LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Solidní vrstva mechu pohnojená dávkou strachu ve výlezu na vrchol udrží všechno.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
50.Zaoral 9994
51. 9986
52.Šenkýř 9969
Bouldry:
50.Tran 9078
51.Šolc 9053
52.Čech 9050
Hory:
2.Skopec 7086
3.Groš 6550
4.Černý 6468

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230799 cest
Nové přelezy:
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Rožnov pod Radhoštěm - Rožnov pod Radhoštěm
Tendon Blok - lezecké centrum - Ostrava
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
HUDYsport - Praha 7
HUDYsport - České Budějovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 průvodce Zillertal15.07.2016
Ahoj, doporučte prosím průvodce na Zillertal - sportovky a případně bld. A když by se dal koupit v CZ.. Zde na lezci jsem ho nenašel.. Díky
 Re: průvodce Zillertal15.07.2016
Tenhle je asi nejlepší a za 2 dny ho máš z Německa doma:

  Re: průvodce Zillertal15.07.2016
Nevím proč z německa:

   Re: průvodce Zillertal15.07.2016
Děkuji :)
    Camp Zillertal15.07.2016
ještě prosím doporučení na pěkný a cenově únosný camp. Díky :)
     Re: Camp Zillertal15.07.2016
Tam je asi jen jeden camp a to v Mayrhofenu. Mimo zimni sezonu lze take za docela rozumny peniz (13
      Re: Camp Zillertal20.07.2016
Camping Hofer-Dorf v Zell am Ziller i s krytým bazénem.
     Re: Camp Zillertal20.07.2016
Kemp v Mayrhofenu rozhodně není pro stanování útulný a je celkem drahý, přes 30 eur (34?) na den pro
      Re: Camp Zillertal21.07.2016
No pokud je 30,-EUR/noc pro rodinu s perfektním zázemím a s bazenem v Rakousku moc tak to je potom t
       Re: Camp Zillertal21.07.2016
Souhlasim s Klarou, ze kemp rozhodne neni privetivy pro lidi se stanem. Vicemene je obyvan duchodci
        Re: Camp Zillertal22.07.2016
Tak to asi mluvíme o jiném kempu já byl v Hofer-Dorf v Zell am Ziller (jak jsem zmínil) a tam nás by
         Re: Camp Zillertal22.07.2016
Díval jsem se na ten kemp v Mayerhofenu a musím uznat že to asi není ono, ten v Zell je mnohem menší
     Re: Camp Zillertal21.07.2016
V zimě jsem byl ubytován tady a spokojenost, přes léto jsou ceny do 20E, což je prakticky to samý, c

 víkend15.07.2016
zdarec, jak myslíte že půjde lézt tenhle víkend na Tisé? skalní oblasti jsou zatím červené, ale předpověď nevypadá špatně

 kras přejštění14.07.2016
ahoj
mam dotazm jestli někdo neví, kdo financuje/financoval přejištění m.krasu. a jestli kdyžtak není nějaky fond/učet na finanční pomoc( na nove slanaky a pod...)
diky, martin
 Re: kras přejštění14.07.2016
Ahoj,
je to různé co se měnilo 1993-95 tak jsme si to financovali sami, pak měl Pawel něco od
  Re: kras přejštění14.07.2016
Karabiny v Krase jsou super, ale trochu mě překvapuje, že to musíš dotovat ze svého. Takové věci by
   Re: kras přejštění14.07.2016
diky za info...tak sem si rikal, ze nejake slanaky uz jsou dost projete, tak jak by se dalo prispet
    Re: kras přejštění14.07.2016
Průběžně je měním, aspoň ty o kterých vím, ale mohou být i nějaké o kterých nevím.
    Re: kras přejštění14.07.2016
Nikdo nic nemusí dnes financovat ze svého. Máte člena CVK, tedy předsedu místní OVK a ten zajistí a
     Re: kras přejštění15.07.2016
Fakt? Karabiny do slaňáků jsou dotované? Jestli jo, tak prosím o link. Našel jsem tohle z roku 2014
      Re: kras přejštění15.07.2016
Ahoj Papouši, zatím nejsou pokud vím, v úvahu by to samozřejmě přicházelo a bude záležet na možnoste
      Re: kras přejštění15.07.2016
Ca Papousi. To ze to neni dotovane neznamena, ze po intervenci predsedy OVK nemuze v budoucnu byt. O
    Re: kras přejštění14.07.2016
Zásluhy Vlka nijak nezpochybňuji, jen by bylo dobré znát současnou situaci.
     Re: kras přejštění15.07.2016
Azbeste, já s tím začal v Krase někdy před deseti lety, když jsem přemýšlel o tom, že je potřeba zej
      Re: kras přejštění15.07.2016
Azbeste když poučuješ měl by si situaci v terénu nejprve pořádně znát především sám, sou oblasti kte
       Re: kras přejštění15.07.2016
Tak pokud je situace v Krase zcela odlisna od situace u nas na zapade Cech, tak se Ti, rypale, co ne
        Re: kras přejštění15.07.2016
nejsem z moravy...
         Re: kras přejštění15.07.2016
nepíšu detaily, jen že 1) nemám důvod něják hanit svaz 2) se mě to tady nechce rozpitvávat 3) si pro
          Re: kras přejštění15.07.2016
Predseda OVK bere do krasu jisteni od svazu. Ma tedy moznost navrhnout a prosadit i dotovane karabin
           Re: kras přejštění15.07.2016
Ale jo, ohledně krasu jestli je dost erárních karáblí máš asi pravdu. Mě se malinko dotknul ten unif
            Re: kras přejštění15.07.2016
Mě hlavně nakrkávaj komentáře typu : To by měl dělat svaz, jak to, že musí někdo něco platit sám? A
             Re: kras přejštění15.07.2016
Protože je to asi reakce na můj koment, tak ještě zareaguji. Jestli to teda dobře chápu, tak dřív V
              Re: kras přejštění15.07.2016
Hřebíček na hlavičku paňáčku. Ale jseš ještě mladej :)
               Re: kras přejštění16.07.2016
Dík za lichotku, nicméně sem asi starší než ty,tak je divne nazývat mě mladíku.
                Re: kras přejštění19.07.2016
:D ...ale ako kompliment dobré :)
              Re: kras přejštění16.07.2016
Jasně Došlíku, jak píše Azbest, dnes už je jiná situace, akorát si člověk musí přesně promyslet co v
               Re: kras přejštění16.07.2016
Ale potřebujem. Ten první v Indii by bylo dobré už vyměnit :)
             Re: kras přejštění16.07.2016
Podle me sis to do tej podoby prekroutil sam. ten clovek se jen zeptal komu prispet na novou karabli
              Re: kras přejštění18.07.2016
To je mi konstrukce.
Uvedom si, ze to tady cte mrte lidi a mam proste potrebu nepravdy a pol
               Re: kras přejštění19.07.2016
mno spíš to znělo jako že obhajuješ CVK na úkor svazu... CVK není politický orgán, ale odborný, není
       Re: kras přejštění15.07.2016
To by mi teda celkem zajímalo, které oblasti nespadají pod OVK :-D
        Re: kras přejštění15.07.2016
Jestli tě to zajímá, tak hledej... existují...
         Re: kras přejštění15.07.2016
Mně to zajímá taky, ty oblasti. Co se týče materiálu od ČHS ta si myslím, že každé OVK dostalo to co
          Re: kras přejštění16.07.2016
No tak taky hledej :-)
        Re: kras přejštění17.07.2016
Vím o jedný hojně navštěvovaný soukromý oblasti, která nespadá pod žádnou OVK. Je to proto, že tam s
         Re: kras přejštění19.07.2016
A kde to je?
      Re: kras přejštění15.07.2016
Jasna vec. Vzdyt vim, pane jakej jsi blazen :-). Mej se.

 lezecky krouzek pro deti Praha13.07.2016
Ahoj, nedoporuci mi tady nekdo krouzek pro dite(9 let-leze obtiznost 6-7).lezl aaktivne v Plzni,ale stehujeme se do Prahy, tak hledam alternativu. Jsme z Prahy 5. Celkem se mi zda,ze je moznosti vic, tak si nejsem jista...dekuu za pripadne navrhy:-) zz31@
 Re: lezecky krouzek pro deti Praha14.07.2016
Je to tak, možností je mnoho. Řekla bych, skoro až moc, kvalita různá. Co třeba dítko vzít na různé
  Re: lezecky krouzek pro deti Praha14.07.2016
No tak úplně to není. V první řadě by si tazatelka měla ujasnit, co od lezení chce. Pokud hledá leze
   Re: lezecky krouzek pro deti Praha14.07.2016
Ještě doplním orientační klíč pro výběr :-) Pokud se jedná o variantu první, stačí zajít na nejbliž

 nove lucifery13.07.2016
Čaute, nevíte v čem jsou jiné nové mačky Lucifer od SR? Mě přijde jen že je odlehčili. Nebo se pletu a je to něco zásadního?
 Re: nove lucifery13.07.2016
Nastaveni delky maček.
 Re: nove lucifery15.07.2016
Vylepšené hroty, u techové verze už "nepadá" přední hrazdička a hlavně spojovací plech je
  Re: nove lucifery11.12.2016
a jsou ty hroty záměnný? (starý-nový)

 Cham13.07.2016
Proč mohou závody v Chamonix komentovat pouze zaregistrovaní?
 Re: Cham13.07.2016
Se podívej na výsledky, třeba ti to dojde :-)

 Samozajisteni pro lezeni s lanem zhora.12.07.2016
Ahoj. Potreboval bych poradit. Jedna se o samojisteni při skalnim lezeni, myslim když si hodim lano zhora a sam nacvicuji nebo lezu cestu. Co je nyni na trhu nejlepší, nejpohodlnejsi a snad i stoprocentni, když vyloucim svou chybu a vadne lano atd. a to&n
 Re: Samozajisteni pro lezeni s lanem zhora.12.07.2016
Petzl Basic a pojistit to buď prusíkem nebo ještě lépe k pojištění Petzl micro. Spojíš sedák a prsák
  Re: Samozajisteni pro lezeni s lanem zhora.12.07.2016
Petzl Basic i Petzl microtraxion fungují na stejném principu - jsou zoubkové a "zakusují"
 Re: Samozajisteni pro lezeni s lanem zhora.12.07.2016
Hele nechci tě na nic navádět ale celkem dost lidí včetně mě na to používá věc, která na to vůbec ne
  Re: Samozajisteni pro lezeni s lanem zhora.13.07.2016
Tibloc ? neblazni !
 Re: Samozajisteni pro lezeni s lanem zhora.12.07.2016
každý jumar (Petzl basic je taky jen jumar ale bez držáku), jde to s grigri

rozhodně
 Re: Samozajisteni pro lezeni s lanem zhora.12.07.2016
Já používám Petzl Microtraxion (se zakousnutím jsem nikdy problém neměl). Tibloc nebrat - hůř klouže
  Re: Samozajisteni pro lezeni s lanem zhora.12.07.2016
ano , ano zdvojit. dvě jistítka, dva fousy. jistítka bez ostrých zoubků...
   Re: Samozajisteni pro lezeni s lanem zhora.12.07.2016
Já to teda nezdvojuju (asi chyba). Pezl doporučuje zdvojení, ale na jednom laně - důvod neznám (líp
    Re: Samozajisteni pro lezeni s lanem zhora.12.07.2016
dva je víc než jeden...
nebo též sicher is sicher. klouzání závisí na typu jistítka a na do
     Re: Samozajisteni pro lezeni s lanem zhora.12.07.2016
Moc diky vsem za odpovedi...zatím jsem i zde něco dohledal a variant jsou snad miliony, tak fakt nev
    Re: Samozajisteni pro lezeni s lanem zhora.13.07.2016
Petzl to má v různých návodech na samo jištění různě. Někde má dva prameny lana, někde pouze jeden.
     Re: Samozajisteni pro lezeni s lanem zhora.13.07.2016
Jendo z Brna diky, domluvim se s Tebou.
      Re: Samozajisteni pro lezeni s lanem zhora.13.07.2016
Tak já také přidám svůj způsob samojištění.

Používám jistítko Trango Cinch, které je
       Re: Samozajisteni pro lezeni s lanem zhora.13.07.2016
Prolezeni solo na prvnim se pouziva upravene grigri, nebo existuje Soloist. Na youtube jde najit mno
       Re: Samozajisteni pro lezeni s lanem zhora.13.07.2016
špek má soloista
 Re: Samozajisteni pro lezeni s lanem zhora.13.07.2016
Hele a co treba Locker od Singing rocku? uplne napohodu a bezpecny :-)
  Re: Samozajisteni pro lezeni s lanem zhora.14.07.2016
uz jsem si zvyk na prusiky s krouzkem, dva prameny, dole bagl s vybitymi baterkami.
   Re: Samozajisteni pro lezeni s lanem zhora.14.07.2016
Jak jsem tak na to koukal. Je poměrně rozdíl, zda člověk leze s lanem z vrchu nebo s lanem ze spodu.

 Vtip dne nebo manipulace?12.07.2016
Na ofiko FB Čhs je napsáno,:

"Martin Jech a Tomáš Binter ml. zůstali v kvalifikaci před hranicí postupu."


Počet startujících 80
Počet postupujících do semifinále 26

Jech 67
Binte
 Re: Vtip dne nebo manipulace?12.07.2016
Je to pred hranici? Je. Kdyby tam bylo "tesne pred hranici", tak chapu, ale takhle to je i
  Re: Vtip dne nebo manipulace?12.07.2016
No jsou to tak trochu ucelne hratky se slovy.. I posledni misto je pred hranici postupu ;). Slovo &q
   Re: Vtip dne nebo manipulace?12.07.2016
Tak to je výkon. A budou si tu cestu platit ze svého? To je repre. Chce se mi zvracet.
    Re: Vtip dne nebo manipulace?17.07.2016
A to že je někdo v reprezentaci znamená, že musí být 1.? To by na závody asi jezdil jen 1 člověk cel
     Re: Vtip dne nebo manipulace?17.07.2016
Jasně, skončit poslední může někdy každý. Někdy to nevyjde, člověk je nemocný, něco se přihodí. Čast
      Re: Vtip dne nebo manipulace?18.07.2016
Můžeš být trochu konkrétní a naznačit kdo z nadějných a talentovaných nemá podporu?
       Re: Vtip dne nebo manipulace?18.07.2016
Myslis podporu, ktera je slova "podpora" hodna? Jednoducha odpoved - nikdo.
     Re: Vtip dne nebo manipulace?17.07.2016
Nekdo musi byt 80., ale ti na 80. miste vetsinou maji kolegy ze stejne zeme o dost vys. Ale tu nejde
      Re: Vtip dne nebo manipulace?17.07.2016
Chápu, že je to OT, moje původní potřeba na to reagovat byla na blábol o výkonu k blití. Jinak když
       Re: Vtip dne nebo manipulace?17.07.2016
Proč hned rušit? To nikdo nechce? Ale co třeba zpřísnit podmínky? Co je to za repre, když nominační
        Re: Vtip dne nebo manipulace?17.07.2016
Dobré výsledky odměňovat a ty trvale špatné spíš pokutovat. Někdy to je spíš dělání ostudy než repre
         Re: Vtip dne nebo manipulace?18.07.2016
A vybrané pokuty dát Lucce Hrozový. Lezení na obtížnost nemá totiž perspektivu, mělo by se podporova
 Překlep12.07.2016
AHoj, slovo "postupu" byl pouze překlep, samozřejmě mělo být správně "potupy".
  Re: Překlep12.07.2016
:D
   Re: Překlep15.07.2016
"...DALEKO před hranicí postupu" by bylo adekvátní - aspoň pro mne, když už se ta "hr
    Re: Překlep17.07.2016
a nemělo by tam nakonec být "daleko ZA hranicí postupu"? nebo snad by tam (ne)mělo být vůb
     Re: Překlep17.07.2016
No "daleko" tam ma byt urcite. Vzhledem ke slovu postup, ma byt "pred". Nemas bu

 foto dne - moonwalk, Zillertall12.07.2016
jak to vypadá s tím slavným boulderem? teď mě napadlo, jestli by to třeba nešlo dolepit... v krase je to běžná praxe... ty odloupnutý desky by šly krásně nalepit, ale rychle než to někdo rozebere....
 Re: foto dne - moonwalk, Zillertall12.07.2016
Asi jsem něco přehlédl - jak se dá bouldr zničit ohněm?
  Re: foto dne - moonwalk, Zillertall12.07.2016
no kdybys měl aspoň elementární znalosti fyziky, tak bys to zcela jistě věděl :)) teplotní roztažnos
  Re: foto dne - moonwalk, Zillertall12.07.2016
Článek o tom je zde:
  Re: foto dne - moonwalk, Zillertall12.07.2016
To jsi asi prehlizel docela dost zakladniho vzdelani ;).
 Re: foto dne - moonwalk, Zillertall12.07.2016
Jo a třeba by to tam šlo nalepit trošku lehčeji než to bylo.

 Lezení a ubytování Rakousko11.07.2016
Ahoj, chtěl bych do Rakous tak na tři dny. Poradíte nějaké přístupné sportovky a případně ubytování ? Moc díky za tipy.
 Re: Lezení a ubytování Rakousko12.07.2016
Byli jsme před asi třemi lety v Ennstalu. Sportovky kolem dokola a ubytování v příjemném apartmánu.<
 Re: Lezení a ubytování Rakousko12.07.2016
Na kolik vyšlo to ubytko v penzionu?
My spali v kempu v Grossramingu (široko daleko jiný kem

1   ...   278   279   280   281   282   283   284   285   286   287   288   289   290   291   292   293   294   295   296   297   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Vtip dne nebo manipulace?
Na ofiko FB Čhs je napsáno,:

"Martin Jech a Tomáš Binter ml. zůstali v kvalifikaci před hranicí postupu."


Počet startujících 80
Počet postupujících do semifinále 26

Jech 67
Binter 75

Já bych bral, že zůstat před hranicí postupu jsou dvě, tři možná ještě pět míst. Ale ne 40 Jecha nebo 50 u Bintera.
09:44:21 12.07.2016
odpovědět 
 Re: Vtip dne nebo manipulace?
Je to pred hranici? Je. Kdyby tam bylo "tesne pred hranici", tak chapu, ale takhle to je imho v poradku. Kazdopadne vykon k nicemu...
Tom10:12:17 12.07.2016
odpovědět 
  Re: Vtip dne nebo manipulace?
No jsou to tak trochu ucelne hratky se slovy.. I posledni misto je pred hranici postupu ;). Slovo "hranice" ale navadi ctenare trochu jinam nez na dolni pricky vysledkove listiny. Bral bych jako klasickou CHS taskarici, kterych bylo a bude spoustu.
a10:21:32 12.07.2016
odpovědět 
   Re: Vtip dne nebo manipulace?
Tak to je výkon. A budou si tu cestu platit ze svého? To je repre. Chce se mi zvracet.
11:33:59 12.07.2016
odpovědět 
    Re: Vtip dne nebo manipulace?
A to že je někdo v reprezentaci znamená, že musí být 1.? To by na závody asi jezdil jen 1 člověk celkově... Když je jich 80, někdo musí být i 80.
Marian00:22:06 17.07.2016
odpovědět 
     Re: Vtip dne nebo manipulace?
Jasně, skončit poslední může někdy každý. Někdy to nevyjde, člověk je nemocný, něco se přihodí. Často na posledních místech bývají třeba nováčci, kteří se pak postupně derou nahoru. Všem těmto to nikdo nezazlívá. Ale tady se řeší problém, že velká část naší repre má špatné výsledky dlouhodobě a že na závody jezdí nepřipravená jako na výlet, kdy tam zůstanou na skalách nebo se užijí s kamarády... Pokud by ČHS byl bohatý, ok. Ale v situaci, kdy se ve svazu řeší každá koruna a nejsou peníze ani na podporou těch opravdu dobrých a nadějných, je kritika zcela oprávněná.
09:40:41 17.07.2016
odpovědět 
      Re: Vtip dne nebo manipulace?
Můžeš být trochu konkrétní a naznačit kdo z nadějných a talentovaných nemá podporu?
N09:27:18 18.07.2016
odpovědět 
       Re: Vtip dne nebo manipulace?
Myslis podporu, ktera je slova "podpora" hodna? Jednoducha odpoved - nikdo.
11:01:20 18.07.2016
odpovědět 
     Re: Vtip dne nebo manipulace?
Nekdo musi byt 80., ale ti na 80. miste vetsinou maji kolegy ze stejne zeme o dost vys. Ale tu nejde o umisteni, jak si jiste pochopil, ale o to jak vtipne to svaz prezentuje na svych stranach. Sam se za to asi stydi, proto se pak uchyluje k hratkam se slovy.
09:59:43 17.07.2016
odpovědět 
      Re: Vtip dne nebo manipulace?
Chápu, že je to OT, moje původní potřeba na to reagovat byla na blábol o výkonu k blití. Jinak když už se o tom ale bavíme- když na to v této kategorii češi "dlouhodobě" nemají (být někde víc nahoře), tak se má repre zrušit? Pořád je to zřejmě to nejlepší, co máme...
16:01:41 17.07.2016
odpovědět 
       Re: Vtip dne nebo manipulace?
Proč hned rušit? To nikdo nechce? Ale co třeba zpřísnit podmínky? Co je to za repre, když nominační kritéria jsou první 4 ve skupině a na nominační závody přijedou 3 lezci? A co je to za repre, když si lezci zařazení do repre neváží? Ono také není čeho si vážit, když je to jen za účast a na repre závody se jezdí ve stylu kamarádů "pojeď, je to kousek, bude prčka..."?

Takže proč nenastavit nominaci do repre výkonnostně, místo za odměnu, že na závody přijel alespoň někdo, a nenastvit podmínky takové, že by cokoliv spojené se závody bylo hrazeno minimálně od semifinále?

16:32:13 17.07.2016
odpovědět 
        Re: Vtip dne nebo manipulace?
Dobré výsledky odměňovat a ty trvale špatné spíš pokutovat. Někdy to je spíš dělání ostudy než reprezentace...
20:34:35 17.07.2016
odpovědět 
         Re: Vtip dne nebo manipulace?
A vybrané pokuty dát Lucce Hrozový. Lezení na obtížnost nemá totiž perspektivu, mělo by se podporovat jenom mixový závodění.
Prudič09:57:37 18.07.2016
odpovědět 
 Překlep
AHoj, slovo "postupu" byl pouze překlep, samozřejmě mělo být správně "potupy".
11:57:30 12.07.2016
odpovědět 
  Re: Překlep
:D
14:06:30 12.07.2016
odpovědět 
   Re: Překlep
"...DALEKO před hranicí postupu" by bylo adekvátní - aspoň pro mne, když už se ta "hranice" používá.
Jirka14:57:43 15.07.2016
odpovědět 
    Re: Překlep
a nemělo by tam nakonec být "daleko ZA hranicí postupu"? nebo snad by tam (ne)mělo být vůbec nic :)
king11:38:10 17.07.2016
odpovědět 
     Re: Překlep
No "daleko" tam ma byt urcite. Vzhledem ke slovu postup, ma byt "pred". Nemas bud nic nebo postup. K postupu se dostanes kdyz se z toho nic dostanes "za" urcitou mez. ;) Ale vzhledem k tomu, ze se jedna o nasi repre a Adam nesoutezi, vsichni to pochopi i s preslozkou "za" :).
12:01:42 17.07.2016
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192340)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Averno 7b+ Aixorta
Schön löchelig 8- Frankenjura
Levoboček VIIIa Věžák
Start und stop 4 Sankt Lorenz
Přeskok 2 Skály V Údolí Roklice
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle
Paní Kadrnožková VIIIb Prachov
Mandragora Hard 8A Rusava
Tancuj, Tancuj, Vykrúcaj VIIIa Adršpach

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Neuznat |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (55)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1148 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1262 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1114 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi