Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
39.Zedek 10164
40.Vlk 10112
41.Černý 10110
Bouldry:
39.H2 9306
40. 9300
41.Slabý 9250
Hory:
2.Skopec 7086
3.Groš 6550
4.Černý 6468

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230941 cest
Nové přelezy:
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Hořice v Podkrkonoší - Hořice v Podkrkonoší
Boulder HO Domažlice - Domažlice
BASE CAMP BAR - Přerov

Prodejny
HANIBAL - Praha 2
HUDYsport - Praha 2
HUDYsport - Havířov

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Climbers fingers23.06.2016
Mám návhr na anketu, a to zda produkce Climbers fingers je kýč, nebo ne?
Já si myslím že jo. Jako anketa na lezci, by mne to dost zajímalo.
Bude? Ď.
 Re: Climbers fingers23.06.2016
Souhlas!
 Re: Climbers fingers23.06.2016
no, takové vostře absolutistické hodnocení jako kýč bych nevolil (ale asi to bude, no, ale to je ven
  Re: Climbers fingers23.06.2016
Ja mam ten jejich kalendar rad. Obrazky sou moc hezky, a co je kdy za dne se na stene hodi. *ALE* my
   Re: Climbers fingers23.06.2016
no jasně, naprostý souhlas. líbí-li se to to, koukej na to, nelíbí-li, nečum na to (a nemesis hledat
    Re: Climbers fingers23.06.2016
Mas pravo rict ze se ti to neliby. Zes videls slysles lepsi/horsi + co a proc. I dopoved "nese
     Re: Climbers fingers23.06.2016
i když jsem nenapsal žádnou knihu, troufnu si říct, která je fakt špatná

i když jsem
      Re: Climbers fingers24.06.2016
hehe uz se mi libilo hodne knih/filmu/whatever ktere "kritika" oznacila za mega sracku a n
       Re: Climbers fingers24.06.2016
Tyjo, musel jsi dat za korekturu ty knihy nejakej specialni bonus?
 Re: Climbers fingers23.06.2016
Co je Climbers fingers?
  Re: Climbers fingers23.06.2016
Pokud se považuješ za lezce, tak je to to, co ti vyčuhuje z dlaně.
 Re: Climbers fingers23.06.2016
Mně osobně se například ten poslední obrázek nelíbil, hledal jsem na tom cosi vtipného, myšlenku, ná
  Re: Climbers fingers23.06.2016
jj. Taky sem setrel :) Ale perspektiva "zaberu" je super.

Inac je navaznej
   Re: Climbers fingers23.06.2016
Jo, špatné navázání, nevhodně zvolená velikost sedáku (velký), takhle by skončil se zlomenými žebry,
   Re: Climbers fingers24.06.2016
Juro, rád bych probral něco o zádech - mohl bys mi poslat na sebe mejl? Dík.
 Re: Climbers fingers23.06.2016
nic co bych potřeboval mít doma...
 Re: Climbers fingers23.06.2016
Podle mě sice horší než Ivan Bajo nebo Viktor Pařízek ale lepší než Petr Ďoubalík.
 Re: Climbers fingers24.06.2016
je to takový nevtipný, prostě jako něco ze severu Moravy :-) prostě když někdo nadepíše kartinku Typ
  Re: Climbers fingers24.06.2016
to je asi hřebík na kebuli. mi připadají některé východňárské vtipnosti tak nevtipné, až u toho chci
 Re: Climbers fingers24.06.2016
mě přijdou takový nuceně vtipný - ale sám bych to nenakreslil ani z 10%

 korsika22.06.2016
ahoj, doporučil by někdo znalý Korsiky dobrý sektory ve stínu na léto? žula, vápno všech obtížností...díky
 Re: korsika22.06.2016
pro doplnění - jen sportovky

 ÁDR design22.06.2016
Ahoj,
nevíte někdo, jestli se dají někde v Praze koupit věci od ÁDR design? Nebo objednat přes net? Připadně kde jinde koupit. Kontaktovat výrobce se mně zatím nepodařilo.
 Re: ÁDR design23.06.2016
Ahoj. Zhruba před měsícem jsem napsal Kořalovi email (
 Re: ÁDR design23.06.2016
Firma s naprosto tragickou distribucí...
  Re: ÁDR design23.06.2016
to jsou mohykáni! to je ta tradice domácího šití. ty dva dvacetiletí derneři co mám doma jsou dotrha
  Re: ÁDR design23.06.2016
jasne, staci kdyz ma (jina) firma dokonale zvladnutou distribuci a ze vyrobky vydrzi par let uz niko
   Re: ÁDR design23.06.2016
Tak ono asi i jde o to co kupujes. Pokud kupujes ultralehky batoh s pouzitim na beh nebo kolo, latka

 Průvodce Panťák lost20.06.2016
Včera zvostal na Pantheonu pod skálou průvodčík. Kdo ho postrádá, pište na mail.
 Re: Průvodce Panťák lost29.06.2016
Ahoj,
průvodce jsme tam cca před 2 týdny zapoměl. Zda je můj jde poznat podle vepsaných cest

 Tenaya20.06.2016
Nevíte náhodou někdo, kde se v Praze dají vyzkoušet lezečky Tenaya? Vyhrál jsem poukaz, tak bych je chtěl vyzkoušet, než bych ho třeba zkusil prodat. Dík
 Re: Tenaya20.06.2016
Proto jsi ten poukaz vyhrál :-)
 Re: Tenaya21.06.2016
Email: climb2.cz@gmail.com
Telephone: +420724022273

 Wachau20.06.2016
Ahoj, plánujeme lézt ve Wachau. Chtěla jsem se zeptat zda je tam nějaký vhodný sektor (jelikož je je to orientováno na jih) i když je slunečno, abychom se tam neupekli. Díky předem za info
 Re: Wachau20.06.2016
přímo nad Wachau to je takové skalní město a na věži můžeš lézt jak od jihu, tak od severu - hezké,
  Re: Wachau20.06.2016
díky, můžeš mi prosím napsat název těch stinných úseků? děkan
   Re: Wachau20.06.2016
Grabenwand, jinak bida. Durnstein u hradu, Civetta i Nassewand - bude brutalni vedro.
 Re: Wachau20.06.2016
Wachau neni na léto, zajeďte o kus dál do Ennstalu.
  Re: Wachau20.06.2016
Wachau je super na vinobraní, jak teplotami, tak termínem. Durnstein je pak nezapomenutelnej zážitek
   Re: Wachau21.06.2016
Kdyz uz chci vypadnout v lete do Wachau, tak do Sankt Lorenz
 Panteon - 1.liga19.06.2016
Ví někdo jak se jmenují a jakou mají první dvěcesty z leva na Panteonuv 1. lize? Obě jsou relativně nové.

 Sundat koule z hrazdy19.06.2016
Mám hrazdu a chci si pořídit metoliusácký závěsný koule. Nechci je bodnout na závitovku do stropu, rád bych je chytil za tu hrazdu, ale tak, abych je po tréninku mohl zase sundat, ideálně rychle, snadno, tj bez uzlů. Když na konci špagátu nechám oko, kter
 Re: Sundat koule z hrazdy19.06.2016
K nevíře, že si někdo nedokáže poradit s tak banální záležitostí...
  Re: Sundat koule z hrazdy19.06.2016
Tak jasně, Kvádr koule nepochopí :-).
  Re: Sundat koule z hrazdy19.06.2016
dobrá rada nad zlato, co, brepto.
   Re: Sundat koule z hrazdy19.06.2016
To seš tak blbej nebo si děláš prdel?
    Re: Sundat koule z hrazdy19.06.2016
karabina, štekl, majlona, řeznickej hák, kroužek na klíče, hřebík, kus klacku - herrgott, to to dege
     Re: Sundat koule z hrazdy19.06.2016
hergot, vše z toho vyzkoušeno?
řeznickej hák a kroužek na klíče by mě fakt nenapadl. expresko
      Re: Sundat koule z hrazdy19.06.2016
V pohodě, kašli na ně - odkud jsi? Za 500,-Kč + cesta + materiál + DPH + Ti jednu namontuju. Když bu
       Re: Sundat koule z hrazdy19.06.2016
Dík za nabídku, zatím ty svoje namontovaný mám, tak bych si ty tréninkový rád pověsil sám..
        Re: Sundat koule z hrazdy19.06.2016
hele, kozu bys uvázat uměl? lyže na zahrádku auta nebo dokonce na batoh? kytaru na lyže na batohu? š
         Re: Sundat koule z hrazdy19.06.2016
jo, a poradím ti ještě líp. kouli tam dej nastálo, a na strop (či závěs hrazdy) lípni kus lopuchu a
          Re: Sundat koule z hrazdy19.06.2016
díky za hlubokomyslný návrhy, leč - jak tu bejvá zvykem - sis nepřečetl na co jsem se vlastně ptal.<
           Re: Sundat koule z hrazdy19.06.2016
tak tedá já, když šlápnu do hovna, tak poté co mě na to někdo upozorní se zastydím a dál se v něm ne
            Re: Sundat koule z hrazdy20.06.2016
To musis fakt zasirat kazdou diskuzi? I ty ke kterym nemas vubec co rict..
             Re: Sundat koule z hrazdy20.06.2016
kdo chce argumentovat ad personam, měl by mít odvahu se podepsat.
              Re: Sundat koule z hrazdy20.06.2016
hele, nemusí. Zatim pročítám tu diskuzi a až sem žasnu, jak se tu nahloučil trs lidí, co dělaj povýš
           Re: Sundat koule z hrazdy20.06.2016
lodak?
        Re: Sundat koule z hrazdy19.06.2016
Hele ty krychle a na lano se aspon uvazat umis?!?!?!?!? Narod a lidstvo obecne degeneruje, nuklearni
         Re: Sundat koule z hrazdy19.06.2016
ono je to vlastně podle pravdy ....:
 Re: Sundat koule z hrazdy20.06.2016
No, já si třeba koule nechávám tam, kde jsou, i při cvičení na hrazdě. Akorát si je pak musim oplách
  Re: Sundat koule z hrazdy20.06.2016
Nech si je olízat...
   Re: Sundat koule z hrazdy20.06.2016
:D :D :D
 Re: Sundat koule z hrazdy20.06.2016
myslim, ze sveho casu vyrabel triop nejaky specialni system urceny primo na uchyceni kouli na hrazdu
 Re: Sundat koule z hrazdy20.06.2016
a tu hrazdu sis namontoval sám?
  Re: Sundat koule z hrazdy20.06.2016
tu koupil i s montáží a dopravou
  Re: Sundat koule z hrazdy20.06.2016
ta hrazda je tam navařená již od 80. let, koumáku.
 Re: Sundat koule z hrazdy20.06.2016
A co takhle loďák? Rychlejší a snadnější, než kdejaký geniální pochystátor.
  Re: Sundat koule z hrazdy20.06.2016
Ses zblaznil?!!? Mysliz, ze nekdo takovy, s koulema proklate nizko pod hrazdou, umi lodak?!?
   Re: Sundat koule z hrazdy20.06.2016
nevšimli jste si, že v původním dotazu píše, že to chce bez uzlů? A vy mu tu radíte loďák.
    Re: Sundat koule z hrazdy20.06.2016
"...abych je po tréninku mohl zase sundat, ideálně rychle, snadno, tj. bez uzlů." Loďák je
     Re: Sundat koule z hrazdy20.06.2016
Nad kouli voko, na konec špagátu nějakou malou karábli (
      Re: Sundat koule z hrazdy20.06.2016
špatný - to je málo technicky vyspělé
      Re: Sundat koule z hrazdy20.06.2016
to mě napadlo jako první, ale hrazda je hodně tenká, je to vlastně závěsná tyč na žebřík ke strojovn
       Re: Sundat koule z hrazdy20.06.2016
úplně to vidím - ty visy - shyby - hmity - výmiky - rotace - felace - vánoce - a to všechno na chodb
       Re: Sundat koule z hrazdy21.06.2016
no vidíš že si umíš poradit. pásovina dobrá. pásovinu naohýbej s dvoumilimetrovou vůlí (aby bylprůmě
        Re: Sundat koule z hrazdy21.06.2016
jojo - esíčko nasazené na trubku a podložené kouskem gumy se vůbec nemůže nikam posunout ... - když
         Re: Sundat koule z hrazdy21.06.2016
no, nepředpokládám, že je to takovej frištenskej že dokáže udělat na koulích výmyk. v takovém případ
          Re: Sundat koule z hrazdy21.06.2016
škoda, že asi nebude to video - a možná než video ze cvičení bych uvítal video z montáže těch koulí
    Re: Sundat koule z hrazdy22.06.2016
Ano vím. Proto jsem tam taky napsal, že je to IMO jednodušší a rychlejší než většina bezuzlových věc
 Re: Sundat koule z hrazdy20.06.2016
Jestli to dobre chapu, tak ja bych udelal oko male, kterym se koule neprotahne a kratkej spagat. Obh
  Re: Sundat koule z hrazdy20.06.2016
Ocelová minikaráble se zobákem stojí v hornbachu asi 35 vočí.
   Re: Sundat koule z hrazdy20.06.2016
Metolius má v nabídce nějaké koule? Power grips nejsou koule. Tohle tě neposune. :-)
   Re: Sundat koule z hrazdy21.06.2016
jo minikaráble jsou ok. ty céčka ale sundáš o pár sekund rychleji, protože to v podstatě drží jen za
    Re: Sundat koule z hrazdy21.06.2016
na druhou stranu jsem se snažil být konstruktivní, ale je fakt, že když se tazatel ptá na takovou ba
 Re: Sundat koule z hrazdy20.06.2016
asi vim přesně o čem mluvíš, řešil jsem přesně stejnej problém. Protože jsem nakonec z důvodu neprak
  Re: Sundat koule z hrazdy20.06.2016
podotýkám, že moje jsou z jednoho kusu dřeva při 10 cm průměru...můžu jen doporučit.
   Re: Sundat koule z hrazdy20.06.2016
Ale on má (bude mít) Metolius originální a nebude asi chtít uříznout s smyčky. :-)
 Re: Sundat koule z hrazdy21.06.2016
Já už se na to nemůžu dívat.. :-D Vem volnou expresku (sešitou na koncích, ne prošitou), obhoď hrazd
  Re: Sundat koule z hrazdy21.06.2016
Já už se na to taky nemůžu dívat... Pověste se za koule do průvanu.
  Re: Sundat koule z hrazdy21.06.2016
nepřipadá Ti to moc složitý?
 Sem to vyresil!21.06.2016
Chce to jenom zmenit pohled na vec, maminky, ci spolubydlici... a koule na hrazde muzou bejt na furt
  Re: Sem to vyresil!21.06.2016
zkousel sem prosadit tu obrovskou kouly od Amuerte jako dekoracni svitidlo do obyvaku, ale neproslo
   Re: Sem to vyresil!21.06.2016
zkus prosadit obývák do té koule a pak můžeš lézt vlastně venku - to by nešlo?
    Re: Sem to vyresil!22.06.2016
Možná by šlo zakomponovat svícení i do těch nemytejch koulí.
   Re: Sem to vyresil!22.06.2016
Když budeš moc hodný, lustr Ti z AM koule vykouzlíme. Jaká bude účinnost svícení je věc druhá :-).
    Re: Sem to vyresil!22.06.2016
Nahodou, kdyby byla uvnitr nejaka kruta lampa a povrch koule by byl misty perforovany, tak by to moh
     Re: Sem to vyresil!22.06.2016
ty vole - perforovany - myslíš, že takhle složitý slovo pobere?
      Re: Sem to vyresil!22.06.2016
Venca podle me neni zadny idiot. Uz mi upravu jednoho jejich produktu delal a domluvili jsme se bez
       Re: Sem to vyresil!22.06.2016
Systém perforování by musel mít hlavu a patu. Různé typy dírek s ohledem na jejich velikost a tvar a
      Re: Sem to vyresil!22.06.2016
Já myslel původního tazatele...

 Dynamická odsedka18.06.2016
Ahoj,
máte někdo zkušenosti s dynamickou odsedkou Simond (75 cm) z Decathlonu? Stoji skoro polovic co Beal nebo Tendon, tak jestli v tom není nějaký háček... Má na sobě napsáno, že plní normu CE0333. Kdežto třeba ten Tendon by měl plnit CE1019. Dík
 Re: Dynamická odsedka19.06.2016
Simond je relativne stara firma z Chamonix kterou myslim prave Decathlon koupil.
 Re: Dynamická odsedka19.06.2016
decathlon je supermarket a dostane se z cenou flákoty úplně jinam, než řeznictví na rohu, které ti k
  Re: Dynamická odsedka19.06.2016
Mělněné maso z Albertu fakt není to samé jako mleté maso od řezníka.
   Re: Dynamická odsedka19.06.2016
Musíš kupoval mleté maso, když chceš mleté maso, a ne mělněné. Ne?
    Re: Dynamická odsedka19.06.2016
A to jsi už někdy v Albertu viděl?
    Re: Dynamická odsedka19.06.2016
Jasně, ale vypadá napohled úplně stejně. Tzn. dvě napohled stejné věci nebývají vždy stejné a to ani
     Re: Dynamická odsedka20.06.2016
Tenhle jev mě vždycky překvapí u veterináře. Má spoustu ampulí s čirou tekutinou - ta tekutina vypad
  Re: Dynamická odsedka19.06.2016
nejlepší je od řezníka, uříznutý pěkně z kusu...nasolit, kmín, koření, zakápnout olejem, nechat odle
  Re: Dynamická odsedka19.06.2016
Tak uz chapu proc si supermarkety nechavej pro zakazniky vyrabet takovy sracky, kdyz maji takove zak
 Re: Dynamická odsedka19.06.2016
CE je cislo zkusebny, kde delali certifikaci. CE1019 je zrovna Ostrava. Cislo normy je EN.
 Re: Dynamická odsedka20.06.2016
Jestli ti jde o cenu, tak si to uvaž z metráže dynamiky - ideálně půlka/ dvojče. Odřezky do 10 m sež

 Radek Jaroš18.06.2016
Ahoj, nevíte co je s Radkem? Z Aljašky posílal pravidelné informace, a nyní už dva týdny ticho.Mám strach, aby se nestalo něco zlého. Díky
 Re: Radek Jaroš18.06.2016
Zkus si vypnout mobil a jit ven.
 Re: Radek Jaroš18.06.2016
A o tisíce civilistů umírajících ve válkách strach nemáš? Jo, tak to řekl Stalin: Smrt jedince je tr

1   ...   282   283   284   285   286   287   288   289   290   291   292   293   294   295   296   297   298   299   300   301   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Climbers fingers
Mám návhr na anketu, a to zda produkce Climbers fingers je kýč, nebo ne?
Já si myslím že jo. Jako anketa na lezci, by mne to dost zajímalo.
Bude? Ď.
k.09:04:54 23.06.2016
odpovědět 
 Re: Climbers fingers
Souhlas!
 pavelll09:43:47 23.06.2016
odpovědět 
 Re: Climbers fingers
no, takové vostře absolutistické hodnocení jako kýč bych nevolil (ale asi to bude, no, ale to je venkoncem jedno). ale nelíbí.
Lukas B.09:44:30 23.06.2016
odpovědět 
  Re: Climbers fingers
Ja mam ten jejich kalendar rad. Obrazky sou moc hezky, a co je kdy za dne se na stene hodi. *ALE* myslim ze neni dobre aby ty obrazky byly ve foto-dne. Neb clovek pak neni z kalendae (prijmne) prekvapen, ale jen si reken "ajoo to sem uz videl.."

Kyc bych to nenazval. ani z daleka.

A myslim ze na oto nema pravo to kycem nazvat nikdo kdo nikdy nenakreslil neco podobnyho (jde jak o napad co nakreslit, i jak to nakonec bylo nakresleno). Mozna mam jen mezeru ve vzdelanni, ale ocenuju jak myslenk obrazkuu (jasne muzoui si dycky vymyslet nejakou mouchu) tak zpracovnai.
judovana10:42:25 23.06.2016
odpovědět 
   Re: Climbers fingers
no jasně, naprostý souhlas. líbí-li se to to, koukej na to, nelíbí-li, nečum na to (a nemesis hledat objektivní zdůvodnění).
k nepodstatnému bodu polemizuji: nesložil-li jsem dosud symfonii ani oddrhovačku, nemám právo hodnotit Janáčka ani muzikál? to jako fakt?
Lukas B.10:56:36 23.06.2016
odpovědět 
    Re: Climbers fingers
Mas pravo rict ze se ti to neliby. Zes videls slysles lepsi/horsi + co a proc. I dopoved "nesedi mi to a tudiz je to uplna sr*cka" je korektni. Ale neni uplne v poho napsat o necem jen tak ze je to "takovy a makovy" ... kdyz chyb ten duvod. Stejne ta nemuzes napsat ze janacek mel misto noty X pouzit notu Y a ze by to bylo tuty lepsi...neb si jeste nikdy seslzoil symfonii (k cemuz ses priznal)

Chapu jak ti ten puvodni kyd zni ( nejspis i tnehle) [a omlouvma se za neschopnost formulovat myslenku] ale zrovna climbers fingers mi prisli jako hezka a inovativni vlozka chcipajiciho ducha lezecke kultury a pokdu to nekdo nazyva kycem, opravdu by me zajimalo proc.
judovana11:43:17 23.06.2016
odpovědět 
     Re: Climbers fingers
i když jsem nenapsal žádnou knihu, troufnu si říct, která je fakt špatná

i když jsem nestvořil žádnou sochu, troufnu si říct, že rozřezaná kráva Damiena Hirsta je pořád jen motorovkou rozřezaná kráva, což by zvládl každý (minimálně každý řezník) a žádné umění (dokonce bych řekl, že tady jde o jasný kýč za jánevímkolik milionů dolarů)

to co se týče schopnosti něco stvořit a hodnotit.


tohle jsou komixy a myslím, že ani autoři neaspirují na nic víc, než pobavit nás lezce. Za mne - povedlo se, takže kýč ne. Na případnou otázku zda umění? Třeba někdy prorazej, když to bude velkoformátově v oleji, kdo ví. Dnes je možné všechno
13:54:45 23.06.2016
odpovědět 
      Re: Climbers fingers
hehe uz se mi libilo hodne knih/filmu/whatever ktere "kritika" oznacila za mega sracku a naopak.

A to sem napsal knihu i reziroval film. a porad si myslim ze nemam pravo do toho kecat, pokud vim ze dane tema nedokzu ztvarnit lip.
judovana07:51:00 24.06.2016
odpovědět 
       Re: Climbers fingers
Tyjo, musel jsi dat za korekturu ty knihy nejakej specialni bonus?
X.15:17:36 24.06.2016
odpovědět 
 Re: Climbers fingers
Co je Climbers fingers?
B.11:34:47 23.06.2016
odpovědět 
  Re: Climbers fingers
Pokud se považuješ za lezce, tak je to to, co ti vyčuhuje z dlaně.
11:47:15 23.06.2016
odpovědět 
 Re: Climbers fingers
Mně osobně se například ten poslední obrázek nelíbil, hledal jsem na tom cosi vtipného, myšlenku, nápad a nenašel jsem tam nic. Nebo jsem cosi přehlédl? Řemeslně je to zpracováno ale perfektně.
K.11:51:44 23.06.2016
odpovědět 
  Re: Climbers fingers
jj. Taky sem setrel :) Ale perspektiva "zaberu" je super.

Inac je navaznej decanko spatne. A oko mu na tenuzel silha,a vyraz odpovyda uvedomeni .... Behem kazde vetsi/nejsite tlamy mi prolitne halvou neco divnyho...pak ten vyraz sedi tulem... Nastesti jen jendou to byl zadecek....:(
judovana12:06:40 23.06.2016
odpovědět 
   Re: Climbers fingers
Jo, špatné navázání, nevhodně zvolená velikost sedáku (velký), takhle by skončil se zlomenými žebry, nejspíš.
K.13:04:37 23.06.2016
odpovědět 
   Re: Climbers fingers
Juro, rád bych probral něco o zádech - mohl bys mi poslat na sebe mejl? Dík.
o..13:38:45 24.06.2016
odpovědět 
 Re: Climbers fingers
nic co bych potřeboval mít doma...
h12:11:00 23.06.2016
odpovědět 
 Re: Climbers fingers
Podle mě sice horší než Ivan Bajo nebo Viktor Pařízek ale lepší než Petr Ďoubalík.
honza15:59:26 23.06.2016
odpovědět 
 Re: Climbers fingers
je to takový nevtipný, prostě jako něco ze severu Moravy :-) prostě když někdo nadepíše kartinku Typičtí chlapi, tak už to nezachrání nic :-) navíc je to furt v prvním plánu, dost z toho je někde vobšlehlýho... ty malůvky jsou k tomu takový robustní, kolotočářsky barevný... no, asi spíš zůstávám fanouškem Ranpy http://cs.euroclimbing.com/?page_id=649

Každopádně si myslim, že CF se timhle prosaděj a že se to masově bude líbit :-)
Papouš09:57:52 24.06.2016
odpovědět 
  Re: Climbers fingers
to je asi hřebík na kebuli. mi připadají některé východňárské vtipnosti tak nevtipné, až u toho chci nebejt (a nepochybuji o tom, že voni to mají obráceně). tuhle jsme měli nějakou pracovní party napříč lokálníma sekcema, a v jedný takový vzdálený měli nějaký s tím spojený jubileum, fakt se snažili, dokonce i ftipnou veršovanou scénku mu sehráli, a všichni vostatní se potili trapností a těšili se až to skončí a budou moc zatleskat a ze zdvořilosti předstírat pobavení...

hele, asi se jim to fakt líbí, nic proti.
Lukas B.10:42:28 24.06.2016
odpovědět 
 Re: Climbers fingers
mě přijdou takový nuceně vtipný - ale sám bych to nenakreslil ani z 10%
11:36:12 24.06.2016
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192359)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Pollo ripieno di pus 6a Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle
Harem VIIIb Rathen
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Prosím, | Re: Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup | Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (45)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (12)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1264 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1453 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi