco ze severu Moravy :-) prostě když někdo nadepíše kartinku Typ
  Re: Climbers fingers24.06.2016
to je asi hřebík na kebuli. mi připadají některé východňárské vtipnosti tak nevtipné, až u toho chci
 Re: Climbers fingers24.06.2016
mě přijdou takový nuceně vtipný - ale sám bych to nenakreslil ani z 10%

1   ...   281   282   283   284   285   286   287   288   289   290   291   292   293   294   295   296   297   298   299   300   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Climbers fingers
Mám návhr na anketu, a to zda produkce Climbers fingers je kýč, nebo ne?
Já si myslím že jo. Jako anketa na lezci, by mne to dost zajímalo.
Bude? Ď.
k.09:04:54 23.06.2016
odpovědět 
 Re: Climbers fingers
Souhlas!
 pavelll09:43:47 23.06.2016
odpovědět 
 Re: Climbers fingers
no, takové vostře absolutistické hodnocení jako kýč bych nevolil (ale asi to bude, no, ale to je venkoncem jedno). ale nelíbí.
Lukas B.09:44:30 23.06.2016
odpovědět 
  Re: Climbers fingers
Ja mam ten jejich kalendar rad. Obrazky sou moc hezky, a co je kdy za dne se na stene hodi. *ALE* myslim ze neni dobre aby ty obrazky byly ve foto-dne. Neb clovek pak neni z kalendae (prijmne) prekvapen, ale jen si reken "ajoo to sem uz videl.."

Kyc bych to nenazval. ani z daleka.

A myslim ze na oto nema pravo to kycem nazvat nikdo kdo nikdy nenakreslil neco podobnyho (jde jak o napad co nakreslit, i jak to nakonec bylo nakresleno). Mozna mam jen mezeru ve vzdelanni, ale ocenuju jak myslenk obrazkuu (jasne muzoui si dycky vymyslet nejakou mouchu) tak zpracovnai.
judovana10:42:25 23.06.2016
odpovědět 
   Re: Climbers fingers
no jasně, naprostý souhlas. líbí-li se to to, koukej na to, nelíbí-li, nečum na to (a nemesis hledat objektivní zdůvodnění).
k nepodstatnému bodu polemizuji: nesložil-li jsem dosud symfonii ani oddrhovačku, nemám právo hodnotit Janáčka ani muzikál? to jako fakt?
Lukas B.10:56:36 23.06.2016
odpovědět 
    Re: Climbers fingers
Mas pravo rict ze se ti to neliby. Zes videls slysles lepsi/horsi + co a proc. I dopoved "nesedi mi to a tudiz je to uplna sr*cka" je korektni. Ale neni uplne v poho napsat o necem jen tak ze je to "takovy a makovy" ... kdyz chyb ten duvod. Stejne ta nemuzes napsat ze janacek mel misto noty X pouzit notu Y a ze by to bylo tuty lepsi...neb si jeste nikdy seslzoil symfonii (k cemuz ses priznal)

Chapu jak ti ten puvodni kyd zni ( nejspis i tnehle) [a omlouvma se za neschopnost formulovat myslenku] ale zrovna climbers fingers mi prisli jako hezka a inovativni vlozka chcipajiciho ducha lezecke kultury a pokdu to nekdo nazyva kycem, opravdu by me zajimalo proc.
judovana11:43:17 23.06.2016
odpovědět 
     Re: Climbers fingers
i když jsem nenapsal žádnou knihu, troufnu si říct, která je fakt špatná

i když jsem nestvořil žádnou sochu, troufnu si říct, že rozřezaná kráva Damiena Hirsta je pořád jen motorovkou rozřezaná kráva, což by zvládl každý (minimálně každý řezník) a žádné umění (dokonce bych řekl, že tady jde o jasný kýč za jánevímkolik milionů dolarů)

to co se týče schopnosti něco stvořit a hodnotit.


tohle jsou komixy a myslím, že ani autoři neaspirují na nic víc, než pobavit nás lezce. Za mne - povedlo se, takže kýč ne. Na případnou otázku zda umění? Třeba někdy prorazej, když to bude velkoformátově v oleji, kdo ví. Dnes je možné všechno
13:54:45 23.06.2016
odpovědět 
      Re: Climbers fingers
hehe uz se mi libilo hodne knih/filmu/whatever ktere "kritika" oznacila za mega sracku a naopak.

A to sem napsal knihu i reziroval film. a porad si myslim ze nemam pravo do toho kecat, pokud vim ze dane tema nedokzu ztvarnit lip.
judovana07:51:00 24.06.2016
odpovědět 
       Re: Climbers fingers
Tyjo, musel jsi dat za korekturu ty knihy nejakej specialni bonus?
X.15:17:36 24.06.2016
odpovědět 
 Re: Climbers fingers
Co je Climbers fingers?
B.11:34:47 23.06.2016
odpovědět 
  Re: Climbers fingers
Pokud se považuješ za lezce, tak je to to, co ti vyčuhuje z dlaně.
11:47:15 23.06.2016
odpovědět 
 Re: Climbers fingers
Mně osobně se například ten poslední obrázek nelíbil, hledal jsem na tom cosi vtipného, myšlenku, nápad a nenašel jsem tam nic. Nebo jsem cosi přehlédl? Řemeslně je to zpracováno ale perfektně.
K.11:51:44 23.06.2016
odpovědět 
  Re: Climbers fingers
jj. Taky sem setrel :) Ale perspektiva "zaberu" je super.

Inac je navaznej decanko spatne. A oko mu na tenuzel silha,a vyraz odpovyda uvedomeni .... Behem kazde vetsi/nejsite tlamy mi prolitne halvou neco divnyho...pak ten vyraz sedi tulem... Nastesti jen jendou to byl zadecek....:(
judovana12:06:40 23.06.2016
odpovědět 
   Re: Climbers fingers
Jo, špatné navázání, nevhodně zvolená velikost sedáku (velký), takhle by skončil se zlomenými žebry, nejspíš.
K.13:04:37 23.06.2016
odpovědět 
   Re: Climbers fingers
Juro, rád bych probral něco o zádech - mohl bys mi poslat na sebe mejl? Dík.
o..13:38:45 24.06.2016
odpovědět 
 Re: Climbers fingers
nic co bych potřeboval mít doma...
h12:11:00 23.06.2016
odpovědět 
 Re: Climbers fingers
Podle mě sice horší než Ivan Bajo nebo Viktor Pařízek ale lepší než Petr Ďoubalík.
honza15:59:26 23.06.2016
odpovědět 
 Re: Climbers fingers
je to takový nevtipný, prostě jako něco ze severu Moravy :-) prostě když někdo nadepíše kartinku Typičtí chlapi, tak už to nezachrání nic :-) navíc je to furt v prvním plánu, dost z toho je někde vobšlehlýho... ty malůvky jsou k tomu takový robustní, kolotočářsky barevný... no, asi spíš zůstávám fanouškem Ranpy http://cs.euroclimbing.com/?page_id=649

Každopádně si myslim, že CF se timhle prosaděj a že se to masově bude líbit :-)
Papouš09:57:52 24.06.2016
odpovědět 
  Re: Climbers fingers
to je asi hřebík na kebuli. mi připadají některé východňárské vtipnosti tak nevtipné, až u toho chci nebejt (a nepochybuji o tom, že voni to mají obráceně). tuhle jsme měli nějakou pracovní party napříč lokálníma sekcema, a v jedný takový vzdálený měli nějaký s tím spojený jubileum, fakt se snažili, dokonce i ftipnou veršovanou scénku mu sehráli, a všichni vostatní se potili trapností a těšili se až to skončí a budou moc zatleskat a ze zdvořilosti předstírat pobavení...

hele, asi se jim to fakt líbí, nic proti.
Lukas B.10:42:28 24.06.2016
odpovědět 
 Re: Climbers fingers
mě přijdou takový nuceně vtipný - ale sám bych to nenakreslil ani z 10%
11:36:12 24.06.2016
odpovědět 
 Foto dne:
kvalifikace
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192337)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Start und stop 4 Sankt Lorenz
Přeskok 2 Skály V Údolí Roklice
Zamotaná pouť V Skály V Údolí Roklice
Náhorní hrana II Údolí Loubenského Potoka
Turecký med VIIb Údolí Loubenského Potoka
Nově komentované:
Paní Kadrnožková VIIIb Prachov
Mandragora Hard 8A Rusava
Tancuj, Tancuj, Vykrúcaj VIIIa Adršpach
Záviš 7 Žleby
Přehmat 5+ Černá Skála U Přeštic

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Neuznat | Viva Master ! | AI slop |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (57)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (7)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1145 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1260 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1416 
 Neřeším to – lezu vše 
 1114 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi